Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

ημουνα σιγουρη πως σημερα που θα αργουσα θα τα λεγατε οοοοολα μαζεμενααα!!!!

με γεια λοιπον το νεο μας θεμα με πολλη αγαπη να γεμισει κι αυτο σπορακια κι οσες εχουμε να τα βλεπουμε να μεγαλωνουν και να μεγαλωνουν...τα σχολια στο επομενο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλεναδα δεν εισαι καλα εε??να πεταω απο την χαρα μου που θα ειμαστε παλι συγκαστρωμενες και μετα δυο ποστ παρακατω...με γκρεμιζεις στα τριςβαθα του κοσμου...

φτου σου και παλι....αλλα που θα παει θα μας το λες και καμια δεν θα σε πιστευει...και αντε για το τεστ μεγαλη γυναικα εισαι (μην μου πεταξεις τιποτα ειμαι εγκυος)μην τα παραμελλεις αυτα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τονια ευχαριστως...αλλα επειδη ολες εχουμε και την πετρια μας να προσεχεις την δοση...χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε καλα...σημερα αποφασισα να μην κοιμηθω..αν ειναι να ερθει παλι να μην μου χαλασει αυτη τον υπνο...αλλα εχθες παντως που ξαναηρθε της το ειπα..πως τωρα θα κοιμομαστε το μεσημερι...ελπιζω να το εμπαιδωσε και να μην εχουμε παλι εκπληξεις..

μωρε εγω ηθελα να πω κι αλλα αλλα τα ξεχασα...παω να χτισω τιποτα.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθειτε καιρο???

εμεις καναμε τρια χρονια μεχρι να μεινω εγκυος στον μανωλη με σπερματεγχυση και πριν λιγο καιρο εμαθα πως ειμαι εγκυος εντελως αναπαντεχα παρολο που καναμε προσπαθειες για το δευτερο...αλλα ξερεις αμα καεις στο χυλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλια εδω ηρθατε??? Καλοριζικο το νεο θεματακι !!!!!!!!!!!!!!! Σιντομα με περισοτερα σπορακια, αληθινα αυτην την φορα (ακους Τετα???) Ακουω να λες, μουλαρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Τονια παρε και εσυ λιγη γκαστροσκονη εχουμε μπολικη φτανει για ολους. :D

Ο μικρος κοιμηθικε στο τελος με το ζορι, τον αφισα να κλαιει για 2-3 λεπτα και στο τελος το πηρε αποφαση. Μετα απο λιγο το ξαναμετανιωσε και αρχισε να κλαψουριζει αλλα αφτην την φορα δεν πηγα μεσα και τον ξαναπηρε ο υπνος...Αχχχ ποτε θα αρχισει να μηλαει για να ξερω τι τον ενοχλει και να γλιτωνουμε την ταλεπορια??

Παντος εχει πολλαααα νευρα αυτες τις μερες, ετσι να μου εμιασε αυτο το παιδι.. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μου κι εγω αυτο λεω..αντε να αρχισουμε να συννενοουμαστε γιατι θα με πιασει εμενα ο νευρικος κλονισμος...κανα δοντι θα ναι μωρε..τα εχω ριξει ολα στα δοντια αυτα ειναι οι κακοι της υποθεσης γιατι δεν με συμφερει και τιποτα αλλο και ετσι απλα κανω υπομονη μεχρι να βγουν ολα και να ηρεμησει και μενα...και εσυ το ιδιο κανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου σε ευχαριστω!!

Μαρια οχι δεν εχουμε αρχισει ακομα προσπαθειες!!Μολις τελειωσω περιοδο,λεμε να αρχισουμε και εμεις σιγα-σιγα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑ!!ΑΝΟΙΓΜΕΝΟ ΣΑΝ ΚΟΝΣΕΡΒΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΓΚΑΣΤΡΩΜΕΝΗ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΙΜΑ ΤΗΣ ΒΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΝ ΤΑΥΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ!!

ενταξει,με επιασε η μαλ...κια (εβγαλα το α,για λογους ευγενειας) και ελπιζω κι εσυ Τονια να παρεις μια γερη δοση!!με το καλο κοπελα μου!!

Υ.Γ.ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΕΛΑΤΤΩΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΡΑ!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;

Τονια,μη δινεις σημασια!!!

φιλια σε ολους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα καλε τι ειναι αυτα που λες στο κοριτσι?? Να παρει μια γερη δοση μαλ...κιας :o:o:o Μπου χαχαχα !!!!!

Βαιβεα για να πουμε και του στραβου το δικιο για να κανεις παιδακι Τονια μου θελεις μια γερη δοση μαλ...κιας :lol::lol::lol::lol:

Σταματιστε με αρχισα να λεω χαζα !!!!!!!!!!! 8-}8-}8-}8-}8-}

Kοριτσια ακομι ζαλιζομε γαμωτο, εχω πλιμιρισει στο αιμα,,,, γιατρε θα ζησω?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τετοια να λετε εσεις να φυγει τρεχοντας η κοπελα ακομα δεν περασε το κατωφλι...

αχ φιλεναδα και τι θα γινομασταν χωρις εσενα με λες???

ευη παιδι μου γιατι ετσι???η ζαλη ειναι απο την αιμοραγια αλλα γιατι τοσο πολυ??σου χει ξανατυχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο μας θεματάκι!!!!!Με το καλό να έρθουν τα σποράκια που είναι στο δρόμο και γρήγορα να έχουμε και άλλα ευχάριστα!!!!

Τόνια,σου εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου πολύ γρήγορα να γεμίσει η κοιλίτσα σου με ένα (ή δύο??? :mrgreen: ) θαυματάκι(α)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου εγω το ανοιξα εγω θα πω και την πρωτη καληνυχτα..

ονειρα γλυκα ομορφα κοριτσια μου..ηρεμη και υσηχη να ειναι η νυχτα μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα τρελοκομεία!!!

Τόνια έλα να δεις πόσο καλά περνάμε σε αυτή την τρελοπαρέα!! Αλλά πρόσεχε!!! Έχει πέσει πολύ γκαστρόσκονη...σύνολο έχουμε 2+1+1 μωράκια στις κοιλιτσες και η νύφη μου που έχει ήδη γεννηθεί..

Κατερινάκι μου είμαι γαιδούρα το ξέρω...δεν σε έχω πάρει ένα τηλ, δεν ήρθα να σε δω στο μαιευτήριο..ντρέπομαι τόσο για αυτό!! Θα επανορθώσω - το υπόσχομαι..άμεσα!!!

Εγώ δεν είμαι καλά!!! Είμαι κομμάτια, είχα τόσα νεύρα χθες....Γυρίζω απο την δουλειά, ο Νώντας μάλλον είχε δόντια και δεν ήθελε να φάει τπτ .Ξεκίνησε η προσπάθεια ταισματος στις 2 απο την μάνα μου (φασολάκια), μέχρι τις 3.30 που γύρισα δεν είχε φάει τπτ. Του είχε δώσει και ρύζι με κρέας..τπτ δεν ηθελε, του δίνω εγώ μακαρόνια με κιμά που είχα ..τπτ...καταλήξαμε στις 6 να φάει τραχανά με ντομάτα και φέτα που του έφτιαξα εκείνη την ώρα. Ήρθε η ζάμπα μου με τον κουνιάδο, ο Δ. άραξε και έτρεχα εγω..να έχω και σίδερο και να γίνεται χαμός..το βράδυ στις 11 να είμαι τόσο κομμάτια, να την έχει πληρώσει ο Νώντας γιατί δεν είχα υπομονή και αυτός είχε πολύ πολύ γκρίνια και δεν ήθελε να του κάνω τπτ και εγώ να του τα κάνω με το ζόρι...στο τέλος τα άκουσε και ο Δ., συνέχισα το σίδερο μέχρι τις 11.30 και μετά πήγα και έλιωσα στον ύπνο..ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

:evil::twisted::twisted:

Αλίκη που είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...