Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

Καλημέρα και από το νέο θεματάκι.

Εδώ λοιπόν στα ίδια μέρη ξαναβρισκόμαστε ;) .

Εντάξει, είπαμε στο προηγούμενο "όλα θα πάνε καλά", αλλά προτείνω να θέσουμε νέες βάσεις στην παρεούλα μας!

Πάμε λοιπόν πάλι από την αρχή, μπας και γνωριστούμε καλύτερα, :D

Επανέρχομαι με σχολιασμό.

Και μην ξεχνάτε κυοφορώ, οπότε θα ευχηθώ μέχρι να κλείσει το 5 να κυοφορούν και άλλες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάρτε σειρά παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλοριζικο!!!

Ουτε εναν τιτλο δεν εγραψες σωστα!!!

"παμε παλι απο την αρχη" σου ειπα!!!

Γιατι τον αλλαξες?φοβηθηκες μην διεκδικισω πνευματικα δικαιωματα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν η γκρίνια σου μωρή Πηνελοπη Δέλτα. Ορίστε το διόρθωσα.

Ευχαριστημένη τώρα;

Σιγά μην προλάβω τελικά να σχολιάσω, μάλλον θα πάω για σίδερο :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω!!!Την 1Απριλια,μου την εφερε η Φουφου στο τσατ!!!

Εγω εφημερευα κιολας και ειχα ξεχασει την μερα!!!Μας ειπε λοιπον οτι ηλθε νωριτερα Αθηνα γιατι θα κανουν με τον ανδρα της αιτηση διαζυγιου :shock::shock::shock:

Καμια δεν ψαρωσε,εκτος απο μενα,την μικρη και αθωα!!!! :shock::lol::lol::lol:

Αλλα και εγω της ευχηθηκα να της βαλουν οι μαθητες της του χρονου σκατζοχοιρο στην καρεκλα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωω καλοριζικο!!!!!ευχαριστουμε για την ευχη εγκυουλα!!!!

τι ξεμυαλιστρες μερικες μερικες... :lol::lol::lol: εμεις σημερα σηκωθηκαμε 9.30!!αφου χθες βραδυ δεν ειχε υπνο το πουλακι μου...κατα τα αλλα ησυχια!!!!

ΑΡιακι χτυπησε το Μαριλακι;τι να τα κανουμε;;καλε τι χαμος γινεται εκει πανω;να προσεχετε ε...σου απαντησα στο πμ,εχω αγωνια να δω..

:D

φουφουκα κοιτα μην αλλαξετε γνωμη κ σας ψαχνουμε στην Πετρουπολη... :lol::lol::lol: με γεια τα δωρακια σας,να τα χαρουν τα κοριτσια!!!!

Χαρουλιτα ή να πω Βίρνα;; :lol::lol::lol: ..τα ειπαμε κ στο τσατ,κ μετα λες για μενα...καλος ο επιμελητης...τι γλυφτης!!! :lol::lol::lol: μην μασας εσυ!!!ενατξει η μικρη,της εβαλα κ παγο στα χειλακια...ειχε 2 σχισιματακια απο τα δοντακια...καλε τρωει το παιδι...κοιτα μην μου το ματιασεις..εμεις τρωμε διεθνη κουζινα αγαπητη μου!!!θα μου ζηταει κινοα οταν μεγαλωσει....καλα οτι πιστεψες την φουφου...ηταν εμφανεστατο ψεμα!!!κ πρωταπριλια να μην ηταν..αθωο μου κοριτσι εσυ!!!

Μαρακι κι εμενα η μαμα μου εχει το ματι της,βλεπει κατι σαν σχεδιακια να κανει,σαν να μαυριζει..αλλα εκεινη κανει το αλλο..φοβαται κ δεν πηγαινει στον γιατρο...πρεπει να την παω σηκωτη!! για την Δημητρα τι να πω...πρεπει να μαθεις πως πρεπει να το αντιμετωπιζεις αυτο γιατι ισως οταν την μαλωνεις εκεινη το ξανακανει...με γεια κ τα κουζινικα σας!!!!καλα μαγειρεματα!!

παω να μαγειρεψω...12 παρα ειναι!!!ξεμυαλιστρες!!!!!!!!!!!!φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμαν η γκρίνια σου μωρή Πηνελοπη Δέλτα. Ορίστε το διόρθωσα.

Ευχαριστημένη τώρα;

Σιγά μην προλάβω τελικά να σχολιάσω, μάλλον θα πάω για σίδερο :evil:

ΟΚ :!::!::!: Τωρα σωστη!!!

Οχι ρε,σχολιασε!!!Τι θα διαβαζω μετα!!!

Αντε παω να εποιμασω την μικρη να παμε βολτα και να γυρισω για σιδερο γιατι απο το πρωι...μονο κουτσομολιο εκανα :!::!::!:

Τα λεμε μετα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν στα γρήγορα.

Αλεξάνδρα όντως το ντίνκελ έχει γλουτένη αλλά όπως λες και εσύ θεωρητικά ανεκτό από αλλεργικούς. Τώρα που ξέρεις ότι ούτε αυτό το αντέχει η Κων/να θα το αποφεύγεις. Και μην τις ακούς μερικές μερικές που μιλάνε για κινέζικα. :lol: Αν βρω καμια καλή συνταγη θα επανέλθω. Τι έπαθε καλέ μεσα σε δευτερόλεπτα η μικρή;

Άρια και η Μαριλού σημαδεμένη;; Περαστικά της, να της δώσεις φιλάκι από τον Αλεξ και να την καθησυχάσεις, εμείς και έτσι την παίρνουμε :lol::lol: Καλέ τι ανταλλάσσεις αγωνιστικούς χαιρετισμούς με την Χαρά;; Αυτή ακόμα νομίζει ότι το Πασοκ είναι Αριστερά!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Να τον χαίρεστε το δήμαρχο σας! Εγώ γιατί είχα την εντυπωση ότι ασχολείται με οικοδομές ο συμπέθερος; :lol: Δεν έχει υπηρεσία πιο κοντά στο σπίτι σας να μετατεθεί;

Φουφου μεγεια όλα σας τα ψώνια. Είπαμε να μάθει η Στέλλα πραγματάκια αλλά εσύ σε λίγο θα της μάθεις την προπαίδεια :shock: Βλέπω και άλλη που ξεχνάει το κερί της αποτρίχωσης για καιρόοοοοο. :D Τελικά εγώ εκλεισα ραντεβού για νύχια αύριο και αποτρίχωση την άλλη εβδομάδα γιατί ξέμεινε από κερί η ξαδέλφη μου.

Χαρά έχεις δίκιο για την επίσχεση. σταματάτε και βλέπετε πάλι. Αλλά επειδή το κόβω ούτε τότε να σας πληρώσουν, μετά κάνετε μια επίσχεση διαρκείας και έρχεσαι Ρόδο! :D μου θες και Χιλτον, τρομάρα σου!! Βίρνα Δράκου!!!!!! Και ευχαριστώ για τα "καλά" σου λόγια :evil: Βρε εγώ έχω φυσική ομορφιά και δεν τις χρειάζομαι τις αναστηλώσεις. Απλά να θα πάω στην αισθητικό και την κομμώτρια για να ζήσουν και αυτές. Άμα εσύ ξεμπερδέψεις τις δίδυμες εγώ θα γίνω αστροναύτης.

Μαρία όλα να πάνε καλά στη μανούλα σου. Και η δικιά μου όλο κάτι τέτοια κουφά λέει, ότι θα παραλύσουν τα χέρια της επειδή έχει θέμα με τενοντες και άλλα απερίγραπτα. :roll:

Τελικά όλες βαλθηκαμε να γίνουν θεές αυτές τις μέρες :lol::lol::lol::lol: Και το ρεκτιφιέ συνεχίζεται.... :lol: Και εγώ το Σάββατο θα βάλω τη μάνα μου να κάνει βεράντες. Τι παιδί είναι αυτή η Δημ;; :o:o:o Όλη την ενέργεια της στη Χρυσανθούλα την εκτονώνει;

Και άλλα γράψατε;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας πω!!!Την 1Απριλια,μου την εφερε η Φουφου στο τσατ!!!

Εγω εφημερευα κιολας και ειχα ξεχασει την μερα!!!Μας ειπε λοιπον οτι ηλθε νωριτερα Αθηνα γιατι θα κανουν με τον ανδρα της αιτηση διαζυγιου :shock::shock::shock:

Καμια δεν ψαρωσε,εκτος απο μενα,την μικρη και αθωα!!!! :shock::lol::lol::lol:

Αλλα και εγω της ευχηθηκα να της βαλουν οι μαθητες της του χρονου σκατζοχοιρο στην καρεκλα :lol::lol::lol:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Πως είπαμε σε λέει ο μπαμπάς σου;;;;

Χαζοβιόλα μου εσύ. :-p:-p:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα τι πμ ανταλλάσσετε με την Άρια ;;;;;; Μυστικά, μυστικά;;;

Χτες με έπιασε καταναλωτικός παροξυσμός, επηρεασμένη φυσικά από την Χαρά, και ξέσκισα την πιστωτική. Φυσικά όπως πάντα όλα είναι για τον μικρό και τη μπέμπα που έρχεται. Ακόμα και κάτι βιβλία που παρήγγειλα πάλι για παιδιά μιλάνε.

Να σας δείξω λίγα από αυτά που πήρα, να μοιραστώ μαζί σας τη χαρά μου, γιατί μόνη μου ψωνίζω μόνη μου τα χαίρομαι. Ο χάσμπεντ μόνο να μουρμουράει ξέρει. :evil:

Λοιπόν του πήρα

Αυτό για τώρα

http://www.amazon.co.uk/Geox-Toddler-Je ... 891&sr=1-6

Αυτό για το καλοκαίρι

http://www.amazon.co.uk/Geox-Toddler-S- ... 950&sr=1-7

Από βιβλία πήρα διάφορα, αλλά νομίζω πιο πολύ θα σας ενδιαφέρει αυτό

http://www.amazon.co.uk/Potty-Training- ... 039&sr=8-1 Μόλις παραλάβω θα σας πω εντυπώσεις

Και για του χρόνου το χειμώνα πήρα:

http://www.laredoute.gr/product-%ce%9c% ... tID=407711

(πολύ το ερωτεύθηκα!)

http://www.laredoute.gr/product-%ce%96% ... tID=409711

τζιν, μπλούζες, κάλτσες, και δυο σετακια με κολανακι και μπλουζάκι για την μπέμπα. Δεν σας τα βάζω όλα γιατί θα ζηλέψετε και δεν θέλω να σας παρασύρω. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μην ξεχνάτε κυοφορώ, οπότε θα ευχηθώ μέχρι να κλείσει το 5 να κυοφορούν και άλλες :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πάρτε σειρά παρακαλώ!!!!!!!!!!!!!1

Αχ τι ωραία ευχή!Καλορίζικο το Νο 5!!Τελικά το άνοιξε η Φωτεινή,λέτε να μας φέρει γούρι;;;Αχ μακάρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βλεπω μπηκαμε δυναμικα στο Νο5!!! :lol::lol:

μολις εφυγαν οι γονεις μου..ηρθε κ η μαμα μου για ανανεωση,κομμωτηριο κ μας εκαναν κ μια επισκεψουλα.η μικρη να τρεχει αγκαλια τους,εκαναν παιχνιδια,φιλια οταν εφευγαν..κ ειχε να τους δει κανα μηνα...το χαρηκα γιατι στεναχωριουνται που ειναι μακρια....

Φωτεινουλα πες μου εσυ συνταγες..δεν ξερει η αλλη η σουρτούκω...μονο μπουγατσες δινει στο παιδι... :lol::lol::lol: τι ωραια πραγματακια !!με γεια σας!!!εμας θα μας παρει η νονα παπουτσακια καλοκαιρινα αλλα δεν ξερω τι νουμερο...τωρα φοραει 19,απο τα Χριστοουγεννα που δεν της εκανε το 18.να παρουμε 20 για καλοκαιρινο;δεν θα το βαλει κ τωρα...

Μαρακι εχω παντως πηρα σειρα...τωρα που εστρωσε κ το παιδακι μου;;εχει να πεσει ξελογιασμα.... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξάνδρα τι πμ ανταλλάσσετε με την Άρια ;;;;;; Μυστικά, μυστικά;;

μην εισαι περιεργη... :lol::lol: θα σας βαλω φωτο σε λιγες μερες....!!!! ;);)

Δεσποινακι που εισαι;δωσε σημεια ζωης!!!

παω να βαλω στο μικρο μου να φαει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια; Καλοριζικο το νεο θεματακι μας!!! Εμεις εχουμε εμβολιο σημερα και αλλο ενα στο τελος του μηνα και τελος!!!!! Επιτελους!!!!

Φωτεινη αγωνιστικους χαιρετισμους στη Χαρα στελνω λογω της "επαναστασης" και οχι του ΠΑΣΟΚ!!! Αριστεροι ειμαστε αλλα κανονικοι :lol: οχι Πασοκοι! Και τον Παχτα εννοειται δεν τον θελαμε για Δημαρχο αλλα ειμαστε μεγαλος δημος και τον ψηφισαν αυτοι που τους εταξε δουλεια στο εργοστασιο...καταλαβαινεις τωρα!!!!τι να λεμε;! :evil::evil::evil: Δυστυχως εδω δεν εχει δουλεια ο συμπεθερος αλλα θα τα πουμε σε τσατ αμα σε πετυχω γιατι εδω βλεπουν κι αλλα "ματια"...ο μπαμπας μου ειναι οικοδομος...και της Αλεξ ο αντρας...καπου τα μπερδεψες! Καλοριζικα τα ρουχαλακια, καλα με το μπουφανακι θα καψει καρδιες ο γαμπρος μου!!!!!!!

Αλεξ βαλε καλε στο παιδι να φαει! μακαρονακι-μακαρονακι γεμιζει η κοιλιτσα!!! Επλιζω εντος της Μ.Εβδομαδας να τα εχεις!!! ;)

Χαρα μη μου τα γυρνας τωρα!!! Ακου εκει να σταματησετε την επισχεση! Πλακα κανω οντως ειναι μεγαλη διαρκεια μεχρι τοτε, μακαρι να παρετε τα λεφτα σας τουλαχιστον!!! Κι εμεις μεζονετα εχουμε αλλα οχι μεγαλη, μου 'χει φαει τα ποδια η σκαλα πανω-κατω ολη μερα!!! Ευτυχως εμαθε να τη ανεβαινει το Μαριλακι και δεν κουβαλαω κι αυτην αγκαλια!!!! Καλα πολυ γελασα που πιστεψες το ψεμα της Φουφους!!! Τρελλη!!!!!!!!!!!

Μαρακι εχεις θεμα με την Δημητρουλα ε; Ειναι και η Χρυσανθη που τα ανεχεται γιατι ανα ηταν ιδιες δεν θα μπορουσες να τις χωρισεις απο το ξυλο ολη μερα! Ξερω απο τα αδερφια μου, που καθε τοσο ηταν με ματωμενες μυτες και απο τις ξοφαλτσες που ετρωγα που πεσαν τα μπροστινα μου δοντια!!! Περαστικα και παλι στην μανουλα σου! Με τους τσαντακηδες εβγλε καμια ακρη η αστυνομια;

Αντε αυτα! Ελπιζω να πετυχω μεσα καμια το βραδακι, εχω καιρο να τσαταρω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο θεματακι!!!

Φωτεινουλα μακαρι να εισαι γουρλου!!!!τι ωραια πραγματακια που ψωνησες!!!με το καλο να τα παραλαβεις!!!πως τα πληρωνεις με πιστωτικη?σε τι νομισμα?δεν εχω καταλαβει πως γινεται με τα ξενα σαιτ..... :oops:

Φουφουκα τι ηταν κι αυτο που περασατε με την πτηση!!!τελικα κλεισατε για το παρτυ??μα πηγες κι εσυ να κανονισεις με τον αδερφο σου...αντρας δεν ειναι....τι περιμενες να αποφασησει??? :lol::lol: μεγεια τα πραγματακια σας!!!ονειρο μωρε ειδε το Στελλακι και τρομαξε :?: η μικρουλα πως ειναι?ενταξη με τον πυρετο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρα ειναι μια καλη ευκαρια να φωτογραφησεις ολο σου το σπιτι δωματιο-δωματιο και να μας ανεβαζεις τις φωτο σταδιακα ε μεχρι να φτασουμε στην 100 σελ θα το εχουμε δει :lol::lol::lol: καλε αφησες τα κλειδια μεσα στο αυτοκινητο :o ????παλι καλα που κατεβηκε η μαμα σου!!!οσο για το πρωταπριλιατικο ψεμα και στην Δημητρουκα να το ελεγε η Φουφου δεν νομιζω πως θα το πιστευε :lol::lol::lol: εγω παντως θα ελεγα να συνεχισετε την επισχεση μεχρι να πληρωθειτε γιατι αν αρχισεις κανονικα δουλεια θα σε χασουμε :!::!:

Αλεξανδρουλα τι ηταν κι αυτο με τα μπισκοτα το καημενο το Κωνσταντινακι τι περασε!!!και σαν να μην εφτανε αυτο χτυπησε κιολας :x περιμενετε παπουτσακια απο την νονα???εννοειται θα στειλεις φωτο με λαμπαδα και παπουτσακια νονας :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα συλυπητηρια για τον πεθερο της αδερφουλας σου!!!κριμα δεν προλαβε να δει την εγγονουλα του!!!αχ μωρε ποσες μερες εχουμε να μιλησουμε μου ελειψες :YMHUG::x

Μαρακι πολυ στεναχωρηθηκα με την μαμα σου βγηκε να ξεσκασει λιγο και εγινε χειροτερα!!και η γιαγια μου την πατησε καπως ετσι πριν 2 χρονια και στο χωριο παρακαλω :evil: την παρακολουθησε καποιος βγαινοντας απο την τραπεζα και φορωντας την κουκουλα του μπουφαν του της αρπαξε την ταντα το θεμα ειναι πως στην τραπεζα δεν ειχε παει για αναληψη οποτε τις πηρε το κινητο τα κλειδια του σπιτιου και περιπου 60 € που ειχε μαζι της φυσικα αλλαξαμε αμεσως κλειδι στο σπιτι και εννοειτε πως δεν τον βρηκαν ποτε :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακι εβαψες τα καγκελα???κι εγω παραμονες του γαμου μου εβαψα οτι υπηρχε στην αυλη και στη βεραντα καγκελα, πορτες ,γλαστρες ,ενα τραπεζακι σιδερενιο κατι καρεκλες ξυλινες που τις περασα λουστρο μου πηρε κανα μηνα ολο πανω- κατω ευτυχως ειχαν βαλει ελαιοχρωματιστη και ειχε βαψει εξωτερικα το σπιτι :lol: βεβαια επειδη ηταν καλοκαιρι και χτυπουσε ο ηλιος κατακουτελα δεν μπορουσα να τα κανω ολες τις ωρες γι αυτο με πηρε και τοσο πολυ μεχρι να τελειωσω!επεσε το Μαριλακι :cry: εσεις θα βγαλετε φωτο με λαμπαδα και σημαδεμενη μυτουλα!!!

Βικουλα τι ηταν κι αυτο που σου εκανε η Μαρισουλα και ησουν και εγκυουλα :o παλι καλα που σε ακουσε η κουμπαρα!!αντε να καλοκαιριασει να ειστε ολη μερα εξω να ξεχνιεσαι λιγακι...αυτες τις μερες που με ειχε παρει απο κατω σε σκεφτομουν ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι, Ελενακι και Σταυρουλιτσα που εχετε χαθει???εφτιαξε ο καιρος και κανετε τις βολτες σας???αντε καλε μπητε να μας πειτε τα νεα σας!!!!

Στεργιακι που χαθηκες???σε παιδευει η μικρουλα??αντε μπες να μας πεις τα νεα σας...σαραντησατε κιολας τωρα ποιος σας πιανει που εφτιαξε κ ο καιρος ολο βολτες θα ειστε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα δικα μου οι περισσοτερες τα γνωριζετε!!!περασα καποιες μερες στην απομονωση αλλα σημερα επρεπε να παω στο φαρμακειο οποτε με το που πατησα το ποδι μου εκει ηταν σαν να μου εφυγαν ολα σαν να τα ξεχασα :? φυσικα οχι οτι λυθηκαν τα προβληματα :evil: επισσης ενω ειχα ηδη πεσει ψυχολογικα το Σαββατο ειχα κλεισει ενα ραντεβου για καθαρισμο προσωπου ε αυτο ηταν και το αποκορυφωμα....μετα ημουν σαν να ειχα παθει ανεμοβλογια με ετρωγε ολο το προσωπο και πονουσα δεν μπορουσα να ακουμπησω πουθενα... :evil::evil: βεβαια η κοπελα μου το ειπε αφου εχω τοσο ευαισθητο δερμα σιγουρα θα ειχα και ενοχλησεις μετα :cry: τωρα ειμαι καπως καλυτερα αλλα εξακολυθει το προσωπο μου να ειναι σημαδεμενο και σε μερικα σημεια να ποναω :? ελπιζω μεχρι να παω στο χωριο μου να μου εχουν φυγει γιατι αν με δουνε ετσι θα νομιζουν πως εχω καποια μολυσματικη ασθενεια :lol::lol: κατα τα αλλα στη σχολη τα ιδια χαλια και η αληθεια ειναι πως με ριχνει παρα πολυ αυτο το καθε μεσημερι με τετοιες ωραιες μερες να κλεινομαι με τις ωρες εκει μεσα :evil::evil: επισσης με το που ανοιγει η σχολη εμεις ξεκιναμε εξετασεις παλι!!!μα καλα ειναι δυνατον μεσα στο πασχα να διαβασουμε :evil::evil: εμεις Παρασκευη θα γυρησουμε απο το χωριο μου Κυριακη εχει γιορτη ο αντρουλης μου και Δευτερα γραφω....ε δεν υπαρχει περιπτωση να διαβασω :roll: επισσης αποψε επλυνα χορτα και αυριο θα φτιαξω χορτοπιτα...εχω να μαγειρεψω απο την Παρασκευη αποψε εψησα κατι μπριζολες και αυριο θα μπω δυναμικα με ανοιγμα φυλου!!!νομιζω πως τα εξαντλησα ολα και δεν ξεχασα καμια :? οποτε τωρα παω να κοιμηθω ησυχη :!: φιλακια σε ολες!!!καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ να τι ξεχασα..........

Ρουλακι χρονια πολλα!!! [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστησεις να σε χαιρεται η οικογενεια σου αλλα κι εμεις φυσικα!!!σου ευχομαι να εχεις στη ζωη σου παντα οτι επιθυμεις!!!!!!!! [smilie=occasion18.gif]

ελα σβησε και τα κερακια τωρα [smilie=occasion15.gif] =))=)):ymparty:[smilie=love4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθεραααααααααα!!!!!!!Χρονια πολλα!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] Να τα εκατοστησεις!!!!να χαιρεσαι το αγορακι σου κ τον αντρουλη σου!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

ουτε στον υπνο μου να σε εβλεπα πρωι πρωι...αλλα η νυφη σου ειχε πολυ πρωινα σχεδια!!!!

σημερα της υποσχεθηκα να την παω στον εθνικο κηπο,οποτε θα βαλουμε να γινει το φαγακι μας ,φακες για ολους,κ θα παρουμε το μετρο να παμε!!

Αριακι αντε ενα εμβολιακι ακομα...σας ακουσαν ολοι ε;κ το μυτακι θα περασει...μεχρι να παντρευτει θα γιανει!!!χθες εφαγε ολα τα μακαρονακια που της εβαλα,κ καταφερα κ την ταισα εγω κ αποφυγαμε τα πολλα λερωματα!!

φουφουκα τα ειπαμε κ λιγο στο τσατ.ποτε κοιμηθηκε η Αγγελικη τελικα;ελπιζω να μην σε παιδεψει σημερα με το παρτυ!!!μακαρι να μας φερει ο μπαμπας μας!!!αχ αμα δεν εισαι αυτονομος..αυτα παθαινεις....

Δεσποινακι τα ειπαμε κ χθες,χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!!εγω σου ειπα αφου σε ευχαριστει το φαρμακειο να πηγαινεις κι αλλες μερες να εχεις μια ασχολια..την φαρμακοποιο δεν θα την χαλασει αφου εισαι ξεφτερι!!μετα το Πασχα εχετε εξετασεις κ τελειωνεις την σχολη;;αντε μην παραπονιεσαι εφτασες στο τελος!!!θα σας βαλω φωτο εννοειται!!!!ωραια τα τικερακια σου!!!!

λοιπον σας χαιρετω για να προλαβω να τελειωσω να φυγουμε!!!φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια!

Ρουλάκι πολύχρονο και ευτυχισμένο πάντα στη ζωή σου με κοντά σου τους ανθρώπους που σε αγαπούν!!!

Αλεξανδρούλα εθνικό κήπο;;;;Τέλεια!Και μεις έχουμε πάει κάποια Χριστούγεννα αλλά προ τέκνων.Ωραία είναι θα τρέξει εκεί θα ξεσαλώσει η μικρή!

Δεσποινάκι welcome back!!Ωραίο το tickeraki σου και της Αλεξάνδρας το καινούριο πολύ ωραίο.Άντε πάμε δυναμικά....άντε να ανεβαίνει η ομάδα!!!

Σας αφήνω γιατί χθες το πρωί με ξεμυαλίσατε στο chat πήγε 10,00 να δουλέψω και άφησα πολλά ατελείωτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κουκλιτσες; Η μικρη εχθες επιτελους κοιμηθηκε ολη νυχτα σερι χωρις να ξυπνησει ουε μια φορα! μαλλον ηταν απο το εμβολιο, αλλα το πρωι στην ωρα της 7.00 ακριβως ειμαστε στο ποδι! Μου εχουν μεινει πλεον πολυ λιγες δουλειες και φυσικα σιδερο αλλα θα αφησει η μαμα μου αυριο τον "λοχο" και θα ερθει να βοηθησει να τελειωνω! Βασικα να παιξει με την μικρη θελει κι εγω να κανω ανενοχλητη δουλειες!

Δεσποινακι αφου σου αρεσει και ξεχνιεσαι στη δουλεια παλι καλα! Για την σχολη ειπαμε λιγο εμεινε τελειωνουν τα βασανα! Εγω ευτυχως δεν ποναω στον καθαρισμο και το πολυ σε δυο μερουλες μου φευγει και η κοκκινιλα! Μπραβο ρε θηριο οτι βρηκες σε σδερο και ξυλο το εβαψες! κι εγω ετσι κανω, μ'αρεσει βεβαια και το κανω αλλιως...!

Ρουλακι εχεις γενεθλια; ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να τα εκατοστησεις παντα να ειστε ευτυχισμενοι!!!! Τι θα μας κερασεις δικηγορινα; :lol::lol::lol:

Αλεξ πηγατε στον εθνικο κηπο τελικα; Ελπιζω να περασατε ομορφα και να καταφερεται να πατε στο παρτυ της Στελλιτσας!

Φουφουκι καλα να περασετε στο παρτακι και να ευχαριστηθουν τα παιδακια σας!!! Να μπεις να μας γραψεις τα νεα και εννοειται θελουμε φωτο-ντοκουμεντα!!!!!

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...