Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Πω πω πω ρε παιδι μου, αν ανιξουν το στομα τους αυτες οι ζαμπες δεν το κοβουν με τπτ, λες και εψαχνε αφορμη για να στα κοπανισει...

Φισικα και δεν επρεπε να επιμενει για να φαει η Αναστασια σπανακοπιτα :evil::evil::evil::evil:

Ωραια μιλισε και στον γιο της μπραβο, σαν να του λεει οτι ειναι βλακας και δεν εχει δικη του γνωμη....

Ευτυχος εγω τετια δεν εχω, δεν ανακατεβετε καθολου στο φαγητο του και παντα με ρωταει πρωτα για να του δοσει κατι...

Οσο για την Αναστασια (για ολα τα μικρα μας ισχει αυτο) κ α τ α λ α β ε ν ο υ ν τ α π α ν τ α αρχιστε να βαζετε ορια γιατι θα σας καβαλισουν...Ισως ειναι πολυ να την κρατισεις τιμοριμενη για μια ολοκλιρη εβδομαδα, ειναι πολυ μικρη ακομι, αλλα για μια μερα καλα ειναι να μην την πας και να φροντισεις να καταλαβει τον λογο...

Στην ζαμπα κρατα της μουτρα μεχρι να ριξει αυτη τα δικα της.....

Εμενα η δικια μου ειναι αρκετα εξιπνη για να ξερει, και μου το εχει πει κιολας οτι αν θελει η γυναικα ξεκοβει και τον αντρα της αλλα και τα παιδια της απο τα πεθερικα..Και επιδι δεν μπορει να αποχοριστει ουτε τον γιο της αλλα ουτε και τα εγγονακια της δεν κανει χαζομαρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευη-Λαζαρε!!!!αναστηθηκες;

ο κρητικος Λαζαρος μαλλον οχι ακομα και κολλησε και το Λαζαρακι η κακουργα!!! :lol::lol:

φιλια φιλεναδα!!ειπα να σου πω ενα γεια και μια καληνυχτα!!!!

σορρυ που δε καθομαι,ετσι κι αλλιως περαστικη ημουν,θα ερθω ομως μια αλλη φορα να πιω καφε!!!μπου χα χα χα

φιλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου πατε ολες για υπνο παω και εγω.....

Καληνυχτα ομορφες.....

Σκατα αναστηθηκα......Ποναει ο λαιμος μου και δεν λεει να περασει....

Μαλον θελει να παρω αντιβιωση παλι....

Η αλη θα πηγενε στον γιατρο σημερα, ετσι σαν να πηρε το ματι μου στο φατσομπουκι...

Φιλακια μανουλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ευακι αρρωστουλα εισαι ακομα?κουραγιο!

Ο υπνοσ μου σημερα ηταν "τελειος"ηρθαν καποια στιγμη και οι δυο στο κρεβατι και εγω και ο αντρασ μου εκτοξευτηκαμε!!

ομικρος εχει 3 βραδια τωρα που ξυπναει και ουρλιαζει γμτ!η ονειρα βλεπει η δοντια μπορει να ειναι γιατι βαζει το χερι στι στομα που δεν το βαζε ποτε και κανει και πολλα κακα μεσα στην ημερα....α να δουμε!

Λοιπον ο μικροσ μου ακομα καθεται στο καροτσι και κοιμαται αρκετα ευκολα σ αυτο....αλλα οχιοτι δεν μου κανει χουνερια απλα τουχω δειξει οτι δεν του περναει...οταν πρεπει να κατσει μεσα θα κατσει ....οχι οτι δεν υπαρχουν φορες βεβαια που κανει σαν τρελος!Αλλα πιστευω ετσι τον εχω μαθει ...με το πρωτο κλαμα δεν τον βγαζω.

Ινα εμενα ο μικροσ τωρα εχει αρχισει και μπορει να μου κανει ζορια αν τον παω στην κουνια και μετα τον βγαλω ....παει να πεσει κατω αλλα τον μαζευω τον ψβαζω καροτσι και τελος....

ο μεγαλοσ τωρα εχει αρχισεικαι μολισ του λεω οχι μπορει και να ξαπλωσει στο δρομο....δραμααααααααα,ντρεπομαι φοβερα...στην αρχη εκνευριζομουν του μιλαγα εντονα αλλα χειροτερα....τωρα βρηκα το κολπο...αδιαφορω του λεω κατσε εκει δεν με νοιαζει και μετα απο λιγο σηκωνεται!ασε ασε

α δεν σας ειπα που γυρισαμε απο το παρτυ το Σαββατο και ηταν γεματοσ μελανιες ο μεγαλοσ μου απο το κοριτσακι που σας ελεγα μια αλλη φορα!βεβαια αυτη την φορα φωναζει και ελεγε αυτη με πειραζει γιατι αλλες φορες δεν ελεγε τιποτα και νομιζανε οτι αυτοσ τη πειραζε!την μια φορα που την ειδα την επιασα και τησ λεω αν το ξανακανεισ καηκες και εφυγε...οι γονεισ τησ ρε παιδια δεν λενε τιποτα δεν αντεξα....υποτιθεται ειμαστε πολυ καλοι φιλοι!

παω να φτιαξω ενα καφε και ερχομαι παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Δεν έχω ιντερνετ στο σπίτι, με πετάει συνέχεια εκτός και δεν έχω υπομονή να το παλεύω πολύ - οπότε μόνο απο την δουλειά θα τα λέμε μάλλον μέχρι να το φτιάξω (θα αργήσει πολύ) και έχω και το βασίλειο, οπότε.....

Είμαστε καλά όλοι, ο Νώντας έμαθα ότι ξύπνησε τώρα γιατί έχει μείνει με την παλιά ώρα συν ότι χθες κοιμήθηκε στις 11 σχεδόν μαζί μου. Δεν είχε τπτ απλά είχε κοιμηθει και για απόγευμα και μετά δεν είχε ύπνο. Μπαίνει ο Απρίλιος και ξεκινάνε τα πάρτυ της παρέας. Όλα τα παιδιά των γνωστών μας έχουν γεννηθεί μέσα στον Απρίλιο. Έχω μέχρι στιγμής 10,12,15,19 Απριλίου γεννέθλια παιδιών,10 επίσης την γιορτή του Νώντα, 4, 7 Απριλίου γεννέθλια κουμπάρας και αδερφού, 29 Απριλίου βάπτιση, και φυσικά την γέννηση του ξάδερφου του Νώντα μέχρι το Πάσχα και της νύφης μου επίσης!!! Κατερινάκι μου πρόσεχε σε παρακαλώ και φυσικά να αφήσουν οι γονείς σου τις εκδρομές!!

Το δόντι είναι σούπερ, η αντιβίωση θα συνεχιστεί μέχρι την Παρασκεύη και αποφάσισα ότι άμεσα πρέπει να πάω να βάλω εμφύτευμα..Αλίκη μάθε παρενέργειες. Άσε τον πόνο. Παίζει ρόλο η θρομβοφιλία και αν κάνει εμβολές..έτσι μου λέει η οδοντιατρος μου αλλά εγώ δεν θέλω να χαλάσω άλλα 4 δόντια για να βάλω 2 γέφυρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες...

Σημερα βγηκα επιτελους εξω, απο την Πεμτη ειχα να βγω..Πιγαμε για κατι ψιλοψωνια με τον αντρα μου και μετα Σ/Μ για κατι ψιλα παλι...Τα χοντρα μας τελιωσαν τωρα μονο τα απαρετιτα...

Το βραδυ δεν κοιμηθικα καλα καλα απο τον πονο στον λαιμο που ομως χτιπουσε και στο αυτι..Τρελα γλεντια σας λεω.

Σημερα αν και ετιμαστικα να παω σε κανενα εφιμερεβον νοσοκομειο το μετανιωσα και ειπα να περιμενω μεχρι αυριο να δω αν θα ειμαι καλιτερα..

Ευγενια κουραστικα και μονο που διαβασα για ολα τα παρτυ που εχετε να πατε αυτον τον μηνα, καλα ειναι δεν λεω αλλα ας μην ειναι και ολα μαζι...Εσυ βεβαια τι μπορεις να κανεις αφου τοτε γενηθικαν τα παιδια, καλο ξεφαντομα λιπον...

Ελιζα σου τον εκανε μαυρο στο ξυλο η κοπελια εεε??? Καμια φορα τα κοριτσακια ειναι πιο τσαμπουκαλεμενα απο τα αγορια, εχουν και βαρι χερακι...

Καλα εκανες και την μαλωσες, αφου οι γονοις της δεν βλεπουν τι γηνετε...

Και εγω αυτο κανω οταν θελω να φιγω απο καπου και η Φλωρα αρνιτε, σικωνωμε ντινομε και φεβγω, τι καλα τρεχει και αυτη μετα...Το να καθεσε και να παρακαλας δεν πιανει και σου σπανε τα νευρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην νομιζετε πως τοση ωρα που ειμαι μεσα διαβαζω...απλα ξυπνησε ο μανωλης..μιλησα στο τηλ.του ζεστανα τα μακαρονακια του μπας και φαει αλλα ματαια...του εδωσα ενα κουλουρακι εφαγε το μισο..τωρα πεταει στο πατωμα οτι βρει με παιρνει και μενα καμια ξωφαλτση...δεν θυμαμαι τι γραψατε κουκλες..

αλικη υπομονη με την μετακομοιση κοπελα μου και θα περασει...

μαριεττα ολα καλα?ο μανος??ο λιακος μου???

ευη τυχερη ξοφαλτσα σου περασε...φτου φτου...

ευγενια περαστικα με το δοντι..κι αφου εχεις σκοπο να πατε σε τοσα παρτυ μια χαρα εισαι...μανα μου χοροι και γλεντια..μακαρι να ειναι ετσι ολη η ζωη σας..

κατερινα μου με το μαλακο τωρα και να εισαι ετοιμη...

ελιζα μου τι περνας κι εσυ...μας περιμενουν πολλα εεε???εχω ηδη απο τωρα αρχισει να το εφαρμοζω το κολπο σου..σαφηνω εδω αδιαφορω και κανε οτι θες...πιανει σχεδον παντα...μα δεν παλευονται...

τι αλλο τι αλλο??αποφασισατε ποιος θα ανοιξει νεο θεμα και με ποιον τιτλο???να ξερω οχι τιποτα...

εγω εξακολουθω να παραπαιω...ο γιατρος μου ειπε οτι μου γυρισε σε μια ωραιοτατη ωτιτιδα και ετσι η αντιβιωση ειναι γεγονος...ο βηχας ειναι ακομα εντονος..ουτε εγω δεν θυμαμαι απο ποτε εχω να κοιμηθω σαν ανθρωπος...το κεφαλι μου σαν καζανι ..ο μικρος τουλαχιστον εκτος απο το μπουκωμα ειναι μια χαρα...

αυτα μαλλον..ενημερωστε με και μενα που θα παμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!Που είστε χαμένες????Πήρα την πρωτοβουλία και άνοιξα το νέο θεματάκι,ελπίζω να μην σας πειράζει!!!Ελάτε εδώ: http://www.mammyland.com/forum/17/19873

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκαλιζα τα χωραφια μου αλλα ο πονοκεφαλος νικησε οποτε αποχωρω με ελαφρα...κοριτσια αμα μετακομοισουμε και εμεις να μου το πειτε..καληνυχτααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...