Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ15!!!


Recommended Posts

κοριτσια μου εκανα την ωολληψια σημερα......τι πονος ειναι αυτος???????????μου πηρε 13!!!μ αρεσει που ανησυχουσα και για ανεπαρκεια ωοθηκων τι τρελλη που ειμαι ωρες ωρες!!!!οι αλλες κοπελες που ειμασταν μαζι ειχαν 3-4 ουτε ναρκωση δεν εκαναν εμπεναν και στο τσακ μπαμ εφευγαν εγω........μπηκα 10 παρα 10 και βγηκα 12 και.....εκανα γενικη αναισθησια και με πειραξε υπερβολικα...εκανα εμετους και ζαλιζομουν βογκουσα απο τους πονους μου εριξαν παυσιπονη στον ορο αλλα τιποτα και μετα απο τοσες ωρες ποναω ακομα...απεναντι μου ηταν η αιθουσες τοκετου ουρλιαζαν αυτες που γεννουσαν βογκουσα εγω ερχεται ο γιατρος μου και μου λεει''διαγωνιζεστε ποια θα φωναξει περισσοτερο''ποναωωωω του λεω τι θελεις να κανω??????με το σπερμα ειχαμε ενα προβληματακι....ηταν μικρος ο αριθμος και χρειαστηκε να ξαναδωσει και γι αυτο θα γινει μικρογονιμοποιηση...αυριο θα ξερουμε ποσα γονιμοποιηθηκαν!!!!!

συγχωρεστε με αλλα δεν εχω διαβασει ολα τα νεα σας!!!!!ευχομαι στην κοπελα που θα κανει αυριο την ωολληψια καλη επιτυχια!!!!!!!!μην φοβασαι και μην επηρεαζεσαι απο αυτα που περιεγραψα μεσα σε τοσες κοπελες σημερα ημουν η μονη που ενιωθα ετσι ολες η αλλες ηταν σαν να μην συνεβει τιποτα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Deppa καλη γονιμοποίηση :D Κρίμα που τα πέρασες όλα αυτα.Ελπίζω να είσαι καλύτερα τώρα.Εγώ πάντως το είχα ξαναπει και πιο παλιά.Με νάρκωση φεύγεις σαν το ζόμπι ενώ χωρίς μέθη "κυρία".Η ωοληψία δεν διαρκεί τόσο πολύ πάντως απορώ που λες οτι βγηκές στις 12.Εκτός κι αν εννοούσες οτι εφυγες εκείνη την ώρα.

Anji μου ευτυχώς δεν δροσίζει και το απολαμβάνω!!!!!!!!!! :ymdevil:

αλλά σε κατανοώ ότι θα δυσκολεύεσαι λιγάκι...

Αφου το απολαμβάνεις δεν έρχεσαι σε μας που δεν το απολαμβάνουμε να μας κάνεις λίγο αέρα;;;Με φύλλο κοκοφοίνικα κατα προτίμηση! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littledancer σ ευχαριστω πολυ!!!!δεν ξερω ποσο κρατησε η ωολληψια γιατι ημουν ναρκωμενη αλλα καθησα και στην αιθουσα ανανηψης μεχρι να πεσει ο ορος με την αντιβιωση και την παυσιπονη 12+ βγηκα ...απο το νοσοκομειο εφυγα 1++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa πώς πήγε η ωοληψία;;; πόσα σου πήραν τελικά;;;

καλά αποτελέσματα με την γονιμοποίηση και σύντομα με μωράκι(α)!!!

Chara μου καλή επιτυχία σε σένα αύριο!!!και ξέρεις...ΧΑΛΛΛΛΑΡΑΑΑ, όπως κάνεις άλλωστε εε;;; :lol:

Sweety εσύ πότε πας για ωοληψία;;;

Anji μου ευτυχώς δεν δροσίζει και το απολαμβάνω!!!!!!!!!! :ymdevil:

αλλά σε κατανοώ ότι θα δυσκολεύεσαι λιγάκι...αλήθεια πότε σου έδωσε ΠΗΤ;

Kaλή συνεχεια deppa.

Παω για ωοληψια την επομενη Δευτερα. μεχρι τοτε κανω υπομονη από το πολυ φουσκωμα. Μετα βεβαια αν με το καλό φτασω στην ΕΤ θα χουμε το άλλο φαρμακομανι, ουτρο και τα υπολοιπο. Αχ κοριτσακια μου, δεν παλευεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα Deppa!!!! %%-

Αμάν βρε κορίτσι μου όλα σε σένα;;;

Πάντως κι εμένα μου κάνει εντύπωση που έκατσες τόσο...

προφανώς άργησες λόγω ορού, παυσίπονου, εμετών κλπ γιατί όντως η ωοληψία δεν διαρκεί πολύ...

Chara μην ακούς εσύ τέτοια και αγχώνεσαι...εγώ με ολική και αρκετά αυγουλάκια σηκώνομαι πάντα κυρία!!!ούτε πόνοι ούτε τίποτα, λες και ήμουν για καφεδάκι!!!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ αύριο!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!! %%-

Littledancer μήπως να γίνω και μαύρη και μετά να σου κάνω αέρα;;; :lol::lol:

Sweety έχεις δίκιο, αλλά πάλι καλά να λέμε που υπάρχουν και αυτές οι μέθοδοι, αλλιώς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κανω μια ερωτηση κρισεως;;Ξερει καμια αν μετα την ωοληψια υπαρχει το ωχρο σωματιδιο που εκκρινει την προγεστερονη;Η δεν εκρινεται καθολου οποτε γι αυτο και μας πλακωνουν στα ουτροτζεσταν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν υπαρχει αφου δεν σπανε τα ωοθυλλακια να απελευθερωσουν το υγρο που εχει προγεστερονη.για αυτο μετα μας πλακωνουν στα utrogestan για να ανεβασουν την προγεστερονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια νέα και παλιά καλησπέρα σας!!!!

Καλή επιτυχία στις νέες προσπάθειες και πολλά συγχαρητήρια για τις νέες εγκυμοσύνες!!!!!!

Μαρινάκι λυπάμαι πολύ για την άσχημη τροπή αλλά είμαστε αγωνίστριες εμείς, έτσι δεν είναι; Κι ο πόλεμος δεν έχει τελειώσει ακομα!!! Εμείς θα βγούμε νικήτριες!!!

Ξέρει καμία την διαδικασία για να πάρω τα φάρμακα ως ωοθηλακορρηξία; Περνάμε επιτροπή ή τα καταθέτουμε σε φαρμακείο του εοππυ και μας τα δίνουν;

Ντέπα μου λες και μιλούσες για την δικιά μου ωοληψία! Κι εγώ με ολική ήμουν και εμμετούς μετά και ζαλάδες και ο άντρας μου ανησύχησε γιατί όλες έμπαιναν μετά από λίγο έβγαιναν κι εγώ άφαντη! Και έφαγα την ολική γιατί αφενός ειπχα 18 ωοθηλάκια (είχαν μόνο τα 10 τελικά ωάρια) είχα πάθει και μια μικροϋπερδιέγερση και από το άγχος μου ανέβασα παλμούς και φοβήθηκαν για μέθη! Επίσης από το άγχος γέμισα καντήλες λίγο πριν την νάρκωση και μου βάλαν κορτιζόνη και ορούς!!!!! Πολύ γέλιο! Η ΕΤ είναι τίποτα οΜως!!! Καθόλου επίπονη και βλέπεις και τα εν δυνάμει παιδάκια σου να σου τοποθετούνται στην μήτρα! Εγώ βουρκώνω κάθε φορά! Καλή γονιμοποίηση εύχομαι!!!

Λιλ συγχαρητήρια!!! Να σας ζήσει ο παίδαρος!!!! Πάντα γερός και καλότυχος!!!

Αγγέλα μου τώρα εσύ πήρες την σκυτάλη!!!!! Με το καλό!!!

Ντιαζάκι πού είσαι; Το μπεμπέ;;;

Άντζι μια χαρά και ο δικός σου άντρακλας! Λίγο ήσυχη να κάτσεις και όλα θα πάνε τέλεια!!!

Χορευτριούλα μου, Τέρι μου, λαμπρινή και λαγονησάκι μου! ΑκοΜα εδώ εμείς... Αλλά που θα πάει! Θα το τσακώσουμε σύντομα!!!!!!!!

Αγγέλικα81 έχω ρίξει το γέλιο με τις ατάκες σας!!! (το σας από σεβασμό, ε!!!)

Ξεχνάω πολλές και πολλά νέα αλλά είχα καιρό να μπω και διάβασα τόσα πολλά!!!

Καλό βράδυ, καλά μπανάκια και πολλές θετικές χοριακές!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν υπαρχει αφου δεν σπανε τα ωοθυλλακια να απελευθερωσουν το υγρο που εχει προγεστερονη.για αυτο μετα μας πλακωνουν στα utrogestan για να ανεβασουν την προγεστερονη

Καλημερα φιλεναδα μου!!Καταρχας καλη γονιμοποιηση για σημερα,ολα θα πανε καλά!!Μπες να μας πεις ποσα εμβρυακια εχεις!!!!Οσον αφορα την ωοληψια..ταλαιπωρηθηκες λιγακι...ε..;;Δεν πειραζει περασε τωρα :) Εδω εγω που ειχα μονο 5 κ πονουσα μετα για κανα δυο μερες.Ενταξυ λογικο ειναι,ταλαιπωρουνται οι ωοθηκες απο τη διαδικασια.

Θα διαφωνησω με αυτο που γραφεις.Σπανε τα υπολοιπα ωοθηλακια που μενουν λογω του οτι ειναι μικρα κ δεν τα περνει ο γιατρος,γινονται ωχρα σωματια κ παραγουν καργα προγεστερονη.Απλα μας ντομπαρουν με επιπλεον δοση..δια παν ενδεχομενον!!!! ;) .Δεν κανω τον γιατρο!!!Μπορει να κανω κ λαθος αλλα...ετσι εχω διαβασει.

Τα δικα μου νεα.Εχτες πηγα για τελευταια φορα στο κεντρο.Καναμε τον 1ο υπερηχο κ ειδα ενα σακουλακι με ενα εμβρυακι μεσα,που χτυπουσε μια μικρουλα καρδουλα!!!Δεν την ακουσα,μονο την ειδα,αλλα το ιδιο ειναι!!Θα την ακουσω αργοτερα ακομα ειναι μικρουλη.

Σημερα εχω ραντεβου με τον γυναικολογο.Πρεπει να παω να ξεκινησουμε σιγα-σιγα,τις εξετασεις που πρεπει να γινουν κ ολα αυτα!

Σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ καλα,εκτος απο τη ζεστη που ενταξει ολους κ ολες μας εχει δυαλυσει...Το εντερακι μου τα εχει παιξει λιγο,με πιανουν κατι κολικοι.Καθε πρωι στις 11 με πιανει μια απιστευτη ζαλαδα κ πρεπει οποσδηποτε να πεσω για υπνο...Ξερενομαι για κανα μισαωρο κ ολα καλα! :lol:

Επισης μου ανεβαινουν ξινιλες στο λαιμο κ εχω πολυ διψα.Αυτα θελω να πω βασικα σημερα στο γιατρο...

Λοιπον,αυτα απο εμενα,νεοτερα το βραδακυ!!!Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζούμπι μου δεν ήταν ότι ποιο όμορφο;;;; Έπαθες πλάκα;;;;;; Αν σε πιάνουν και ζαλάδες πρόσεχε να μην κυκλοφορείς πολύ και σωριαστείς πουθενά! .....δεν είσαι μόνη σου τώρα...κουβαλάς και μία υπέροχη παρεούλσ!!!! ;);)

Eleni_sk εσύ που είσαι;;;;;; Απολαμβάνεις;;;;;;Από συμπτώματα πως είσαι;;;;;

melipikto μου χάρηκα πολύ που διάβασα νέα σου!!! Δεν γνωρίζω όμως κάτι για τη διαδικασία που αναφέρεις....και εννοείται πως σύντομα θα το τσακώσεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-bd:-bd

deppa κρίμα που τράβηξες αυτήν ταλαιπωρία....ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα!! Είπαμε σε κάθε γυναίκα ακούς και διαφορετική αντίδραση...τι να πω...και εγώ τουρίστας πήγα και τουρίστας έφυγα......τίποτα δεν κατάλαβα...αφού μου λέγανε ξάπλωσε κι άλλο για να μην ζαλιστείς, αλλά εγώ δεν είχα καμία ζαλάδα.... Πέρασε όπως πάει και τώρα θα εστιάσεις στην γονιμοποίηση!!!!! Καλή γονιμοποίηση λοιπόν και περιμένουμε νεάκια σου!!!!!!

Littledancer με αυτήν την ζέστη εσύ δεν κάνεις καν συμβιβασμό με το χρώμα;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: Θες και μαύρο :lol::lol::lol: ;;;;;....Aggelika εγώ ρατσίστρια δεν είμαι! Σε δέχομαι όπως είσαι! Έλα σε μένα για λίγο και όταν μαυρίσεις με το καλό και η χορευτριούλα μας σε δεχτεί... τότε πάσο...... :D:D

Για την προγεστερόνη και εγώ πιστεύω από ότι θυμάμαι από τον γιατρό μου ότι παράγεται, αλλά η αγωγή δίνεται για κάθε ενδεχόμενο.

Aggelika έχω ΠΗΤ 23/10...αλλά μάλλον θα πάμε 1-2 εβδομάδες νωρίτερα...αν ο τοσοδούλης μου δεν κάνει την δική του έκπληξη....Υπολογίζουμε γύρω στις 10/10!!!!! :ympray::ympray::ympray:

Sweety μην απασχολείς το μυαλό σου με το μετά! Ασχολήσου με το τώρα και όσο γίνεται με τον πιο ευχάριστο τρόπο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα....

Μετά το σοκ που έπαθα με τη μη ανταπόκριση του οργανισμού μου στις gonal, προσπαθώ να συνέλθω αν και δεν είναι εύκολο!! Έχει συμβεί σε καμιά σας αυτό;

Θέλω να πιστεύω ότι δε θα ξανασυμβεί και έγινε επειδή για πρώτη φορά αντέδρασαν (μάλλον δεν αντέδρασαν καθόλου!!!) οι ωοθήκες μου. Ενώ έχω ωάρια, αυτή τη φορά ένα ωοθυλάκιο μόνο!! Τι να πω;

Τώρα θα περιμένω να αδιαθετήσω και θα πάρω τα gracial τα αντισυλληπτικά για να στρώσει ο οργανισμός μου, μου είπανε...Όσο δεν έπαιρνα αντισυλληπτικά στα νιάτα μου, τώρα - στα γεράματα - μου τα δίνουν για καραμέλες....Αφού πάρω τα αντισυλληπτικά, θα περιμένω να αδιαθετήσω και πάλι για να ξεκινήσω τις ενέσεις merional. Τις ξέρει καμιά σας; Ξέρω ότι δεν είναι τόσο καλές όσο οι gonal, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αυτές συνήθως βοηθάνε στο να κάνει ο οργανισμός πολλά αβγά...Και μου είπε συνήθως ο άνθρωπος γιατί με εμένα πώς να είναι σίγουρος;

Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα στο φαρμακείο όπου θα γίνει η ανταλλαγή των ενέσιμων....Θα το φροντίσει πιστεύω ο γυναικολόγος μου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!τα νεα μου ειναι καλα απο τα 13 γονιμοποιηθηκαν τα 11 και ο εμβρυολογος μου ειπε να παρω αυριο για να κανονισουμε την ΕΤ!!!!

ναι το γνωριζω οτι παραγεται οταν σπασουν τα μικροτερα αλλα αν δεν υπαρχουν μικροτερα????οκ εγω ειχα πολλα παραπανω απο 13 και τα αφησε μεσα δεν ξερουμε ομως ποτε θα σπασουν αφου ηταν αρκετα μικροτερα επισσης μια κοπελα μετα απο μενα ειχε 4 και δεν ειχε κανενα μικροτερο σε αυτη την περιπτωση δεν της αφησε καποιο μεσα για να σπασει και να ελευθερωθει η προγεστερονη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Deppa!Καλη συνεχεια!

Melipikto θα πας με το χαρτι που σου εχει γραψει ο εξωσωματικος σου σε γιατρο του εοπυ.Θα σου τα γραψει εκεινος και θα πας με αυτο και τα δικαιολογητικα στο φαρμακειο του ικα να παρεις τα φαρμακα.Εκτος κι αν εχει αλλαξει κατι τελευταια και χρειαζεται και κατι αλλο.Αν θυμαμαι καλα τα δικαιολογητικα ηταν τα σπερμοδιαγραμματα, η σαλπιγγογραφια και η πραξη γαμου(αν και νομιζω αυτο μπορει και να μην χρειαζεται πλεον τελος παντων)και τα βιβλιαρια εννοειται.Α και η συνταγη θελει σγραγιδα απο τον ελεγκτη.

Αυτο που μας ειχε πει εμας ο γιατρος ειναι οτι πρεπει να ειναι σχετικα καλο το σπερμοδιαγραμα για να δικαιολογηθει η προκληση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παιδια μου κοτσαρουν αλλη σκαλωσια τωρα στο μπροστινο μπαλκονι. :blink: Τα νευρα μου. [smilie=angry4.gif][smilie=angry4.gif] Θελω να τους πιασω και να τους αρχισω στα χαστουκια!!! [smilie=violent1.gif]

Και καθονται και βριζουν ο ενας τον αλλον μεσ τη μουρη μου! :wtf: Ελεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα....

Μετά το σοκ που έπαθα με τη μη ανταπόκριση του οργανισμού μου στις gonal, προσπαθώ να συνέλθω αν και δεν είναι εύκολο!! Έχει συμβεί σε καμιά σας αυτό;

Θέλω να πιστεύω ότι δε θα ξανασυμβεί και έγινε επειδή για πρώτη φορά αντέδρασαν (μάλλον δεν αντέδρασαν καθόλου!!!) οι ωοθήκες μου. Ενώ έχω ωάρια, αυτή τη φορά ένα ωοθυλάκιο μόνο!! Τι να πω;

Τώρα θα περιμένω να αδιαθετήσω και θα πάρω τα gracial τα αντισυλληπτικά για να στρώσει ο οργανισμός μου, μου είπανε...Όσο δεν έπαιρνα αντισυλληπτικά στα νιάτα μου, τώρα - στα γεράματα - μου τα δίνουν για καραμέλες....Αφού πάρω τα αντισυλληπτικά, θα περιμένω να αδιαθετήσω και πάλι για να ξεκινήσω τις ενέσεις merional. Τις ξέρει καμιά σας; Ξέρω ότι δεν είναι τόσο καλές όσο οι gonal, αλλά ο γιατρός μου είπε ότι αυτές συνήθως βοηθάνε στο να κάνει ο οργανισμός πολλά αβγά...Και μου είπε συνήθως ο άνθρωπος γιατί με εμένα πώς να είναι σίγουρος;

Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα στο φαρμακείο όπου θα γίνει η ανταλλαγή των ενέσιμων....Θα το φροντίσει πιστεύω ο γυναικολόγος μου.....

Jigsaw μου αν οπως λες γενικα βλεπουν ωοθυλακια τοτε ενας κακος κυκλος θα ηταν.Την επομενη φορα θα ειναι καλυτερα.Κοιτα εγω δεν πηρα καθολου gonal η puregon.Μονο menopour και merional εχω παρει.Με τα menopour ειχα πιο καλα ωαρια αλλα παιζει ρολο και ο κυκλος μιας και τα 2 φαρμακα το ιδιο ακριβως πραγμα ειναι.Οι merional και οι menopour περιεχουν 75 μοναδες lh και fsh ενω οι gonal εχουν μονο fsh.Δηλαδη σου δινουν 2 ορμονες αντι για μια.Εμενα μου τα εδωσαν γιατι υποτιθεται οτι βοηθανε στο να κανεις πιο καλα σε ποιοτητα ωαρια(οι γιατροι ξερουν και θέλω να τους πιστευω).Επισης ειναι λιγο πιο ηπια διεγερση απο οτι με τις αλλες ενεσεις οπότε κι εμενα μου εδωσε μονο αυτες γιατι όσο και να με ντοπάριζε πολλα ωοθυλακια δεν θα ειχα γιατι απλα δεν παραγω ετσι κι αλλιως.Μπορεί να με τις merional να μην κάνεις πανω απο 8-9 ωοθυλάκια αλλα τι σημασια εχει να εκανες με τις αλλες 20 και τα 8 να ηταν μονο τα καλα;

Δεν ειναι λιγοτερο καλα απο τα αλλα φαρμακα.Αυτο ποιος στο ειπε;; :roll: Ισα ισα που πολλες φορες τα δινουν παραλληλα με gonal για να βοηθησουν στην ποιοτητα των ωαριων.Μην σε αγχωνει τωρα αυτο και σορυ που θα το πω ετσι χυμα αλλα μην ακους οτι βλακεια λεει η κάθεμια εδω ή και αλλου.Μπορεί εσενα αυτο το φάρμακο να σου πάει καλύτερα.Κι αν αυτες που τα λενε αυτα ξερουν καλυτερα βα σε αναλαβουν κιόλα να μην πληρωνεις τσαμπα και τον γιατρο.Γιατι εμενα τα παναντολ μπορει να με πιανουν στον πονοκέφαλο αλλα εσενα μπορει να σου κανει το πονσταν.Πως να το κανουμε δλδ; :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

εγω ειχα ενα σαββατοκυριακο αστα να πανε.... ειχα αιμοραγια και χθες που ειπε οτι εχω αποκολληση..

πληρη ακινησια και τετοια... δεν γινεται να ειμαι πληρη ακινησια γιατι η ειρηνη θα παθει αμοκ... προσεχω οσο μπορω αλλα δεν γινεται να μην σηκωθω εστω να παμε στην τουαλετα....

τωρα βεβαια ειναι καλα... απο 30 του ιουλη που κλεινει ο παιδικος να δω τι σκ@τ@ θα κανω....

ζουμπακι μπραβο!!!! υπεροχα νεα...

εγω εχω αναγουλες, ζαλαδες, και υπνηλια...

ατζι μαρεσει πολυ το νυχτικακι σου με τις αγελαδες.... το θελω..... πεσ μου αποου το πηρες να παρω κι γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deppa μου χαίρομαι που παρά τον πόνο σου όλα πήγαν καλά. [smilie=wav.gif] ευχαριστω όλες για τις ευχές σας. Σήμερα πήγα πολυ πολυ πολυ ήρεμη [smilie=crybaby2.gif] [smilie=banghead.gif] όπως πάντα. :lol: Η αλήθεια ειναι πως δεν με πείραξε εμένα η αναισθησια αλλά πονέσα πολυ μετα και πονάει ακόμη πολυ. Δεν μπορω ακόμη να κάτσω και ούτε να σηκώθηκε. Τα καλα νεα ειναι ότι μου πήραν τελικα 12 ωοθυλακια και γενικώς μου φάνηκαν αισιόδοξοι. :-bd deppa για πότε σου είπαν εμβρυομεταφορά; Προς το παρόν νυσταζω i-) και λέω να κοιμηθώ ήσυχα και ήρεμα :-s:ymdaydream::-??~x( χωρις άγχος βρε αδερφέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο Chara 75 πολυ καλα τα νεα σου αυριο θα μαθεις ποσα γονιμοποιηθηκαν???σημερα που μιλησα μου ειπε να τον ξαναπαρω αυριο το μεσημερι για να το κανονισουμε βεβαια θα του ξαναναφερω και την περιπτωση βλαστοκυστης να δω τι θα μου πει!!εσενα σου ειπαν ποτε θα την κανουν?

Θα μου πουν αύριο πότε. Μου είπε πως μάλλον θα πάμε για βλαστοκυστη την Δευτέρα αλλα για σιγουριά θα δούμε αύριο. Αν οχι Δευτέρα τότε Παρασκευή. Εύχομαι τα καλύτερα και να μας βάλλουν τελικα βλαστοκυστες :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω πριστει γενικοτερα......τα σουτιεν μου δεν μου κανουν και οι θηλες μου πονανε υπερβολικα σε σημειο που να μην μπορω να κοιμηθω μπρουμητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Chara αν κανεις αντιπηκτικές ειναι φυσιολογικο να πρηζονται οι αστραγαλοι/

deppa με τοσα φαρμακα που παιρνουμε, το πρηξιμο και το φουσκωμα μας συνοδευει συνεχεια.

Εγω κοριτσια όχι και πολυ καλά νεα. Μονο 2 αυγουλάκια στον 1ο υπέρηχο. Ενα 18, ένα 11 και ένα 3ο από την άλλη ωοθηκη το οποιο ο γιατρος λεει ότι ειναι κυστικο.

Και δοση 300. Τα φαρμακα δεν πιανουν, δυστυχως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...