Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΚΑΝΤΑΛΙΕΣ


Recommended Posts

Πριν ένα χρόνο τέτοια ώρα δε μπορούσα να κοιμηθώ... Ανυπομονούσα να γνωρίσω το γιο μου, αγωνιούσα για την πιθανή καισαρική, αναρωτιόμουν πως θα είμαι ως μαμά.

Απόψε πάλι δε μπορώ να κοιμηθώ... Το σπίτι είναι γεμάτο μπαλόνια, η κουζίνα γεμάτη φαγητά, η τούρτα στο ψυγείο. Το μικρό μου αγγελάκι κοιμάται γλυκά. Κρατάω στα χέρια μου το κεράκι που γράφει 1 και δε μπορώ να το πιστέψω. Πέρασε ένας χρόνος! Με τρελά γέλια, με γλυκά κλάματα, με απέραντη τρυφερότητα. Με ελπίδα! Και αγάπη. Πόση αγάπη χώρεσε η καρδιά μου! Κάθε μέρα είναι ένα μικρό θαύμα, κάθε μέρα είναι ένα καινούριο μάθημα ζωής. Πάντα ονειρευόμουν να γίνω μάνα. Δεν είχα όμως ποτέ ονειρευτεί αυτή την πληρότητα! Και δεν είχα ιδέα πόσο απολαυστικό και διασκεδαστικό είναι να μεγαλώνεις ένα παιδί.

Πολλά φιλιά γλυκό μου παρεάκι! Χαίρομαι πολύ που σας έχω συντροφιά σ' αυτό το υπέροχο ταξίδι της μητρότητας!

Δεν έχω λόγια για το μήνυμά σου!!!!!!!!! Με συγκίνησε πολύ!!!!!!!!!!!

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Χαρούμενα γενέθλια στον Αρούλη μας! Να έχει υγεία και χαμόγελο στη ζωή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera!!

Ekana to mpanaki mou, evgala to fridaki mou k fagame progeuma me tin mikri, eutixws tin Victoria tin analave o george k ekana mpanio san an8rwpos.. Twra tin evala na koimi8ei, etrive ta matakia tis k gkriniaze..

Daphne mou na sas zisei, na ton xereste!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

I mitrotita gennaei prwtognwra k sinama monadika sinais8mata, mono mia mana mporei na katalavei to ais8ima auto tis oloklirwsis!!

To mesimeraki 8a pame stous goneis mou gia fagito, glitwsame k to mageirema :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi mou emeis eimastan apo tous "atixous", prospa8ousame 7 mines entatika k arxisame to 4a3imo k ap'ekei k pera 3ekinisan ta diskola, analiseis, e3etaseis, 8erapeies, 4 topo8etiseis/spermategxiseis k 1 e3wmitrio gia na paroume tin Victoria agkalia!! 2 xronia gia 1 8etiko test k 1 teleiomi egkimosini.. 2 xronia me diskoles meres apo oikonomiki k 4ixologiki katarreusi..

Signwmi an sas xalasa tin mera!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου επειδη το παρκο Τριτσι(εαν αυτο εννοεις) επειδη ειναι διπλα μας δεν θελει ο ανδρας μου να παμε. δεν ειναι του πολυ περπατηματος :lol::lol: . να συναντηθουμε εμεις εκει ακομη και καθιμερινη δεν εχω προβλημα, ειδικα απο 1.6 που τελειωνουμε ολες τις δραστηριοτητες του Αλεξανδρου!!!! Δεν εχω παει ποτε μεσα αλλα διπλα που εχει το εμπορικο αρκετες φορες.

Στο Φλοισβο νομιζω πως περασαμε απ'εξω μια φορα τωρα προσφατα. δεν βρηκαμε να παρκαρουμε και φυγαμε.

Αφροδιτη ωραιο θεμα ανοιξες. Εμεις καναμε ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη, αυτό με το σχήμα της κοιλιάς δεν έχει καμία επιστημονική βάση. Αποτελεί εμπειρική άποψη των παλιών!

Γωγώ, να πάρεις και μωρομάντηλα και όλα όσα έπαιρνες σαν να έβγαινες βόλτα. Έχω δει σε βαφτίσεις απ'τον πανικό, οι μαμάδες να ξεχνάνε πάμπερς,πιπίλα και γάλα!

Αφροδίτη, εγώ αποφάσισα ότι θέλω παιδάκι στα 29 μου. Τον πρώτο μήνα έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε στην 9η εβδομάδα. Μετά από λίγους μήνες έμαθα ότι χωρίς να χειρουργηθεί η μέση μου απογορεύεται να ξαναμείνω έγκυος... Πολλοί μου 'λέγαν ότι κάτι ήξερε ο θεούλης και πήρε το 1ο....

Έκανα το χειρουργείο, περίμενα 1 χρόνο που έπρεπε, και μετά ξαναξεκινήσαμε προσπάθειες. Στο εξάμηνο έμεινα κι εγώ έγκυος και τελικά έγινα μανούλα στα 32 μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σορρυ ο Διονυσης κατι πατησε και ευτυχως εγινε υποβολη και οχι διαγραφη!!! :lol::lol:

Εμεις καναμε ελευθερα περιπου 1 χρονο, αλλα μην φανταστειτε συνεχεια. ειχα και αγχος και καποια στιγμη αποβαλλω το αγχος και τον Αυγουστο που πηγαμε διακοπες το ειχα βαλει πεισμα και μερα παρα μερα ............ και τσουπ και ο κεφαλλονιτης Διονυσης!!!! :lol::lol::lol: που τωρα που μετακομιζει την κουζινα!!!!! ο ανδρας μου ποτε δεν παραδεχτηκε οτι προσπαθουσαμε αλλα οτι το αφησαμε στην τυχη του!!! Ας μην το ηθελα εγω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη μερα που εγραφε η δαφνη για την εγκυμοσυνη της ,εγραφα κι εγω για τη δικη μου,ειχαμε ιδια ΠΗΤ,ετσι ξεκινησα να γραφω...ηταν η πρωτη φορα που εγραφα σε φορουμ,το θεωρω καρμικο.....

Αρουλη,χρονια σου πολλα γεματα απο ολα οσα θα παρεις απο αυτη την υπεροχη μαμα και τον μπαμπα ,για να μην αδικω και τον μπαμπα!!!!!

Δαφνη μου ο πρωτος χρονος ας ειναι ενας γλυκος προλογος στο βιβλιο της ζωης σου με θεμα...ο Αρης μου....και το βιβλιο να γεμισει με παρα πολλα κεφαλαια γεματα απο τη χαρες της ζωης και με τις δυσκολιες που ευκολα θα τις ξεπερνατε εσεις οι τρεις.....μονο γλυκες ευχες θελουμε να σας στειλουμε σαν το μαντολατο του νησιου μας....πολλα πολα φιλιά!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα στον Αρη κι απο εμενα...Δαφνη να τον ναιρεσαι αγαπη μου και να τον δεις οπως ονειρευτεις....Πανω απόλα να ειναι υγιης...Ξυπνησαμε σημερα πηγαμε να μεταλαβει ο Αλεξης και μετα βολτουλα για καφε πασαλιμανι,κ μετα βολτα με το καροτσι μαρινα ζεας κ σωτηρος...Ωραια ηταν!!!Μετα σπιτι δουλειες,μαγειρευω για αυριο φασολαδα και ενα κεικ γτ τρωει ο Αλεξης μια φετουλα το πρωι η το απογευμα....Επισης χτες εφαγε πρωτη φορα ολοκληρο τοστ γαλοπουλα-τυρι,θα φαει κ ο Αλεξης πρωτη φορα για να δουμε...Η ελενα σιγουρα θα γεννησε...Αντε να περνουν σειρα κ οι επομενες με το καλο...

Εμεις τον Αλεξη τον πιασαμε τον ιουλιο του 2010 στο πορτο χελι(στο σπιτι της νταντας που μου τον κραταει τωρα) κ προσπαθουσαμε μονο 1 μηνα...Δοξα τω θεω...

Αφροδιτη πολυ καλο το ποιηματακι μπραααβο...

Ασχετο ελενακος στη γιορτη σου επαιρνα τηλα αλλα δε το σηκωνες....Αυτα απο εμενα...Δεν εχω αλλα νεακια...Γεωργιαννα σου αρεσε ο πειραιας???Οταν ξανα ρθεις να παρεις τηλ..

φιλιαααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου ωραια λογια εγραψες στην Δαφνη!!

Γιουλη μου η Ελενα ητα στο νοσοκομειο με το Γιωργακη. το εγραψε στο προηγουμενο ποστ. και εγω την επαιρα αλλα δεν μπορουσε να το συκωσει.

εχω ακομη πολυ σιδερο!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα απο την βροχερη ορεστιαδα!!!!

μια δυσκολη εβδομαδα με πολυ τρεξιμο περασε,νομιζα οτι θα γεννουσα απο την κουραση!!!

νοιωθω την μπεμπουλα μεσα στην κοιλια μου πιο εντονα βαζω το χερι μου κ νοιωθω το κορμακι της εχω τρελαθει απο την χαρα μου!!!!!

η ελενα ανεβοκατεβαινει απο τους καναπεδες σφαιρα ολη μερα ειμαι απο πισω της δεν νοιωθει ακομη φοβο κ κανει ριψοκινδυνα πραγματα αγιο ειχαμε ως τωρα...

δαφνη μου να χαιρεσε τον υπεροχο γιο σου!!!να τα χιλιασει!!!ειναι τρελο φατσονι!!!!

αφρδιτη δεν εχω λογια!!!υπεροχη ετικετα κ γεματο νοημα ο στοιχος!!!!στον εκλεψα να ξερεις!!!!!

κ οι δυο σας θα κανετε υπεροχες βαφτισεις!!!!!!!με το καλο κ ελπιζω ο καιρος να καλυτερεψει κ να χαρητε τα βαφτισια σας περισσοτερο!!!!

γλυκερια μου παντα τα γραφεις ολα τοσο γλυκα εισαι ονομα κ πραμα!!!!!σκετη γλυκα!!!εσυ πως εισαι πες μας τα νεα σου...

ετσι γεωργιαννα οι αντρες δεν παραδεχοντε σχεδον τιποτα αλλα ως γνωστων το νινι σερνει καραβι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνουλα να χαιρεσαι τον αρη μας... πολυ αληθινο και τρυφερο το μηνυμα σου!!!!!!!

αφροδιτη εμεις τυχαια, δεν ειμασταν καν παντρεμενοι ειχαμε σχεση τρια χρονια και συγκατοικουσαμε σε μια γκαρσονιερα τεσσερις μηνες. Στις διακοπες πηγαμε κιμωλο οπου προσεχαμε (νομιζω) και μετα ενα τριημερο καιαφα εκει ενα βραδυ ειμασταν μεθυσμενοι και δεν εγγυωμαι μαλλον δεν προσεχαμε αμα κρινω απο το πλασματακι που μου πειραζει το πληκτρολογιο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φαντασου ημουν 24,5 χρονων και δε φανταζομουν καν να κανω οικογενεια γενικα... και τωρα ειμαι 26 με μια κουκλα ενος! καμια φιλη μου δεν εχει παιδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω γιατι ειχα την ελενα αγκαλια κ δεν μπορουσα να γραψω :lol::lol:

δαναη μου κ εγω πιστευω οτι αυτα ειναι θεωριες των παλιων!!!!καλα η μυρτω εχει αλλαξει τρομερα!!!!ειδα τις φωτο που εβαλες στο προηγουμενο ποστ...αλλο παιδι!!!!!αααχχχ παει η μωρουδιλα απο τα μωρακια μας ολα μοιαζουν πια παιδακια!!!!!μικρα ζωηρα σκανταλιαρικα παιδακια!!!!

αφρο μου ειναι πολυ ομορφο να εισαι μικρομανουλα!!!!!!!!!!μεγαλωνεις μαζι με το παιδι σου!!!

γιουλακι τον πηγες εκκλησια τον μικρο ε?μετα την θεια κοινωνια δεν επεσε ξερος για υπνο???η ελενα μετα το κρασακι εριχνε τρελο υπνο :lol::lol::lol: μαλλον την ζαλιζε η μαυροδαφνη :lol::lol::lol:

φαγατε κ ολοκληρο τοστακι τι καλα!!!εμεις ακομη το παλευουμε το κοβω μικρα κομματακια αλλα περισσοτερο παιζει παρα τρωει,προσπαθω να κοψω τα αλεσμενα τωρα φακες κριθαρακι ρυζακι τα τρωει ετσι αλλα οχι τοση ποσοτητα οσο αν τα αλεσω στο μουλτι...πινουμε κ με καλαμακι εδω κ κανα δυο εβδομαδες σας το πα??? :lol::lol:

εμεις ξεκινησαμε ελευθερες επαφες τον αυγουστο του 2009 τον σεπτεμβριο εφυγε αποστολη κ τον μαιο που ξανα γυρισε συνεχισαμε ελευθερες επαφες κ σε 3 μηνες ηρθε η εγκυμοσυνη μαιο γυρισε ιουλιο ειχα τελευταια φορα περιοδο....καλα αξεχαστες στιγμες!!!

η μυτη μου ειναι βουλωμενη με κολλησε η μικρη...κλαψ κλαψ....

τι θα φατε σημερα???εγω φτιαχνω κοτοσουπα το τραβαει κ ο καιρος...

σμουτς!!!!!

συγνωμη οσα ξεχασα να σχολιασω...εχω μνημη χρυσοψαρου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δάφνη μου να τον χαίρεστε τον Αρούλη σας! Να είναι πάντα γερός και ζωηρός! Πολλά πολλά φιλιά κι ευχές από την Κατερίνα και από μένα!

Πολλά όμορφα και συγκινητικά γράψατε πάλι. Αχ, πόση χαρά και αγάπη μπορεί να έρθει ξαφνικά στη ζωή μας! Εγώ όπως σας ξαναέγραψα δεν κατάλαβα πότε έμεινα έγγυος, ούτε τεστ δεν έκανα. Πήγα στο γυναικολόγο γιατί πονούσε φοβερά η κοιλιά μου και φοβόμουν μην έχω πάθει τίποτα και ήμουν 7 εβδομάδων και 4 ημερών! Να φανταστειτε με είχε πάει πρώτη φορά ο άντρας μου στο γιατρό (απίστευτη σύμπτωση) και του έλεγα θα μας δει μαζί και θα νομίζει ότι είμαι έγγυος! Όταν με εξέτασε τον φώναξε μέσα και του το ανακοίνωσε εκείνος με φωτογραφίες και ντοκουμέντα! :D

Ξέρω ότι θα μας θεωρείτε τελείως χαζούς ως ζευγάρι που δεν πήραμε χαμπάρι αλλά ακόμα και σήμερα δεν μπορούμε να καταλάβουμε πότε έγινε η σύλληψη. Εγώ έπαιρνα αντισυλληπτικά χρόνια, λόγω πολυκυστικών δεν είχα περίοδο, και είχα κάνει 1 διάλειμμα γιατί έτσι συστήνεται ανά 3-4 χρόνια. Είδα περίοδο μία μόνο φορά, μετά τίποτα. Πήγα στο γιατρό, μου είπε δεν το βλέπει να ξαναέρθει μόνη της, είχα και μία μεγάλη κύστη, οπότε μου λέει περίμενε ένα μήνα ακόμα και ξαναρχίζεις το χάπι. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΓΥΟΣ! Εγώ βέβαια δεν είπα κάτι στον άντρα μου και συνεχίσαμε τις επαφές με "τράβηγμα". Η περίοδος ήρθε τελικά 23 Ιουλίου και μετά έκανε 9 μήνες να ξανάρθει! Ο γιατρός το χαρακτήρισε θαύμα και δεν άφησε και πολλά περιθώρια να το σκεφτούμε - όχι ότι θα κάναμε κάτι διαφορετικά. Είμασταν σε σωστή ηλικία, αγαπιόμασταν, είχαμε δουλειά.

Πολλές φορές αναρωτιέμαι αν οι μανούλες που το προγραμμάτιζαν προσαρμόστηκαν πιο ομαλά στη νέα τους πραγματικότητα, κι άλλες σκέφτομαι ότι δεν έχει και τόση σημασία. Η Κατερίνα ήταν η μεγαλύτερη έκπληξη και ανατροπή της ζωής μου και το σπουδαιότερο μάθημα που μπορεί να πάρω.

Να είστε καλά όλες οι μανούλες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Υ.Γ. 1: Οι εγγυούλες είστε γλύκιες - θέλουμε να δούμε κι άλλες κοιλίτσες!

Υ.Γ. 2: Θα σας βάλω κρυφά φώτο όταν πάω σπίτι γιατί ο μπαμπάς μας μαλώνει

Υ.Γ. 3: Το άλλο Σ/Κ δεν μπορώ για συνάντηση γιατί ελπιζω να πάμε εκδρομή. Γενικά τα Σ/Κ είναι δύσκολα για μένα αλλά όποτε κανονίσετε θα προσπαθήσω να έρθω γιατί θέλω πολύ να σας δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Δάφνη μου να τον χαίρεστε τον Αρούλη σας! Να είναι πάντα γερός και ζωηρός! Πολλά πολλά φιλιά κι ευχές από την Κατερίνα και από μένα!

Πολλά όμορφα και συγκινητικά γράψατε πάλι. Αχ, πόση χαρά και αγάπη μπορεί να έρθει ξαφνικά στη ζωή μας! Εγώ όπως σας ξαναέγραψα δεν κατάλαβα πότε έμεινα έγγυος, ούτε τεστ δεν έκανα. Πήγα στο γυναικολόγο γιατί πονούσε φοβερά η κοιλιά μου και φοβόμουν μην έχω πάθει τίποτα και ήμουν 7 εβδομάδων και 4 ημερών! Να φανταστειτε με είχε πάει πρώτη φορά ο άντρας μου στο γιατρό (απίστευτη σύμπτωση) και του έλεγα θα μας δει μαζί και θα νομίζει ότι είμαι έγγυος! Όταν με εξέτασε τον φώναξε μέσα και του το ανακοίνωσε εκείνος με φωτογραφίες και ντοκουμέντα! :D

Ξέρω ότι θα μας θεωρείτε τελείως χαζούς ως ζευγάρι που δεν πήραμε χαμπάρι αλλά ακόμα και σήμερα δεν μπορούμε να καταλάβουμε πότε έγινε η σύλληψη. Εγώ έπαιρνα αντισυλληπτικά χρόνια, λόγω πολυκυστικών δεν είχα περίοδο, και είχα κάνει 1 διάλειμμα γιατί έτσι συστήνεται ανά 3-4 χρόνια. Είδα περίοδο μία μόνο φορά, μετά τίποτα. Πήγα στο γιατρό, μου είπε δεν το βλέπει να ξαναέρθει μόνη της, είχα και μία μεγάλη κύστη, οπότε μου λέει περίμενε ένα μήνα ακόμα και ξαναρχίζεις το χάπι. ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΓΥΟΣ! Εγώ βέβαια δεν είπα κάτι στον άντρα μου και συνεχίσαμε τις επαφές με "τράβηγμα". Η περίοδος ήρθε τελικά 23 Ιουλίου και μετά έκανε 9 μήνες να ξανάρθει! Ο γιατρός το χαρακτήρισε θαύμα και δεν άφησε και πολλά περιθώρια να το σκεφτούμε - όχι ότι θα κάναμε κάτι διαφορετικά. Είμασταν σε σωστή ηλικία, αγαπιόμασταν, είχαμε δουλειά.

Πολλές φορές αναρωτιέμαι αν οι μανούλες που το προγραμμάτιζαν προσαρμόστηκαν πιο ομαλά στη νέα τους πραγματικότητα, κι άλλες σκέφτομαι ότι δεν έχει και τόση σημασία. Η Κατερίνα ήταν η μεγαλύτερη έκπληξη και ανατροπή της ζωής μου και το σπουδαιότερο μάθημα που μπορεί να πάρω.

Να είστε καλά όλες οι μανούλες και να χαίρεστε τα παιδάκια σας!

Υ.Γ. 1: Οι εγγυούλες είστε γλύκιες - θέλουμε να δούμε κι άλλες κοιλίτσες!

Υ.Γ. 2: Θα σας βάλω κρυφά φώτο όταν πάω σπίτι γιατί ο μπαμπάς μας μαλώνει

Υ.Γ. 3: Το άλλο Σ/Κ δεν μπορώ για συνάντηση γιατί ελπιζω να πάμε εκδρομή. Γενικά τα Σ/Κ είναι δύσκολα για μένα αλλά όποτε κανονίσετε θα προσπαθήσω να έρθω γιατί θέλω πολύ να σας δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινακι ειναι αυτο που λενε οτι οταν ερεθι η καταληλλη στιγμη θα στειλει ο θεουλης το μωρακι παντα πιστευα οτι ολα γινοντε για καποιο λογο για καποιο σκοπο

οπως κ στην περιπτωση της αναστασιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα τι ωραια ιστορια και αστεια!!!!! Δεν σε αφηνει ουτε την δικια σου να βαλεις; εμενα μονο το μωρο δεν με αφηνει. εμενα ηταν τοτε τελευταια περιοδο 22/07.

Σουλα μου ο γιατρος μου ειπε μονο τις φακες να τις βαζω στο μουλτι εαν δω οτι πνηγετε, αλλιως με το πιρουνι. Καλα με το καλαμακι;; μπραβο της! Ο δικος μου ευτυχως δεν ανεβαινει ακομη σε καναπεδες :lol::lol::lol:

Εγω θα φτιαξω χοιρινο με σελινο, αρεσει και στον Διονυση, που συνεχιζει να ειναι χαλια με την μυτη και λιγο βηχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις υπέροχες ευχές σας και τα όμορφά σας λόγια!

Περάσαμε καλά χθες αν και ο Άρης ήταν πονεμένος και είχε πολλή γκρίνια.

Θα σας γράψω περισσότερα το βραδάκι γιατί τώρα τον πήρε ο ύπνος και πρέπει να τρέξω να συμμαζέψω το σπίτι! Είναι σα να έχει περάσει ανεμοστρόβιλος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με καλαμάκι Σούλα? Μπράβο! Και η δική σου κοιλίτσα μούρλια είναι, όπως κι η φατσούλα πάνω της! Τι ωραία που θα έχεις κι εσύ 2 κοριτσάκια!

Κι η Κατερίνα ανεβαίνει εδώ και μια βδομάδα στον καναπέ και χτες είδα ότι ξέρει και πως να κατέβει! Αν και πάλι είναι επικίνδυνο να πέσει πίσω όπως ανεβαίνει. Η καημένη, είναι βαρύ το κεφαλάκι της και όποτε πέφτει την παίρνει το βάρος! Επίσης φαγητό τρώει μη αλεσμένο, αλλά τα φρούτα που δοκίμασα το σάββατο μας πήρε 2 ώρες για να φάει τα μισά από όσα τρώει αλεσμένα, οπότε θα συνεχίσω να της τα αλέθω..

Γεωργιάννα περαστικά στο Διονύση, ακόμα ταλαιπωρείται ο καημένος, κρίμα.

Γιούλη το τοστάκι η Κατερίνα το τρώει μόνη της και όσο δε θέλει το καβατζάρει σε κρυψώνες. Ας πούμε χτες που σηκώσαμε τον καναπέ, βρήκε ένα κομμάτι που είχε κρύψει και κολάτσισε. Πολύ προνοητικό το καμάρι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σουλα, ποσο δικιο εχεις, πραγματι φευγει η μωρουδιλα και μοιαζουν πιο πολυ παιδακια!!! προς το παρον μ'αρεσει, γιατι αρχιζουμε και επικοινωνουμε καλυτερα με την αθηνουλα....βεβαια, τα μωρακια εχουν αλλη γλυκα, και ελπιζω οταν μου λειψει αρκετα να ερθει και ενα σπορακι :D

δεσποινα, η κατερινα σας, οντως ηταν λαχειο!!!!!νομιζω οτι τα παιδακια μας , μας βλεπουν απο ψηλα και αποφασιζουν αυτα ποτε ειναι η καταλληλη ωρα να ερθουν!!!

αφρο, εχεις εμας τις ιντερνετικες μανουλοφιλεναδες!!!δε χαιρεσαι που με τις φιλεναδες σου λες και κατι πιο ενδιαφερον απο πανες ;;;; :lol:

για συναντηση κοριτσακια, θα το εκτιμουσα το επομενο σκ, και οχι της βαφτισης, αλλα να μην σας βαλω και τη θηλεια στο λαιμο ;)

κι εμενα δεν με αφηνει ο γιωργος να βαζω φωτο του μωρου, αλλα το κανω που και που κρυφα γιατι η μαμα-κουκουβαγια πιστευει οτι το μωρο της ειναι πολυ ομορφο για να το χαιρεται μονο αυτη!!! :lol::lol:

χτες, που πηγαμε σε βαφτιση ενος ξαδερφου η αθηνα πηγαινε σε ολους και δεν εκανε κιχ!!!και ολοι ελεγαν τι ομορφο κοριτσακι και (ευτυχως :lol: ) ηταν η πεθερα μου εκει και τους ελεγε να το φτυνουν!!!χαχχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή εβδομάδα σε ολους,να ειστε γεροι και να προσπαθειτε να ξεχνατε τα κακως κειμενα!

Η κορουλα μου απο χτες 38,2 δυσκολη νυχτα,ο μπεμπακος μυξουλες συνεχεια,ο γιαννος μου ολη μερα στη δουλεια κι εγω πεταγμα μυαλων,ευτυχως δεν ξεκιναω δουλεια την 1 ιουνιου,κατι θαρρεις και με ετρωγε και πηγα το Σεπτεμβρη και δουλεψα για ενα μηνα,ετσι τωρα θα παω 1 σεπτεμβριου,αν δεν μας εχουν απολυσει γιατι ακουσα και για εκπαιδευτικους...αν μετα απο 13 χρονια μας κρινει υπεραριθμους και μας απολυσει .....τι να πω ....

παω για παρεουλα στην κορ ιτσαρα μου........

μπραβο στα μωρακια που τρωνε κανονικα...εμεις αλεσμενα δεν εχω τη ψυχολογια να ξεκινησω τα κανονικα........αλλα ενα τοστακι με τυρακι θα το δοκιμασω σημερα.....φιλια φιλια....<3<3<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete koritsakia mou!!!

Ti kanete? Egw eimai poli provlimatismeni me tin mikri, kanei apergia ipnou k peinas!!

To mesimeriano simera k ex8es mou to ftinei k klaiei,den tis edwsa to idio na pw to vare8ike, xtes kreataki me patatouta, kremmidi, ntomata k prasini piperia k simera mpiftetaki me patatoula, ntomata, kremmidi k koloki8aki k meta tis dwsame rizalevro vanillias k pali ta idia..Apo tis 10:30 to prwi einai nistikia me ena mpiskotaki k ligo keik pou tis edwse i mama mou..

Apo ipno aste, edw k 10 meres pou perpatise koimate mono ligo to prwi k tin ipoloipi mera mexri tis 9 to vradi pou 8a koimi8ei einai 3ipnia mesa stin gkrinia..

axxx pelagwsame me tin mama mou, poli kourasi!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ετσι λεγαμε αλλα καλυτερα αργοτερα, γτ οι περισσοτερες κοπελες δεν μπορουν. Βεβαια πριν ξεκηνησει και η Αναστασια δουλεια.

Εγω σημερα του εδωσα βερικοκο στο χερι και του αρεσε, το εφαγε το περισσοτερο. Το τοστ του το φτιαχνω ψημενο και του δινω μισο μονο με τυρι, θεωρω οτι ειναι πολυ 1 ολοκληρο. και αψητο ετρωγε μονο το ψωμι.

Δαφνη ωραια τουρτα!!!

Γλυκερια περαστικα σας!!! αυτος ο καιρος ειναι ατιμος!!

Σουλα μου ποσο δικαιο εχεις, εμενα ηρθε την στιγμη που ειχα αρχισει να παιρνω τα πανω μου με το εντερο και με βοηθησε ολη η εγκυμοσυνη στο να ξεπερναω καποια "κοληματα". μηπως να κανω και ενα τριτο για να ξεπερασω το φοβο με το φαγητο σε στανταρ ωρες;; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,κοριτσάκια!!!

Καταρχήν,να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΤΑΡΖΑΝΑΚΟ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!Δάφνη μου,να είναι γερός,με αυτό το υπέροχο χαμόγελο πάντα στα χείλη,παιχνιδιάρης,τρυφερός,περιτρυγυρισμένος από αγάπη και ηρεμία!!!Με συγκίνησαν τα λόγια σου!η αλήθεια είναι ότι η μητρότητα δεν περιγράφεται,δεν εξηγείται,δεν αναλύεται, απλά βιώνεται...Να είναι κ τα παιδάκια μας γερά και εμείς για να τα μεγαλώνουμε,να είμαστε δίπλα τους,να τα χαιρόμαστε κ να μας χαίρονται!

Αφροδίτη μου,εγώ έμεινα έγκυος κανένα 2μηνο αφού παντρευτήκαμε,ήταν προγραμματισμένο όπως κ στο δεύτερο,μόνο που εκεί χρειάστηκε μόνο ένας μήνας :lol: Για τη μητρότητα δεν ξέρω αν ήμουν προετοιμασμένη,για τη φροντίδα του μωρού ναι, λόγω του ότι φρόντιζα 2 μικρότερα αδέλφια.Η εικόνα της μάνας μου ήταν οικεία γιατί είχα την πολυτέλεια να μεγαλώνω με τη μαμά στο σπίτι.καμιά φορά σκέφτομαι ότι δουλεύοντας ίσως στερώ κάποια πράγματα από τη Μυρτώ.Όποια μάνα εργαζόμενη δεν έχει τύψεις, να σηκώσει το χέρι της :lol::lol::lol:

Γλυκερία μου,περαστικά στο κοριτσάκι σου!!

Άνδρια,τι να εχει άραγε η Βικτώρια;μήπως ετοιμάζει κάτι καινούριο πάλι;;

Στο θέμα της διατροφής,η παιδίατρος μας είπε να εισάγουμε κάθε νέα τροφή για πέντε μέρες κ μετά να προσθέτουμε νέα,όπως κάναμε δηλ κ παλιότερα,οπότε θα χρειαστώ πολύ χρόνο...αύριο λέω να της βάλω μέλι στο γιαουρτι.

παω να συνεχίσω το σίδερο κ να φάω τπτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...