Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

μαρακι ευχομαι ολοψυχα να τα παρουν στον παιδικο πολλα λεφτα μακαρι να τα γλιτωσετε...

θα δω βιντεακια σας γιουπι!!!!!

τουιτακο χαιρομαι οσο δε φανταζεσαι που περασατε καλα ωστε παραγγελνει το μωρο μας κοπελαρα..ψαρακι κ αυτη τελεια!!!

αρια περαστικα σιδερενια σας λαχταρησε παναγια μου τελος καλο ολα καλα αντε ρε μου λειψες....

αλεξανδρα καθε μερα σε περιμενω στο τσατ μονη σαν το λεμονι

:(:( μη μου πεφτεις ψυχολογικα η ζωη ειναι πολυ μικρη για να την χαλαμε με στεναχωρια....

δεσποινιω αυριο η μεγαλη μερα!!!με το καλο...

φωτεινουλα μπες να μας πεις κατορθωματα εμενα ολο πεφτει απο την κουνια οταν κοιμαται κ εβαλα σκετο στρωμα στο πατωμα κατρακυλησε κ απο κει κ κοιμοταν κανονικοτατα στο πατωμα χτες βραδυ :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα και καλο μηνα κοριτσια!!!μπηκαμε στο μηνα που αρχιζουν τα γενεθλια των ζουνουνιων μας!!τι κανετε;εμεις μολις τελειωσαμε τις δουλειες μας,ειχα κ βοηθο την Κωνσταντινα,παραδοξως σημερα με ακουγε κ οτι της εδινα το εβαζε στη θεση του!!μιλησα χθες κ με την φουφουκα,ελπιζω να την επεισα να ξαναμπει αλλιως την απειλησα οτι θα της στελνω καθε μερα μηνυμα!!ελπιζω να της λειψουμε συντομα!!! χθες η Κωνσταντινα ενω την ειχα αφησα στο υπνοδωματιο με τον μπαμπα της κ εγω ημουν στην κουζινα,πηγε στο δικο της ,πηρε την sudocream απο το συρταρι κ αλειφτηκε ολη!!κ οταν λεμε ολη ,εννοουμε ολη!!!χερια ,ποδια ,σωμα,προσωπο μεχρι κ την μιση πλατη ειχε καταφερει...ακουγα κ εγω ησυχια αλλα δεν φανταστηκα ...νομιζα οτι βρηκε καμια πιπιλα...την εφερε ο μπαμπας να την δω κ ηταν λες κ ειχε κανει το μεγαλυτερο κατορθωμα!!δεν μποσουσα να την μαλωσω,ειχα σκασει στα γελια...την εβαλα για μπανιο ,ετριβα ετριβα κ δεν εβγαινε η παλιοκρεμα....μετα επρεπε να καθαρισω κ το δωματιο γιατι φροντισε κ τα παιχνιδια της να βαλουν λιγη κρεμα...!!!

Μαρακι τι εγινε;απογοητευτηκες οτι θα γραφεις μονη καθε πρωι κ σταματησες;;

Σταυρουλιτσα τι καλα που πηγατε αυτην την εκδρομουλα....καλα η Εμμελεια φοβερη!!εννοειται οτι θα εδινε παραγγελια τι θα φαει...!!!

Μαγδουλα τι συγχρονισμος...την ωρα που με πηρες σε σκεφτομουν που με εψαχνες χθες αλλα το ειχα χαμηλωσει το μεσημερι κ το ξεχασα ετσι....καλε τι βολικος στον υπνο ο Βασιλης;μεχρι κ στο πατωμα δεν ειχε προβλημα;αντε σε περιμενω για τσατ!!!

Φωτεινακι ειχα την Μαρια να λεει οτι το επομενο παιδι που θα κανω θα ειναι αγορι ,τωρα με το κολπακι που ειπες με αποτελειωσες...χαχα!!!τι κανει η Δαναη;πολλα φιλακια κ στον Αλεξανδρουκο!!

πρεπει να σκεφτουμε κ τιτλο για το Νο 6!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια?εμεις εδω δροσιστηκαμε λιγακι..επιτελους εβρεξε μετα από καιρο!!1

Σημερα διναμε για αλλη μια φορα μαχη για τη πιπιλα..ενω την ειχαμε μόνο στον υπνο από μικρη τωρα τελευταία έχει πάθει εξάρτηση.προσπαθω να της την δινω από λίγο μη αρχισει με κανενα δαχτυλο και εχουμε αλλα..μαλλον την ενοχλουν τα δόντια γιατι εμεις δεν εχουμε βγάλει και πολλά.

Καλά Αλεξ όπως σου είπα και στο τσατ εγω θα είχα πάθει εγκεφαλικό αν το έβλεπα.Αλλά τι να κάνεις που είναι και ζουζουνάκια και δε μπορείς να τα μαλώσεις. :lol::lol:

Μαρία οι κόρες σου είναι φοβερες..η Δήμητρα διαολάκι..αλλά και η χρυσάνθη είναι λίγο τραβάτε με και ας κλαίω ε? :lol::lol:

Φωτεινή πως τα πας εσύ?Τι κάνει ο Αλεξ με την Δανάη?

φιλάκια κουκλίτσες μου.πάω να βάλω να φάμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε μανουλιτσες; Επιτελους δροσισε λιγο κι εδω αφου εβρεξε και θα κοιμηθουμε λιγο ανετα! Εχουμε κανονισει 3ημερο στην Θασο οχι αυτο το Σ/Κ το επομενο! Το Σαββατο παιζει ο Μαλαμας με τον Θαναση εδω κοντα και θα παμε, να βγουμε κι εμεις επιτελους! Ακους Φωτεινη;;;; Τι αλλα να σας πω βρε κοριτσια; Δεν εχω και πολλα νεα, πριν που ειχα δεν εμπαινα για να σας τα πω τωρα πια εχουν μπαγιατεψει...περιμενουμε και την κουνιαδα μου να γεννησει απο μερα σε μερα!!! ΑΑΑ ερχεται το αδερφι μου την Κυριακη!!!!!!!!!!!!

Αλεξ θυμασε που σας ελεγε οτι μου κανε χαλια την πορτα του μπανιου με κρεμα; Μονο με τα μαντηλακια που την καθαριζω βγηκε. Τοσο ατομη ειναι η παλιοκρεμα αυτη! Ασε αν παει σε υφασμα με το ζορι βγαινει! παντως κι εγω συνηθως γελαω με τις μαμουνιες της παρα την μαλωνω!Ελπιζω να την εβγαλες καμια φωτο να μεινει το στιγμιοτυπο, να τα βλεπει κι αυτη μεθαυριο!!!

Σταυρουλα κι εγω το Σαββατο που βγηκαμε βολτιτσα παρατηρουσα τις μαμαδες μηπως και σε αναγνωρισω! Θα σου στειλω το κιν. να με παρεις οταν θα ρθειτε! καλα κι εμεις με την πιπιλα το ιδιο, οσο μεγαλωνει την ζηταει ολο και πιο πολυ!

Μαγδουλι και μενα μου λειψατε μωρε! αφου εκανε κατι η μικρη κι ελεγα να μπω να σας πω τα νεα, αλλα ολο με τουμπαρε ο αντρουλης και το ξεχνουσα!!! τωρα θα τα λεμε συχνα πια!!!

Μαρακι και εμεις καπως ετσι το καναμε το καρουμπαλο, λεει "εεειι οοοπ" και πεφτει! Που να τα προλλαβεις τα ατιμα! κι ειμασταν και 3 ατομα κοντα της!

Αντε σας αφηνω, αυριο παλι κοριτσακια μου!!! Φιλακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα απο που αλλου απο τον οτε!!!!!βαριεμαι!!!!!!!κ εχω τρελη δουλεια...αριακη τι καλα θα πατε σε νησακι σουπερ κ μενα του κατσε ενα τετραημερακι τοτε που θα χω εγω 2 βδομαδες κ ψαχνω να κλεισω για ανδρο μιας κ ειναι κοντα κ δεν εχουμε παει.

αχ στην εκανε κ σενα την αταξια με κρεμα κ τηςαλεξ κ μενα στο παρελθον αρα ολες το χουμε περασει :twisted::twisted::lol::lol: κ εγω γελαω γιαυτα που διορθωνονται παντα τα παιρνω χαλαρα.

τουιτακο βροχη κ γω παρολο που με καλοκαιρινος τυπος θελω λιγη βροχουλα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Τι μου κάνετε;Εγω μετράω μέρες αντίστροφα για Κω!!Μπήκα και παράγγειλα από το γνωστό ηλεκτρονικό φαρμακείο τα σαμπουαν,κρέμες μας και βρήκα και γυαλάκια chicco με 20€ και τους παρήγγειλα.Θα σας τα βάλω φώτο.Για να δούμε θα τα φοράνε γιατί με δυσκολία δέχονται καπέλα,τσιμπιδάκια στο κεφάλι τους.Το ένα ζευγάρι νομίζω είναι τα ίδια της Δημητρούλας της Χαράς.

Θα πάω και prenatal να δω για μαρκαδόρους που γράφουν μόνο στο χαρτί,εκεί μου παν ότι έχει.Και από το jumbo λέω να τους πάρω τους "πατάτες" αυτές τις φιγούρες που τους βάζεις μάτια,καπέλο,μουστάκι.Τα χαμε και μεις μικρά και θυμάμαι μας άρεσε να παίζουμε.Να πάμε εξοπλισμένοι στις διακοπές αμ τι παίζουμε.............

Φιλιά καλό ΣΚ!

Chicco_K50_00569.jpg[/attachment:38x06gnq]post-1311-13873934649868_thumb.jpgChicco_K50_20906.jpg[/attachment:38x06gnq]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!τι κανετε;εμεις μια χαρα,ειχαμε παει για μπανακι σημερα,ειχα φαγητο απο χθες κ ημουν χαλαρη!!!η μικρη μια χαρα,τωρα δεν θελει ουτε ρυζογκοφρετες αν δεν εχουν σοκολατα πανω...τι να την κανω;;

Χαρουλιτα χαρηκα που τα ειπαμε χθες...εφυγα λιγακι βιαστικα γιατι ο συζυγος θα με πηγαινε σηκωτη στο κρεβατι!!!!καλα η Δημητρα ειναι πολυ ομορφη στις φωτο,το παγωτο δεν το αφηνει απο τα ματια της ε; :lol::lol:

Σταυρουλιτσα τα ειπαμε κ στο τσατ αλλα δεν χορταινω να βλεπω την Εμμελεια....την ζουμπουρλου :D !!!ειναι κουκλι!!!την πιπιλα κι εγω αρχισα να σκεφτομαι ποτε θα την κοψω κ πιστευω θα εχουμε δραματα...πρωτα τις εκρυβα κ τελειωνε το θεμα,τωρα την ζηταει...

Αριακι κι εκει εβρεξε;;εδω χθες σκοτεινιασε λιγακι,αρχιζει μια ψιχαλα κ αμεσως σταματησε...δευτερολεπτα κρατησε..κριμα...ηθελα μια καλοκαιρινη μπορα!!!με το καλο να υποδεχτεις τον αδερφο κ το ανιψακι!! ωωω κ σκ στην Θασο!!!τελεια!!!!μαντηλακια ε;δεν το σκεφτηκα να σου πω...αλλα θα ηθελα κανα δυο πακετα τουλαχιστον.... :?:?

Μαρακι τελεια τα γυαλακια...για πες αν θα τα φορανε γιατι μοιαζουν πολυ οι δικες μας κ εγω δεν εχω τολμησει ακομα να παρω...ετοιμη για διακοπες;αντε πλησιαζει ο καιρος...!!!

φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!Πως περνάτε?Εγώ αράζω στο σπιτι αφού η μικρή έχει πάει βολτούλα με την γιαγιά της.

Αλεξάνδρα καλά κανατε που πήγατε για μπανάκι.πως είναι με την θάλασσα η Κων?εμαθε και την σοκολάτα?αλιμονό σου!!!!θα λέει το παιδί κοιτα τι ωραία πραγματα που υπάρχουν και η χαζή μαμα μου, μου δίνει βλακειες!! :lol::lol:

Μαρία με γεια τα πραγματάκια!!!Πότε φεύγετε για διακοπές?

Μαγδα θα φυγετε και εσείς πάλι?αφου σας βόλεψε και τους 2 μη το συζητάς καθόλου!!

Αρια και εσείς διακοπουλες?τι καλά..Ποτε με το καλό το ανηψι?ειναι το πρωτο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ οοοοχι δεν εχω στησει αντισκοινο στον οτε αλλα παλι εδω ειμαι γγγκρρρρ!!!!!τουιτακο πολυ χαιρομαι που αρχισατε εσυ κ η αρια να μπαινεται συχνα..ναι μας εκατσε καλα να παμε για λιγες ακομα μερουλες καπου ειδα για τζια που ναι κοντα αλλα πολυ ακριβα μου φανηκανε απο την αποψη οτι οχι δεν θα το αγορασω ρε φιλε ενα βραδυ για υπνο το θελω χαχαχαχαακου 135 και 160 ευρω τα περισοτερα των 80-100 που μου χε βαλει οριο ο β ηταν κλεισμενα αλλα μαλλον θα καταληξουμε ανδρο ωστοσο αμα εχετε καμια προταση θα χαρω να μου πειτε..

αλεξ θελει κ σοκολατα αχ το καλο μου εμενα χτες ειδα ενα σακουλακι πατακια κ ξερει οτι δεν δινω οποτε ξεκινησε κατευθειαν ενα μονο ενα μονο σε πακαλωωωω τελικα καναμε συμφωνια να φαει πρωτα ενα πιατακι φρουτα κ μετα του δωσα αφου τα φαγε σε ενα λεπτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξ κ εγω θελω βροχη!!!!!μπες να τσαταρουμε!!!!χτες συνεβησαν ζουζουνιες το βραδυ σηκωτη ακουω στο κρεβατι μμμμ αντε βαλε μπρος κ μετα απο σενα εγω να μαστε μαζι εγκυες θελω συμπαρασταση...

μαρουσκακι μου θα φυγετε κ εσεις τι καλα!!!!καλα τα γυαλια τελεια παρομοια της κικο τα χα παρει 55 νομιζω αλλα πολυ ανθεκτικα τιποτα δεν εχουν παθει,να τα παρεις εμενα με το που πω βολτα φοραει γυαλια καπελο μονος του τα χει συνδιαζει βολτα μονο με αυτα..τον τελευταιο καιρο φορτωνεται κ την τσαντα του με τα παμπερς κ τετοια μαλλον πρεπε να του παρω ενα σακιδιακι να χει γιατι η τσαντα ειναι τεραστια ειναι του καροτσιου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα θα μπεις η θα παρω σβαρνα τα τηλ παναθεμα σε!!!!!ρε δεν ανοιγει η φωτο της μιμικας γιατι?????????κ πηρα χαρα μολις ειδα το μειλ σου!!!!θεεεεεεεεεεεεεεεεελω τα κατεβατα σου!!!!!!!!!!

στεργιουλα τι εγινες κ συ καλε σε τρελαινει η μικρουλα η πηγατε παλι διακοπουλες???

εμενα η μικρη της ινας πολυ ζορικη κοριτσακια ολη μερα θελει βυζι ετσι κ την βγαλεις πολυ κλαμμα πηρε 1300 γρμ σε 20 μερες με αποκλειστικο θηλασμο ο παιδιατρος ειπε οχι τοσο συχνα γευματα εγω της ειπα οποτε θελει η μπουμπου να τη βαζει γιατι την εφαγα ετσι κ δεν ταιζει την κορη μου

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φωτεινουλα σταματησε η πολυ δουλεια του αντρα σου να ευχαριστηθει τα παιδακια του μωρε!!!πες νεα της δαναης..απορια ακομα θηλαζει κ ο αλεξ ??πως ξερεις οτι εχεις τοσο γαλα για 2 μωρα??

φουφουκα ακομα να μπεις κ συ ε...μας λειπεις να ξερεις :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...