Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεεερα σας....Πως ειστε κοριτσια???εγω ολα καλα ειμαι καλυτερα,μου σταματησε κ το αιμα,το στομαχι μου καλα....Πηγαμε για ψωνια χτες,αγορασα κατι ασπρες πλατφορμες,κατι φουξια πλατφορμες με πολυχρωμο πατο,κατι τελεια εσωρουχα απο το accesorize...Eπισης αγορασα γυαλια ηλιου στον Αλεξη κατι σιελ με εκρου....τελεια τελεια!!!!

Αυτα απο εμενα....Σας ευχαριστω που σας αρεσε η προσκληση μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ο ταρζάν γκρεμίζει το σπίτι, εγώ μαγειρεύω κοτόπουλο στο φούρνο κι ο Βαγγέλης κάνει ασκήσεις στο μπουζούκι. Επανήλθε μια κάποια ισορροπία στο σπίτι... :lol:

Δανάη ο Βαγγέλης είναι δικηγόρος και μουσικός. Δικηγορεί κανονικά, απλώς 1 φορά τη βδομάδα (κάθε Παρασκευή) παίζει σε μία ταβέρνα, πιο πολύ για 'ψυχοθεραπευτικούς' λόγους ;) και για να βρίσκεται με φίλους. Έχουν μια ημιεπαγγελματική κομπανία εδώ και χρόνια, οι περισσότεροι έχουν άλλη κύρια δουλειά (2 δικηγόροι, 1 οδοντίατρος, 1 οικονομολόγος) και 2 είναι μόνο μουσικοί.

Γιούλη χαίρομαι που είσαι καλύτερα, πολύ ωραία η πρόσκληση, σ'ευχαριστούμε για το κάλεσμα, εμείς, εκτός απροόπτου, είμαστε μέσα! Α και με γεια τα ψώνια!

Εγώ ακόμα δε ξέρω αν θα κάνω ανοιχτά γενέθλια του Άρη ή αν θα είναι πιο 'οικογενειακά', έχω 2 μήνες ακόμα μπροστά μου...

Κλείσαμε τα εισιτήριά μας για Κουφονήσι κι είμαι πολύ χαρούμενη, θα φύγουμε Μ. Τετάρτη και θα γυρίσουμε τη Κυριακή του Θωμά!! Υπολογίσαμε τα έξοδα και τελικά πιστεύουμε πως λιγότερα θα ξοδέψουμε εκεί παρά αν μέναμε εδώ!!

Άντρια με το καλό να χαρίσετε αδερφάκι στη Βικτώρια!

Για τα κιλά που λέτε, εμένα ο θηλασμός έχει λειτουργήσει ως η τέλεια δίαιτα, είμαι 3 κιλά λιγότερο απ' όσο ήμουν πριν μείνω έγκυος, ενώ τρώω κανονικά τα πάντα και πολύ! Είμαι από τις τυχερές μάλλον, δε ξέρω... Θέλω όμως επειγόντως γυμναστική!!!!

Αφροδίτη κι εγώ είδα διαφορά όταν έκλεισε τον 9ο ο Άρης, επικοινωνούμε πολύ περισσότερο κι επίσης αυτονομήθηκε πολύ! Θέλει όλη μέρα να είναι κάτω και να κάνει τα δικά του, αγκαλιά μόνο αν πεινάει, νυστάζει ή πονάει. Ωραίο το φορεματάκι!!

Δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε... σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες που γίναμε 10 μηνών πήγαμε στο Μούγερ (όλα τα παιδικά μου παπούτσια ήταν από εκεί) και ψωνίσαμε τα πρώτα μας παπούτσια (συγκινήθηκα αφάνταστα) κι επίσης πήραμε τα καλοκαιρινά μας καπέλα, 1 τραγιάσκα, 2 κασκέτα και 1 μπαντάνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη,μπράβο για τα 5 κιλά!!!!!ελεγα να βάλω κ εγώ τικεράκι αλλά έχω γεμίσει ήδη 5!!!!!ήμαρτον!!! :lol:

ευχαριστω δαναη!!ηδη νιωθω καλυτερα, και ειμαι αρκετα αισιοδοξη και για τα υπολοιπα 5 μεχρι τη βαπτιση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΕΔΩ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΣΑΙΤ , ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!!! :) :) :) :) ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ...ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΟΥΛΛΑΣ! ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!! :) :) :) :) ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ!!!!! ΑΧΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ !!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και αγορι!! Διαβασα στα κλεφτα..

αφροδιτακι μπραβο γι την διαιτα!Η μικρουλα κουκλιτσα ειναι!!

Γιουλη μεγιες μεγιες!!

Δαφνη καλανα περασετε στο κουφωνηση! Εμεις λεμε να μεινουμε εδω! Μεγια τρα παπα του μικρου Αρη μας! Εμεις αγορασαμε ηδη παππουτσακια χεχε και τα περπαταμε κιολας εξω!

Γιωργο χανεσαι βρε!!

Χρονια πολλα για την μικρή Εμμα!! Να τα εκατοστησεις μικρουλα!! Κι εσυ Ελενακι με το καλο!

επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλη τελεια η προσκληση!!

αφροδιτη μη το λες..κι εμεις γριες μπουσουλησαμε...ναιιιιιιιιιιι εχθες εκανε το πρωτο της μπουσολημα..

επισης τελειο το φορεματακι..θα ιεναμι πολυ ουαου!!

Γεωργιαννα ευχαριστοε για τη σελιδα!! Ποπο θελω να κανω πολυ ωραιο παρτυ αλλα εχω θεματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια πιασατε συζητηση για τα κιλα κ μου ερχετε να κλαψω με απασχολη πολυ το θεμα τελευταια...

τα τελευταια 12 χρονια ειμαι ζουμερη αλλα πλεον εχω ξεφυγει εντελως...

κανενα ρουχο δεν με στρωνει κ φαινομε χαλια...ντρεπομε κ που βγαινω εξω...το πρωι που κοιταζω στον καθρεφτη αντι να λεω φτου σου κουκλαρα μου λεω πως εισαι ετσι μια αηδια...

καποτε που εγω ημουν που σας ελεγα δεν πειραζει ας φαμε τωρα κ μετα την εγκυμοσυνη θα τα χασουμε...εγω ειμαι παλι αυτη που ειμαι εδω κ κλαιγομε γιατι εχω γινει τερας...

κοιταζω το μπουτι μου κ ειναι ακριβως ιδιο με τον γυρο που βαζουν το πρωι τα σαντουιτσαδικα στην σουβλα...ιδιο!!!τοσο τεραστιο.... :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete :D

Twra mazeutikame spiti k 8a etoimasw tin mikri gia ipno, na kanoume mpanio k na mageire4w.. Piga giatro k meta stin kouniada mou gia na tis epidior8wsei kati o george k ta mikra 3aderfakia na pai3oun :)

Daphne euxaristw gia tin euxi sou.. Me geia ta 4wnia sas!!

Egw edw k meres exw ponous sto sti8os alla simera to pragma parapige, ponousa poli k skeftika na figw apo tin douleia giati diskola douleva alla me xilia zoria ante3a piga pa8ologo k mou ekane kardiografima k mou eipe pws exw agxos, den paizei tipota k einai ola kala.. Eixa para3ena simptwmata k pros stigmi fovi8ika, liges zalades, aforitos ponos pou merikes fores ginotan o3us, eniw8a ta podia mou krua, kommara k san na eixa ena varos sto sti8os, tis ipoloipes meres itan ipofertos alla simera eimoun xalia.. K twra pou sas grafw ponaw akomi, den ipoxwra k mou eipe na pinw pausipona..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Μεγιά τα ψώνια σας Γιούλη και Δάφνη!

Δάφνη, για το θηλασμό και τα κιλά, εγώ το ανέφερα. Κι σ'εμένα έτσι λειτούργησε όσο θήλαζα. Έτρωγα αρκετά και έχανα εύκολα. Όταν σταμάτησα, έβαλα 2-3 κιλά τα οποία δε φεύγουν.. κλαψ. Ελπίζω να μη συμβεί το ίδιο σε εσάς που θηλάζετε ακόμη. Αλήθεια, οι υπόλοιπες όταν σταματήσατε σας συνέβηκε αυτό? Για 2-3 κιλά λέω.

Σούλα, όταν έχεις αρκετά παραπάνω κιλά πριν την εγκυμοσύνη υπάρχει περίπτωση να μην πάρεις πολλά σε αυτήν. Με σωστή διατροφή θα το καταφέρεις. Και δε λέω να στερείσαι. Εγώ στην εγκυμοσύνη μου έφαγα και γύρο, και βάφλα, και σοκολάτες, και ποπ κορν (όλα τα αγαπημένα μου) απλά όχι όλα την ίδια μέρα.

Πάω να συμμαζέψω λίγο και επανέρχομαι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες κ αγόρια!

Δάφνη,με γεια τα παπούτσια!κ εμείς θα πάμε με τη νονά της να πάρουμε το Μ.Σάββατο μάλλον kickers ή camper.κ εγώ θηλάζω κ τελευταία κ πιο συχνά,αλλά τα κιλά χωρίς δίαιτα δεν βλέπω να φεύγουν.με το θηλασμο χάνεις 500 θερμίδες ημερησίως,δηλ 1 1/2 κρουασάν!τπτ!! :lol:

Ειρήνη,μπράβο για το μπουσούλημα!αλλά μπερδεύτηκα,πρώτα περπάτησε κ μετά μπουσούλησε;;;;;

Ανδρια,γιατί έχεις άγχος;;;περαστικά!

Σούλα μου,δεν θέλω να μιλάς έτσι για τον εαυτό σου!είσαι σκληρή! ;) οκ,μπορείς να έχεις περιττά κιλά αλλά με προσπάθεια αφού γεννήσεις με το καλό μπορείς να τα χάσεις.

μαγειρεύω αγκινάρες για αύριο.το πρωί θα πρέπει να παραστώ σε μια δίκη δυο μελών της ομάδας μας στη φυλακή που ζήτησαν να αποφυλακιστούν για να έρθουν στο πρόγραμμα κ μου ζητησαν να είμαι εκεί.για να δούμε...ελπιζω να μην καθυστερήσουν κ φάω όλο το πρωινό εκεί..

το απόγευμα πήγαμε με τη μικρή καροτσάδα πάλι στο πολυτεχνείο αλλά χωρίς το αμάξι κ ανέβηκα όλη την ανηφόρα με το καρότσι κ ψόφησα!!! :? μια ωρίτσα περπάτημα κ σε ανώμαλο δρόμο!η μικρή νανουρίστηκε με το κούνημα :D

ήρθε ο κώστας!πάωωωω!καλή ξεκούραση σε όλες!!!Η Αννα χάθηκε!επικοινώνησε καμία μαζί της;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!!!!!

Δεν θελω να σημμετεχω στην συζητηση περι κιλων!!!!!!!!! Ολες ομορφες ειμαστε και εαν δεν εχουμε και πιασιματα τι θα κανουν οι ανδρες μας; θα δαγωνουν κοκκαλα;;;;

Εμενα σημερα με ετρωγε ο κωλαρακος μου!!! εφτιαξα εκτος των αλλων και ντονατς στο φουρνο!!! δεν μου εφτανε τα κεφτεδακια και τα τηγανοψωμα για τον ανδρουλη μου. Ελεος με μενα!!!!! θα με μαζεψει κανεις απο την κουζινα; Ο νεροχυτης βεβαια τωρα ειναι γεματος και δεν εχω κουραγιο να το μαζεψω!!!!!!!!!!!

Δαφνη να προσεχεις λιγο με αυτα τα παπουτσακια γτ εχω ακουσει τα χειροτερα τον τελευταιο καιρο. καποτε εφτιαχναν τα καλυτερα αλλα τωρα εριξαν την ποιοτητα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.καλοριζικο το καινουργιο θεματακι.αχ ποια κοπελα θα βαλλει κ εμενα με τον λεωνιδακο μου στην λιστα.24 απριλιου παρακαλω :lol: .αχ ειμαι χαλια.ποναει πολυ η μεση μου.εχω γενικα προβλημα αλλα τωρα με τον μικρο με δουλειες-κουραση ηρθα κ εγινα ς τελικο.τελος παντων.πηγαμε παιδιατρο χθες.το παλικαρακι μου επιτελους ξεκολλησε απο τα 9650.πηγαμε 10300(πως να μην με πιασει η μεση μου)και 80 ποντους.ολα καλα γενικα.βγαλαμε κ δευτερο δοντι και ετοιμαζονται τα πανω.ειναι να μην παρουμε φορα.αυτα γενικα ειναι τα νεα μας.ασχολουμε με τα της βαφτισης και ειμαι χαρουμενη.

ΕΜΜΑ να ζησεις.πολυχρονη.να τα εκατοστησεις(αν και καθυστερημενες οι ευχες).οτι καλυτερο.με υγεια.πως τα περασατε στα γενεθλια?ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ τι κανουν τα αγορια σου??ψηνεσε για μετακομιση??μου αρεσουν οι αλλαγες.οταν αλλαζεις σπιτι κ περισσοτερο περιοχη ανανεωνεσε.το σαιτ που εβαλες με τα καλουδια για μπουφε ειναι τελειο.εχω κανει πολλα πραγματα απο εκει και ολα βγαινουν αψογα.

ΣΟΥΛΑ μου τι κανει η μεγαλη κ η μικρη σου κοριτσαρα???αχ μην βαζεις τον εαυτο σου σε τετοια διαδικασια.οπως ειπε κ η δαναη εγκυος εισαι.απολαυσε αυτη την περιοδο.εχεις καιρο για διαιτα οταν με το καλο γεννησεις.δεν θελει αγχος...κ εγω εδω ειμαι αν μπορω να βοηθησω.....εγω παΛΙ ΕΙΜΑΙ 56 κιλα.54 προ εγυμοσυνης.ειμαι αδυνατη αλλα αυτη η κοιλια δεν λεει να μαζευτει.μιλαμε για τρελλο σκεμπε.οχι τιποτα αλλα ερχετε κ καλοκαιρι.

ΔΑΦΝΗ τελειος ο αρης στην κουνια.αχ τι καλα που φευγετε διακοπουλες πασχαλιατικες.λενε οτι θα εχει καλο καιρο οποτε θα περασετε τελειεα.θα μας ερθετε με αλλο αερα.....μεγιες τα παπουτσακια σας.καλοφορετα

ΓΙΟΥΛΑΚΙ τελεια η προσκληση για τα γενεθλια.θα εχεις κ παιδακια?θα καλεσεις κοσμο???εγω σκεφτομαι να μην καλεσω κοσμο.10 ατομα περιπου μιας και μετα απο 1 μηνα ειναι η βαφτιση μας.μεγια τα ψωνια σου.μηπως βρηκες κ κανενα φορεμα για μενα για την βαφτιση μας???εψω απελπιστει με το θεμα αυτο :cry::cry:

ΓΩΓΩ τι κανει η ζηνα μας???τωρα που το θυμηθηκα με το χτυπημα ολα καλα?τα βγαλατε τα ραμματα.....ενα πραγμα δεν θελω να δω στα παιδια μου.ΑΙΜΑ φρικαρω και μονο στην θεα του.που να το δω δηλαδη κ στα μωρακια μου.να σας ρωτησω κατι αν ξερετε.θελω να αγορασω κουφετα χατζηγιανακη με γεμιση φρουτων.ξερετε που μπορω να βρω??

ΑΝΔΡΙΑ γιατι αγχωνεσε κοριτσι μου???προσπαθησε οσοοοοοοοοοο μπορεις να το αποβαλλεις.οσο για το μωρο θα ερθει την καταλληλη στιγμη.η δευτερη συλληψη ειναι πιο ευκολη.η κουμπαρα μου στο πρωτο παιδακι της ταλαιπωρηθηκε 3 χρονια.τελικα εκανε εξωσωματικη.εκανε ενα αγορακι κ στους 8 μηνες το κανει 1 φορα ελευθερα με τον αντρα της μενει εγκυος κ προχθες εκανε το δευτερο αγορακι της.....παω να παρω το μπανιο μου να χαλαρωσω λιγο κ τα λεμε αργοτερα.αν δεν κοιμηθω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, πίνω ζεστό τσαγάκι (πράσινο με λεμόνι)! Βγήκα λίγο στο μπαλκόνι και κρύωσα.

Σήμερα ξεπατωθήκαμε οικογενειακώς. Από τις 12 το μεσημέρι είμασταν έξω για δουλειές (και βολτούλα ;) )

και μαζευτήκαμε στις 8:30!

Πήγαμε από τη δουλειά μου να βάλω φωτογραφία και σφραγίδα στο βιβλιάριο υγείας της Γεωργίας για να μπορεί τα ταξιδέψει αεροπορικώς, στείλαμε με μεταφορική το παλιό καθισματάκι φαγητού στη μαμά μου, πήγαμε για φαγητό στο ΙΚΕΑ και βόλτα στο river west, μετά στο Λητώ για να πάρω δυο δωράκια και τέλος syper market! Ουφφφφφφφ.....ξεπατώθηκα :lol:

Η Γεωργία ακόμη ακμαιότατη εννοείται!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλησπέρα!!!

Εγώ εδώ τρέχω...ανεβοκατεβαινω σκαλιά με τσαντες καροτσια κ την μικρή Ζηνα,εχω κανει μπράτσα κ τα πόδια μου πανε για δικέφαλους :lol:

Μην αγχωνεστε για τα κιλά,θα τα χασετε θελετε δεν θέλετε,το ξέρω βεβαια ότι θελετε,λέμε τωρα...αλλά σας λέω δεν μου εχει συμβει ποτέ να πρεπει να τρωω μόνο όταν καιγεται απο ελλειψη καυσιμων το ρεζερβουαρ (τι είπα ο μαστορας???).

Πολύ τρέξιμο σας λέω κ εγώ κ η Ζηνα που περπαταει κ σκορπαει τα παντα μεσα στο σπιτι απο εδω κ απο εκει...

Παρηγγειλα την τουρτα με γευση μπισκοτο-σοκολατα...εχει ζωγραφια 3 νεραιδουλες που κρατανε λουλουδακια!!!65 ευρω τα 4 κιλά...http://www.elliscakes.gr/tourtes/korits ... itsia.html ειναι στις τελευταιες τουρτες αν μπείτε....

Για μπουφέ λέω να κάνω,τυρόπιτα,σπανακπτυροπιτα,καναπεδακια κ ατομικά πιτσακια,απο το υπεροχο site της φιλης μας Γεωργιαννας....την οποία αγγάρεψα κ θα ρθει να με βοηθησει το Σαββατο....'οχι κ τίποτα αλλα να δούμε πόσο καλή ειναι κ στην πράξη :lol::lol:

Ευτυχως αυριο ρεπαρει ο αντρας κ θα κανω γεμιστα με την ησυχία μου...πάω να ξαπλώσω αλλά πριν απο αυτο θα διαβασω τα νεα σας..............φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τα ψωνια....

Γωγω για φορεμα οικονομικο να πας στα ΖΙΚ-ΖΑΚ...Εγω απο εκει το αγορασα το δικο μου...

Κι εγω παρειγγηλα σημερα τη τουρτιτσα μας...Τετραγωνη 3,5 κιλα με φιγουρα μικι και γευση κρεμα-σοκολατα μαζι με μπισκοτο συνολο 48 ευρω στο νικολαιδη στη νικαια...Επισης βρηκα βιοτεχνια εδω στη περιοχη μου που φτιαχνει ολα τα σφολιατοειδη που υπαρχουν....σε οτι γευση μπορειτε να φανταστειτε...καλα πηγα κι επαθα πλακα...τα εχει σε πολυ οικονομικες τιμες....μπομπα θα παραγγειλω απο το φουρνο της γειτονιας μου 12 ευρω η μπορει κ να φτιαξω μονη μου αναλογως τα κεφια..παντως το ψωμι σκετο στοιχιζει 5 ευρω μου ειπε ο φουρνος...

Βρε Σουλακι μην ξανα πεις τετοιες κουβεντες για τον εαυτο σου....Το ξερω πως ειναι κ μπορω να σε καταλαβω γτ κι εγω ημουν κ παραμενω τοφαλος αλλα νιωθω εξουθενωμενη πια...εχω χασει 33 κιλα κ η ζυγαρια κολλαει συνεχως.....ειμαι 75 κ εχω βαλει στοχο να χασω αλλα 15 αλλα ο οργανισμος μου εχει μαθει πια στο προγραμμα που κανω κ δεν χανω τοσο ευκολα πια...Βαζω μικρους στοχους παντως....Ο επομενος αθλος μου ειναι να παω 70 κ μετα κουτσου-κουτσου 65 κ αν μπορεσω 62-63....κι εμενα δεν μου αρεσει ο εαυτος μου κ νιωθω πως τα καλυτερα μου χρονια τα χαραμιζω φορωντας ρουχα που δεν μου αρεσουν γτ δεν εχω επιλογες....Αλλα δεν σας κρυβω οτι η αυτοπεποιθηση μου ειναι ψηλα μ αυτο που εχω καταφερει....Ν α χασω δηλ τοσα κιλα........Μην ξεχνας οτι ολα ειναι μεσα στο μυαλο μας κ οτι οι παχουλοι ανθρωποι ειναι ετσι απο τις παχιες σκεψεις....γεωργιαννα μου τι να πω ειλικρινα.....εισαι απαιχττη...μονο μην ξεχνας να μας βαζεςις καμια συνταγη που κ που....Με γεια τα παππουτσακια σς δαφνουλα...Σας περιμενω οπωσδηποτε στο παρτακι μας....Μα καμια αλλη δε θα ερθει????Μα γτ?? :(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Γιουλη ειναι πανακριβη η μπομπα σε αυτο τον φουρνο. Βρες που εχεις φουρνο ΧΩΡΙΑΤΙΚΟ κοντα σου και παρεγγειλε τους μια σκετη μπομπα με 2,5 ε παρακαλω!!!!!!! και παρε εσυ τυρι - ζαμπον και βαλε μεσα ή οποιο αλλο υλικο θελεις θα σου βγει στην μιση τιμη!!!

Βασω η Αναστασια θα σου πει για τα κουφετα! Το απογευμα που θα ειμαι σπιτι θα σε βαλω στην λιστα. δεν ηξερα ποτε γεννησες.

Θελω μια αλλαγη αλλα με τον ανδρα μου απληρωτο και να εχουμε 1400ε να δωσουμε για λογαριασμους το εχω αφησει στην ακρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα όμορφα κορίτσια και μωράκια!

τι κάνετε?

τελικά στα γενέθλια καλέσαμε ελάχιστο κόσμο γιατί εγώ δεν ένιωθα καθόλου καλά και μέσα στο ίδιο βράδυ με πονούσε και η κοιλιά μου και ένιωθα σαν να έχω κράμπες και φοβήθηκα πάρα πολύ...λέω πάει θα γεννήσω πριν την ώρα μου!!!!!!!!!!!! :?:?:?:? τελικά όλα καλά! δεν γέννησα χιχι

κρίμα γιατί τα φανταζόμουν με μαγειρέματα, ετοιμασίες πολύ κόσμο κλπ κλπ ΑΛΛΑ δεν πειράζει να είμαστε καλά και του χρόνου θα έχουμε μεγάλες εκδηλώσειες :lol::lol::lol::lol::lol:

και ενα παράπονο για τους άντρες...δεν καταλαβαίνουν πόσο δύσκολο είναι να είναι μια γυναίκα έγκυος και να γεννάει...θυμάμαι δηλαδή χαρακτηριστικά ότι όταν ειχα γεννήσει και είχαμε πάει επιτέλους σπίτι μετά από τεράστια ταλαιπωρία, είχε πάει για λίγο στο δικό της σπίτι η μαμά μου και είχε στείλει τον πατέρα μου για αντικατάσταση (να μας προσέχει .............. γιατί ο άντρας μου ήταν δικαστήρια) και εκείνος έφερε γλυκά, ποτά κλπ κλπ και μετά ήρθαν και τα αδέρφια μου και μου λέγανε: άντε βγάλε κανένα πιάτο & ποτήρι να το γιορτάσουμε :lol::lol::lol::lol::lol: και εγώ ήμουν κατάκοπη.......αλλά δεν ήθελα να τους την χαλάσω....δηλαδή τελείως στην κοσμάρα τους!!!!!!!!

Την Παρασκευή πήγαμε στον γιατρό και το μωράκι μας ήταν 1500 γραμμάρια!!!!!!!! Θα παίρνει γύρω στα 200 γραμμάρια την εβδομάδα, εγώ ΜΟΝΟ 3.7 κιλά (άντε πες 4 στρογγυλά :lol::lol::lol:) ελπίζω να μην βγει μικρό μωρό γιατί θα τον ΣΦΑΞΩ τον γιατρό μου που με καμαρώνει και με ενισχύει στο να μην πάρω κιλά.

Πάντως....δεν θα βγει πολύ μεγάλο, όσο περίπου και το κορίτσάκι μου γύρω στα 2800 ΑΛΛΑ ανησυχώ γιατί η μικρή μου βγήκε 2800 στις 39+ εβδομάδες ενώ τώρα αν γεννήσω νωρίτερα λόγω καισαρικής, θα έχει προλάβει να φτάσει αυτό το βάρος?

Πάντως ο γιατρός μου ΔΕΝ είναι της άποψης να προγραμματίζει για καισαρική 2 εβδομάδες πριν........5-6 μερες πριν την ΠΗΤ λεει και εγώ ΤΡΕΜΩ οτι θα σπάσουν νωρίτερα τα νερά...Και το πιστεύω δηλαδή γιατί έχω αυτή την αίσθηση-διαίσθηση και συνήθως πέφτω μέσα!!

Σας ζάλισα! Λοιπόν αρχικά να στείλω τα φιλάκια μου στις εγκυούλες μας! Πώς τα πάτε κορίτσια? Είναι δύσκολο με μωρό μέσα και έξω από την κοιλιά....έχετε βοήθεια?

Την Κυριακή είναι τα γεννέθλια της ΖΗΝΑΣ μας (πάει έμεινε το όνομα :lol::lol::lol: πλάκα πλάκα δεν την βγάζεις ΚΑΙ Ζηνοβία που είναι ωραίο?? χαχα) Και εύχομαι από τώρα (θα μπω και τότε φυσικα!) να είναι γερή και δυνατή και ομορφούλα και να μεγαλώνει έτσι...δυναμικά !!!!!! Να είστε και εσείς καλά και αγαπημένοι για να την χαίρεστε! Και μην διστάσετε να της χαρίσετε ένα αδερφάκι! Θα το 'χρειαστεί' στο μέλλον!!!

Σειρά έχει ο Αλεξάκος μας με τις ματάρες του!!!!!!! Γιούλη μου να τον χαίρεστε και εσείς και να περάσετε υπέροχα στον πάρτυ!! Ευχαριστούμε πολύ για την πρόσκληση! Εγώ δυστυχώς έχω κανονίσει για μια αυτοψία αυθαιρέτου εκτός ΑΘηνών στις 5 το απόγευμα και δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψουμε! Πόσο κόσμο θα έχετε? ααα και σχετικά με τα κιλά, μπορείς να δοκιμάσεις γυμναστική ΚΑΙ να διακόψεις την δίαιτα για ένα διάστημα (και να τρως απλως συντηρητικα) και να επανέλθεις ξανα πιο δυναμικά!

την ιστορία της ζωής μου έγραψα...δουλεύω από το σπίτι σήμερα!! θα επανέλθω φιλάκια πολλά πολλα΄!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...