Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδια Μαιου-Ιουνιου-Ιουλ09+αδερφακια κ ερχονται κ αλλαΝο9


Recommended Posts

Πολλες νοστιμιες μου μυρισαν και ηηηηηηηηηηρθα!!!!!!!!! :D:D:D

Αρνακι με πατατουλες? :-ss:-ss8-}8-}8-}

Λουκανικακια και αστρομοσχαρακι......?? Μιααααμμμμμ!!!!!!!! :D

Λοιπον για το επιδομα πετρελαιου δεν ξερω τι θα γινει ειλικρινα.

Οχι οτι θα ειναι κανενα τραγικο ποσό που θα μας σωσει... αλλα ρε αδερφε... τι το λες και δε το κανεις...? :twisted::twisted::twisted::twisted:

Στα 650 ευρω ειναι γυρω στα 150 ετσι δεν ειναι? Γιατι να μη τα παρουμε? :evil::evil::evil::evil:

Ααααα!!!!!! Κοριτσια... Μαιο θα κανετε τις βαφτισεις σας?

Η καλυτερη περιοδος για μενα!!!!!

Αφου εγινα νυφουλα στις 17 Μαιου το 2008, και 23 Μαιου το 2010 βαφτισαμε το βλασταρι μας..! :D;);););););)

Βαριεμαι υπερβολικα σημερα.... Ο Β με την μικρη κανουν νανι!!!!!!!!!!!!!!! Ναιιιιιιιιιιιι!!!!!! Μου φαινεται απιστευτο... Τον εχει κοψει ΚΑΙ τον μεσημεριανο υπνο εδω και ενα 5μηνο-6μηνο.... [smilie=crybaby2.gif] ....... και μετα μου λετε να κανω κι΄αλλο......... =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 921
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φανή και μένα κοιμούνται τώρα και τα δύο :ymparty: , καλά, για τη μπέμπα φυσιολογικό είναι, για τη μεγάλη μου είναι πρωτάκουστο γιατί και μένα τον τελευταίο καιρό γίνεται μάχη για να κοιμηθεί το μεσημέρι :(

Για το επίδομα δίκιο έχεις, καλά είναι και τα 150ευρώ από το τίποτα!

Κατερίνα μου για το πετρέλαιο που ρωτάς, αφαιρέσαμε τις ασφάλειες των υπολοίπων ενοίκων, οπότε δεν μπορούν να ανάψουν. Άμα αλλάξουν γνώμη, ας κοπιάσουν να πληρώσουν και μετά χαράς θα τους τις επιστρέψουμε :D . (σιγά μην αλλάξουν γνώμη βέβαια :roll: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσα!!!!!!!!!!!!

Μπήκαν οι Απόκριες,κι είπα να κάνω κι εγώ την εμφάνισή μου!!!!

Ο βασιλιάς Καρνάβαλος!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τι μου κάνετε βρε σεις?

Μαζευόμαστε σιγά σιγά οι Άσωτες κόρες βλέπω....

Η Αγγελική,εγώ...άντε να ρθει και η Κωνσταντίνα μας,να γίνουμε πάλι το παλιό,καλό παρεάκι!!!!!!!

Σας έχω νέα!!!!

Μπείτε στην ομάδα μας να τα διαβάσετε........

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κοριτσαρες επιτελους το θεμα μας πηρε τα πανω του...... ;):lol: Μαρακι καλως ηρθες... :x

μπητε στο fb στο προφιλ να καμαρωσετε τη Λενια που χορευει πανω στο τραπεζι :lol: για τα ρουχα δε θελω σχολια σιδερωμενα ειναι ο τρελος ο αντρας μου τραβουσε κ αυτα.......... :o:shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα!!!

Η γιορτή της γυναίκας σήμερα....!!

Χρόνια πολλά λοιπόν στις γυναίκες

που ζουν μέσα σε μια ευτυχισμένη οικογένεια....

Θα μου επιτρέψετε όμως να πω ένα ΜΠΡΑΒΟ κι ένα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

σε όλες αυτές τις γυναίκες που πορεύονται μόνες στην ζωή

... χωρίς ένα σύντροφο δίπλα τους...

Είτε από απώλεια είτε από ένα χωρισμό...

Που πρέπει να κλαίνε και να θρηνούν την νύχτα

για να μην πικραίνονται τα παιδιά τους...

Που χαμογελούν όπως ο κλόουν στο τσίρκο

και μέσα τους σπαράζουν...

Που ζουν με την αγωνία της άχαρης και αβέβαιης δουλειά τους...

με τους λογαριασμούς να τρέχουν...

Που ποτέ όμως δε λυγίζουν και τραβούν ίσια μπροστά

βρίσκοντας καινούριους δρόμους ευτυχίας

για αυτές και τα παιδιά τους...

Χρόνια πολλά σε όλες τις γυναίκες της γης..

Μαρακι εγω σε πηρα χαμπαρι πριν καιροοοοοοοοοοο!!!!!!!!! ;););););)

Κατερινα με το μπαρδον :lol: αλλα το βιντεο δε μπορω να το βρω... :?:?:?

Για κοπιαστε οι υπολοιπες...

Εφτιαξα πορτοκαλοπιτα, μπισκοτα βουτυρου, και μολις εβαλα στο ψυγειο την σφολιατα τα σφιξει..!

Θα κανω "πιτσοπιτα"...Τεεεεελεια!! Περιμενουμε παρεουλα.. Αλλα το απογευμα τους καλεσα, δεν ειχα ορεη για φαγητα... α πα πα..... απιστευτη τεμπελια με δερνει σημερα... :lol::lol:

Σας φιλω οοοοοοοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mα.. μαρη Μαρικα μου..... :lol::lol::lol::lol: αφου σε αναζητουσα εδω στο παρεακι μας (πηγαινε σελ.5)!!.. σε φωωωωωωωωωωναζα...αλλα εσυ....... αλλου γι΄αλλου!!! :D:D:D

(ειδα μια κουβεντα που ειχες σε ενα ποστ στο f/b.. αλλα δεν πηρα θεση)..

Γατα με πεταλα ειμαι...! Ειδες;?? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή αχαχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

Ωστε εσύ είπες να ξεράσω,κι έχω βγάλει τα έντερά μου εδώ κι 1 μήνα??????????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι να κάνω η καψερή?Γράφω μπας και με διαφωτίσει κανείς,αλλά τίποτα!!!!!!!!!!!!!

Το κατάλαβες ότι έμεινες πια μόνη σου....με ένα παιδί....κάνεις τη διαφορά....

Για να σε "παίζουμε" στην παρέα μας,θα πρέπει να γκαστρωθείς κι εσύ!!!!

Άντε τι κάθεσαι????????

Κορίτσια,πρέπει ν αρχίσω να διαβάζω παλιά ποστ για να μπω στο κλίμα...

Έχω χάσει επεισόδια με όσες δεν είμαι φίλη στο φβ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανη δεσ τα μικρα της τσικνοπεμπτης.......... ;)

Μαρακι ναι κατι ειχε πει η Φανη,αλλα δεν ειδαμε τιποτε γραμενο κ δε σχολιασαμε.... :)

χρονια πολλα σε ολες μας,,οσες βγειτε εξω καλα να περασετε.... :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια...... αχ ολη μερα προσπαθω να γραψω λιγουλακι κ τα θηρια δεν μ αφηνουν γκρρρρρρρρρ........

Χρονια πολλα σε ολες μαε πολυ σωστα τα ειπεες Φανη μου....ετσι ακριβως ειναι...

Το τσικνισατε χθες...κ μεις εδω σπιτι ψησαμε κατιτις, αχ παν εκεινες οι καλες εποχες που τετοιες μερες γυρνουσαμεε σε ταβερνες κτλ κτλ.........

Τα καρναβαλακια σας σουπερ Ιφι κ Κατερινα. ο δικος μου φετος Πυροσβεστης α ειπαμε ν αλλαξουμε σωμα ασφαλειας φετος, βεβαια πηραμε κ ενα φανταροκομαντο για ωρα αναγκης....τις αλλες ουτε θελει να τις δει ειδα κ επαθα να τον πεισω να μην ντυθει για τριτη χρονια ασυτνομικος....πολυ της προστασιας αυτο το παιδι μου....

Για το επιδομα που λετε, εμας μπηκαν τα λεφτα με αρκετη κααθυστερηση μην παραξενευεστε ολα στην Ελλαδα ετσι λειτουργουν.....

Μαρια εχουμε ευχαριστα κ εχασ επεισοδια;;;;για πες.............

Αυριο θα παμε χωριο κ εχω να ετοιμασω πραγματακ βαριεμαι.........καλο βραδυ σε ολες!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεεεεεεερα!!!!!!!! :D

Να μαι κι εγω....! Μολις γυρισα απ΄εξω.. ειχαμε παει με την μικρη για καφε σε μια φιλη μου που ειχε χθες γενεθλια.. εμεινα χωρις φαγητο... τα αυγουλακια στο ψυγειο με φωναζουν...... helloooooo!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλο Σ/Κ σε ολες κοριτσια μου..!

Ελπιζω να μπορεσω με ησυχια να μπω το βραδυ, να σας γραψω.

Φιλια πολλαα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααααα που ειστε;;;;;

τωρα που μπαινω συχνα εξαφανιστηκατε...

κ γω παω να την πεσω σε λιγακι πηγαμε βολτιτσα στο χωριο μας σημερα κ ειμαι κομματια κ κατι παραπανω.....καλο βραδυ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι σε συγχέρω και επισήμως γιατί ανεπισήμως τα χουμε πει..

Μάλλον δεν μπορεσες να κρυφτείς για τί σε καταλάβαμε ;););) πιο νωρίς......

Φανήηηηηηηηηηηηηηηη ακόμα και οι πιστές αγκάστρωτες σε συμβουλεύουν [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

χαχαχαχαχαχαχα πλάκα έχουμε......

κορίτσια μου τι κάνετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Καλη εβδομαδα να εχουμε!

Ζαιρα.....ειμαι η μονη που δε μπορεσες να μπλεξεις στα διχτυα σου... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=)) Πολυ ζορικη σου βγηακα τελικα... Δεν καταλαβαινω εγω απο τιποτα..... :lol::lol::lol:

Μα παλι χαθηκατε ολες... πανω που στρωνει το παρεακι... καποια εξαφανιζεται.. :cry::cry:

Και γω οπως παντα εδω.. η αγκαστρωτη.. να σας χαλαω την πιατσα.. :lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα σε οοοοοοοοολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!

Πολύ φουρτούνα σήμερα ρε κορίτσια...........τέτοιες ναυτίες,ούτε σε καράβι να ήμουν....

Έχω κι ένα φρικτό πονοκέφαλο,άστα να πάνε.......

Για όσες δεν το διάβασαν,γράφω αναλυτικά για τα ευχάριστα εδώ στο μάμμυ,στην ομάδα μας με τις καλοκαιρινές μανούλες.Μπείτε εκεί....

ΑΓΓΕΛΙΚΉ,που πήγες καλέ?Μια που σε βρήκαμε και μια που σε χάσαμε πάλι?

Κατερίνα η ζουζούνα σου έχει πολλή πλάκα!!!Καλέ τι κούνημα ειν αυτό? :shock::shock:

Φανή,μη μας το παίζεις δύσκολη,γιατί θα ρθουμε εκεί ναι θα καταστρώσουμε με τον άντρα σου σχέδιο βιασμού!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Δωρούλα πυροσβέστης ο μικρός,ε?Ωραία ιδέα...Από πού πήρες τη στολή?

Εμάς εδώ στο νησί,όλο τα ίδια και τα ίδια φέρνουν.....

Φέτος τον πήρα μαζί μου και διάλεξε μόνος τη στολή του...πολύ πρωτότυπη και επίκαιρη....

GUMMY BEAR!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Που στο καλό τον θυμήθηκε αυτό το παιδί,είμαι ν απορήσω....

Με βαριά καρδιά του την πήρα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο βραδυ στην παρεουλα εδω ειμαι καλε αντεχω ακομη...... :shock: χθες ημουν ορθια απο τις 4 το απογευμα ως τις 10 το βραδυ......ναι καλα διαβασατε...απο νωρις τους ταισα τους εντυσα κ βουρ στο αποκριατικο παρτυ,2 ωρες δεν εβαλα κολο κατω κ τα δυο ευτηχως ειναι μια ξαδερφη κ οι φιλες μου κ κοιταζαν μια τον ενα κ μια την αλλη..κ εγω γυρω,γυρω.......φυγαμε απο εκει παρεδωσα τον μεγαλο με την καμερα στον αντρα μου..........ναι καλε κανω κ την καμεραμαν τωρα πια :lol: κ βουρ με τη μικρη στο καροτσι,για τερμα πανω στην αλλη ακρη της πολης που ειχαν φωτια...κλαδαρια τα λεμε εδω.......εε κατα τις 9 μαζευτηκα αλλα δεν ενιωθα ποδια κ μεση........... :| η μικρη ξυπνια κ κοιμηθηκε με 40 γραμ γαλα εσκασαν δυο δοντια μαζι κ με το ζορι το πινει.....ευτηχως τρωει το φαγητο της........σημερα ειναι με 15 λεπτα υπνου,φταιω κ εγω την ξυπνησα να την ταισω....κ τωρα κοιματε χωρις σταγονα γαλα...... :|

Μαρακι την ειδες εεεεε? αχ απο τα κλαμπ θα τη μαζευουμε....εχει ορεξη για χορο ολες τισ ωρες,δεν καταλαβενει τιποτε...... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, τί μου κάνετε?

εμείς όλα καλά, οι ζουζούνες μου μια χαρά. Τα μόνα νέα μας είναι ότι τελικά έκλεισα την εκκλησία για τη βάφτιση στις 25 Μαιου, πάντως δεν θα κάνω τίποτα ιδιαίτερες ετοιμασίες, εμ δεν λένε ότι το δεύτερο παιδάκι είναι πάντα ριγμένο? ;)

Κατερίνα είδα και γω τη Λένια σου, αχ τί νάζι! έτσι είναι τα κορίτσια παιδί μου , μες το νάζι :D

Μαρία συγχαρητήρια και από μένα για την εγκυμοσύνη σου, με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...........πως ειστε;;;;μολις κοιμηθηκε το μικρο θηριακι κ ειπα να πιω λιγο καφε πριν ξεκινησω παλι δουλιτσες... :roll::roll:

Κατερινα μου, την ειδα την νεραϊδουλα σου σκετη γλυκα....να τη χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!

Στεφ μου, θα σε μαλωσω γιατι καλε το δευτερο παιδδακι ριγμενο;;;;εγω αντιθετως θα του κανω αρκετα πραγματακια μαλλον γιατι εχω ορεξη κ γενικως μου την εχει δωσει..χαχα

Μετα απο ατελιωτες ωρες ψαξιματος στο ιντερνετ κ διαφορων ιδεων που ειχα οπως σας ειχα πει το θεμα μας θα ειναι τα στρουμφ.... :lol::lol::lol:

Θα τα κανω ολα μονη μου.. (σχεδον) για τις μπομπον των μεγαλων θα παρω γλαστρακια με βασιλικο κ ισως κ αλλα αρωματικα φυτα κ θα τα ντυσω με τα χρωματα που θελω κ πανω εκει θα δεσω κ τα πρισκλητηρια τα οποια τα χω σχεδιασει κ μου μενει η επιλογη χαρτιου κ η εκτυπωση....

Για τα παιδακια θα φτιαξω χαρτινα χωνακια με ζαχαρωτα κ μπομπομπον γλαστρακι-μανταλακι στρουμφ...

Ακομη δεν εχω καταληξει σε γλυκο οποια εχει καμια καλη ιδεα ας την ριξει.... :ymbringiton::ymbringiton::ymbringiton:

Θα σας βαλω φωτο απ ολα οταν τα ολοκληρωσω....

Πολλα φιλια κ καλημερααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεεεεεεερα!!!!!

Δωρα μ' αρεεεσει πολυ που θα τα κανεις ολα με τα χερακια σου!

Ξερεις ποσο μ΄αρεσει κι εμενα να δημιουργω!! :D

Εννοειτε πως περιμενουμε φωτογραφιες με την πρωτη ευκαιρια! ;);)

Για κερασμα-γλυκο στην βαφτιση θα μου αρεσε πολυ .. κατι σε στιλ. "σοκολατενιο γλυφιτζουρι"... με πιανεις?? :lol::lol: Συνταγη ας πουμε απο τρουφακια βουτηγμενα σε χρωματισμες σοκολατες.! ;)

Με ξυλακι-σουβλακι, κορδελιτσες και τετοια!

Μ΄αρεσει και η ιδεα των καπκεικς με ζαχαροπαστα και το αρχικο του ονοματος!

Αχχχ!!! Τι καλα να σε ειχα κοντα... να τα καναμε παρειτσα.... :D

(να τρωω και οτι χαλαει..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: )!!!

Στεφανια μου ωραια!!! Με το καλοοοοοοοο να γινει χριστιανη και η δευτερη κορουλα σου!

Κατερινα.... την ειδα επιτελους την τσαπερδονα σου... :lol:

Πολυ πονηρια στο ματι βρε παιδι μου.......... :lol::lol::lol:

Να ναι γερη να σας γεμιζει χαμογελα.

Μαρακι μου, πηρες τα αποτελεσματα?

Ευχομαι να ειναι ολα καλα!!

Εχεις αναγουλες? πφφφφ....... θα περασουν συντομα.. αντε! Ολοκληρο κοριτσι εχεις στην κοιλια!

Να μη σε παιδεψει και λιγακι? Ε? ε?!!!!!! :D:D

Εγω που λετε... ψοφαω απ΄την περιοδο σημερα...

Μα τετοιο χαλι καθε φορα και χειροτερα.. Χτυπησα ενεση βολταρεν χθες.. :(

Να κανω εμμετο απο τον πονο και να ποναει μαζι και το κεφαλι μου...Αηδιασα.....

Θα γκαστρωθω μου φαινεται να ησυχασω......

Ελαααααααα. ποια πηρε αερα....????? Μια πλακιτσα εκανα... :lol::lol::lol::lol:

Σημερα συνηθλα.. μαγειρεψα κεφτεδακια κοκκινιστα με ρυζακι, βγηκα λαικη πηρα και τις σαλατες μου και τωρα σπιτι-καφε και μοναξια....Μ΄αρεεεσει!!!!!!! :D

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?ειχα μερες να μπω με το καλο να βαφτισετε τα μικρα σας στεφανια μου κ εγω στη μικρη πιο πολλα καναμε σε σχεση με το μεγαλο σε ετοιμασιες μιας κ η νονα μας τα εκανε ολα αφου αυτη ειναι η δουλεια της στον μεγαλο ειχα κανει καποιαε γω...αλλα βιντεο φωτογραφο ειχα κ στα οπως κτραπεζι....

τι αλλο τη δευτερα τελειωσαμε το κουτι αντιβιωση μπας κ περασει ο βηχας του μεγαλου κ απο χθες εχει γεμισει σπυρια παντου σε ολο το σωμα του ακομα κ στις παλαμες κ πατουσες τον πηγα στη παιδιατρο κ μου ειεπα αλλεργικο ειναι αλλα δεν ξερουμε απο τι οποτε παλι γοα μια βδομαδα συροποια κ βλεπουμε κοριτσια μηνες αυτο το χαλι ως ποτε δεν ξερω....εχω τον αντρα μου με αδεια κ κανω δουλειες στο σπιτι κ καμια βολτα η μικρη μουειναι γκρινιαρα εχει μερικες μερες κλαει φορες τη μερα κ ρε σεις κοριτσια ακομα ξυπναει τη νυχτα ειναι μ κ ξυπναει 3φορες σιγουρα κλαιει στον υπνο της παω τη χαιδευω η νερο κ αυτο ποτε θα στρωσει δεν ξερω γενικα εχει πολυ κλαμμα κ δεν ξερω γιατι...αυτα σας αφηνω γιατι κλαιει η μικρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπράβο Δωρούλα χρυσοχέρα, μωρέ εγώ δεν το χω καθόλου, και τα πολλά ψαξίματα ακόμα με κουράζουν :oops: πού να κάτσω να τα φτιάξω κιόλας!

Αμάν βρε Ιφιγένεια, άντε να φτιάξει ο καιρός να ηρεμήσετε πια από τις παλιοαρρώστιες :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι βρε κορτσια δε χαθηκα...

Λειψαμε λιγες μερες Αθηνα στην πεθερα μου γιατι ειχαμε δουλειες και εγω και ο Γ. Εκει ουτε ιντερνετ παιζει ουτε τιποτα ευχαριστο μονο φωνες, καυγαδες, ψευτικες αρρωστιες, τετοια... :cry::cry::cry::cry::cry:

Παντως οι δουλεις πηγαν καλα και συντομα κατι :idea: καλο θα εχω να ασχοληθω...! ;););)8-)

Τον Ιασωνα τον πηγαμε το Σαββατο στην Kiddom και περασε σουπερ... κι εμεις δηλαδη. Μπηκα κι εγω σε κατι συγκρουομενα και κατι τραινακια και ταρακουνηθηκα λιγο, ειχα και κατι ψιλο-ενοχλησεις για 3 μερες, τελικα ολα καλα. :| Την Κυριακη παλι που τον πηγαμε στην αποκριατικη γιορτη στο Ζαππειο μας εψησε η γκρινια του απο τη στιγμη που βγηκαμε απο το σπιτι μπροστα απο ενα περιπτερο να τσιριζει και να χτυπαει τα ποδια του για να παρουμε "μικρο μου πονυ" και κατι για ενα "κιτρινο κουμπι" που λογω υστεριας δεν καταλαβαινα... :shock: αυτη η συμπεριφορα συνεχιστηκε :roll::roll::roll: και στο παζαρι που ηταν με παιχνιδακια και αποκριατικα στο Ζαππειο. Για τα τραμπολινο και τα καρουσελ ποσως ενδιαφερθηκε. Μας ρημαξε τα νευρα...τον μαζεψαμε αρον-αρον και σπιτι παλι στη γκρινια της πεθερας... σουπερ ε? :evil::evil::evil:

Τα δικα σας τωρα...

Μαρια μου συγχαρητηρια κι απο εδω!

Τι εγινε ειχες κανενα νεο απο την εξεταση? Θα παρεις καποια αντιβιωση τελικα? Κι εμενα οι ναυτιες καλα κρατουν νιωθω καθε μερα αλλα δεν κανω ποια εμετο, μυριζω κανενα λεμονακι, η τρωω κατι αναλογως με τα κεφια και περναει. Κατα τα αλλα μια παλιο-ευαισθησια στα δοντια εχω αποκτησει και ποναει πολυ και θεραπεια δεν υπαρχει με κατι ειδικες οδοντοκρεμες και διαλυματα δεν ειδα φως... Depon Odis μασωμενα, σχεδον χωρις νερο... μη χειτροτερευουμε και τη ναυτια με τα νερα. Παιρνω 3-4 τη βδομαδα.

Δωρα μπραβο σου που εχεις ορεξη να ασχοληθεις με τοσα πολλα για τη βαφτιση της μικρουλας σου! Το γλυκακι - γλυφιτζουρι με Oreo που εβαλε η Ιφιγενεια πολυ μου αρεσε! Στη βαφτιση του Ιασωνα ειχαμε cupcake κακαο με γαλαζια ζαχαροπαστα και ενα κιτρινο "Ι".Κι εμεις τοτε ειχαμε φτιαξει τις προσκλησεις μονοι μας στον εκτυπωτη και ειχαμε παραγγειλει τα κουφετα με σοκολατα μεσα (μπορουσες να τα τρως με το κιλο, τοσο νοστιμα) και καραμελο-πουγκακια απο γαλαζιο τουλι. Αλλα δεν ειχαμε θεμα και πολλες κατασκευες...

sousou, κι εσυ με το καλο να βαφτισεις το παιδακι σου! 25 Μαιου ειναι ωραια ημερομηνια για τον καιρο...Ουτε πολλη ζεστη ουτε απροοπτες βροχες.

Κατερινακι, η Λενια σου δινει ρεστα στα τραπεζια ε? Μια χαρουμενη κουκλιτσα ειναι!

Φανη, περαστικα βρε... ε, περαστικα θα ειναι... η περιοδος βλεπεις σ' αφηνει και 15-20 μερες στην ησυχια σου... Ενω τα δικα μου? Δε θα παρει καμια 20ρια χρονια απο σημερα να περασουνε?

Ιφιγενεια, αρρωστος παλι ο μεγαλος? Εχεις πηξει ε? Το ξερω οτι δε βοηθαει αλλα κι εδω αναρρωτηριο - τρελαδικο ειμαστε καθε χρονο (3η χρονια φετος στον παιδικο) απο Οκτωβριο - Μαιο. Το εχω παρει αποφαση... και καπως εγινε απο τις πολλες ιωσεις που περασα με τον Ιασωνα μαζι και μου εμεινε και αλλεργικη ρινιτιδα και ετσι ειμαστε σετακι με τις μυξες πια... Ετσι μου ρχεται να κοψω κι εγω τα κρεατακια το καλοκαιρι μαζι του. :lol:

Η μικρη σου γκρινιαζει μονο η νυχτα? Θυμισε μου ποσο ειναι? Μηπως θαλει κανενα στρωσιμο στον υπνο και δεν ειναι τιποτα αλλο? Αν δεν κοιμαται καλα τη νυχτα μπορει να γκρινιαζει και τη μερα...

Αργω μεν αλλα γραφω πολλα... :oops::oops::oops:

Καληνυχτα κοριτσαρες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας, τί μου κάνετε?

Εμείς μέσα, χουχουλιάζουμε στο σπίτι γιατί έξω κάνει λίγο κρύο, άναψα και καλοριφέρ ύστερα από πολλές μέρες. Άντε να ξαναφτιάξει ο καιρός γιατί μπούχτισα τις βροχές και τή μουντάδα :(

Οι κόρες δίπλα μου στον καναπέ, με τη μεγάλη να φοράει μια αποκριάτικη μάσκα και τη μικρή να έχει ξεκαρδιστεί στα γέλια, έχουν τόση πλάκα! :D Κ που να φανταστεί κανείς ότι πριν από μερικά δευτερόλεπτα είχαμε τσιρίδες από τη μικρή γιατί η μεγάλη της έπαιρνε το παιχνίδι της! :o Μα καλά, αν από τώρα τσακώνονται, άμα μεγαλώσει λίγο η μικρή τί θα γίνεται??? ούτε να το σκέφτομαι..... :lol:

Κούκλες εσείς τί νέα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια..τι καλησπερα βεβαια μεταμεσονυχτια ειναι αυτη...τελοσπαντων...

Παλιοκαιρος σημερα, δυστυχως δεν πηγαμε στην αποκριατικη παρελαση που ειχε στην πολημ μας οχι τπτ ιδιαιτερο αλλα για τα παιδια καλα ειναι χαιρονται αλλα πολυ κρυο φοβηθηκα να τον βγαλω...

Ιφι, ευχαριστω για το λινκ τα εχω υποψιν αν και σκεφτομαι να ψσξω κ αλλο το θεμα του γλυκου γιατι αν κανω κ αυτο μαλλον πολλα θα μου ρθουν δεν εχω αποφασισει ακομη...

Αγγελικη μου, μικρουλη εχω με μπερδεψες μαλλον με την Στεφανια...εσυ πως πας;

ΦΑνη, ωραια θα ηταν οντως να τα κανουμε παρεουλα τα ατομα που κανουν κατι με ορεξη το αποτελεσμα ειναι πολυ πολυ πολυ καλο!!!!!!

Στεφανια, κ μενα πολυ ξεκαρδιζεται με τον μεγαλο τρελαινεται δλδ τα ματια καρφωμενα πανω του κ περιμενει να τον κανει να γελασει..απιστευτο μου φανεται....

Ας ελπισουμε την δευτερα να χει καλο καιρο να βγουμε καμια βολτα....

πολλα φιλια κ καλα να περασετε το τριημερο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...