Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

ελενα, ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η 2Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!ΚΙ ΕΣΕΙΣ , ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΣΑΝ ΧΑΖΟΓΟΝΕΙΣ!!!ολα καλα θα πανε, να ξεκουραστεις, να εχεις βοηθεια τις πρωτες μερες μεχρι να αναρρωσεις πληρως και να μην νιωθεις τυψεις, εκανες το καλυτερο δωρο στην εμμα : την αδερφουλα της!!! πολλα φιλια απο την αθηνουλα κι απο μενα στην ευτυχισμενη μαμα με τις κορες της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλενα να σας ζήσει η καινούργια σας κουκλίτσα! Να είναι γερή και τυχερή κι εσείς να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας!

Βασιλική να σας ζήσει ο νεοφώτιστος! Ταλαιπωρηθήκατε αλλά ελπίζω τώρα να είστε όλοι καλά!

Γλυκερία κρίμα για την εκδρομή, ευτυχώς το κοριτσακι σου το πήρε ψύχραιμα!

Αφροδίτη μπήκατε στην τελική ευθεία ε? Εγώ επειδή την έχω πατήσει με τα μαλλιά σε γάμο που ήμουν κουμπάρα και δεν θέλω ούτε να βλέπω τις φωτογραφίες, στη βάπτιση ζήτησα μια απλή αλογοουρά για να είμαι σίγουρη (Γεωργιάννα τα μαλλιά μου είναι σπαστά και τις Κατερίνας όσο μακραίνουν γίνονται μπουκλίτσες)

Αφρο24 δίνεις Πανελλήνιες? Αν ναι καλή επιτυχία! Ή για του χρόνου προετοιμάζεσαι? Αλλο θέμα αλλά μήπως ξέρεις τι γίνεται με τα φαρμακεία? Ο γιατρός του ΤΕΒΕ μου είπε ότι και να μου το γράψει θα το πληρώσω από το φαρμακείο. Καμιά άλλη μανούλα μήπως ξέρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα τα παντα πληρωνουμε!!! εχουμε καλο κρατος και ειναι ενταξει με τις πληρωμες τους προς τους φαρμακοποιους!! ;);)

Εγω εχω ισιο μαλλι, και το ειχα κανει σπαστο. καλα ηταν για το χειμωνα αλλα καλοκαιρι με ΤΠΤ.

Παω να φταιξω γεμιστα.

Ελενα να σου ζησει η κορουλα σου! δεν πειραζει για το στοιχημα γερη να ειναι και στο 3ο που θα παει θα το πετυχω!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οτι παλι δεν εξυπηρετουν τα ταμεια οι φαρμακοποιοι :( το φανταστικο κρατος μας δεν πληρωνει κανεναν, εγω ακομα περιμενω το επιδομα τοκετου :evil:

ποσο μ'αρεσουν οι μπουκλιτσες στα μωρακια :D δυστυχως, εμενα τα μαλλια μου ειναι ισια και της αθηνουλας :( για τη βαφτιση θελω να τα κανω κυματιστα, για να ειναι αναλαφρα και ρομαντικα, θα δειξει...

παω να αρχισω το απογευματινο σιδερο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

Ti mou kanete? Egw eimai san to zombie, koimi8ike i mikri kamia writsa k wspou na simmazeutoume me ton george na 3aplwsoume k emeis giati egw eimoun kommatia 3ipnise me poli klama :evil: den kataferame na 3ekourastoume..

Elenaki mou na sas zisei i 2i korasa sas, geri, kalotixi k panta eutixismeni me igeia.. Na xereste tin omorfi oikogeneia sas!!!

K egw exw sgoura mallia k polles fores me nevriazoun giati den mazevontai.. K o george sgoura exei opws k i mama mou k fisika pire k i Victoria apo emas :D

Sorry an xanome alla den eimai k poli kala niw8w san to iliggo, anagoules k ipnilia oxi sinexws omws.. K PEINAW POLI ka8e 2 wres an den faw peinaw poli k niw8w to stomaxi mou kapws..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μου, κι εγω στην αθηνα ειχα αναγουλες μονο οταν πεινουσα!!!!μολις ετρωγα κατι ημουν μια χαρα!!! ποτε θα πατε να ακουσετε καρδουλα;;;ειμαι σιγουρη οτι ολα καλα θα πανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας το ειπα εχουμε και το 11ο δοντι!!!! Κατω τραπεζιτη παρακαλω!!!!

Καλα υπαρχει αλλο μωρο με τοσα δοντακια; και χωρις να καταλαβουμε και οτι βγαζει :lol::lol: Ακους Αναστασια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.τι φανταστικος καιρος.μυρισε καλοκαιρακι :lol::lol: .σημερα για μας ηταν η μερα που λιωσαμε στον υπνο οικογενειακως.το πρωι ξυπνησαμε 9.χασαμε το σχολειο του μεγαλου. :o:o .το μεσημερι πεφτουμε για υπνο.ξαπλωσαμε 4 και ξυπνησαμε 7 απο τα μπουμπουνητα.το βραδυ να δω πως θα κοιμηθουμε.

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ποσα δοντια εχετε????εχω παθει πλακα.11???? εμεις 4 με το ζορι :lol: .πως ειναι τωρα ο διονυσακος?καλυτερα...με τετοιο καιρο πως να μην αρρωστησουν τα καιμενα..για την συναντηση αν γινει το σαββατο 9 του μηνα ειμαι μεσα.κ κατα προτιμηση στο athens heart.μονο εκει ξερω να ερθω :lol::lol: .

ΕΛΕΝΑ να σου ζησει το κοριτσακι σου.να χαιρεσαι τις κορες σου.την ομορφη οικογενεια σου.η αρχη με 2 μωρα ειναι ζορικη αλλα ολα μπαινουν σε προγραμμα σιγα σιγα.....και ιδιως οταν βλεπεις τις φατσουλες των μωρων ξεχνας ολες τις δυκολιες(περιπου τις ξεχνας).

ΑΝΔΡΙΑ ολα καλα με την εγκυμοσυνη???κουραση ατονια ,υπνηλια εντονη ειχα και εγω στον λεωνιδα.κοιμομουν ορθια στην κυριολεξια.αντε να ακουσετε καρδουλα αυριο να σου φυγει και αυτο το αγχος.η μικρη βικτωρια τι κανει?δ :δουλευεις τωρα η εχεις αδεια?

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ κουκλα εισαι.κ εσυ κ η μικρουλα σου.....την πιο ασφαλη λυση με τα μαλλια σου.ισια για να εχεις κ το κεφαλι σου ησυχο.....την πατησα οπως ειπα στην βαφτιση.σου κανανε τελικα μειωση στον μισθο σου?για τους φαρμακοποιους κ τα εμβολια δεν ξερω κατι.....τον προηγουμενο μηνα καναμε το μαντου οποτε δεν χρειαστηκε να γραψω εμβολιο.

κανω μια διακοπη να φαω τυροπιτα κ γυριζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα......

γλυκερια μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες.τι κανουν τα παιδακια σου??η μαριετα καλυτερα ειναι??εσυ πως εισαι?

ΓΩΓΩ πως πανε οι τελευταιες ετοιμασιες για την βαφτιση?πως ειναι το σπιτι χωρις την κοριτσαρα σου??ελπιζω να κανει καλο καιρο την κυριακη.κ περιμενουμε φωτο.εγω η μονη στεναχωρια απο την βαφτιση(εκτος απο τα μαλλια )ειναι οτι φωτο θα εχω μονο του φωτογραφου.κανενας δεν μπηκε στον κοπο να βγαλει μια φωτο.ειχα παρει κ την καμερα μαζι μου αλλα μεσα στην αναστατωση την ξεχασα μεσα στην τσαντα..και η βλακεια ειναι πως ουτε απο την ταβερνα εχω φωτο.τον στολισμο-το τραπεζι που ειχα το βιβλιο ευχων :cry::cry::cry: .

ΑΦΡΟΔΙΤΗ πως πανε και οι δικες σου ετοιμασιες.απο αυτα που εχω δει πρεπει να ειναι ολα τελεια..μου αρεσουν παρα πολυ οι βαφτισεις.

ΓΙΟΥΛΙ τι κανεις?ο αλεξης??πηζεις με την δουλεια?

ΔΑΝΑΗ κουκλα η μυρτω στις φωτο.μεγαλωσε απιστευτα.μου αρεσει που βλεπω τα παιδακια μου να μεγαλωνουν αλλα στεναχωριεμε που φευγει αυτη η μωρουδιλα.... :cry: οχι τιποτα αλλο αλλα εσεις θα την ξανανοιωσετε την μωρουδιλα .εγω????????(φτου μακρυα απο μας προς το παρων).πως παει η εγκυμοσυνη??

ΣΟΥΛΑ που εισαι???τι κανουν τα κοριτσια σου?

αχ σας αφηνω παλι.....με δοσεις γραφω τα μηνυματα.παω να σιδερωσω.... :twisted::twisted: .ειπαμε νυκτερινο μονο απο δω κ περα.550 η δεη :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειααα!

Δεν έχω προλάβει να καθίσω πολύ από τη Κυριακή... Τα γενέθλια ήταν ωραία, ήρθαν αρκετοί φίλοι, είχαμε και 5 παιδάκια, ο Αρούλης όμως είχε μπόλικη γκρίνια και δε το χάρηκε όσο θα μπορούσε. Είχε καλές στιγμές που έπαιζε και ξεχνιόταν και μετά ήθελε πάλι αγκαλιά και βυζί. Τα φαγητά βγήκαν σούπερ, η τούρτα του Άρη πέτυχε, εγώ συγκινήθηκα πολύ! Πήραμε και πολύ όμορφα δώρα. Εγώ ξεπατώθηκα βέβαια, δεν είχα βοήθεια (ο Βαγγέλης είχε ξενυχτήσει και ήταν αλλού γι αλλού) και τα περισσότερα μαγειρέματα και κουβαλήματα τα έκανα με τον Άρη στο sling γιατί ούρλιαζε... Ομολογώ πάντως πως το ευχαριστήθηκα, τα έκανα όλα όπως τα είχα φανταστεί.

Ο Άρης γενικώς δεν είναι καλά ακόμα, βγάζει και δυο δόντια, έχει πάλι διάρροιες και θέλει πολλή αγκαλιά και συνέχεια στήθος. Ξεκινάμε μια επουλωτική διατροφή και θα δούμε...

Αύριο φεύγουμε για Χανιά! Απ' τη μια είμαι ενθουσιασμένη με την ιδέα των διακοπών, απ' την άλλη δε ξέρω πως θα πάνε τα πράγματα με το μικρό. Τέλος πάντων, όπως ξέρετε, δεν πτοούμαι πολύ! Θα το παλέψουμε.

Έλενα να σου ζήσει η δεύτερη κούκλα!!!

Βάσω να τον χαίρεσαι τον Λεωνίδα!

Άντρια με το καλό αύριο ν' ακούσετε τη καρδούλα!

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μωράκια και παιδάκια!!!

Γωγώ και Αφροδίτη με το καλό οι βαφτίσεις σας, να περάσετε υπέροχα!

Δε θυμάμαι τι άλλο διάβασα συγγνώμη!

Πάω να συνεχίσω το διάβασμα για τις αλλεργίες, ουφ, γιατρός θα γίνω στο τέλος!

Μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!

Τώρα κάθησα....ουφ! και μασουλάω αποξηραμένο ανανά και παπάγια :lol: άκου τώρα τι βρήκα να φάω!

Βασιλική, να σου ζήσει ο νεοφώτιστος Λεωνίδας! Η ΔΕΗ γιατί τόσα? Εγώ πλυντήρια μόνο με νυχτερινό βάζω.

Εδώ με τη βροχή το απόγευμα έριξε και χαλάζι :o

Γεωργιάννα, άλλος είναι κροκοδειλάκι μου φαίνεται! Τον έχασε τον τίτλο η Γεωργία (9 δόντια έχουμε εμείς)!

Το καλό είναι ότι δεν πονάει ο Διονυσάκος. Εμείς με κάθε δόντι, μετράμε και ξενύχτια....

Άντρια, με το καλό ο υπέρηχος αύριο. Να μπεις κατευθείαν να μας γράψεις νέα!

Δέσποινα, το φαρμακεία διέκοψαν την παροχή φαρμάκων στον ΕΟΠΥΥ, που σημαίνει ότι πληρώνεις τα φάρμακα και πας την συνταγή μαζί με την απόδειξη του φαρμακείου στο ταμείο σου για να πάρεις πίσω τα λεφτά... Τώρα πότε θα τα πάρεις είναι άλλο ζήτημα....

Αφροδίτη, το επίδομα τοκετού ούτε κι εγώ το έχω πάρει. Σταμάτησαν οι πληρωμές στις γέννες του απριλίου. Αν βγει κυβέρνηση και σταθεροποιηθούν τα πράγματα.....μπορεί και να το πάρουμε κάποια στιγμή.

Δάφνη, κι εμένα η Γεωργία στα γενέθλια είχε γκρίνια. Και απ'ότι έχω παρατηρήσει όλα τα παιδάκια το κάνουν αυτό. Ίσως γιατί βλέπουν πολύ κόσμο ξαφνικά στο χώρο τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το βασικότερο ξέχασα να σας πω!!! Από χθες κάνουμε συνέχεια βηματάκια μόνοι μας!!! Λέτε στα Χανιά να πάρει φόρα και να τον κυνηγάω??? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

δαφνη , συγχαρητηρια για τα βηματακια σας!!!! και καλο ταξιδι!!!μια χαρα θα περασετε!!!απο τωρα βπεπω τον αρη και τη μυρτω αγκαλιτσα!!!

η δικη μου απο προχτες κανει ενα περιεργο μπουσουλημα, σερνει το ενα ποδι και σπρωχνει με το αλλο, ντοινγκ!!!!

με φωναζει,επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δάφνη καλά να περάσετε στα Χανιά και καλό κυνήγι του Άρη! Να μας φιλήσεις τη Μυρτώ!

Γεωργιάννα 11 δόντια! Ουάου! Εμείς 6 έχουμε και τα βγάλαμε με πολύ πόνο. Τώρα ετοιμάζουμε κι άλλα.

Τελικά περικοπή μισθού 10%, για όποτε πληρωθούμε, γιατί ακόμα ο μισθός Μαιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα 7 ωρες αργοτερα!!!! :lol: ετσι ειναι, οταν εχεις ενα ζουζουνι να θελει να περπατησει, μια ψαροσουπα να κανεις, και μια καρμποναρα για το νονο που ηρθε απροειδοποιητα να μας δεις!!! μαζεψα ενα πλυντηριο, απλωσα αλλο ενα, και εχω συνολικα 2 για σιδερο αποψε, και τελος!!!!την αλλη εβδομαδα ξανα!!!

μπαινω στην τελικη ευθεια για τη βαφτιση και εχω αρκετα πραγματα να προλαβω.... πιστευω οτι με λιγο καλο προγραμματισμο ολα θα πανε καλα, γιατι δεν θελω να ειμαι αγχωμενη, το εισπραττει και η αθηνα... αυριο ερχεται η μαμα μου και εχουμε δουλειες το απογευμα ( να βαλουμε το γλυκο στα βαζακια και να τυλιξουμε κουραμπιεδακια) και να δω ποιος θα κραταει την αθηνα :?

βασιλικη, καλα κανατε και κοιμηθηκατε!!!εγω τις τελευταιες μερες ειμαι τοσο κουρασμενη, που ξυπναω στις 9 και νιωθω οτι θελω να κοιμηθω αλλες 15 ωρες!!! :o

δαναη, ειδα και τις φωτο απο το παρτι, ηταν ολα πολυ ομορφα :D και του χρονου, να'στε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ηρεμια κ χαλαρωση.τα μικρα κοιμουνται.μολις σφουγγαρισα κ εκατσα να σας γραψω...μετα πρεπει να αρχισω τα μαγειρεματα.εχω τραπεζι στον νονο μου-αδερφο του μπαμπα μου.οποτε δεν εχει υπνο σημερα.αφροδιτη την κυριακη που θα εχει τελειωσει η βαφτιση εκει να δεις κουραση που θα εχεις.εμεις οταν γυρισαμε καλες 6 σπιτι δεν ειχα κουραγιο να ταισω τον λεωνιδα.

δαφνη καλο τρεξιμο :lol::lol: .μπραβο στο αγορακι μας.κ εμεις κανουμε2-3 βηματα κ μετα μπουμ κατω.

ανδρια περιμενουμε νεα σου.

φευγω να μαγειρεψω.θα μπω αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ir8a!!!

Sorry gia tin ka8isterisi..Pirame k tin mikri mazi mas, xestike, peinase k kata tis 8 para teleiwsame k wspou na er8oume spiti na tin etoimasw gia ipno twra ta katafera na sas gra4w..

Oi palmoi itan 133 k to size tou emvriou 8mm k vasi tis evdomadas pou eimai einai ola kala mas eipe!! Mou efige ena varos!! Avrio 8a to pw k stin douleia k 4iloagxw8ika :oops:

Paw na valw plintirio k erxome!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ανδρια καλη επιτυχια για αυριο.

Εγω πηγα σημερα στην διαιτολογο και απο αυριο διαιτα!!!!!!!!!!!! πανε τα γλυκα! :twisted::twisted: γι' αυτο και τωρα τρωω ενα παγωτακι! :lol::lol: ευτυχως ολο το προγραμμα ειναι βασισμενο σ'αυτο που εγω εχω κανει με τις ωρες φαγητου. θα παω σε 2 εβδομαδες ξανα! ελπιζω να τα καταφερω γτ αλλιως θα μου μεινουν τα 9κιλα απανω μου!!

ΔΑφνη και Γωγω καλο ταξιδι! καλα να περασετε!

Κοριτσια τελικα συναντηση το αλλο Σαββατο 9.6 αλλα που; η Βασω μπορει στο Athens Heart. εκει θα βρουμε καποιο δωματιο να αλλαζουμε τα παιδια; για πειτεεεεεε......

Αφροδιτη ασε το σιδερο και ξεκουρασου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, χαιρομαι που ολα πανε καλα!!!!μπραβο, να ηρεμησεις τωρα κουκλα μου!!!

γεωργιαννα, τελος το σιδερο!!!!αυριο οι τελευταιες δουλειες, και το σαββατο beaute!!! αααα το καλυτερο δεν σας το ειπα!!!με παιρνει τηλ. η κομμωτρια στις 8.30 το βραδυ να μου πει οτι τελικα δεν μπορει να ερθει την κυριακη!!!!εγκεφαλικο;;;; :o:o:o:o:shock::shock::shock: ευτυχως, βρηκα μια αλλη!!! :)

οκ, το αλλο σαββατο μαμαδοσυναντηση!!! το athens heart που ειναι;;; αλλιως, κοριτσια, μπορω να ερθω και στο κεντρο με τον ηλεκτρικο,δεν το εχω ξανακανει αλλα δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα ...

εκτος, αν παμε σε κανενα παιδοτοπο, παιδικη χαρα η κατι τετοιο, τι λετε;;;;

αντε, παω να ξεκουρασω το κορμακι μου, αυριο ερχονται οι γονεις μου!!!

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα, καλη επιτυχια με τη διαιτα!!!εγω, μετα τη βαφτιση θα κανω ενα γερο διαλειμμα σαβουροφαγιας, και θα συνεχισω για να χασω 2-3 κιλακια και να ειμαι οκ με το μαγιο που θα αγορασω!!! τι στα κομματια, μετα απο 10 κιλα off δεν δικαιουμαι ενα καινουριο μαγιο;;; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afrodite πολύ γλυκειά φώτο!

Γεωργιάννα καλή αρχή με τη δίαιται!

Άντρια μπράβο το σποράκι! Μεγαλώνει πολύ!

afrodite και Γωγώ να περάσετε καλά στη βάπτιση και να πάνε όλα τέλεια! Με το καλό!

Κι εμείς φεύγουμε τελικά αύριο για 2 μερούλες Εύβοια. Θα κάνουμε και το πρώτο μας μπανάκι!

Σας φιλώ όλες και καλό τριήμερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αφροδίτη, ωραία η φώτο σας!

Δέσποινα, καλό 2ήμερο!

Για τη συνάντηση να σας πω τα αρνητικά του athens heart :δεν έχει κάπου να αλλάξουμε τα παιδιά και το παρκιν δεν είναι δωρεάν.

Το river west έχει δωμάτιο αλλαγής μωρού/θηλασμού και το πάρκιν είναι δωρεάν.

Άλλη καλή ιδέα είναι το village park ή το alloy fan park (δωρεάν πάρκιν) που θα είμαστε χύμα στη φύση :lol:

θα έχουμε χώρο για τα καρότσια να βολτάρουμε και έχει και παιδότοπο 3 ευρώ και μηχανήματα να κουνήσουμε τα μικρά μας με 50 λεπτά ή 1 ευρώ. Σας γράφω και τιμές γιατί οι καιροί είναι δύσκολοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...