Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ. ΠΟΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ?


Recommended Posts

Καλησπέρα.

Σε λιγο καιρο προκειται να φερω στον κοσμο το 2ο παιδακι μου. Αποφασισα και σε αυτο να κρατησω βλαστοκυτταρα.

Στον γιο μου εκανα φυλαξη σε μια μεγαλη εταιρια χωρις να το πολυψαξω με κοστος 1800 ευρω. Επειδη απ' οτι ειδα ισως δεν ηταν και η καλυτερη επιλογη η συγκεκριμενη εταιρια, θα ηθελα να μου πειτε οσες το εχουν ψαξει το θεμα ποια εταιρια να επιλεξω.

Προκειται να γεννησω στο ΓΕΝΕΣΙΣ αρα θελω εταιρια που να υπαρχει στη Θεσσαλονικη.

Οσο μπορειτε βοηθηστε γιατι εχω πελαγωσει. Αν δεν θελετε στειλτε πμ. Σας ευχαριστω ολες οσες θα κανετε τον κοπο :):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να γεννησεις και με εναν πονο!!!ευχομαι να κρατησεις ενα γερο μωρακι και να εχεις μια ευτυχισμενη οικογενεια!!!

για το θεμα που ξεκινησες, ενα θα σου πω : ΚΑΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ !!!! ΟΣΑ ΥΠΟΣΧΟΝΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΝΤΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ ΓΟΝΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΟΥ, ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 2.000.

αν, πραγματικα σε ενδιαφερει η αληθεια δες αυτο το ντοκιμαντερ http://www.exandasdocumentaries.com/gr/ ... cious-cell

και ενημερωσου για τον ΜΟΝΟ δημοσιο οργανισμο ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ http://hcbb.bioacademy.gr/

ευχομαι , μεσα απο την καρδια μου, αφου φαινεται να σε ενδιαφερει, να καταλαβεις ποσο πολυ μας κοροιδευουν καποιοι απατεωνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και στα δυο παιδια μου τα εκανα δωρεα,

Στο πρωτο επειδη δεν λειτουργουσε ακομα η Δημοσια τραπεζα στο παπανικολαου, τα στειλαμε στην Ακαδημια Αθηνων, στο δευτερο απλα πηρε ο αδελφος μου το ΚΙΤ και μετα τη γεννα το πηγε στο παπανικολαου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό το μωράκι σου!

Και εγώ επέλεξα να κάνω δωρεά στη δημόσια τράπεζα μέσω της Ακαδημίας μετά από ψάξιμο.

Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Το site που σου έδωσαν πιο πάνω είναι πολύ χρήσιμο και μπορείς να τους τηλεφωνήσεις. Είναι κατατοπιστικότατοι.

Μόνη συμβουλή μου είναι αν επιλέξεις τη δωρεά να μην ενδώσεις σε περίπτωση που σου ζητήσει χρήματα το μαιευτήριο ή ο γιατρός για την συλλογή των βλαστοκυττάρων. Εμένα στο Μητέρα στην Αθήνα με χρέωσαν κάπου 300 ευρώ, αλλά δεν τα πήραν ποτέ! Είναι τελείως αυθαίρετο και από την Ακαδημία με έιχαν συμβουλέψει να αρνηθώ να πληρώσω.

Και πάλι με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω στην δημοσια εκανα δωρεα το αιμα και με κοστος 984 ευρω φυλαξα τα βλαστοκυτταρα και 25 χρονια!το εψξα αρκετα κ ηταν η καλυτερη επιλογη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο!!!

εμεις τα δωσαμε δωρεα στη δημοσια τραπεζα στο νοσ. Παπανικολαου στη Θεσσαλονικη. στο διαβαλκανικο ειχα γεννησει.

την ειχαμε ψαξει πολυ τοτε και εμεις τη φαση και πηγε και ο αντρας μου και ρωτησε στο Παπανικολαου και τους τα δωσαμε εκει και νιωθουμε πολυ καλα γι'αυτο. μακαρι να πιασανε κιολλας τοπο και καποιος ανθρωπος να εχει γινει ηδη καλα με τη βοηθεια μας!

αχρειαστο να ειναι αλλα οταν καποιο χρειαζεται βλαστοκυτταρα στις δημοσιες τραπεζες τρεχει για τους λογους που περιγραφονται στα links που σου παρεθεσε μια κοπελα παραπανω.

και φυσικα να κρατησεις το χαρτι που θα σε δωσουν απο το Παπανικολαου (αν τελικα τα κανεις δωρεα), να τους το δειξεις, για να μην πληρωσεις στο Γεννεσις τη συλλογη βλαστοκυτταρων που θα στο βαλλουν στο λογαριασμο κανοντας τους ανηξερους!!

με το καλο και παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και σας ευχαριστω.

Αποφασισα να τα κανω δωρεα στη δημοσια τραπεζα στο παπανικολαου.

οποια μπορει να βοηθησει συγκεκριμενα εχω ανοιξει νεο θεμα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΩΝ ΣΤΟ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
με το καλο!!!

εμεις τα δωσαμε δωρεα στη δημοσια τραπεζα στο νοσ. Παπανικολαου στη Θεσσαλονικη. στο διαβαλκανικο ειχα γεννησει.

την ειχαμε ψαξει πολυ τοτε και εμεις τη φαση και πηγε και ο αντρας μου και ρωτησε στο Παπανικολαου και τους τα δωσαμε εκει και νιωθουμε πολυ καλα γι'αυτο. μακαρι να πιασανε κιολλας τοπο και καποιος ανθρωπος να εχει γινει ηδη καλα με τη βοηθεια μας!

αχρειαστο να ειναι αλλα οταν καποιο χρειαζεται βλαστοκυτταρα στις δημοσιες τραπεζες τρεχει για τους λογους που περιγραφονται στα links που σου παρεθεσε μια κοπελα παραπανω.

και φυσικα να κρατησεις το χαρτι που θα σε δωσουν απο το Παπανικολαου (αν τελικα τα κανεις δωρεα), να τους το δειξεις, για να μην πληρωσεις στο Γεννεσις τη συλλογη βλαστοκυτταρων που θα στο βαλλουν στο λογαριασμο κανοντας τους ανηξερους!!

με το καλο και παλι!!!

Να το χαιρεστε το μωρακι σας.Εμενα η ξαδερφουλα μου που γεννησε στο Γενεσις,τα εκανε δωρεα στο Παπανικολαου.Παρολα αυτα δεν της ζητησαν τιποτα απο λεφτα για αυτο στην κλινικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...