Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλο μηνα με το καλο να ερθει η ανοιξη παντου στην ψυχη μας,στις οικογενειες μας και φυσικα στο καιρο να βγουμε καμια βολτιτσα.

Καληνυχτα "Σας αγαπω" :-*:-ss:ymblushing:%%-:-h:ympeace::ympeace::ympeace:

πιαστε και αυτο απο μενα!! [smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το καινουργιο μας θεματακι και με το καλο να μεινετε οοοολες εγκυουλες ξανα.τι μονο εγω να τραβαω ζορια???πλακα κανω!

μαρια μου ναι μας δουλευει κανονικα ο γιαννακης αστα.τελευταια μου κανει ολο αγκαλιτσες θα με αποτρελανει!οσο για τον αντρα δικαιολογιται μωρε αν ειναι πολυ κουρασμενος δεν ειναι οτι δεν θελει.θα βρεις εσυ τον τροπο να τον ξυπνησεις!

αναστασια τι κανει το σοφακι??εχεις δικιο πρεπει να συναντηθουμε καποια στιγμη οοολες κι εγω το θελω πολυ.παντως βρε κοριτσια εχω μπει κατα καιρους και σε αλλες ομαδες αλλα καμια σχεση ...εχουμε δεσει νομιζω!μακαρι να μπορουσα να μπαινω και πιο συχνα αλλα τα εχω παιξει λιγο τελευταια.υποσχομαι ομως να δινω το παρον!

ευη πες στο αντρα σου οτι θελει και τη πιττα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο...εμμ εισαι ολη μερα μεσα εμμ και να μην ασχολησαι κι εσυ με κατι??καλα λεει η νατασσα να κανονισουμε να κατεβεις αθηνα και θα τη βρουμε την ακρη!!!

συμμαζεψα λιγο το σπιτι..ναι επιτελους τα καταφερα!3 μερες προσπαθω με ρυθμους χελωνας....θα κατσω να δω καμια ταινια να νυσταξω(περιπετεια θα δω ε??μη παει το μυαλο σας αλλου...ινα? :lol::lol::lol::lol: ) γιατι αυριο εχω ντοπλερ και δεν μου ερχεται να κοιμηθω απο την αγωνια!ο αντρας μεσα ροχαλιζει.....τελευταια μου την εχει βαρεσει κατακουτελα μου ερχεται να τον σκοτωσω...πλησιαζουν οι μερες να γεννησω και για να κανουμε μερικες δουλιες που πρεπει να τον πριξω για μεεερες....δουλειες εξωτερικες αμα δε τις σημειωσω στην ατζεντα μου καμια ωρα θα μας κανουν εξωση...οταν ομως ειναι να αφησουμε το μωρο και να βολταρουμε...τον πιανει μια οργανοτικοτητα αλλο πραγμα.σημερα κατεβασε μουτρα γιατι δεν αφησαμε το μωρο στη μαμα μου να βγουμε να ξεσκασουμε...ο λογος που δεν βγηκαμε ειναι γιατι εγω δεν ειχα ορεξη και νιωθω κουρασμενη ποναει η κοιλια μου και τα λοιπα...φανταστητε........κατι λεγαμε πριν οτι οι αντρες ειναι σα τα παιδακια????εκανε σα το γιαννη αμα δε τον παω παιδικη χαρα.ημαρτον δηλαδη!να δειτε αμα δεν ερθουμε κυριακη θα ειναι απο βλακειες του παλι.....τεσπα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: τα εχω παρει βραδιατικα.....μαιρουλαδεν θα εισαι η μοναδικη με 3 μωρα στο σπιτι...υπαρχουν και χειροτερα!

καληνυχτιζω μανουλες,φιλακια θα μπω αυριο απογευμα να σας πω για τη μπουμπου μας πως πηγε το ντοπλερ! [smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες καλημερα και καλο μηνα!!

Καλοριζικο το νεο θεματακι με πολλα σπορακια να περιμενουν στην σειρα για εμφανιση!!!

ειχατε δεν ειχατε,θα με κανετε να πηδηξω!!! υποσχεση!!!η Μαριεττα ο,τι το λεει το πραγματοποιει...με ρυθμους χελωνας,μιας κι ειμαι ταυρος στο ζωδιο,αλλα ταυρος και στο κρεβατι!! =))=))=))=))=))=))=))8-}8-}8-}8-}

φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το θεματακι μας,

να γεμισουμε σπορακια.........................

καλημερα κοριτσια,τι κωλοκαιρος και αυτος παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Εκατσα να πιω μια τσουρα καφε να σας πω και μια καλημερα(να χα και ενα τσιγαρο θα ηταν τελεια)

Θα πω καλημερα στην Ειρηνη που ειναι πρωινη, και να μπουν 10 πελατες σημερα στο μαγαζι σου!!

Ειρηνη εσυ δινεις διαιτες για αδυνατισμα κανενα χαπακι να το περνεις και να ξυπνας 10 κιλα λιγοτερη?

Θα βαλω απουσια στην Αλικη αλλα ελπιζω να ναι καλα ο Σπυρος και να κανουν μαζι δουλιτσες!

Μαριεττα φετος να πραγματοποιησεις την υποσχεση σου!!

Καλημερα Ευγενια!!

Ολα καλα θα πανε Κατερινακι!Αχ πως θα περασουν και οι υπολοιπες μερες μεχρι να την παρεις αγκαλιτσα και να γευτεις τη μωρουδιλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω για εξωτερικες εργασιες!!!φαρμακειο σουπερ οαεδ κλπ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλο μήνα και καλοριζικο το θεματακι.ΜΕσα απο την καρδιά μου σας εύχομαι να γεμισετε σπορακι όσες το θέλετε!να δείτε και εσείς την γλυκα :lol::lol::lol:

Κατερινακι τι ωραία που ετοιμαζεις τα ροζουλινια!!!!!!!!!ζηλευω :D πως έφτασε έτσι ο καιρός πω πω.

Εμείς είμαστε καλα προς το παρόν αλλα ο άντρας μου νιώθει κάπως .....αχ ελπίζω να μην κολλησουμε τίποτα.πάω να φτιάξω καφεδάκι και ξαναερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλο μήνα και καλοριζικο το θεματακι.ΜΕσα απο την καρδιά μου σας εύχομαι να γεμισετε σπορακι όσες το θέλετε!να δείτε και εσείς την γλυκα :lol::lol::lol:

Κατερινακι τι ωραία που ετοιμαζεις τα ροζουλινια!!!!!!!!!ζηλευω :D πως έφτασε έτσι ο καιρός πω πω.

Εμείς είμαστε καλα προς το παρόν αλλα ο άντρας μου νιώθει κάπως .....αχ ελπίζω να μην κολλησουμε τίποτα.πάω να φτιάξω καφεδάκι και ξαναερχομαι.

μην ζηλευεις αγαπη μου .....τα καλυτερα ερχονται και για εμας τις 2 :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια να σας πω την αμαρτια μου,

η συνηφαδα μου (με την οποια δεν εχω ιδιαιτερες σχεσεις ) και φυσικα ειναι η αγαπημενη της πεθερουλας μου.......ειναι 10 εβδ εγκυος......................

ζηλευω φιλεναδες,δεν θελω να κανει κοριτσι και ο λογος ειναι για να μην χαρει ηπεθερα μου

η οποια λεει οτι εχω καλα επαθα που εκανα αγορια και θα πληρωσω ολα αυτα που τραβαει και αυτη απο εμενα :shock:

ενω η αλλη νυφη της ,που την λεει μανουλα =p~ και γενικα κανει τουμπεκι.....θα κανει κοριτσακι για να απολαυσει στην ζωη της

δεν σχολιαζω τιποτε αλλο,καταλαβαινεται το επιπεδο της λεγαμενης............. [smilie=munky2.gif]

να εχω τυψεις που δεν θελω να κανει κοριτσι????????ΟΧΙ δεν θα εχω γιατι μου εχουν κανει πολλα συνηφαδα και πεθερα :o)

καλο καφεδακι ~o)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλό μήνα!! Καλή άνοιξη να έχουμε !! :lol::lol:

Κατερινα έχουμε δέσει σαν παρέα για έναν απλό λόγο - είμαστε όλες καλά παιδιά. Δεν θα μπορούσα να κάνω παρέα με κομπλεξικούς, σνομπ ανθρώπους .. είμαστε σούργελα και μας αρέσει!! Ο Δημήτρης χαίρεται που κάνουμε παρεά και μου λέει να μην χαθούμε γενικά.. Σας έχει γνωρίσει απο κοντά και έχει ενθουσιαστεί

ΜΑΝΟ για εσένα δουλεύουμε!!!! Το έταξε!! Θα σε πηδήξει!!! :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=sign19.gif][smilie=sign19.gif]

Ειρήνη αυτά σου λέει η πεθερά σου? ΑΑΑ κορίτσια εγώ μάλλον έχω υπέροχη πεθερά - θα έρθει και σήμερα να δει μετα΄απο αρκετές ημέρες τον εγγονό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες ειρήνη μου ε?

Λοιπόν εύχομαι η συνυφαδα να έχει αγόρι,σε καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις.Καλα ρε συ έτσι σου είπε η πεθερά σου?έλεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα!!!!!! Με γεια το καινούριο θεματάκι……….καιιιιιι

ένα ΜΠΡΑΒΟ στη Μαριέττα μας !!!!!

ΜΠΡΑΒΟ ρε θηρίο, τα κατάφερες…… μέσα σου το ήθελες πολύ……

Σας έκλεισα στο "Συνουσίες"….. καλή όρεξη κ καλοφάγωτα!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν έχω διαβάσει τίποτα γιατί κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα με τον μικρό μέχρι τις 9.30….. βέβαια από τις 6.30 κ μετά!!!! Με πονάει το κορμί μου από τις αγκαλιές κ τα κουνήματα!!!!

Πάω κ έρχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ελισακι μου ...σε ευχαριστω που με καταλαβαινεις,γιατι εχω ωρες ωρες ενοχες....αισθανομαι κακια που ευχομαι να κανει αγορι :shock::shock::shock::shock::shock:

λοιπον ελισακι οταν καποτε αποφασισουμε εμεις οι 2 να κανουμε το 3ο ........θα ειμαστε αναμεσα σε 2 τιτλους για το θεματακι που θα ανοιξουμ娨αν ειναι αγορια ........¨΄τον πουλο στο μπαουλ﨨

αν ειναι κοριτσια θα στο κανω ολο ΡΟΖ με πεταλουδιτσες και λουλουδακια....

με το ονειρο θα μεινουμε.............................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα καλο μηνα και καλη ανοιξη να εχουμε.....

Σημερα γιορταζουν οι Ευδοκιες, δλδ εγω 8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Καλοριζικο το νεο θεματακι μας με πολλα πολλα πολλα θηλυκα σπορακια...

Ειρηνη και εγω θα ευχιθω η σηνιφαδα να κανει παλι αγορι ετσι για να σκασει η πεθερα σου....

Γιατι να εσθανεσε τυψεις δεν ειπες να μην ειναι γερω το μωρο αγορι ειπες οτι θελεις να ειναι...

Καλε τι πεθερες εχετε ολες σας??? Ισως εγω δεν το ενιοσα ποτε αυτο γιατι παντα ημουν η καλη νυφη σε σχεση με την αλη...Ο κουνιαδος μου ειναι χωριζμενος αλλα κοριτσια η πρωην ειναι μεγαλη μουλαρα οποτε δεν τους παρεξιγω που δεν την χονεβαν...

Κατερινα κοντεβει ο καιρος εεε, αχχχ ποσο θα ηθελα να ημουν εκει και να ερχομασταν να σε δουμε στο μαιεφτιριο οταν θα γεννησεις...Κρατα την ψυχρεμια σου και το κουραγιο για αργοτερα γιατι θα σου χριαστουν..

Λετε να τους παρατισω ολους εδω και να πεταχτω μια μερα να σας δω και μετα πισο την ιδια μερα????

Οι επιχιρματιες ετσι δεν κανουν???

Μαριεττα τι εγηνε ??? Θελουμε να μαθουμε ,τον φιστικοσες τελικα τον Μανο???

Αλικη, Ελισα :-*:-*:-*:-*:-*

Παω να κανω ντουζακι γιατι αλιος δεν θα προλαβω να παω βολτιτσα με τον σηζυγο....

Μην γραψετε πολλα εεε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα καλο μηνα και καλη ανοιξη να εχουμε.....

Σημερα γιορταζουν οι Ευδοκιες, δλδ εγω 8-} 8-} 8-} 8-} 8-} 8-}

Καλοριζικο το νεο θεματακι μας με πολλα πολλα πολλα θηλυκα σπορακια...

Ειρηνη και εγω θα ευχιθω η σηνιφαδα να κανει παλι αγορι ετσι για να σκασει η πεθερα σου....

Γιατι να εσθανεσε τυψεις δεν ειπες να μην ειναι γερω το μωρο αγορι ειπες οτι θελεις να ειναι...

Καλε τι πεθερες εχετε ολες σας??? Ισως εγω δεν το ενιοσα ποτε αυτο γιατι παντα ημουν η καλη νυφη σε σχεση με την αλη...Ο κουνιαδος μου ειναι χωριζμενος αλλα κοριτσια η πρωην ειναι μεγαλη μουλαρα οποτε δεν τους παρεξιγω που δεν την χονεβαν...

Κατερινα κοντεβει ο καιρος εεε, αχχχ ποσο θα ηθελα να ημουν εκει και να ερχομασταν να σε δουμε στο μαιεφτιριο οταν θα γεννησεις...Κρατα την ψυχρεμια σου και το κουραγιο για αργοτερα γιατι θα σου χριαστουν..

Λετε να τους παρατισω ολους εδω και να πεταχτω μια μερα να σας δω και μετα πισο την ιδια μερα????

Οι επιχιρματιες ετσι δεν κανουν???

Μαριεττα τι εγηνε ??? Θελουμε να μαθουμε ,τον φιστικοσες τελικα τον Μανο???

Αλικη, Ελισα :-* :-* :-* :-* :-*

Παω να κανω ντουζακι γιατι αλιος δεν θα προλαβω να παω βολτιτσα με τον σηζυγο....

Μην γραψετε πολλα εεε.....

Ξεχασα να πω καλημερα και στην Ευγενια και στην Ινα......Φιλια μανιτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι να μην νιώθεις καθολου τύψεις.....όσο για το άλλο με τον πουλο :lol: θα μείνουμε....για μένα τουλάχιστον είμαι σίγουρη......

Ευακι γιορταζεις?χρόνια πολλα και ευτυχισμένα και ότι επιθυμείς να πραγματοποιηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι τελείωσε ο αγώνας κ ξεκίνησες τον δικό σου εεεεε????????? Με πόσα ημίχρονα??? Χαχαχαχα

Εύη πες του άντρα σου πως κάνεις μία εργασία στο διαδίκτυο!!!

Άντε καλή βόλτα!!!

Εγώ φέτος διακοπές σε νησί θα κάνω κ μαντέψτε που???..... στην Κέρκυρα… χαχαχαχαχα

Ευγενία δεν συγχρονιστήκατε με το Δημήτρη…..???? κάπου θα συναντηθείτε δεν μπορεί!!

Ίνα μην μου βάλεις απουσία…. Καθυστερημένη μεν αλλά ήρθα!!!!!

Ειρήνη, Ελίζα σας εύχομαι από καρδιάς την ΚΟΡΗ!!!!

Ευάκι μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!! Να πραγματοποιηθούν ΟΛΑ τα όνειρά σου!!!!!!!

Ειρήνη αν είσαι εσύ κακιά που απλά δεν θέλεις να κάνει κόρη τότε εγώ είμαι σκύλα…

Η κουνιάδα μου γεννάει σε 1 μήνα κ εγώ δεν νιώθω τίποτα… αδιαφορώ παντελώς!!!

Δεν θέλω το κακό της εννοείται απλά νιώθω ένα κενό, καμία ανυπομονησία….

Γέννησε μία φίλη μου πριν 2 μέρες κ πάω να σκάσω που δεν μπορώ να την δω λόγω κρυώματος αλλά γι’ αυτήν αδιαφορώ!!!!

Καλό μήνα σας είπα……?? δεν σας είπα……

:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ!!!!ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!! Εύχομαι να κερδίσετε εσείς το ΤΖΟΚΕΡ, να πάρετε τα 5.000.000 € και να μην χρειαστεί να πάτε Σουηδία για να σε έχουμε και εμείς εδώ!!! Να εισαι πάντα καλά και να σε χαίρετε η οικογένεια σου.

Ειρήνη εύχομαι και εγώ να κάνει αγόρι και να είναι γερό πάνω από όλα, γιατί μόνο αυτό μετράει!!! ΕΛΕΟΣ!!!

Έχεις πολύ ηλίθια πεθερά-Δεν πρέπει να ξανασχοληθείς μαζί της!!! Τελικά είμαι τυχερή. Εμένα απλά η πεθερά μου είναι βαρετη γιατι μιλάει συνέχεια για την εκκλησία, για τις φίλες της (κοπέλες 70 χρονών η κάθε μια) και για τα σεμεδάκια που έχει φτιάξει στην ζωή της. Κατα τα άλλα δεν έχει πει κουβέντα μπροστά μου και αν εχει πει απο πισω μου δεν μου το μεταφέρει ο Δημήτρης. Οπότε όλα καλα - την περιμένω και σήμερα το απόγευμα. Εγώ πάντα τα είχα καλά με τις εκάστοτε πεθερές μου - με τους γιους τους συνήθως είχα προβλημα!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα....με το καλο με το καλο το καινουριο θεμα...και ευχομαι να κλεισει και αυτο με πολλααααα σπορακιαααα...

ειρηνη μην εχεις τυψεις κοπελα μου..αλλωστε αγορι θα κανει.. :lol::lol::lol::lol: παντως μεταξυ μας εε..θελω κοριτσι για δυο λογους πρωτον για να βγαλω το ονομα της μανας μου και δευτερον για να σκασει που δεν θα βγαλω εκεινη..αλλα και απο την αλλη σκεφτομαι πως αμα κανω κοριτσι θα μου μπαστακωθει η κακουργα και δεν θα με αφηνει σε χλωρο κλαρι...για αυτο θελω να κανω αγορι ναι ναι κατεληξα...μονο αυτη η ξινιλα που θα εχει η φατσα της οταν της πω ειναι αγορι μου φτανει..κι ας κανω και το σπιτι γηπεδο..ουτε με νοιαζει...ειμαι κακια πολυ???ρε κοριτσια ομως την εχω αχτι αυτην την γυναικα δεν αντεχω να την βλεπω με την ικανοποιηση θελω να απογοητευεται συνεχεια...

οριστε κατι τετοια σκεφτομαι και με δοκιμαζει ο θεος... :?:?:?:?

ΕΥΗΗΗΗΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ να χαιρεσαι το ονομα σου και να σε χαιρονται οσοι σε αγαπανε..καλη βολτιτσαααα...

αλικη μεχρι και παραταση παιξαμε...μαρεσει οταν εχει ορεξη ο αντρας μου..αποτελεσμα μπορει να μην εχουμε στο τελος του μηνα αλλα τουλαχιστον περναμε σουπερ...θα με παρεις και μενα μαζι διακοπες???μια γωνιτσα θελω και ειμαι ενταξει..

μαριεττα ελα θελουμε λεπτομερειες..τα παντα...για να παρουμε και καμια ιδεα οχι τιποτα αλλο..μην νομιζεις πως ειμαστε και κουτσομπολες εεε??? :lol::lol::lol::lol::oops::oops:

ευγενια μαλλον εισαι η εξαιρεση που επιβεβαιωνει τον κανονα με τις πεθερες..να χα και εγω μια τετοια και δεν με ενοιαζε τιποτα...εμεις πως λετε να ειμαστε???

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑ ειπα δεν ειπα...σκαγοκαιρος παλι σημερα..απο την δευτερα το απογευμα βρεχει συνεχεια...αλλα απο οτι ειδα απο σαββατο 20 βαθμους το θερμομετρο..αντε καλη μου ανοιξη...ελα και σε περιμενουμε..

σημερα φασολακια φρεσκα εχει το μενου..με χοιρινο για τα αγορια μου και σκετα γιατι νηστευω για μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά είμαι τυχερή. Εμένα απλά η πεθερά μου είναι βαρετη γιατι μιλάει συνέχεια για την εκκλησία, για τις φίλες της (κοπέλες 70 χρονών η κάθε μια) και για τα σεμεδάκια που έχει φτιάξει στην ζωή της. Κατα τα άλλα δεν έχει πει κουβέντα μπροστά μου και αν εχει πει απο πισω μου δεν μου το μεταφέρει ο Δημήτρης. Οπότε όλα καλα - την περιμένω και σήμερα το απόγευμα. Εγώ πάντα τα είχα καλά με τις εκάστοτε πεθερές μου - με τους γιους τους συνήθως είχα προβλημα!! :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα μιλάει για τον καιρό……!!!!

Άντε για καμία συνταγή……. κ για κανένα σίριαλ!!!!

Από μπροστά μου….. γιατί από πίσω μου μόνο γι’ αυτά δεν μιλάει!!!

:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ειναι πολυ δυσκολο να εχεις κακια πεθερα!Εγω την καημενη την εχω στη σουζα!!!

Χθες την αφησα την μικρη για 45 λεπτα και της ειχε κανει μικρα μπαλακια με αλουμινοχαρτο για να παιζει παραλιγο να την κρεμασω στην απλωστρα!τσιμουδια δεν εβγαλε!

Κορες μην χαλατε τη ζαχαρενια σας να ειναι γερα τα παιδακια σας να ειστε καλα με τα μεγαλα τα αγορακια σας και αφηστε πεθερες και μπατσανοκουνιαδες (που τα μπερδευω) στη μοιρα τους.Οσο πιο ψυχραιμες και αδιαφορες ειστε τοσο περισσοτερο θα σκανε οι αλλες!Καντε τη ζωη σας οπως θελετε και δε πανε να κουρευονται.

Αλλα αυτες τις πουτανιες και τις γαλιφιες μπορουν να με κανουν ταυρο!!Μισω τους διπροσωπους τους μυστικοπαθεις και τα καβαλιμενα καλαμια!

Ας πει καποιος στη Αννουλα να μη σκαει τοσο πολυ και να μπει να πει καμια βλακια!

Στη περιοχη μας γενικως μενουν πολλοι αλλοδαποι και τωρα λογω κρισης φευγουν!!Ειμαι κακια που χαιρομαι!Σε λιγο τις δουλειες που εκαναν αυτοι θα τις κανουμε εμεις.Θα πηγαινουμε στο χωραφι και μετα για μανικουρ!!καλο ε??

Ευδοκια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα κοριτσια εμενα η δικια μου ασχολειται με το ποδοσφαιρο..μην γελατε σας βλεπω...πηγαινει στα γηπεδα βαζει φασαριες αμα βριζουν τους γιους της που παιζουν...ξερετε ποσες φορες εχει τσακωθει...και οχι μονο για αυτο για οτιδηποτε οπου φασαρια μεσα...τα εχωσε σε μια τηλεφωνικη εταιρια γιατι εσπασαε το υποχρεωτικο δωδεκαμηνο συμβολαιο της για να παει σε μια αλλη που της ειπε ο γιοκας της και της λενε οι ανθρωποι πως πρεπει να πληρωσει ενα ποσο για να γινει αυτο..και το τι φασαρια τους εβαλε γιατι λεει δεν της το ειπαν απο την αρχη δεν λεγεται..

η γυναικα ειναι τρελη και με την βουλα...μαριεττα να της παω και εγω στον γιατρο???μονο που η δικη μου ισχυριζεται πως ειναι μια χαρα...

ινα ακριβως ετσι ειναι η δικια μου...ειμαι η αγαπημενη της μπροστα σε κοσμο..οταν ομως με εβριζε ο γιοκας της εκεινη δεν πηρε ποτε το μερος μου κι ας ημουν με την κοιλια το στομα...σιγα μην την ενοιαζε αλλωστε αγορι θα εκανα...

εχεις δικιο ομως οσο πιιο αδιαφορη ειμαι τοσο πιο καλη και κολλημενη ειναι μαζι μου...τρελο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας παλι μας κυνηγαει να μας ταισει αυγα πιτες!Θα κανει τουλαχιστον δυο φορες την εβδομαδα πιτα και πρεπει να παμε να παρουμε οτι ωρα και να ειναι.θελει να πηγαινω για καφε στις αδερφες της,που δεν παω.

Να παιζει με τη μικρη με οτι θελει ειτε κανει ειτε οχι, και να εχει τη μικρη σπιτι της να την ταιζει κυριως πιτες, γιατι εγω δεν το ταιζω το παιδι.

Γενικως θελει να πηγαινουμε εκει και να τρωμε αλλα σπιτι μας να κανουμε διαιτα και να μην τρωμε γιατι παχαινουμε .Και φυσικα εγω δεν ξερω να μαγειρευω μονη και μας ταιζει η μανα μου συνεχεια(το οποιο γινεται μονο λογο βαρεμαρας και επειδη και αυτη εδω θελουν να μας ταιζουν).

Εμεις δεν θα πεινασουμε ποτε λογω κρισης αρκει να ειναι καλα οι συνταξιουχοι μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...