Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπεμπάκια 8ου-9ου-10ου 2010 Νο. 5! Πάμε πάλι από την αρχή


Recommended Posts

καλοριζικο!!!!!!!!!!!!!!και μεχρι την 100στη σελιδα οσες το επιθυμουν να κυοφορουν!!!!!!!!!!!! ;)

κουρευτικααααααααααααααα και ναι εκανα και ξανθες ανταυγιες οχι οτι δεν ημουν φυσικη ξανθια αλλα ειπα να γινω λιγο περισσοτερο :lol::lol::lol: επιτελους ελαφρινε το κεφαλακι μου!!!

καλα ειστε ολες;;;;σας διαβασα αλλα δεν εχω χρονο να σχολιασω!!αν προλαβω αυριο το πρωι παλι!!

σας φιλωωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας,γεια σας,γεια σας!!!!!

Τι κανετε?μπηκα το πρωι και εριξα ενα βλεφαρο,αλλα δεν εμεινα πολυ γιατι επρεπε να κανω καμια δουλεια επιτελους γιατι εχθες,οι γνωστε αγνωστες με παρεσυραν :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πετυχα βεβαια το πρωι παλι μια απο αυτες,αλλα ευτυχως ηθελε να παει στον εθνικο κηπο και τη γλυτωσα,αλλα ονοματα δεν λεμε,οικογενειες δεν θιγουμε :lol: :lol: :lol:

Ετσι σιδερωσα 3 πλυντηρια,μαγειρεψα,εβαλα ηλεκτρικη,σφουγγαρισα(μονο στο ισογειο φυσικα,δεν ειμαι και ο Τιραμολα),επλυνα την αυλη και μετα εριξε μια βροχη και μου τα εκανε...βραστα :evil::evil:

Μου την εδωσε και η μικρη που δεν ετρωγε :evil::evil: Εκανα φακες για εμας και για αυτην φακορυζο και το εβγαζε,το εφτυνε,μετα δεν ανοιγε το στομα,της εδωσα λιγο απο το δικο μας και μου το εφτυσε στα μουτρα :evil::evil: Τελικα εφαγε τοστ :evil::evil: δεν ειχα κατι αλλο να της φτιαξω τετοια ωρα :!:

Αλλα στεναχωρεθηκα,γιατι πανω στα νευρα μου της εδωσα μια σφαλιαρα :oops::oops: και τωρα εχω σκασει!!!Βεβαια αυτη το χαβα της...αλλα ειμαι απαραδεκτη :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα θα το σκοτωσω αυτο το παιδι,μια ωρα εγραφα και πατησε ενα κουμπι και μου τα εσβησε ολα :evil::evil::evil:

Παω να την αλλαξω και επανερχομαι :evil::evil::evil:

Μου εχει σπασει τα νευρα σημερα,ολη την ωρα πανω μου :evil::evil::evil: αμαν πια ανασα δεν μπορω να παρω :evil::evil: ουτε για κατουρημα δεν μπορεσα να παω απο το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να ζητησω συγνωμη για το στησιμο εχθες στο τσατ,αλλα κοιμηθηκα απο τις 10:30 γιατι η μικρη με εβγαλε γκολ :o:o

Ρε ,τι καλα που περναω στη δουλεια τελικα :!::!:

Εχθες πηγαμε στα τζαμπο,οπου ψωνισαμε διαφορα πραματα,της πηρα μαρκαδορους,βιβλια ζωγραφικης και φυσικα μια ακομα μπαλα!!!Στο μεταξυ ειχε μερακλωσει με τα τραγουδια και φωναζε δυνατα ομως,ΟΠΑ-ΟΠΑ!!!Σηκωνοταν ορθια στο καροτσι,χορευε,χτυπουσε παλαμακια :o:o Μας κοιτουσε ολος ο κοσμος :o:o Απο που πηρε αραγε??? :lol::lol:

Μετα ανεβηκαμε σε οτι παπακι,αλογακι υπηρχε,απο αυτα που λειτουργουν με κερματα και φυσικα μετα παιδικη χαρα με την καινουργια μπαλα!!!Εκει εγινε γουρουνι και μαζι και εγω :mrgreen::mrgreen: Την μαζεψα με το ζορι στις 3!!Γυρισαμε,την εκανα βμπανιο,εφαγε του σκασμου και ξεραθηκε για 2 ωρες :lol::lol:

Αφου ξυπνησε ,πηγαμε με την μανα μου και την ανηψια μου σε ενα εμπορικο για ψωνια,εγω κατι δωρα και η μαμα μου ψωνισε στην ανηψια μου!!Πηγαμε H&M,oπου ειχε σουπερ πραματα και τιμες απιστευτου!!!Βεβαια εκει ξεσαλωσαν και οι δυοκαι τρεχαμε πανικοβλητες με τη μανα μου να τις μαζεψουμε :o:o Ευτυχως που επιστρεψαμε ολοι τελικα :lol::lol:

Βεβαια μετα απο τοσο τρεξιμο ξεραθηκα πριν απο αυτην το βραδυ,οπου ευτυχως ξυπνησε στις 6 γι ανα ελθει στο κρεββατι μας και ξυπνησε 8:10 :) Σημειωσαμε προοδο :!:

Σημερα απο το πρωι εχει μια μουχλα ,μια βροχη και αυτη φωναζει ντιντια(κλειδια δηλ.)-τατα-τατα :lol::lol: Περιμενω να ξυπνησει ο καλος μου,που γυρισε στις 5 για νατην παμε στον παιδοτοπο αλλιως θα μας σκοτωσει αυτη και θα καψει και τα πτωματα μας :lol::lol:

Το βραδυ δεν μπορω να μπω γιατι αυτο ο φυτουλας ο αντρας μου ,παλι εχει διαβασμα :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε χαρουλιτα με τα ωραια σου!!!δεν αντεχεις εσυ με ενα ωρες ωρες ,,,εγω εγω;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: και να χεις και τον αντρα μου να λεει γιατι νευριαζεις γιατι φωναζεις;;;;;;ελεος στο κοσμο τους τελειως ,,,,δεν ξερω αν το καταλαβατε αλλα παλι νευριασμενη ειμαι....

ολο το απογευμα ημουν στο χαλι και με ειχαν καβαλησει τα παιδια :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μεχρι και το σκουλαρικι κοντεψαν να μου ξεριζοσουν μαζι με το αυτι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχχχχχ!!και ναχεις και τον αντρα στο κοσμο του,,,,τι να πεις;

αντε σας καληνυχτιζω!μακια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια...αχ σας διαβάζω Χαρά και Βίκυ και είναι σα να ζω την δική μου καθημερινότητα μαζί με καθημερινή δουλειά εκτός σπιτιού.Τα χω φτύσει νομίζω,τρομάρα μου θέλω και τρίτο.Αλλά δε μου φταίνε τα παιδιά,είναι όλα μαζί,δουλειά πολύ πίεση περίοδος ισολογισμών για όσες ξέρουν,μεταπτυχιακό πρέπει να παραδώσω τις τελευταίες εργασίες πριν το πάσχα που έφτασε,σπίτι ένα σωρό δουλειές προκύπτουν κάθε μέρα και τα ζουζούνια να μη κάθονται λεπτό.Κοιμάμαι από τις 21,30 κυριολεκτικά δε σας κάνω πλάκα.Συζυγική ζωή φυσικά μηδέν (αναρρώνει βέβαια ο άντρας μου ακόμα)αλλά και καλά να ταν σιγά μην άντεχα...κοιμισμένη θα.....

Έφτιαξα το μαλλί βέβαια χθες ανανεώθηκα.Έσβησα τις ανταύγειες τελείως και τα έκανα όλα μελί.Είχαν ξεθωριάσει και πρότεινε η κομμώτρια να τα κάνω όλα ένα χρώμα και προς το καλοκαίρι ξανακάνουμε ανταύγειες.Τελείωσα και με τις αποτριχώσεις αλλά όλα τα άλλα περί σπιτιού έμεινα πίσω.

Με πήρε και μια φίλη μου που προσπαθεί για παιδάκι και άρχισαν εξετάσεις και έχει τα "καλά"της Δέσποινας κι αυτή και την παρηγορούσα όλο το απόγευμα και θα ρθει και αύριο από το σπίτι να συγκρίνει τις εξετάσεις της με τα δικά μας.

Ουφ ένα σωρό στο κεφάλι μου...Και που να αρχίσουν τα πλυντήρια και μαζέματα των χειμωνιάτικων...και η εξεταστική να πλησιάζει.

Αύριο θα ρθει μια κοπέλα να μου κάνει τις βεράντες και σήμερα ο καιρός είναι έτοιμος να ρίξει κοκκινόχωμα...γκρρ...ελπίζω να ρίξει σήμερα να τελειώνουμε...

Αυτά σας έπρηξα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!!!Να μαι και εγω! :):)

Με το που εγινε καλα η μικρη αρχισα να πλακώνομαι στις δουλειες και πρεπει να τη αρπαξα για τα καλα.Τόσες μέρες δε μπορούσα να πάρω τα πόδια μου.Ακύρωσα και τα μαθήματα,σήμερα θα κάνω πρώτη μέρα.

Εσείς τι κανετε?Λυσσάξατε να μπαινετε τωρα που ήμουν άρρωστη γαιδουρες!!! :lol::lol::lol:

Με γεια το νεο μας θεματακι ελπίζω να έχουμε μόνο ευχαριστα νέα και γεμάτες κοιλίτσες για όσες βιάζονται... ;) Αν και με τους ρυθμούς που γράφετε ουτε στις γονιμες δε θα προλαβετε να φτασετε !!! :lol::lol::lol::lol:

Φουφούκα αν και καθυστερημένα χρόνια πολλά για τη Στελίτσα!!Να τη χαίρεσαι,πολύχρονη με υγεία και ευτυχία!!!!

ΛΟιπον κοριτσάρες μου δεν μπορω να σχολιάσω γιατί δεν εχω διαβασει τίποτα..Πολλά φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μου για καποιο λογο δεν φαινονται αυτα που σου γραφω στο τσατ!Σε αφηνω παω σπιτι!!Οι υπολοιπες μετα γιατι ξεκινησα στην 94 του προηγουμενου θεματος και καταφερα μεχρι την 97, αλλα τα εχω σε word!!!Οργανωση, ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια;εγω σημερα ειμαι λιγακι στα down μου...μου την εχει σπασει κ ο αντρας μου..δεν αναλυω γιατι θα νευριασω παλι....τα ειπα λιγακι στην συμπεθερα στο τσατ κ ξεθυμανα λιγακι...χθες περασαμε πολυ ωραια!!!πηγαμε Συνταγμα,στα περιστερια κ να δουμε τους τσολιαδες κ αμεσως ηρθαν φωτογραφοι να μας βγαλουν φωτο..σαν τουριστες!! :lol::lol::lol: κ ενω εκανα την δυσκολη στην αρχη τελικα υπεκυψα κ βγαλαμε κ 2 φωτο!!! :D:D:D μετα πηγαμε στον εθνικο κηπο...τι ωραια που ηταν!!!καταρχην ειναι λες κ βρισκεται αλλου...ηρεμια.......δεν ακους την φασαρια απεξω ,μονο πουλακια!!!!ειδαμε τα ζωακια,παπιες,κοτες,κατσικια,παγωνια,παπαγαλακια,χελωνακια...η Κωνσταντινα ενθουσιαστηκε...για να την παρω απο το ενα μερος να παμε στα επομενα ζωακια παταγε μια τσιριδα αλλα εβλεπε τα επομενα κ μια χαρα...θα σας στειλω φωτο εννοειται...γυρισαμε κατακοπες κ οι 2!!!εφαγε σχεδον διπλη μεριδα φακορυζο κ πηγε για υπνο...αλλα μαλλον απο την πολυ κουραση ειχε μια ψιλουπερενταση κ ξυπνησε κανα δυο φορες...στο παρτυ της φουφου δεν τα καταφεραμε να παμε...ας ηταν πιο κοντα ή με μετρο κ δεν θα ειχαμε αναγκη κανεναν...

Μαγδουλα περιμενουμε τα νεα σας!!!μου φαινεται πρεπει να μπαινεις κι εσυ offline σαν μερικες μερικες για να καταφερνεις να σχολιασεις... :lol::lol:

Αριακι συνεχισε την καλη διαγωγη στον υπνο η μικρη;ουτε να την θυμαμαι εκεινη την περιοδο που ξυπναγε καθε 3 ωρες κ δεν ηθελε κ να φαει κιολας...τρελα!!!

Βικουλα με γεια το μαλλι!!!κι εγω κουρευτηκα προχθες...βεβαια ηθελα περισσοτερο αλλα η κομμωτρια τα λυποταν μαλλον κ μου ελεγε αστα ειναι ωραια...αλλα ελαφρυνε κι εμενα λιγακι το κεφαλι μου...τι ωραια να σε περιποιουνται...κ μονο το λουσιμο με το μασαζ.... :-bd κι εσυ με τον αντρα σου τα χεις ε;ωρες ωρες νομιζω οτι κανουν οτι δεν καταλαβαινουν...δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως...

Χαρουλιτα παλι καλα που δεν λες ονοματα... :evil::evil: !!!δεν εφαγε φακες η Δημητρουλα;ειδες εμενα με τα κινοα;;η φακες της φανηκαν λουκουμι!!! =))=))=)) πως της φανηκαν οι μαρκαδοροι;οντως δεν λερωνουν;με γεια κ τα πραγματακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Μαρακι τι να πεις κι εσυ με 2 παιδια κ δουλεια εκτος σπιτιου...κ παραπονιεμαι κι εγω μετα...αλλα θα ηθελα να δουλευα εστω κ λιγες ωρες..να κανω κατι διαφορετικο απο το να ειμαι μαμα κ νοικοκυρα!!!μου εχει γυριαει το ματι καθε μερα ,ολη μερα τα ιδια...κ συμπαρασταση...μηδεν!!

με γεια το μαλλι!!!κ καλη επιτυχια στις εργασιες σου!!!!

Σταυρουλιτσα αρρωστη ησουν;αντε να τελιωσουν πια αυτες οι αρρωστιες...αλλα βλεπω παλι ο καιρος τα χαλαει...μολις επιασε κ βροχη παλι εδω...

Συμπεθερα μου τα ειπαμε κ στο τσατ...αλλα καποιος μας σαμποταρει μου φαινεται... :lol::lol:

φιλακια κοριτσακια μου..παω να μαλωσω αυτο το ζουζουνι που εχω παει 5 φορες στο δωματιο της κ της λεω να ξαπλωσει κ με το που βγω σηκωνεται παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοπελουδες;;;

φουφουκα αν και καθυστερημενα τελευτεα και καταυδρωμενη να χαιρεσε το κοριτσακι σου να τα 100στησει να ειναι γερο και χαρουμενο παντα!εγινε το παρτυ;τα εχω χαμενα!πως περασατε;

αλεξανδρα πως φτιαχνεις το φακοριζο;και σενα ο αντρας σου;αχ επιδιμια εχει πεσει; :lol::lol: και μενα συνεχεια μου ανεβαζει τι πιεση...αντε συγχιστικα παλι...

κουκιδουλα τα εχεις σε word;;;;;;;;;;;;;;;;πολυ εξυπνο και φυσικα απο οργανωση μια χαρα σε βρισκω δεν το ειχα σκεφτει αυτο!!!!!!!!!!!!!!!

σταυρουλα περαστικα σου!

μαρια δουλευεις;και σπουδαζεις;και εισαι μαμα και νοικοκυρα; :shock::shock::shock::shock::shock: συγχαρητηρια κοπελα μου πως τα καταφερνεις;ταχεις παιξει να φανταστω ε;καλη επιτυχια στις εξετασεις σου...εχω μεινει πισω αφου η χαρουλιτα δεν μου εκανε περιλιψη :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλακα κανω χαρουλιτα μου!αλλα δεν το ηξερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες,απο την επαναστατρια ποπολαρα!!!!

Σημερα ειχαμε συναντηση ολα τα νοσοκομεια της Θεσ/νικης και φυσικα αποφασισαμε ομοφωνα τη συνεχιση,αφου 1η φορα στα χρονικα,πληρωσαν εφημεριες ΕΝΑΝΤΙ :shock::shock::shock: Παρτε δηλ 400ευρα να βολευτειται και για τα υπολοιπα βλεπουμε :shock::shock: Τωρα τα εχω παρει παρα πολυ!!!Εκανα και την πιο σκληρη προταση,να απεχουμε και απο τις εφημεριες,αλλα ειπαν να περιμενουμε μεχρι την Μ.Τεταρτη!!!Αυριο εφημερευω και εχουμε και συνελευση στο νοσοκομειο μας!!!

Να δουμε :?:?:?

Βεβαια,εριξα μετα και ενα βρισιμο στο δικο μου :evil::evil: Ηταν το πρωι μαρτυρας σε μια δικη και κατεβηκαμε με ενα αυτοκινητο(εφτασε και 1,8 η βενζινη :evil::evil: ),αφησαμε τη μικρη στη μανα μου!Γυρναω το μεσημερι πρωτη,με παιρνει στις 3 και μου λεει τελειωσα ερχομαι.

-Ωραια,λεω,μην αργησεις γιατι το παιδι νυσταζει και γκρινιαζει!!

Με ξαναπαιρνει στις 15:23 και μου λεει ,τωρα ξεκιναω τελικα γιατι μου επιασε ο δικηγορος την κουβεντα :evil::evil::evil: σε ενα τεταρτο ειμαι εκει :evil::evil:

Στο μεταξυ η μικρη,κοιμηθηκε στον ωμο μου!!!!Να τον παιρνω στο κινητο και να μην το σηκωνει :evil::evil:

Τελικα εβαλα τη μικρη στη μανα μου για υπνο και ηλθε στις 16:05 :shock::shock::shock:

-Δεν το ακουγες το τηλ του λεω?

-Α!Μου λεει το ειχα στο αθορυβο μεσα στο δικαστηριο και το ξεχασα :shock::shock::shock:

Βικυ,οπως βλεπεις δεν εισαι η μονη παθουσα απο το κινητο :evil::evil:

Καλα,αν δεν μιλουσαμε ρε κοριτσια να δω οτι συμβαινουν και αλλου αυτα,θα ειχα ζητησει διαζυγιο!!!Τετοια αναισθησια πια?????ΕΛΕΟΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας σχολιασω και λιγο.....

Βικουλινι,με γεια το κουρεμα και τις ανταυγειες,αντε τωρα που εγινες πιο ξανθια θα χαζεψεις και περισσοτερο :lol::lol::lol: Θα τα καταφερει ο δικος σου παντως,αν δεν τα καταφερει το ντεκαπαζ :lol::lol: Ο δικος μου παντως θα τα καταφερει οπου να ναι :evil::evil::evil::evil:

Οσο για την περιληψη,αφ'ενος δεν προλαβαινω,αφ'ετερου εσυ κοπελια θες συστασεις :evil: ,οχι περιληψη :lol::lol:

Μαρακι,νομιζω οτι ζουμε παραλληλους βιους!!!Καταλαβαινω την κουραση σου!!!!Μας αποφευγεις και εσυ στο τσατ,ε?Οκ,σε εσενα ειναι και θεμα δουλειας,σε συγχωρουμε ;)

Απο τη μαμα σου κανενα νεο?

Συμπεθερα,ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ???????Μην υποκυψεις στο τσατ οταν ξαναμπεις για να μας πεις τα νεα σου :((:((:((:((:(( Μου ελειψες!!!!

Φωτεινη,μεγεια τα ψωνια :!::!: Εγω κολλαω ρε να παρω παπουτσακια απο το νετ :!::? αν δεν τους κανουν μετα :? το βιβλιο σουπερ!!!

Να σου πω μπορεις να το σκαναρεις και να το στειλεις με μαιλ,γιατι δεν το εχω με τις αγορες στο νετ!!!

Κοπελια,το παραδεχομαι οτι εχω θεμα με τις διδυμες,αλλα το εχω πει οτι ειμαι φυσικη ξανθια,τι να κανουμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ,τελεια περασατε στον εθν.κηπο,ε?Μπραβο,το χαρηκε η μικρουλα!!!Για το συζυγο ,μην σκας,ολες συμπασχουμε οπως βλεπεις :lol::lol:

Ρε εσυ λες ετσι αναποδη που ειναι η δικια μου,να της δωσω κινοα και να το καταβροχθισει :o:o:o:lol::lol::lol:

Φουφουκι,που εισαι ρε?Περιμενουμε νεα απο το παρτυ!!!

Ρουλακι,ειδες για να κανεις τοσες απουσιες??Εισαι επιμελης ομως δεν μπορω να πω :lol::lol: WORD???? :o:o:o Αντε περιμενουμε σχολια για να δικαιλογησεις τις απουσιες σου :lol::lol:

Σταυρουλα,περαστικα σου :-*:-*:-* Σε κολλησε το Εμμελειακι :( Αντε διαβασμα και εσυ!!!Τοση υλη εχεις να βγαλεις!!

Αρια,πως παει ο αγωνας εκει??Δεν υποχωρουμε,αν δεν δικαιωθουμε!!!

Κοπελιες μην αρχιζετε πολιτικη συζητηση με εμενα και ειδικα περι αριστερας γιατι θα σας πιασω αδιαβαστες ;)

Εχετε και εσεις θεμα με τον υπνο ακομα?Εμενα καθε μερα μεταξυ 5:30-6,λες και της βαζεις ξυπνητηρι :?:? πεταγεται και θελει να ελθει μαζι μας,οπου υποκυπτουμε και την παιρνουμε και μετα ξυπναει κατα 7:30-8:00

Δεσποινα,τιποτα δεν σχολιαζω γιατι εισαι αυτη που με παρασερνει στο τσατ :evil: Σε καταγγελω δημοσιως :lol::lol: Στα ειπα ολα στο τσατ ;)

Νομιζω δεν ξεχασα καμια :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης εχω να καταγγειλω και τον ανδρα μου,που το βραδυ εχει παλι διαβασμα και δεν μπορω να μπω :evil::evil: Αυριο εφημερευω ,οποτε δεν ξερω αν θα τα καταφερω να μπω!!

Σας αφηνω τωρα,παω να παρω δωρο για τη νονα της Δημητρας και λαμπαδα για την κουμπαρα μου!!Θα τα στειλω με τον ανδρα μου,που θα φυγει αυριο για Αθηνα ;) Ασε που μου τα εχει πρηξει να παρω κατι μικρο για να μην πιανει χωρο!!!!

Αντε φιλιαααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεκιναω με τα νεα μου κ μετα σχολιασμο γιατι παλι δεν θα προλαβω καταρχην οπως ειχα αναφερει ειχα ενα δυσκολο 3ημερο διοτι ο πεθερος της αδερφουλας μου δεν τα καταφερε την πηρα σπιτι μου παρασκευη κ την γυρησα σαββατο βραδυ ολο το βραδυ εκλαιγε ο γιος μου εντωμεταξυ κολητσιδα να την παρηγορει και να της σκουπιζει τα ματακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σαββατο την πηγα θαλασσα μπας κ της κανει λιγο καλο...

την κυριακη που μειναμε τα 3 μας με τον αντρουλη μου πηγαμε στο αττικο παρκο το συνιστω με 1000 ο βασιλης εκανε σαν παλαβος κυριολεκτικα η ευτυχια προσωποιποιοημενη!!

δευτερα ηταν η κηδεια μια πολυ δυσκολη μερα για ολους δεν σταματησα να κλαιω ο θεος ας αναπαυσει την ψυχουλα του..

και συνεχιζω παραλληλα με σχολιασμο τριτη ετρεχα σαν τον βεγγο με σπιτι κ δουλεια αλλα ηρθε κ η μανουλα κ μου κανε τα 500 πλυντηρια που χαν μαζευτει ως τον κηπο :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τεταρτη πηγαμε παιδιατρο ο βασιλης ειναι τρομερα αναπτυγμενος ειπε ο παιδιατρος καλη ωρα σαν της ελενας λεει τα παντα πλεον κ οι δεξιοτητες του ειναι μεγαλυτερης ηληκιας απο αναπτυξη στην καμπυλη ειμαστε 90η θεση δεν θυμαμαι υψη κ βαρος κ κεφαλια αλλα ειπε ειναι πολυ καλα ολα.

κ ασχετο εμενα που λεγατε για παπουτσακια φοραει 25 νουμερο.καποια ρωταγε νομιζω το μαρακι??

λοιπον μεγεια σε οσες κανανε ρεκτιφιε κ ψωνακια συγνωμη που τα λεω μαζικα αλλα μπουρδουκλωθηκα με τοση αναγνωση!!!

επισης περαστικα στον τουιτακο μου.εμενα σημερα μου κανε εναν ωραιοτατο εμετουλι την ωρα που φευγα για δουλεια πανω μου αααααααααχχχχ :shock: κ χτες ειχε κανει γιαυτο κ δεν σου ηρθα φουφουκακι μου ο παιδιατρος ειπε ιωσουλα μαλλον που την περναει ξοφαλτσα οποτε μακρια μας τσουπρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να την χαιρεσαι αστραφτερο μου σπιτι την πριγκιπισσα σου πολυ ηθελα να σου ρθω παντως αμα γινει καλα ο β μη σας κολησουμε κ τιποτα θα βρεθουμε πριν μου φυγεις σιγουρα..

λοιπον τι αλλα να σχολιασω συμπεθερουλα μου αυτοι οι αντρες ειναι αχχχ να μην πω εμενα παντα το σηκωνει μια φορα σου λεω την πατησε παλια κ μια βδομαδα το αφηνα στο σπιτι κ το πιασε το μυνημα ειμαι πολυ εκδικητικη μονο για να καταλαβει πως νιωθω καποιες φορες κ πιανει πολυ δοκιμασετο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αναλαμπη να πεις στην μιμικα δεν φτανει τρωμε κερατο μας στελνετε κ ντοκουμεντα καλε!!!!! :lol:

ενταξει σας συγχωρουμε γιατι κ μεις στο παρτυ κολησαμε με μια αμπιγκειλ η οποια ηταν σαν αγγελος μιλαμε (οχι βεβαια σαν την μιμικα σου)αλλα κ αυτη θεα..του ριχνε ενα κεφαλι βεβαια παρολο που ταν 15 μηνων αλλα ειχε 2 γονεις μπασκετμπολιστες (η μαμα της σαν μοντελο την εφτυνα την κοπελα)το παρτυ ηταν αψογο πολλα φαγητα οι αντρες παιξανε ποδοσφαιρο ειχε διπλα 5χ5 και μεις ευχαριστηθηκαμε ησυχια κ κους κους ειχε κ παιδικη χαρα διπλα αλωνισανε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικουλινακι μου γλυκο πως πας??η μαμα μου εκει που παει να ορθοποδησει ετυχε αυτο με τους θανατους μια της θειας της μια του συμπεθερου ξανακυλησε γαμωτο αλλα το παλευουμε παρειτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεξανδρουλα τι σου κανε καλε πες τα να ξεδωσεις γιαυτο ειμαστε εμεις εδω για ψυχοθεραπεια πολυ χαρηκα που περασατε ομορφα στο ζωολογικο κηπο να πατε κ στο αττικο να δειτε κ τα δελφινια ειναι τελεια!!!!λετε κ για λαμπαδες εμενα μου ζητησε λαμπαδα καραοκε η τρελαρα η βαφτηστηρα μου πρεπει να παω να παρω αλλα που χρονος ασε που εχουμε κατι κουλες βαρδιες με τον αντρα μου εχουμε καταντησει να συναντιομαστε μονο στο κρεβατι ;);) κ οπως λεει κ η μαρια ο δικος μου ορεξατος κ γω κοιμαμαι κ ο αλλος κοπανιεται χαχαχαχα :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντεπουλινι μου ξεμυαλιστρα μου εσυ μην μου πεφτεις κ στεναχωριεμαι...

δυδυμομανουλα μου παλι κανει ταρζανιες το μινιατουρακι κ τις τρωει η νταρντανα μας καλε βαλτην τιμωρια γιατι ειναι κριμα το καημενο το αλλο επειδη ειναι ησυχο να τις τρωει..

χτες σε παινευα στην μαμα μου πως εχεις 2 δουλέια αντρα μεταπτυχιακο κ θες κ 3 σε θεωρω αστερι πραγματικα..ποτε δεν παραπονιεσαι παρολο που εχεις τοσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα μου δικηγορινα μου που σε χασαμε μωρε..φωτεινακι χτες εκανε καμπυλη η αδερφη μου εσυ σε τι φαση βρισκεσαι με την μπουμπουκα σου??

καλε ποιανης μανουλα ληστεψανε μπουρδουκλωθηκα σιδερενια κ ασ πανε τα λεφτα κλεψανε κ τον παππου μου πεζος ηταν 70 ευρω μια λαυσιδα χρυση αλλα τους πιασανε τελικα ειχαν ξαφρισει ολη τη γειτονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...