Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ερωτησουλα!


ToniaPap

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια,καλη εβδομαδα και καλο μηνα!!!

Ειχα ξαναγραψει πριν λιγες μερες,λεγοντας ποσο πολυ θελω να γινω μανουλα και εγω αλλα ο συζυγος μου εχει καποιους ενδοιασμους,λογω οικονομικων......

Λετε να εγινε το θαυμα?Εχω καθυστερηση 2 μερες,ποναει φοβερα η μεση μου και το στηθος μου....Πρεπει να σας πω πως εγω εχω παντα σταθερο κυκλο και πριν την περιοδο μου ενοιωθα ενα απλο πονο στο στηθος,τωρα η μεση μου με τρελαινει..Λετε να κρυωσα ή να συμβαινει κατι αλλο??????????????Λιγο δυσκολο να πιστεψω πως ειμαι εγκυος γιατι προσεχουμε,αλλα πολυ θα το'θελα...!!Για το στηθος το ηξερα πως πριζεται αλλα ο πονος στη μεση ειναι συμπτωμα?Ξερει καμια να μου πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μου εγώ πόνο στη μέση δεν είχα να σου πω την αλήθεια, μόνο πρήξιμο στο στήθος.

Όπως και να χει όμως εύχομαι ολόψυχα να είσαι έγκυος, πέρασα κι εγώ από την ίδια φάση με τον άντρα μου (στο είχα γράψει και στο άλλο post σου) και σε νιώθω!

Με το καλό και περιμένουμε νέα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...