Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Δυστυχώς ούτε εγώ πρόλαβα να δω φατσούλες...!Εκτός από τα κορίτσια που βάλανε στα άλμπουμ...έχω και εγώ fc έστειλα πμ. Αν και δεν έχω πάρα πολλές φωτο μέσα με σκούρο μαλί, μιας κ εκτός εγκυμοσύνης τα βάφω... :D :Κοκονα να χαίρεσαι τον αντρούλη σου! Αλέκα χρόνια πολλά για αύριο στην μικρή σου! Να είναι πολύχρονη και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς!

Μακάρι βρε κορίτσια να πληρωθώ γιατί δεν πάει άλλο...αν και μόλις τα πάρω θα τα δώσω γιατί τόσο καιρό γεμίσαμε τις κάρτες... :( αλλά τουλάχιστον θα μπούμε σε μια σειρά...να αρχίσω τουλάχιστον το δωμάτιο κ εγώ! Καλό βράδυ!!!!Τα λέμε από αύριο!Α...Νάνσυ μόλις μπορέσω θα βάλω μια πιο κοντινή φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλά βρε κορίτσια, πόσα γράψατε? Διαβασα 11 σελίδες!!Και δυστυχώς δεν είδα ούτε εγώ φατσούλες!!!Κρίμα!Μόνο την beboula είδα που είναι θεά! Και τα κορίτσια στο φβ που επίσης έιναι κούκλες! Γιατί δεν βάζετε όλες μία στο προφίλ?Εγώ να μην σας δώ?

Οι κοιλίτσες πάντως τέλειες! Και μικρές βρε κορίτσια, άστε που είστε όλες κορμάρες!!Φτου, να μην σας ματιάσω!

Τα δικά μου νέα τώρα!Είδα την μπέμπα σήμερα!Και είδα πρώτη φορά πρόσωπο!!Χέστηκα πάνω μου απο τη χαρά!Έχει φτάσει 1150γρμ και όλα βαίνουν καλώς! Μου έγραψε και μένα αίματος και ούρων αλλά θα τις κάνω τη Δευτέρα γιατί κουράστηκα σήμερα και δεν θέλω να ξυπνήσω αύριο με το άγχος. Εδώ δυστυχως τα μικροβιολογικά έχουν παγώσει την σύμβαση με τον Εοππυ γιατί είναι απλήρωτοι πολύ καιρό και τις πληρώνεις και πάς το χαρτί στον Εοππυ να σου βάλουν τα χρήματα. Αλλά τα ποσά είναι τόσο μικρά που βαριέσαι να κάνεις την διαδικασία.

Αυτό που με προβλημάτισς είναι όταν ρώτησα το γιατρό για το ντόπλερ πότε πρέπει να το κάνω, μου είπε ότι δεν είναι απαραίτητο αν βλέπουμε ότι το μωρό αναπτύσσέται κανονικά αλλά αν θέλω να το κανω. Στις 32 βδομάδες μου είπε.

Τώρα μου έβαλε ραντεβού πάλι σε 3 βδομάδες, Αλέκα σημείωσε με 01/06!! Απο κιλά με βρήκε μια χαρά(μόνο η διαιτολόγος δεν με βρίσκει :( ).

Τον ρώτησα και για τα μπάνια, μου έδωσε το οκ και επίσης μου είπε ότι μετα τις 33 βδομάδες θα πυκνώσουμε τα ραντεβού.

Κατα τ' αλλα πήγα μια βόλτα με μια φίλη μου μετά και τώρα μαζευτηκα! Ό άντρας μου πήγε Γιάννενα και πήγε ικεα και πήρε το γνωστό φωτιστικό μαργαρίτα και με συγκίνησε. Εδώ η μαμά μου έχει πάρει σεντονάκια κλπ και επίσης χάρηκα πολύ!

Φιλιά πολλά και θα τα πούμε αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας χαιρετώ! Είμαι και εγώ μια εγκυούλα που σας διαβάζω τον τελευταίο

καιρό. Είμαι στις 30 εβδομάδες και θα γεννήσω αγοράκι. Τους πρώτους 4 μήνες

πέρασα πολύ δύσκολα λόγω εμετών (Είχα υπερέμεση και χρειάστηκε να

νοσηλευτώ 3 φορές). Είχα χάσει κ 4 κιλά. Τώρα παίρνω το γιουτοπάρ, όπως κ αλλα κορίτσια όπως

διάβασα εδώ, και το cyclogest (υπόθετο). Τι να κάνω; Όλα για το μπεμπάκι μου!

Όσο για το σεξάκι, κορίτσια έχω να κάνω απο πριν να μάθω ότι ήμουν έγγυος. Το θετικό είναι ότι ο

άντρας μου δεν παραπονιέται αλλά εμένα μου έλειψε.

Σας αφήνω τώρα για να κοιμηθώ. Καλό βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!απο τις 5:30 ειμαι ξυπνια..ειχα νευρικοτιτα μετα κ δεν μπορεσα να ξανακοιμηθω :(:( ...αριαδνη μια χαρα ειναι το μωρακι σου!!μπραβο σας!!αντε να βγουν κ καλα τα τα αποτελεσματα!!

φουσκιτσα καλως ηρθες! :):) με το καλο να ερθει ο γιοκας σου!!θα χαρουμε να σε δουμε στην παρεα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!

Kai gw nwris ksupnisa, aptis 6.30 kai de mporesa na ksanakoimithw.

Prepei na paw kai gia eksetaseis simera alla to kako einai oti den kratisa ta prwta prwina oura, peirazei an dwsw ta deutera?? Ti na kanw afou sikwthika 5.30 kai de mporousa na kratithw.

Ariadni mia xara h mpempoula sou. Afou eides kai fatsoula teleia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΕΧΑΣΕ Η ΑΛΕΚΑ ΕΧΘΕΣ;;; :lol::lol::lol: ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΑΞΕΙ ΜΩΛΙΣ ΔΕΙ ΟΤΙ ΕΧΑΣΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ! :lol::lol:

ΕΛΕΝΑ ΕΧΩ ΣΤΟ FΑCE Κ ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΔΩ ΕΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙΣ Κ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ.

ΒΡΕ ΚΑΝΓΚΟΥΡΟ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ;ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΣΥΖΗΓΟΙ ΕΙΣΤΕ Κ ΑΔΕΡΦΙΑ;;;;ΜΟΙΑΖΕΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!Κ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ!ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΦΩΤΟ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥΘΕΝΑ.

ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΤΩΣ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΑΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΙΧΑ ΨΙΛΟΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΣΩΣΤΑ ΚΑΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΕΝΑ ΕΠΕΣΑ ΕΝΤΕΛΩΣ ΕΞΩ!!ΠΟΥ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΕΝΦΑΝΙΣΗ ΑΡΧΟΝΤΙΚΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΝΤΟΜΑΤΕΣ Κ ΑΓΓΟΥΡΙΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koilitses mou omorfes k fatsoules...

oses mporesa na sa dw sas eida tin lia den prolava nomizw mono... k egw sas fantazomouna kapws alla se kapoies epesa polu eksw...

sto fc ama katalava kala natasa eisai esu pou exeis ena skulaki eksofilo?

beboula sou esteila pm poia alli den thimamai..

oles sas pantws eiste kouklitses kala leei i elena gia ton titlo xixixi

ariadni mou mia xara i mpempa k kala apotelesmata eides ti teleio einai na vlepeis fatsoula... ;)

fouskitsa kalws irthes k me to kalo to agoraki sou..

k egw ksupnisa 5 i wra alla den mpika lew moni mou tha eimai ama to iksera tha empaina alla piga k ksanakoimithika...

arxise etsi ksafnika na trexei i muti mou k den mporousa na iremisw...

elena k egw sto fb exw arxisei na kanw ksekatharisma filwn giati polu asxeti exoun mazeutei k to exw kleidwmenw mono gia filous...

k den exw anaferei katholou oti eimai egkuos sto fb den to kserei kanenas apo autous pou den me vlepoun...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟΘΗΚΕΥΜΕΝΕΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΓΡΑΨΩ..Η ΑΣΧΕΤΗ.

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΕΚΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy de pirazei otan mporeseis! xaxa egw pantws nomiza oti isoun ksanthia!! :lol:

Oxi giati petas kotsanes alla giati mou fanike polu aspro to derma sou stin koiloumpofwto!!

Ebala kai gw ti fwto sto profil gia na min erthei h Aleka kai den dei tipota kai frikarei pou exase oles tis fwto!! :lol::lol:

Pantws isws kapoia stigmi to energopoiisw to facebook gia na sas kanw filous na sas exw mesa apothikeumenous kai meta na ksanabgw gia ena diastima.

Paw na kanw tis eksetaseis mou giati prepei na eimai nustikia kai peinawwwww!

Meta me blepw na pernw kamia spanakopita apo kanena grigori!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκιαααα. Εγώ περιμένω την κουμπάρα μου για καφεδάκι. Τι ωραία σήμερα θα έχω παρέα βαρέθηκα κάθε μέρα μόνη μου. Χάλασε ο καιρός σήμερα.

φουσκιτσα καλως ήρθες με το καλό ο μπέμπης σου.

Νανσυ καλύτερα που δεν είσαι ξανθιά. Σου πάει πολύ αυτό το χρώμα. :D

Κατερινάκι η μπουμπού σου μεγάλωσε και έγινε μια γλύκα.

Σας αφήνω προς το παρόν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φουσκιτσες μου.

ΚΑΛΑ ΒΡΕ!!!! ΕΝΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΛΕΙΨΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΒΑΛΑΤΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ??????????????????????

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ............. :(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλιτσάκι έχεις fb?

Έλενα καλά αποτελέσματα.

Μόλις μου ήρθαν τα μαγνητάκια με τα ζουγκλοζωάκια τα έβαλα στην κουρτίνα του σαλονιού μου γιατί την παιδική δεν την έχω κρεμάσει ακόμα περιμένω να μου την κάνουν 2 κομμάτια. Οπότε σας βάζω φωτογραφία απλά να τα δείτε. Είναι πολύ χαριτωμένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ατιμες μου αφησατε 10 σελιδες να διαβασω??????? δεν παιζεστε!!!!

λιγο γρηγορα γιατι πρεπει να ξεκινησω να καθαρισω το σπιτι για το απογευμα!

σημερα εχουμε τα γενεθλια ΕΙΜΑΣΤΕ 2ΧΡΟΝΩΝ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! πηρα την τουιτο τουρτα και ειναι στο ψυγειο, τα γλυφιτζουρακια ειναι στο παιδικο και μολις θα παω να την παρω θα αγορασ μια τουρτα παγωτο για το κοριτσια του παιδικου να σβησουμε εκει το κερακι μας με τα παιδακια και τις δασκαλες (και να φανε και αυτες το παγωτακι τους!!!)

οποια θελει να με δει φωτο ας μπει στο προφιλ μου "δωματιο σαντυς" εκει εχω φωτο πριν γεννησω τη σαντυ και στο "βαφτιστηκαμε" που ειναι της βαφτισης της

αχ τετοια μερα πριν 2χρονια ημουνα στο δωματιο των φτ μου ειχαν σπασει τα νερα και τραγουδαγα "ολα καλα ολα καλα θα μας πανε - σακης" αφου πονους δεν ειχα το ειχα ριξει στο τραγουδι! η κορη μου γεννηθηκε 14:08 το μεσημερι 3630κιλα και 52ποντους υψος! καθησε πολυ λιγο στη θερμικοιτιδα ισα ισα να ζεσταθει και μετα την ειχα μαζι μου στο δωματιο παντα διπλα μου.... δυστυχως την πρωτη μερα δεν την πηρα αγκαλιτσα γιατι ειχα ταλαιπωρηθει πολυ αλλα την λατρευω και το ξερει!!!! αχ με πηραν τα ζουμια παλι! σας βαζω φωτο απο τη θερμοκοιτιδα

σηκωνομαι γιατι με βλεπω να μη προλαβαινω παλι!!! φιλακια θα τα πουμε μετα (οσα και να γραψετε) :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΕΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙ!ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ..Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΚΟΠΟ..ΝΑ ΦΕΡΩ ΣΤΟΝΝ ΚΟΣΜΟ ΟΧΙ ΜΙΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΖΩΕΣ..

Κ ΕΓΩ ΔΕ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΒΑΛΑΜΕ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ Ο ΤΑΡΖΑΝ ΑΝΑΙΒΕΝΕΙ Κ ΣΕ ΑΥΤΑ!!! :shock::shock::shock: ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΑΛΑ ΚΑΛΑΜΩΤΗ ΜΕΧΡΙ ΕΠΑΝΩ!!!Κ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΦΥΛΑΚΙΣΜΕΝΟΙ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Aleka να σου ζήσει η κορούλα σου!!! και να είναι καλότυχη στη ζωή της!!! Ανυπομονώ να πάρω κ εγώ το δικό μου μωρό αγκαλιά. Μερικές φορές νομίζω είναι κάτι πολύ μακρινό....

Πήγα στο jumbo πρωι πρωι να πάρω κάποια πραγματάκια για το γιόκα μου. Είναι η μόνη ώρα που δεν γίνεται χαμός αλλά κουράστικα. Ήρθα σπιτι κ ξάπλωσα. Κουράζομαι πολύ εύκολα βρε κορίτσια. Ας είναι καλά η μανούλα μου θα μου φέρει φαγητό μετά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...