Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Σουλα 140 ευρω???Τελεια!!!!!Ειχα πιασει 40 ευρω καποτε κ ειχα χαρει φαντασου!

Δανάη μ συμφωνω μαζί σου.....

Ακόμα κ όταν μεγαλώσει δεν θα της επιτρεπω να τρωει πχ γλυκα κάθε μερα....1 την εβδομαδα αντε 2.

Σημερα λεω να παω στο Γαλατσι παρκο Βεικου,αν ψηνεται καμία ας μου πε!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ μου,εγώ είμαι ΚΑΘΕΤΗ ακόμα,όχι ζάχαρη,όχι αλάτι!ο,τι ζάχαρη προσλαμβάνει ειναι μόνο από τα φρούτα κ το αλάτι από το θαλασσινό νερό όταν κολυμπάει :lol::lol: !είμαι κάθετη γιατί τώρα διαμορφώνουν τις διατροφικές τους συνήθειες κ το σωματότυπό τους.θα της προσφέρω ό,τι καλύτερο μπορώ κ όταν μεγαλώσει ας επιλέξει πια μόνη της.

αυτη ειναι και η δικη μου θεση :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σουλακι, κααλοφαγωτα τα ευρουλακια :D:D:D και με το καλο να δεχτεις τη μανουλα σου :):)

γωγω, ψηνομαι για παρκο βεικου, μονο που δεν θα προλαβω το απογευμα, ειναι και 5 ωρες δρομος :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!! Ta katafera k vrika free internet na mpw, Soula mou se katalavainw kratw to laptop k girnaw tis verantes tou spitiou na kle4w sima :lol:

Epistre4ame apo tis diakopoules mas..Perasame poli wraia parolo pou i Victoria den evale kwlo se karekla k tin trexame sinexws egw kourazomouna poli k otan evlepa pws den antexa allo tin analavane o George, den exw parapono tin etrexe poli..Pigame telika teleiws monoi mas, mono xtes ir8e i kouniada mou to mesimeri k perasame mazi tin mera k simera ir8e i nona tis k o nonos tis to mesimeri fagame k emeis anaxwrisame girw stis 2:30 enw autoi meinane twra 3ekinane tis diakopes tous k pigame kateu8eian stous goneis mou pe8imisan poli tin mikri k me trellanan :) I8ela na dw k egw ton mikro Eugenio, ma einai pooooli mikros k emas tosa itane? :shock::?

Axxx avrio 8a arxisw na vazw plintiria den exw antoxes simera!! 8a 3epaketarw ta vasika..Twra 8a pame na kanoume mpanaki na etoimastoume k 8a pame stin pe8era mou gia vradino k avrio prepei na pame epeigontos supermarket giati apo trofima den exoume k tipota to idiaitero, den afisa tipota sto 4igeio prin figoume gia na min xalasoun..

Diavasa ta nea sas..Xairome pou oles ligo poli kati kanate/kapou pigate..Soulitsa mou kali dinami!!!!!!!

8a prospa8isw na mpw k pio arga an den koutoulaw..Aaa k kati allo san to spiti mas den exei :D:D genika egw den kanw k poli ektos tous spitiou mou k sigkekrimenw tou krevvatiou mou den 3erw k egw giati kanonizw diakopes afou den kanw :oops: eimastan k monoi mas k wres wres variomastan..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι εχω επιτελους ιντερνετ σας το πα???? :lol::lol::lol::lol:

ασε γωγω τελειο δωρακι!!!!επειδη ειμαι κ χουβαρντου εδωσα τα 40 στον αντρα μου ετσι δωρακι κ κρατησα τα 100 κ τσιγγουνευομε λιγο να τα χαλασω :lol::lol::lol::lol:

αφροδιτακι μουυυυυυ σε ευχαριστω!!!!!

αντρια κ ομως τοσο μικρα ηταν κ τα δικα μας!!!!!!!!

εν το μεταξυ εχει μεγαλωσει πολυ η μπεμπα στην κοιλιτσα κ μπορει μονο χερακια να κουνηση αντε κ λιγο ποδια!!!

οσες φορες κουνιετε ειναι πολυ εντονη η αισθηση!!!!

δεν σας λειψε ενα μωρακι να σαλευει μεσα σας????αντε να εχουμε κ καμμια καινουρια εγκυουλα σιγα σιγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα εχεις μεγάλη ψυχή,μπράβο που τα εδωσες στον αντρουλη σου....η μάλλον ....βλακεια εκανες :lol::lol: Να ερχοσουν ενα ταξιδακι να πιναμε μια φραπεδιά :lol:

Ποια εγκυουλα νέα καλέ,εγώ ανατριχιάζω στην ιδεα...νο κότσια!Λεω αμην να μεγαλωσει μπάς κ ηρεμησω λίγο...Δεν το χω,πραγματικά....

Αφροδιτη πηγα στο παρκο σήμερα,ευκαιρία ηταν γτ μου ελεγε μια φιλη συνεχως επειδη μένει εκεί κοντά...πολυ κυνηγι όμως, ειναι κατηφορικά εκει τα πάρκα και δεν ειναι ασφαλές....

Ελα athensheart κανενα πρωι να πιουμε καφεδακι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,κοριτσούδια!!

Αναστασία μου τι κάνεις;;;σε χάσαμε!επέστρεψε το κοριτσάκι σου;

Σούλα,σε καλη μεριά!μπράβο!!εγώ στο δημοτικό είχα πιάσει 11 στο προπό κ είχα κερδίσει 11.000δρχ!εντωμεταξύ το σαββατο παραλίγο να κερδίσουμε στο λαικό 400.000 ευρώ κ κερδίσαμε μόνο 10.....για ενα νούμερο.... :( Τον μικρό τον νιώθω εδώ κ κανένα μήνα αρκετά συχνά!ποπο μου φαίνεται σαν να μην πέρασε μια μέρα!το ring sling ειναι αυτό που είναι πιο πλαγιαστό;;εγώ είχα δοκιμάσει το sling της Ειρήνης από το αστεράκι κ ήταν τέλειο!το σκέφτομαι να πάρω κ εγώ όταν με το καλό έρθει η ώρα γιατι με το μάρσιππο που έχω δεν εχω ξετρελαθεί!κ σίγουρα με δυο μωρά κ μόνο δυο χέρια για ενα καρότσι,θα το χρειαστώ!

Ανδρια,διακοπές fast κάνατε!πώς ήτανε;με το μαλακό οι δουλειές σήμερα!

Γωγώ,η αλήθεια είναι ότι σε καταλαβαίνω που ακόμη σε τρομάζει η ιδέα 2ου παιδιού,η Χριστίνα είναι σωστή Ζήνα κ απαιτεί πολλή ενέργεια!!!!

Εμείς χθες περάσαμε πολύ όμορφα,τελικά μετά το καφεδάκι στην παλιά πόλη αποφασίσαμε με τους κουμπάρους μας να πάμε μια εκδρομούλα σε κοντινό χωριό για ταβερνούλα εκεί που κάνει το καλύτερο μπιφτέκι στα κάρβουνα ever!είδαμε κ τον κοινό μας γυναικολόγο,με την κοιλιά στο στόμα η κουμπάρα μου,αν τύχαινε κατι,θα ήμασταν σε καλά χέρια :lol: είχε να δει τη Μυρτώ από τότε που με ξεγέννησε!μου λέει ίδια εσύ είσαι!τον κοιταξα λίγο δύσπιστη γιατί ο καθένας λέει κάτι διαφορετικό οπότε δεν πολυ δίνω βάση.

Οι υπόλοιπες τι κάνετε;;;Ελενα-Σαμάνθα;;;Ελενάκος πως είσαι;;

επιστρέφω στη δουλειά μου...σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou oloi mou lene pws etsi itan k i Victoria alla den tous poli pistevw :lol:

Danae mou meiname 5 vradia k mou fanikane k polles :oops: den kanw makria apo to spiti mou :? ok itan mia allagi k mas ekane kalo den lew alla san to spiti sou den exei xexe :D Nai simera 3ekinisa xalara ta plintiria den 8elw na afisw na mazeftoune oi douleies pali giati prin figoume plirwsa kopela gia geniki k 8elw na kratisoume to spiti se mia ta3i..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw agorasa apo tin Victoria to ring sling alla den ta poli kataferna :oops: i mikri idiotropiaze liges fores itan iremi, kati ekana la8os eimai sigouri alla polles fores to ekana practise mazi me ta videos tou site alla mallon kati mou diafeugei :? Me tin mikroula pou erxete 8a to parw dinamika to 8ema giati opwsdipote 8a to xreiastw!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έψαχνα στο super market για πάνα βρακάκι για τη μικρή αλλά ό,τι είδα ήταν για περισσότερα κιλά!έχει καμιά σας υπόψη της αν υπάρχει για 8 κιλά +?της πήρα 4 βρακάκια βαμβακερά από το jumbo κ θα της φοράω αυτά.ούτως ή άλλως μόλις ξεκινήσω να της φοράω πάλι φορμάκι το φθινόπωρο δεν θα μπορεί να βγάζει την πάνα της!τα δικά σας όταν τρώνε κ λίγο πριν τελείωσουν πετάνε το πιάτο κάτω;;;η μυρτώ το κάνει μάλλον για να διασκεδάσει,μόνο που δεν διασκεδάζουμε εμείς μαζεύοντας από κάτω.ψάχνω για πιάτο με βεντούζα που να μην μπορεί να το ξεκολλήσει από το τραπεζάκι της!στο jumbo δεν έχει.θα κοιτάξω στο mothercare.επίσης ψάννω ενα ποτηράκι να μπορεί να πίνει το γάλα της με μεγαλύτερο ρύγχος από αυτό του νερού.θέλω να της δίνω αυτό για να αποσύρω το μπιμπερό.έχετε βρει κάτι που να σας βολεύει;thanks!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae mou emas den to rixnei to piato aplws to anapodogirizei sto disko tou ka8ismatos tis k meta arxizei i na ta sprwxnei katw i na ta pla8ei sto xeri tis :twisted: Tis perissotres fores tis dinw ena kommati sto xeri gia na min exei posotita na ta rixnei!! K emas travaei to pani na to vgalei alla ws ekei ws twra den to evgale :)

Pana vraki nomizw den exei gia tosa liga kg alla den eimai teleiws sigouri..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to andrianaki μου θυμισε ποσο εχω χαθει.. :oops::oops::oops: Μου λειπετε πολυ αλλα παντα δεν βρισκω χρονο.. εχουν συμβει κλασσκα και διάφορα λιγο και οι διακοπες....τελοσπαντων τι δικιοολογουμε αφου παλι θα χαθωω :lol::lol::lol::lol::lol:

Δαναη εσυ ειχες δοκιμασει το ΜΕΙ ΤΑΙ μου το πλαγιαστο δεντο ειχα φερει μζι νομιζω! Οπως και να εχει εγω μει ται ψηφιζω και κυριως αν ειχα 2 παιδια!

Πάνα βρακακι δαναη εχει 5αρι αλλα ειναι πολυ μεγαλο ακομα και για την Νεκταρια πουε φτασε αισιως τα 10 κιλα! Νομιζω σε πανα βρακακι πρεπει να παιρνουμε ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο που φοραμε για να ειμαστε σιγουρες! Δεν το πολυ εψαξηα κιολας!

Αντρια το κοιλιτσακι σου ειναι σουπερ ποπο ζηλεψααα! Μακαρι να μπορουσαμε κι εμεις να κανουμε 2ο μωρακι.. μηνες τωρα στριφογυριζει αυτη η ιδεα στο μυαλο μου αλλα το οικονομικο μου υπενθυμιζει πως πρεπει να κανω υ πομονη!!

Παω να διαβασω τα νεα σας τα ειχα αφησει καπου στην 77 σελιδα! Σας σκεφτομαι να το ξερετε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα νεα κοριτσια, τι να πρωτοπω!!! :o

λοιπον, δαναη για το γαλα : κι εγω δεν εχω παρει ακομα ειδικο κυπελακι με καλαμακι για την αθηνα, και της δινω το γαλα σε ενα πλαστικο κυπελλο που εχει κουπωμα με οπη για καλαμακι, το ειχε αγορασει η μαμα μου για φραπε (σεικερ για φραπε) :) καπως ετσι ειναι http://www.meandhome.gr/prod/kitchen/se ... 1030216pp/ ελπιζω να το οπτικοποιησες... και καλαμακι της βαζω καινουριο καθε φορα...προς το παρον με βολευει, αργοτερα θα ψαξω για κατι αλλο :) για το φαγητο : μονη της, προς το παρον, τρωει τα φρουτα της, και εχουμε ενα μπολακι με βεντουζα απο κατω απο το αμαζον το ειχαμε παρει, οποτε δεν το ριχνει, αλλα τωρα τελευταια παιρνει τα κομματακια φρουτου που δεν της αρεσουν ( τα πορτοκαλι) και τα πεταει, η απο λαιμαργια βαζει στο στομα 100 κομματια ταυτοχρονα, και αλλαξα τακτικη, κραταω ενα κομματακι στο χερι μου ( πρωτα αυτα που δεν της πολυαρεσουν ;) ) το πιανει με το δικο της χερακι και το βαζει στο στομα :D

γωγω μου, πραγματι ειναι σε λοφο το παρκο και μαλλον ειναι λιγο επικινδυνο :o μμμμμ, απο σεπτεμβρη ξεκιναω σχολειο το πρωι, τα κεφαλια μεσα!!!ο,τι εκατσα, εκατσα!!τωρα θα γινω μαλλον μια κουρασμενη εργαζομενη μητερα, κι εγω :lol::lol: ας ειμαι με το καλο στην αθηνα, και δεν χανομαστε :):)

σουλακι, μ'αρεσει που εισαι λαρτζ τυπος και δινει απο τα κερδη!!! μωρακι που σαλευει , ειναι μια φανταστικη αισθηση, αλλα δεν θελω ακομα!!σαν χτες μου φαινεται που ειχα την αθηνουλα στην κοιλια :x:x:x

ειρηνακι, ξερω ποσο πολυασχολη εισαι, και μας ελειψες βεβαια αλλα δεν παραπονιομαστε... εφτασε τα 10 κιλακια η νεκταρια, εεεε;;ειδες που αγχωνοσουν;;;πω πω, βρε κοριτσια, βλεπω τη δικη μου και ειναι σωστο παιδακι!!!η αντιληψη της, η επικοινωνια, τα ναζια της, καμια σχεση με μωρο, παει η μωρουδιλα περασε!!!φτου , να μην το ματιασω το μαναρι μου, πανεξυπνο ειναι!!!(κου κου βα :lol::lol: )

αντρια, καλως ηρθατε!!!!σαν στο σπιτι σου δεν υπαρχει πουθενα, αλλλα αν δεν φυγεις κιολας πως θα το εκτιμησεις;;;; :lol: εχεις αδεια ακομη;;;; και ναι, ετσι μικρουλια ηταν και τα δικα μας, θα το δεις οταν με το καλο ερθει και η μικρουλα :D:D

εφυγε ο γιωργος σημερα για αθηνα, κι εγω εδω με τους γονεις μου, να περιμενω τις αποσπασεις :? δεν παραπονιεμαι, ομως, στο επαγγελμα που κανω θα μπορουσα να ειμαι και χειροτερα, απλα με κουραζει πολυ ο μπαμπας μου με τα πολιτικα, ολο γι'αυτα μιλαει και με αναστατωνει :(:( στεναχωριεμαι πολυ ωρες ωρες, και ειναι κριμα να χαλιομαστε εμεις για τα συμφεροντα αλλων :(

post-12053-13873939510973_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκετη γλυκα το κοριτσακι σου αφροδιτη μου!!!!!κ ιδια εσυ!!!!!το κολπο ομως δεν μου το εμαθες!!!

δαναη μου πιατο με βεντουζα ειχα βρει στο φαρμακειο δεν το πηρα συνηθως κραταω το μπολακι στα χερια μου οσο για το ποτηρακι εχουμε ενα σεικερ του φραπε βαζω εκει μεσα τον χυμο η τα γαλα της κ της δινω το καλαμακι να το ρουφηξει

βρε γωγω μου δεν το σκεφτηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ειρηνακι μου οι δημιουργιες σου ειναι φανταστηκες!!!!!!!!μπραβο δεν πειραζει που χανεσε αρκει να εχεις πολυ δουλεια!!!!!!!!

αντρια η κοιλιτσα σου ειναι πολυ ομορφη!!!!!μου αρεσει που πεταγετε κατευθειαν σε θυμαμαι κ στην βικτωρια ετσι ησουν!!!!!

εγω ακομη μπερδεμενη ειμαι ενω λεω θα παρω ring sling μετα μετανοιωνω κ θελω το mei tai σπιτι να αγοραζα πιο γρηγορα θα αποφασιζα... :lol::lol::lol:

σημερα ειμαι πολυ στεναχωρημενη παλι μαλωσα με δυο κοπελες στην απανταχου θηλαζουσες κ τις δυο φορες μου επιτεθηκαν κ δεν καταλαβα για πιο λογο μαλλον δεν πρεπει να λεω την αποψη μου αν δεν ειναι ιδια με των υπολοιπων....ειδικα η μια με εκανε εξαλλη ενοιωσα το αιμα μου να ανεβαινει στο κεφαλι κ να ζαλιζομε απο τα νευρα μου!!!!!αφου να φανταστητε την εγραψα οτι μαλλον εχει καιρο να την πηδηξη ο αντρας της για αυτο ψαχνετε κ την ειπα κ μαλακισμενη :oops::oops::oops::oops: δεν μου αρεσει να μιλαω ετσι αλλα με εβγαλε πραγματικα εκτος εαυτου!!!!!!τα εσβησα μετα τα μπινελικια αλλα οταν τα εγραφα πραγματικα τα ενοιωθα κ αν την ειχα εκεινη την ωρα μπροστα μου θα την εβγαζα το μαλλι τριχα τριχα τωρα καταλαβα πως νοιωθουν εν βρασμο ψυχης..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...