Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

Soula mou se euxaristoume.. Oso gia ton george euxomai me tin 1i topo8etisi na ta kataferoun..

Gewrgianna euxomai sintoma o Dionusakos sas na ginei perdiki :).. Perastika sas!!

Gwgw mou se euxaristw.. Perastika k se sena..

K egw milisa tilefwnikws me tin paidiatro (den iparxoun xrimata gia episke4i) gia tin diatrofi tis mikris mou eipe oti trwme emeis na tis dinw ektos augo, 4ari k ennoeitai meli.. Pige na mou pei ektos k tin dieko4a k tis eipa augo, 4ari k meli? K mou leei afou ta 3ereis :D vasika 8a kanw 3exwrista se allo katsarolaki tis mikris den 8a mageirevw gia emas k na tis dinw apo to diko mas logw alatiou k mpaxarikwn aplws 8a kanw to idio fagito..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Soula mou 3exasa na apantisw stin erwtisi sou :D aplws mou efere tourtitsa o george k tin esvisa me tin korasa mou agkalia.. Den ir8an siggeneis i nimfi mou itan arrwsti k den i8ele na er8ei mipws k kollisei i mikri, oi goneis mou doulevoun piretwdws stin anakainisi giati 8eloun na teleiwsoun prin to Pasxa, i 3aderfi mou k nona tis Victorias exei kata plaka sklirinsi k eixe ipotropi k 3ekinise 8erapeia k eixe polles parenergeies k itan xalia alla oloi epifillasontai gia mia episke4i.. Den pare3igw o ka8enas exei tin zwi tou, tis ipoxrewseis tou itan k ka8imerini..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αγαπουλες!!!

εφτιαξα σπανακορυζο κ περιμενω την μπουμπου μου να ξυπνησει να παμε καμμια βολτιτσα..

ηρθε το πρωι και η πεθερα μου σιδερωσε ενα βουνο απο ρουχα :D

κ τωρα απειρος χρονος για σερφαρισμα :lol::lol::lol:

τι κανετε εσεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xerete!! Sas grafw apo to tablet mou apo ena cafe konta sto patriko mou..Me pire til o andras mou ka8ws eimastan stin mama mou k i8ele na pame kapou na dei to podosfairo, etsi ekana mpanio tin mikri, mou efere rouxa k ekana k egw k ir8ame parolo pou variomoun alla i8ele parea.. Rwtisa ton idioktiti an exoun internet k mou edwse tous kwdikous k sinde8ika, i mikri dipla mou trwei mpiskotaki k etsi eimaste oloi euxaristimenoi :D

Ma pou xa8ikate oles simera? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μια χαρα η πεθερουλα σου!!!

Ειμαστε απυρετοι απο εχθες την νυχτα!!!!! Αχ μακαρι να του περασε πια!!! Η μυτη και η γρινια δεν εχουν φυγει τελειως!!! :lol::lol:

Γλυκερια τι εγινε με τον μπαμπα σου τελικα;

Γωγω για μενα ειναι ευκολα γτ φτιαχνω συχνα πιτσα. το μυστικο μου ειναι στην σαλτσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!σας γραφω με την κοράκλα μου αγκαλιά!!!ολα καλά,πήγαμε στον παιδίατρο 7750γρ και 72 εκ,πήρε μόνο μισό εκατοστό και 250 γρ.μια χαρά!εκανε πριν λιγο εμετό από το μεσημεριανό ψαρι.γκρινιάζει,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσάκια.....σορρυ αλλά ο Γιωργος χάθηκε,δεν φταιω :D

Δανάη μια χαρά η Μυρτώ μας...μπραβο!

Αντριά ωραια βολευτηκατε μια χαρά,Γεωργιάννα σε λιγες μερες θα ειναι περδίκι σιγουρα.

Βαλε ορους μόνο κ αν χρειαζεται αποφρακτήρα.

Εγω ειμαι στεναχωρημενη γτ ο αντρας μου ειχε εδω κ 2 εβδομαδες εντονο πονο στην γναθο,δεν μπορουσε να ανοιξει καλά το στομα κ οταν δαγκωνει ποναγε πολυ.

Πηγε στον γιατρό κ του ειπε πως ειναι απο το στρες!Αυτο το παιδι τα κραταει όλα μεσα του κ αυτο με τρομάζει...του ειπε τροφη αλεσμενη,μυοχαλαρωτικα κ ναρθηκακι.

Περα απο την στεναχωρια με τον πατερα του,ο οποιος δεν εκφραζοταν με τιποτα ευκολα....ειναι τελειομανης στα παντα κ αυτο σε αρρωσταινει...

Τωρα φοβαμαι να του πω οτιδηποτε πχ για την οργανωση των γενεθλειων κτλ για να μην τον αγχωσω....

Μα δεν θα ηρεμησουμε ποτε?Τι καταστασεις ειναι αυτες ρε γμτ.....

Καληνυχτα κ φιλια σε όλες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια πρέπει να βρούμε τρόπο να διώξουμε το άγχος..ή να το ελλατώσουμε. Μας τρώει τα σωθικά, μας λιγοστεύει τη ζωή.. Ξέρετε πόσες ασθένειες προκαλούνται από το άγχος?

Εγώ έχω σκάσει γιατί με πονάει πολύ η μέση μου. Το μυαλό μου "πάει" σε πολλά σενάρια...(λόγω χειρουργείου)

Τώρα σοβαρά, Δανάη και Δάφνη λόγω ειδικότητας πείτε κάτι. Το έχετε σπουδάσει.

Περιμένω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

Γωγώ,περαστικά στον άντρα σου.τσίγκλαγέ τον να σου μιλάει...

Αναστασία,τι είναι αυτό που σε αγχώνει;

ενα βαθμό άγχους όλοι έχουμε κ ειναι έως ενα βαθμό δημιουργικό.αλλά όταν αρχίζει να μας πνίγει κ να μας δυσκολεύει στην καθημερινότητά μας,χρειάζεται να μάθουμε τρόπους να το διαχειριζόμαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Γωγω μου μια απο τα ιδια ο ανδρας μου αλλα πριστηκε στην κοιλια.

Αυτες οι καταστασεις ειναι πολυ δυσκολες και δεν ξερουμε τι θα γινει. Δεν εχει πληρωθει και οι λογαριασμοι τρεχουν. Ελπιζω καθε μερα να γινει ενα θαυμα και να πληρωθει, ειναι πολυ τσαντισμενος με το αφεντικο του.

Εχθες το βραδυ πηγα και ειδα το σπιτι στο Χαλανδρι. δεν μου αρεσε γτ ειναι πιο παλιο απο αυτο που μενω εγω και εχει πολυ φασαρια γτ ειναι πανω στην Εθνικης Αντιστασεως (κεντρικος δρομος). Ημουνα πολυ στεναχωριμενη γτ δεν θελω να μεινω αλλο εδω και μου ειπε ο ανδρας μου να κανω λιγο υπομονη να περασουν οι εκλογες. αλλο χρονο εδω δεν θα μεινουμε, χαρηκα γτ οταν το λεει το εννοει!

Ο Διονυσης ειναι καλα, βεβαια προσεχουμε μη κολησει κατι αλλο.

Αναστασια τι θα μπορουσε να συμαινει; μηπως συκωνεις πολυ την Γεωργια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!στουρτουκέψαμε σήμερα (όπως όλες φαντάζομαι αφού λείπετε...).πήγαμε πρώτη μερα σε μια πολύ ωραία παιδική χαρά σε ενα αλσάκι δίπλα στη θάλασσα.μετά για καφεδάκι κ γυρίσαμε κατά τις 6.φάγαμε κ σε λίγο θα κάνουμε μπάνιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χι,χι! Κι εμείς πριν καμια ώρα γυρίσαμε! Βολτούλες, κούνιες και καφεδάκι!

Δανάη, της άρεσε της Μυρτώς η κούνια?

Η δική μου ξετρελάθηκε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία,της άρεσε!βεβαια προσπαθούσε το γυφτάκι να πάρει το κριτσίνι που κρατούσε ενα κοριτσάκι δίπλα της!!λες κ την έχω νηστική :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕς...ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΘΩ,ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΛΕΟΝ ΣΕ ΚΑΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΕΙΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ...ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΚΕΙΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟς ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ....ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ,ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΕΟΤΕΡΑ,ΜΙΑ ΑΞΟΝΙΚΗ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΜΟΝΗ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΣΕ ΡΑΝΤΖΟ ΣΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΗΤΑΝ 5 ΜΕΡΕς,ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ...Ο ΑΛΛΟς ΠΑΠΟΥς ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΙς ΚΑΛΕς ΘΕΡΑΠΕΙΕς ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ!ΜΕ ΟΛΕς ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕς ΣΤΟ ΜΕΓΙΣΤΟ.....ΑΥΤΑ .....

ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΕς ΠΟΛΛΕς ΕΥΧΕς ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΑΝΟΙΞΗ ΜΕ ΠΟΛΥ "ΚΟΥΝΙΑ",ΝΑ ΕΙΣΤΑ ΚΑΛΑ,ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ,ΑΝ ΕΧΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΟΥΛΗ ΘΑ ΣΑς ΤΑ ΜΕΤΑΦΕΡΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...

Γλυκερία μου,σε καταλαβαίνω κ σε νοιώθω,δεν έχω παρα να σου ευχηθώ να είσαστε όλοι καλά,να ξεπεράσετε γρήγορα όλη την στεναχώρια που σας βαραίνει,να έχεις δύναμη κ κουράγιο για να ανταπεξέλθεις ...κ να περνεις συχνα αγκαλιά τα πιο ισχυρά σου κίνητρα...

Επειδή περάσα κ εγώ παρόμοια κατασταση 1α με τον πατέρα μου κ αμέσως μετά με τον πεθερό μου ,αν νοιωσεις την αναγκη να μιλήσεις,στείλε μου π.μ να επικοινωνησουμε.

Σε φιλώ εσενα κ τα αγγελουδια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα

Γλυκερία μου,κουράγιο,δεν ξέρω τι να σου γράψω άλλο!εμείς είμαστε εδώ πάντως όχι μόνο για τα ευχάριστα αλλά κ για τα δυσάρεστα...εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχετε σύντομα καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Χρονια πολλα στην Σαμανθα μας!!!!!!!!!!!! μ'ενα πονο σου ευχομαι!!!!!!

Δαφνη και Σουλα να χαιρεστε τους ανδρες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!

γλυκερια μου θα περιμενουμε τα νεα σας...καλη δυναμη καλη μου κ κουραγιο....

σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!

δαφνη να χαιρεσε τον αντρα σου κ εσυ δαναη την πεθερα σου!!!!!

η σαμανθα μας εχει γενεθλεια???

χρονια πολλα λοιπον sexy μαμα!!!!!!!!να σε χαιρετε οι οικογενεια σου κ αυτοι που σε αγαπουν!!!!

αναστασια πως ειναι η μεση σου????με εχει πιασει κ μενα κ φοβαμαι μην με ριξει παλι στο κρεββατι κ αυτην την φορα δεν θα μπορω να κανω τιποτα λογω εγκυμοσυνης...δεν το γλυτωνω το μαχαιρι μου φαινετε...μερικες φορες απελπιζομαι ουτε να χαρω το παιδι μου δεν μπορω.. :cry:

πηγαμε προχθες στις κουνιες η μικρη ξετρελαθηκε!!!δεν μπορουσαμε να την παρουμε απο την κουνια!!!ολο το παρκο την ακουσε απο τα κλαμματα κ τις φωνες μολις την βγαλαμε για να φυγουμε :oops: εχθες ξανα πηγαμε κ την αφησα πολυ ωρα να κανει κουνια μετα βρηκαμε την ξαδερφουλα της παιξαν με την μπαλα τρεξανε ψοφια γυρισε σπιτι :lol::lol::lol: θα το καθιερωσουμε εφοσον μας το επιτρεπει ο καιρος!!!

σημερα βαλαμε τα καλα μας κ πηγαμε στην παρελαση ηταν ολα πολυ ωραια!!!παντα με συγκινη βαθεια η παρελαση των ΣΜΕΑ ηταν τα παιδια που μαζεψαν τα περισσοτερα χειροκροτηματα!!!

ειχαμε φετος πολλες παραδοσιακες στολες ηταν κ ενα γκρουπ με παραδοσιακες στολες με γυναικες κ αντρες που κρατησαν αγκαλιτσα τα μωρακια τους ντυμενα κ αυτα με παραδοσιακες στολες ξετρελαθηκα!!!!!!!!!

αυτα τα νεα μας φιλια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου ευχομαι τα καλυτερα και για τον μπαμπα σου και για τον πεθερο σου! Οτι μας χρειαζεσε ειμαστε εδω και το ξερεις!!!

Ανοιξα αλλο!!!!!!!!!!!!

Ξεκηναμε να σβηνουμε κερακια!!!!!!!!!!!!!! Φετος μονο ενα σε καθε τουρτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερία μου είμαστε πάντα εδώ και για τα καλά και για τα κακά! Εύχομαι ότι καλύτερο και για τους δύο μπαμπάδες, θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...