Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Ευχομαι και το καινουργιο μας ποστ να αντιπρωσοπευει τον τιτλο!!!

Υγεια να εχουμε και να τρεχουμε απο πισω τους! και τα καινουργια μας μελη να ερθουν στον κοσμο με υγεια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια τι κανετε.καλοριζικο το καινουργιο θεμα.εμαςπαντως ουτε αυτο μας αντιπροσωπευει :lol: .δοντια δεν βγαλαμε ακομα,τουμπες δεν φαγαμε,οσο για περπατημα.....μπα δεν το βλεπω.....μπαινω καθημερινα κ διαβαζω τα νεα σας......συγγνωμη που δεν γραφω αλλα η ψυχολογια μου ειναι στα πατωματα.σκοτωνομαστε με τον αντρα μου κ ο λογος???????????ΠΕΘΕΡΑ-ΚΟΥΝΙΑΔΑ-Κ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΜΑΖΙ :twisted::twisted: πολυ ασχημο να μαλωνεις για τριτους......αρχισα την κλαψα...φευγω..θα μπω αυριο να σας πω ολα αυτα τα ωραια νεα κ να δω τι μου κανετε εσεις κ τα ζουζουνια σας.καλο βραδυ.φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tre3te podarakia mou :lol: ..Kaloriziko to 8emataki mas!!!!

Paw na 3aplwsw giati avrio, vasika simera afou se liga leptakia 8a girisei i mera perimenw na adia8etisw k ponaw poli tin mesi mou k tin koilia mou..

Kalinixta k kali 3ekourasi se oles sas!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο!!! Καλό τρέξιμο σε όλες μας!

Σήμερα ο Άρης προσπαθεί να σταθεί μόνος του όρθιος, κρατιέται από πάνω μου, σηκώνεται και μετά αφήνει τα χέρια για λίγο και τώρα πια δε κλαίει όταν πέφτει, σηκώνεται και ξαναπροσπαθεί αμέσως! Α και χθες μας ήρθε το νέο παιχνίδι μας που θα μας βοηθήσει στα πρώτα βήματα. Είναι πολύ ωραίο, κάναμε λίγο βολτούλα στο διάδρομο αλλά κυρίως ξετρελάθηκε με τα τουβλάκια! Τα κοπανάει, τα πετάει, τα δαγκώνει και του αρέσει επίσης να τα κάνω εγώ πυργάκι κι εκείνος να τα διαλύει! :lol: Σας βάζω φωτό από το άμαζον, δικιά μας δυστυχώς δεν έχω γιατί χάλασε η φωτογραφική μας μηχανή και πολύ στεναχωρήθηκα.

post-14188-13873938809797_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

αχχχ,σήμερα χουζουρέψαμε με τον κώστα στο κρεβάτι!ξύπνησε η μικρή στις 7,θήλασε,παίξαμε,σκαρφάλωνε πάνω μου,μετά την έβαλα να κοιμηθεί κ χουζουρέψαμε!

Δάφνη,με γεια το παιχνίδι!πολύ ωραίο!το έχω δει σε ενα μαγαζί κ δεν θυμάμαι που!

Αναστασία,επειδή με ρώτησες για το πρώτο φιλάκι,έψαξα στο ημερολόγιό της και είναι 21.10.11,5,5 μηνών έδωσα το πρώτο φιλάκι στη μαμά!

παω να ετοιμασω πρωινό και το μεσημεριανό της μικρής!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!!!

Με το καλό να καμαρωσουμε τα παιδακια μας στα πρωτα τους βηματάκια!!!

Αναστασία μου όντως ειναι απίστευτο,σαν χτές την είχα στην κοιλίτσα μου κ τωρα την κυνηγάω!!!

Αντε κ τα πρωτα μας γενεθλεια να ερθουν με το καλο,εκει να δειτε συγκινηση που θα πεσει :D

Βασιλική αν μπλέξουν τρίτοι ζήτω που καήκατε,κανε υπομονή κ προσπάθησε να είσαι αμετοχη στους τρίτους,,,όσο γίνεται.

Γιαυτο λέω κ εγω απο μακρυά κ αγαπημενοι,εμεις είμαστε μια πόρτα αλλά απο απόσταση,το προτιμώ.

όταν βρισκομαστε αγαπιομαστε :D

Δαφνη φοβερό το παιχνιδι περπατουρα,υπάρχει κ για κοριτσάκια?Θα μπώ να δώ....

Η Ζηνα κάνει μέχρι 3 βηματακια μικρά κ μετά πωπο κάθεται :lol:

Σημερα το μενού εχει μπριτζολίτσες...κ καμια βόλτα καλά θα ήτανε αλλά φοβάμαι να την βγαλω ακόμα έξω γτ ειναι μπουκωμένη......

Δεν μπορω αλλο μέσα όμως,δεν ξέρω τι να κάνω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Βασω μου ειναι πολυ αχσημο να τσακωνεσε για το σοι!!!! ΚΑι εγω παραλιγο. οταν μπορεσεις γραψατα μας για να ξεσκασεις!!!!

Δαφνη με γεια!! πολυ ωραιο και θα το ευχαριστηθει πολυ ο μικρος.

Ο δικος μου συκωνετε ορθιος οπου βρισκει αλλα ακομη φοβατε που να αφησει τα χερια του!

Ξεχασα να σας πω οτι ειχε κοκκινηλα διπλα απο το πουλακι του τωρα και μια 1 εβδομαδα. εβαζα κρεμες αλλα τπτ. τελικα ηταν μυκητες μου ειπε ο γιατρος. ειναι κατακοκκινος. και τον πλενω συνεχεια και του βαζω κρεμουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα,θέλει σχολαστικό σκούπισμα για να μην μένει υγρασία!περαστικά του!

βασιλική,αν είναι σόι του άντρα σου,βάλε αυτόν να καθαρίσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα σε καθε αλλαγη πλυσιμο και στεγνωμα.

τρωω ενα τοστ και ο μικρος μ'εφαγε με τα ματια να φαει και αυτος!!!! του εδωσα λιγο ψωμακι απο το τοστ μου και ηρεμησε!! και εχει και ψωμι στο χερι! τωρα που το τελειωσα κλαιει!!!!!!!!!

Εφαγε πριν το κροκο! του αρεσε ευτυχως!!!!!!!!!!!!!

Δαναη ολα τα λεφτα η Μυρτω!! εμενα δεν μου δινει φιλακια! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!!

8elw tin voi8eia sas, edw k 2-3 meres den 8elei tin soupa tis den evala kati dioforetiko mesa..Alles fores tin trwei laimarga..Tis ipoloipes wres tis meras trwei ta geumata tis xwris diskolia fisika ta ipoloipa den einai sta8era ennow den exw sigkekrimeni wra gia to frouto,to rizalevro,to giaourtaki, to mpiskoto k.o.k opws tixei..San proxtes to mesimeri eixa kanei makaronia k tis ta eko4a k etrwge mazi mas..Iparxei periptwsi na vare8ike tin soupa? Kati allo pou 8a i8ela na rwtisw, akoma tous ta poltopoieitai sto blender? Egw mono tin soupa tis alla an faei apo diko mas fagito ennoeitai den vazw alati tis ta kovw mikra kommatakia k tis dinw k 4wmaki sto xeri k ta trwei mia xara..An stamatisw teleiws to blender ta xorta stin soupa (selino,spanaxi) pws 8a tis ta dinw? Na tis ta kovw k auta se mikra kommatakia? Euxaristw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το νεο ποστακι!!!!!!

γεωργιαννα για πολυ ζουληγμα ο διονυσακος!!!!τον κροκο πως τον εκανες????εχω μερες να δωσω γιατι δεν τρελενετε κιολας...θα το δοκιμασω σε αυγοφετα μου εφερε αυγουλακια απο το χωριο η πεθερα μου φρεσκοτατα...ασχετο αλλα ειδα στον μαρινοπουλο συσκευασια αυγα για παιδακια εκεινη την ωρα μου φανηκε πολυ αστειο τι αλλο θα βγαλουν!!!!

αντρια μπορεις να τα ψιλοκοψεις στο μουλτι κ μετα προς το τελος του βρασηματος να τα προσθεσεις στο φαγητο μονο αυτο μπορω να σκεφτω...η αληθεια ειναι οτι μολις ξεκινανε στερεα οπως ψωμακι κτλ δυσκολευοντε λιγο στην κρεμα..τα ιδια κ εμεις..

δαναη ξεκινησατε πολυ τρυφερα την ημερα σας!!!πολυ γλυκεια εικονα!!!

γωγω θα δεις μια μερα ετσι ξαφνικα θα αρχισει να περπατα κανονικοτατα!!!κ μετα τρεξε ευλογημενη!!!! :lol::lol::lol:

βασιλικη δυσκολη η φαση που περνας πατα τους ενα ξεχεσμα γερο ολους τους,αν κ το φταιξιμο ειναι καθαρα του αντρα σου τι να πω υπομονη κ γερα νευρα να περασει αυτη η φαση...

δαφνη πολυ ωραιο το καινουριο σας παιχνιδι!!!!!!το ειχα δει καπου κ μου αρεσε πολυ!!!

ειδατε βρε κοριτσια???η μικρη 10 μηνων κ το σπορι 10 εβδομαδων :lol::lol::lol::lol:

σημερα η μερα εδω ηταν καταπληκτικη βγηκαμε καροτσαδα κ το απολαυσαμε!!!ξεσκασαμε λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα απιστευτο!!!!!! Να σου ζησουν τα ζουζουνια σου! Σημερα 10 μηνων; Αχ μεγαλωσε και η Ελενα! Χαρουμενα μηνογενεθλια!!!!!!!!!!!

Ανδρια ο γιατρος μου ειπε οτι το μπλεντερ μετα το χρονο θα το κοψουμε. Δεν καταλαβα τι μας ρωταγες. εγω δεν του βαζω καθε φορα σελινο μη σου πω οτι σπανια του βαζω.

Εφτιαξα σημερα κεικ και κατι γλυκακια με ανθοτυρο και κατεληξαν στα σκουπιδια. το κεικ το εφτιαξα ξανα την κλασσικη συνταγη γτ η προηγουμενη ηταν μια καινουργια. Για βραδυ εκανα κασεροπιτα αντι κοτοπιτα!!!!Δεν ειχα αρκετο κοτοπουλο χαχα!!

Παω να φαω και να βαλω το μικρο για υπνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula kali i idea sou!!! Se euxaristw!!!

8a i8ela na ko4w siga siga to blender alla epeidi tis vazw xorta stin soupa tis fovame mipws kollisei kanena xorto sto laimo tis enw ta ipoloipa ilika karoto, patata, koliki8aki ktl me ena pirouni ta liwnoume k ola mia xara...Den einai arga gia meta ton xrono? afou idi trwne 4wmaki k mpiskotaki k den pnigontai einai anagki na tous kanoume tin soupa tous xulo?

Euxaristw gia tin apantisi sou Gewrgianna :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες συμπτωση βρε γεωργιαννα??? :lol::lol::lol:

γιατι βρε τα πεταξες?????μην μου πεις οτι απετυχαν γιατι πρωτη φορα στον εναμιση χρονο θα το ακουσω αυτο απο το στομα σου!!!!!!

βρε μου ηρθε μια λιγουρα τωρα για κολοκυθακια γεμιστα αυγολεμονο....δεν εχω κανει ποτε ομως...

αντρια για αλλη μια χρονια πατε με σουπερ τραγουδι γιουροβιζιον αχ μακαρι να περασει φετος κ η κυπρος!!!!

δεν χορτενω να τονακουω
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι αργα μετα το χρονο. στον Αλεξανδρο του το κοψαωε στο παιδικο μετα τους 15 μηνες. Μπορει το ψωμι να το κοβουν αλλα εχουν πολυ χρονο μπροστα τους να το μασανε. με το φαγητο βιαζονται γτ πινανε. Προσπαθησε να την αλλαξεις τελειως το φαγητο για καποιες μερες.

Σουλα ναι απετυχαν τελειως και τα πεταξα!!! το εχω ξανακανει αλλη μια φορα!!

Στο κεικ δεν εφταιγα εγω, αλλα στο γλυκο ηταν δικο μου το φταιξιμο! και τρελενομαι για το συγκεκιμενο γλυκο που το ειχε βαλει η Ανατασια.

Τον κροκο τον ανακατευω με λαδακι και του το δινω. σημερα του εδωσα μαζι και ψωμακι στο χερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γενικα της κυπρου τα τραγουδια καθε χρονο με ξετρελενουν!!!ειδικα προπερσυ ηταν δεν θυμαμαι ενα τραγουδι με πυγολαμπιδα δεν θυμαμαι τον τιτλο καλα ηταν απιστευτο!!!!

δεν καταλαβαινω τον λογω που δεν εχει καταφερει να περασει εδω κ χρονια πολυ αδικο!!!!!

να το το βρηκα!!!!!!κομματαρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικα τα εχουν βαλει και με την Κυπρο και με την Ελλαδα. Γιατι κανεις δεν αναφερετε στην Ιταλι που χρωσταει πολυ περισσοτερα απο την Ελλαδα; Αυτη η πτωχευση που ειναι;;;

Συγνωμη που αναφερθηκα σ'αυτο αλλα παντα γινετε η αδικη και με την Κυπρο και μετην Ελλαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια με γεια το ποστ εφυγε η κολλητη μου το σαββατο για σαγκαη για τουλαχιτον δυο χρονια και ειμαι ρεταλι... θα ρθει ευτυχως καλοκαιρι και μαλλον θα βαφτισει κ τη μικρη μου αλλα και παλι... δεκαπεντε χρονια εχουμε φαει τις καλτσες μας κι εχουν πρηστει τα ματια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Αφρο μου,τι πήγε να κάνει Σαγκάη;;;σε καταλαβαίνω κ η δική μου κολλητή (από το γυμνάσιο)μένει Γερμανία κ βρισκόμαστε 1 φορά το χρόνο...Βέβαια Σαγκάη ακόμη πιο δύσκολο!να βλέπεστε μέσω skype!

Επιστρέψαμε από την παιδίατρο,μια χαρά!!!7.500 κιλά και 71,5 εκ.!πήρε 200γρ και 1,5 πόντο κ βγήκε κ το 40 δοντάκι πάνω σήμερα!!!!είμαστε 2+2!!!

θα ξεκινήσει γιαούρτι,κρόκο κ ψάρι.αυτά!πάω να παίξω μαζί της γιατι θα φύγω για δουλειά αργότερα!σήμερα 12-6.φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...