Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΒΗΜΑΤΑ!


Recommended Posts

απολυθηκε απο το φροντιστηριο που δουλευε ως καθηγητρια αγγλικων κι επεοδη εκανε κατι κινεζικα παει εκει να παρει ενα πτυχιο για δυο χρονια και, μια που ειναι πολυ πιο φθηνα τα πανεπιστημια και της ειπαν οτι μπορει να βρει και δουλεια παραλληλα να κανει αγγλικα σε κινεζους μιλησαμε δεν ειναι πολυ καλα :(:(:(:(

ειμαι και αρρωστη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 599
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας και με γεια το νεο μας θεματακι...

Αναστασια σε ευχαριστω για το e mail σου...Ηταν τελειο ειλικρινα...

Δαφνη χρονια πολλα για τα γενεθλια σου εστω κ καθυστερημενα...Να εισαι παντα γερη και καλοτυχη στη ζωη σου...

Αντριουλα τελικα τι εγινε με τη δουλεια???Εγω τωρα διανυω την 2η βδομαδα στη δουλεια,εκανα κ τη πρωτη μου 24ωρη υπηρεσια το σαββατο...Ημουν πολυ χαλια!!!Καποια στιγμη εβαλα κατι κλαμματα,μου ελειπε πολυ ρε γαμωτο...

Mετα πηγαμε παιδιατρο ειναι 9200 και 73 ποντους...Μου εχει σταματησει να πινει γαλα...Πινει μονο 120 γρ το πρωι κ αλλα τοσα το βραδυ...του ριχνω τη σκονη μεσα στα φαγητα βεβαια αλλα ειναι πολυ μικρος να μου κοψει το γαλα..Εσεις τι αλλα?Γεωργιαννα πως παει η δουλεια??

Γωγω η χριστινα ειναι εντελως καλα τωρα??

Αφρο να μια ωραια ευκαιρια να πας το καλοκαιρι στη Σανγκαη...Μην στεναχωριεσαι βρε...Η φιλη σου σιγουρα θα ειναι καλα εδω,αλλα απο εμας που μενουμε εδω...Να δω πως θα τη παλεψουμε εμεις εδω μ αυτη τη κολοκατασταση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το νεο μας θεμα με ομορφα και καλά τα πρωτα τους βηματάκια ! Θεε μου τι καλα , μπουσουλανε , στεκοντε και αρχιζουν να περπατανε χωρις ακομα ισσοροπια ;) , ομορφα !!!!! βγαζουν τα πρωτα τους δοντακια , μας λενε ομορφα γλυκα λογακια !....αυτα ειναι τα γλυκα μας μωρακια!!!

παιδια ξεκιναμε με το καλο νεεες προσπαθειες για να χαρισουμε στο μικρο μας αγορακι ενα αδελφακι :-!:-!

παιδια ευχομαι να το πετυχουμε συντομοτερα απο την πρωτη μας φορα οπου επρεπε να κανουμε 4 σπερματεγχυσεις που ηταν αρνητικες και πετυχαμε στην 5η! Δοξα το Θεο! :x@};-8-}8-} φυσικα τωρα ειναι το 2ο μας μωρακι θα το παρουμε πιο χαλαρα το ολο θεμα.... Καλη μας Επιτυχια λοιπον !Ευχομαι η Παναγιτσα να μας βοηθησει να πετυχουμε πολυ συντομα! :ympray::ympray:

πολλα φιλια και μια μεγαλη αγκαλια στις νεες φουσκοκοιλιτσες!!!! \:D/ ολ ανα πανε κατ `ευχην!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ανεφικτο... να παω σαγκαη δεν εχει καν απευθειας πτηση πολυ δυσκολα να παω με το μωρο επισης δε μπορω κ δε θελω να αφησω την αννουλα οποταν δε θα τη δω μονο οταν ερθω ελλαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gioulaki mou nai 3ekinaw stin douleia pou sas eipa apo tin 1i Martiou k mono stin ske4i agxw8ika gia to ti 8a sinantisw alla oi prwtes evdomades 8a einai diskoles wpsou na mpw sto klima..

George 8a se parw til..Xarika poli pou 3ekinate prospa8eies gia to 2o :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ,ΟΛΟΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!

ΕΜΕΙς ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙΚΗ ΠΑΡΕΛΑΣΗ.ΔΥΟ ΩΡΕς ΧΟΡΟ....ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ....

ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΝΕΑ ΜΩΡΑΚΙΑ..... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai se mia etaireia pou eisagei skevasmata tis markas HealthAid vitamines gia egkies, polivitanines, fitika siplirwmata, proionta peripoiisis swmatos k alla polla http://www.healthaid.co.uk/

Part time alla para tipota kati einai k auto 8-1, 600 evro ka8ara...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!Κοιμήθηκε η Ζήνα κ είπα να κουτσομπολέψω λίγο :D

Σημερα έριξε πολύ χορό πάλι,τρελαίνεται με την μουσικη!!Επίσης σηκώνει το ψευτικο τηλ κ λεει "ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι?????"Αγαπώ τοσοο την φωνούλα της!!!

Γιώργο ο γιός σου είναι ένας κούκλος,να σου ζήσει...μα πως μεγαλώνουν έτσι τα μικρά μας?

Σας εύχομαι καλή επιτυχία για το απόκτηση του 2ου μωρού σας,σιγα σιγά κ χαλαρά,ετσι θα έρθει.

Η κουμπάρα μου είναι πολύ στεναχωρημένη γτ έχει κανει μία σπερματεχυνση κ άλλες πόσες ενεσεις για ωορηξία,εχει πρηστεί,ποναγε η κοιλία της κ τωρα σταμάτησε για ενα μηνα να ηρεμησει κ ξεκινανε δυναμικά με εξωσωματική....

Μια ξαδερφη μας εμεινε έγκυος κ χαρηκα πολύ,όταν της το είπα χάρηκε μεν αλλά εβαλε τα κλάμματα κ μου είπε ότι ειναι σαν να της λείπει ένα κομμάτι...

Εχει δίκιο κ λυπάμαι πολύ,όσο κ να την ενθαρύνω το υποσυνειδητο της δεν την αφήνει.

Στειλτε κ εσεις όλες σας τις θετικες ενεργειες κ τις ευχές σας να γίνει συντομα μανουλα κ να μην χρειαστει να ταλαιπωρηθεί αλλο.....

Γιουλη 24 ωρες είναι βαρύ,σε κτλβαινω,ευτυχώς ομως δεν συμβαινει συχνά.

Υπομονη κοριτσακι μου ;)

Η Χριστινα είναι καλά εντελως μόνο που εχει λίγη μυξούλα αλλα κ αυτη μειωνεται μερα με την μέρα...η φωνούλα της ευτυχως εχει επανελθει :D

Γλυκερία τι ωραια που περνατε στην Ζακυνθο,τα ηθη κ τα εθιμα ειναι σημαντικα να τα κρατάμε...εμεις εδω τιποτα...τζαπα όνειρα αλλα μου φτάνει που ειναι καλά το κοριτσάκι μου.

Αφρο μου καλο κουραγιο για την φίλη σου,ειναι δύσκολο...να ειναι καλά το skype μπορει να τα λετε κ πιο συχνά απο εκεί....μην στεναχωριέσαιιιιιι :D

Αντριά εισαι πολύ τυχερη με την δουλεια,καθε αρχή κ δύσκολη αλλά μετα θα πάρεις τον αερα κ θα επωφεληθείς πολύ!!!

Φιλακια σε όλες τις φιλεναδες μου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Gwgw mou to 3erw den 8elw na eimai axaristi, 8a protimousa 8wro gia perisosotera xrimata alla alles kopeles den exoun kan douleia i alles doulevoun polles wres k einai makria apo ta mwrakia tous..K to part time exei k ta kala tou 8a vlepw perissotero tin mikri, meta pou 8a anoi3ei k i mera 8a tin pernw voltes, 8a prolavenw na kanw vradino k kammia douleia sto spiti..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, τι κάνετε?

Εμείς καλά. Έχουν έρθει οι γονείς μου και η Γεωργία η καλύτερη της ;) Παίζει όλη μέρα!

Αυτόν τον μήνα μάλλον θα δούμε πολλά απ΄τη μικρή! Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο. Χτες στάθηκε όρθια κρατώντας μια μπαλίτσα για τουλάχιστον 5 sec (χωρίς να στηρίζεται πουθενά)!

Η σκατούλα θέλει να περπατήσει αλλά από μπουσούλημα τίποτα! Μόνο με τον ποπό σέρνεται και φτάνει από την μία άκρη του χαλιού στην άλλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες, τι κάνετε?

Εμείς καλά. Έχουν έρθει οι γονείς μου και η Γεωργία η καλύτερη της ;) Παίζει όλη μέρα!

Αυτόν τον μήνα μάλλον θα δούμε πολλά απ΄τη μικρή! Κάθε μέρα κάνει και κάτι καινούριο. Χτες στάθηκε όρθια κρατώντας μια μπαλίτσα για τουλάχιστον 5 sec (χωρίς να στηρίζεται πουθενά)!

Η σκατούλα θέλει να περπατήσει αλλά από μπουσούλημα τίποτα! Μόνο με τον ποπό σέρνεται και φτάνει από την μία άκρη του χαλιού στην άλλη!

Ωστε έτσι η Γεωργια,καλοπερνάει!!!Οχι οτι η μαμά πάει πίσω :lol:

Είπαμε η Γεωργια δεν είναι του πατώματος,ειναι για ανωτερες καταστασεις μην κοιτας την Χριστίνα που μπουσουλάει κ εχει φαει ολα τα μικρόβια του κόσμου το γυφτακι :lol:

Η Γεωργία στρωνει κ το χαλί,ορίστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Milisa me ton george axxx ti wraia 8a valoun mpros gia to 2o euxomai xwris diskolia k sintoma na tous er8ei to sporaki...Egw twra 8a paw me tin mikri na tis agorasw or8opaidika papoutsakia giati me auta pou foraei den pataei olokliri tin patousa tis kanei san mpalarina xexe :))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Αναστασια τι προβλημα εχεις; σε βοηθαει στις δουλειες του σπιτιου και μιλας και απο πανω :lol::lol: !!!!

Δαναη τον κροκο καθε μερα; γιαουρτι το απογευμα; παιδικο ή κανονικο;

ΠΑω να σιδερωσω γτ δεν τελειωσα εχθες.

Γλυκερια και του χρονου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα καινουργια μας παπα!!!!! σημερα πηραμε το δεμα!!!

Ενα για καλοκαιρι και ενα για χειμωνα ασχετα βεβαια που ειναι ιδιο νουμερο :lol::lol::lol:

αυτα τα κανει η αδελφη μου!!!!!

post-4242-138739388719_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna me geia!!!

K egw tis pira or8opaidika papoutsakia, tis kickers k tis ta foresa k prose3a pws twra pata olo tis to podaraki k xarika :)..Piga k apo ta pablosky alla den eixan tipota sto size tis giati eixane 50% ekptwsi k efigan ola k sta kickers mono auto pou pirame k ena allo sxedon kalokairino eixane..

Auta einai:

post-5713-13873938872182_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια και ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΝΕΟ ΜΑΣ ΠΟΣΤ!!!πολυ μου αρεσε, τα πρωτα μας βηματακια!!!αντε με το καλο!!!

με γεια τα νεα σας παπουτσακια!!!καλοφορετα,διανυσακο και βικτωρια!!!

η μικρη μου σημερα εκανε για πρωτη φορα 2 πραγματα, 1ον κουνησε το χερακι της οταν καναμε γεια σου -γεια σου, και 2ον την πηρε ο υπνος στον παιδοτοπο!!!!τωρα εφαγε το γιαουρτακι ...

το σκ, ξεπατωθηκαμε στις βολτες, αλλα περασαμε ΤΕΛΕΙΑ και η μπουμπου ηταν φοβερη!!!συνεχεια ηταν ηρεμη και χαμογελαστη, δεν γκρινιαξε ουτε στιγμη οπου και να πηγαμε, ηταν απλα ΤΕΛΕΙΑ!!!οχι οτι ειναι παιδακι μου,αλλα ειναι ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!!παω να διαβασω τα νεα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mετα πηγαμε παιδιατρο ειναι 9200 και 73 ποντους...Μου εχει σταματησει να πινει γαλα...Πινει μονο 120 γρ το πρωι κ αλλα τοσα το βραδυ...του ριχνω τη σκονη μεσα στα φαγητα βεβαια αλλα ειναι πολυ μικρος να μου κοψει το γαλα...

γιουλη μου, εγω δεν θα ανησυχουσα στη θεση σου, φαση ειναι και θα περασει...αφου το παιδι μεγαλωνει οπως πρεπει δεν εγινε και τιποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!

Αφρο μου,τι πήγε να κάνει Σαγκάη;;;σε καταλαβαίνω κ η δική μου κολλητή (από το γυμνάσιο)μένει Γερμανία κ βρισκόμαστε 1 φορά το χρόνο...Βέβαια Σαγκάη ακόμη πιο δύσκολο!να βλέπεστε μέσω skype!

Επιστρέψαμε από την παιδίατρο,μια χαρά!!!7.500 κιλά και 71,5 εκ.!πήρε 200γρ και 1,5 πόντο κ βγήκε κ το 40 δοντάκι πάνω σήμερα!!!!είμαστε 2+2!!!

θα ξεκινήσει γιαούρτι,κρόκο κ ψάρι.αυτά!πάω να παίξω μαζί της γιατι θα φύγω για δουλειά αργότερα!σήμερα 12-6.φιλιααα

μια χαρα η μυρτουλα!!!μπραβο!!!κανατε και εμβολιο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...