Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

Αλεξη! τι κριμα να μην εχουν κι οι αντρες περιοδο!! συμπασχω μαζι σου φιλε!!! τι τραβας καθε βραδυ ανθρωπε!!! σε ξεζουμιζουν!!!!!!!!!! κρατα κατι βρε γυναικα για ωρα αναγκης!!!! δεν ειναι και για χορταση!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αλεξη! τι κριμα να μην εχουν κι οι αντρες περιοδο!! συμπασχω μαζι σου φιλε!!! τι τραβας καθε βραδυ ανθρωπε!!! σε ξεζουμιζουν!!!!!!!!!! κρατα κατι βρε γυναικα για ωρα αναγκης!!!! δεν ειναι και για χορταση!! =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))[smilie=sign19.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif][smilie=sign4.gif]

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ εγώ θέλω να ξέρω ώρα για να τακτοποιήσω την ζάμπα μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να΄μαι πάλι!!!Πήγαμε μια σύντομη βόλτα μέχρι την θεία του Γιώργου (σαν πεθερά μου την έχω) και γυρίσαμε!Ο μικρός ξεράθηκε!!Μόλις ξυπνήσει θα πάμε κούνιες,έχει τέλειο καιρό!!!

Είμαι κι εγώ μέσα για την Κυριακή αν έρθει να με παραλάβει η καλή μας Ευγενία!!!

Ο άντρας μου έκανε 15 μέρες σεμινάρια για ασφαλιστικός σύμβουλος για να πάρει την πιστοποίηση που απαιτεί η ευρωπαϊκή ένωση,δεν ξέρω ακριβώς πως λέγεται.Από Δευτέρα ξεκινάει σιγά σιγά δουλειά (εκπαίδευση περισσότερο) και μέχρι μέσα του μήνα θα δώσει εξετάσεις!

Κατερινάκι,μπράβο η μπουμπούκα μας,μεγαλώνει!!! :D Γεννάς την ίδια περίοδο με την γυναίκα ξαρδέρφου του Γιώργου!10 του μηνός μπαίνει στο μήνα της κι αυτή και περιμένει κοριτσάκι!!!!Αλλά πολύ ξινή λέμε.....απορώ τι της βρήκε ο ξάδερφος που είναι μες το χαμόγελο!!Εδώ εγώ της ευχήθηκα μόλις το έμαθα και προσφέρθηκα να βοηθήσω όπως μπορώ,και ούτε ευχαριστώ δεν είπε...Τέσπα....κρίμα να υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι...

Ευάκο,μια χαρά τα είπε η χαρτορίχτρα ε?Θετική ενέργεια λοιπόν!!!Κοιτάξε αυτό με το στομάχι σου,μη το αφήσεις!

Μαριέττα,όλο δικαιολογίες είσαι....αμα θέλεις σεξ λένε,τι κι αν έχεις περίοδο,έχεις κι άλλη δίοδο!!! =))=))=))=))=))=))=))=))=)) Πλάκα κάνω!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ελένη,θέλουμε φώτο!!!!Με γεια το μαλλάκι!!!!Την Κυριακή να σβήσουμε και το κεράκι όλες μαζί παρέα!!!!!

Αλίκη,κουράγιο με την ζάμπα!Παρεπιπτώντος ζάμπα είναι και στα ρώσικα αυτός ο απαίσιος μεγάλος βάτραχος! ;)

Μαρία,καλά περάσατε ε??!!!Εμείς θα τιμήσουμε σήμερα τον Άγιο Π........ :oops::oops::oops::oops: Εκτός απροόπτου!!!

Φιλούρες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑριεττα στειλε το Μανο στη Κρητη να κανει τις υπερωριες του Αλεξη!!!Θα εχει και καλα αποθεματα!!Μετα θα του λες σεχ και θα φευγει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, πρέπει να'χω χάσει πολλά επεισόδια..

Καλέ πόσα θέματα έχετε αλλάξει;;;;;

Καλημέραααααααααααααααααααααααααα!!!

Ελπίζω να είσαστε όλες καλά!!!

Οι εγκυούλες;; Τα ζουζούνια;; Όλοι καλά;

Εμείς καλά είμαστε σε γενικές γραμμές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως Μαράκι κ περίοδο να είχε ο Αλέξης από σένα δεν θα γλίτωνε…. θα του έλεγες όπως κ το γνωστό άσμα « τι κ αν έχεις περίοδο, αφού έχεις κ άλλη δίοδο!!!» :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κ η Άννα που το ξέρει το τραγουδάκι…..

Άρα η λέξη μας έμεινε από τους Ρώσους!!!!

Γεια σου Ρούλα……!!!!

ΜΑριεττα στειλε το Μανο στη Κρητη να κανει τις υπερωριες του Αλεξη!!!Θα εχει και καλα αποθεματα!!Μετα θα του λες σεχ και θα φευγει!!! ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη τη ζαμπα σου θα την αφησεις σε πιατακι με νερο και μια κατσαρολα απο πανω για να μην κανει και βολτες μεσα στο σπιτι!!

Επισης Αλικη μηπως να σβησεις τις φωτο της βαπτισης γιατι λεμε ενα σωρο μ@λ@κ..ς εδω δεν χρειαζετε να ξερουν και ποιος τις λεει!

Ρουλα εχεις χασει πολλα επεισοδια!Η μισες το πηδηξαν το καλαμι, αλλες προσπαθουν, αλλες αρνουνται, και αλλες τους το ειπαν στα χαρτια οτι θα το πηδηξουν!!

Ευη κανονισε να στειλεις λεφτα στη καφετζου για να πιασει το φλυτζανι!Και αμα στειλεις πες να δωσω και γω να μας πει ποτε θα κερδισω το τζοκερ να μη παιζω καθε βδομαδα!!Μακαρι να βγουν αληθινα οτι σου ειπε αλλα αμα δεν κουνησουμε τα ποδαρακια μας θα πεσει κατω το κεφαλακι μας.Το σιγουρο ειναι οτι εκει στη Σουηδια καλοπερνανε εχουν μπολικα λεφτα και για να περασει η ωρα τους πανε στις καφετζουδες!Εγω λεω να παμε ολες μαζι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ..δεν σας προλαβαίνω..εχω και δουλειες να κάνω στο γραφείο - δεν έχω τόσο χρόνο για διάβασμα!!! :lol::lol:

Λοιπόν έστειλα το αφεντικό στην Μήλο για δουλειά (έχουμε έργο κάτω) - Στέλνω τους γονείς στην Μήλο το απόγευμα, οπότε σε 3 ωρες περίπου ξεκινάει τον παρτυ με τον γιο μου!! Θα βολτάρουμε συνέχεια!!! Δουλειές κανόνισα την Τρίτη να έρθει γυναίκα οπότε μονο μαγείρεμα ολες αυτές τις μέρες!!!!ΓΙΟΥΠΙ!!!!

Ρούλα? Που εισαι εσυ καλέ? Θα έρθεις και εσυ την Κυριακή στην συνάντηση που κανονίζουμε? Να σε δούμε και εσένα απο κοντά?

Ελιζάκι ελπίζω συντομα οι άντρες σου να γίνουν καλά και να έχετε ένα ξεκούραστο ΣΚ. Περαστικά...

Άννα θα έρθουμε να σε πάρουμε - εννοείτε!!

Έυη μάλλον πρέπει να κοιτάξεις το θέμα με το στομάχι σου και να αφήσεις τα χάπια..

Μαριέττα να σου φέρω λουκάνικα? Μπου χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλακιιιιιιιι χαθηκαμε λεμε πρωτα ο Θεος αν εχει καλη μερα να παμε στο παρκο Τριτση

κυριακη !!!!!!

οσες λεμε οτι θα παμε να ανταλλαξουμε κανενα τηλ ? μην χαθουμε....γιατι καποιες καποιες εχουν και καποια ηλικια....αλλες παλι εχουν τα μυαλα στα καγκελα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κυριακή

Ίνα τις φώτο δεν μπορούν να τις δουν άλλοι παρά μόνο εσείς…… λες να τις σβήσω??

Εγω δεν ειμαι σιγουρη οτι της βλεπουμε μονο εμεις!

Να τις σβησεις εσενα μπορει να μην σε ξερουν πολλοι γιατι εισαι εντως των τοιχων,αλλα εχεις και ενα doctor διπλα σου που μπορει να τον ξερουν περισσοτεροι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγώ τις μαλακίες μου τις αγαπάω…….. :D:D:D

Κυρίως για το παιδί με νοιάζει….. άντε κ για τον άντρα μου!!

γι΄ αυτό τις είχα βάλει στο προφίλ… αλλά μου έβαλες ψήλους τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νέα Σμύρνη αν κ είναι από την άλλη πλευρά είναι κοντά σε μένα… οπότε μπορώ να την πάρω εγώ την Ρούλα!!!

Καρεκλάκι μόνο δεν έχω 2ο κ μετά ελπίζω να είναι καλά ο Σπύρος που είναι ακόμη λίγο μπουκωμένος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως εγώ τις μαλακίες μου τις αγαπάω…….. :D:D:D

Κυρίως για το παιδί με νοιάζει….. άντε κ για τον άντρα μου!!

γι΄ αυτό τις είχα βάλει στο προφίλ… αλλά μου έβαλες ψήλους τώρα!!!

και γω τις αγαπω τις μ@λ@ κιες μου και ξεσπαω που εστω που τις γραφω.Αλλα δεν χρειαζετε να μας περνουν χαμπαρι και αλλοι.Ειδες με την αννουλα πως βγηκαμε κοντογειτονια.Ασε.

Η Ελλαδιτσα ειναι πολυ μικρη η καημενη και ειμαστε ολοι γνωστοι.Ασε μην ερθει η ζαμπα και εχει τις συζητησεις μας τυπωμενες σε χαρτι!και αντε να την πεισεις οτι τα βατραχια ειναι ομορφα και καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Νέα Σμύρνη αν κ είναι από την άλλη πλευρά είναι κοντά σε μένα… οπότε μπορώ να την πάρω εγώ την Ρούλα!!!

Καρεκλάκι μόνο δεν έχω 2ο κ μετά ελπίζω να είναι καλά ο Σπύρος που είναι ακόμη λίγο μπουκωμένος!!!

Σ'ευχαριστώ για την προσφορά!

Καρεκλάκι ούτε εγώ έχω, αυτό που έχουμε δεν μας κάνει πια.. θα κοιτάξω μήπως πάρω από την ξαδέλφη μου.

Πρέπει να πάρουμε καινούριο αλλά όλο το αναβάλλουμε επειδή δεν ταξιδεύουμε συχνά...

Θέλω να το ψάξω λίγο για καρεκλάκι που κοιτάει πίσω, αλλά μάλλον μόνο από το εξωτερικό, γιατί αυτό που υπάρχει εδώ είναι πανάκριβο.

Ώρα δεν έχετε πει; Δεν ξέρω 100% αν θα έρθω γιατί έχουν πει να έρθουν οι ανιψιές του άντρα μου για να δουν το Φίλιππο (έχει πρώτες ξαδέλφες ο Φίλιππος ηλικίας 28 και 23... μικρή διαφορά.. χαχαχαχαχα), θα ξέρω αύριο αν θα έρθουν τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα μου δες το κ πες μας!!!!

Για το καρεκλάκι κοίτα..... αυτό που κοιτάει πίσω μπορεί να τον ενοχλεί…. στο λέω γιατί εμένα πχ τον τελευταίο καιρό άσπριζε σαν το πανί ο καημένος!!! τελικά το καινούριο κοιτά μπροστά κ ας μην ήμουν σύμφωνη!!!

Ίνα στη ζάμπα τα παίρνω εγώ τυπωμένα να μην μπαίνει στον κόπο!!!!

8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καμια φορα απο τις πολλες βλακιες που λεμε μπορει καποια να παρεξηγηθει.να ξερετε οτι λεω ειναι για να περναει η ωρα και δεν το λεω με κακια, μου το λενε οι αλλοι οτι μιλαω αποτομα καπως,δεν θελω να στεναχωθηθει καμια.εγω ειμαι εδω για να περναει η ωρα να λεμε καμια κουβεντα και να ξεσκαμε!καμια φορα ο γραπτος λογος με τον προφορικο και αυτα που εχεις στο μυαλο σου εχουν αποκλισεις και ο αλλος τα καλαβαινει διαφορετικα.αυτα σας αφηνω παω εξω με τη μικρη γιατι θα σκασω σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aαααα ρε μανουλια παλη θα σκασω απο το κακο μου που δεν ειμαι εκει κοντα να ερχομασταν και εμεις στο παρκο :cry::cry::cry::cry:

Καλα να περασετε παντος και να μας σκεφτεστε και εμας λιγακι που ειμαστε μακρια.....

Κοριτσια στον γιατρο εχω παει απιρες φορες για το στομαχι μου και γνωριζω το προβλιμα που εχω απλα δεν μπορω να κανω κατι γιαυτο απο το να περνω φαρμακα...Τωρα βεβεα ειναι λιγο και απο την διαιτα γιατι μενει αδιο πολλες ωρες... Αλλα το να χασω κιλα ειναι ενας τροπος να καλιτερεψω την κατασταση μου εχει πει ο γιατρος οποτε ελπιζω να βελτιωθει οσο θα χανω το βαρος μου...

Ινα τις φωτογραφιες δεν μπορουν να τις δουν αν δεν σε εχουν φιλο αλλα νομιζω πως πρεπει να το ριθμισεις αυτο για να αποκλιεις τους ασχετους...

Τωρα αν θελετε να τα λεμε ακομι πιο μπιζ μπιζε μπορουμε να κανουμε μια κλιστη ομαδα και να μην διαβαζει κανενας αλος εκτος απο εμας...

Σημπεθερα με για το μαλι, βαλε φωτο να σε δουμε και εμεις που δεν θα σε δουμε live την Κυριακη...

Κοριτσια πολυ γελασα με το αζμα με την αλη τρυπα....Λετε απο εκει να το ξερει ο αντρας μου και να μου το κοπαναει οταν του λεω πως εχω επισκεπτες??? Αλλα σιγα μην του κατσω....

Μαριααααααα φτανιιιιιιιι θα τον ξεκανεις τον ανθρωπο, ταιζε τον καλα τουλαχιστον να μην ρεψει.... :lol::lol::lol::lol:

Ρουλακι τι κανεις?? Πανο στην ωρα μπικες για να πατε και εσεις με τα κοριτσια...Να μπενεις πιο σιχνα ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑριεττα στειλε το Μανο στη Κρητη να κανει τις υπερωριες του Αλεξη!!!Θα εχει και καλα αποθεματα!!Μετα θα του λες σεχ και θα φευγει!!! ;)

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::o):o):o):o):o):o):o)

τα εξοδα κερασμενα απο την συμπεθερα!!!!!!!!!!!!!!Μαρια τρωωει χοιρινο πολυ!! το νου σου!!!! :@):@):@):@):@):@):@):@)

κρατα τον οσο θες και μετα στειλε τον σε καμια φιλη σου!!!!!!!!!!!!!!!

ρε Ινα!! τι γαματη ιδεα!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρε κορίτσι μου όλα φυσιολογικά είναι αν δεν υπάρχει πόνος! Ηρέμησε λίγο... Αν δεν μπορείς καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο το γιατρό σου να σου φύγει το άγχος!!!
    • Να σου ζήσουν λοιπόν οι κορούλες σου!!γτ το βλέπεις σαν τελευταία ευκαιρία..;; Όπως είπες έστω κ με αυτό το σπέρμα έμεινες έγκυος 3 φορές, επομένως ποτέ δεν ξέρεις μην χάνεις τις ελπίδες σου!!! Και εμάς το σπέρμα είχε θέμα κινητικότητας και μορφολογίας ( είναι ο δεύτερος σύζυγος μου , είχε κιρσοκήλη αλλά παρόλα αυτά έχει ένα κοριτσάκι από τον πρώτο του γάμο.... έπειτα αφού ήμασταν μαζί αποφασίσαμε να κάνουμε εξετάσεις και να προχωρήσει σε χειρουργική επέμβαση για την κιρσοκήλη καθώς δεν εμένα έγγυος 3 χρόνια προσπαθειών!! Μετά το χειρουργείο περίπου 3 χρόνια έμεινα έγκυος αλλά το έχασα στο 6 εβδ! 😢 Δεν ξανά έκανε εκείνος εξετάσεις! Είναι κ λίγο περίεργος σε αυτό το θέμα...δεν πάει εύκολα! )  Τι θέμα έχει εσένα στο σπέρμα;;
    • Κορίτσι μου καλησπέρα!  Σου εξήγησε ο γιατρός γιατί συνέβη αυτό; Εγώ δύο φορές που έκανα πρόκληση απλά καθυστέρησε να γίνει η ωορρηξία(αντί για 32-36 ώρες που γίνεται μετά την ένεση εμένα πχ μου έπαιρνε 40 ώρες). Ίσως την επόμενη φορά που θα το δοκιμάσεις να πρέπει να κάνεις και έναν υπέρηχο 1-2μερες μετά την ωορρηξία (έτσι όπως θα έχει υπολογιστεί με βάση την πρόκληση) για να δείτε ότι όντως έσκασε το ωοθηλακιο και έκανες ωορρηξία.  
    • Κορίτσι μου, κι εγώ είχα περάσει ένα τέτοιο εφιαλτικό βράδυ. Μάλιστα η κοιλιά μου ήταν σκληρή και για αρκετή ώρα και έκανα ακριβώς τις ίδιες σκέψεις με σένα. Από τότε ανά διαστήματα μπορεί να την αισθανθώ να σκληραίνει και μετά από λίγο να μαλακώνει. Αλλά όταν μίλησα με τον γιατρό ήταν καθησυχαστικος. Είτε μεγαλώνει η μήτρα, είτε κάνει συσπάσεις ή μπορεί απλά το μωρό να είναι σε τέτοια θέση που η κοιλιά να σκληραίνει σε εκείνο το σημείο που βρίσκεται. Αυτά μου είπε  Πάντως και άλλες φίλες μου που ρώτησα μού είπαν ότι κι αυτές το είχαν αυτό. Και στην εφαρμογή εγκυμοσύνης που έχω το παρουσιάζει ως κάτι απολύτως φυσιολογικό. Αλλά φυσικά πάνω απ' όλα κρατάω ότι μου το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου. Παρόλα αυτά αν αγχώνεσαι στείλε ένα μνμ στον γυναικολόγο σου, για να σου επιβεβαιώσει ότι όλα καλά!! ☺️
    • @Melikara86 για το 3ο. Εχω δυο κοριτσάκια 7 και 5. Ημουν εγκυος τ καλοκαιρι π μας περασε και εκανα διακοπη στην 11η βδομαδα. Τωρα τ μωρακι μου θα ηταν 40 ημερων. Εχει 2 κυκλους π ξεκινησαμε αλλα δ εχω αμαν ελπιδες. Έχουμε θεμα με το σπερμα. Απο παντα. Βεβαια εμεινα 3 φορες εγκυος αλλα πιστευω οτι αυτο τ μωρο π εφυγε ηταν η τελευταία μας ευκαιρια. Ειπαμε θα προσπαθησουμε μέχρι τέλος του χρόνου. Αν ρθει καλως, αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...