Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ


elli21

Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: Ευχομαι με το καλο να ερθει ενα γερο νινακι!!!!!!

Μπραβο κοπελα μου,ολα καλα!!!!!!

Σου το εύχομαι και σε σένα ολόψυχα τον επόμενο μήνα να μπεις και να μου γράψεις κι εσύ τα νέα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel1.gif] [smilie=binkybaby.gif]

μπραβο ελλη!!!!!

πολλα συνχαρητηρια!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob3.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing8.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=wav.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy1.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel1.gif] [smilie=binkybaby.gif]

μπραβο ελλη!!!!!

πολλα συνχαρητηρια!!!!να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!

σε ευχαριστώ πολύ κι εσύ με το καλό το τρίτο σας από ότι βλέπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω καθυστερηση....Ακομα ελπιζω....Και μενα 19-20/8 την περιμενα!!!
Τόνια μου είναι αρκετές μέρες κάνε μια χοριακή να δεις .εύχομαι να είσαι κι εσύ
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ELLI21,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ...!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ.ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΜΑΙ.ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγνώμη για τη παρεμβασή μου .........

Ευχομαι σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν καλύ επιτυχία!!!

Γρήγορα με ένα σποράκι στη κοιλιτσα!!!!!

elli με το καλό και το δεύτερο, να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα ακόμη υγιέστατο μωρό!

Εγώ έχω ένα αγοράκι 10 1/2 μηνών, θέλω και εγώ να αποκτήσω δεύτερο, δεν έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες ακόμη γιατί εγώ βασικά το σκέφτομαι, αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει βοήθεια, τα κανω όλα μόνη.

Από την άλλη θα ήθελα πάρα πολύ να μην έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους.

Αφήστε που μου έλειψε η περιοδος της εγκυμοσύνης και θα ήθελα να ξαναζήσω όλο αυτό το μαγικο ταξίδι, και τη μοναδική στιγμή του τοκετού!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας κορίτσια!Και εμείς έχω το γιο μας, τώρα είναι 15 μηνών και θέλουμε πολύ δεύτερο. Το πρώτο το πιάσαμε το 2ο μήνα προσπαθειών, για το 2ο θα δείξει πόσο θα πάρει, ελπίζω όχι πολύ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ELLI21,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ...!ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΕΝΑ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ,Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ 4-5 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ.ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑΜΑΙ.ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΛΑΚΤΙΝΗ..

''mk 23'' θέλει συστηματικά δηλ. κάθε 2 ημέρες και όταν καταλάβεις οτι έχεις ωορηξίας μέρα παρα μέρα .σου εύχομαι κι εσύ με το καλό να μείνεις εγκυούλα πολύ γρήγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera.. to prwto to epiasa meta apo kapoious mines prosaptheiwn..alla to deutero xwris kan prospatheies... mi skas.. ta deutera erxontai pio eukola....efoson epanelethei o organismos sou tha ginei... sou euxomai ta kalutera

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!Ευχομαι σε ολες οσες προσπαθειτε να ερθει γρηγορα το νινι που περιμενετε!

Εγω την πρωτη φορα εμεινα εγκυος με την 1η φορα γτ μετρουσαμε τις μερες σωστα κ τη δευτερη με την 2η γτ την πρωτη φορα ειχαμε κανει λαθος στο μετρημα των ημερων.Οταν θα εχετε τις γονιμες ημερες να προσπαθειτε μερα παρα μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα και οι δυο εγκυμοσυνες ειχαν καποια μικροπροβληματακια αλλα τελικα ολα πηγαν καλα. Ο γιος μου εχει 2 χρονια διαφορα απο την κορη μου. Η αληθεια ειναι οτι με τα δυο τρεχω και δεν φτανω αλλα η ευτυχια ειναι απεριγραπτη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλημερα φιλες μου..ειναι κανεις εδω απο τις παλιες????????? οχι οτι εσεις δεν μου κανετε...παλι εδω στην ομορφη συντροφια να θελω βοηθεια και στηριξη. η μικρη κωνστανς για οσες με θυμουνται ειναι μια χαρα δοξα το θεο....καθε μερα τον ευχαριστω και τον αντρουλη μου φυσικα χαχχαχα...και ναι δηλωνω ετοιμη για ενα αγγελουδι ακομη....τελευταια περιοδος 23 οκτωβρη παμε να υπολογισουμε γονιμες μερες?

κοριτσια μου παει τα ξεχασα ολα αυτα....συν οτι απογοητευτηκα κιολας ηρθαμε σε ελευθερη επαφη τον προηγουμενο μηνα μια φορα που μαλλον ηταν γονιμη μερα...αλλα τιποτα σνιφ κριμα παμε για αυτον....καλη συνεχεια σε ολες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

με το καλο μεσα απο την ψυχη μου....και γρηγορα γιατι η αναμονη με τρελαινει τουλαχιστον εμενα.....και φιλη μου οχι τεστ πριν την καθυστερηση///χαχχαχα ειδες τι νειλα εχω παθει εγω εδω και 2 μερες...ολα δεξια και να χαιρεσαι το αγγελουδι σου...αντε και τα χριστουγεννα να ειμαστε ολες εγκυουλες ευχομαι ολοψυχα...

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας κορίτσια!Και εμείς έχω το γιο μας, τώρα είναι 15 μηνών και θέλουμε πολύ δεύτερο. Το πρώτο το πιάσαμε το 2ο μήνα προσπαθειών, για το 2ο θα δείξει πόσο θα πάρει, ελπίζω όχι πολύ! :D
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...