Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

Γεια σας γεια σας

Κατερινα ήμουν σιγουρη οτι εχεις κοριτσάκι, με το καλο λοιπόν η νεραιδούλα σου!!!!!!!!Αν δεν κάνω λάθος σχεδόν ολες οι δευτερομανούλες τα έχουμε ενα και ενα, τα ζευγαρώσαμε!

Κικίτσα με γεια το καροτσάκι της κουκλιτσας σου και περιμένουμε φωτο απο το τέλειο δωμάτιό της.

Χριστινάκι εκανες καλή ερευνα αγοράς, δες και στο premamam εκει οι περισσοτερες κουνιες γινονται κανονικά κρεβάτια μετά, σου δινουν δηλαδή μαζι και τις τραβέρσες για κρεβάτι 2,00 μέτρα. Εμεις σε τέτοιο ειχαμε καταλήξει το 2009 και η τιμή του ήταν πολύ πιο καλή απο τα υπολοιπα κρεβάτια που βλέπαμε.

Μαράκι η ώρα η καλή αύριο, να ειστε για μια ζωή ενωμένοι και ευτυχισμένοι!

tsevoula θα σου στειλω λιγο μωσαικο γιατι το έχω κατασπαράξει :roll::roll: η λιστα ειναι κατατοπιστική και αυτή για την μαμά οκ το σπρει με νερό και τα βιβλια και περιοδικά δεν τα θεωρώ και τοσο απαραιτητα ;)

Αλέκα εσένα γλυκο αύριο μετά την καμπύλη :lol::lol::lol:

Νάνσυ καλύτερα με την φιγούρα επάνω

Καρολινάκι γράμμα ελήφθη :lol::lol: υπομονή μέχρι την Παρασκευή που θα δεις τον ποντικούλη σου

Καλο βράδυ εγκυούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σας ευχαριστω κ παλι παρα πολυ!!!!!!!!!!!!!!! πολυ χαιρομαι που μοιραζομαστε τις χαρες μας!!!!!!!!! θα σας πω αυριο τα νεα!!φιλια πολλα πολλα σε ολες τις κοιλιτσες!!!! καλο βραδυ!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε με το καλο μαρακι μου... θα περιμενουμε πως και πως νεα σου αλλα και φωτογραφιες!!! φιλακια στη κοιλιτσα!!!

ραπανακι ειναι ψιλοαγχωτικο η καμπυλη ζαχαρου αλλα αφου πρεπει να γινει.... ναναι καλα το σοντοκου μου που θαχω μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες!!Προλαβα καμία ξυπνια άραγε??

Με βλεπω να γινομαι νυχτερίδα πάλι αποψε και να κοιμηθώ κατα τις 5 πάλι.

Μαράκι περιμένουμε αυριο φωτογραφίες και τα νέα σου!!!Κοιμήσου να είσαι φράπα!!

Δεν θυμάμαι τι αλλα έχετε πει γιατί ειναι πολλά και τα διάβασα λίγο λίγο απο χτες.

Εμεις μια χαρούλα,ξεπαγιάσαμε πάλι και η μυτούλα μου τρέχει νομίζω..Ελπίζω να το γλιτώσω το κρυωμα και ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΝΟΙΞΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!Ημαρτον!

Απο αυριο αλλάζω και σίδηρο και θέλω να δω αν θα τον αντέξει το γαστρεντερικό μου γιατι με όλους τους άλλους είχα θέμα απο παλιά.Και πρεπει να παιρνω και 2...

Τα μαγνήσια τα κάναμε 4 γιατί εχω πολλά πετρώματα μεσα στη μέρα.Να δω πώς θα τα κουμαντάρω τόσα χάπια.Πειράζει που θα πάιρνω και ξεχωριστά φολικό οξυ συν αυτο που έχει μαζι ο σίδηρος?Ο γιατρός λεει όχι.

Κοιταζα κι εγω κάποια πραγματάκια για παιδικό δωμάτιο,με θέμα το μικρό πρίγκηπα που τον αγαπωωω!!

Αλλα στην Ελλάδα δεν έχει πολλά πράγματα.Ειδα μια πάντα που μου αρέσει,σετ φαγητου,και αυτοκόλλητα τοιχο.

http://www.sticky.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=613&category_id=1155&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26

http://www.laboutiquedupetitprince.com/en/new-born-21/baby-bedroom-104/round-bed-the-little-prince-648.html

http://www.laboutiquedupetitprince.com/en/new-born-21/baby-shower-91/baby-set-863.htmlΠΑΝΑΚΡΙΒΟ ΟΜΩΣ..

Και μου αρέσουν και πολυ τα ζουγκλοζωάκια κτλ!! Κάτι τέτοιο!

http://www.andyslinens.com/baby-bedding-3711/cot-bed-duvet-cover-sets-1870/zebra-squares-brushed-cotton-cot-bed-bedding-4054/safari-animals-stickers-and-border-strips-14042.html

Αχχχχ...

Κοριτσια πολύ προσόχη εξω..Σήμερα επιτέθηκαν στη μαμά μου στο φανάρι στο κέντρο.Πριν κάν σταματήσει καλά καλά το αυτοκίνητο ηρθε ένας και της άνοιξε την πορτα κι ερχοντουσαν κι άλλοι 2 απο την άλλη..Οπως τσουλησε το αμάξι έπεσε και σ'εναν ταξιτζή μπροστα,ο οποιος δεν είχε καταλάβει τι γίνεται και βγήκε να της την πει και φύγανε οι άλλοι.Τρομαξε πολύ η καημένη ετρεμε,ανέβασε πίεση,και είναι και νέα γυναίκα.Τώρα φοβάται να βγει έξω.Ρε παιδια πάλι καλα που δεν την χτύπησαν ,ποιος ξέρει απο τί γλίτωσε.Εχω νευριάσει πολυ με την κατάσταση ,κοντεύω να γίνω ρατσίστρια.Προσοχή λοιπόν και κλειδωμένες όλες οι πόρτες στο τουτου.Η μαμα μου είχε κλειδωμένη του συνοδηγου μόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!! Μπήκα μόνο να σας πω ένα γεια διότι η ώρα δεν μου επιτρέπει τίποτα παραπάνω....Έχει πάει 3 :shock::shock::shock: Μα πόσα γράφετε πια;;;; Για να τα σχολιάσει κανείς όλα αυτά πρέπει να διαβάζει και να γράφει με τις ώρες :shock::shock::shock: Θα ξεκινήσω μια μέρα νωρίτερα!

Πολλές ευχούλες στη Delphine!!! Nα είστε πάντα ευτυχισμένοι εύχομαι!!!!!!!!!!!

Πολλά φιλάκια σε όλες και αύριο ελπίζω να καταφέρω να σχολιάσω και τίποτα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΓΑΜΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑ Ε;ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ!Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ Κ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΤΟΝ ΕΙΧΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΙΜΑΣΤΑΝ 20 ΑΤΟΜΑ ΦΙΛΟΙ Κ ΓΟΝΕΙΣ Κ ΚΑΝΑΜΕ ΓΛΕΝΤΙ ΤΡΙΚΟΥΒΕΡΤΟ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΧΕΔΟΝ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΓΑΝΑΜΕ ΓΑΜΟ Κ ΒΑΠΤΙΣΗ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΤΡΕΞΙΜΟ Κ ΑΝΧΟΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ Κ ΕΚΕΙ ΣΟΥΠΕΡ.

ΛΙΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΓΕΝΙΚΩΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΠΙΟ ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΣΕΤ ΦΑΓΗΤΟΥ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ...ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΤΖΑΜΠΟ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ.ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες. Εγώ σήμερα πήρα απάντηση από διαβητολόγο ότι οι μετρήσεις είναι σχετικά καλές αλλά κάποια στιγμή αργότερα μπορεί να χρειαστεί και ινσουλίνη μέχρι τότε θα παρακολουθούμε τις μετρήσεις. Έχω κατατρυπήσει τα χέρια μου. Τελικά το δωμάτιο θα ξεκινήσει την Πέμπτη και αύριο θα έχω μάζεμα πανικού. Θα έρθει και γυναίκα φυσικά να με βοηθήσει. Τελικά στο ταβάνι δεν θα βάλουμε γυψοσανίδα αλλά ξύλο και θα είναι τέλειο, άσε που δεν θα έχω και ιδιαίτερη σκόνη.

Λία τα μαγνήσια δεν πειράζουν σε τίποτα εγώ παίρνω 6 την ημέρα να φανταστείς. Ωραίος ο μικρός πρίγκηπας αλλά κι εγώ έχω αδυναμία στα ζωάκια της ζούγκλας και αυτό το θέμα θα κάνω στο παιδικό δωμάτιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ ΠΩ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΩΛΙΣ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΠΗΡΑ ΤΗΛ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΕΠΙΓΟΝΤΩΣ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΞΕΨΥΧΑΕΙ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ(ΕΙΧΕ ΒΑΡΥΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΙΝΑΙ 90)Κ ΤΗΝ ΕΠΙΑΣΕ ΚΡΙΣΗ Κ ΠΗΓΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΑΚΟΥΓΑ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΩΣ ΤΑΡΑΧΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ Κ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΕΝΤΑΞΗ ΔΕΝ ΛΕΩ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ Κ ΕΝΑ 2ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ.

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΉ ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΣΑΚΩΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΑΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ.ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΕΓΩ ΤΡΕΧΩ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ.Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΑ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΥ ΕΓΓΟΝΗ Κ ΣΤΗΝ ΣΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ(ΕΓΓΟΝΗ Κ ΑΥΤΗ )ΔΕΝ ΤΗΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΟΥ.ΜΙΑ ΖΩΗ ΕΚΑΝΕ ΜΥΝΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΒΛΑΚΕΙΕΣ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ.ΕΝΤΑΞΗ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟ Ο ΓΟΝΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΟΝΙΟΣ.Κ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..

ΑΧ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΑΙ ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΡΠΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΒΙΩΜΑΤΑ ΜΕ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΚΤΛ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΟΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΟΥΣΑΝ..

ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..

ΑΣΧΕΤΟ ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΠΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ 6.ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΣΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΧΑΠΙ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΤΟΣΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑ.ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΩ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΒΑΣΑΝΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ.ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΟ ΣΤΙΣ ΔΙΔΥΜΕΣ ΚΥΗΣΕΙΣ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΣΙΜΠΗΜΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ..ΑΛΛΑ Κ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ;ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ.Κ ΕΧΕΙΣ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΤΣΟΥΠΡΕΣ ΕΔΩ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ...ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΙΛΑ..ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΣ ΝΑ ΦΑΣ ΟΤΙ ΣΤΕΡΗΘΗΚΕΣ.ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ;ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΤΡΩΣ;ΔΕΝ ΞΕΡΩ Κ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΩ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΑ!!ΕΓΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ ΜΗΝΕΣ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΕΑΝ ΔΕΝ ΦΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΚΑ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΤΙ...ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ Κ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΣΥΝΗΘΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ πωπω καλέ τι γιαγιά? Δεν σκέφτεται το εγγόνι της? Καλά δεν μπορούσε να πάει κάπου αλλού να ουρλιάξει? Στην εγγονή βρήκε να πάει? Έχεις απόλυτο δίκιο πάντως. Εντωμεταξύ διάβασα ο πατέρας μου ξεψυχάει και σοκαρίστηκα μέχρι να καταλάβω ποιος ξεψυχάει. :?

Ναι είναι βάσανο το ζάχαρο γιατί κάθε μέρα 3 φορές τη μέρα να το μετράς έχω χάσει και μεσημεριανό ύπνο για να μετρήσω το ζάχαρο την συγκεκριμένη ώρα. :evil:

Τα δημητριακά τα τρως με γάλα φαντάζομαι. Εγώ έτρωγα τα fitness της Nestle αλλά ένα μπωλ με αρκετά δημητριακά μέσα. Στην δίαιτα, μου έβαλε σαν επιλογή ένα ποτήρι γάλα και μισό φλιτζάνι δημητριακά.

1ον τι να σου κάνει μισό φλιτζάνι δημητριακά? και 2ον μου ανέβαζε το πρωινό ζάχαρο 170 στα ύψη δηλαδή αφού ο γιατρός νόμιζε ότι τρώω αυτά που έχουν σοκολάτα :lol:

Τελικά αναγκάστηκα να αλλάξω το πρωινό γιατί το γάλα μου ανέβαζε το ζάχαρο το πρωί. Και τώρα κάθε πρωι πίνω έναν ντεκαφεινε και τρώω ένα τόστ με μαύρο ψωμί και 2 φέτες τυρί Light. Όμως το γάλα με τα κορν φλεικσ το τρώω το βράδυ γιατί με βοηθάει πολύ στην δυσκοιλιότητα και πρέπει να πίνω και γάλα.

Χτες ας πούμε που το ήπια βράδυ και έβαλα και αυτά με την σοκολάτα αυτή τη φορά δεν κρατήθηκα χαχαχα μέτρησα το ζάχαρο μετά και ήταν 83 καμία σχέση δηλαδή με το πρωινό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλό στην υπόθεση ζάχαρο είναι ότι έχουν περάσει 3 εβδομάδες από τότε που ζυγίστηκα και όχι μόνο δεν έχω πάρει βάρος αλλά έχω χάσει και ένα κιλό. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΕΙΠΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΛΕΕΙ"Ε ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ"!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!

ΝΑΙ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΠΧ ΤΗΝ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΕ Η ΣΟΚΟΦΡΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ οι άντρες δεν καταλαβαίνουν από τέτοια και γενικότερα δεν προσπαθούν όλοι να προστατέψουν τα παιδιά από τέτοιους ψυχολογικούς κινδύνους, δεν τους πολυενδιαφέρει κιόλας. Εγώ δεν χάνω εκπομπή για εκπομπή του Mommy ειδικά όταν έχει ψυχολόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia kala ti sumperifora htan auti eleos.... nansy na ta valeis ta autokolita...

este tha glitvseis tin polu skoni me to ksulo kalutera ua einai pisteuw oso gia to zaxaro fantazomai einai duskolo upomoni mexri na erthei to mpempaki sou.... tha kaneis k meta ton toketo metriseis?

lia mou den uparxei provlima na ta paipneis k ta duo... gia magnisio den kserw den arxisa na pairnw akoma.... ti htan auto pou epathe i mama sou kala pou den tin peiraksan.. exei ksefugei teleiws h katastash pia eleos....

maraki mou i wra i kali na zhsetai k na eiste eutuxismenh gia panta....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είστε καλά?

Εμένα νε πείραξε η αντιβίωση που έπαιρνα για την ωτιτιδα και έλιωσα στην διαρροια και τον εμετο απο χθες το απόγευμα :( Είναι που παραπονιόμουν για την δυσκοιλιότητα :oops:

Λία η μαμά σου πρέπει να τρομοκρατήθηκε!

Νανσυ, μην στενοχωριέσαι, δεν καταλαβαίνουν όλοι απο παιδική ψυχολογία!

Φιλιά, θα τα πουμε και μετά, θα φτιάξει η πεθερά σούπα σήμερα για να ηρεμήσει το στομάχι μου, ανυπομονώ να σχολάσω, είμαι πτώμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σε ολες σας.

"Σημερα γαμος γινεται" Μαρακι μου....... Με το καλο κοπελα μου και σας ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να ειστε για μια ζωη ευτυχισμενοι, γεροι να μεγαλωσετε τα παιδακια σας και να γερασετε στο ιδιο μαξιλαρι. ΠΕριμενουμε νεα σου.

Kangaroo μου σ' ευχαριστω για τις ευχες σου. Ετσι οπως τα λες ειναι, τα ζευγαρωσαμε. Ξερει ο θεος τι στελνει, γιατι μονο με αντρες δεν την παλευουμε!!!!!!

Lia μου φανταζομαι τι τρομαρα πηρε η μανουλα σου.... ελπιζω να το ξεχασει γρηγορα η καλη μου. Δυσκολοι καιροι ηρθαν και τι θα κανουμε δεν ξερω.....

Αλεκα μου καλη επιτυχια με την εξεταση.

Παω να ξεκινησω μαγειρεματα. Ο πριγκιπας εχει σουπα μοσχαρακι με λαχανικα, ο αντρας μου επειδη νηστευει πατατες λεμονατες και εγω πατατες και θα κανω και λιγο σνιτσελ κοτοπουλακι με σαλατα χορτα. Σας φιλω για την ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ.ΒΡΕ ΛΙΑ ΤΙ ΕΠΑΘΕ Κ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ Η ΜΑΜΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΣΙΚΑΓΟ Κ ΠΟΥ ΣΑΙ ΑΚΟΜΑ!!ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΕΞΩ.ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΕΨΙΕΣ ΑΚΟΥΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΚΛΕΒΟΥΝ ΕΑΝ ΑΝΤΙΣΤΑΘΕΙΣ ΣΕ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ..ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΙ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣΔΕΝ ΞΕΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα

Την Παρασκευη θα παμε στον γιατρο για να δουμε τον μπομπιρα και λογικα θα μου δωσει και την εξεταση της γλυκοζης,ελπιζω να πανε ολα καλα!!

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΤΥΧΕΡΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΛΕΠΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΡΙ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΡΩΜΕ!ΚΡΕΑΣ ΔΕΝ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΜΕ!ΕΧΤΕΣ ΤΗΣ ΞΕΓΕΛΑΣΑ Κ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΧΟΡΤΟΣΟΥΠΑ Κ ΤΗΝ ΕΦΤΥΣΕ ΛΕΣ Κ ΕΦΑΓΕ ΣΚ...Α.Κ ΜΩΛΙΣ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΤΗΓΑΝΙΖΩ ΤΟ ΜΠΑΚΑΛΙΑΡΑΚΙ ΦΩΝΑΖΕΙ ΨΑΡΙ ΨΑΡΙ ΨΑΡΙ!ΜΕ ΨΑΡΙΑ ΖΕΙ ΓΙΑΟΥΡΤΤΙΑ ΣΤΠ ΠΗΛΙΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΤΣΑ ΠΑΤΑΤΕΣ Κ ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ ΓΑΛΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΓΛΥΚΑ....Κ ΕΑΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΝΥΣΤΙΚΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΜΕΧΡΙ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΑ 2.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Delphine, karolikaki1 & rapanaki, ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!

Alekagala δίκιο έχεις... Θα προσπαθήσω να κοιτάω μόνο μπροστά, αν κ το παρελθόν θα το έχω μέσα στην καρδιά μου πάντα...

Tsevoula ευχαριστώ για τη λίστα! Σώζεις ζωές!

Lia κ εγώ παίρνω το φυλλικό κ το σίδηρο μαζί, δεν πειράζει...

Este σε καταλαβαίνω για το ζάχαρο... Εχω κ εγώ διαβήτη κύησης, κάνω ινσουλίνη από νωρίς... Δημητριακά τρώω, απλά προτιμώ αυτά που είναι ολικής κ δεν έχουν πολύ ζάχαρη, καθώς κ μούσλι για αλλαγή... Απλά προσέχω να είναι μόνο 30γρ κ βάζω 3/4 του φλυτζανιού γάλα...

Ariadni79 περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΣΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ!ΕΣΚΑΣΑ ΠΑΛΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...