Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

αα ξεχασα να σας πω πως εχετε ολες πολλα φιλακια απο την Στεργια!!μιλησαμε λιγακι στο τσατ...βγηκαν κ βολτουλα με το καροτσι ,της αρεσει της μπεμπουλας το καροτσι κ μολις σταματαγε γκρινιαζε!!!

Βικακι το φακορυζο το φτιαχνω οπως τις φακες,βαζω νερακι,κρεμμυδι,φακες,δαφνη,τριβω καροτο κ βαζω κ το ρυζακι,προς το τελος βαζω αλατι κ λιγο πελτε!κ δεν ειναι σαν σουπα νερουλο.ασε με τους αντρες δεν βγαζεις ακρη..

Χαρουλιτα κι εσυ με τον αντρα σου τα χεις ε;ε μα δεν σκεφτονται καθολου;;;τι να πεις;;ποιο κινοα καλε να φαει η Δημητρουλα;;εχει μαθει σε γευσεις το παιδι!!!αντε καλη δυναμη στον αγωνα!!!ωστε σε παρασερνει η Δεσποινα ε;;αλλιως τα εμαθα εγω.... :lol::lol::lol:

Μαγδουλα επιτελους!!!μπηκες στα κρυφα να σχολιασεις ε;; :lol::lol::lol: αλλαξε καλε κ το τικερακι του Βασιλακη...κοντζαμ αντρας εγινε!!!φτου φτου !!!!ασε καλε που η αλλη ηταν σαν μοντελο..εσυ εισαι καλυτερη!!! :-*:-* μολις γινεται καλα να κανονισουμε ενα πρωινο που θα εχεις ρεπο κ με την φουφου,καπου κεντρικα ομως!!!

παρεσυρα λιγακι την Μαγδουλα στο τσατ αλλα επειδη επρεπε να κλεισει ταμειο θα σχολιασει τα υπολοιπα αυριο...

παω για μπανιο,ταισμα κ τα σχετικα!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενα και συμπεθερουλα σας εστειλα μαιλ με δωρο τικερακι ;)

Αν περιμενω απο εσας θα πανε τα παιδια φανταροι και ακομα το τικερακι τους θα τους δειχνει 1χρ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου να' μαι κι εγω!!!! [smilie=toothy1.gif] Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας!!!Κριμα να μην ειμαστε κοντα να σας κερασω τουρτιτσα, οποτε θα αρκεστω σε μια εικονική!!!(μαλλον δεν εχει εικονίδιο!!) Μπορώ να πω οτι τα γιορτασα δεοντως τα 35 μου χρόνια!!!Ο γλυκός μου αντρουλης μου ειχε ετοιμασει παρτυ εκπληξη ολοκληρη συνομωσία!!!Εβαλαν χθες εναν που δεν τον ξερω και εκανε τον πελατη και μου εκλεισε ραντεβου για τις 8 το βραδυ, μετα του τα ελεγα και του λεω πως να του ελεγα τωρα του καινουργιου πελατη, οτι επειδη εγω εχω γενεθλια δεν μπορω να παω, οποτε μου λεει δεν πειραζει θα βγουμε μετα!Παω και σε μια ομιλια το απογευμα με θεμα "παιδι και ορια" (θα σας τα πω αλλη φορα αυτα για οποια ενδιαφερεται) και κατα τις 8 ερχομαι στο γραφειο, μιλαγα και με την συγκατοικο μου από την Ιταλία στο τηλεφωνο και ημουν αφηρημενη, με το που μπαινω και παω να αναψω το φως, φωναζουν εκπληξη, σκανε κατι κανονακια με χαρτοπολεμο (δεν μπορειτε να φανταστειτε πως ειναι το γραφειο, χαρτακια, μπαλονια, the party is here!!!) κι εγω παταω μια τσιριδα, μου φευγει το τηλεφωνο απο τα χερια και πεφτω στο πατωμα απο την τρομαρα μου, παραλιγο εγκεφαλικο!!! :shock::shock::o Ειχαν μαζευτει παρα πολλοι φίλοι μας και ειχε φερει και τον Τασουλη, ο οποίος φυσικα εβαλε τα κλαμματα το μικρακι μου!!! ;) Μετα συνεχισαμε στο υπογειο των κουμπαρων μας που το εχουν κανει σαν μπαρακι και ηταν τελεια!!!Κατα τα άλλα, εχει αρρωστησει παλι η πεθερα μου και κατεβασα την μαμα μου, η οποια μαζι με τον μπαμπα μου θα κατεβαινε την αλλη εβδομαδα για Πασχα και τωρα μαλλον θα το παρει σερυ (ποιος τον ακουει τον αντρουλη!!) και θα ερθει και ο μπαμπας μου!!!Κατα τα άλλα ο Τασουλης μου εχει εξελιχθει σε παπαγαλακι, οτι του λες το λεει, με το δικο του τροπο μερικα, αλλα εχει πολυ πλακα!!!Και φιλακια και αγκαλιτσες, πολυ ναζι!!!Σημερα του εφεραν και οι νονοι του λαμπαδα και ρουχα και αυγο και βιβλιο!!!Θα γιορτασει με το καλο πρωτη φορα φετος το αντρακι μου!!!Κι εμεις τους πηραμε ένα πασχαλινο με σοκολατακια και θα τους δωσουμε και τσουρεκι μολις τα φτιαξω το Σαββατο!Βαλαμε και αυτά τα γραμματα στο δωματιο του Τασουλη, http://www.sticky.gr/index.php?page=sho ... &Itemid=26. Σας αρεσουν? :?:

Στα δικά σας τώρα!!!Α!Καλορίζικο το καινουργιο μας θεματακι!!!Με τοση παρλα που σας εχει πιασει δεν νομιζω να προλαβουμε σε αυτό για εγκυμοσυνες!!!

Καταρχήν, φουφουδελακι μου να χαιρεσαι την Στελλίτσα σου, πάντα γερη και ευτυχισμένη!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Είμαι σίγουρη οτι θα περάσατε τελεια στο παρτακι σας!!!Τι τραβήξατε με την πτηση?? :x Ο νομος του Μερφι, όταν κουβαλας τα παντα δεν γινεται τιποτα και όταν δεν τα εχεις χαμος!Στο ποδι κι εσεις το περασατε ένα κρυωματακι, κι εμας μας εφυγαν οι μυξουλες!Με γεια τα πραγματακια σας!!!

Αριάκι, λαχτάρησες με τον μπαμπά σου!Κι εμενα αν λείπει η μαμα μου, που σπάνια λειπει, μόνο την νικολουλη δεν παιρνουμε τηλεφωνο!!! :shock: Εχω εναν τοιχο στο γραφειο που ολο λεω να τον βαψω, δεν ερχεσαι καμια βολτα με την Δεσποινα???Τουμπιτσα κι εσεις??

Δεσποινακι μου, θα σου γραψω και στην ομαδα, αλλα εσυ φαινεσαι τοσο δυναμικη σε ολα, μην το αφησεις να σε παρει απο κατω!!!Δεν πηγα στη Σενη για καθαρισμο, πηγα στη Μπουρεκα Μαρια.Απογευματινη ενημερωση: τα ειπαμε στο τσατ!!! Φιλακια! ;)

Μαρακι μου, να φυγουν οι αρρωστιες μακρια απο το σπιτικό σας!!!! :ymsigh::ymsigh: Εγω παρήγγειλα και απο το site της mango πολυ ωραια και αυτα!!!Πηρα ενα φουλαρι, δυο μπλουζες, μια καμπαρτινα, ενα τζιν πουκαμισο κι ενα φορεμα για την δουλεια!!Ας με σταματησει καποιος!!! :lol::lol: Η μανουλα πως είναι με το ματι της?Να εχει αυτό και να την κλεψουν κιολας??Ζουγκλα καταντησαμε σε ολη την Ελλαδα πια!Μηπως η μικρη σου τα βλεπει από τον παιδικο και τα εφαρμοζει στην αδερφη της???Με γεια τα μαλλακια κι εσυ!!!Θελεις να σου στειλω ένα από τα πολλα ξεκ@@@α δωρακια που ελαβα, να αναθερμανεις τη σχεση σας?? ;);) Γιατι κι εγω μετα από την δουλεια δεν με βλεπω να ντυνομαι και τσιτσιολινα!!! :lol::lol::lol:

Βικούλι μου, περαστικα στον παππου. Υπομονη, ανοιγει ο καιρος και η ωρα εξω περναει πιο γρηγορα!Τι σου ειχε κανει το κοριτσακι σου και εγκυος, ευτυχως που σε ακουσαν!Ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!Κι εμενα χθες μου ελεγαν να παμε την Κυριακη εκδρομη με τα παιδια και λεω αν τον κυνηγατε κι εσεις, ευχαριστως!!!Εμείς παλι ενώ ειχαμε ξεκινησει κομματακια, ξαναγυρισαμε στα αλεσμενα, για ένα περιεργο λογο δεν ηθελε να φαει κομματακια!Με γεια τα μαλλακια!!Υπομονη με τους αντρες δεν παιζονται κατι ωρες!!!Εμενα εχει περιοδο χαριτος για την εκπληξη που μου ετοιμασε!!!

Συμπεθερουλα μου, μιλαμε και στο τσατ, αλλα τι πηγε να παθει η νυφουλα μου με τα μπισκοτακια και με το χτυπημα?Προσεχε την καλε μην μου την δωσεις με σημαδια!!! :P Τι πρωτοτυπα φαγητα ειναι αυτα που της δίνεις, θα λεει αργοτερα "εγω τρωω μονο γκουρμε"!!Τι ωραια η βολτουλα σας!Κι εγω θελω να τον παω όταν θα ανεβουμε Αθηνα στο Αττικο Παρκο και στα mazoo!

Χαρουλιτα μου, τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους για την δουλεια σας και για τα ψωνια σας!!! :YMHUG::YMHUG::x Συνεχισε ακαθεκτη και στα δυο!!!Τελεια η φωτογραφια της μικρής στο προφιλ σου και εισαστε ιδιες!!Γιατι δεν στελνεις τα κειμενα σου σε ενα περιοδικο, θα σε παρουν σιγουρα!!! :?::?::idea: Λαχταρησες κι εσυ με την μικρή, ε???Γινονται διαολακια κατι ωρες, αχ!!!Εγω μπαινω ειτε στα cocktail ειτε στα βραδυνα ειτε σε αυτά των παρανυμφων, θα σου βαλω το link με αυτό που πηρα εγω και συνεχιζεις! http://www.tidebuy.com/product/Timeless ... 23977.html. Εγω το πηρα σε μαυρο!Θελω κι εγω να δω το σπιτι σου!!!Τον εχω πρηξει τον πεθερο μου να μας εδινε ένα οικοπεδο που εχει και φτανει να δωσει και στη κουνιαδα μου να χτιζαμε και δεν αμς το εδωσε και κλειστηκαμε στο διαμερισμα, αλλα θα τον πεισω τελικα!Τι σκ@@α την εκανα την αποκεντρωση για να ειμαι παλι σε πολυκατοικια???Πως την πατησες ετσι με την φουφουδελιτσα???Σιγα μην την χωρισει τετοια χρυσοχερα και κανει και ωραια παιδια!!!Μην στεναχωριεσαι για την σφαλιαριτσα, θα συμβουν κι αυτά?Γιατι εμεις που τις αρπαξαμε παθαμε τιποτα?Πολυ γελαω με τον φυτουλα αντρα σου!!!Εμενα παλι καταλαμβανει όλα την τεχνολογια του σπιτιου για αθλητικα ή playstation, εχουμε να ακουσουμε μουσικη σε αυτό το σπιτι, ουτε ξερω από ποτε!!!Κρατα γερα στον αγωνα!!!

Μαγδουλα μου τα συλληπητηρια μου για τον πεθερο της αδερφουλας σου. Το ξερω ότι είναι δυσκολο που χαθηκε ένας τοσο καλος ανθρωπος αλλα μην κλαιει, θα στεναχωριεται και το νινακι. Τι γλυκος ο Βασιλακης που της σκουπιζε τα ματακια!Δεν θυμαμαι, τι εχει η μανουλα σου?Οτι κι αν είναι, να είναι περαστικο! @};-

Φωτεινουλα μου πολύ ωραια τα πραγματακια σας!!!Με γεια και καλοφορετα!!!Πως παει η μπουμπου???Ποτε εχεις παλι γιατρο???

Σταυρουλιτσα μου περαστικα σου!!! :x

Λοιπον, μετα από απειρες ωρες γραψιματος και τσατ με Αλεξανδρα και Δεσποινακι τα καταφερα!!!!Πολλα φιλια σε ολες σας!!! Χαρα, τις δικαιολογησα τις απουσιες, ε??? :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου! Καλε ποσα γραψατε!!!! Εδω βρεχει απο το πρωι, εχει ομιχλη και φυσικα τρελλη υγρασια και η μικρη ολη μερα μου ζητουσε βολτες!!!

Χαρουλιτα τα ιδια με τον υπνο με σας, απλως εμενα ξυπναει πολυυυυυυ πιο νωρις γυρω στη 1.00 και εχω δρομολογια ολη νυχτα...τωρα τελευταια ειχε αρχισει να στρωνει αλλα τα χαλαμε παλι μου φαινεται! Καλα κανατε και συνεχισατε! ελεος σκυψαμε το κεφαλι και μας γ... να μην το πω!!!! Μες την βδομαδα θα ερθουμε στην πολη αλλα δεν βγαλαμε προγραμμα...θα σε ενημερωσω παντως μηπως και καταφερουμε να συναντηθουμε!

Αλεξανδρουλα καλοπερασε το κοριτσακι μας στον κηπο! Να την πηγαινεις οποτε εχεις ευκαιρια! Καλε δεν οδηγεις; γιατι περιμενατε απο τον μπαμπα σας να σας παει στο παρτυ; μηπως ειχε το οχημα; Της αρσει το φακορυζο; εμενα τρελλαινεται για φακη αλλα για φακορυζο καθολου!

Βικουλι μεγεια το μαλλακι. ωραιες ειναι οι αλλαγες! Ξανθια εισαι; για καποιο λογο σε φανταζομουν μελαχρινη, στειλε κι εσυ κανενα μειλ να ειδωθουμε!!!

Μαγδα ωραια περασατε στο Αττικο κι εσεις ε? Τι συμπονετικος ο Βασιλακης!!!! Αφου ειναι ορεξατος ακομα ο συζυγος καλο ειναι αυτο!!! Εγω εβλεπα τις προαλλες οτι λογω κρισης εχει πεσει η λιμπιντο των αντρων... Ααα κι ο δικος μου παντως καλα κρατει ακομη!!!!

Μαρακι βαλε μια γυναικα να σου κανει και το υπολοιπο σπιτι και κοιτα εσυ να ξεκουραστεις...εδω με ενα παιδακι και καμια φορα δεν τα βγαζουμε περα, οχι και δυο και δουλεια και καθαριοτητα!!!! Προσεχε τον εαυτο σου!!!!

Σταυρουλα περαστικα!!! Αντε να επανελθεις δυναμικα!!!!

Χαρηκα με την Στεργια και την πρωτη τους βολτουλα και θυμηθηκα κι εγω την δικια μας!!! τι ωραια!!!!!

Φιλακια και σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα φοβερη εκπληξη ο αντρουλης!!!! Χαχαχα σορρυ αλλα σκεφτηκα την σκηνη που μπηκες και τρομαξες και γελασα πολυ!!! Αχ μωρε φοβηθηκε ο Τασουλης; Παντως περασατε καλα! Αντε και του χρονου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου χαμένα και μη...

Καταρχήν Μαγδούλα δε μπορώ να μη σχολιάσω αυτό που έγραψες "χτες σε παινευα στην μαμα μου πως εχεις 2 δουλέια αντρα μεταπτυχιακο κ θες κ 3 σε θεωρω αστερι πραγματικα..ποτε δεν παραπονιεσαι παρολο που εχεις τοσα".Ξέρεις γιατί δε παραπονιέμαι;;;(αν και γκρινιάζω αρκετές φορές από τη κούραση)Γιατί τα 2 αυτά πλασματάκια ήταν για μένα το καλύτερο δώρο.Η στεναχώρια που πέρασα νομίζοντας πως δε θα γίνω μάνα είναι πολλαπλάσια της κούρασης που νιώθω μερικές μέρες τώρα.Η ζωή μου άλλαξε απέκτησε νόημα μετά την εγκυμοσύνη.Δε ξέρω αν ακούγομαι πολύ μελό αλλά για μένα έτσι ήταν και είναι.Πριν όλα με κούραζαν και με ξενέρωναν,δουλειά,φίλοι,φροντίδα σπιτιού.Τώρα όλα τα κάνω με όρεξη,έχουν νόημα και ας είναι σε γρήγορους ρυθμούς.

Σε ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια...Όλες είστε άξιες μανούλες η καθεμιά με τις αντοχές της!

Καλέ 25 νούμερο παπούτσι ο Βασιλάκης;;;;;;;Μπράβο ανάπτυξη και εμένα μου φαινόταν μικροσκοπικούλης.Εμείς φοράμε ακόμα 21.Και το εμβόλιο μάλλον θα μαστε οι τελευταίες που θα το κάνουμε αφού λείπει ο γιατρός μας Αμερική και όταν ήταν να το κάνουμε ήμασταν άρρωστες.Τώρα 20 Απριλίου η επόμενη επίσκεψη.

Ρουλάκι στυλάτο!Τι ωραία έκπληξη σου έκανε ο αντρούλης σου,ο δικός μου ούτε με σφαίρες δε θα χε πάρει τέτοια πρωτοβουλία να οργανώσει κάτι τέτοιο.Εδώ δώρο καλά καλά δε θυμάται να μου πάρει.Είσαι πολύ τυχερή.Αχου μωρέ ο Τασούλης που τρόμαξε.Με το καλό να δεχθείς τους δικούς σου και να περάσετε τέλεια.Όσο για τις σέξυ στολές που θα μου στείλεις δε νομίζω ότι αρκούν για να ανάψουν το κέφι.Μάλλον ορμονικό το εντοπίζω το πρόβλημα και της όρεξης.2 μήνες σήμερα χωρίς περίοδο.Θα ακούει η Φωτεινή και θα τρομάζει...χα χα.Θα ξαναπάρω τα χάπια μπας και μου έρθει.

Αριάκι συνεχίζεις αγωνιστικά εσύ ε;;Αντε καλά να περάσετε Σαλόνικα και μακάρι να βρεθείτε με τη τρελογιατρίνα μας αν και με τα τρεξίματά της χλωμό το βλέπω...Μακάρι πάντως...

Αλεξάνδρα μου τα είπαμε λίγο το πρωί...μην πέφτεις νοικοκυρά μάνα σύζυγε...κάνεις το μεγαλύτερο λειτούργημα...έχεις χρόνια μπροστά για εξωτερική δουλειά τώρα αφοσιώσου στη Κωνσταντινούλα και στα κινόα της!!!χα χα

Σας φιλώ ...επιτέλους ΣΚ!!!Να δούμε θα φτιάξω τελικά κουλουράκια....ακόμα δεν έχω ψωνίσει τα υλικά...για να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!εβαλα την Κωνσταντινα για υπνο γιατι με επρηξε με το φαι κ χθες κ σημερα..κμετο γαλα...αν υποψιαστω οτι γυρναει παλι στον παλιο κακο εαυτο της....ελατε να με μαζεψετε...δεν ξερω μηπως δεν της αρεσαν τα μακαρονια ,της πηρα κατι αλλα κ αντι για κιμα γαλοπουλας ,της εβαλα κοτοπουλο...δεν ξερω..ελπιζω να μην συνεχιστει...σημερα της πηρα κ ενα παραμυθακι...να δουμε θα καθεται καθολου να διαβαζουμε ή θα το κανει κομματακια;;

μπραβο βρε Χαρουλιτα που τους εφτιαξες τικερακια...ανεπροκοπες παιδι μου κ οι 2!!! :lol::lol::lol:

βρε συμπεθερα τι μηνυμα ηταν αυτο;;;δεν ξερω αν εχει υπαρξει μεγαλυτερο...τελειο το αυτοκολλητο σας!!!!το ζηλεψα κ μιας κ εχει εκπτωσεις το σαιτ μπορει να το παρουμε κι εμεις να αλλαξουμε λιγακι το δωματιο μας!!!!αχ τι ωραια η εκπληξη του συμπεθερου!!!!πολυ γελασα που επεσες κ κατω... :lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=)) πως δεν χτυπησες να μεταφερετε το παρτυ σε κανενα νοσοκομειο...εμενα παλι τετοιες εκπληξεις....μην το συζητησουμε...μονο στο Msn μου γραφει καμια φορα κανενα σ'αγαπω κ οταν το ανοιγω μου ερχεται το μηνυμα...τρελες εκπληξεις... :lol::lol::lol::lol: κ εχεις κ την μανουλα τωρα ε;κ τι να κανεις με τον αντρουλη;αφου αρρωσταινει η μαμα του...να αρρωστησει κ ο Τασουλης ή να κλεισεις το γραφειο;;;ολα δικα τους τα θελουν...θα νευριασω παλι!!!

στο αττικο θα ειναι τελεια!!!θελω κι εγω να παμε πολυ!!!!αλλα ειναι μακρια κ θα φαμε και ολη την μερα οποτε δεν μπορω να παω κ μονη!!!μην φοβασαι ,η νυφουλα σου θα ειναι με πορσελανινο δερματακι χωρις ψεγαδι!! :lol::lol::D:D με γεια κ το φορεματακι!!!

Αριακι βολτουλες θελει η Μαριλου;δεν εχει κ αδικο..ευτυχως ξαναεφτιαξε ο καιρος!!πολυ ωραια ηταν στον κηπο κ εννοειται θα ξαναπαμε γιατι δεν το γυρισαμε ολο..ειχε κ παιδοτοπο κ ουτε απεξω προλαβαμε να περασουμε!!οδηγω αλλα επειδη θα πουλησουμε το αμαξι μου :cry::cry: ...ουτε σερβις του εχουμε κανει που το χρειαζεται ,ουτε ασφαλεια εχει,δεν την ανανεωσαμε...κ ετσι εχουμε μονο το αμαξι του μπαμπα που παει για δουλεια,που ειναι παλιο κ μεγαλο κ δεν το μπορω...

Μαρακι τα ειπαμε κ στο τσατ..προσεχε με τα κουλουρια..με 3 κιλα αλευρι θα ζυμωνεις ολο το σκ!! :lol::lol: θα φτιαξω κι εγω αν δεν παμε στο εξοχικο...υπαρχει αυτο το ενδεχομενο...εγω πεφτω ,μετα αναπτερωνεται παλι το ηθικο...αααχχχχχ....ειναι οτι αλλιως τα ειχα σχεδιασει κ οχι απλα εχουν αλλαξει τα σχεδια ...εχουν ερθει ολα αναποδα...τελοσπαντων....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα που μπηκα παλι καλα γραψατε λιγα γιατι δεν σας προλαβαινω!!!!!!!!

συνεχιζω οσα θυμαμαι απο σχολιασμο καλε μπειτε για τσατ κ εχω ησυχια....

καλε αριακη σας λαχταρησε ο μπαμπακας σου!!!!!τι κανει η χορευταρου σου η ζουζουνα???

αλεξανδρουλα εμενα ο βασιλης μου ειναι περδικι αρα πιστευω απο τεταρτη που χω ρεπο ευχαριστως να βρεθουμε.επισης εισαι πολυ γλυκια που μου λες ομορφα λογια αυτη η κοπελα που σας ελεγα εχει αντρα τον περπερογλου του παναθηναικου κ ελεγε χτες ο αντρας μου ελα να δεις τον συμπεθερο στην τιβι.

α λεω ολα κι ολα εχουμε αλλο συμπεθερο σαλονικα ε οχι δα το προξενιο εχει κλεισει με το μιμικακι μας..

που σαι γιατρινα μου να παρλαρεις γλωσσου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικηγορινα τη σουπερ εκπληξη σου κανανε στον αντρα μου δεν αρεσει να του κανουνε εκπληξηεις κ ετσι ουτε κ αυτος κανει γκρρρρρρ :evil:

μαρακι οντως το να εχουμε παιδακι κ μενα με κανει τον πιο ευτυχισμενο ανθρωπο του κοσμου καποτε ειχε κανει τυφωνα κ εκλαιγα γιατι νομιζα θα πεθανω χωρις να χω γινει μανουλα αυτο με ενοιαζε..

σε θαυμαζω παντως αληθεια κ γω εχω σεξυ στολες αλλα τωρα στο γρηγορο πια στολη λετε μετα ρουχα κ αν βγουν κι αυτα αφου ουτε για....εχουμε χρονο χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!Ειμαι πτωμα και δεν θα σχολιασω πολλα!!

Ειμαστε μετα απο γενικη εφημερια,γινεται χαμος απο κοσμο και εμαι μονη μου :evil::evil::evil::evil:

Εξακολουθω να ειμαι απληρωτη και το πρωι στη συνελευση αποφασισαμε συνεχιση της επισχεσης μεχρι την Πεμπτη και βλεπουμε!!Βεβαια το κλιμα ειναι ψυχροπολεμικο,οι επιμελητες δεν μας μιλανε καν :( πολυ εχω στεναχωρεθει,αλλα κυριως που δεν μας καταλαιβαινουν :(

Δεν θα σχολιασω πολυ γιατι εχω δουλεια :!::!::!:

Ρουλακι,αργεις αλλα τι να πω?σημειωσεις κρατας και απαντας τοσο καλα σε ολα :o:o:o τελεια η εκπληξη ;) που τετοια χαρα εγω :evil::evil::evil::evil:

Συμπεθερα ακαματα ασε στο εστειλα το τικερακι,να το βαλεις δεν ξερεις :o:o:o:o πες το συμπεθερο καλε να σε βοηθησει :!: Επισης πες του οτι μας δωσατε το λογο σας,οχι να τα αλαζετε τωρα,ετσι κανουν οι αντρες :lol::lol::lol::lol:

Σας φιλω κοριτσαρες :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου καταρχην συμπεθερουλα μου ευχαριστω για το ομορφο τικερακι θα μπω στο συμπεθερο να μου το βαλει ;););)

επισης ρε συ τι ωραια που ναι η ζουζουνα στη φωτο στο προφιλ θα παμε κ εμεις να παρουμε γυαλι ηλιου γιατι ολο τα δικα μου φοραει :D:D

επισης μη το βαζετε κατω κ ας μην σας μιλανε γιατι στους καιρους που φτασαμε ειναι αναγκαιο να πληρωθουμε δεν γινεται οσο καλη καρδια να χουμε κ οσο κ λειτουργημα να ναι η δουλεια σου πρεπει να πληρωνεστε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το συμπεθεριο δεν χαλαει με τιποτα τρελαρα μου απλα θα εμπλουτισουν τα παιδια μας τις εμπειριες τους μεχρι το γαμο βρε :P:P μαλλον στον αντρα μου γυαλισε η συμπεθερα η μοντελα χαχαχα γιαυτο καιγεται χαχαχαχα δεν εχει δει εσενα γιαυτο χαχαχαχα..

που ειστε οι υπολοιπες μπειτε καλε να τσαταρουμε βαριεμαι ολοι κοιμουνται :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλακι η μαμα μου εχει μια ηπια καταθλιψη παιρνει φαρμακακια κ παει πολυ πολυ καλυτερα απλα τωρα ετυχαν πολυ θανατοι μαζι κ ξαναπεσε καπως αλλα εδω ειμαι εγω να την ανεβαζω..καλως να δεχτεις την μανουλα εγω οταν την εχω σπιτι μου ειμαι βασιλισσα ουτε δαχτυλακι κουναω επισης ο βασιλης της εχει λατρεια κ κολαει πανω της κ χαλαρωνω λιγακι κ εγω ;) γιατι μου χει βγει πολυ μαμακιας.

μαρακι μου ο βασιλης μου ειναι τελικα απο οσο ειδα στο βιβλιαριο 12.500 κιλα κ 90 ποντους αν θυμαμαι καλα..σε σχεση με τα παιδακια του παρτυ που πηγαμε που ηταν ολα 2 χρονων ο δικος μου δεν ειχε διαφορα μη σου πω οτι εμοιαζε μεγαλυτερος..απλα εχει λεπτα χαρακτηριστικα κ σε ξεγελαει οτι ειναι πετιτ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αλεξανδρα τι παιδι τελειο ειναι αυτο καλε μονη της τρωει η κοκονα σε λιγο δεν θα μας εχουν αναγκη χτες εμενα ηθελα να φαει μονος του κ μολις του τραβαγα το κουταλι ελεγε ατο μαμακα εμενα μπογιω κ δως του στο χαλι τα φαγητα..χτες ο μπαμπας του του πηρε παγωτο το χλαπακωσε σε χρονο ντε ντε ο πιτσικοκος..θα σας στειλω κ γω καμια νεα φωτο με κατορθωματα,σημερα θα δω τον αντρα μου στις 12 εγω σχολαω 4 αυτος 2 παει δουλεια χαιρετησματα :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααα!

Κοριτσάκια μου χαμένα και μη...

Καταρχήν Μαγδούλα δε μπορώ να μη σχολιάσω αυτό που έγραψες "χτες σε παινευα στην μαμα μου πως εχεις 2 δουλέια αντρα μεταπτυχιακο κ θες κ 3 σε θεωρω αστερι πραγματικα..ποτε δεν παραπονιεσαι παρολο που εχεις τοσα".Ξέρεις γιατί δε παραπονιέμαι;;;(αν και γκρινιάζω αρκετές φορές από τη κούραση)Γιατί τα 2 αυτά πλασματάκια ήταν για μένα το καλύτερο δώρο.Η στεναχώρια που πέρασα νομίζοντας πως δε θα γίνω μάνα είναι πολλαπλάσια της κούρασης που νιώθω μερικές μέρες τώρα.Η ζωή μου άλλαξε απέκτησε νόημα μετά την εγκυμοσύνη.Δε ξέρω αν ακούγομαι πολύ μελό αλλά για μένα έτσι ήταν και είναι.Πριν όλα με κούραζαν και με ξενέρωναν,δουλειά,φίλοι,φροντίδα σπιτιού.Τώρα όλα τα κάνω με όρεξη,έχουν νόημα και ας είναι σε γρήγορους ρυθμούς.

.

MARDIO σε καταλαβενω και σε νιωθω!ετσι ενιωθα και εγω οταν στην πρωτη εγκυμοσινη αποβαλα...νομιζα οτι δεν θα ξανακανω παιδι και οτι δεν θα γινω ποτε μανουλα....μεχρι να κανω τη μαρισα και να τη κρατησω στα χερια μου περασα μεγαλο αγχος!δοξα το θεο...και ειχα το γυναικολογο και με εβριζε οταν εκλεγα :lol::lol::lol::lol:

Honeym ειμαι φυσικη ξανθια !αλλα με τις γεννες σκουρινα και εγινα καστανοξανθη!για αυτο και οι ανταυγες!!!!

κουκιδουλα τι υπεροχη εκπληξη ηταν αυτη που σου εκανε ο αντρας σου;γινοντε αυτα στα αληθεια;;; ;);););) πολυ χαιρομε!θα περασατε τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια εγραψε για νουμερο παππουτσιου δεν θυμαμε!και μενα ο ιακωβος 25 νουμερο φοραει :o και η μαρισα 26 :shock::shock::shock::shock: σε λιγο θα την περασει!!!!!

μαγδουλα μου πως τα πατε;πως ειναι η αδερφη σου και η μαμα;προσπαθησε να την ανεβαζεις τη μανουλα...η καταθλιψη ειναι πολυ κυκλοθυμικη και αυτο ειναι πολυ κουραστικο ψυχολογικα...ελπιζω να ειναι καλα συντομα!

αχ βρε χαρουλιτα τι τραβας και εσυ!

καλε κουκιδουλα μνημη ελεφαντα εχεις;εγω τωρα διαβαζω τωρα τα ξεχναω!!!

φουφουκαααααααααα που εισαι καλε;μπες να μας πεις για το παρτυ πως περασατε;

φωτεινουλα τι κανετε;η μπεμπουλα κλοτσαει καθολου;

καλε ο μιτσακος τι να κανει αραγε μηλαει καμια μαζι της;

αλεξανδρα πως πατε με το φαγητο;ελπιζω να στρωσατε παλι!!!

δεσποινουλα καλα;

ελενακι;

καλε ποια ξεχναω;;;;σορυ αλλα δεν θυμαμε δικηγορινα πρεπει να μου πεις το μυστικο μνημης!!!!

εμεις κοριτσαρες καλα....η μικρη περναει φαση γρινας δεν θελει να κοιματε το μεσημερι και το βραδυ κοιματε ποιο λιγο απο εμενα :shock::shock::shock: εγω ταχω φτυσει κανω γενικη λιγο λιγο το σπιτι ...ο ιακωβουλης ανταρτευει και τα βραδια ξεκινισε και δυσκολευετε να κοιμηθει δεν ξερω γιατι ζηταει αγκαλιες....ελπιζω να το ξεπερασουμε....με τον αντρα μου ανα τακτα διαστηματα γινομαστε μπιλιες :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτααααααααααα....

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!πως τα περνατε;εμεις τα καταφεραμε..αρρωστησαμε!!!!Παρασκευη βραδυ...εφιαλτης...απο την 1 και μιση ξυπναγε συνεχως κ κλαμα..ειχε μπουκωσει η μυτουλα κ καναμε ορο,της εδωσα γαλα να ηρεμησει,την επαιρνα αγκαλια..τιποτα..τελικα κοιμηθηκαμε κατα τις 6.30 μεχρι τις 9...χθες ηταν καλυτερα αν κ ηταν ανησυχη στον υπνο,κ ο αντρας μου το ιδιο..ολο με πλακωνε στον υπνο του κ στριφογυρναγε,ειχα ξενυχτησει κ λιγο στο τσατ με την Δεσποινα κ μετα την σκεφτομουν κ τελευταια φορα που ειδα το ρολοι ηταν 4...κ σημερα ξυπνησα κ ο λαιμος μου χαλια...η Κωνσταντινα εχει κοψει το φαι...δεν μπορω...θα παμε παιδιατρο μετα το Πασχα κ θα ειναι παλι στα ιδια με αυτα τα πισωγυρισματα που κανει...

Χαρουλιτα μου δεν ειναι ωραιο να υπαρχει εχθρικο κλιμα στην δουλεια αλλα θα επρεπε να δειχνουν κατανοηση κ αυτοι...δεν πρεπει να πληρωθειτε κι εσεις δηλαδη;υπομονη!!!!

Μαγδουλα τα ειπαμε κ στο τσατ χθες...αμα ειναι ετσι τα τελεια παιδια..τα αλλα πως ειναι;;; :lol::lol::lol: με εχει κουρασει πολυ....ο Βασιλακης ειναι φοβερος...λεει κ προτασεις...ο γλυκουλης!!!

Βικουλα μεγαλωσε η Μαρισουλα κ κοβει το μεσημεριανο υπνο;;αυτες οι 2 ωρες που κοιμαται ειναι σωτηριες για μενα...ο Ιακωβος τι εχει;φαση θα ειναι κ θα κοιμαται παλι καλα..με τον αντρα δεν σχολιαζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια....τι μου κάνετε;Μιλάω με το Δεσποινάκι (που θα το σκοτώσω σήμερα δε μου ξεφεύγει) και σχολιάζω και ταυτόχρονα.

Λοιπόν χθες ντυθήκαμε σημαιοστολιστήκαμε και πήγαμε και κοινωνήσαμε τα κορίτσια.Με τα φουστανάκια τους τις μπαλαρίνες τους,θεές...Φώτο δε βγάλαμε γιατι οι μπαταρίες δεν ήταν φορτισμένες της μηχανής την επόμενη φορά μάλλον τη Κυριακή του Πάσχα που θα ξαναντυθούμε θα βγάλω καλλιτεχνικές και θα σας στείλω.Αχ με τραβάνε στο chat...και ήθελα να γράψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοριτσάκια!Τι κάνετε;Δε θα σχολιάσω,ελπίζω το βράδυ.Συνέχεια έτσι λέω κι όλο το αναβάλλω.Δε φταίω,απλά δεν μπορώ να μαζευτώ. :lol::lol::lol: Περνάμε πολύ ωραία και είμαστε καλά Δόξα τω Θεώ.Φιλάκια σε όλες.

Αλεξ,περαστικουλια!!!

Μαγδούλα,πολύ γέλιο το Σάββατο.Έλεγα στον άντρα μου για τη συνομιλία μας και χαζογέλαγα.Πολύ χάρηκα.

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια; Το μικρακι μου κοιμηθηκε επιτελους, ειχε τρομερη υπερενταση και ελεγα δεν θα ηρεμησει με τιποτα αλλα ξαφνικα κλεισαν τα ματακια!!!! Εδω βρεχει απο χθες και συνεχεια μου ζηταει βολτα, την εβαλα κι εγω στο αμαξι και καναμε γυρους! Πηγαμε και Σ/Μ και ψωνισα για τα τσουρεκια να δω θα γινουν καλα η τσαμπα ο κοπος και τα υλικα;!

Φουφουκι καλοπερνατε ε; Μπραβο!!!! Φιλακια στα ζουζουνια! Να μας πεις και για το παρτυ!

Μαρακι κοινωνησαν οι κορες; Βοηθεια σας!!! Εγω δεν σκεφτηκα να την παω, να πω την αληθεια! Να τις βγαλεις φωτο εννοειται και να μας στειλεις!

Βικακι κι εμενα ευτυχως κοιμαται το μεσημερι 1,5-2 ωριτσες και κανω καμια δουλεια ή ξαπλωνω...Ελπιζω να μην το κοψει γιατι με βολευει πολυ! Αυτα με τις αγκαλιτσες του μικρου φαση ειναι μαλλον γιατι την περασαμε κι εμεις που γενικα η μικρη ειναι αγριμακι (δεν καθεται αγκαλια με τιποτα) και τωρα ειναι παλι οκ!!!

Αλεξανδρα μου ειναι καλυτερα η μικρουλα; Περαστικα σας!!! Παλι σταματησε το φαγητο; Ουτε κομματακια τα θελει; Βρε αυτο το παιδι, πουθενα δεν το βρισκεις!!!!

Μαγδουλα ο Βασιλακης μιλαει κανονικα ε; Αντε με το Εμμελειακι κι αυτος, ολοκληρη προταση! Κι η Μαριλουκα λεει πολλες λεξεις και συνδιαζει λεξεις αλλα προταση ακομα δεν....! Μπραβο σας!

Οι υπολοιπες που χαθηκατε καλε; Φιλια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα χαμένα πασχαλινά κοριτσάκια....

Τι κάνετε;Ελπίζω όλες να ειστε καλά και να μη πήζετε στις δουλειές.Εγώ νιώθω πολύ κουρασμένη,αυτό για να μη λέει η Μαγδούλα ότι ποτέ δε παραπονιέμαι.Καλέ μόνο τα δικά μου παιδάκια είναι τόσο ταλιμπανάκια ή όλες τα ίδια περνάνε οι μάνες;Κάθε απόγευμα με ξεθεώνουν.Και είμαι ήδη φορτισμένη από δουλειά και διάβασμα που τα παίζω.Χθες μου ανοίγαν τα συρτάρια πιάναν μαχαίρια και ψαλίδια,μπουκάλια λάδι και ξύδι και δε συμμαζεύεται.Ανακάλυψαν πως ανοίγουν και δεν είχαν σταματημό.Σιδέρωνα και σκοτώθηκαν ποια θα πρωτοτραβάει το καλώδιο,μέχρι που ξεχαρβάλωσαν τη μπρίζα.Μετά τους έφερε η μαμά μου αυγά Kinder και φαγώθηκαν να τα ανοίξουμε.Τα στόλισα στον απορροφητήρα τίποτα αυτές κλάμμα,υστερίες.Ανοιξα και γω και τους έδωσα τι να κάνω,παρά να ακούω τις φωνές.Μετά τους έκανα αυγό χτυπητό στο τηγάνι γιατί η Δήμητρα δε το τρώει βραστό.Και εκεί που τρώγαν μου χτυπάει μια με το χέρι της στο πιάτο η Δήμητρα και ήρθε όλο στο πάτωμα.Σκουπισα σφουγγάρισα...Είχε και συνέχεια περιμένετε...Πάω να την αλλάξω μου χώνει το δάχτυλο τόσο βαθιά στη μύτη που είπα το δεσπότη Παναγιώτη!!!Άνοιξε η μύτη μου δε σταματούσε το αίμα.Μετά βρήκαν παιχνίδι να κάνουν μονόζυγο με τα μαλλιά μου.Το κάνουν και σας αυτό ακόμα;Τραβάνε τα μαλλιά;Με λύσα καλέ!Αφού ηρθε η ώρα που κάναμε μπάνιο,ήπιαν γάλατα και κοιμήθηκαν που το μόνο που έκανα ήταν να πάρω ενα depon για τη μέση που με είχε πεθάνει και να κουκουλοθώ στο κρεβάτι να μη βλέπω άνθρωπο.Πα πα...και σκεφτείτε να τις είχα όλη μέρα δε θα την πάλευα με τίποτα...Αναρωτιόμουν όμως οι δικές μου επειδή είναι δυο βρίσκουν και τα κάνουν ή όλα έτσι είναι;;;Που τι βρισκουν τόση ενέργεια;;;Να μου πεις αν τα χουν όλα έτοιμα στο πιάτο που να κουραστούν στο παιχνίδι;;

Ακόμα να αδιαθετήσω κιόλας 2 μήνες και τα νεύρα τσατάλια...

Αριάκι καλή επιτυχία στα τσουρεκάκια,νοικοκυρές όλες,εγώ δεν έκανα κουλουράκια δε τόλμησα μόνη με τις δυο στα πόδια μου.Πήρα έτοιμα πορτοκαλιού ωραιότατα από ότι είπε ο άντρας μου που δοκίμασε.

Κατερινάκι χαίρομαι που περνάτε καλά..είναι και ο αντρούλης σου εκεί έχει άδεια τόσες μέρες;Τυχερούλα!

Αλεξάνδρα μου πως είσαι σήμερα;

Δέσποινα καλύτερα;

Φωτεινούλα χάθηκες...

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!εγω χαλια ειμαι ακομα...πολυ βηχας!!!τουλαχιστον τωρα αρχισε να γινεται κ παραγωγικος που λεει κ η Δεσποινα :lol::lol: να ναι καλα που μου ειπε για ενα αλλο σιροπακι γιατι οταν πηγε να παρει ο αντρουλης ειπε μονο για τα δικα του συμπτωματα που ηταν διαφορετικα απο τα δικα μου... :evil::evil: κ επαιρνα λαθος σιροπι...εχει κλεισει η φωνη μου,ποναει η κοιλια μου απο τον βηχα,οι μυες μου κ τα βραδια ξυπναω συνεχως...ευτυχως το Κωνσταντινακι κοιμαται μια χαρα!!!κ ευτυχως εμεινε μονο στο μπουκωμα ,χθες,μετα το μπανιο επαιρνε αυτο που τραβαμε τις μυξες εβαζε στο στομα μου την μια μερια κ την αλλη στην μυτουλα της να τραβηξω τις μυξουλες....το καημενακι μου....φανταστειτε σε τι σημειο εφτασε...

φουφουκα ωραια περνατε ε;μπραβο μπραβο,πολυ χαιρομαι...μιλουσαμε με την Μαγδουλα στο τσατ οταν σε πηρε...φανταζομαι οταν σε ειπε αστραφτερό σπιτι!! :lol::lol: μεχρι 20 θα μεινεις Αθηνα;

Αριακι θα φταξεις τσουρεκια;μπραβο!!!εγω ελεγα να φτιαξω κουλουρια ,βεβαια μεχρι στιγμης δεν με κρατανε τα ποδια μου...η Κωνσταντινα ελπιζω να ξεκινησει παλι να τρωει κ να ηταν λογω μπουκωματος...μιλαει κ το Μαριλακι;τι ωραια!!!ε αμα συνδιαζει κ λεξεις ειναι σε πολυ καλο δρομο..

βρε Μαρακι τι χαμος εγινε χθες σπιτι σας;;απο την μια γελαγα απο την αλλη σε καταλαβαινω...εμενα οταν της δινω το γαλα,αρχισει να με χαιδευει,μετα μπλεκει τα χερια της στα μαλλια μου κ μετα εννεοειται θελει να τα βγαλει κ εχω κατι απωλειες....μετα θελει να βαλει τα χερια της στο στομα μου,την μυτη μου...δεν την αφηνω κ θυμωνει κιολας κ με τσιμπαει κ στα μαγουλα....δεν εκανες τα κουλουρακια τελικα ε;μα ποτε να προλαβεις βρε Μαρακι;δεν πειραζει μια χαρα κ τα ετοιμα...καλε παρε το χαπι να σου ερθει η περιοδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια :x:-* .

Εδώ όλα καλά. Δεν έχω και μαθήματα αυτές τις μέρες και δεν πολυμπαίνω για να κάνω καμιά δουλειά. Χτες 3 ώρες σιδέρωνα και 6 ώρες καθόμουνα στον καναπέ για να συνέλθει η μέση μου :lol: .

Παρήγγειλα επιτέλους και καθισματάκι αυτοκινήτου για τον μικρό που ακόμα τον είχα στο μωρουδιακό :oops::oops::oops: το ξέρω είναι μεγάλο λάθος και ντροπή μου αλλά όλο έψαχνα να βρω το πιο ασφαλές και όλο το καθυστερούσα.

Η μπέμπα με προβληματίζει. Δεν πολυκουνιέται παρά μόνο αν σαβουριάσω βλακείες (σουβλάκια, μπέργκερς). Και αναρωτιέμαι το κάνει επειδή τότε το γλεντάει ή κάνει γυμναστική για να κάψει τις θερμίδες;;;; :lol::lol:

Στο γιατρό έχω ραντεβού πια την Λαπρή Πέμπτη οπότε έχουμε μέλλον για να την δούμε.

Ο Αλεξ το σ/κ αφηνιάζει πολύ με τον πατέρα του. Του λείπει πολύ τις καθημερινές που δεν τον βλέπει και τα σ/κ δεν ξεκολλάει από πάνω του. Το Σαββατο έκανα μια ώρα να τον κοιμίσω το μεσημέρι αφού έκλαιγε σαν τις Μανιάτισσες μοιρολογήτρες φωνάζοντας "μπαμπάαααααα". Τις καθημερινές η πρώτη του κουβέντα μόλις ξυπνάει είναι "μπαμπάς;" :cry: Τι να τον κάνω; Τον λυπάμαι αλλά δεν μπορεί να γίνει κάτι.

Αλεξάνδρα να πηγαίνεις πιο συχνά στον Εθνικό κηπο αφού περάσατε καλά. Που είναι οι φωτο; :D Περαστικά σας.

Άρια φαφουτίτσα είσαι; Τα παιδικά δόντια σου έσπασαν τα αδέλφια σου ή τα επόμενα; Τρελαίνομαι για τσουρέκια, άλλες χρονιές έφτιαχνα, φέτος δεν έχω αποφασίσει ακόμα.

Δέσποινα με πιστωτική πληρώνω και τα περισσότερα ξένα σάιτ χρεώνουν σε ευρώ. Το αγγλικό άμαζον που ψωνίζω σου βγάζει τον λογαριασμό σε ευρώ στο τέλος της παραγγελίας. Υπάρχει και άλλος τρόπος πληρωμής που λέγεται paypal. Αν θες βοήθεια σε κάτι ρώτα με. Τελευταίο εξάμηνο είναι καλέ κάτσε διάβασε φυτούκλα. :D

Ρούλα δεν θυμάμαι αν σου είχα πει χρόνια πολλά, αν δεν το έκανα σόρρυ και στέλνω τώρα τις ευχές μου. Μα διάβασα τι έπαθες στο πάρτυ εκπληξη και γελάω μόνη μου. :lol::lol::lol: Ωραίο το αυτοκόλλητο, και το φόρεμα. Μάλλον θα πραγγείλω και εγώ από tidebuy δοκιμαστικά κάτι για να δω αν μ'αρέσει και να παραγειλώ μετά φόρεμα για την βάφτιση. Πόσο καιρό έκανε να έρθει; Βλέπω και εσύ κάνεις shopping therapy. Ποιοι είναι αυτοί που σου δίνουν ακατανόμαστα δώρα;;; :lol: Ο άντρας σου το ξέρει;;;;;;;;

Μαρία τελικά έκανες βεράντες;Γιατί με τη χτεσινή βροχή φαντάζομαι πως θα ξαναέγιναν. :shock: Έχεις όλα αυτά θες να κάνεις και μόνη σου κουλούρια.... :o εμ σε τρώει και εσένα ο απαυτός σου. :lol: Ρε η περίοδος σου έχασε το δρόμο; ΤΙ είναι και αυτό πια :o:o ; Μαλλιά δεν μου τραβάει ο μικρός αλλά τα περισσότερα από αυτά που λες τα κάνει απλά πλέον είναι όλες οι πόρτες κλειστές και τουλάχιστον τον περιορίζω στο σαλόνι και το δωμάτιο του. :roll: και η πλάκα είναι ότι σκεφτόμουν πως οι δικές σου θα γυρίζουν ξεθεωμένες από τον παιδικό και θα είναι ήρεμες το απόγευμα αλλά μάλλον έχουν πολλή ενέργεια και ξεθεώνουν και εσένα.

Βίκυ :-* πες στον άντρα σου ότι τα παιδιά είναι παιδιά και δεν έχουν κανένα κουμπάκι για να σταματάνε τη φασαρία, ούτε εσύ είσαι ρομπότ να τα έχεις όλα τέλεια και να είσαι και μέσα στην τρελή χαρά :evil: Ακόμα ανήσυχη η Μαρίσα στον ύπνο; Μήπως βλέπει πολλή τηλεόραση και είναι σε υπερένταση;

Χαρά μέχρι στιγμής ό,τι παπούτσι πήρα για εμένα από νετ βγήκε εντάξει. Για τον μικρό την πάτησα σε ένα, έπρεπε να πάρω μεγαλύτερο αλλά δεν ήξερα την φόρμα του παπουτσιού. Τώρα όμως του παρήγγγειλα geox που τα ξέρω. Το βιβλίο θα το σκανάρω μόλις δεήσει ο καλός μου και μου φέρει κανένα σκάνερ της προκοπής.

Πως πήγε ο άντρας σου στο συνέδριο;

Λυπάμαι για το κλίμα στη δουλειά, αλλά έτσι είναι όταν δεν καίγονται τα δικά σου συμφέροντα δεν υπάρχει καμία αλληλεγγύη. Όταν θα γίνεις και εσύ επιμελήτρια να τα θυμάσαι όμως αυτά. ;)

Μαγδούλα τι τρυφερό παιδί ο Β. :D σκούπιζε τα δακρυα της θείας. Καλέ τι είσαι εσύ;Μια εβδομάδα χωρίς κινητό για τον εκδικηθείς, αααα σε φοβήθηκε το μάτι μου :o Καμπύλη ζαχαρου δεν έχω κάνει ακόμα, μάλλον τον επόμενο μήνα. Η αδελφή σου πότε είπαμε γεννάει;Αρχες Ιουλίου;

Θα συναντηθείτε καλέ οι Αθηναίες;

Καλέ τι ποδάρες έχουν τα αντράκια της παρέας :o Ο Αλεξ τώρα πέρασε στο 23. Έχει και ένα 24αρι αλλά είναι στενή η φόρμα του παπουτσιού.

Φουφου φιλάκια :-* Όταν επιστρέψεις στο νησί θα γεμίσεις τις σελίδες που δεν γεμίζεις τώρα :lol::lol::lol::lol:

Ξέχασα καμία; Ελπίζω όχι.

Παω να δώσω μπανάνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, καλημερα από μια ξενυχτισμένη νοικοκυρά, η οποία έψηνε τσουρεκια μέχρι τις 3.30 το πρωι!!! :o:o Μέχρι και ξυπνητήρι είχα βαλει για να μην με παρει ο υπνος και λαμπαδιασουμε!!!Κουλουρια ειχα κανει το Σαββατο, οποτε μου μενουν μονο τα αυγα την Μ.Πεμπτη!Μου την εχει δωσει βεβαια ο αντρας μου γιατι θελει να γινω ο κλωνος της μαμας του, δηλαδη γιατι να μην ζητησω την συνατγη της μαμας του, που το κουλουρι της ειναι αφρατο, αν τα τυλιξα με σελοφαν τα τσουρεκια να μην στεγνωσουν και αλλα τετοια, οποτε του λεω ακου να δεις οι αντρες ασχολουνται με μπαλα και αυτοκινητα, ασε μας "Χρύσα Παραδειση" να κανω αυτα που ξερω και αν θες τα τρως, ωχου!!! :lol::lol::o:) Ευτυχως θα ερθει ο μπαμπας μου και θα τα φαει ολα και θα λεει η χρυσοχερα η κόρη μου!!!Φυσικα θα προσθεσει κι εκεινος, "απο την μαμα μου το πήρε, πηρε το ονομα πηρε και την χαρη!" :o:lol::oops: Να μου θυμησετε οταν θα λεω τετοιες βλακειες στον γιο μου, δηλαδη οτι η μαμα μαγειρευει καλυτερα κλπ, στο θεματάκι μας "Μπεμπακια κλπ νο 1524-ακομα ειμαστε εδω!!" να με δειρετε!!!! Κατα τα άλλα την Κυριακή πήγαμε σε μια φαρμα στη Μεγαλόπολη και ο Τασουλης μου ξετρελλαθηκε, κυνηγαγαε τις πάπιες και τους φωναζε "παπαπα" "ελαααα", ταιζε τα ελαφακια με χορταρακια, καναμε τσουληθρα, τραμπαλα μαζι με τον μπαμπα μας και κουνια και ελεγε μονος του "κουνια μπελλα"!!!! :lol::lol: Συμμετείχαμε σε μια εκδρομη του παιδικου σταθμου που πανε τα παιδια των νονων μας και άλλων φιλων μας και εκει θελω να στειλω και τον μικρό μου, ήταν καταπληκτικα, εχουν μια κοπελα που τους κανει παραμυθια με θεατρικο τροπο, την ειχα κι εγω στη βαφτιση του μικρου και είχαν μεινει ολα καθηλωμενα!!!Αφου διαβαζε ενα παραμυθι για μια πασχαλιτσα που εχασε την μαμα της και ετσι οπως τον διηγιοταν ελεγα θα βαλω τα κλαμματα!!! :P:lol::lol: Σας εχω βαλει και δυο φωτογραφιες στο αλμπουμ μου και θα σας βαλω και αλλες με τα ελαφακια!!

Σας γραφω ενα ανεκδοτο που διαβασα για τις αγορομανες κυριως και πολυ γελασα!!!"Οταν λες στη μαμα σου οτι θα βγεις το βραδυ, εκεινη φανταζεται οτι θα πας με πο@@$#%ες, θα γινεις πίτα από το αλκοολ, θα παρεις ναρκωτικα και ολα αυτα χωρίς μπουφαν!!!! :lol::lol::lol::lol: Και ενα αλλο αστειο που συνεβει χθες στο γραφειο, θυμαστε που σας ειχα πει για την εκπληξη που μου εκαναν, δεν ειχα καθαρισει το γραφειο, ειχε ακομα τα μπαλονια, τον χαρτοπολεμο, τις ταμπελιτσες "the party is here" κλπ και ηρθε χθες ενας πελατης περαστικος κοιταει το γραφειο και μου λεει Δικηγορος ειστε??? :lol::shock::P

Μαράκι και συμπεθέρα μου, εμείς τα λέμε από χθές στο τσατ!!!Υπομονη στη μια, θα μεγαλωσουν τα ζουζουνια μας τοσο γρηγορα και θα θυμομαστε ολα αυτα και θα γελαμε και περαστικα στη συμπεθερα μου, πες στον συμπεθερο να σε φροντιζει γιατι θα τον μαλωσω!!! ;)

Χαρουλίτα μου, πως παει ο αγωνας???Αντε σε περιμενουμε να μας πεις τα νεα! :)

Μαγδουλα μου, να της πηγαινεις της μανουλας συνεχεια τον Βασιλακη να της κανει γλυκες να της αλλαζει η διαθεση!!!Κι εμενα η μαμα μου κατα καιρους πεφτει αρκετα, αλλα δεν εχει παρει φαρμακα και μολις ερχεται εδω αλλαζει η διαθεση της και ας τον εχει ολη την ημερα!!! @};-

Βικουλίνι μου, τι κανεις???Που χαθηκες???Σε τρελλαινουν τα μικρά???Για τους αντρες δεν σχολιαζω, υστερα απο γκαλοπ ειναι η περιοδος που τους εχει καβαλησει ολους!!!!Μας ελειψες!!! :x

Φουφουδελακι μου, χαιρομαι που περνατε τελεια, να το ευχαριστηθειτε πολύ πολύ κι ας μας λειπει η παρειτσα σου!!! :x

Αριακι μου, πετυχαν τα τσουρεκια???Συγνωμη για χθες που δεν σου απαντησα στο τσατ αλλα ημουν στο να φυγω! @};-

Φωτεινουλι, λογικο ειναι να του λειπει ο μπαμπας του, τα αγορακια τους εχουν για προτυπο!Τρωγε βλακειουλες να κουνιεται η μπουμπου και της κανεις μετα γυμανστικη!!!! :lol::lol:

Λοιπόν αφου καταφερα να σχολιασω με την Μαρία, την Αλεξανδρα, την Δεσποινα και την Φωτεινη στο τσατ, οπου φτιαξαμε μεχρι και αστρολογικους χαρτες συν κατι δικαστηριακια για αλλαγη ημερομηνια γεννησης :lol::x παω να κανω νυχια!!!!Κουραστηκα και σημερα, ε????? :lol::lol: Φιλια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...