Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol: Kouklos Daphne mou!!!!!

K emeis 8a tin ntisoume lagoudaki einai i moni stoli pou vrika sto jumbo pou mou arese, skefteitai oti oute sto size tis vrika k tis pira megaliteri..8a tin pame se karnvalistiki parelasi tin Kiriaki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και από μένα!

Διάβασα γρήγορα-γρήγορα τα νέα σας γιατί ετοιμαζόμαστε να φάμε γεμιστά! Είναι οι γονείς μου εδώ, γι'αυτό χάθηκα, sorry!

Περαστικά στην Αννούλα και τον Λευτεράκη!

Δάφνη, κούκλος ο πειρατής Άρης!

Γωγώ καλό ξεκίνημα! Ξέρω τα λεφτά δεν φαίνονται πολλά, αλλά θα καλύπτουν ανάγκες του μήνα! Σκέψου! Πετρέλαιο, γάλατα-κρέμες της μικρής! Οι μισθοί πήραν την κατηφόρα. Η κουμπάρα μου στο δημόσιο με 8 χρόνια προυπηρεσία, ΔΕ εκπαίδευση, παίρνει 500 ευρώ :o (φανταστείται ότι δίνει 350 στον παιδικό σταθμό) :shock:

Προχθές πήγαμε παιδίατρο. Χάσαμε 200γρ και πήραμε 1 πόντο, δηλ 9150γρ και 77εκ!

Η αλήθεια είναι ότι δεν την πίεζα να φάει γιατί τον προηγούμενο μήνα πήρε 850γρ. Ο γιατρός δεν αγχώθηκε και μου είπε να μην ξεκινήσω τώρα να την μπουκώνω επειδή έχασε. Στην καμπύλη είναι τώρα εκεί που έπρεπε να είναι.

Το παιδί μου είναι αυτορυθμιζόμενο :lol: επειδή πήρε πολλά τον προηγούμενο είπε τώρα να το αντισταθμίσει :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε δάφνη !!!Σοβαρα μιλάς τωρα???Τι τελεια φώτο???Ειναι πολύ όμορφος πειρατης,αντε καλα να περάσετε :D

Αναστασία ευχαριστώ για την ευχή σου.

Ωστε η Γεωργία αυτορυθμίζεται,μπήκε απο τωρα στα βασανα του monteling :lol:

Κινειτε κ περισσοτερο τωρα προφανώς...σκοπός ειναι να τρωει αυτα που πρεπει κ φυσικά όσο θέλει.

Τωρα που κοιμάται η Χριστίνα ασχοληθηκα με τα χαρτιά της προσληψης τα εβγαλα φωτοτυπία για να τα καταθεσω αυριο κ εκτύπωσα ενα πρόγραμμα το οποιο χρησιμοποιουσα στην προηγουμενη δουλεια κ χρειαζεται κ εδώ.

Με εχει πίασει ο αυχενας μου απο το πολυ διαβασμα στο ιντερνετ κ το σερφαρισμα για διαφορα της βαπτισης...

Βασικα λεω να φτιάξω μονη μου τα προσκλητηρια γτ δεν βρισκω αυτο που θελω...

Θελω την sarah kay κ παρηγγειλα σφραγιδα που την δειχνει να ντυνει το κοριτσακι της...Is so cuteeeeeee!!!!

H Χριστίνα-Ζηνα στην φωτο ειναι σε μια απλή καθημερίνη της δράση :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο,ευχαριστώ για το link,δεν δίνει κάπου μια σαφή απάντηση στην αναφορά της greenpeace!πήγα σήμερα να αγοράσω το γιαούρτι δεν βρήκα τπτ που να μην έχει καταγγελθεί,φαγε,ολυμπος,δελτα (μεβγαλ δεν είδα),αγνο δεν βρήκα κ πηρα το noulac της nestle μολονότι ηθελα να αποφύγω τα παιδικά γιαουρτια κ τα επιδόρπια γιαουρτιου.πηρα μονο δυο κ θα ψάξω κ αλλού!

Δαφνη,ζουζούνι ο Άρης! που θα πάτε;

Αναστασία,δίαιτα η μικρή;; :lol::lol: πάντως είναι πολύ ψηλή!!!έτοιμη για μοντέλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν μπηκα απο την δουλεια!! τωρα γυρισα!!

Σαν ψεμμα μου φαινετε αλλα ΝΑΙ το βατραχακι μου κλεινει 10 μηνες ζωης!!! Αχ και να κλεισει χρονο κλαμα που θα ριξουμε!!!! στον Αλεξανδρο εκεινη την ημερα ειχα κατσει μονη μου το βραδυ και εγραφα ημερολογιο και εκλαιγα!!!!

Αντε αλλες 2 εργαζομενες στην παρεα!!!! ετσι για να εχουμε παρεα εμεις που εργαζομαστε ηδη.

Αναστασια μου πολυ χαλια με τα λεφτα. μια φιλη μου που δουλευει στα Σπριντερ στα γραφεια που καηκανε πριν 1 εβδομαδα ειπανε οτι θα τους μειωσουνε τον μισθο στα 580ε και οχι 8ωρο αλλα απο 9 ωρες και πανω. εκμεταλλευση πια παντου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη αυτο που δεν καταλαβα εγω στην ανακοινωση του Ολυμπος ειναι οτι τους υποχρεωνουν να δινουν μεταλλαγμενες ζωοτροφες;

εγω παιρνω Μεβγαλ γαλα στον Αλεξανδρο αλλα τωρα θα παιρνω το Ροδοπη που ειναι παλι ελληνικο, το εχεις δει; δεν παιρνω εβαπορε γτ τον πιανει διαρροια. και η νουνου ειναι Ολλανδικη. Αχ πολυ μπερδεμα!!! γιαουρτι να αποφευγεις τα παιδικα. παρε Ροδοπη με την πετσα απο πανω εαν σας τα φερνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,να χαίρεσαι το Διονυσάκο!!!!παραδοσιακά με πέτσα εδώ έχει 2-3 κρητικά καλά αλλά είναι πρόβεια.ροδόπη δεν έχει στο ενα σουπερ που πήγα,αυριο θα παω κ αλλού.έφαγε 4-5 κουταλάκια απο το γιαούρτι κ μετά δεν ήθελε.της έφτιαξα ρυζάλευρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,να χαίρεσαι το Διονυσάκο!!!!παραδοσιακά με πέτσα εδώ έχει 2-3 κρητικά καλά αλλά είναι πρόβεια.ροδόπη δεν έχει στο ενα σουπερ που πήγα,αυριο θα παω κ αλλού.έφαγε 4-5 κουταλάκια απο το γιαούρτι κ μετά δεν ήθελε.της έφτιαξα ρυζάλευρο.

δαναη,αν αρεσει στη μυρτω προβειο η κατσικισιο να τα προτιμας,ειναι καλυτερα απο αγελαδινο!! κι εμενα δεν το τρωει σκετο, της λιωνω στο μουλτι μια μπανανα,ανακατευω και το γιαουρτι και το τσακιζει!! επισης,οταν της δινω φαριν λακτε (της φριζιλακ),επειδη δεν τρελενεται κιολας, της στιβω ενα σαγκουινι η δυο μανταρινια και την τρωει καλυτερα... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παιδί μου είναι αυτορυθμιζόμενο :lol: επειδή πήρε πολλά τον προηγούμενο είπε τώρα να το αντισταθμίσει :lol:

χαχχαχα!!!δεν υπαρχει το παιδι σου!!!κι εγω ετσι θα ηθελα να ημουν, αλλα μαλλον εχει χαλασει ο θερμοστατης-κιλοστατης!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εχει πίασει ο αυχενας μου απο το πολυ διαβασμα στο ιντερνετ κ το σερφαρισμα για διαφορα της βαπτισης...

Βασικα λεω να φτιάξω μονη μου τα προσκλητηρια γτ δεν βρισκω αυτο που θελω...

Θελω την sarah kay κ παρηγγειλα σφραγιδα που την δειχνει να ντυνει το κοριτσακι της...Is so cuteeeeeee!!!!

H Χριστίνα-Ζηνα στην φωτο ειναι σε μια απλή καθημερίνη της δράση :lol:

γωγω μου καλη αρχη στη δουλεια!!!κι εγω ζαλιστηκα απο το πολυ ψαξιμο, και εχει μεινει λιγο στασιμο,γιατι θελω να κατεβω αθηνα και η πεθερα μου δεν ευκαιρει να κρατησει τη μικρη, ουτε ο καιρος ειναι καλος για να την παρω μαζι μου :( θελω να κανω υφασματινες μπομπονιερες απο μπροντερι και τα καταστηματα με υφασματα στη νεα ιωνια δεν εχουν μπροντερι, καποιες πωλητριες δεν ξερουν καν τι ειναι :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη,κουκλος ο αρης!!!!κι εγω θελω να την ντυσω, αλλα τωρα το σκεφτηκα !!!θα ρωτησω τη θεια μου, αν εχει φυλαξει καμια στολη απο την κορη της....αλλιως θα παω στα τζαμπο, ειναι ακριβα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη μου γτ δεν της δοκιμαζεις τα προβεια τα ντοπια; εγω ειμαι πολυ του ντοπιου!!!!!!

Αφροδιτη καλη η ιδεα σου με την μπανανα. θα το δοκιμασω και εγω. σημερα που του εδωσε ο ανδρας μου γιαουρτι, ειχα να του δωσω πολυ καιρο, δεν εφαγε πολυ. μπορει να παιζει ρολο που του το εδωσε στις 18.00 και οχι στις 19.00 που κανονικα τρωει αυτος.

οι στολες πανε απο 15- 30ε. Αν εχεις καπου ΜΑΧ ειναι πιο οικονομικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η αθηνα καθεται στο χαλι και ξανα-ανακαλυπτει τα παιχνιδια που κρυβω στο κουτι κατω απο το τραπεζακι του σαλονιου :D το παρκο δεν το εχουμε στησει ακομα, γιατι τις προαλλες που το δοκιμασαμε καθισε λιγο και μετα δεν μας εβλεπε και ηθελε να βγει :( οποτε, οσο δεν μπουσουλαει και δεν ειναι επικινδυνη μας παιρνει ακομα να την εχουμε στον παιδοτοπο,αργοτερα, μαλλον θα το στησουμε (προς το καλοκαιρι το κοβω :lol: )....

σε καμια ωρα θα βγουμε να κλεισουμε το μαγαζι για μετα τη βαπτιση, θα σας πω λεπτομερειες αργοτερα, να το σιγουρεψουμε πρωτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα ΜΑΧ γεωργιαννα;;;νομιζω οτι εχω δει στη λεωφορο ειρηνης....15 ε παει κι ερχεται, 30 ειναι πολλα!! τη στολη της αη-βασιλινας την ειχα παρει 10 ε απο τα Η&Μ , και τα εβγαλε τα λεφτα της!!μμμμ, λετε να εχουν και αποκριατικα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,δίνω αγελαδινό γιατί έτσι μας είπε η παιδίατρος.γι'αυτο έψαχνα αγνο που έχει παραδοσιακό αγελαδινό.μέχρι τώρα τηρώ κατά γράμμα αυτά που μας λέει γιατί την εμπιστεύομαι.με προβλημάτισε βεβαια αυτό που έγραψε η Αφροδίτη για τις οδηγίες του ΠΟΥ.

η μικρή σήμερα βγήκε κ εκτός ορίων του παιδότοπου.άρχισε να μπουσουλάει κ στα πλακάκια τα οποία βέβαια δεν είναι κ τοσο καθαρά σήμερα.ξάπλωσα δίπλα της στον παιδότοπο,κάλυψα το κεφάλι μου με ενα σεντονάκι κ έκανα πως ροχαλιζω,ερχόταν,μου τραβουσε το σεντόνι κ γελούσε!μ'αρεσει που όσο περνάει ο καιρός επικοινωνούμε όλο κ περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα,δίνω αγελαδινό γιατί έτσι μας είπε η παιδίατρος.γι'αυτο έψαχνα αγνο που έχει παραδοσιακό αγελαδινό.μέχρι τώρα τηρώ κατά γράμμα αυτά που μας λέει γιατί την εμπιστεύομαι.με προβλημάτισε βεβαια αυτό που έγραψε η Αφροδίτη για τις οδηγίες του ΠΟΥ.

η μικρή σήμερα βγήκε κ εκτός ορίων του παιδότοπου.άρχισε να μπουσουλάει κ στα πλακάκια τα οποία βέβαια δεν είναι κ τοσο καθαρά σήμερα.ξάπλωσα δίπλα της στον παιδότοπο,κάλυψα το κεφάλι μου με ενα σεντονάκι κ έκανα πως ροχαλιζω,ερχόταν,μου τραβουσε το σεντόνι κ γελούσε!μ'αρεσει που όσο περνάει ο καιρός επικοινωνούμε όλο κ περισσότερο.

δαναη, νομιζω οτι δεν επιτρεπεται φρεσκο αγελαδινο γαλα πριν τον χρονο, για το γιαουρτι δεν υπαρχει προβλημα, εχει υποστει καποια διαδικασια για να γινει γιαουρτι.... θελω να ρωτησω,τραχανας επιτρεπεται, η οχι, επειδη φτιαχνεται με φρεσκο γαλα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαναη εχεις δικαιο για την παιδιατρο που την εμπιστευεσε. Εμενα δεν μου διευκρινησε ποιο ειδος γιαουρτι να δωσω, μονο να μην του δινω παιδικο (αλλο που και που πιστευω).

Αφροδιτη σε ποια περιοχη βρηκατε το κεντρο; Αυτο που ειναι στην Λ. Ειρηνης. πηγαινε πρωτα εκει. ειδα το φυλλαδιο τους και εχουν απιστευτες στολες. εαν επαιρνα θα πηγαινα εκει!!

Επαθα ζημια. τελειωσαν οι μπαταριες απο το μομπιλο και ο μικρος δεν μπορει να κοιμηθει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...