Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

Κ να του πεις του Μ. : Εσύ κάτσεις με μαμούσκα… Εγώ χορέψει με τεκνό…..ντα?

χαχαχαχαχαχα

Στη βάφτιση θα κάνουν τραπέζι χωρίς χορό κ γλέντι……το γλέντι θα το κάνω εγώ στο τραπέζι που θα κάθομαι…

Εκτός κ αν σηκωθώ στο άσχετο κ χορεύω μόνη μου…!!!

Γι’ αυτό χέστηκε ο άντρας μου μην χάσουμε την βάφτιση γιατί δεν είναι σωστό…..τον πο…στη!!!!!

:twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κ να του πεις του Μ. : Εσύ κάτσεις με μαμούσκα… Εγώ χορέψει με τεκνό…..ντα?

χαχαχαχαχαχα

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!!!!ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ ΤΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΑΣΤΕΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τώρα έκατσα κι εγώ. Σήμερα έκανα ένα σωρό δουλειές και μάλιστα έχοντας μες στα πόδια μου την Σοφία χωρίς να είναι ο μπαμπας της να παίξουνε και μη έχοντας κοιμηθεί ούτε λεπτό για μεσημέρι για τί λυσαξε στις βόλτες με τον παππού της. Ήταν πολύ συνεργάσιμη όμως και μου έκανε εντύπωση. Κάναμε μαζί μπάνιο και εκεί που της έβαζα τις κρέμες της στο σώμα της τσουουουπ... πέσαν τα ρολά. Της έκανα γάλα και το ήπιε μισικοιμισμένη.

Αλίκη δεν ξύπνησε εχτές το βράδυ για γάλα τελικά αλλά ξύπνησε νωρίς το πρωί 7 παρα 20 και η πρώτη της κουβέντα ήταν γάλααααα.

Αυριο θα πάμε στο χωριο του άντρα μου και με περιμένουν κι εκει τρελές δουλειές μιας και δεν έχω σηκώσει χαλιά από το πατρικό του. Την Κυριακή ίσως πάμε Ναύπλιο φεύγοντας από το χωριο για βόλτα. Θα είναι ένα φιλικό μας ζευγάρι μονοήμερη. Ποια κοπέλα ρωτούσε για Ναυπλιο και πότε ήταν να πάει αλήθεια;

Μαριεττάκι τι κονσέρβα τρώει ο Ηλιας καλέ; Δεν κατάλαβα τι εννοείς.

Στο χορό έτσι είμαι κι εγώ! Είμαι ικανή να σηκωθώ και να χορεύω μόνη μου με τις ώρες! Αχ και να βρισκόμασταν σε ένα γλέντι μαζί τι θα γινόταν....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!

Ειμαστε όλοι καλά, ειχαμε πάει σε παιδότοπο καινούργιο και ο Νωντας πρώτη φορά δεν βγήκε καθόλου έξω. Ήταν όλη την ώρα μεσα με την παρέα του και έπαιζε. Εμείς ηπιαμε μια χαρά το καφεδάκι μας και τώρα αράζουμε στους καναπέδες. Δευτέρα έχω άδεια τελικά και την μεθεπόμενη εβδομάδα θα πάρω άλλες δυο μέρες για να πάμε Γερμανία με τον Δημήτρη. Έκλεισα και ραντεβού με την Φοίφα (αιματολόγο) για να δω μήπως πρέπει να πέρνω τπτ φάρμακα πριν βάλουμε μπροστά με τον Δ για νέο νινι. Ο Νώντας συνεχίζει να είναι δύσκολος με το φαι αλλά στο τέλος το τρωει όλο..την επόμενη Πέμπτη έχει και παιδίατρο και εμβόλιο...να δούμε πόσο βάρος έχει πάρει αυτη την φορά...έχει βαρύνει πολύ - τα χερια πονάνε συνεχεια..Σας αφήνω..χαζεύω μια ταινια. Φιλιά και καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ευγενια μου,ειμαστε στο φεισμπουκ ...δεν μπορουσαν να μπουν πριν τα κοριτσια,δεν τους εβαζε!

Τι ωραια θα πατε ταξιδακι?που θα πατε στην Γερμανια?εγω εχω παει μονο Μοναχο.

Εμεις θα παμε τοΣ/Κ Ναυπλιο τελικα.Μας ξεσηκωσαν τελικα κατι φιλοι και τωρα το ακυρωσαν...

παω να φτιαξω ενα καφεδακι ,δεν εχω προλαβει ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω μπει κ δεν το έχω καταλάβει……μπου χα χα!!!

Μήπως σιγά, σιγά να βάφω τα μαλλιά μου????

Αλλά κ η Τέτα που τα βάφει τι κατάλαβε?? Τα ίδια σκ…τα είναι!!! μπου χα χα

Για να γράψω όμως έχω κάνει ολόκληρη πατέντα…..θέλω 2 ώρες γαμώτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!!

Επιτέλους ανοίγει το μαγαζί…..!!! Κυριακάτικα βέβαια ποια θα είναι εδώ??

Τι λέω είστε όλες ταξιδάκι……!

Καλά να περνάτε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται μωρε εδω μεσα???κανει παλι τρεις ωρες να φορτωσει και μετα απο καθε ποστ εχει ενα σωρο διαφημιστικα...ελεος...

ειμαστε καλα..σχεδον...ο μανωλης απο χθες εχει μυξα πυρετο εκανε μια φορα και τερααααααστια γκρινια...

μπορειτε να μου πειτε γιατι πγαινει σε καθε βρομια και σκουπιδι που θα βρει??ρακοσυλλεκτης το παιδι μου...

εγω εχω κατι ψιλοτραβηγματα (σαν τις ωοριξιας ενα πραγμα)αλλα ξεκουραστικα το απογευμα και ψιλοπερασαν...τα νοιωθω που και που αλλα οχι τοσο εντονα...

αυτα..σας αφηνω παω να τον κανω μπανιο μπας και ηρεμησει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!!!!!!

καμία δεν μπήκε εεε? μόνο η γκαστρούλα μας !!!

Περαστικά Μαράκι μου….. μήπως είναι δόντια? Τι να πω, μία μέρα κ τέλος κάτι τέτοιο είναι!!!

Εμείς καλά εχθές πήγαμε στην βάφτιση τα νεύρα μου έγιναν τσατάλια αλλά αφού μου την γλίτωσαν οι κότες πάλι καλά!!

Η γκαντεμόσαυρα λέει: - Μου έλειψε ο Σπύρος πάααααρα πολύ…

Ζάμπα: - Είναι γιατί τον βλέπεις συχνά (ειρωνικά επειδή βρίσκω δικαιολογίες για να μην έρθουν σπίτι)

Έγινε πολλές φορές το ίδιο σχόλιο….εγώ δεν τις κοίταζα καν κ έκανα ότι μιλούσα με τον Π.

Μετά γκαντεμόσαυρα: Τετάρτη Πέμπτη θα είμαι εδώ!! Να βρεθούμε…

Π. : - δεν γίνεται έχουμε δουλειά ( κοιτάξτε πάλι σύμπτωση…. θα κάνω την σαλπιγγογραφία τότε)

Ζάμπα : - γιατί…?? τι δουλειά???

ο Π. έχει κολλήσει…κ μιλάω εγώ : - ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!

Ζάμπα : χαχαχα με φούντες?

Εγώ : -ναι κ με φούντες κ άλλες!!

Γκαντεμόσαυρα: - πρέπει να σου δώσω το δώρο σου…σου πήραμε δώρο για τα γενέθλιά σου…

Εγώ : - έλα, δεν ήταν ανάγκη!!!

Ζάμπα: - εεεε δεν το έκανε επειδή ήταν ανάγκη…

Γκαντεμόσαυρα : - κάτι τυπικό είναι, δεν είναι τίποτε!!

Εγώ : - δεν έπρεπε…..

Ζάμπα : - εεεε δεν το έκανε επειδή έπρεπε….σε αγαπάει κ το έκανε από ευχαρίστηση!!!

γυρίζω, κοιτάω……

Η γκαντεμόσαυρα λέει : - τι μαλακίες λες πάλι?

Π. : - άμα δεν ξέρεις να σκέφτεσαι πριν μιλήσεις καλύτερα να κρατάς το στόμα σου κλειστό!!

Κ το βούλωσε….

Της γκαντεμόσαυρας της έλειψε ο μικρός που μέχρι 6 μηνών τον είχε δει 5 φορές κ τις μισές ήρθε μετά τις 9 που τον κάναμε μπάνιο, τον θήλαζα κ ύπνο… ενώ της είχαμε πει να μην έρχεται τέτοιες ώρες! Τώρα της θυμήθηκε….

Με αγαπάει…τόσα χρόνια με έθαβαν με το καλό το φτυάρι, πρόσεχαν τι θα κάνουμε, πως θα το κάνουμε κ έψαχναν τρόπο να με βγάλουν από την μέση αλλά μάλλον κ αυτό από αγάπη το έκαναν!

το δώρο είναι ένδειξη αγάπης όμως…τα Χριστούγεννα που πήρε σε όλους εκτός από εμένα μήπως δεν με αγαπούσε?........χαχαχαχαχαχα

Αυτά κ άλλα πολλά…. έτσι για να μην λείπει η χθεσινή βραδιά από το ημερολόγιο μου!

Ο Σπύρος πάντως πέρασε καλά, δεν έβαλε κώλο κάτω…. έσπασε 2 μπαλόνια αλλά φύγαμε αρκετά νωρίς γιατί μου είχε κοπεί η όρεξη!!

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο δω...αλικη ζεις κι αυτο ειναι σημαντικο...αυτοι οι ανθρωποι ειναι αλλου για αλλου βαθια νυχτωμενοι ζουν στον δικο τους κοσμο...εχουμε κι εμεις μια γαμοβαφτιση σε δυο βδομαδες και μου λεει ο αλεξης τι θα κανουμε..και του λεω εγω θα παω στην εκκλησια και μετα θα παμε μαζι στο κεντρο..μαθα σχολασω αργα θα ειμαι κουρασμενος..ε τοτε δεν θα παμε...να πας με τους αλλους(σοι του)στο κεντρο..δεν παντρευτικα του λεω για να πηγαινω με την πεθερα μου οκ??αν ειναι να παμε θα παμε μαζι αλλιως καθομαστε και σπιτι και δεν με νοιαζει καθολου...

εμεις ευτυχως ειμαστε καλα..δεν εχουμε τιποτα και η ζωη συνεχιζεται...εχει πολλη ζεστη σημερα...θελω θαλασσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη να σου φερει γουρι το καινουργιο θεμα και να ξεχασεις γρηγορα ολο αυτο που τραβας!Τελικα μια χαρα περασατε στη βαπτιση και το θετικο ειναι οτι ο Π ηταν στο πνευμα της συνομιλιας!

Οπως και ο Μ να μην το ξεχναμε!!Απλως θελουν λιγο σπρωξιμο να δουνε μπροστα τους!τα καταφερνουν ομως τελικα.Μπραβο στα αγορια μας!

Παντως ειναι πολυ ωραιο να διαβαζεις ξεκιναμε για παιδακι και αυτο να ερχετε μετα απο λιγο!Για μενα ειναι απιαστο ονειρο!Αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα!

Να περασετε καλα στις βολτες και στις εκδρομες σας!

Εγω βαριεμαι τρελα παω να παλεψω με τα ρουχα της απλωστρας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τσούπρες!!!

Τι θα γίνει εδώ μέσα θα αραχνιάσουμε……. Μπείτε να ξεσκονίσετε λίγο!!!

Εμείς μία νύχτα από τις συνηθισμένες…..πως νυστάζω, δεν ξέρετε!!

Αν κ τις τελευταίες μέρες δεν κλείνω μάτι έτσι κ αλλιώς! Αύριο πάω για την σαλπιγγογραφία κ δεν σας κρύβω πως μία αγωνία την έχω…. τη πρώτη φορά ήμουν οκ τώρα πραγματικά φοβάμαι! Τέσπα, ότι είναι να γίνει, θα γίνει!

Ινάκι για πολλές μοιάζει άπιαστο όνειρο αυτό αλλά αξίζει να το κυνηγήσουμε! Μην απογοητεύεσαι κ μην στεναχωριέσαι ( το λέω κ για μένα)! Έχεις ήδη κάτι από αυτά που ονειρεύτηκες κοντά σου κ αυτό είναι πολύ σημαντικό! ΄

Θα το παλέψω όσο μπορώ κ όπως μπορώ κ που ξέρεις μπορεί κ να γίνει…… αυτό να λες κ εσύ!!!

Πάω κ έρχομαι……!!!!

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...μετα απο τοσες μερες ειπα να μπω !

Λοιπον στο Ναυπλιο περασαμε αρκετα καλα,ηταννα ε το ε πολυ ωραια αλλα μας τρελαναν τα μικρα.Ωρες ωρες πιστευω οτι μονο τα δικα μου παιδια κανουν ετσι...την δευτερη μερα ο Μ.επαθε υστερια απο το πρωι...βεβαια ειχε ξυπνησει πολυ νωρις και μολισ κατεβηκαμε για καφε του ξυνιζε το ενα του βρωμαγε το αλλο,μια ηθελε το ενα μια το αλλο και στο τελος αρχισε κλαμα και μας ακουσε ολο το Ναυπλιο...ευτυχως ειχα προνοησει και ειχα παρει και ενα δευτερο καροτσι που ειχα και τον εβαλα μεσα να ξεκουραστει...βεβαια ηταν πολυ γελιο το θεαμα...ειναι τεραστιος για καροτσι χιχιχι....

τελοσπαντων μη σας ζαλισω...καλα ηταν παρα τις γκρινιες αλλα την επομενη φορα πιδτευω να μπορεσω να μην τα παρω μαζι :lol:

Αλικακι μου μη το σκεφτεσαι μωρε...σκεψου μονο οτι τελειωνεις και απο αυτο!και μετα ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελιζάκι αφού σταμάτησε την γκρίνια δεν πειράζει το θέαμα!!! χαχαχα

Χαίρομαι που περάσατε καλά!!! ταξίδι με την ησυχία σας θα κάνετε όταν με το καλό πάνε φαντάροι…… χαχαχαχα

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ κ από εδώ Ίνα……. να είναι μία ευτυχισμένη χρονιά για σένα κ την οικογένειά σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με έχει σκάσει η μάνα μου…….. από το πρωί μουρμουράει!!!!!

Γιατί περιμένεις πως κ πώς να έρθουν να βοηθήσουν κ μετά τους ετοιμάζεις την βαλίτσα, τους την βάζεις δίπλα στην πόρτα κ τους λες: - Στο καλό να πάτε…..

:evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Σήμερα επέστρεψα στην δουλειά μετά την άδεια μου την χθεσινή και προσπαθώ να μαζευτώ αλλά που μυαλό για δουλειά. Εμείς περάσαμε καλά. Δουλειές όλο το ΣΚ και μόνο την Κυριακή το βράδυ ήρθαν οι κουμπάροι μου και ήπιαμε τις μπύρες μας στο μπαλκόνι και χθες πήγαμε για μπάνιο στο Πόρτο Γερμενό!! Ήταν σούπερ..δεν είχε τον πανικό που γίνεται πάντα, δεν είχε τρελή ζέστη και η θάλασσα ήταν σχετικά ζεστή για Πόρτο Γερμενό (πρέπει να έχει τα πιο κρυα νερά στην Ελλάδα!!) Ο Νώντας μπήκε, έβαλε τα κλαματα και δεν ήθελε ουτε να την πλησιάσει ξανά. Κρύωνε...Επαιξε τρελά όμως με τις πετρούλες, έριξε χορούς και γυρίσαμε σπίτι αργά το απόγευμα. Ο Νώντας κομμάτιααα....δεν ήθελε να περπατήσει - καθόταν στο καρεκλάκι του χαλαρά και έβλεπε τηλεόραση.΄

Αλίκη τι σου έκανε η μανουλα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις τους έδιωξα….. γιαγιά κ γιός!!!

Πάνε έξω….!!

Μπράβο Ευγενία μου….. τελικά δεν φύγατε εκτός του 3ήμερο?

Το 1ο σας μπανάκι ήταν?

Η μάνα μου είναι από αυτούς που από το πρωί μέχρι το βράδυ έχει κάτι να πει…..εκτός των άλλων μου έφερε κάτι πράγματα κ δεν έχω χώρο να τα βάλω κ τα βάζει μαζί μου που την έκανα να τα κουβαλήσει….. τι φταίω εγώ αν με ρώτησες εσύ πόσα χωρούν με ρώτησε κ αυτή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ετσι ειναι οι μανουλες ;);):D

Ευγενια μου δεν πηγατε τελικα πουθενα?και εμενα ο μικρος στην αρχη δεν την πλησιαζε καν την θαλασσα ,μολις εβαλε τα ποδια του κρυωσε και εκλαιγε αλλα μετα αφου ειδε τον αδερφο του που ηταν μεσα στνεχεια ζηλεψε και μπηκε.....κει ειχαμε παλι κλαματα γιατι δεν ηθελε να βγει :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Iνα!!! χρονια πολλα κι ευτυχισμενα!!!ευχομαι ο,τι καλυτερο να σου συμβαινει συνεχεια,καθε μερα καθε ωρα καθε λεπτο!!

να ειστε ευτυχισμενοι με τον αντρα σου και το θαυματακι σου και ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γινεις μανουλα για δευτερη φορα και βαλε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγε!! οταν πατε παλι Π.Γερμενο,χτυπα κανενα τηλεφωνο!!! δε ξερεις ποσο την αγαπαω αυτη την θαλασσα!! εκει περασα τα καλυτερα παιδικα μου χρονια και τα καλυτερα μπανια της εφηβειας μου!!!!

Αλικη σε καταλαβαινω για τις μαμαδες!!η μαμα σου πρεπει να μοιαζει με την δικη μου!!οταν ερχεται σπιτι το τι κουβαλαει απο ασχετα πραγματα,δε λεγεται!!!και μουτρωνει οταν της λεω οτι δε τα θελω και γιατι δε μου αρεσουν και γιατι δε χωρανε!!ξερεις ποσα σεμεν και τραπεζομαντηλα εχω κρυμμενα στις ντουλαπες;θα τα βγαλω στην λαικη σε ωρα αναγκης και θα τα μοσχοπουλησω!!!

Λιζεττα τι κανεις; συνηλθες;μπου χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ της κακοφαίνεται κ μου την λέει…… δηλαδή τι να κάνω να ανοίξω το κλιματιστικό στους – 20 για να διατηρηθούν τα πράγματα…… αφού το ψυγείο δεν χωράει!

Άσε με κουβέρτες, σεμεδάκια κ δεν συμμαζεύεται…….. χαχαχαχα….. έτσι κ πας λαϊκή πες μου να έρθω έχω κ μπόλικα ρούχα που μου παίρνει η ζάμπα κάθε τόσο, δώρο γιατί με αγαπάει …… θα έχουμε τον καλύτερο πάγκο…..μπου χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κι εγω..κομματια ειμαι...δεν ξαπλωσα καθολου το μεσημερι γιατι ο μανωλης τα εκανε ολα νωρις σημερα..και ετσι το μεσημερι περασε φτιαχνοντας τις ευχητηριες καρτες που επιτελους τις τελειωσα...αλλα τωρα αμα με αφησετε θα κοιμηθω μεχρι αυριο..τι κουραση ει ναι αυτη...

λιζα περιμενε να σμιξουν τα δικα μου τα παιδια και θα σου πω ποιος εχει τα πιο ζωηρα.. ;);););)

ευγενιτσα η ουσια ειναι να περνανε καλα ειτε μεσα ειτε εξω..εμεις να δουμε ποτε θα φιλοτιμηθουμε να παμε...αν και δεν εχω σκοπο να τον παω αν δεν αρχισουν οι καλες ζεστες..

βρε αλικη μου γιατι εχεις τετοια απογοητευση μωρε...στεναχωριεμαι να σε ακουω ετσι...οταν καναμε την σπερματεγχυση εκανε και ενα μινι σπερμοδιαγραμμα η βιολογος και ξερεις τι εγραψε στις σημειωσεις της??

ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΤΑΚΤΑ... ετσι χαρακτηρισε τα σπερματοζωαρια μας..κι αφου βαλαμε τα γελια ρωτησαμε τι σημαινει αυτο και λεει πως υπαρχουν πολλα μεμονομενα σπερματ/ρια που μπαινουν μπροστα απο τ τις καλες ομαδες και τις αποπροσανατολιζουν...φαντασου να τρεχεις και να ερχονται ασχετοι δεξια και αριστερα...οποτε ειμαστε ποοοοοοοολυ τυχεροι που εμεινα εγκυος ετσι απλα και φυσιολογικα..γιατι να μην συμβει και σε σενα??κι αν οχι στο κρεβατι σου ας γινει και στο εργαστηριο σιγα το πραγμα...κακος ειναι ο μανωλης μου που ειναι παιδι επεξεργασιας??? :lol::lol::lol::lol:

ιναααα...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ!!!!!

αυτα για την ωρα..παω μια βολτα και διπλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω μην γεννησω με αυτο το θεμα εε?

σε λιγο καιρο θα αρχισω να μοιραζω τις προσκλησεις της βαφτισης και νομιζα πως τελειωσα με τα ονοματα...αμ δε...ηθελε να της πω ποσους δικους της εχω καλεσει..οσους μου ειπες της λεω...να βαλουμε αλλον ενα???μου λεει...αμα ειναι για εναν...εγω περιμενω κι αλλα να ερθουν στην πορεια αλλα δεν με νοιαζει ξερει πως φτιαχνω την βαφτιση κοντα εναν χρονο τωρα ειχε απεριοριστο χρονο μπροστα της αλλα πρεπει ολα να γινουν τελευταια στιγμη... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δεν την παλευω...παω διπλα να δω αν τελειωσε η τετα μπας και ξεχαστω!!

καληνυχταααα!!!ονειρα γλυκα και πονειρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...