Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Κοριτσια μου,ηρθε χθες η μαμα και της ζητησα να μου φτιαξει ενα ακρως υγιεινο μεσημεριανο...πατατες τηγανιτες,κεφτεδακια και αυγο τηγανιτο. :lol:

Σημερα ο αντρουλης μου ηταν τοσο χαρουμενος,μεγαλωνει και το FL(εβαια σε σχεση με δικα σας το δικο μας θα ειναι πολυ μικρο)....και της μιλουσε και της ελεγε ΄΄με κανεις πολυ περηφανη κοριτσαρα μου,''χερτζικοβα μου'',χρυσαφενια μου.Τωρα παω να φτιαξω τα ωραιοτερα δοντια του κοσμου(λογω επαγγελματος).Σημερα με τη χαρα που εχει,θα δουλεψει τζαμπα.Ο καημενος,ξερετε τι λαχταρες εχουμε παθει???Αμνιοπαρακενηση εκανα στο 8ο μηνα.Γι'αυτο Αριαδνη να ειμαστε χαρουμενες και να χεσεις την εφορια,εγω τη δηλωση θα την κανω την ερχομενη εβδομαδα...ετσι για να μην πεσω.

Ρε κοριτσια δηλαδη η καλαθουνα ειναι ακυρη???αααα!!!!

Αντε Μαρακι με το καλο....

Μαχιμακι,ολα καλα θα πανε,εισαι βραχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΟΥΦ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΝΥΣΤΑΖΩ..

ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΑΝ ΚΑΡΟΤΣΙ ΓΙΑ ΔΙΔΥΜΑ MACLAREN Κ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΟ Κ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ Κ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ PERPEREGO Κ ΤΩΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ!ΧΑΘΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΑΜΕ;Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΕΙΧΕ ΤΡΙΔΥΜΑ Κ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΤΑΞΙΔΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜ.ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΦΟΥ ΕΑΝ ΔΕΧΟΤΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΟ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΕΝΑ ΑΜΑΞΙ Κ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΑΛΛΟ.ΕΤΣΙ Κ ΟΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΛΥ LARGE :lol::lol::lol:

ΠΩΠΩ ΤΟ ΜΑΡΑΚΙ ΘΑ ΒΟΓΚΑΕΙ ΤΩΡΑ...

ΕΓΩ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΜΗΝ ΠΑΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΤΑ ΜΩΡΑ..ΑΧ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΛΛΗΜΑΤΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΑΙ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ.ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑΙΝΑ Κ ΚΑΠΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα το γιατρο!Μου λεει αν ειναι να ανεβω στο Μητερα αυριο κατα στις 8 να ξεκινησουμε.Λεω ομως μηπως το κανουμε Σαββατο..δεν ξερω.Αυριο θα πρεπει να κλεισει ολη μερα το μαγαζι ο αντρας(μα τι καθομαι και σκεφτομαι).Απο τη μια θα εχω μια μερα να χαλαρωσω (και να προλαβω να μασαμπουκιασω σημερα)και να περιποιηθω λιγο τον εαυτο μου.Απο την αλλη σκεφτομαι μηπως αυτη η εξτρα μερα μου φουντωσει το αγχος?

Βεβαια θα ηθελα να ειναι Σαββατογεννημενος σαν τους γονεις του! :lol:

Εντελει θα τον ξαναπαρω το γιατρο μετα να του πω αν ειναι τελικα για Σαββατο.Λετε να μην ειναι καλο που θα μεινει κι αλλη μερα μεσα?Ευτυχως κουνιεται αρκετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΜΕΛΟΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΤΗ ΣΑΝΤΥ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ Κ ΓΕΝΝΗΣΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΣΙΜΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΟΝΤΡΑΡΙΖΟΜΑΣΤΑΝ Κ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΤΛ.

Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΙΧΑ ΤΡΕΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ Κ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΚΑΛΕΣΕ Η ΑΛΕΚΑ ΘΥΜΑΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΡΟΟΠΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΓΧΩΣΩ.Κ ΛΟΓΩ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΘΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΓΕΝΝΗΣΑ 2 ΓΕΝΑΡΗ Κ ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΦΩΤΑ.ΤΩΡΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ..

ΛΙΛ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΚΑΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nene akribws gia auto pou eipes tha prepei na leme oti eimaste tuxeres pou ola pane kala kai na mi skeftomaste tipota!!!

Liakiiiiiiiiiii tha mas fugeis kai esu??? Den kserw mipws se piasei agxos?? Egw etsi pou eimai twra kai den koimamai kai zestainomai uperbolika kai ola auta tha tou elega aurio na teleiwnoume!! An nomizeis omws oti tha xalarwseis anti na agxwtheis kalitera Sabbato!!!

Nansouli kai egw bariemai uperbolika simera. Krima pou den eimaste pio konta na kaname parea re koritsia! Krima pou den sou eipan gia to karotsi pio nwris...alla de pirazei tha exete opws eipes ena sto kathe amaksi!

Opoion kai na pira thl gia na pame thalassa den mporei kaneis simera :(

Kai autoi pou mou eipan oti einai idi thalassa einai makria kai de riskarw na paw moni mou...opote me blepw kai mena edw oli mera!!

Lia ti balitsa sou tin exeis etoimi?? Ti allo exeis na etoimaseis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετοιμη την εχω!Το μονο που μενει δηλαδη ειναι να βαλω τελευταια στιγμη τα καλυντικα μου .κτλ που τα χρησιμοποιω καθε μερα.Πειραζει που πηρα νυχτικα μαυρα??? :? (το ενα εχει λιγο ροζ).Τα πηρα μαυρο για να μη φαινεται τιποτα απο μεσα,και μηπως λερωθω.Αλλα ακουσα ενα σχολιο ''καλα μαυρα πηρες??''και προβληματιστηκα!

Ενταξει νομιζω πιο πολυ θα αγχωνομουν για αυριο.Το μονο που φοβαμαι για το μωρο.Αλλα δε νομιζω να παθει κατι ε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι βρε Λια μου,τι να παθει το μωρο για μια μερα...Να πας το Σαββατο, να χαλαρωσεις αυριο....Αντε σε χανουμε και εσενα,ολα καλα θα πανε....Δηλαδη θα προκαλεσει τοκετο ο γιατρος????

Νανσυ κι εσυ μεθαυριο?????Πω πω ολες ξεγκαστρωνομαστε σιγα σιγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι και η Νανσυ βρε!Αμαν κανουμε να της τα κρατησουμε μεσα!!

Εχουμε το δελφινακι σημερα,το ναταλακι αυριο,εγω μεθαυριο,ειναι καποια που δεν θυμαμαι?

Θα τους φαω τους τεχνητους πονους τελικα...τι να κανουμε.Αφου το παιδι μου ειναι ψωναρα και θελει να κανει εντυπωση,να το παρακαλαμε να βγει!

Ε οχι,δε με χανετε!!Θα κανω οτι μπορω να μη λειπω πολυ!Γιατι θα ειμαι και σχετικα πολλες ωρες μονη,αλλα να δουμε ο μικρος τι προγραμμα θα εχει?Θα ειναι ησυχο παιδακι ή θα κανει ανησυχο υπνο? :)

Πιπιλα παντως δεν παιρνω στο μαιευτηριο ,που λεγατε.Οποια παρει παντως μην ξεχασει να την αποστειρωσει!

post-15592-1387393941787_thumb.jpg

post-15592-13873939418715_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia den pathainei tipota mia mera akoma...

Emena mou to eipan auto gia kati maures formes pou forousa mia mera...kai tous apantisa, egw foraw oti me boleuei kai oti mou kanei plewn kai ta maura rouxa einai. E den ta pires kai ola maura etsi den einai?

Egw eipa sti mama mou kathe mera ta lerwmena tha tis ta dinw na ta plenei kai na mou ta fernei mpas kai lerwthoun ola, alla mono 3-4 meres tha meinoume ante 5 posa na lerwseis??

Pantws Lia theloume osi pio suntoma mporeseis na mpeis na mas peis tin empiria sou...thelw na kserw pws tha einai kai oi texnitoi ponoi. Akousame istoria me fusiologiko, akousame me ektakti kaisariki, akousame me programatismeni kaisariki, akousame me skalisma apo katw, e texnitous nomizw den akousame akoma!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχχαχα!Εχουμε και ποικιλια!

Παντως εχω απορια ,χαζη μαλλον.Στην προγραμματισμενη καισαρικη ,τι τα κανουν τα νερα του πλακουντα?Αφου δεν στα σπανε απο κατω,τα απορροφανε με σωληνακι??ΟΠως στον οδοντιατρο?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Λία, έφτασε και η δική σου η σειρά!!Πήγαινε Σαββατο καλύτερα να είσαι πιο χαλαρη!

Εμεις θα πάμε τώρα σε λίγο στη διαιτολόγο και μετά για ένα καφεδάκι και κάτι λίγα ψώνια. Θα τα πούμε μετα, φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A nai kai esu bre Maximaki mou...thelw emepiries opws dipote gia na dw kai egw ti tha kanw se paromoia periptwsi...diladi se 2 ebdomades an den exei bgei i mpempa akoma!!

Den kserw ta nera ti ta kanoun...na auti h erwtisi einai gia tin Aleka!! H kai opoia alli deuteromanoula exei genisei programmatismena!! Egw eixa tin entupwsi oti sou ta spane kai meta kanoun kaisariki!

Kai stin proklisi etsi den kanoun?? Sou spane ta nera kai sou bazoun kai ponous??? Eidate giauto sas lew...lete mia mia tin istoria sas na mathainoume kai emeis, oxi tipot' allo, na kserw kai gw ti me perimenei!! Me fobizei to agnwsto!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου, μολις γυρισα απο το καφεδακι μου με την γλυκυτατα μανουλα και την επισης γλυκυτατη εγκυουλα της παρεας μας. :x:x:YMHUG::YMHUG:

Λοιπον η Ανθη μας οσο και να παραπονιεται για τα κιλά ειναι μια χαρα αδυνατουλα με την κοιλιτσα της και μονο το ποδαρακι της ειναι πρησμενο και της χαλαει την διαθεση. Το Καρολινακι εχει χασει τα κιλα, λιγα της εχουν μεινει αλλα εχουν περασει μονο 20 μερες, και αν και ηταν μονο με τρεις ωρες υπνο δεν φαινοταν πολύ ταλαιπωρημενη. Σας στελνει σε ολες τα φιλια της γιατι δεν προλαβαινει να μπει και να μας γραψει. Ο μικρος της κουκλος πινει το γαλατακι της μανουλας αποκλειστικά και ειναι πολύ ευτυχισμενη για αυτο.

Το Μαρακι γεννησε τι νεα εχουμε???

Παω να σας διαβασω μεχρι να γινουν τα μπιφτεκακια μου και επανερχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιω νομιζω στην προκληση,σου βαζουν ενα υποθετο να μαλακωσει ο τραχηλος(τωρα,αν ειναι ηδη μαλακος αρκετα,δεν ξερω τι κανουν..αλλα θα μαθω το Σαββατο!),σου βαζουν ορο για να αρχισουν οι πονοι,και φανταζομαι τα νερα στα σπανε οταν θα εχεις ηδη καποια διαστολη.Οσες ξερω παντως που πηγαν με προκληση δεν ταλαιπωρηθηκαν ιδιαιτερα.Μην ξεχναμε ομως οτι σε αυτο βοηθησε και η επισκληριδειος!!Κι ετσι γεννησαν και τα επομενα παιδακια τους.

Ισως παιζει ρολο και σε τι φαση ειναι ο τραχηλος,δηλαδη αν ειναι ακομα σκληρος και ψηλα,ή δεν ξερω τι αλλο κοιτανε οι γιατροι,ετσι μπορει να παρει πιο πολυ ωρα ή να ποναει λιγακι παραπανω.

Πριν λιγο βγηκαν παλι βλεννες,πιο κιτρινες αυτη τη φορα. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E ante twra tha mas to peis kai apo prwto xeri pws to kanoun!!

Lia autes oi blennes mou eipe o giatros einai apo ton traxilo, einai auta pou tha bgoun sti genna polla mazi...Twra apla mallon esu epidi eisai toso konta arxisan na bgainoun..kai mena exoun bgei tetoia 2 fores ws twra.

Les na sou kanei kamia ekpliksi o mpempis pio nwris??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφου ειναι ψωνιο το παιδι μου σου λεω! :D

Του χαλασαμε το προγραμμα τωρα και σου λεει ''δεν θα μου πειτε εσεις ποτε θα βγω!Εγω κανω κουμαντο !''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκακι με το καλο να βγειτε σημερα, να ειστε σπιτακι σας και να βρειτε τους ρυθμους σας σιγα σιγα. Μας ελειψες θελει και ανανεωση η λιστουλα μας ;)

Ναταλια καλο ειναι να μην εχεις αγχος, οσο πιο ηρεμη τοσο καλυτερα. Εγώ θα τον βγαλω λογικά με το portbebe εχω ακουσει οτι το καθισματακι καλο ειναι μετα τις 30-40 μερες γιατι τωρα στην αρχη ειναι καλυτερα να ειναι ξαπλωμενα για το κεφαλακι τους. Τώρα απο θεμα ασφαλειας το portbebe εχει ειδικές ζωνες για το αυτοκινητο (αλλα τις πουλανε ξεχωριστά να ξερεις) και εισαι καλυμενη, οι καλαθουνες παλι οχι.Οι ζωνες αυτες δενουν το σωματακι του μωρου αν θυμαμαι καλα.

Νάνσυ ευτυχώς ολα καλά με την μικρουλα σου!!!

Ελενα για την πιπιλα θα σου ελεγα αν θελεις να θηλασεις αποκλειστικα να μην δώσεις οποτε δεν χρειαζετε και να παρεις.

Ελενη μια χαρα η μπεμπουλα σου γιατι λες οτι ειναι μικρο μωρακι, θα βγει και ευκολα. Για την πιπιλα που ρωτησες και εσυ λενε οτι αν θηλασεις αποκλειστικά δεν δινεις τιποτε αλλο περα απο στηθος, απο κει και περα μετα τις εξι εβδομαδες που εδραιώνεται η γαλουχια μπορεις να δωσεις πιπιλα. Καθε μωρακι ειναι διαφορετικο αλλα θα την δεχτουν αλλα οχι. Η δικια μου που θηλασε αποκλειστικα μια φορα της την εδωσα και μου την εφτυσε. πιπιλα πηρε πρωτη φορα 15μηνών που κοψαμε τον θηλασμο γιατι ειχε μαθει να κοιμαται πιπιλώντας το στήθος.

Αριαδνη να σκεφτεσαι την μικρουλα σου και μην σε περνει τιποτα απο κατω, κλεινε τα αυτια σου οσο μπορεις, το μωρακι αυτο δεν αξιζει οσο τιποτε αλλο. Κοριτσακια το βαρος μην σας αγχώνει περνουν μετα πολύ ευκολα και οσα γεννηθουν μετα τις 37 εβδομαδες και πανω απο 2-2,200 δεν μπαινουν συνηθως ουτε θεμοκοιτιδα.

Μαρακι με ενα πονο κοριτσακι μου ολα θα πανε και μεχρι το βραδυ θα εχει ερθει η κορουλα σου. Ναταλακι περιμενουμε ενημερωση.

Αμαλια τι αυριο τι σαββατο, μια μερα παραπανω δεν σημαινει τιποτα, δεν βλεπεις το Μαρακι εκλεισε σχεδον βδομαδα παραπανω. Στην καισαρικη νομιζω αυτο με το σωληνακι γινεται δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα ετσι εχω ακουσει.

Φιλακια παω να παρω την μικρη απο το σχολικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!ΚΑΛΑ ΤΡΕΙΣ Κ Ο ΚΟΥΚΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ!!

ΛΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ.ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΩΡΕΣ..

ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΞΑ Κ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.ΕΝΤΑΞΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ Ο ΠΙΟ ΓΛΥΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΝΤΑΡΝΤΑΝΑ Κ ΑΛΙΘΩΡΙΖΕΙ ΛΙΓΟ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΟΝΟΙ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ..ΕΚΕΙ ΕΙΧΑ ΤΣΑΝΤΙΣΤΕΙ Κ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΤΗΝ ΕΒΡΙΖΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΧΕΡΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΣΟΥ Κ ΑΥΤΗ Κ Ο ΜΥΑΡΗΣ :lol::lol: Κ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ.. :lol::lol:

ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΙ ΠΟΝΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΘΑ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ.ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΗΚΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΕΞΩ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.

ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΘΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΞΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ.Κ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ Κ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Κ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΠΛΕΝΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΚΤΛ.Κ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΘΗΛΑΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για ενημερωστε ποιες γεννες εχω χασει!!!!! ανοιγω θεματακι καινουργιο για να βαλω την ανανεωμενη λιστουλα μας!!!!

τελικα το μαρακι γεννησε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτες η βλεννες ειναι κατι σαν την ''ταπα'' του τραχηλου δηλαδη? Το mucus plug που λενε και οι φιλες αμερικανες..Μπορει να φευγει σταδιακα γι'αυτο να εχουμε συχνα απο λιγο.

Νανσυ μιλησα με τη Δοξα στο τηλ. και οντως δεν μου φανηκε και ο πιοοοο γλυκος ανθρωπος,αλλα ακουστηκε δυναμικη!(και νταρντανα!)Οταν μου εκανε την εξεταση με τον διαστολεα ο ντοκτορ και του ελεγα οτι ποναω ,μου ειπε οτι μεχρι να γεννησω θα με κοιταξει πολλες φορες απο κατω.. Με προειδοποιησε ο ανθρωπος!! :lol::lol::lol: ωχ παναγια μου.....

Αλεκο καλως ηρθεες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...