Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

και παντα σαν παραδοση η λιστουλα μας για να μας "βγουν" γερα τα μωρακια μας :lol::lol:

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΝΙΟ 2012

Αlekagala²(28){Αλεξάνδρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 22/05 ΠΗΤ 10/06 Γενικό Νοσοκομείο Ρόδου

Anna31(31) {Άννα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 03/05 ΠΗΤ 16/06 Ιασώ Αθήνας

Boub(30) {Ειρήνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Αλεξάνδρα Αθήνας

Charoula² {Χαρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 27/06 Διαβαλκανικό Θεσσαλονίκης

Delphine²(34) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/04 ΠΗΤ 10/6 Ιπποκράτειο Θεσσαλονίκης

Elena_c(31) {Έλενα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 08/05 ΠΗΤ 29/06 Καπάκη Κλινική Χανίων

Ελενα Μαθ. {Έλενα} ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 13/06 Ιασώ Αθήνα

Este {Σταυρούλα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 21/05 ΠΗΤ 22/06 Λητώ Αθήνα

Karolinaki²(33) {Καρολίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 24/04 ΠΗΤ 26/05 Ιασώ Αθήνα

Kikitsa80(31) {Κική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 14/05 ΠΗΤ 19/06 Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων

Kokona²(29) {Αντωνία} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 10/06 Γένεσις Θεσσαλονίκης

Lia*(27) {Αμαλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 14/05 ΠΗΤ 10/06 Μητέρα Αττικής

Matka {Κική} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 16/06 Ρέα Αθήνας

Maxim(21) {Ναταλία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 17/05 ΠΗΤ 16/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Stedim {Δήμητρα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 15/05 ΠΗΤ 23/06 Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης

Veta² {Βέτα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 15/06 Κλινική Μητέρα Πτολεμαϊδας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΙΟΥΛΙΟ 2012

Ariadni79(33) {Αριάδνη} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 10/05 ΠΗΤ 29/07 Πάτρα

Kangoroo²(34) {Κατερίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 23/05 ΠΗΤ 20/07 Ιασώ Αθήνα

Lil {Λία} : ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 02/05 ΠΗΤ 23/07 Μητέρα Αττικής

Natasamaria(31) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 02/07Γαία Αθήνας

Nene(28) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 06/07

Toulaki : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 11/07

Tsevoula(30) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 23/07 Έλενα Αθήνας

ΞΕΦΟΥΣΚΩΝΟΥΜΕ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 2012

Ανθή²(33) {Ανθή} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 09/05 ΠΗΤ 26/08 Ιασώ Αθήνας

Beboula07(28) {Χριστίνα}(διδυμομανούλα) : ΑΓΟΡΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ Θα σε ξαναδούμε 24/05 ΠΗΤ 28/08

Βικάκι² {Βίκυ} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 28/08 Μητέρα Αττικής

Christi83(29) {Χρύσα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 20/08 Λητώ Αθήνας

Mariagiorgos(27) {Μαρία} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Αττικό Αθήνα

Mina2 {Μίνα} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Euromedica Ρόδος

Νανσυ83³ (29){Νάνσυ}(διδυμομανούλα) : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ + ΑΓΟΡΑΚΙ

Πασχαλιτσάκι² (34){Κατερίνα} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 17/08 Γένεσις Θεσσαλονίκη

Rapanaki³(31) {Αγγελική} : ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΗΤ 30/08 Ρέα Αθήνας

Venus82(29) {Αφροδίτη} : ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΗΤ 05/08 Γενικό Νοσοκομείο Φλώρινας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αντε μεγεια μας κ παλι κ με το καλο σε αυτο το ποστακι να ερθουν κ τα πρωτα μωρακια μας!!!

:lol::lol::lol::lol: νανσυ εβγαλα το βρακακι!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

παρεπιπτοντως σεχ κανετε τωρα ?η φοβοσαστε? γιατι για να πω την αληθεια εμεις αραια κ που κ αυτο γιατι ο αντρας μου,μου λεει οτι φοβαται γιατι μεγαλωσε πολυ..τον λεω οτι τωρα απο δω κ περα πρεπει να κανουμε για να μαλακωσει ο τραχηλος... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΞ;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ;;;;ΤΡΩΓΕΤΑΙ;;;; :lol::lol::lol::lol: ΤΙ ΓΕΥΣΗ ΕΧΕΙ;;; :lol::lol::lol::lol:

ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ 5 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..Κ ΠΟΣΟ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ;;;;; :lol::lol::lol::lol:

ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΙΠΙ ΜΙΑΣ ΠΑΡΘΕΝΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αντε ανοιξε και αυτο μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αλεκα μας και τι γρηγορη ανταποκριση ολες εδω χι χι χι χι χι με το καλο να αρχισουν να ερχονται τα πρωτα μωρακιαααααααααααααααα εμεις του αυγουστου θα μαστε οι τελευταιες που θα κλεισουμε το ποστακι

πρεπει να βγαλω και γω φωτογραφια με την κοιλιτσαααααραααααααααααααααααα μου χα χαχα

σεξ ε???????καλο αλλα απογορευμενο τωρα και μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης απο τον γιατροοο

θα περιμενουμε

ετσι και αλλιως με την κοιλια δεν βολευομαι και πολυ χι χι χι χι χι χι χι beboula αυτο δεν ξεχνιεται ειναι σαν το ποδηλατοοοοοοο χα χα χα χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ γω κοριτσια μια απ τα ιδια το χω ξεχασει .......αλλα δεν μπορω να πω οτι το θελω...ασε να γεννησουμε με το καλο κ να συνελθουμε λιγο....κ μετα αν προλαβαινουμε κανουμε κ απ αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νέο μας θεματακι και με το καλο σε αυτο να έχουμε τις πρώτες αφίξεις απο τα μπεμπακια μας!!!!!

Αλλάζουμε θέμα γιατι μετα τις 100 σελίδες μπορει να κολλήσει το mammy έτσι νομίζω γενικά και σε αλλα πόστ κάθε 100σελίδες ανοίγουμε καινούριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το ποστακι μας...........με το καλο τα πρωτα μωρακια μας..... [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]

σεξ δεν παιζει καθολου εδω και εναν μηνα.ο γιατρος μας ειπε στον 8ο να μην κανουμε τιποτα,ασε που δεν βολευει τωρα!ελπιζω να μπορεσουμε μεσα στον επομενο μηνα εστω και μια φορα.........ουφφφφφ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα να μας σχολιασεις εμας τις αμαμητες εσυ τι εισαι πονυρουλα?????????μαμημενη??????????χα χα χα χα χα χα

ναι ρε κοριτσια να γεννησουμε και μετα θα μπει το"νερο" στο "αυλακι" χα χα χα χα χα χα πως τα λεω ετσι η αμαμητη μαναααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αχ σας το πα ζεστενομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαμητη παρουσα!!!!!!!!

ΥΓ. Εχω μια βαρεμαρα απο το απογευμα και μετα......... ουτε να μιλησω δεν θελω............ ο καιρος με εχει κανει σαν βοδι.......... αντε να κοιμηθει ο πριγκιπας και να την πεσω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kale lete na milame toso polu logw amamisias?? Giati kapou prepei na ksespasoume kai emeis de ginetai amamiti kai mougkaaaaaa!!! :lol::lol::lol::lol:

Emas mas eipe ston 9 pantws na kanoume oso pio polu mporoume giati opws eipe kai to Delphinaki etsi malakwnei o traxilos...ston 8 mas eipe oxi polla pragmata kai emeis to kwpsame teleiws.

Rapanaki kai egw ta'xw paiksei me ti zesti...kathomai kai udrwnw!! Kai efaga kai pagwto pali gia na drosistw! :oops: Paei h diatrwfi simera.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena_c ακριβως τα ιδια μας εχει πει και εμας.μια εβδομαδα ακομα για να μπουμε στον 9ο.το θεμα ειναι οτι με την κοιλουμπα που εχω δεν νομιζω οτι θα μπορω να κανω τιποτα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κοριτσια ειναι πολυ περιεργη φαση με την κοιλια.. ενω θελω μπορω να πω,εχω κ τυψεις να μην χτυπησουμε κ κανα κεφαλι..ειναι τεραστια κ η κοιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...