Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΕΛΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΕΣΑ!!!! ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΠΟΥ ΝΑΝΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ.....

ΞΕΦΟΥΣΚΩΣΑΜΕ ΜΑΙΟ 2012

1.Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ 26/05 Ιασώ Αθήνα

z4f085a92bc970.gif

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

Αlekagala²(28){Αλεξάνδρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 30/05 ΠΗΤ 11/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Anna31(31) {Άννα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 29/05 ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Boub(30) {Ειρήνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Αλεξάνδρα Αθήνας

Charoula² {Χαρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης

Delphine²(34) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/04 ΠΗΤ 10/6 Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης

Elena_c(31) {Έλενα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 21/05 ΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων

Ελενα Μαθ. {Έλενα} ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 13/06 Ιασώ Αθήνα

Este {Σταυρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 30/05 ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα

Kikitsa80(31) {Κική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 28/05 ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Kokona²(29) {Αντωνία} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 12/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης

Lia*(27) {Αμαλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 04/06 ΠΗΤ 14/06 Μητέρα Αττικής

Matka {Κική} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Maxim(21) {Ναταλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 25/05 ΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Stedim {Δήμητρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 31/05 ΠΗΤ 23/06 Βιοκλινική Θεσσαλονίκης

Veta² {Βέτα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 15/06 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

Ariadni79(33) {Αριάδνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 01/06 ΠΗΤ 29/07 Πάτρα

Fotini80 {Φωτεινή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Fousk1tsa : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 05/06 ΠΗΤ 13/07 Ιπποκράτειο Λευκωσίας Κύπρος

Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/05 ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα

Lil {Λία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/05 ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής

Natasamaria(31) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας

Nene(28) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 06/07

Toulaki : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 11/07

Tsevoula(30) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 23/07 Έλενα Αθήνας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

Ανθή²(33) {Ανθή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/05 ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας

Beboula07(28) {Χριστίνα}(διδυμομανούλα) : ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 24/05 ΠΗΤ 28/08

Βικάκι² {Βίκυ} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής

Christi83(29) {Χρύσα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας

Eirinomama(24) {Ειρήνη} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 19/08

Mariagiorgos(27) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα

Mina2 {Μίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Euromedica Ρόδος

Νανσυ83³ (29){Νάνσυ}(διδυμομανούλα) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 29/05 ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη

Rapanaki³(31) {Αγγελική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Ρέα Αθήνας

Venus82(29) {Αφροδίτη} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kalimera koiloumpeeees!!! Kaloriziko to postaki!!!! Me auto to postaki tha erthoun polla mwrakia!!! Auti ti stigmi to Karolinaki mas isws idi krataei to mpempaki tis sta xeria tis!!! Kai mono pou to skeftomai sugkinoume!!! Na sou zisei Karolinakiiiii!!!! Na to xairesai!!!

Kikitsa nai pisteuw kai egw oti tha boithisoun ta mathimata...emeis ti Deutera tha kanoume diplo mathima giati mas exei tin prwti wra ektos group 3 koritsia kai ti Deuteri wra me ena pio proxwrimeno group gia na ta teleiwsoume pio grigora. Sigoura tha mathoume polla.

Delphinaki etoimazetai h mpoumpou!!!

Ropi kalws irthes stin parea!

Aleka dwse tis mamas sou ti suntagi, einai toso eukoli pou den to pisteueis oti bgainei toso kalo pagwto. Kai egw prwti fora tin ekana kai egine teleio!

Este isws boithisei ligo perpatima...kai egw ksekinisa to perpatima, apla den exw kwpsei akoma to magnisio. Mou eipe otan mprw sto mina mou...mpainw se 3 meres, tha ton parw thl na dw ti tha mou pei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καρολινάκι είπε ότι 9.30 θα πάει άρα πόση ώρα θα κάνει για καισαρική. Δεν νομίζω να έχει τελειώσει κιόλας. Αλέκα πόση ώρα κρατάει η καισαρική? Έλενα ναι το ξέρω. Κι εμένα μου είπε Πέμπτη να τα κόψω που μπαίνω στο μήνα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι ηδη επρεπε να την εχεις στησει το παρκοκρεβατο....

σταυρουλα μου αρεσε ετσι που το σκεφτηκες το παγκακι μπορεις να του πεις το καπακι να το κανει πορτοκαλι!

η καισαρικη με επισκληριδιο κραταει κανενα μισαωρο ισως και λιγο παραπανω και μετα στο δωματιο της ανανηψης ενα τεταρτο αναλογα περιπου υπολογιστε σε κανενα 2ωρο το αργοτερο να κραταει το ποντικουλη της!

παω να συνεχισω με σιδερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα της Καρολίνας!Όλα θα πάνε τέλεια!

Αχ, σκέφτομαι εμάς του τέλος Ιουλίου-Αυγούστου!Πολλές γέννες θα ζήσουμε!

Αδιάβαστες σας πιάνω κορίτσια, το νο 7 είναι αυτό το ποστάκι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια...

Με το καλο να ακουσουμε τα νεα της Καρολινας..επιτελους φτανει το πρωτο μωρακι μας...

Κοριτσια ευχομαι σε ολες μας να κρατησουμε με το καλο τα μωρακια μας.....

Μαρακι στηστο το παρκοκρεβατο οπου να ναι ερχεται η μπουμπου σου....

Ελενα απο χθες που μας εγραψες την συνταγη για το παγωτο ολο στο μυαλουδακι μου τριγυρναει τι μας εκανες....μαλλον πρεπει να παρω υλικα να το φτιαξω...να ρωτησω κατι??/σε τι σκευος το εβαλες για να παγωσει τελικα???μεσα στο μπολ που το χτυπησες η αλλαξες σκευος..εχω ακουσει οτι το παγωτο θελει ανοξειδωτο σκευος..ισχυει???

Παλι ο καιρος εδω ειναι χαλια βρεχει απο το πρωι...τι θα γινει...πως θα βγουμε για περπατημα....

Ροπι καλωσηρθες..

Αλεκακι καλο σιδερο....

Ευχομαι να εχουμε ενα καλο σαββατοκυριακο με ευχαριστα νεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Καλορίζικο το ποστάκι που θα υποδεχτει αρκετα μωράκια!!! :D

Ελπίζω το Καρολινάκι να εχει δει τον ποντικουλη και να ειναι ευτυχισμένη!

Εγω 6 το πρωι ξεκινησα να ανεβάζω δεκατα,με κρυαδες κτλ.Ο λαιμος χάλια και μάλλον παει για αμυγδαλίτιδα.Ακομα δεν ειναι κοκκινος,ουτε εχει ασπρα στιγματα,αλλα νομιζω κατα κει το πάει.

Με ντεπον και κομπρεσες εφτασε μεχρι 37.8 και επεσε,αλλα φοβηθηκα πολυ για το μωράκι.Αμα αρχισει να ξανανεβαινει θα πάρω το γιατρο.Λετε να μου πει πως πρεπει να τον πάρουμε με καισαρική?? :shock:

ΤΙ ΤΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΠΑΓΩΤΑ????

Εχω τρομερές τύψεις,αλήθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΛΙα μην στεναχωριεσαι..θα περασει..περαστικουλια ευχομαι γρηγορα να γινεις καλα?δεν ξερω τι γινετε σαυτην την περιπτωση με το μωρο...θα πρεπει να μιλησεις με το γιατρο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona egw to ebala se ena megalo taper pou exei kai kapaki, giati bgazeis megali posotita, prepei na itan panw apo 2 kila. Twra an exeis anoksidoto isws einai kalitero...egw se ena plastiko taper pantws to ebala kai mia xara itan. Den menei kai polles meres, pistepse me tha fagwthei grigora!

Liaki kalitera na miliseis me giatro mpas kai to prolabeis kai den xeiroterepsei....perastika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα το γιατρο και λεει να με δει παθολογος και να παρω αντιβιωση.Μπορω να πάρω λεει οποιαδηποτε.

Οι αμυγδαλες τωρα που τις ειδα αρχισαν να πιανουν λιγο πυον,ασε που εχω απαισια γευση και δεν μπορω να καταπιω.Τέλεια!!Τη γλίτωσα όλο το χειμώνα και την πάτησα τώρα!!

Θα ξεκινησω amoxil κατευθειαν.

Προσέχετε με τα παγωτα και τα παγωμένα γενικα>!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααα και με το δεξι κοριτσακια μας του ιουνιου με το καλο ειναι ο μηνα σας

το καρολινακι εκανε την αρχη .........................πω πω τωρα θα εχει και το μωρακι της αγκαλιτσαααα ανατριχιασα καθε φορα που θα διαβαζουμε οτι καποια γενναει εχει να πεσει πολυ κλαμααααααααααααα

ελενα μου σε 2 μερες μπαινεις και συ στον μηνα σου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ με το καλο

este και συ την πεμπτη πω πω μια μια μπαινει στον μηνα της αντε κοριτσια ολα να πανε καλα να παρετε τον μηνα σας και λιγο ακομα υπομονη και τελειωνετε................................. η καισαρικη ειναι μπαμ μπαμ δεν κρατει πολυ μια μπαινεις και λιγα λεπτακια μετα ακους το κλαμααααααααααααααααααααααα

αλεκα μου εσυ πως εισαι ?αντεχεις ακομαααααααααααααααααααααααα?εσυ μετρας μερες ε?

Lia Μου περαστικα αχ αυτα τα παγωτακιαααααααααααααααααααααααα σε φαγανε γρηγορα να γινεις καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μην μου λες τέτοια. Κι εγώ τώρα τρώω παγωτό και σας διαβάζω. :?:oops: Εύχομαι να σου περάσει γρήγορα. Υπομονή.

rapanaki την περασμένη Πέμπτη μπήκα στον μήνα μου όχι την επόμενη. Έχω μπει ήδη.

Εδώ έχει ντάλα ήλιο και καθόλου σύννεφα. Βρήκα ευκαιρία και πήγα μία βόλτα με τα πόδια. Πήρα και τα υπόθετα που μου είπε ο γιατρός. Dactarin των 400σίων για 6 μέρες. Να καθαρίσω τελείως. Αχ τι ωραία να ησυχάσω και από την φαγούρα. Ο γιατρός μου μου είπε χτες ότι στον φ.τ. η μυκητίαση μπορεί να προκαλέσει και αιμορραγία πέρα από το να κολλήσει το μπεμπάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalorizikoooooooooo to neo mas postaki!!! :ymapplause::ymapplause: me to kalo na erthoun ta prota morakia!!! ax to karolinaki mas tha exei gennisei tora... perimenoume neaaaaaaaaaaa :ymparty::ymparty:

koritsia o laimos kai ta pneumonia mou sunexizoun kai ponane :cry: den koimithika kala ti nuxta... bixo arketa!!! an mexri t'apogeumataki den eimai kalutera tha paro to giatro mou... lia mou perastika mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε γαμώτο σαραβαλιάσαμε!!! :lol:

Ξεκινησα αμοξιλ καθε 12 ωρες.Αντε να δουμε.

Κι ενω έλεγα''αντε μωράκι ,ελα να σε ζουληξω'',τώρα του λεω κατσε μεσα να τελειωσω την αντιβιωση..

Ειναι και η καταραμενη καουρα,να θες να ψοφολογήσεις στο κρεβάτι του πόνου σαν ανθρωπος και να μη μπορεις!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia και beboula περαστικά!!! Και γω, αν θυμάστε, είχα πιει αντιβίωση ή την amoxil ή την augmentin δεν θυμάμαι, όταν έπαθα οξεία ωτίτιδα στον 4ο. Ο γιατρός μου είχε πει ότι είναι συμβατές αντιβιώσεις με την εγκυμοσύνη. Απλά Lia ρώτησε αν πρέπει να πιεις και τα ultra levour ή να τρως πολλά γιαούρτια για τους μύκητες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει δίκιο η Αριάδνη για το ultra levure. Lia σε καταλαβαίνω με τις καούρες. Δεν παλεύονται με τίποτα. Όχι τίποτα άλλο δεν μπορείς να πιεις ή να φας τίποτα παγωμένο τώρα για να ανακουφιστείς.

Λοιπόν μου ήρθε ωραία ιδέα και ελπίζω οικονομική. Θα πω του κουμπάρου να μου φτιάξει ένα κουτί από ξύλο σαν αυτό που φτιάξαμε την ντουλάπα για το πλυντήριο στεγνωτήριο που είναι από τα πιο οικονομικά και βάφεται με μπογιά τοίχου. Θα του δώσω το χρώμα που περίσσεψε από τον τοίχο να το βάψει κιόλας και όταν το φέρει θα πάρω αυτοκόλλητα winnie και θα κολλήσω επάνω στο κουτί για να το στολίσω. Σκέφτηκα να πάρω καμιλοπάρδαλη αλλά δεν θέλω να το φορτώσω με ζουγκλοζωάκια και ο winnie είναι ζουγκλοζωάκι αλλά πιο παιδικό. Για να δούμε τι θα μου πει. Θα μπορεί να μου το φτιάξει? Θα του πω να κάνει και πίσω σαν παγκάκι έτσι ώστε να μπορώ αν θέλω αργότερα να το κάνω σαν καθισματάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko!!!!!to karolinaki logika tha exei agkalitsa to mikrouli tis!!!me to kalo kai ta upoloipa mwrakia!!31/05 tha dw tin mpempa mou ante kai meta mpainw sto mina mou!! lia kai mpempoula perastika koritsakia mou upomoni tha perasei pou tha paei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko!!!!!to karolinaki logika tha exei agkalitsa to mikrouli tis!!!me to kalo kai ta upoloipa mwrakia!!31/05 tha dw tin mpempa mou ante kai meta mpainw sto mina mou!! lia kai mpempoula perastika koritsakia mou upomoni tha perasei pou tha paei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaloriziko!!!!!to karolinaki logika tha exei agkalitsa to mikrouli tis!!!me to kalo kai ta upoloipa mwrakia!!31/05 tha dw tin mpempa mou ante kai meta mpainw sto mina mou!! lia kai mpempoula perastika koritsakia mou upomoni tha perasei pou tha paei!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει το αλλαξα σε ευχαριστω βρε αριαδνη μου που μου τοπες!!!!

μολις γυρισα σπιτι τηγανισα μια μπριζολιτσα και σε λιγο θα παω για νανακια αφου τελειωσει και το πλυντηριο με το καθισμα της μικρης... εεε καθαρο αυτοκινητο καθαρο καθισμα.... το τι βρηκα μεσα στο αυτοκινητο δνε περιγραφετε μεχρι αχλαδι!!!!!

για να σας δω τι λετε.....

ρε λιακι κοπελαρα μου τι δουλεια εχι η καισαρικη με το κρυωλογημα? θα με κουφανεις εσυ.... υπομονη ενα τριημερο κραταει και αφου πηρες και αντιβιωση περδικι θα γινεις

κοριτσια τι ειναι αυτο το ultra levure????

νατασσουλα αντε να μπεις και εσυ στο μηνα σου να πιασεις σειρα!!!!

μπεμπουλα περαστικουλια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας,

Καλοριζικο το νέο μας θεματακι με πολλές αφιξεις απο γερά και τυχερά μπεμπακια!!!!!!!

Πριν λίγο μου έστειλε μήνυμα το Καρολινακι μας γέννησε ένα υγιέστατο και όμορφο αγοράκι βάρους 3560! :D:D:D:D

Φιλενάδα να σου ζήσει να τον καμαρωνεις πάντα, να είναι ευτυχισμένος, γέρος και καλοτυχος στη ζωή του και να έχει όλα τα καλα του κόσμου!!!!!!

Καλη λοχεία και καλούς θηλασμους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...