Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eλιζα και εγω depon υποθετα του δινω για τον πυρετο.

Για τον εμετο να φροντισεις να του δινεις υγρα αλλα μετα καμια ωρα απο το τελεφτεο ξεραμα και οχι πολλα μαζεμενα, κουταλια κουταλια...

Για να μην ζωριζετε να τα βγαλει να του δινεις φαγητα ζουμερα που βγενουν ευκολα..Ο φιδες ειναι μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλενάδες!!!Να΄μαι κι εγώ!Εμφανίστηκα!!Είμαι κάπως καλύτερα!!! :D Με γεια το νέο θεματάκι μας με πολλά μωράκια!!!

Είδα ότι το Σάββατο έχει πιο καλό καιρό από την Κυριακή,μήπως να το κανονίζαμε Σάββατο για την βολτίτσα μας???Θέλω να έρθω κι εγώ αλλά ο Γιώργος πρέπει να μείνει σπίτι να διαβάσει οπότε αν μπορεί να με πάρει η Ευγενούλα μαζί της......

Ελίζα περαστικά σας,αν έχεις πετιμέζι,δώστου μια κουταλίτσα του γλυκού για τον εμετό!Για τον πυρετό καλύτερα υπόθετο!

Αχ αυτές οι πεθερές.......Κουράγιο κοριτσάκια....η καλύτερη λύση νομίζω είναι η ΑΠΑΘΕΙΑ!!

Ευάκο,χρόνια πολλά και από εδώ!!Σου εύχομαι ο,τι καλύτερο για σενα και την οικογένειά σου!!!Μπράβο για τα κιλάκια!!!Τα πας περίφημα!!!! :D

Ίνα,θετική ενέργεια και θα γίνουν όλα!!Κι εγώ θέλω τόσο πολύ να κάνω κάποια πράγματα με το σπίτι αλλά.........

Αλίκη.....περαστικά σου για την πεθερούλα....κανόνιζε να έρχεσαι κάθε μέρα για επίσκεψη σε κάθε μία από μας!!!

Μαριέττα,έχω ακούσει ότι αυτό το εμβόλιο είναι από τα χειρότερα...Εγώ θα το κάνω πιο αργά,γύρω στα 2 χρόνια καλού κακού γιατί το φοβάμαι!!Και παρενέργειες σου βγάζει 8-15 μέρες μετά!Άντε βουρ στο ψητό με τον Μάνο!!!!Θα αναζωογονηθείς!!

Ευγενούλα κι εσύ!!!!!

Εμείς προς το παρόν είμαστε οκ στο θέμα του σεξ!Ο δικός μου είναι πολύ εύκολος να τον ρίξω!Κριός! 8-)

Νατασσάκι,επιτέλους θα σε γνωρίσω???!!!!!! :shock::shock::shock: Ανυπομονώ!!!

Κι εγώ θέλω να κρατήσουμε επαφές όσο γίνεται για πολλά πολλά χρόνια ακόμα!!!!!Έχω μπει σε πολλά θεματάκια αλλά κανένα δεν έχει την δική μας ατμόσφαιρα!!!Είμαστε πολύ δεμένες μεταξύ μας! :D:D:D

Κατερινάκι γλυκό!!!!!Ώστε ο Γιαννάκης σας δουλεύει κανονικά ε?Αχ το καμάρι μου!!!Άντε να βρεθούμε να τον καμαρώσουμε!!!

Ειρηνάκι,χαίρομαι που είναι καλύτερα ο μικρός!

Αυτά θυμάμαι γλυκά μου κοριτσάκια!!Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα δεν καθομαι στην παρεα σας..εχω κακο σκοπο...

αλικη μου τι τραβας και εσυ...η μαλλον τι σε περιμενει???

λιζακι μου δεν ξερω να σου πω εγω κατι γιατι δεν μου κανει και εμενα εμετους..ποσο εκνευριζομαι με τους παιδιατρους που ειναι απαθεις...ρε ανθρωπε η μανα εχει τον καημο της και για να σε παιρνει κατι συμβαινει..δωσε λιγο θαρρος..ποπο..γιατι δεν γινατε χειρουργοι αφου η ευεσθησια σας εχει παει περιπατο???εεεεεε????

λοιπον σας αφηνω...θα τα πουμε παλι αυριο...μην φτασουμε τις 50 σελιδες με την μια εε???αφηστε το θεματακι να κρατησει καμια βδομαδα παραπανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπηκα στα γρηγορα να σας πω για το ντοπλερ.ολα καλα!!!η μπεμπουλα ειναι καλα βαρεων βαρων θα μας βγει και αυτη μαλλον 2400 ειναι τωρα.το αμνυακο εχει κατεβει στα φυσιολογικα επιπεδα.φαγαμε και μια κινηση....2 ωρες να φτασουμε στο μητερα.

θα μπω αυριο πρωι να σας διαβασω γιατι ειμαι κομμαααατια!!!

φιλακια πολλα!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ελπίζω να γίνω σαν την μάνα μου οταν γίνω πεθερά. Είναι ο πιο διακριτικός ανθρωπος που ξέρω και προσφέρει απλόχερα ότι εχει και δεν εχει για τα παιδια της. Ελπιζω να το έχει καταλάβει και η νύφη μου αυτο. Δεν πάει σχεδόν ποτέ σπίτι τους. Όποτε θέλουν έρχονται - και η αλήθεια είναι όιτ έρχονται συχνά. Η πρώην γυναίκα του αδερφού μου ήταν πιο απόμακρη αν και την αγαπούσαμε όλοι μας παρα πολυ.

Εμένα έφυγαν κατά τις 9 πεθερά και κουνιάδος και τώρα εχουμε αράξει λιγο στον καναπε.

Άννα δεν εχω πρόβλημα να έρθω να σε πάρω. Κυριακή όμως είναι καλύτερα για να έχουμε και τους άντρες μας μαζί. Δίνει εξετάσεις για ασφαλιστής ο Γιώργος? Στην ING?

Συμπεθέρα μου χαίρομαι που η νυφούλα μου είναι μια χαρά αν και δεν είχα αμφιβολία. Καλή ξεκούραση Κατερινάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!!

ΕΥΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑ!!! να είσαι πάντα χαμογελαστή και ευτυχισμένη και να χαίρεσαι την οικογένειά σου. :-*:-*

Επιτέλους καταφέρνω να σας γράψω, από το πρωί προσπαθούσα να σας διαβάσω αλλά γινόταν χαμός στο γραφείο. Ναι επέστρεψα... σνιφ...

Μην περιμένετε να τα θυμάμαι όλα ε;;;

Α καταρχάς καλορίζικο το καινούριο μας θεματάκι! μακάρι να γεμίσει σποράκια! και καλό μήνα να έχουμε, επιτέλους μπαίνει η άνοιξη. Να φύγει ο παλιοχειμώνας και να πάρει μαζί του όλες τις αρρώστιες και τα μικρόβια, μπουχτήσαμε πιά.

Ελιζάκι περαστικά στον μικρό σου, ελπίζω να μην κρατήσει πολύ όλο αυτό. Ασχημοι οι εμετοί ρε γαμώτο...

Αλίκη περαστικά και σε σένα. Μα δεν έχει πουθενά αλλού να μείνει η πεθερά, πρέπει να κατσικωθεί στο σπίτι σας;;;

Μαριέττα, φιρί φιρί το πήγες να κερδίσεις το βραβείο για τον τίτλο! παραδέξου το λοιπόν και μην μας παραμυθιάζεις, δεν αντέχεις χωρίς την πεθερούλα σου! :lol: .

Ασχετο, αλλά γιατί βιαστήκατε καλέ να μεγαλώσετε τα μωρά μας; έχουμε ακόμα καιρό μέχρι το 1,5 χρονών. Δεν ξέρω για εσάς, εγώ δεν έχω καταλάβει πότε πέρασε τόσος καιρός. Και από την άλλη όμως νιώθω λες και ήταν πάντα μέσα στη ζωή μου... σας μπέρδεψα ε;;;

Κατερινάκι ευχαριστούμε για την ενημέρωση! μπράβο μια χαρά είναι η μπεμπούλα μας!

Αγορομάνες το νου σας ε;;; μην γίνεται οι πεθερές που κοροϊδεύετε.

Αννούλα χαίρομαι που είσαι καλύτερα ψυχολογικά. Πότε δίνει εξετάσεις ο Γιώργος; καλη του επιτυχία!

Α θυμήθηκα και για τη συνάντηση, μέσα είμαστε κι εμείς! αρκεί να μην κάνει ψοφόκρυο, που δεν το νομίζω.

Μαρία, καλή διασκέδαση απόψε ;)

Ευγενία αν θυμάμαι καλά έχεις άδεια από εβδομάδα; θα δεις θα σου κακοφανεί κι εσένα όταν επιστρέψεις, ξενέρωσα απίστευτα σήμερα που αποχωρήστηκα τη μικρή. Ευτυχώς που είναι μόνο 2 μέρες μέχρι το Σ/Κ!!

Ινα μου φαίνεται ότι κι εσύ πρέπει να αρχισεις να παρακαλάς για τα 5.000.000!! θα γίνουν όλα σιγά σιγά το πιστεύω. Αλλωστε κάποια από αυτά που είπες μπορείτε να τα κάνετε μόνοι σας, με πολύ λιγότερα έξοδα. Ορεξη θέλει όμως, πολύ!

Αυτά θυμάμαι... σας αφήνω πάω να κοιμήσω το μωράκι μου. Φιλάκιαααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη καλημερα!!

τι επαθες ρε θηριο;η δικη σου ζαμπα ερχεται;κουραγιο φιλεναδα!!βοηθεια μας!!!

δε πιστευω την Κυριακη να σταθει εμποδιο η παρουσια της και να μην ερθετε στο παρκο;μη κανεις καμια βλακεια....στην αναγκη ας ερθει κι εκεινη...εγω την δικια μου παντως δε θα την φερω!!

μπου χα χα!!

κορες καλημερα ολη μερα!

το πρωι μου εκανε επισκεψη η μουλαρα!!(περιοδος....)ακομα δεν εχω αρχισει να ποναω..κλαψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα μανουλια...

Εχθες το απογεβμα-βραδυ προσπαθουσα να μπω αλλα το internet μου κολουσε και δεν μου ανιγε τις σελιδες :evil::evil::evil:

Ευτυχος δεν γραψατε πολλα..

Σημπεθερα παλι τις μικρες ωρες βλεπω παει για υπνο η νυφουλα μου, θα ειναι ετιμη για τα μπαρακια σε λιγα χρονια θα το αντεχει το ξενυχτι..Κουραγιο με την δουλεια, αντε και σημερα εμηνε και μετα θα κατσεις παλι το Σ/Κ...

Κατερινακι μια χαρα η μπεμπουλα μας φτου φτου σκορδα...Αχχχχ σε λιγο καιρο θα την εχουμε και αυτην στην παρεα μας τι καλα και θα ειναι η μασκοτ, η μικρουλα μας :x:x:x

Αλικη εριξα πολυυυυ γελιο με την παρτη σου εχθες οταν διαβαζα τα σχολια σου...Τελικα εσυ θα μας βγεις μεγαλητερο σουργελο και απο την Μαριεττα μου φενετε :lol::lol::lol::lol: (Δεν πιστεβω να με παρεξιγητε για το σουργελο, απο αγαπη τα λεω)

Καλο κουραγιο σου εφχομε παντος, τοσες μερες μες στα ποδια σου αυτο το αξιολατρεφτο,,, πλαζμα θα ζησεις μοναδικες στιγμες :lol::lol::lol::lol:

Ακου και την Ινα λιγο και στροστειν στην δουλεια να δει την γλυκα, επισκεψη ηθελε, θα την πλιρωσει ακριβα με σοματικη εργασια.....

Ευχαριστω και παλι για τις ευχες σας κοριτσαρες μου...Τα δικα μας νεα σε αλο ποστ...

Την Μαρια δεν την σχολιαζω, αυτη βγαζει τα ματια της καθε βραδυ και εχει το θρασος να μας το λεει κιολας καταλαβες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλη τα ιδια μου κανει το μπουρδελο το internet :evil::evil::evil::evil:

κοριτσια παω να χαλαρωσω γιατι με παιθενει το στομαχι μου .....Αμαν το σιχαθικα πια και αυτο, δεν γινετε να το βγαλω να το πεταξω στα σκυλια να το φανε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Επιτέλους Παρασκευή και ελπίζω να είναι ήρεμη μέρα γιατί χθες στο γραφείο σκότωνα κόσμο!! Όλοι μου έφεραν δουλειά να τους κάνω μετά τις 3 και ειδικά εναν ήθελα να τον βρίσω άσχημα..Βαριούνται να κάνουν την δουλειά τους και την αφήνουν σε εμένα :evil::evil::twisted::twisted:

Ελένη ελπίζω να την πάρω γιατί το είχαν ονειρευτεί αυτό το 5ημερο αλλά ακόμα δεν ξέρω. Άδεια απο την δουλειά πήρα αλλά υπάρχει περίπτωση να μην φύγουν αυτό το ΣΚ τελικά οι γονείς μου και να φύγουν το επόμενο, οπότε θα μετατεθεί και η άδεια... :?:?:?

Παω να κάνω καμια δουλειά και θα τα ξαναπούμε αργότερα!!

Φιλάκια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ πάλι……

Σήμερα κοιμηθήκαμε κάπως καλύτερα….. μόνο 5 φορές ξύπνησε το μωρό μου!!!! χαχαχαχα!!!

Κάποιες φορές τον έχω αγκαλιά κ πάω πάνω κάτω με κλειστά τα μάτια, μην σας πω πως μπορεί να τον παίρνω κιόλας (τον ΥΠΝΟ)!!

Λοιπόν τελικά θα έρθει αύριο η μαλακισμένη….. όχι τίποτε άλλο σήμερα ο γιός της έχει εφημερία!!!!!

Μαριέττα δεν παίζει να μην έρθουμε για την ηλίθια (το είπα στον γιόκα της) αλλά ούτε κ να την φέρω παίζει….. τη δικιά σου φέρε την…. αν καθίσει πολύ ώρα στον ήλιο μπορεί να ξεραθεί….. μακριά από λούμπες με νερό θα την κρατήσουμε!!!

Ευάκι έμεινες πάλι από ιντερνέτ??? Μην ανησυχείς έχω ακούσει κ χειρότερες προσβολές από την Μαριέττα…. Άκου σούργελο?? Χαχαχχαχα καλέ αυτό είναι το χαϊδευτικό μου!!!! τα νέα σου….ακούμε….

Ελενάκι μου επέστρεψες στη δουλειά σου κ σου λείπει το κοριτσάκι σου…..?? θα την χαρείς πάλι από αύριο!!! Βρε Ελενάκι την Κυριακή έχεις τα γενέθλιά σου?? Κάπου τώρα δεν τα έχεις??

Μπράβο Κατερινάκι μου….. πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σου!!!

Ελιζάκι όλα καλά??? Ελπίζω ναι….

Άννα μου επέστρεψες????? Μην χαλιέσαι, χαμογέλα…. Εγώ έχω αρχίσει από σήμερα σαν πρόληψη για τις επόμενες μέρες!!!

Σήμερα έχω πρασόρυζο!!!! Εχθές όλη μέρα έφαγα ένα τοστ κ φρούτα….. όχι για δίαιτα, για την ανακοίνωση του άντρα μου!!!

Αν ξέχασα κάτι συγχωρέστε με!!!

Καλημέρα Ευγενούλαααα!!!! Καλή δουλειά!!!!

Καλημέρα μΑννούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

Ειμαστε καλα(εκτος απο ενα μικρο βηχα) και δεν ξυπνησε ολο το βραδυ!!!Αφου ξυπνησα εγω και περιμενα μηπως φωναξει!!!

Ανοιξα την τ β το πρωι και μου χαλασε η διαθεση!Διαβασα και δω καποιες ασχημες ιστοριες και δεν θα μπορω να σχολιασω.

παω λιγο διπλα στη κομπαρα μου και επανερχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tα δικα μου νεα στα γρηγορα γιατι ξιπνισε ο Τ και θα θελει μαμ τωρα, αν και αυτα που θα πω θελουν τον χρονο τους εγω θα τα πω περιλιπτικα....

Μην γελατε μονο......Αρχιζω.....

Την Τρητη που μας περασε πηγαν η μαμα μου με την νυφη μου σε μια καφετζου, χαρτοριχτρα, μεντιουμ. Καταλαβατε τι θελω να πω...Η νυφη μου βασικα πηγε και την μανα μου γιατι αυτη εχει ξαναπαει 2 φορες παλιοτερα σε αυτην και λεει οτι πραγματικα οτι της ειπε βγενουν...Προεβλεψε και τις εγκυμοσηνες της με ακριβια στον μηνα ακομι...

Την ρωτησαν για μενα και μπορω να πω οτι με πετυχε πολυ καλα στην περιγραφη της για τον χαρακτιρα μου και την σχεση μου με τον αντρα μου...

Αυτη ειπε τελος παντον οτι εγω δεν θα μετακομισω στην Σουηδια τελικα και οτι σε 2 χρονια περιπου θα φτιαξουν τα πραγματα εδω και θα ειμαστε καλιτερα και τωρα ακομι δεν ειμαστε εμεις τοσο χαλια οσο καπιοι αλοι, γενικα οτι ειμαστε καλα λεει...

Αυτο ομως που ειπε και μου αρεσε ειναι οτι, ειμαι πολυ γονιμη λεει και σε 1-2 χρονια το πολυ θα κανω αλο ενα κοριτσακι (αυτα τα ειπε χωρις να της πουν κατι για μενα περαν του οτι μενω στην Ελλαδα.)

Γενικα ειπε καλα πραγματα για μενα και με εχει βαλει σε σκεψεις....Τα πιστεβεις τωρα ολα αυτα η δεν τα πιστεβεις????

Βεβεα αυτα που εχει πει ειναι χιροπιαστα και μπορουν να εξακριβοθουν στο μελον αλλα πιως περιμενει μεχρι τοτε....

Η νυφη μου την πιστεβει απολιτα γιατι λεει εχει πεσει μεσα σε ολα που της εχει πει μεχρι τωρα..... :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !

Λοιπόν ο μικρός δεν μου ξανακάνει εμετο απο χθες ,έκανε ένα 38 το πρωί όταν ξύπνησε αλλα τώρα έχει πολυ όρεξη για παιχνίδι...α να δούμε τι θα γίνει.

Ο μπαμπάς μας ειναι χάλια,σπίτι και αυτος.μέχρι στιγμή την έχουμε γλύτωσει εγω με τον ΜΑνο.

Αλίκη μονο 5 φορές?ευχαριστηθηκες ύπνο.

Ίνα μου καλύτερα η μικρη.μπράβο!

Κατερινακι τέλεια η μπεμπουλα!!!!!

Αχ κορίτσια δεν θυμάμαι τίποτα άλλο....τα ξαναλέμε

Τώρα σε είδα ΕΥακι...τι επαθε καλε το στομάχι?μμεντιουμ ούαου και τα βρήκε όλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΥΡΙΑΚΗ........ΠΟΙΕς ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΕΚΤΟς ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ???

ΕΓΩ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.ΕΥΓΕΝΙΑ ,ΑΛΙΚΗ,ΕΛΕΝΗ,ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΟΙΕς ΑΛΛΕς ΒΟΗΘΗΣΤΕ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα! ω ναι είναι μια πολύ όμορφη μέρα, κοριτσάκια όσες είστε σπίτι πάρτε τα παιδάκια σας, ντύστε τα καλά και βγείτε μια βολτούλα να χαρούν κι αυτά τον ήλιο!

Είπα να μπω τώρα που είναι νωρίς, γιατί μετά δεν θα σας προλαβαίνω. Το βράδυ και η δική μου μπουμπού δεν ξύπνησε καθόλου, μας έκανε κάτι κόλπα πάλι πριν την κοιμήσω και έδειχνε το κρεβάτι μας αλλά της εξήγησα ότι κάνουμε νάνι μόνο στην κούνια μας αγκαλίτσα με το κουκλάκι μας και ευτυχώς έπιασε. Της πήρε ο νονός της την Τρίτη που είχαμε πάει για καφέ ένα μικρό κουκλάκι και έχουμε σωθεί με αυτό, από την αρχή το πήρα και το έβαλα στο κρεβατάκι της και της έλεγα κάνε νάνι με το κουκλάκι, και της άρεσε! πάει, το αγκαλιάζει και κοιμάται σιγά σιγά.

Μαριέττα το πιάσαμε το υπονοούμενο... και άλλη αναβολή λοιπόν, λόγω περιόδου αυτή τη φορά! τι κάνει ο Ηλίας; τα έχω αγαπήσει πάρα πολύ όλα τα παιδάκια μας, ανυπομονώ να τα δω πάλι την Κυριακή!

Εύη τι σε λίγα χρόνια, είναι ΗΔΗ έτοιμη για τα μπαράκια :lol: . Κατά μάνα κατά κόρη, από τότε που μεγάλωνε στην κοιλίτσα τέτοιες ώρες κοιμότανε. Γιατί σε ενοχλεί τόσο πολύ το στομάχι σου; μήπως να το κοιτάξεις αντί να χαπακώνεσαι με maalox;;;

Ευγενία δεν πειράζει, ή αυτή την εβδομάδα ή την επόμενη το ίδιο όμορφα θα περάσεις με τον Νώντα σου!

Αλίκη άντε βρε μόνο 5 φορές; τρελό ύπνο ρίξατε! τουλάχιστον γλιτωσες 1 μέρα με την πεθερούλα, θα έλειπε ο Πάνος και θα την έτρωγες εντελώς στη μάπα. Ουφ ευτυχώς! Που το θυμόσουν βρε θηρίο, ναι την Κυριακή έχω γενέθλια!

Χθες γύρισα από τη δουλειά, τάισα τη μικρή και πήγαμε ΙΚΕΑ. Ενα θα σας πω: ξεσάλωσε!! ευτυχώς που την περισσότερη ώρα όλο και κάπως καταφέραμε να την έχουμε στο καροτσάκι, γιατί μόλις την αφήσαμε κάτω δεν ήξερε που να πρωτοπάει και τι να πρωτοπειράξει, έχει και λίγα εκεί μέσα... είχε κολλήσει σε μια παιδική κουζίνα, είχε και ένα σκαμπό μπροστά το είχε πάρει αγκαλιά και πήγαινε.... κάθε φορά που πέρναγε παιδάκι, έτρεχε κοντά του γελώντας και ήθελε να το αγγίξει και να το αγκαλιάσει. Και ήθελε να περπατάει μόνη της εννοείται, μόλις πήγαινα να της πιάσω το χεράκι πάταγε κάτι τσιρίδες... ρεζίλι γίναμε!!

Α δεν σας είπα, τελικά άλλαξα χρώμα μαλλιών! :roll:

Αχ πάτησα υποβολή και βλέπω άλλα 5 ποστ... τα υπόλοιπα αργότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοκονες...τι κανετε???

το βραδυ μας ηταν μεγαλο εχθες και κουτουλαω σημερα..οχι ο μανωλης δεν ξυπνησε καθολου... ;);););) ωρες ωρες βρε κοριτσια νοιωθω ασχημα που τον...βιαζω τον αντρα μου...σε καποια φαση μου λεει δεν μπορω αλλο..σβηνω...τωρα λεω να τον αφησω υσηχο γιατι θα καταρευσει...κι ας εχω κανα δυο μερες ακομα...ευχομαι να εχει η δουλεια...

αντε ρε ευη...να σου πω και κατι???αφου ειναι καλα οσα ειπε δες το σαν θετικη αυρα...σαν ελπιδα για το αυριο..και προετοιμασου...εγω πιστευω στο πεπρωμενο και στην μοιρα και φυσικα στα ατομα που εχουν την διαισθηση να βλεπουν λιγο πιο μπροστα απο μας...βεβαια χασαμε το σπιτι στην σουηδια αλλα δεν βαριεσαι θα κανουμε διακοπες θεσσαλονικη εε???κοριτσακι μου μακαρι να γινουν ολα..και την επομενη φορα να ρωτησουν και για μενα πες.. ;););)

ινα μπραβο κοριτσακι μου..και μην βλεπεις ειδησεις...

αλικη οντως εισαι κερκυραια ονομα και πραμα..τετοιους ανθρωπους θελω στην ζωη μου..την γκαντεμια μου να μην ημαστε κοντα...

κατερινακι τελεια μπραβο στην μπουμπου...αντε τωρα υπομονη και ερχεται...

αννουλα μου.. :x:x:x:x

ευγενια παλι δουλεια εε???υπομονη αυριο σαββατοοοοοο...

μαριεττακο μου τελικα την γλιτωσες με την περιοδο εεε???ωρες ωρες και ο αλεξης ευχεται να ειχε περιοδο =))=))=))=))=))=))=))=))

ευη μηπως το στομαχι ειναι απο την διαιτα??μηπως το παρακανεις???

ελενακι καλημερα..βαλε φωτο το μαλλι θελω και εγω να το αλλαξω για την βαφτιση...

ειρηνακι καλημερααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη μου μακάρι να είναι έτσι… κ όχι μόνο για σένα αλλά για όλους αφού έκανε προβλέψεις γενικές!!!

Εγώ βέβαια επειδή το δεύτερό μου όνομα είναι Θωμάς, δεν θα άφηνα στην άκρη τις προσπάθειές μου για την πραγματοποίηση των σχεδίων μου, για κάτι που είπε το μέντιουμ…… στο λέω με πολλή αγάπη……!!!!!!

Ίνα δόξα τω Θεό!!!!

Ελίζα μακάρι να περάσει σύντομα κ να μην σας ακουμπήσει καθόλου…….

Ειρήνη κ η Μαριέττα μέσα!!!

Ελένη καλά θυμόμουν!!!!! Ορισμένες φορές με εκπλήσσω κ εμένα!!!

καλημερα κοκονες...τι κανετε???

το βραδυ μας ηταν μεγαλο εχθες και κουτουλαω σημερα..οχι ο μανωλης δεν ξυπνησε καθολου... ;);););) ωρες ωρες βρε κοριτσια νοιωθω ασχημα που τον...βιαζω τον αντρα μου...σε καποια φαση μου λεει δεν μπορω αλλο..σβηνω...τωρα λεω να τον αφησω υσηχο γιατι θα καταρευσει...κι ας εχω κανα δυο μερες ακομα...ευχομαι να εχει η δουλεια...

μαριεττακο μου τελικα την γλιτωσες με την περιοδο εεε???ωρες ωρες και ο αλεξης ευχεται να ειχε περιοδο =))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες σας διαβαζω,αλλα δεν με αφηνει ο Ηλιας να γραψω...

Σαρα εισαι μουλαρα!!!!!! εμας μας ξεχασες!!! κι εμεις Κυριακη μεσα...

τι ωρα λετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...