Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΕΞΩ ΕΠΕΣΑ! :lol::lol:

ΕΧΟΥΜΕ Κ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΟΥΣΚΙΤΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μολις περασα οβερλαι τη κουζινα και τωρα παω να ξανατοποθετησω τα πραγματα που εβγαλα.... θα στολισω τον αποστειρωτη σημερα!

ρε νανσυ πες μου οτι με φανταζοσουν ψηλη ξανθια δυμετρη!!!! :lol::lol:

φουσκιτσα δως μας τα στοιχεια σου και μολις τελειωσω με το χαος θα σε περασω στη λιστουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΙΤΣΑ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!!

ΕΓΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΣΕΙ Κ ΛΙΓΑ ΑΠΛΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΜΩΡΟΥΔΙΑΚΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΩ..ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ Κ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ..

ΕΧΤΕΣ ΕΦΑΓΑ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕ ΑΥΓΑ ΣΤΙΣ 8 Κ ΠΗΓΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ....ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΡΕΛΟ ΛΑΧΑΝΙΑΣΜΑ!ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΠΟΣΗ ΩΡΑ!ΝΟΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ..ΚΑΡΔΙΑ ΘΑ ΠΑΘΩ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia den milate polu simera!!! :lol::lol:

ariadni teleia ta nea tis mpempas sou :)

nansy kai ego kourazomai para polu!!! kai tora kai 3 meres troo sunexeiaaaaa, tha gino gourouna! fobamai pos mexri na genniso tha exo parei alla 15 kila :shock::shock:

aleka thelo kai ego glufitzouri :-p:-p

fouskitsa kalos irthes kai me to kalo to moraki sas ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω αρκετες ξυπνησατε νωρις!!!! ελενα καλα αποτελεσματα!!!

αλεκα να την χαιρεσαι την κορουλα σου!!χρονια της πολλα να τα εκατοστισει κ να την δειτε οπως επιθυμειτε,με υγεια,καλοφωτιστη!!! να περασετε τελεια!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

κ εγω νανσυ για ξανθια σε φανταζομουν!! :)

φουσκιτσα καλως μας ηρθες κ παλι..θα περιμενουμε στοιχια να σε βαλει η αλεκα στην λιστα!!απο που εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τελειωσε η κουζινα... εβγαλα και τα ποτηρια και τα πιατακια ταχω ολα ετοιμα!!!! τωρα πιανω υπνοδωματια και τελος σαλονι αλλα να πιω και μια γουλιτσα καφε που μου ελειψε

μπεμπουλα ολες οι μαναδες στο παιδικο φτιαχνουν σα πακετακια με σοκολατες και καραμελες οταν γιορταζουν τα παιδια τους ... εμενα τα χερια μου δε πιανουν καθολου ετσι πηγα στα τζαμπο και πηρα γλυφυτζουρια λουνευ τοονς αφου και η τουρτα μας ειναι τουιτι και γλυτωσα τις χειροτεχνιες!!!

μωρη καρδιακια νανσυ να δω τι αλλο θα παθεις μεχρι να γεννησεις!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και χρονια πολλα Αλεκα για το κοριτσακι σου που εχει γενεθλια ευχομαι να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις!!!

Μπηκα αισιως στην 35 εβδομαδα και την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο για να δουμε τον μπομπιρα ποσο βαρος εχει παρει και ολα τα σχετικα,λογικα ισως να μου πει και ημ/νια καισαρικης.Εχω αγωνια οσο πλησιαζει ο καιρος και να δω το μωρο μου να το αγκαλιασω αλλα και για την διαδικασια της επεμβασης,ελπιζω ολα καλα να πανε!!!

Δεν μπορω να πιστεψω ποτε περασε ο καιρος και τωρα ολες μας περιμενουμε τα μωρακια μας να ξεμυτησουν...

απο καουρες πως πατε ? εμενα καθε βραδυ με τρελαινουν...και η δυσπνοια αλλα λιγο ακομα υπομονη.

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεινε μονο σκουπισμα σφουγγαρισμα!!!! αλλα παωω για καφε στη φιλεναδα μου και μετα να σβησουμε το ενα κερακι στο παιδικο!!!! φιλακια

τωρα θα τα πουμε βραδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπες μου!!!

Καλε ποσα γραψατε παλι??? [smilie=evil5.gif]

Αν και αργοπορημενα ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤΑΚΙ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

Αλεξανδρα να χαιρεστε την κορουλα σας !!!Σας στελνω τις ευχες μας , να τα εκατοστισει, με υγεια και οτι επιθυμειτε!!! [smilie=occasion13.gif] Ωραιες που ειναι αυτες οι αναμνησεις!!!

Βετα και εγω συνεχεια καουρες εχω και δυσπνοια...σε καταλαβαινω, υπομονη θα κανουμε λιγο εμεινε!

Νανση σε βλεπω να την πηγαινεις στον παιδικο φαινεται πολυ ζουζουνα!

Ελενα ωραια μαλλια εχεις στη φωτο που εχεις βαλει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gurisa! Ekana tis eksetaseis mou tha einai etoimes to apogeuma. Efaga kai ti spanakopita mou! Katsame kai gia to kafedaki mas kai brikame kai parea, alla skatokairo exei simera. Polu sunnefia edw pera. Toulaxiston de zestainomai opws tis alles imeres!

Aleka na xairesai tin kori sou kai na tin deis opws epithimeis!!! Exei ta idia gennethlia me ton antra mou! :) Thelw mono 2-3 kommatia tourta pagwto!!!

Nancy egw epeidi tin exw patisei 2-3 fores me to fagito to bradino prospathw na trww pio elafria giati de xoneuw me tipota!!

Este wraia ta zouglozwakia!! Me geia!!

Lil mou wraio einai to malli alla den eimai etsi kathe mera! xixi to fusiko mou einai spasto kai twra pou ta exw kwpsei kai bapsei einai ligo pio skoura kai ligo pio konta (an kai pali makria einai) kai ta kanw kotso gia na mi zestainomai!!! Alla thelw apegnosmena na kanw antabies!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριαδνη πολυ ευχαριστα τα νεα σου, μια χαρα!!

Ελενα καλη επιτυχια με τις εξετασεις!!

Μια χαρα θα ειναι και ετσι. Τις ανταυγες τις κανεις και λιγο αργοτερα δεν πειραζει.

Και εγω σημερα ειμαι ξυπνοια απο τις 5κ30.....Τι μας επιασε σημερα, οεοοοο??? :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΑΥΓΙΕΣ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΤΣΙ!

ΕΣΤΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΗΡΕΣ;ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΧΕΔΙΑ ΕΧΕΙ;

ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΠΙΑΣΑΝΕ ΤΟΠΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΜΟΥ!!Κ ΞΕΡΕΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΟΥΣΑΚΑ! :lol::lol: Κ ΓΙΟΥΡΒΑΛΑΚΙΑ!! :lol::lol: ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ :lol::lol::lol: ΛΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΡΘΕΙ;;

Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΣ ΦΤΙΑΞΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΜΟΣΧΑΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Aριαδνη τελεια νεα για την μπεμπουλα σου!!

Αλεκακι να χαιρεσαι την κορακλα σου και να την καμαρωσεις οπως επιθυμεις.

θα στειλω το ονομα μου στο fb για να τα πουμε ολες μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια επειδη δεν ξερω ποιες εχετε fb ,οποιες εχετε στειλτε μου το ονομα να σας κανω add.σε καποια κοριτσια εχω στειλει το δικο μου ονομα αλλα σιγουρα οχι σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nansy valtin na kanei douleies na deis gia pote den tha ksanaerthei...

egw zhlepsa apo tin aleka tromara mou k piastika na kanw geniki tin kouzina oso mporw ta upoloipa tha ta afisw na ta kanei i pethera... afou profimopoihthike na mou kanei douleies gia na min kanw egw exei na kanei polla twra to sk... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki mou na xairesai to asteraki sou!!!elena mou na xairesai ton antrouli sou!!!kai meis simera kleinoume 4 xronia gamou kai skeftomai na tou parw mia tourtitsa!!fouskitsa kalws irthes me to kalo na pareis agkalitsa to mwraki sou!!den koimithika olo to vradi 4 me pire o upnos me to zori eixa skasei aptin zesti!!!! maxim sto fb exw to skulaki mou kai i mikri fwto eimai me ton antra mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!Ελπίζω να είστε όλες καλά!!

Αλεκάκι να χαίρεσαι την κορούλα σου!!Εγω σε είχα δει σε φώτο και είσαι μια κουκλίτσα!

Έλενα και σύ θέα κοπέλα μου!Να χαίρεσαι τον άντρα σου, έχει γενέθλια σήμερα είπες, ε?

Πασχαλιτσάκι, σου έκανα αίτημα φιλίας!!

Νάνσυ, σου έστειλα πμ να με βρεις στο φβ.

Κορίτσια, ανέβασα και γώ στο προφίλ μου φώτο να με απολαυσετε :lol:

Εγώ σήμερα μελέτησα τα σεντονάκια που μου πήρε η μαμά μου και είναι όλα πολύ γλυκά!Ειμαι κομπλέ αρχικά απο σεντονάκια!!

Πήγα και στο φαρμακείο της θείας μου και μου χάρισε βουρτσα-χτένα και καλάθι της chicco και χάρηκα!

Το απόγευμα θα κάνω μια εξόρμηση στο jumbo! Kαι αύριο το πρωι θα πάω στην chicco να δώ απο κοντά το καρότσι που μου είχε συστήσει η Αλέκα και αν μου αρέσει, θα πω στη θεία μου να το παραγγέιλει!

Βγάζω το άχτι μου με τις αγορές τώρα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Euxaristw koritsia! Kai esu Natasa mou xronia polla gia tin epeteio!!

Ariadni kai Aleka eida tis fwto sas epitelous...me to zori mou ta anoigei alla anoiksan!!

Omorfes kai oi duo, Ariadni wraia matia!! Aleka ti uperparagwgi einai auto to fterwto forema tis Sandy's??? Kouklaki h Sandy!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι μου κάνετε μοδέλα??? :)

Εχουμε γιορτες σημερα!!Να χαιρεστε παιδιά και αντρες!! :ymparty:

Θα με κάνετε να φτιαξω fb μονο και μονο για να τα λεμε??Αντεεε ζηλέυω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...