Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κι απο εμενα.....Χτες περασα μια εφιαλτικη μερα οπως σας ειπα...Γυρισα σπιτι και ξαπλωσα αμεσως κοιμηθηκα αμεσως,μετα ξυπνησα και ειχα 38 πυρετο.....Οι αναγουλες συνεχιστηκαν και οι καουρες σε σημειο να διπλωνομαι στο πατωμα...Τελικα εστειλα το νικο κ μου πηρε πριμπεραν και ζαντακ κι ετσι ηρεμησα....Επισης πηρα τηλ το γυναικολογο κ μου ειπε οτι ωορρηξια ειναι ολο αυτο που εχω κ οτι συμβαινει μετα την γεννα αλλα μου ειπε να κανω ενα τεστ εγκυμοσυνης σημερα το πρωι το οποιο δεν εκανα γτ δεν υπαρχει πιθανοτητα να ειμαι εγκυος αυτα!!!!

Αντριουλα εγω στη θεση σου δεν θα εκανα αμεσως αλλο μωρακι....Εαν τα βγαζετε δυσκολα οικονομικα γτ να μην δουλεψεις λιγο καιρο κ μετα αφου ξεπεταχτει η βικτωρια κ δεν θα σε εχει τοοοσο αμεσα αναγκη κ θα μπορει να εξυπηρετηθει μονη της τοτε να κανεις κ δευτερο???φοβασαι μηπως δυσκολευτεις οπως στη βικτωρια?οτι ειναι να γινει θα γινει...καλοριζικο το νεο μας θεματακι....

επισης ετοιμαζομαστε για το παρτυ γενεθλιων μας....ειμαστε η 3η στη λιστα :lol::lol::lol::lol:

πηγαμε το σαββατο κ τα πηραμε ολα απο τα τζαμπο....ολα θα εχουν θεμα το mickey mouse πιατακια,ποτηρακια,καπελακια,σημαιακια,γιρλαντες......ολα!!!

Το μενου μας θα εχει:μπομπα γαλοπουλα-τυρι,ζαμπονοπιτακια-λουκανικοπιτακια-τυροπιτακια-ρολο κοτοπουλο με πατατες φουρνου-σαλατα μαρουλι με κοτομπουκιες-κρουτον κ σως μουσταρδας-κεφτεδακια....Αυτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!

εχει συνεφια εξω και επεσε λιγο η θερμοκρασια!!

Εχθες πηγαμε στις κουνιες για μωρα. μας αρεσε!!! ειχε πολυ πλακα στην τσουλιθρα που τα μαλλια του ειχαν συκωθει ορθια!!!!!!!!

Γιουλη μαλλον ιωση ειναι και οχι ωορριξια. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σου!!

Στην σαλατα ειναι περιττο να βαλεις κοτοπουλο επειση θα ειναι συνοδευτικη στο ρολο. Ωραιο μενου και πλουσιο!! εγω ακομη δεν εχω τελειωσει με τις σκεψεις τι θα κανω. ψαχνω για καινουργια πραγματα και πειραματιζομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Ελενα χρονια σας πολλα!!!πολυχρονες κ οι δυο να ειναι η ζωη σας γεματη χαμιγελα,παιδικες φωνουλες κ μυρωδιες!!!πολυ συγκινηθηκα με τα γραφομενα σιυ!!δεν προλαβα χθες να μπω.παντα γερη παντα δημιουργικη!!!κ μαμα κ κορη κ με το καλο κ το ζουζουνι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ωραιο μηνυμα!!!εισαι ρομαντικη κ αγωνιστικη ψυχη!μ'αρεσεις!!! :-)

αφροδιτη κουκλα η μπουμπου!που το βρηκατε καλε τοσο μαλλι;;;τελειο!

Γιουλη περαστικα!

Ανδρια νιωθω την ανυπομονησια σου γιατι κ εγω ετσι ειμαι.βεβαια εμεις δεν εχουμε -προς το παρον-οικονομικο προβλημα ουτε θεμα με τη δουλεια.μετα τη γεννα εισαι συνηθως πιο γονιμη οποτε αν δεν αγχωθεις θα ερθει συντομα.αν πιστευεις οτι οικονομικα θα μπορεσετε να ανταπεξελθετε χωρις να σας φερει εντασεις,γιατι οχι;;;

γεωργιαννα ευχαριστουμε για το site!δεν το κοιταξα ακομη.

Χθες πηγαμε στις κουνιες κ μετα βολτιτσα αγκαλια.ψοφια επεσε το βραδυ.μ'αρεσει που μεγαλωσαν οι μερες κ βολταρουμε γιατι στο σπιτι βαριεμαι τα θδια κ τα ιδια.

Αναστασια το καθισματακι ειναι πολυ καλο αλλα ογκωδες λθγο.μας πηρε η μητερα μιυ ενα δευτερο απο το ικεα κ το εχουμε μονιμα στο αμαξι για τις ταβερνες κ επισκεψεις.επιτελους μας ξοιταει αφ'υψηλου κ χαιρεται!

Καθε μερα που περναει την αγαπω ολο κ περισσοτερο!ειναι απιστευτα τρυφερη κ χαδιαρα!κ το μπαμπα της εννοιειτα...:-) τον αγαπω!

Επιστρεφω στη δουλεια.βλεπω ενα φριχτο βιντεο για τη μεθαμφεταμινη...

Φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη καλημέρα μου! Ο Άρης βγάζει δόντια κι έχει πολλή γκρίνια κι ο Βαγγέλης γράφει μια πολύ σημαντική αγωγή κι έχει πολλά νεύρα! Κι η δική μου υπομονή εξαντλείται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να η προσκληση μας για το παρτυ......Νέο Παρουσίαση του Microsoft Office PowerPoint.jpg[/attachment:tj20amm8]

Ειστε ολες προσκεκλημενες με τα ζουζουνια σας....Σας φιλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια!!

κατ'αρχας, βλεπω στις φωτο προφιλ ποσο μεγαλωσαν τα ζουζουνια σας και δεν το πιστευω!!! η μυρτω φοραει ενα χωνι, η ζηνα καβαλαει το ατι της, ο διονυσακος χωνεται κατω απο το τραπεζακι του, ο αρης κυνηγαει το σκυλι και η γιωργια μας κοιταει με ματια πλανα!!!!χαχχα!!η δικη μου ( που ειναι η μικροτερη ;) ) ειναι λιγοτερο ζωηρη, ΔΕΝ μπουσουλαει (!!!!!) , αλλωστε το πηραμε αποφαση οτι θα περπατησει κατ'ευθειαν, και τωρα τελευταια πηγαινοερχεται με τη στρατα σαν τον καβουρα :lol: εχει 4 δοντακια και σκανε μυτη και αλλα 2 απο πανω! επισης θηλαζει λιγο και πινει αρκετο ξενο ( 150 μλ) οποτε προσπαθω να συνηθισω στην ιδεα οτι τελειωνουν οι μερες μας στο στηθος.... :roll:

αρχιζουν και τα παρτι γενεθλιων τωρα!!!!τι καλα!!γιουλη, εσεις θα εκτυπωσετε την προσκληση;;; περαστικα κιολας!!εγω θα κανω της αθηνας βαφτιση-γενεθλια, γιατι 3/6 ειναι η βαφτιση, 6/6 εχει γενεθλια!

αναστασια, αν ξαναερθεις στο αλσος βεικου, πες μου να ερθω καροτσαδα για καφε, μενω πολυ κοντα!! με γεια το καθισματακι, κι εγω κικο εχω, παλιοτερο μοντελο, και ειναι πολυ καλο!!

γωγω, μπραβο, ωραιο μου ακουγεται το φορεμα, εισαι και ψηλη και θα σου πηγαινει!!! δες ενα φορεματακι που σκεφτομαι να παρω στην αθηνα για πριν τη βαφτιση http://beebies.gr/index.php?dispatch=pr ... t_id=29992 δεν ειναι ρομαντικουλι;;;

η αθηνα κοιμαται απο τις 3, γιατι τις τελευταιες 2 εβδομαδες αντι για 2 υπνους μες στην ημερα, κανει εναν το μεσημερι, και μετα κοιμαται κατα τις 9.30 μεχρι τις 8.30 περιπου$!!το απογευμα παιρνουμε τους δρομους με το καροτσι, φαγαμε τοση κλεισουρα το χειμωνα, που τωρα δεν βαζουμε κωλο κατω!! :lol::lol::lol: και βρε κοριτσια, ενα περιεργο πραγμα, με το που εγινε 9 μηνων, σαν να ξυπνησε και να καταλαβαινει τα παντα!!!εσεις παρατηρησατε κατι παρομοιο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη, όταν ξανάρθω στο άλσος Βείκου θα σου πω σίγουρα για να έρθεις κι εσύ!!!

Πάντως και η Γεωργία που έλεγα ότι θα περπατήσει κατευθείαν γιατί σηκωνόταν πολύ εύκολα και πήγαινε γύρω-γύρω στο τραπεζάκι του σαλονιού, ξαφνικά μπουσούλησε, 10 μηνών παρά κάτι! Την πείραζα και της έλεγα ότι γριά μπουσούλησε :lol::lol:

Οπότε, ποτέ δεν ξέρεις τι "διαθέσεις" θα έχει και η όμορφη Αθηνούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki mou oikonomika ta vgazoume poli diskola alla ta pragmata stin Kipro 8a diskole4oune me ton kairo k oxi na veltiw8oun epomenws k na perimenw ti 8a kerdisw? Fisika sto 2o den iparxoun k tooooses agores karotsi, relax, aposteirwtis, endoepikoinwnia ktl.. Kati akousa pws ta pragmata 8a arxisoun na kaliterevoun to 2014, den to polipistevw.. Nai Gioulaki mou fovame pws 8a diskoleutw na sillavw alla pote den 3ereis, 8a dei3ei..

Danai mou opws anafera k pio panw den perimenw na anoi3oun douleies k otan to sizitousame k me ton george k ton rwtisa an perimenei kati p.x an tou proteinan gia na analavei kapoia polikatoikia (einai idravlikos) k 8elei na to ka8isterisoume mou eipe oxi k pws zei k ekeinos sto agnwsto, 8elei k ekeinos poli 2o alla den 3erei pote einai o swstos kairos epomenws otan ginei i mikri 1os xronou me to kalo na valoume k emeis mpros k opote 8elei o 8eoulis 8a to steilei k 8a megalwsei k auto, den 8elw na arxisw na agxwnome apo twra an ta kataferw, pote na meinw k pws 8a eimaste oikomika otan er8ei ktl, ola siga siga 8a paroun ton dromo tous.. Prin kairo mou elege o andras mou otan ginei i mikri 1os na pigename gia 2o meta ta alla3ame k twra pali sto arxiko mas sxedio :)

Sorry gia to megalo mege8os..

Axx megalwnoun ta zouzounia mas k ka8e mera 8a mas kanoun k kati kainourgio..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια, σου ευχομαι να πανε τα πραγματα βολικα, και να ερθει το σπορακι στην κοιλιτσα σου!! ειδα το τικερακι σου και συγκινηθηκα!!αφου το θες τοσο, θα σου ερθει, δεν υπαρχει περιπτωση!!καλη επιτυχια!

αναστασια, λες κι εμενα να μπουσουλησει γρια;;;; μακαρι, μ'αρεσουν τοσο τα μωρα που μπουσουλανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μενα!

σήμερα πήγαμε καροτσάδα στο Πολυτεχνείο,25' γρήγορο περπάτημα!η μικρή γλάρωσε...και μετά σουπερ μάρκετ.

Γιούλη,με το καλό να γιορτάσετε!όμορφη πρόσκληση!

Ανδρια,τι ειναι το TTC??

Δάφνη,δικηγόρος είναι ο Βαγγέλης ή μουσικός;μπερδεύτηκα.. :?

παω να δω ταινία με το αντράκι!

καλή ξεκούραση σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νέυρα μου με τα κιλά :evil:

Είχα χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης πολύ γρήγορα. Έτρωγα τον "άμπακο" που λένε και θήλαζα.

Τα χριστούγεννα που λέτε, σταματάμε το θηλασμό (επιθυμία της Γεωργίας :lol: ), συνέχισε η μαμά να τρώει τον άμπακο :lol: με αποτέλεσμα να πάρει 3 κιλά :o

Έχασα το 1 και μου έχουν κολλήσει τα 2. Θα μου πείτε για 2 κιλά κάνεις έτσι, αλλά δε μου κάνει κανένα τζην και φοράω όλο φόρμες :lol:

Δανάη, θέλω τη ζυγαριά σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...