Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννησε το ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ μας!!!


Recommended Posts

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΕΦΕΡΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΗΣ!ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΒΑΡΟΥΣ 3.560!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαρολ να σου ζισει ο μπεμπης...αν διβασα σωστα εσυ εκανασ ολοκληρο αντρα... :) χαλαλι η ταλαιπωρια..να σας ζησει κοπελα μου,να τον καμαρωνετε παντα, κ εσυ καλη λοχεια.. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα, να σου ζήσει το αντρακι σου! Είναι ένα κουκλι!!!!!!

Εύχομαι να έχει υγεία τύχη και ευτυχία στη ζωή του και η γλυκια του μανούλα να τον καμαρώνει πάντα!!!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποντικομανουλίτσα, τις ευχές μου κ από δω να σου ζήσει να έχεις καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς.

Φιλάκια πολλά στον ποντικούλι σου. :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια, να σου ζήσει ο γιόκας και καλή λοχεία να έχεις.

Με το καλό να γυρίσεις σπίτι και να δει η μικρή Λυδία τον αδερφούλη της.

Έμαθα εδώ τυχαία ότι γέννησες, δεν ήξερα ότι ήσουν στις μέρες σου.

Πίστευα πως θα με ειδοποιούσες ώστε να έρθω να σας δω στο μαιευτήριο, αλλά μάλλον δεν θα το ήθελες, οπότε να σου στείλω τις ευχές μου και την αγάπη μου από δω!!!

Φιλιά σε όλους σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου να σας ζησει ο ποντικουλης να ειναι γερος και καλοτυχος στην ζωη του,καλη λοχεια και καλους θηλασμους ευχομαι,σε περιμενουμε συντομα να μας πεις την εμπειρια σου με λεπτομερειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερουλα μουυυυυυυυυ να σε ευχαριστησω που μου ανοιξες θεματακι :D:D εισαι πολυ γλυκια!!!!!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG: ξερεις ποσο πολυ σ αγαπω και μου λειψαν τοσο πολυ τα καφεδακια με σενα και το κατερινακι μας....αχχχχχχχχ καθε τεταρτη εσας σκεφτομαι.. :lol::lol::lol:

σας ευχαριστω όοοοοοοοοοοολες κουκλες μου για τις ευχουλες σας..

και εσεις ευχομαι ολοψυχα να καμαρωνετε τα παιδακια σας και να ναι μια ζωη γερα και καλοτυχα...

η αληθεια ειναι ότι νοιωθω πολυ γεματη σαν μανουλα με πλεον δυο παιδακια !!!!!που ειναι ολη μου η ζωη :D:D:D τον κοιταω και λιωνω.... :x:x αλλα περιμενω να μην ειναι η μεγαλη μπροστα...:-p:-pωστε να τον φαω στα φιλιαααααααα...χαχα

απο την αλλη νοιωθω πολυυυυυυ κουρασμενη...να ναι καλα ο ποντικουλης μας μας βγηκε και ολιγον τι καρχαριακι :lol::lol::lol::lol: οποτε μετον αποκλειστικο θηλασμο...ειμαστε σχεδον απο στηθος σε στηθος...αλλα ξερω υπομονη μεχρι να σαραντησει...

σας φιλω όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μου και σε μένα έχουν λείψει τα καφεδάκια μας αλλά σύντομα θα ξαναπιούμε!!!!

Το τικεράκι είναι στην υπογραφή (signature) στο προφίλ σου. Θα πας και θα σβήσεις τον κωδικό. Πρόσεξε όμως μη σβήσεις τον κωδικό από το τικεράκι της Λυδίας σου. Μετά πατάς αποθήκευση και όλα ΟΚ. Κατά τον ίδιο τρόπο βάζεις νέο τικεράκι για τον ποντικούλη-καρχαριάκι!

Να μου φιλήσεις τα ζουζουνάκια σου τα όμορφα συμπεθερούλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...