Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Αυριο ειναι τα πρωτα γενεθλια της γλυκιας μας Εμμας. Και ετσι ξεκινανε τα πρωτα γενεθλια των γλυκων μας μωρων. Για να αντιπρωσοπευει πληρως ο τιτλος σ'ολη αυτη την συγκινηση που θα περασουμε απο δω και περα και για 2 μηνες και κατι ειπα να το ανοιξω απο σημερα!!

Το κλαμα θα παει ποταμι ελπιζω να μην πλημιρισουμε!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!! με το καλο να σβησουν τα κερακια τους τα μωρα μας!!!! απιστευτο μου φαινεται πως μολις πριν ενα χρονο γεννησε η ελενα, γιατι για εμενα ειναι σαν χτες.... και το απογευμα σκεφτομουν οτι περυσι τετοια εποχη εψαχνα υφασμα για κουρτινα στο δωματιο της αθηνας....αααααχ!!! τι καλα να εχεις ωραιες αναμνησεις!!

χαθηκα, κοριτσια, καλα ειμαστε, απλα η αθηνα εχει γινει πιο απαιτητικη ( με το που εκλεισε τους 9 μηνες αρχισε η προσκολληση και το αγχος αποχωρισμου ) οποτε δεν μου μενει πολυς χρονος για μενα... επισης, εχω ανοιξει διαφορα μετωπα με τη βαπτιση, ενω σωρο πραγματα που θελω να κανω, και ψαχνω εντος και εκτος ιντερνετ, θα σας τα πω σιγα σιγα...

προς το παρον θα εγκαινιασω το τοπικ με μια φωτο της μικρης !!

φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισαν κιολας τα γεννεθλεια απιστευτο ε???!!!!!!!

σημερα ενω τρωγαμε με τον αντρα μου εξω στο μπαλκονι του λεω...περυσι τετοια μερα ημουν εγκυος στον μηνα μου φετος εχουμε το κοριτσακι μας κ ειμαι παλι εγκυος :lol::lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη ειναι κουκλα η μπουμπου φτου φτου!!!!κ τι ωραιο κ πολυ μαλλακι που εχει!!!!!!με το καλο η βαφτιση!!!!

ξεχασα βρε κοριτσια να σας πω...σημερα εκει που πιναμε καφεδακι συναντησα μια φιλη που προσπαθει χρονια για μωρακι κ τιποτα εκανε δυο εξωσωματικες παλι τιποτα οι γιατροι τους ειχαν βαλει στην κατηγορια ανεξηγητη υπογονημοτητα μια που δεν ειχαν κανενα προβλημα,κ τελικα σημερα μου ανακοινωσε οτι ειναι εγκυος κ χαρηκα τρελα συγκηνηθηκα απιστευτα!!!!

εδωσαν τοσα λεφτα σε εξετασεις κ εξωσωματικες κ αυτο ηρθε μονο του!!!ευχομε να της πανε ολα καλα κ να εχει μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το νέο θέμα!

Έλενα-Σαμάνθα χρόνια πολλά σε σένα και στη κορούλα σου, να 'στε πάντα γερές και χαρούμενες και με το καλό να υποδεχτείτε το δεύτερο μωρούλι!!

Σούλα μου να τους χαιρόμαστε!!

Αφροδίτη κουκλίτσα η Αθηνούλα!

Ευχαριστώ για τις ευχές σας για το Βαγγέλη, πήγαμε βολτούλα στην Αίγινα σήμερα, φάγαμε υπέροχα (ο Άρης τσάκισε ένα μεγάλο ψητό μπαρμπούνι!), κάναμε τις βόλτες μας, πήγαμε και σε παιδική χαρά και τώρα είμαι ψόφια! Θα τα πούμε αύριο, σας φιλώ, όνειρα γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα γλυκεια μικρουλα εμμα!!!!!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=wav.gif]

ελενα να την χαιρεστε την κορουλα σας παντα να εχει υγεια!!!!!

με το καλο να ερθει κ το δωρακι της...αυτο καλε που ειναι μεσα στην κοιλια σου :lol::lol::lol:

σμουτς!!!!

να εχετε ολες μια πολυ ομορφη ημερα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα σαμανθα μου....να χαιρεσαι την κορουλα σου [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=happy1.gif] ......

να τη δεις οπως ποθεις....Επισης να εισαι κι εσυ πολυχρονη και υγιεις...Καλη λευτερια σου ευχομαι κ με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου...

κοριτσια θα σας γραψω μολις παω σπιτι....ειμαι πολυ χαλια.....εχω τρομερη καουρα στο στομαχι κ ταση για εμετο.....εδω κ 5 μερες βλεπω συνεχεια αιμα αλλα οχι σαν της περιοδου.....πιο λιγο....δηλ αντε ναγεμιζα μια σερβιετα ολη μερα.....τελευταια περιοδο 27 φεβλαρη κ στις 20 μαρτιου ειδα αυτα....με ανησυχει ολη αυτη η ανωμαλια ρε γαμωτο.....ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο....πηρα το γιατρο ωορρηξια μου ειπε.....σας φιλωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!! :D:D:D:D

ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!

Η 'ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ' ΕΙΧΕ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 25 -03 ΚΑΙ ΕΜΕΛΛΕ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 14:00 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΙΣ 26-03!

ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΝΤΙΚΡΥΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ -ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΞΑΝΤΛΗΣΗ- ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΚΑΛΑ, ΠΑΡΟΤΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΤΙΣΑ ΜΟΥ....

ΤΩΡΑ ΠΙΑ, ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΦΙΞΕΙ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΚΑΘΕ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΣΑ ΤΗΣ, ΦΕΡΝΩ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ, ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΗΣ ΚΛΑΜΑ, ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΤΗΣ ΚΑΙ ....ΜΗΝ ΣΑΣ ΦΑΝΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ...ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΕΤΣΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΖΗΣΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ 8-9 ΜΗΝΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ, ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ, ΤΙΣ ΑΝΑΠΝΟΕΣ ΤΗΣ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΦΙΞΩ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ/ΜΕΡΕΣ/ΜΗΝΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΤΟΝ...ΕΞΩ ΚΟΣΜΟ...

Σ ΑΓΑΠΩ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΣΟ Η ΛΕΞΗ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ :):):):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΜΑ!!!!!ΝΑ'ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΕΛΕΝΑ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ!

και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στους ΒΑΓΓΕΛΗΔΕΣ!!! δαφνη και σουλα να τους χαιρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, χρόνια σου πολλά για εχθές! Πολύχρονη! Σήμερα είναι πιο "μεγάλη" μέρα όμως, ε?

Έχει τα πρώτα της γενέθλια το κοριτσάκι σου! Να σας ζήσει! Πάντα ευτυχισμένη! Με πήραν τα ζουμιά με τα λόγια σου..

Αφροδίτη, όντως κουκλάρα η κόρη σου! Πότε θα τη δούμε?

Γιούλη, κι εγώ αυτόν το μήνα με τελευταία περίοδο 25 φεβρ είχα λίγο αίμα στις 15 μαρτίου

για 3 μέρες :?

Ακόμη δεν έχω αδιαθετήσει. Θα αργήσει λογικά, αν το αίμα ήταν ωορρηξία. Τι να πω? Δεν τις αντέχω αυτές τις ανωμαλίες του κύκλου. Με αρρωσταίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο καλο σου βρε σαμανθα με συγκηνησες πρωι πρωι!!!!!

εξω εχει λιγο αερακι σημερα αλλα λεω να φυγω να παω με την μικρουλα μου στο παρκο να παιξει λιγουλακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα, χρόνια σου πολλά για εχθές! Πολύχρονη! Σήμερα είναι πιο "μεγάλη" μέρα όμως, ε?

Έχει τα πρώτα της γενέθλια το κοριτσάκι σου! Να σας ζήσει! Πάντα ευτυχισμένη! Με πήραν τα ζουμιά με τα λόγια σου..

Αφροδίτη, όντως κουκλάρα η κόρη σου! Πότε θα τη δούμε?

Γιούλη, κι εγώ αυτόν το μήνα με τελευταία περίοδο 25 φεβρ είχα λίγο αίμα στις 15 μαρτίου

για 3 μέρες :?

Ακόμη δεν έχω αδιαθετήσει. Θα αργήσει λογικά, αν το αίμα ήταν ωορρηξία. Τι να πω? Δεν τις αντέχω αυτές τις ανωμαλίες του κύκλου. Με αρρωσταίνουν...

αχ βρε αναστασια μου κι εμενα με τσακιζουν αυτες οι ανωμαλιες...ο οργανισμος μου ειναι χαλια μαυρα....εχω μπερδευτει...εγω τωρα ποτε να περιμενω να αδιαθετησω???κι απο τις 20 εχω ακομη ροζ-κοκκινο αλλα οχι ροη οπως σε περιοδο..εκλεισα 5 μερες ετσι.....πολυ λιγοτερη....ανησυχω μην εχω κατι κακο....ααααχ κοριτισια τι ειναι αυτο???το εχετε ξανα κουσει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!!!

Σαμάνθα έκανες την ομορφότερη έναρξη του θεματός μας :D

Σου ευχομαι ολόψυχα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου κ να το καμαρώνεις μέρα με τη μέρα πιο πολυ.

Πολυχρονη με ολα τα καλά του κόσμου κ με το καλο να αντικρύσει το αδελφάκι της,ο πιο πιστός της φίλος.... :D

Εγω δεν εχω θεμα με την περιοδο Γιουλη για να σε βοηθησω...αλλα προσπαθησε να εισαι χαλαρη μηπως ευθυνεται το αγχος.

Το πρωι πηγα για γραψουν το εμβολιο της Ζηνας κ μετα έφυγα με μια φίλη για Μοναστηρακι.

Μολις γυρίσαμε απο Ερμού...βρηκα φόρεμα για την βαπτιση φανταστικο,οπως θα το ηθελα,ρομαντικό ,παραμυθένιο κ maxi...λευκο κ πολυχρωμο στο κάτω μέρος.

Κρατησα επίσης μία ζωνη δερματινη,μια τσάντα κ ενα φορεμα jeans αναλαφρο για το καλοκαίρι.

Πηγα hondos k H&M για ενα μπλουζακι κορμακι που ηθελα για το φορεμα της Χριστίνας.

Το απογευμα θα παμε να δουμε το μωρο που ηρθε απο την Κρητη κ χαιρομαι πολύ!!!

Η Χριστίνα ηθελε συνεχεια κάτω για να περπαταει στο καταστημα κ εριχνε κ τα ρουχαλακια.

Στο τελος τσακωσα 2 σουβλακια κ τωρα ειμαι off.

Παω να μαγειρεψω κάτι κ θα τα πούμε,.Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη ολα αυτα μπορει να ειναι και παρενεργιες απο το χαπι. μηπως δεν εχει στρωσει ακομη; η ωορηξια γενικα κανει κατι κουλα πραγματα. και πονους φοβερους εχω νιωσει που πηγα στο νοσοκομειο επειδη δεν μπορουσα να πατησω το ποδι μου. και για αιμα εχω ακουσει αλλα οχι τοσες μερες, περιπου 3. υπαρχει περιπτωση εγκυμοσυνης;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Me geia to 8emataki mas, kaloriziko :D

Elenaki mou na ziseis sorry gia tin ka8isterisi, na se xerete i oikogeneia sou k me to kalo to 2o mwraki sas.. K twra pame stin Emma :) na tin xereste, panta geris, iigis k kalotixi.. Na tin deite opws i idia to epi8imei.. XRONIA POLLA K KALA K STIS DIO SAS!!! :-*:x:-*:x

Na perasete teleia tin mera sas..

Euxomai oles/oloi na'ste kala, mageirevw k mpika sta grigora gia tis euxes, 8a ta poume pio meta an kataferw na 3ana mpw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΒΕΙΚΟΥ. ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!! ΠΡΙΝ, ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΣΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ( ΤΗΣ CHICCO ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΜΕ ΕΔΩ. ΚΑΝΑΜΕ ΚΟΥΝΙΑ, ΠΕΡΙΠΑΤΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx eimai pooooli xaroumeni, simfwnisame me ton george molis kleisei i mikri enos xronou na 3ekinisoume eleu8era.. To savvato 4ilokavgadisame gia auto to 8ema mou elege pws oikonomika den mporoume k kati tetoia k koimi8ikame tsakwmenoi prin to sizitisame irema k mou eipe molis kleisei i mikri enos xronou na valoume mpros, dwsame k ta xeria :)) min me vgalete trelli alla xarika, 8elw paaara poli 2o mwraki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria δεν θα πρεπει να περιμενετε λιγο ακομη; λογω της δουλεια; τωρα πηγες εκει. Μη με φατε απλα καταλαβαινω πως ειναι να εισαι απο την μερια την αλλη και να εχεις βασιστει σ'ενα ατομο και μετα να σε εγκαταληπει.

Γωγω τι ομορφη που ειναι η μικρη πανω στο αλογακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giati na se fame? :) den pare3igw, k egw auto skeftomoun alla an den meinw amesws k faw pali 2 xronia opws stin mikri? Auto skeftomai k lew as 3ekinisw siga-siga k opote er8ei.. Exei pi8anotita na meinw k eukola den antilegw alla an den..?(leme twra) eimai se adie3odo :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου δε γραφω συχνα γιατι συνδεομαι απο το κινητο στο ασυρματο ιντερνετ... Λοιπον ννν Χρονια πολλα στους βαγγεληδες! Ελενα πολυχρονη και να εχεις σε λιγο καιρο αλλο ενα υγιεστατο πλασματακι σου ευχομαι ... Αλλα οι πιο γλυκιες ευχες μου πανε στη μικρουλα Εμμα που συμπληρωσε τον πρωτο της χρονο στην αγκαλια της μαμας και στη γλυκεια μας παρεα... Πριν απο ενα χρονο εγκαινιασε τον κυκλο των γεννησεων απο το παρεακι μας και ειμαστε ολες τυχερες γιατι σφιξαμε γερα μωρα στις αγκαλες μας γιατι γιναμε μανες γιατι εχουμε αυτα τα γελακια να δρουν σαν αγχολυτικο στις σκοτεινιασμενες ζωες μας γιατι πρωτες εμεις μπορουμε να ελπισουμε πως θα αναθρεψουμε ανθρωπους αληθινους, ρομαντικους, ονειροπολους που θα φωτισουν τη μιζερια που μας πληττει ...θυμαμαι να περιμενουμε να γεννησουμε να λεω στις φιλες μου, στη μανα μου,στο γιαννη για καθεμια σας που την επιαναν οι πονοι και να χω εκεινη τη γλυκεια αγωνια. Συγχαρητηρια στα κοριτσια μας που ξαναγινονται μανουλες. Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αννα μπουσουλα η σερνεται παντου τα διαλυει ολα κ σηκωνεται απο παντου...κοινως δεν προλαβαινω ουτε βρακι να αλλαξω αλλα χαλαλι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν λεω να περιμενεις πολυ καιρο αλλα μετα τον Αυγουστο. να περασουν καποιοι μηνες που θα εισια στην δουλεια. και εαν δεν εχεις αγχος θα ερθει πολυ γρηγοροτερα. ειπαμε οχι αγχος σ'αυτο το θεμα!!!!!!!!!!!

Αφρο τι ωραιο μνμ!!!!!!!!!!!! το ιδιο ελεγα και εγω και δεν με πολυκαταλαβαινε! μολις το εζησε ομως αλλαξε. για το 1ο λεω μνμ. οσο για την Αννα καλως ηρθες στο κλαμπ!!!! δεν τολμαω τουαλετα να πω γτ τσιριζει!!!!!!!! θα βαλω πανα στο τελος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...