Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδάκια 1,5 χρονών: κάντε μας γρήγορα κι άλλα αδελφάκια!!


Recommended Posts

ρε κορες!!! ΕΛΕΟΣ!! ποσα εχετε γραψει!!!

ΕΥΔΟΚΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΟΛΕΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Αλικη συμπασχω μαζι σου οσον αφορα την σημερινη κουραση:ειμαι αυπνη το ιδιο κι ο γιος μου! με εχει ξυπνησει τρεις φορες,φανταστειτε οτι στις 04:30 ηθελε να παιξει και ενω το επαιζα κοιμισμενη,τον αφησα να περπατησει κι εφερνε ολα τα αρκουδακια του πανω μου για να παιξουμε :o:o

αφου ελεγα να φτιαξω καφε και να μπω στο internet...με τα πολλα,τον εβαλά στον καναπε και κοιμηθηκαμε παρεα...

το πρωι δεν ηθελε να φυγω κι εκλαιγε :cry::cry: και απο ο,τι μου ειπε η κοπελα δεν εφαγε το φρουτο παρα μονο μια μπανανα κι ενα μπισκοτακι...τι επαθε; αυριο το απογευμα θα κανουμε το εμβολιo για ιλαρα,ερυρθα και παρωτιτιδα...ξερετε τι παρενεργειες κανει;αν εχει δεκατα,δε μας βλεπω Κυριακη στο παρκο :(:(

θα προσπαθησω να ξαναμπω!!

Υ.Γ.οχι δεν τον φυστικωσα τον πατερα του γιου μου!!! το υποσχεθηκα ομως κι οπως λεει κι η Ινα:θα το κανω φετος!!!! μπου χα χα χαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευη θελω ενα ταψι γαλακτομουρεκο!!!!!!!!!! με φρεσκο βουτυρο κι οχι πολλα σιροπια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 987
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα..ινα ακαματρα κορη..δεν ξερεις μια πιτα να φτιαξεις.. :lol::lol::lol::lol::lol:

μαριεττα κανα δοντακι μωρε θα ειναι η απλως φαση...ξερεις ποσο συχνα αλλαζουν συνηθειες???ουουου...και που σαι οταν θα τον αποπλανησεις θα κανουμε παρτι...ελα καλε...τι θες να σου ταξει???και εμεις θα τον καταφερουμε..να στο ταξει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριέττα το κάναμε αυτό το εμβόλιο εμείς πριν εναμιση μήνα. Δεν εκανε ούτε πυρετό, ούτε εβγαλε σπυράκι τότε.Τα έβγαλε ένα μήνα μετά... :?:?

Έτσι και αλλιώς αν είναι να σου κάνει κάτι απο αυτά θα στα κάνει 7-10 μέρες μετά το εμβόλιο οπότε την Κυριακή θα έρθεις!! Και κανόνισε να έχεις πηδήξει τον Μάνο πριν γιατί θα γίνει χαμός!!! :P:P

ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΓΟΡΙΑ ...ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΡΕΣΤΕ ΣΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΣΑΣ!!! ΜΗΝ ΣΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα σήμερα ότι έχει η κατάψυξη θα φάμε ή θα μας στείλει η πεθερά της Ίνας καμία πίττα!!! θέλω να πάω κ γυμναστήριο κ ο Σπύρος μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!

Αααααα θέλω τρίγωνα Πανοράματος Εύηηηηη……..!!!!!

Κοίτα την πεθερά της κουνιάδας μου την λυπάμαι…. τους έκανε την καλή στην αρχή κ τώρα τους χορεύει στο ταψί…… τέτοια νύφη καλή μου Μαριέττα μάλλον θα την σκοτώσω… καλύτερα να μείνει για πάντα μαζί μου το παιδάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες παιδια εκανε μια πρασοπιτα με τραχανο και φετα, ετρωγα και δεν καταλαβαινα ειτε ειχα φαει ενα κομματι ειτε τρια!Ηταν τοσο τραγανη και νοστιμη!

Και ναι ειμαι ανεπιδεκτη μαθησεως δεν εχει καταφερει να μου μαθει να ανοιγω φυλλα!Αλλα δεν μπορω ξεκιναει το πρωι και τελειωνει το βραδυ.Αλλα ειναι τελειες, εκτος αν κανει καθε βδομαδα την ιδια και δεν κατεβαινει μπουκια!

Τρωω μπροστα στον υπολογιστη ειναι σωστο αυτο??

Συμφωνο με την ευγενεια το νου σας αγορομανες μην γινεται σαν τις πεθερες θα σας παρει και θα σας σηκωσει!!

Το αλλο το ξερετε η νυφη που θα γεννηθει την πεθερα θα μοιαξει!!!!Εγω οταν γερασω θα φτιαχνω πιτες εσεις??? :whistle:

Και τη Μαρια την κοβω να κανει τσαμπουκαδες στο γηπεδο γιατι θα εχει παρει αποβολη ο Μανωλιος!!

Η Ευγενεια μπορει να μιλαει για σηριαλ και για τις φιλες τις ισως και για τα μπαρ καπη!

Η Μαριεττα??Η Ευη θα ειναι μια καλη πεθερα που θα ταιζει νυφες και γαμπρους!

Την Αλικη την εχω για τρελοκερκυρεα σαν την Βλαχοπουλου ενα πραγμα!

Ελενη Λιζα Νατασσα Γιωτα δεν μπορω ακομα να σχηματισω αποψη!!

Κουραγιο Λιζα μαλλον την πατησατε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν γινω πεθερα,θα κολλαω στον Ηλια να με παιρνει μαζι του βολτες με την γυναικα του και θα παραπονιεμαι για ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ 1ου βαθμου και θα πηγαινω επισκεψη καθε μερα στο εγγονι μου γιατι δε θα μπορω να μενω μονη μου στο σπιτι...εννοειται οτι ο Μανος θα εχει αποδημησει εις Κυριον!!!

αν οχι,τοτε θα πρηζω εκεινον γιατι δε θα με πηγαινει βολτες και θα του μιλαω ολο για εκκλησιες και προσευχες!!!

και θα κλαιγομαι ολη την ωρα και θα αναπολω το παρελθον και θα του λεω:θυμασαι Μανο τι ωραια που ηταν οταν πηγαιναμε εκδρομες διημερες και καναμε συνεχεια σεξ και δε σηκωναμε τηλεφωνα,παρα μονο τα ποδια μας για να παμε τουαλεττα και να συνεχισουμε τα ημιχρονα;

Μαρια καναμε κι εμεις ΚΑΠΟΤΕ ημιχρονα!!!

τι ωραια εικονα πεθερας!! μπρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

κοριτσια με εχουν πηδηξει στο γραφειο,δε θελω και στο σπιτι...τουλαχιστον σημερα!!!

μπου χα χα!!!!

ΕΥΔΟΚΙΑ!!!!!!!!! ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ!!! ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ!!!!

ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΧΟΡΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΖΕΙΜΠΕΚΙΚΟ...... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω το πονο μου!!

θελω να βαψω το σπιτι μου μεσα εξω!

Να βγαλω ολα τα πραγματα εξω και να τα ξανα βαλω ωστε να ειναι καθαρα και να πεταξω τα αχρηστα

Να παρω καινουργια χαλια και κουρτινες και δυο φωτιστικα

Να βαλω ταπετσαριες

Να βαλουμε πετρα εξωτερικα

Να φτιαξουμε την αυλη δαπεδο λουλουδια

Να παρω καινουργιο τραπεζακι στο μπαλκονι και ενα μεγαλο για την ταρατσα

Να φτιαξουμε την ταρατσα ,να κλεισουμε ενα δωματιο για αποθηκευτικο χωρο και το υπολοιπο παιδικη χαρα και δεντρα

ΝΑ παρουμε καινουργιο αυτοκινητο

Να χασω 10 κιλα

αυτα!

Μαριετμκνξτ ηγθ μηπως θελει να παει σε μοναστηρι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε γαιδαρες τι κακες που ειστε με τις πεθερες σας....Απο τωρα μεχρι το Πασχα νηστια και προσεφχη μπας και αγιασετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ινα και η δικια μου κανει σινεχια πιτες, σημερα το πρωι ηρθε το ταπερακι με την πρασοτυροπιτα...

Εγω εκανα αμαν να τελιωσει η αλη και εχθες πηρε το σκατο η Φλωρα και ζητησε πιτα απο την γιαγια της και η γιαγια εκατσε 10 η ωρα το βραδυ και εφτιαχνε πιτα......

Σημπεθερα ακους τι καλη πεθερα θα γινω εγω...Ευχαριστω πολυ Ινα μου για τα καλα σου λογια αλλα και εμενα αν μου τυχει καμια μαλακο νυφη θα την κανονισω οπως της αξιζει.....

Εγω να σας πω την αληθεια νομιζω πως για να ειναι η νυφη αναποδη πρεπει να ειναι και η σημπεθερα καθαρμα, περνω παραδιγμα απο εμενα και την μαμα μου..Στην αρχη οταν γνωριζομασταν ακομι και χονοντουσαν πιο πολυ φορτονα εγω και επερνα τηλεφωνο στην μαμα μου να κανω τα παραπονα μου.. Η μαμα μου θα μπορουσε ανετα να με βαζει λογια και να τα περνω ακομι περισοτερο αλλα ποτε δεν το εκανε αυτο, ισα ισα που την δικιολογουσε κιολας την πεθερα μου και ετσι καλμαρα και εγω...

Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας, μακαρι να ειμασταν κοντα να ερχοσασταν να σας φιλεψω οτι τραβαει η ορεξη σας...

Πιγα για καφεδακι με τον αντρα μου και τον Νταφλικανο (ετσι τον λεει ο αντρας μου χαιδεφτικα) την Φλωρα πιγε και την πιρε ο πεθερος απο το σχολειο και μετα πιγαμε φαγαμε εκει γεμιστα...Αυτη εφαγαν δλδ εγω θα φαω τωρα...

Η πεθερα μου παντος σημερα μου ειπε οτι αδηνατισα και οτι ειχα χασει την ομορφια μου με τα πολλα κιλα...

Σημερα εβαλα ενα παντελονι που ειχα να φορεσω απο τον καιρο πρην τον Τ. και μια αγαπημενη μου μπλουζα και χαρικα πααααρρραααα πολυ που ξαναμπενω στα ρουχα μου..

Ελισακι περαστικα στον μικρο σου, αντε να φεβγει ο χειμωνας επιτελους και να παρει μαζι και τις κωλοιωσοις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευγενια να σου πω πολλες φορες εχω αναρωτηθει πως θα ειμαι..αλλα θα φροντισω να δωσω σωστες βασεις ωστε να ξερει να επιλεξει μια νυφη που θα αρεσει και στην μανουλα...και δεν λεω για τις γκομενιτσες αυτες δεν με νοιαζουν μιλαω για την νυφη μου...και επισης θα τον μαθω να χρησιμοποιει και προφυλακτικο..(ο πατερας του ουτε να το δει δεν θελει...)δεν ειμαστε για ατυχηματα τωρα...

λιζακι μου τι ειναι παλι αυτο???περαστικα σας...απελπισια ειναι φετος..

ινα την ξερω την παροιμια με την πεθερα και δεν με συμφερει καθολου μπορω να πω..ελπιζω οχι..αν ακουσετε τη νυφη μου κανει τα παραπονα που κανω εγω κοριτσια να μου το πειτε να συμορφωθω..παντως στο γηπεδο δεν με νοιαζει αμα δεν ξερει να παιζει να φυγει...

φιλεναδα εισαι καλα??συνηθως οτι μας κανουν δεν το κανουμε...παντως λεω να μην βιαστεις να τον βγαλεις απο την μεση τον μανο ρε..πρεπει να εχεις καποιον να εκτονωνεσαι..και εγω λεω να του ψησω το ψαρι στα χειλια στα γεραματα ετσι που θα τον εχω και μεσα στο σπιτι συνεχεια ουουουουουου....το αχτι μου θα βγαλω...

ινα να ερθω να βοηθησω???μολις ανοιξει λιγο ο καιρος θα βαψω και εγω εξω την αυλη...εναν τοιχο ασπρο εχω λεω να τον κανω παιδικο σταθμο...θα φτιαξω ενα σπιτακι λουλουδακια ηλιο δεντρακια...εξαλος ειναι ο αλεξης αλλα σιγα μην τον αφησω να μου τα χαλασει...

θελω κι εγω χαλια αλλα χλωμο...

δεν μαρεσουν οι ταπετσαριες..προτιμω τα αυτοκολλητα...αλλαζουν ευκολα δεν λερωνουν ειναι πιο φτηνα..τα χρησιμοποιω συχνα..

μαρεσει η ιδεα της ταρατσας...

τα κιλα δεν τα σχολιαζω καν...

ευακι μπραβοοοοο..τελικα αυτη ειναι η ακλυτερη ανταμοιβη για τις στερησεις...να βλεπεις πισω τον παλιο σου εαυτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείτε μου πόσες κακίες έχω πει αυτές τις μέρες γενικά για πεθερές κ ειδικά για της Μαριέττας, για να δω πόσα θα πληρώσω τις επόμενες μέρες?????

Ήρθε ο καλός μου σήμερα κ μου είπε πως η μαμά θα έρθει την Παρασκευή κ θα φύγει την ΤΡΙΤΗ……την ΤΡΙΤΗΗΗΗΗΗΗΗ….. θέλω να σκοτώσω όλες τις πεθερές, καλές, κακές, χοντρές, κακές, ξανθές, μελαχρινές ή καραφλές………

ΓΙΑΤΙΙΙΙ?????

Η Μαριέττα κέρδισε τον τίτλο, εγώ θα περάσω αξέχαστες στιγμές με την μαλακισμένη???????

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω το πονο μου!!

θελω να βαψω το σπιτι μου μεσα εξω!

Να βγαλω ολα τα πραγματα εξω και να τα ξανα βαλω ωστε να ειναι καθαρα και να πεταξω τα αχρηστα

Να παρω καινουργια χαλια και κουρτινες και δυο φωτιστικα

Να βαλω ταπετσαριες

Να βαλουμε πετρα εξωτερικα

Να φτιαξουμε την αυλη δαπεδο λουλουδια

Να παρω καινουργιο τραπεζακι στο μπαλκονι και ενα μεγαλο για την ταρατσα

Να φτιαξουμε την ταρατσα ,να κλεισουμε ενα δωματιο για αποθηκευτικο χωρο και το υπολοιπο παιδικη χαρα και δεντρα

ΝΑ παρουμε καινουργιο αυτοκινητο

Να χασω 10 κιλα

αυτα!

Μαριετμκνξτ ηγθ μηπως θελει να παει σε μοναστηρι?

Ίνα σου στέλνω 100.000 ευρώ που βρήκα στην τσέπη μου είναι αυτά που θα μου περισσέψουν από το σπίτι που θα φτιάξω στην Κέρκυρα με τον τεράστιο κήπο, με ένα μεγάλο μπάρμπεκιου κ που θα βλέπει θάλασσα!!!!

Τώρα ρε συ για τα 10 κιλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα…. μόνο να σκοτώσω την πεθερά σου, να μην σας φτιάχνει πίττες κ να μην σου μάθει πως ανοίγουν φύλλο κ τις φτιάχνεις κ εσύ….. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Εύη…. μας έχεις βάλει τα γυαλιά!!!!

Ελίζα υπομονή…… περαστικά κ ελπίζω να μην κρατήσει πολύ!!!!

Γεια σου ρε Μαράκι….. γιατί νομίζω πως ο Μανωλάκης που δεν κάθεται λεπτό στον κώλο του έχει πάρει από σένα???? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείτε μου πόσες κακίες έχω πει αυτές τις μέρες γενικά για πεθερές κ ειδικά για της Μαριέττας, για να δω πόσα θα πληρώσω τις επόμενες μέρες?????

Ήρθε ο καλός μου σήμερα κ μου είπε πως η μαμά θα έρθει την Παρασκευή κ θα φύγει την ΤΡΙΤΗ……την ΤΡΙΤΗΗΗΗΗΗΗΗ….. θέλω να σκοτώσω όλες τις πεθερές, καλές, κακές, χοντρές, κακές, ξανθές, μελαχρινές ή καραφλές………

ΓΙΑΤΙΙΙΙ?????

Η Μαριέττα κέρδισε τον τίτλο, εγώ θα περάσω αξέχαστες στιγμές με την μαλακισμένη???????

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: αχαχαχχχχαχαχχαχαχα πεθαινωωωω...αντε βρε και εις ανωτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Εύη…. μας έχεις βάλει τα γυαλιά!!!!

Ελίζα υπομονή…… περαστικά κ ελπίζω να μην κρατήσει πολύ!!!!

Γεια σου ρε Μαράκι….. γιατί νομίζω πως ο Μανωλάκης που δεν κάθεται λεπτό στον κώλο του έχει πάρει από σένα???? :roll::roll::roll:

κατι πηρε και απο μενα..ελπζω και το μυαλο αργοτερα...παντως ρε γαμωτο ειναι κακο που βαριεμαι τα παντα τοσο γρηγορα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Μαράκι να είσαι καλά……. πες μου την διεύθυνση της πεθεράς σου να τις στείλω ένα λικεράκι!!!!

Όχι δεν είναι κακό… κακό είναι να έχεις παιδί που τα βαριέται όλα τόσο γρήγορα!!!

:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν γινω πεθερα,θα κολλαω στον Ηλια να με παιρνει μαζι του βολτες με την γυναικα του και θα παραπονιεμαι για ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ 1ου βαθμου και θα πηγαινω επισκεψη καθε μερα στο εγγονι μου γιατι δε θα μπορω να μενω μονη μου στο σπιτι...εννοειται οτι ο Μανος θα εχει αποδημησει εις Κυριον!!!

αν οχι,τοτε θα πρηζω εκεινον γιατι δε θα με πηγαινει βολτες και θα του μιλαω ολο για εκκλησιες και προσευχες!!!

και θα κλαιγομαι ολη την ωρα και θα αναπολω το παρελθον και θα του λεω:θυμασαι Μανο τι ωραια που ηταν οταν πηγαιναμε εκδρομες διημερες και καναμε συνεχεια σεξ και δε σηκωναμε τηλεφωνα,παρα μονο τα ποδια μας για να παμε τουαλεττα και να συνεχισουμε τα ημιχρονα;

Μαρια καναμε κι εμεις ΚΑΠΟΤΕ ημιχρονα!!!

τι ωραια εικονα πεθερας!! μπρρρρρρρρρρρρρρ!!!!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ ο Μάνος θα έχει αποδημήσει εις Κύριον……. η πεθερά σου όμως?????

Το πιο ΕΦΙΑΛΤΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ!!!!! Μπρρρρρρρ

Ξέρεις η πεθερά της πεθεράς μου ζει κ βασιλεύει κοντεύει τα 100!!!

Εμείς στις 100 σελίδες κλειδώνουμε το θέμα….αυτήν τί να την κάνουμε????

Με έπιασε κ μένα η μαλακία….ΜΠΟΥ ΧΑ ΧΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πείτε μου πόσες κακίες έχω πει αυτές τις μέρες γενικά για πεθερές κ ειδικά για της Μαριέττας, για να δω πόσα θα πληρώσω τις επόμενες μέρες?????

Ήρθε ο καλός μου σήμερα κ μου είπε πως η μαμά θα έρθει την Παρασκευή κ θα φύγει την ΤΡΙΤΗ……την ΤΡΙΤΗΗΗΗΗΗΗΗ….. θέλω να σκοτώσω όλες τις πεθερές, καλές, κακές, χοντρές, κακές, ξανθές, μελαχρινές ή καραφλές………

ΓΙΑΤΙΙΙΙ?????

Η Μαριέττα κέρδισε τον τίτλο, εγώ θα περάσω αξέχαστες στιγμές με την μαλακισμένη???????

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θα μεινει σε σας?Την παρασκευη θα βαζεις πλυντηρια, το σαββατο θα σιδερωνει(και κουρτινες)την Κυριακη θα κανει παστιτσαδα και σοφριτο εσεις θα βγειτε για βολτα θα επιστρεψετε για φαγητο και θα πλεινει και τα πιατα.Την Δευτερα θα κανει γενικη εξω ολα τα χαλια!την τριτη θα πας κομωτηριο μεζ, βαφη κουρεμα χτενισμα και μανικιουρ πεντικιουρ.Μετα θα φυγει.Ειδες ποσο γρηγορα περνανε οι μερες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσακια συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλα θέλω να σας ρωτήσω κάτι.ο μικρός μου έκανε 2 φορές εμετο πολυ και άλλη μια που έβγαλε το πονσταν πήρα την παιδιατρο αλλα μου σπάσε τα νεύρα γιατί ήταν πολυ ψυχρή.μου είπε να του δώσω φιδε και αντί τιμά....τι άλλο πρέπει να κάνω για τον εμετο?ξέρετε κάτι?

Πρώτη φορα το παθαινω ο μεγαλος δεν έχει κάνει ποτέ του εμετο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axγράφω απο το κινητό και γράφει ότι θέλει....αντιπυρετικα για τον πυρετό έγραφα....

Πω καλα έχει κολλήσει εντελώς το μυαλό μου...υποθετο ε?ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίνα θα μείνει σε εμάς!!!!!

Αν μου σιδερώσει θα τα κάψει…

Αν μαγειρέψει δεν θα φάει κανείς… (κ δεν είναι Κερκυραία για να τα κάνει αλλά είναι κ άσχετη σε όλα)

Αν πλύνει τα πιάτα τα μισά θα πρέπει να τα ξαναπλύνω κ τα άλλα μισά δεν θα υπάρχουν πιά……

Αν καθαρίσει θα βρω τα μισά πράγματα σώα κ τα άλλα μισά σε χειρότερη κατάσταση από πριν….

Το κομμωτήριο μου άρεσε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...