Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα,

Ο σημερινος υπνος ηταν ομολογουμενος ο καλυτερος σε σχεση με τις αλλες μερες.Δεν σηκωθηκα ουτε μια φορα...αλλα πρεπει να παω στη δουλεια σημερα,οπου με χρειαζονται εως και 12.οο.Μετα εχω κανονισει να ερθει η κοπελα για ανταυγιες...

Χθες εκανα κατι παραπονα στον αντρα μου,επιστρεφει αργα απο τη δουλεια με τους γονεις του.Τον βλεπω μια ωρα την ημερα μεσο ορο.Ξερω βεβαια οτι στενοχωριεται πολυ αλλα ας μιλησει λιγο.

Ελενα,εσενα το μωρακι θα βγει πραγματικος γιγαντας...Πολυ καλα τα κιλα του.Ιδανικα.

Ανθη,ουτε σημερα βλεπω να τη φτιαχνω γιατι μου λειπουν καποια πραγματα που πρεπει να αγορασω και σημερα δεν θα προλαβω.

Μαχιμ,φτανουν οι μερες....Θα το παρετε στο αλλο σπιτι...

Αριαδνη μου,να μη στενοχωριεσαι για τιποτα.Ολα καλα πανε...

Καngaroo,για φυσιολογικο τοκετο πας ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!venus καλη δουλιτσα!!!!!ασε για τις αιμοροειδες κ εγω το φοβαμαι..οταν ζοριζομαι βγαινουν..πρεπει να παρω μια αλοιφη..κανει δουλεια?

αγχωθηκα κ ξυπνησα νωρις..παω να κανω ενα μπανιο,να σφουγγαρισω κ κατα της 10 πιστευω να φυγουμε γιατρο..αντε να δουμε τι θα γινει.

βικακι πλακα πλακα εγω μονο ξεπερασα τις βδομαδες! :( το ποδι ακομα πρησμενο? :cry: ποναει?

ναι η κοιλια μεσα σε μια μερα μπορει να πρηστη..κ εμενα ετυχε ετσι κ την μια μερα φορουσα ενα μπλουζακι που σκεπαζε την κοιλια κ την αλλη ηταν κοντο.. :) καλη ξεκουραση κοριτσαρα!!!

νενε καλη δουλεια κ μεγεια τις ανταυγιες που θα κανεις!!!σουπερ!!!!!ανανεωση!!! :):)

κοριτσια αν δεν γυρισουμε σπιτι μετα τον γιατρο κ παμε νοσοκομειο θα ενημερωσω την ναταλια!!!φιλακια σε ολες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πιτσιρικες!!

Μαράκι δελφινάκι!!!Ολα να πανε καλα και να εχουμε εξελίξεις!!!Αντε να δουμε τα πατουσακια της πριγκήπισσας!!!

Εχει πεσει ερημια...που να γεννησουμε και ολες!!!

Εγω ρε παιδια δεν βλεπω να γενναω,τι γινεται???Αυριο ειναι η ΠΗΤ μου.Χτες ''καταφερα'' και το συζυξ...Δεν ήταν και δυσκολο!!Φοβοταν ο καημενος!!Ε τιποτα μεχρι τωρα!!Ουτε συσπασεις περισσοτερες,ουτε κανενας πονος παραπανω...Τουλαχιστον θα ξερω οτι δοκιμασα!Την προηγουμενη εβδομαδα που εκανα την εξεταση ο γιατρος τον βρηκε μαλακο τον τραχηλο μου παντως.

Αφροδιτη Η μαριαγιωργος νομιζω μας διαβάζει αλλα ισως δεν προλαβαινει!Κι εγω τη σκεφτομαι!!ΜΑΡΙΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΑΙΙ!!!ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!

Νενεδακι εχει ανανεωση το προγραμμα σημερα.Κι εμενα μου τι δινει κατι φορες που ερχεται αργα ο δικος μου απο τη δουλεια και μας μενουν λιγες ωρες.Αλλα δε λες καλα που εχουμε δουλεια,σκεφτομαι!

Πηρε το ματι μου αιμορροιδες..Δεν εχω παθει ποτε ,αλλα νομιζω πως πρεπει να εχω παθει τωρα,σε ελαφρια μορφη γιατι δεν υποφερω.Αλλα ενα πρηξιματακι και πονος υπαρχει.Ειμαι σιγουρη πως μετα τη γεννα πιο πολυ θα ποναει ο κωλος μου!! :lol:

Μανουλες περιμενουμε νεα σας!!!

Ανθηηη τελευταια μερα δουλεια!ΓΙΟΥΠΙΙΙΙ!!!Θα γλιτωσεις της ζεστες,δεν ειναι και λιγο αυτο!!

Το αριστερο ποδι τουμπανο εσυ,το δεξι ποδι τουμπανο εγω,θες να τα κανουμε ζευγαρι???Τουλαχιστον βλεπω οτι συμβαινε και σε αλλες και δεν ειμαι η μονη μονόπαντη!Αν αργησει κι αλλο το μωρο να ερθει θα πρηστουν μεχρι και τα φρυδια μου!!Εχω παει 62 κιλα και τουμπανιαζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kokones mou...

anthi mou egw epeidi foraw fakous to eixa ksexasei na to anaferw stin giatro k xthes pou tis to eipa mou eipe den uparxei provlima.....tha to dokimasw auto pou les k simera tha vgw gia perpatima k aurio k vlepoume....

ante teleiwses apo dw k pera spiti ontws den ksekourazesai spiti alla toulaxiston den tha vgaineis ston kauswna k tha eisai pio xalari... anthi kala pou mou to eipes vasika iksera oti tha preipei na eimai me ta gualia alla to skeftomoun na paw me fakous prepei na to pw k ston antra mou gt apo ta xaramata pou tha pame automata egw mporei k na tous valw....

ariadni k este upomoni e tis aimoroeides den exw vgalei pote k den kserw pws einai...

nene kala tha kaneis k tha kaneis antauges tha ananewtheis to xreiazomaste tha perimenoume fwto na mas valeis na se doume....

lia mou ontws exei pesei erimia meta pou tha gennisoume tha exoume kathe fora mia ante duo selides na diavasoume oxi opws twraa pou oi ligoteres einai 10...

den sou ekleise rantevou gia tin paraskeui me proklisi?

egw to pira apofasi oti den prokeite na gennisw nwrita pia kserw oti tha gennisw sigoura paraskeui...

exoume ta idia kila posa pires sunolo?

to maraki to vlepw kamia fora online alla den mas grafei prepei na mas diavazei mono...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ποσα γραψατε παλι! [smilie=evil5.gif]

Μαξιμακι χαιρομαι που ειναι ολα καλα με το μικρο!Με το καλο να ερθει το μωρακι σας μεχρι την Παρασκευη!!!!!

Θα περιμενουμε νεα σου!! :D

Βικακι να χαιρεσαι τον αντρα σου!

Νανση , ευτυχως που τελειωσες με τις ενεσεις, μια χαρα ειναι και τα μωρακια σας!Περαστικα στη μικρη σου!

Μπεμπουλα με το αλο να δεις τα μωρακια σου!

Φωτεινη πολυ μου αρεσαν τα δωματια!Καλοριζικα!

Σταυρουλα πολυ καλα τα νεα με τον παιδιατρο, και το βαρος μια χαρα! Μπραβο κοριτσακι!

Αντωνια να σας ζησει!!!!!

:ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif][smilie=wav.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Πολλες ευχες σας στελνω και οτι επιθυμειτε!!!!

Καλη λοχεια και καλους θηλασμους!!!

Αριαδνη μου μην στεναχωριεσαι ...μπορει να γεννησεις λιγο νωριτερα, οπως και εγω λογο αυξημενου αμνιακου υγρου. Τα μωρακια να ειναι καλα!

Σημερα αργησα να ξυπνησω ...σηκωθηκα κατα τις 10....Ευτυχως ξεκουραστηκα λιγο...

Ανθη καλη αδεια!!!!

Κριστη εγω το ντοπλερ το εκανα 32 εβδομαδων και δυο ημερων....

Αυριο κοριτσια 12και30 παω ξανα για ντοπλερ... αντε να δουμε τι θα μου πει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.

Σημερα ξυπνησα με συμπτωματα ημικρανιας :(:(:(:(:(:( ελπιζω να μη χειροτερεψω γιατι ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια, που σημαινει οτι αυριο το πρωι θα σχολασει. Ευχομαι να περασει γρηγορα η μερα και να μην ποναω....

Επειδη δεν εχω κουραγιο να σας διαβασω μιας και τα ματια μου με ενοχλουν απο τον πονο, το μονο που θα πω ειναι Μαράκι μου δελφινάκι ευχομαι σημερα να κρατησεις την μπεμπουλα αγκαλιτσα και να ηρεμησεις κοπελα μου. Ολα να πανε καλα και περιμενουμε τα νεα σου. Ναταλακι οτι νεα εχεις στειλε και σε μενα μηνυμα γιατι δεν ξερω αν θα ξαναμπω και τι ωρα.....

Αληθεια ο Πετρακος της Αλεκας ποσο γεννηθηκε?

Σας φιλω ολες και συγχωρεστε με που δεν σχολιαζω τα νεα σας. Ευχομαι να ειστε ολες καλα :D:D:D:D:D

ΥΓ. Αλεκουκο ποσο μας λειπεις....... διαβαζα το μυνημα σου και ηταν περιληψη πολλων σελιδων, ασε που ενημερωνομασταν αμεσα για τα γεννητουρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες και εγκυουλες!!!!

Σημερα εχει πολύ ζεστη που δε με βλεπω να κανω τιποτα, ευτυχώς εχω φαγητο απο χθες γιατι ουτε για μαγειρεμα δεν εχω ορεξη.

Τι ερημια εχει πεσει...δεν μας αναγνωριζω [smilie=book1.gif]

Ναταλια μια χαρα ο μικρουλης δηλαδη θα δεις θα κατεβει και μεχρι την Παρασκευη θα γεννησεις ανετοτατα.

Ανθή τελευταια μερα στη δουλεια σημερα [smilie=blob9.gif] με γεια και το πρωτο ρουχαλακι της φραουλιτσας, για πες μας πως ειναι, θελουμε περιγραφη. Για αυριο μου εστειλε το βραδυ μηνυμα το Καρολινακι οτι μπορει τελικα Πέμπτη οποτε θα τα πουμε έτσι?

nene υπομονη σημερα στη δουλεια μετα θα ανανεωθεις με το καινουριο μαλλακι, και εγώ θα το φτιαξω οταν μπω στο μηνα μου σε καμια βδομαδα και δηλαδη :) . Οσο για αυτο που με ρωτησες αν μου κανει την χάρη και γυρισει ο μικρος :ympray::ympray: παω για φυσιολογικό διαφορετικα μου ειπε ο γιατρος θα προσπαθησει να μου τον γυρισει στις 38 εβδομαδες και οτι γινει τοτε γιαυτο λεω ποτε δεν ξερεις μπορει και συναντηθουμε στις αρχες Ιουλιου στο ιασώ.

Μαρακι με το καλο σημερα, θα περιμενουμε να μας ενημερωσει η Ναταλια.

Λια ολα καλα θα ειναι αυριο, μην το εχεις αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kangouro mou euxomai na gurisei o mikroulis sou.....

lil mia xara tha einai aurio min anxonese

mpempoula perimenoume nea esena fantazomai einai se ena sako ta mwrakia sou....

siderwnw k exw vrasei ti zesti einai auti simera...

me esteile mnm i antwnia einai mia xara k auti k to mwraki tis exei mou eipe liga ponakia k arxise thilasmous...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαταλάκι δεν κλεισαμε για προκληση ακομα,μου ειπε αν δεν γεννησω μεχρι αυριο,θα τον παρω αυριο για να κλεισουμε.Και αν γινει ετσι...μετα θα αρχισει το τρελο αγχος!!

Απο 49 κιλα ξεκινησα.Και φαντασου μεχρι τον ογδοο δεν ειχα περασει τα 56 ,αν θυμαμαι καλα!

Μετα με πηρε η κατηφορα και λυσσαξα στο φαι!Εσυ?

Λιλακι αυριο με το καλο να δεις το μικρο σου!

Κριστι φιλακια!Συγκεκριμενο σαιτ δεν εχω,ειναι παρα πολλα!Εγω γενικα οταν ψανχω κατι το googlαρω και συγκρινω τα αποτελεσματα.Τωρα παραγγειλα μια βαση καλαθουνας,απλη,μεταλλικη,φτηνη.Δεν εχω που να την ακουμπαω μεχρι να παμε στο αλλο σπιτι και το δικο μου ειναι πολυ μικρο!

Τι να κάνει το Μαρακι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!!!

Ti kanete simera!!

Egw upoferw aptis zestes eidika ta mesimeria...xtes koimithika me klimatistiko den tin paleua...itan polu asteia h skini sto dwmatio xtes to bradu...egw me klimatistiko kai kseskepasti teleios kai pali na zestainomai pote pote kai o antras mou skepasmenos me to sentoni mexri t'autia!!! :lol:

Ase pou o upnos mou einai me doseis...kathe mera ksupnaw stis 5...kai ksanakoimamai meta apo mia duo wres.

Telos pantwn...ligo emeine akomi!!

Den thumamai poia rwtouse an megalwnei h koilia mesa se mia mera...nomizw h Anthi? mallon exei allaksei thesi to mwro, emena otan itan me to kefali panw fainotan pio megali...oute na katsw de mporousa...molis gurise mesa se mia mera allakse kai sxima kai megethos h koilia!!!

Nene mou nai h mpoumpou mou tha bgei megali an katsei polu akoma mesa....alla mallon einai kai klironomiko, egw imoun 4450...elpizw na min paei toso polu ;)

Mpempoula tin Paraskeui mou eipe na paw stin kliniki gia NST kai isws dw tin ksaderfi...tha tis milisw. Tis exeis pei tipota??

Liaki kai emeis kaname prospatheies alla de blepw kamia diafora....alla afou sou eipe oti exei malakwsei o traxilos auto einai kalo simadi...emena mou eipe oti einai akoma polu skliros :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw liaki ksekinisa 45 kila k den katalava pws ta evala tosa kilaapo ton 8o pantos k meta evala ta perissotera giati kathomoun k etrwga mono den ekana tpt gia na min vazw...

me katestrepsan ta gluka pou lusaksa ton teleutaio kairo na ta trww....

elena ligo emeine upomoni den mporeis na kaneis k tpt allo...

simera tha dokimasw auto pou elege i anthi gia perpatima k mpas k peisw k ton kalo mou na mou katsei simera mpas k vgei o mikros...

:roll::roll::roll:

epitelous teleiwsa to sidero katharisa k ton fourno k den kanw tpt allo ftanei me epiase mania simera gia katharisma na prolavw na ta exw etoima ola

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ Η ΜΙΚΡΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΥΡΕΤΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΨΗΘΗΚΕ!

ΗΡΘΕ Κ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΓΙΑ ΟΣΤΡΑΚΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΕΞΑΡΣΗ Κ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ,ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΤΗΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΙΩΣΗ.ΤΗΝ ΑΡΠΑΞΕ ΛΟΓΙΚΑ ΣΤΟ ΚΤΗΜΑ.

ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΩ ΜΕΤΑ ΤΑ 3 ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΑΠΤΥΞΙΟΛΟΓΟ ΝΑ ΜΑΣ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙ ΕΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ Η ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΗΣ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΣΤ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Η ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΖΑΜΑΝ ΦΟΥ!ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΕΡΚΙΝΗΤΗΚΟΤΗΤΑΣ ΕΙΠΕ Κ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΜ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΗ.

ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΕΑΝ ΜΠΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΛ Η ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙ ΟΧΙ ΝΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΚΛΩΜΑ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΜΗΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΟ ΕΞΕΤΑΣΕΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ 35ΚΛΕΙΣΜΕΝΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΝΤΥ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ Κ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΜΑΤΟ.ΤΑΙΣΜΑ ΞΕΧΕΣΙΜΟ ΝΑΝΙ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΔΕΚΤΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritsia to Delphinaki ti egine???

Lete na tin kratisan mesa???

Maximaki min agxwnesai edw pou ftasame oti einai na ginei tha ginei!! Kai emena mou eipe o giatros oti me sexaki malakwnei o traxilos alla stin katastasi mou poso sexaki na kaneis...oute oreksi den exw...alla mou eipe na menei mesa to sperma arketi wra giati to sperma einai auto pou douleuei ston traxilo kai ton kanei pio malako!!!

Toses mpourdes mas exoun dwsei na baloume se ipotheta, den mporousan kai autoi na dimiourgisoun ena ipotheto na kanei ti douleia tou spermatos???

Nansouli liges ebdomades upomoni kai eisai se kalo dromo kai esu!!! Auto me to prwto paidi to exw ksanakousei kai oti to neo mwro to psilobazeis sto automato kai asxolisai polu perissotero me to prwto. Apla me 2 kai xwris boitheia den kserw poso eukolo tha einai na to kaneis auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα σπιτι!!!με χαρχαλεψε τον τραχηλο κ αρχισαν ηδη τα πονακια!μονο οταν καθομαι ψιλοανεχω..οταν σηκωνομαι ποναω..για να δουμε..πρεπει να αρχισει να ποναω πολυ για να φυγω νοσοκομειο!!!μεχρι το βραδυ θελω να πιστευω να πιασουν καλα οι πονοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελενα δικιο εχεις με αυτο το υποθετο!!δεν μπορουσαν να βγαλουν ενα τετοιο? :lol::lol:

νανσυ περαστικουλιααααααα στην κορουλα!!

κατερινα κουκλα η κορη σου!την ειδα στο faceb !!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena kai meis etsi koimomaste xixixi zestenomai polu!!!maraki mou me to kalo mexri to vradi na exeis agkalitsa to koritsaki sou!!!!emena twra teleutaia me pianoun dunata ponakia periodou aurio tha doume ti tha pei o giatro!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena exei dikio oute egw k poli oreksi alla telos pantwn oti einai na ginei tha ginei..

nansy mia xara eiste min anxwnese gia tin mikri tha milisei k emena o aderfos mou itan etsi den ithele na milisei k otan milise psaxname tin na ton kanoume gia na stamatisei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou, emeis simera eixame giatro! mia xara einai ta didumakia mou, ftasame sta 1300 gr kai apo oti leei o giatros eimaste polu kala! :ymparty::ymparty: stenaxorithika ligo epeidi den gurisane na doume prosopakia kai na bgaloume fotografies opos kanoume kathe fora! metrisame poulakia :lol::lol: sta 2 ekatosta eimaste!! proikismena antrakia exo :lol::lol: metrisame kai traxilo kai einai sta 3,8, polu kalo leei o giatros! genika ola kala pane, den eide kati pou na deiksei prooro toketo opote iremisa ligo. se 3 ebdomades exoume pali rantebou! nomiza oti tora me evlepe pio suxna alla den xreiazete mou eipe... auta ta nea mas :):)

pigame kai mia bolta sta magazia kai pira ena foremataki, 2 kapri pantelonakia, 2 mplouzes kai pitzames gia to nosokomeio... giati exthes evala ta klammata, den ebriska rouxa sti ntoulapa na me xorane!!! grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

stauroula upomoni me tis aimorroides...

anthi simera stamatas ti douleia, oraia, apo do kai pera ksekourasi ;)

maxim mou se diaforetikous sakous einai ta antrakia mou ;)

elena mou tis esteila minima sto fb giati den ksero pote douleuei kai fobamai mipos tin ksipniso! alla tha tin paro pio bradu na tis po ;);) to proi tha pas?

ax koritsia liga kila pirate eseis :) ego pou mexri tora exo parei 21 ti na po :oops::oops:

maraki mporei na genniseis to bradaki??? ante koritsara mou me to kalo, na mas enimeroseis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...