Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωρακια '10-'11-ηρθε η μπεμπα και εφερε γκαστροσκονη


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η Ελίζα σήμερα βαριέται γενικά….δεν γράφει πουθενά!!!

:D:D:D:D

:D:D:D:oops::oops::oops:

ειχα παει σε κατι δουλιτσες του μαγαζιου και πηρα και τον μεγαλο μου μαζι και φυσικα καταληξαμε στισ κουνιες......γιατι οποτε παω εκει εκνευριζομαι????

ειναι καποιοι που νομιζουν οτι ειναι δικες τους...βαζουν πανω τα παιδια και τα ταιζουν 1 ωρα ουτε τα κουνανε ουτε τιποτα και περιμενουμε εμεις οι μ@λ@κες ποσες ωρες για να κναουμε 5 λεπτα ...ουφ παλι με νευρα γυρισα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o Σπυρος να κανει πιο συχνα παρεα με τον Ηλια...κι ο δικος μου εχει μια παρλα εδω και μια εβδομαδα,αλλο πραγμα!!κι εκεινος καταλαβενεται μονος του!!

πεπονι λεω να του δωσω αυριο!!αγορασα χθες αλλα δε προλαβα να το κοψω!!

εχει μυξες,το βραδυ ομως κοιμηθηκε καλα,ηπιε το γαλα ολο(βρ-πρ) και ξυπνησε και στις 08:25 παρακαλω!!ειχε πολυ καιρο να ξυπνησει τοοοοοοοοοσο αργα!! :lol::lol::lol:

πυρετο δεν εχει,μονο φτερνιζεται και τρεχει μυξα!!

πηρα την γιατρο,θα αναβαλουμε τις γενικες για οταν θα ειναι καλα!!

παντως μαλλον ιωση ειναι,γιατι και δυο παιδακια που ηταν στο παρτυ της Κυριακης,απο χθες εχουν μυξες!!η μια ειναι η ανιψια μου!!!!μπου χα χα!!!

τα κωλοπαιδα!!ποιος κολλησε το παιδακι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o Σπυρος να κανει πιο συχνα παρεα με τον Ηλια...κι ο δικος μου εχει μια παρλα εδω και μια εβδομαδα,αλλο πραγμα!!κι εκεινος καταλαβενεται μονος του!!

πεπονι λεω να του δωσω αυριο!!αγορασα χθες αλλα δε προλαβα να το κοψω!!

εχει μυξες,το βραδυ ομως κοιμηθηκε καλα,ηπιε το γαλα ολο(βρ-πρ) και ξυπνησε και στις 08:25 παρακαλω!!ειχε πολυ καιρο να ξυπνησει τοοοοοοοοοσο αργα!! :lol::lol::lol:

πυρετο δεν εχει,μονο φτερνιζεται και τρεχει μυξα!!

πηρα την γιατρο,θα αναβαλουμε τις γενικες για οταν θα ειναι καλα!!

παντως μαλλον ιωση ειναι,γιατι και δυο παιδακια που ηταν στο παρτυ της Κυριακης,απο χθες εχουν μυξες!!η μια ειναι η ανιψια μου!!!!μπου χα χα!!!

τα κωλοπαιδα!!ποιος κολλησε το παιδακι μου!!!!

καταλαβενεται !!!!!

καταλαβαινεται!!! ή μαλλον συννενοειται!!!(ρε!!!!!!ποιο ειναι το σωστο;;;;;;;;;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβενεται !!!!!

καταλαβαινεται!!! ή μαλλον συννενοειται!!!(ρε!!!!!!ποιο ειναι το σωστο;;;;;;;;;;;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ούτε εσύ δεν καταλαβαίνεσαι……..χαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να συναντηθούνε να τα πούνε κ λίγο……πολύ!!!

Καλεσμένη ήταν η ανιψιά σου……ρε γαμώτο κ ήρθε άρρωστη?? Μπου χα χα!!!

Ελίζα κ εγώ τα παίρνω στις κούνιες γιατί κάθε φορά που πάω κάποια μαμά έχει τον κανακάρη της στις κούνιες που είναι για μωρά κ δεν έχει συνειδητοποιήσει ότι το παιδί της είναι 5+ , 6+……..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω καταλαβει οτι οι κουνιες μονο νευρα φερνουν :lol::lol::lol:

Καλα Μαριεττα μην το ψαχνεις...οι περισσοτεροι σκεφτονται τον εαυτουλη τουσ πως θα περασουν καλα και το πανε το παιδι παντου οτι και να εχει...και εγω εχω μια φιλη που παντα το κοριτσακι της κολλαει τον Μ. γιατι πολυ απλα εχει παντα μυξες και ειναι πολυ φυσικο για αυτην....δεν ειναι αρρωστη μου λεει παντα...λιγες μυξες ειναι μπορει και απο δοντια και εχει φτασει 3μιση το παιδι...τι δοντια ειναι αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει να συναντηθούνε να τα πούνε κ λίγο……πολύ!!!

Καλεσμένη ήταν η ανιψιά σου……ρε γαμώτο κ ήρθε άρρωστη?? Μπου χα χα!!!

Ελίζα κ εγώ τα παίρνω στις κούνιες γιατί κάθε φορά που πάω κάποια μαμά έχει τον κανακάρη της στις κούνιες που είναι για μωρά κ δεν έχει συνειδητοποιήσει ότι το παιδί της είναι 5+ , 6+……..

το παρτυ ηταν του αδελφου της!!!!δε γινοταν να μην ηταν καλεσμενη!!

αλλα κι η μικρη μαλλον κολλησε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να μαγειρεψω για αυριο να φαει κι ο Ηλιας;χθες ειχε φακες,σημερα ψαρι...οποτε μη πειτε οσπρια!!

κατι ευκολο,βαρεθηκα ολη μερα στην κουζινα!!το παιδι μου θα νομιζει οτι η μαμα ειναι η προεκταση του νεροχυτη!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να μαγειρεψω για αυριο να φαει κι ο Ηλιας;χθες ειχε φακες,σημερα ψαρι...οποτε μη πειτε οσπρια!!

κατι ευκολο,βαρεθηκα ολη μερα στην κουζινα!!το παιδι μου θα νομιζει οτι η μαμα ειναι η προεκταση του νεροχυτη!!! :roll::roll::roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σε αντίθεση με την γιαγιά ζάμπα που είναι προέκταση του καναπέ…. Μπου χα χα

Μου έστειλαν κάτι αγκινάρες οι γονείς του Π.

Μου βγήκαν τα χέρια να τις καθαρίσω κ αναρωτιέμαι αν τρώγονται……..αχώνευτες σαν να κ αυτούς μου φαίνονται…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

17/06/2012 θα πάμε Χαλκίδα…..έχει κλείσει….!!!

Το πρόβλημα είναι πως η Ελένη δεν έχει δώσει το παρόν ….. κ όλο ξεχνάω να τη ρωτήσω…. Ή μας αποφεύγει ευγενικά ή δεν το έχει πάρει το μάτι της!!!

:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πηρε η κοπελα να μου πει οτι το κωλοπαιδο δε θελει να φαει το ψαρι!! :evil::evil: τι μαγειρευα Ηλια το απογευμα;γιατι παιδι μου;της ειπα να του δωσει να φαει ψωμι και τυρι,ευτυχως εχει μεινει και μια κονσερβα απο παλια(ελπιζω να μην εχει ληξει!!) και να παει να κοιμηθει!!

κωλοπαιδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με πηρε η κοπελα να μου πει οτι το κωλοπαιδο δε θελει να φαει το ψαρι!! :evil::evil: τι μαγειρευα Ηλια το απογευμα;γιατι παιδι μου;της ειπα να του δωσει να φαει ψωμι και τυρι,ευτυχως εχει μεινει και μια κονσερβα απο παλια(ελπιζω να μην εχει ληξει!!) και να παει να κοιμηθει!!

κωλοπαιδο!!!

Οπότε για αύριο έχετε ψάρι……χαχαχαχα

Πως του το έκανες το ψαράκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουπα!!

το τρωει ευχαριστα,σημερα δε ξερω τι επαθε!!ισως λογω αδιαθεσιας,να του πεφτει βαρυ στην μυτη!!

παντως την κοσνερβα μαθαινω οτι την τρωει μια χαρα!!

θα το φαω εγω,σιγα μη το δωσω αυριο...

ισως του φτιαξω κανενα κριθαρακι με τυρι τριμενο,ντοματα κλπ..

για να φαει κρεας Σαβ/κο...

σας ειπα οτι βαριεμαι;κι εχω και πολυ δουλεια...

τελικα δε θα παει την νυφω στο τραπεζι!!ειδατε πώς πιανουν οι απειλες μου;τους πηρε τηλ κι ειπε οτι ειναι too much αυτο που ζητανε...βρεθηκε η λυση:θα την παει ο μπαμπας της!!!ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουπα!!

το τρωει ευχαριστα,σημερα δε ξερω τι επαθε!!ισως λογω αδιαθεσιας,να του πεφτει βαρυ στην μυτη!!

παντως την κοσνερβα μαθαινω οτι την τρωει μια χαρα!!

θα το φαω εγω,σιγα μη το δωσω αυριο...

ισως του φτιαξω κανενα κριθαρακι με τυρι τριμενο,ντοματα κλπ..

για να φαει κρεας Σαβ/κο...

σας ειπα οτι βαριεμαι;κι εχω και πολυ δουλεια...

τελικα δε θα παει την νυφω στο τραπεζι!!ειδατε πώς πιανουν οι απειλες μου;τους πηρε τηλ κι ειπε οτι ειναι too much αυτο που ζητανε...βρεθηκε η λυση:θα την παει ο μπαμπας της!!!ΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted:

την νυφω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ;

ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!!

την νυφω την αλοιφω με λαδι και με ξυδι,λεκες να μη μου μεινει!!(ενταξει,δεν ειμαι ποιητρια σαν την Αλικη!!) :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία εσύ το έλυσες το θέμα….εγώ τι να κάνω για να μην περάσω με την γκαντεμοοικογένεια την Κυριακή στην βάφτιση????

δε καταλαβες!! γλυτωσα την ταλαιπωρια να με πανε αυτοι στο τραπεζι,εκει θα τους φαω ολους στην μαπα!!

και την ζαμπα,και τον μαλακα και την κοντη!!

αλλα εγω θα πιω,θα κανω κεφαλι και θα χορευω ολη την ωρα,μιας και το σοι τους ειναι γλεντζεδες!!!

μονο η συγκεκριμενη οικογενεια ειναι πισω απο τα βουνα!!!

σιγα μη κατσω ολο το βραδυ στο τραπεζι,να παριστανω την καλη νυφη,συνυφαδα και δε συμμαζευεται!!

Υ.Γ.ασε που μπορει να εχει και κανενα τεκνο!!μιας κι ο Μ.δε χορευει ποτε,ποιος θα με συνοδεψει;αν και δεν ειχα ποτε τετοιου ειδους προβληματα και κομπλεξ!!εμπαινα στον χορο και χορευα και μονη μου!!!

ΣΙΓΑ ΜΗ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΑΩ ΣΤΗΝ ΜΑΠΑ!! ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΟΥ ΘΑ ΚΟΙΤΑΝΕ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...