Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καποια στιγμη τα παιδια κοβουν το μεσιμεριανο υπνο, ομως αυτο συμβαινει μετα τα 2.

Ο δικος μου σημερα κοιμηθηκε 4 ωρες!!! τρελαθηκε η συνηφαδα μου, και τα παιδια της απο καποια στιγμη και μετα κανανε και φασαρια. Αυτο το παιδι πολυ μου μοιαζει!! :lol::lol:

Ανδρια εαν την αφησετε τελειως νυστικη δεν γρινιαζει; μηπως θελει να αρχιζει να τρωει μοναχουλα της; εαν της εβαζες μπροστα της ενα πιατο να τρωει μονη της; μου το εκανε ο Διονυσης εχθες αυτο.

Σουλα ωραια φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω!!!μολις συνειδητοποιησα οτι η ελενα-σαμανθα ειναι η πρωτη της παρεας που θα εχει δυο μωρακια ( εξαιρειται η γεωργιαννα που ο αλεξανδρακος της ειναι ενας κυριος!!) και επεται συνεχεια!!! αραγε, του χρονου πως θα ειμαστε και ποσες θα εχουμε 2 νινακια;;;;; :shock::shock:

εκανα αιτηση για αποσπαση σημερα, για να ειμαι το σεπτεμβριο στην αθηνα ;) καντε καμια ευχουλα να με παρουν και να πινουμε του χρονου τον καφε μας σε κανενα παιδοτοπο στην αθηνα!!!αλλιως, με βλεπω να πηγαινω βουρ για το δευτερο!!! :lol:

γλυκερια περαστικα στα παιδακια σου!! αντρια, η βικτωρια μαλλον δεν κοιμαται απο την αναστατωση της νεας αλλαγης στη ζωη της, δηλ. το περπατημα!!πιστευω οτι ειναι παροδικο ;)

η αθηνα 3 εβδομαδες μας παιδευε με τον υπνο και απο προχτες τολμω να πω (φτου μην το ματιασω) οτι ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα :) ξυπνησε τη νυχτα 2 φορες, εκλαψε- κλαψουρισε καλυτερα- 5 λεπτα και ξανακοιμηθηκε χωρις να χρειαστει να σηκωθω απο το κρεβατι μου!!!!μιλαμε, χλιδη!!! :o αντε, να δουμε!! το απογευμα ειχαμε παει σε κατι γενεθλια και παθανε πλακα με το ποσο γρηγορα παει!!!το σκατουλικο ομως, θελει να μου κραταει το χερι, αλλιως φοβαται!!! το μεσημερι, ηταν ορθια στον καναπε στο δωματιο της και της προτεινα τα χερια μου και εκανε 2 βηματα μονη της και ηρθε στην αγκαλια μου!!! :P:P

δαναη, σουπερ γονιμη σε βρισκω!!!εσεις με το που το σκεφτεστε, τσουπ, φυτρωνει ενα μωρακι στην κοιλια!!!

δαφνη, η τουρτα πολυ πολυ ομορφη!!!του χρονου, θα κανω κι εγω της αθηνουλας!!!η μπορει και φετος, θα το σκεφτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη το τοστάκι η Κατερίνα το τρώει μόνη της και όσο δε θέλει το καβατζάρει σε κρυψώνες. Ας πούμε χτες που σηκώσαμε τον καναπέ, βρήκε ένα κομμάτι που είχε κρύψει και κολάτσισε. Πολύ προνοητικό το καμάρι μου!

χαχαχαχαχαχαχχαχαχααχαχα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou to skeftika k egw k 8a pigena simera na tis parw ap'ekeina ta paidika maxairopirouna ta xontra gia na trwei moni tis (den mou dimosievei tin fwtografia) alla den ta katafera..

Afrodite mou makari na einai perastiko, giati kourazomaste oloi k i idia tin vlepw na nistazei k kati tin enoxla, stin epistrofi mas sto spiti simera mou koimi8ike, moni tis den iparxei periptwsi..

Koutoulaw!!

Kalinixta!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κορίτσια για συναντησούλα προτείνω το σ-κ 9-10 Ιουνίου! Να έχουν περάσει οι βαφτίσεις της Αθηνούλας και της Χριστίνας, να είναι η Ελενάκος και η Δέσποινα εδώ που τα προηγούμενα σ-κ δεν μπορούν, και να είμαι κι εγώ πριν ξεκινήσω δουλειά!

Τι λέτε?

Δέσποινα, εμένα αντίθετα απ'την Κατερίνα, η Γεωργία τρώει τα φρούτα μη αλεσμένα και το φαγητό της αλεσμένο. Κάθε παιδί έχει το ρυθμό του.

Αφροδίτη "κουκουβάαααα" άντε να δούμε την κουκλίτσα σου με το υπέροχο μαλλάκι!

Γλυκερία, περαστικά σας. Τυχερή που πας σεπτέμβρη για δουλειά. Για απολύσεις μη φοβάσαι. Καταστροφολογία είναι όλα αυτά...

Γεωργιάννα, άσε το τρίτο και κάτσε στα αυγά σου!!! με τις ώρες του φαγητού βρες καμια άλλη λύση

:lol:

Άντρια, θυμάσαι που πριν λίγες μέρες έλεγα κι εγώ το ίδιο για τον ύπνο και το φαγητό της Γεωργίας? Νομίζω ότι είναι από το "άγχος" της νέας τους δραστηριότητας, δηλαδή το περπάτημα! Εμένα περπάτησε στις 17 του μήνα και τώρα ήδη κοιμάται καλά όπως πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Είμαι ξύπνια από τις 6.25 το πρωί που η κόρη μου ξύπνησε, μου έδειχνε το κασετόφωνο και χτυπούσε τα δακτυλάκια της για να της βάλω μουσική να χορέψουμε! Θέλω να κλαίω από τη νύστα μου!

Άντρια, όπως σου είπαν, αναστάστωση για τα καινούργια της κατορθώματα πρέπει να έχει η Βικτώρια. Υπομονή!

Γλυκερία περαστικά! Εγώ σε λίγο έχω συναντηση για να μου ανακοινώσουν μείωση μισθού! Τέλεια!

Δανάη πολύ μου αρέσεις που τα προγραμματίζεις όλα! Εγώ πάντως στο δεύτερο παιδί θέλω να προσπαθούμε τουλάχιστον 1 εξάμηνο, να το ευχαριστηθεί και ο αντρούλης μου που 3μιση χρόνια τον έχω στο "πρόσεχε" :lol:

Δάφνη, ξέχασα να στο πω η τούρτα φαίνεται φανταστική! Μπράβο!

Σας φιλώ όλες!Και τα μωρούλια! Και τα σποράκια! Άντε,να μπει η samantha να μας πει τα νέα της !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!του ευχομαι να εχει παντα πολλη αγαπη στη ζωη του (οπως τωρα) και να ειναι χαρουμενος και γελαστος!!!

η αθηνα αποψε κοιμηθηκε σερι!!!μια-δυο φορες ακουσα ενα μμμμμμμ και τιποτε αλλο!!!!αντε επιτελους, να ξεκουραστει το κορμακι μας!!!!ελπιζω την κυριακη που ειναι η βαφτιση να εχει ηλιο :D

για συναντηση, με βολευει το σκ 9-10 (μονο που την κυριακη εχω βαφτιση να παω το πρωι)

δεσποινα, πρεπει να συμφωνησεις για τη μειωση μισθου η αποφασιζουμε και διατασσουμε;;; παντως συμφωνω με την αναστασια, ολο καταστροφολογια ειναι...πολυ συντομα θα ακουσουμε προεκλογικο συνθημα : ψηφιστε μας αλλιως θα ψοφησετε της πεινας!!! καταντια;;;

εγω εχω δουλειες να κανω, γιατι ολο και καποιος θα ερθει για χρονια πολλα και βαριεεεεεεεμαι!!! τουλαχιστον να κανω τη βεραντα και να βαλω σκουπα, να μη γινω ρεζιλι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastasia mou k emeis perpatisame 19 tou minos..Ipomoni se oles mas giati ligo poli ta mikroulia mas, mas "talaipwroun" merika den trwne, den koimounte, den vazoun kwlo katw :lol:

Afrodite mou na sou zisei o androulis sou, XRONIA POLLA K KALA ME YGEIA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αντρια!!!!!

που ειστε κοριτσια;;;;εγω ειμαι στην κουμπαρα μου, καθομαι με τη βαφτηστιρα μου που κοιμαται, γιατι παει να κανει τη β'επιπεδου!!!ετσι, εχω χρονο να χαζεψω!!!αντε που ειστε να πουμε καμια κουβεντα;;;;

η ελενα, τελικα εκανε κοριτσακι!!! περιμενω αναλυτικα τα νεα της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρόνια πολλα στον αντρουλη σου!καλή απόσπαση!

εμεις ετοιμαζομαστε για το γιατρο ,ενω απο χτες το μεσημερι ηταν απυρετη τωρα παλι 38,2,θα παω και το μικρο.....και βλεπουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριά με το καλο να ακουσετε την καρδούλα του...πωπω ποσο συγκινητικό ειναι!!!

Η Σαμανθα κοριτσακι τελικα?Συγχαρητηρια!!!!!Με το καλο να μας πεί τα νεα της~~

Ναι...εγω το πιο πιθανον να ερθω 9-10/6 στην συναντηση :D

Κοριτσια αποχωριστηκα την κόρη μου για 3 ημέρες......δεν θα σας εχει συμβει,πρεπει να ειμαι η 1η στην παρεα........εχω υποστει ενα σοκ,αλλά ειμαι απο το πρωι δουλεια κ καπάκι γενικη στο σπιτι,δεν εχω χαλαρωσει καθολου για να το σκεφτω πολυ,το βραδυ ομως θα εχω προβλημα πιστευω...

Στο τηλ που μιλησα με τον αντρα μου,μου ειπε πως εκανε εμετο 2 φορες μεχρι να φτασουν κ ειχε γκρίνια στο αμαξι.....τωρα ομως ειναι καλα...

Παω να κανω μπανακι κ περιμενω τον ξαδερφο να μου κανει απολυμανση πολυκατοικιας κ σπιτιου,ειναι καλη ευκαιρια τωρα που λείπει το ζιζανιο μου.......μου πηρε το λαπτοπ ο Χρηστος κ με νευριαζει ο υπ0ολογιστης γτ πιανομαι στην καρεκλα :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι περιεργο συναισθημα να φευγει το παιδι απο διπλα σου, εκει που εχεις μαθει στην φασαρια ξαφνικα η απολυτη ησυχια!! δυστηχως το εχω ζησει με τον Αλεξανδρο και οχι για λιγες μερουλες αλλα για 2 εβδομαδες.

Για την συναντηση καλυτερα να το κανουμε το Σαββατο που ειναι ανοιχτα τα μαγαζια και δεν εχεις τοσο πολυ κοσμο. Τις Κυριακες ολοι βγαινουν εξω με τις οικογενειες τους.

Και εμενα με βολευει 9.6. Οσο για μερος για πειτε ιδεες!!!!

Βασω χαθηκες παλι!!

Δεσποινα τι εγινε τελικα με την δουλεια σου; θα τα καταφερεις να ερθεις και εσυ; περιμενουμε φωτο!!!

Αφροδιτη να τον χαιρεσε!!!!

Σε λιγες μερουλες και η Αναστασια εχει γενεθλια!! χαχα νομιζεις πως θα την γλιτωνες;

Γλυκερια περαστικα! να μας πεις τι ειπε ο γιατρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαστε και μεις!

afrodite να το χαίρεσαι τον άντρα σου! Να ειστε πάντα καλά και αγαπημένοι!

Δεν μας ανακοίνωσαν ακόμα πόση μείωση, μόνο ότι θα κάνουν. Και ακόμα δεν μας έχουν πληρώσει για το Μάιο.

Εγώ αποχωρίστηκα την κόρη μου 4 μέρες τον Ιανουάριο που πήγαμε στο Παρίσι. Το είχαμε ανάγκη αλλά εκλαιγα κάθε μέρα όταν έπαιρνα τηλέφωνο. Ήταν πολύ περίεργα γιατί ένιωθα μετά από πολύ καιρό ελεύθερη και ταυτόχρονα απίστευτες τύψεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα κουκλες μανα και κορη!!! ωραιο μαλλι, γενικα ειναι ισιο, προκα;

Εμεις καναμε την πρωτη σκανταλια: ανεβηκε πανω στην πορτα του πληντυριου για να παιξουμε με αυτα που εχω πανω στο πληντυριο!!! βεβαια πιο πριν με βοηθουσε να το αδειασουμε! ειναι νοικοκυρης!!!!!!! αχ ποια θα πρωτο προλαβει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωσουλα και τα δυο....οχι ευτυχως κατι για αντιβιωση.....ενταξει ,ηρεμησα λιγο.....η Μαριεττα μου χανει την πρωτη σχολικη εκδρομη της ....ευτυχως το αντιμετωπισε θαρραλεα,χωρις κλαμμα...αλλα ο Γιαννης σαν προεδρος γονεων πρεπει να παει.....στα Καλαβρυτα,παλι αυριο μοναξια!!!!!!!!

στις 9-6 θα ειμαι κι εγω Αθήνα....δεν ξερω αν τα καταφερω να ερθω,ΛΟΓΩ ΤΗς ΕΠΟΜΕΝΗς, αλλα θα προσπαθησω....

Κατερινα κουκλιτσες ειστε, μαμα και κορη, να ειστε καλα!

Εγω τη μαριεττα την αφησα 15 μηνων για 4 μερες τοτε,τωρα τον Λευτερακο 10 μερες τον οκτωβρη που ειχαν απεργια τα καραβια και μετα στις 25 Μαρτιου για 12 μερες που πηγα στον μπαμπα,στο νοσοκομειο.....δυσκολες μερες πολυ,χωρις τα παιδακια μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι, κουκλες ειστε!!!σου μοιαζει λιγο η κατερινα η μου φαινεται;;;;

γενικα, αν αποχωριζεσαι τα παιδακια σου για κατι ευχαριστο ειναι καλυτερα ...σας επεσαν πολλα κι εσας βρε γλυκερια μου, τι να πεις...περαστικα στα παιδακια σου!!!

καλα, γεωργιαννα, ειπαμε, ο διονυσακος ειναι παιδι για σπιτι!!!ελπιζω μονο, να μην ζητατε προικα!!! :lol: αν και η αθηνουλα μου, με τον δια στον ταυρο, ολο και καποιο διαμερισμα θα βρει απο τον παππου ;)

γωγω, πως πανε οι ετοιμασιες;;;;εγω, ειχα τα γενεθλια του γιωργου σημερα και τωρα καθισα!!! αφησαν και ενα σπιτι χαλια, και πρεπει μεχρι την παρασκευη να το φερω στο ισα του γιατι περιμενω τους γονεις μου και μια φιλη απο το ρεθυμνο!!!καλα, δεν σας λεω για το σιδερο, εχει καταντησει ανεκδοτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλου σας αφησα αλλου σας βρηκα :lol::lol: .καλοριζικο το νεο θεμα κ ελπιζω αυτη την φορα ο τιτλος να μην αντιπροσωπευει κανενα μωρο...χαθηκα παλι αλλλα ειχα τρεχαματα και πολλα απροοπτα....κυριακη βαφτισαμε τον μπεμπακο. :lol: ΛΕΩΝΙΔΑΣ πλεον....δευτερα πριν την βαφτιση αρχιζει το μαρτυριο μου.αρρωσταινει ο αντρας μου με αμυγδαλιτιδα.για 3 μερες 39,5 πυρετο.ολα κλασικα πεσαν σε μενα.αγχος μην κολλησει κ ο μπεμπης κ ειναι αρρωστος στην βαφτιση....εγω κουλη απο το δαχτυλο του ποδιου(ραγισμα μικρο) στεναχωρια πως θα βαλλω παπουτσι που δεν εμπαινε με την καμια....υπεφερα απο τον πονο.....τελικα φορεσα το παπουτσι μονο στην εκκλησια αφου πριν ειχα βαλλει ξυλοκαινη-εμλα για να μουδιασει κ να μην ποναει.μεχρι κ βαζελινη εβαλα για να γλιστρισει το ποδι μεσα στο παπουτσι.ελεος δηλαδη.στην εκκλησια βεβαια καποια στιγμη να θελω να κλαψω απο τον πονο αλλα μπρος στα καλος τι ειναι ο πονος.......στην ταβερνα βεβαια φορεσα σαγιοναρες :(:( .πεμπτη πρωι ερχετε λογαριασμος δεη......550 ευρω...ΣΟΚ ΣΟΚ ΣΟΚ.αντε λεω κομματια.απογευμα βγαινει ο αντρας για δουλειες με την μηχανη κ τρακαρει με 1 ιχ.αγιο ειχε.με εξαιρεση κατι μελανιες ολα καλα.η μηχανη ζημια 500-600 ευρω. :cry::cry: καταπληκτικα σας λεω.παντως στην βαφτιση φτασαμε σοι.....ολα ηταν τελεια.το μονο που με χαλασε ηταν τα μαλλια μου.μου ηρθε να την ξεμαλιασω την κομμωτρια.βγαινω απο το κομμωτηριο(διπλα στο σπιτι) κ ειμαι σαν ξεμμαλιασμενο γιδι :evil::evil::evil: (γιουλι σου θυμηζει κατι??εσενα σκεφτομουν την κυριακη το πρωι)....φευγω απο το κομμωτηριο κ σε 5 λεπτα ξαναγυριζω κ της λεω ΧΑΛΑΣΕΤΑ.δεν μου αρεσουν ....μου τα εκανε καπως καλυτερα χωρις να ενθουσιαστω βεβαια κ παλι.....ο μπεμπακος μου εκλαψε λιγο....περισσοτερο πριν την βαφτιση γιατι οποιος ερχοταν επεφτε πανω του να τον φιλησει :evil::evil: τα νευρα μου....ολα καλα παντως. :evil: πολυ συγκινηση ομως........ο λεωνιδας μου εχει βεβαια απο την δευτερα που κανει απεργια πεινας.αρνειται να φαει τα παντα.......χθες ολη μερα εφαγε 350 mlγαλα......κλαμα μιλαμε....αχ σας κουρασα......παω να κανω ντουζ κ να διαβασω ολα τα νεα σας...... :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη μου, να χαιρεσαι το λεωνιδα σου!!!καλοφωτιστος και καλος χριστιανος!!!πολλες περιπετειες ειχατε βρε κοριτσι μου!!! καντε κανα ευχελαιο, τι να πω!!! ο λεωνιδας κανει την απεργια μετα τη βαφτιση;;; μηπως ειναι απο την αναστατωση;;; τωρα ειστε καλα;;;ασε, αυτο με τα μαλλια το εχω πολυυυυυυυυυ αγχος!!!!αλλα προσπαθω να ειμαι αισιοδοξη :) και δεν μας κουραζεις βρε κουτο!! προσωπικα, η παρεα μας ειναι η ξεκουραση μου ;)

αντε, παω να με κανει αγκαλια ο αντρουλης μου, καληνυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Καλα Βασω ολα τα καλα σε λιγες μερες!! Ελπιζω να συνελθει ο Λεωνιδας! ΚΑλοφωτιστος να ειναι. Θα μπορεσεις να ερθεις να σε γνωρισουμε το αλλο Σαββατο; Μη ξαναπεις οτι μας κουραζεις!

Γλυκερια μου μακαρι να τα καταφερεις πολυ θα χαρω να σε δω. τα παιδια θα τα εχεις μαζι σου;

Εμεις θα κανουν εκδρομη στις Μυκηνες την αλλη Κυριακη, εαν θελεις ο πατερας του να τον παει τον Αλεξανδρο καλως.

Αφροδιτη μου δεν θελουμε προικα!! στις εποχες μας εαν εχεις σπιτι σε φορολογουν οι ατιμοι!!!

δεν ξερω τι να μαγειρεψω!! Για βοηθηστε με λιγακι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα αγαπημενα μου κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! τι κάνετε? μου λειψατε πολυ :D:D:D

εγώ στις 23 μαιου στις 09:25 έφερα στον κόσμο την 2η κόρη μας (Γεωργιάννα πλήρωνε τα στοιχήματα χιχι). Μια κουκλα 2800 και 50 πόντους, πολύ ήσυχη και με πιο πολλά ,αλλάκια από την 1η κόρη μου και την φωνάζω χαιδευτικά Κάρμεν :lol::lol::lol::lol:

ήταν όλα απείρως πιο εύκολα από την 1η φορά και αυτό με βοήθησε πολύ!

τα συναισθήματα μέσα στο χειρουργείο ήταν κυρίως συγκίνησης και λίγο φόβου...

τώρα παλεύω να 'μοιράσω' την αγάπη και την φροντίδα μου στα 2 παιδάκια μου και προσπαθώ να μην νιώσει παραμελημένη η 1η μπουμπου μου.... είναι δύσκολο κορίτσια αλλά τι πιο όμορφο απο το να νιώθεις ότι ξεχυλιζεις απο αγαπη????

μολις βρω ευκαιρια θα σας τα πω αναλυτικα!!!!!!!!!!!!!

σας φιλω ολες & τα μωρακια & τις κοιλιτσες σας!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...