Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Καλώς την να την Ίνα! Έχεις τα κέφια σου πάλι Ινακι ε; Πεθαίνω με τις ατάκες σου!

Μαράκι εγώ όταν τα σκέφτομαι αυτά ακόμα δακρύζω από την συγκίνιση. Όχι δεν πρόκειται να τα ξεχάσουμε ποτέ. Εύχομαι μέσα απ' την καρδιά μου εσύ να τα ζήσεις και πάλι σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ινα αυτα τα καναμε στην αρχη..και μην ανυσηχεις τρια χρονια προσπαθουσαμε και εμεις και ξερω ολα τα κατατοπια..

και εχεις ακουσει που λενε το μεν πνευμα προθημο η δε σαρκς ασθενει...θελει μωρε ο καημενος απλα δεν του βγαινει γιατι λιγο λιγο να τον τσιγκλισω οχι δεν θα πει...αλλα και εγω τον λυπαμαι...τον βλεπω που ερχεται και το μονο που θελει ειναι να ξαπλωσει στον καναπε...να τον πιεσω κι ολας??δεν λεει...

νατασσακι μου ευχαριστω πολυ να σου πω και κατι??νοιωθω πως με την θετικη ενεργεια σας ολα εχουν ενα χαμογελακι παντα διπλα και μια ωθηση παραπανω αλλα και παλι τιποτα να μην γινει ξερω πως εδω θα ειστε να πουμε κατι η μια στην αλλη και να μου δωσετε περισσοτερη δυναμη για τον επομενο μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μασνουλια....

Κοριτσια σορρυ αλλα δεν σας διαβασα γιατι μετα δεν θα εχω κουραγιο να γραψω τπτ......

Αυτη την εβδομαδα ο αντρας μου δουλευει απο της 15.00 και μετα, οποτε τα πρωινα ειναι στο σπιτι και μου την εχει πει για το κολιμα με το λαπτοπ..."Σε λιγο θα το πεταξω μου λεει αν δεν ξεκολισεις απο εκει"

:evil::evil::evil: Αφιστε που οταν ειναι ξιπνιος ο μικρος και με δει να καθομε εδω αρχιζει να μου τραβαει τα ρουχα για να τον παρω αγγαλια και να του βαλω ζουζουνια......

Οπως καταλαβενετε οι αντρες του σπιτιου με σαμποταρουν κανονικοτατα και δεν μ'αφινουν να τα λεω με τις φιλεναδες μου :cry::cry::cry:

Εγινε τπτ σινταρακτικο απο εχθες??? Λετε και πολλα που να σας προλαβω .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι τι κανεις???τον παραμελλεις για αυτο στο λεει???εμενα δεν λεει τιποτα..ευτυχως ξερει πως μονο αυτο εχω παρα να γυριζω εδω και εκει καλυτερα στον υπολογιστη..τουλαχιστον ετσι ξερει τι κανω..

'τιποτα ολα οπως τα αφησες..ψαχνουμε τιτλο για το νεο θεμα..καμια ιδεα??? :?::?::?::idea::idea::idea::idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά Μαράκι μου κι εγώ πέρνω κουράγιο από την παρέα μας εδώ σε πολλά θέματα.

Πρέπει να βρεθούμε όλες ρε γαμώτο κάποια στιγμή. Να μοιραστούμε την απόσταση, τα έξοδα και να τα καταφέρουμε. Εγώ προσωπικά θέλω πολύ να δω και σένα και την Εύη και την Ίνα και την Μαιρούλα και όλα τα ζουζούνια μας φυσικά.

Η Σοφούλα μου μόλις μπαίνω το μαμμυ φωνάζει "νινι - νινι" και μόλις βλέπει τις φωτογραφίες από τα παιδάκια μας στο προφίλ κολλάει την μούρη της στην οθόνη και τα φιλάει λέγοντας "μμμμμαααα".

Ευάκι μου γειά σου. Δεν έγινε κάτι συνταρακτικό. Don' t worry.

Εμένα ο δικός μου το έχει πάρει απόφαση και με ρωτάει μάλιστα " τι κάνουν τα μωράκια από το μαμμυ είναι καλά;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πιτε τι τιτλους εχουν πεσει μεχρι τωρα???

Εγω κοιμαμε ορθια αυτην την στιγμη και εχω να παω να σιδερωσω κατι ρουχα πρην κουκουλωθω...

Αναστασια hiiiiii........

Eγω σημερα κιτουσα για αεροπορικα ισιτιρια, θελω παρα πολυ να ερθω για ενα Σ/Κ και να σας δω ολες..

Προσπαθω να ψησω τον αντρα μου να κανουμε ενα ταξιδακι στην Αθηνα αλλα ειναι πολλα τα εξωδα ρε γμτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα...νατασσα ετσι ειναι και ο δικος μου..μονο που εμενα θελει να πατησει και ολα τα κουμπια μαζι...και μενα ο αλεξης το εχει παρει αποφαση...και με ρωταει ολα καλα κανα νεο εχουμε???

ξερω ποτε θα βρεθουμε ολες μαζι στον πρωτο γαμο των παιδιων μας...αληθεια κοριτσια μην χαθουμε μεγαλωνοντας τα μωρακια μας εε???

εσενα ευη σε κολλαν τα εξοδα εμας μας κολλαει η δουλεια...περιμενω πως και πως το πασχα...αλλα για φετος που εχουμε την βαφτιση δεν το σκεφτομαστε καν για ταξιδια... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, κοιτά ποιο Σ/Κ μπορείς εσύ Ευάκι και τα έξοδα θα τα μοιραστούμε.

Άμα δεν θέλει ο άντρας να έρθει δεν θα παρεξηγηθούμε πες του μην ανυσηχεί αλλά καλό θα ήταν για να σε βοηθήσει με δυο παιδιά στο ταξίδι, γιατί αλλιώς δεν το βλέπω να την παλεύεις με δυο παιδιά και μπαγκάζια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακια 1,5 χρονων:καντε μας γρηγορα κι αλλα αδελφακια...αυτος ειναι ο επικρατεστερος της μαριεττας..αληθεια που εισαι εσυ???ελα να ανοιξεις το θεμα γιατι κατοσταρισαμε..εκτος κι αν σκεφτεις εσυ κατι ευη και την κερδισεις στο νημα...

παντως μας εταξε πως αμα κερδισει ο τιτλος της θα πηδηξει..απο το παραθυρο ειπε αλλα αμα κανει την αρχη δεν μπορει θα του κατσει..εεε??? :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα τα παταει τα κουμπια σηνεχια και ολο τον μαλωνω αλλα αυτος εκει....Περνει και το ποντικι και γινετε χαμος..

Φετος δεν ξερω αλλα θελω να παω διακοπες καπου ομορφα, να δω καινουρια μεροι..Τοσα νησια εχουμε και εγω δεν εχω παει πουθενα..

Μαρια αν περιμενετε απο εμενα να ανιξω το καινουριο θεματακι καικατε..Δεν εχω μυαλο για τπτ αυτην την στιγμη...

Αναστασια τον αντρα μου γιατι τον θελω μαζι μου νομιζεις, για babysiter :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θέλω νησάκι φέτος για διακοπές. Να πάμε στην Κρήτη που είναι και ωραία. Να βρεθούμε στην βάφτιση του Μανωλιού!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη να ερθετε εδω...εχουμε απο ολα..θαλασσα θες?εχουμε..βουνο θες?εχουμε...ηλιο θες?εχουμε...αερα για θαλασσια σπορ( :shock::shock::shock::shock: )?εχουμε και απο αυτον...και εχουμε και μια βαφτιση...καπου αναμεσα...

ενταξει μην γινω και κουραστικη..αλλα αφου την εχουμε τι να κανω???να μην την διαφημησω μπας και ερθει καμια??? :roll::roll::roll::roll::roll:

μολις πατησα υποβολη και το ειδα νατασσα...ειδες??ετσι να σκεφτεστε ολες...ελατε ελατε..ξενοδοχειο μεσα στην πολη με 65 ευρω η βραδια...καινουριο υπεροχο..εκλεισα δωματια πριν λιγο καιρο και για αυτο το ξερω.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχχχχχ κοριτσια παρολο που απολαμβανω την παρεα σας θα πρεπει να σας καληνυχτυσω, ειμαι κοματια.

Τι χαλι αυτο με εμενα σημερα, κλινουν τα ματια μου...

Τα λεμε αυριο στο καινουριο θεματακι μας ελπιζω :-*:-*:-*:-*:-*:x:x:x:x Φιλια σας αγαπω ολες.....

Αναστασια τελεια θα ηταν να βρισκομασταν στην Κρητη ολες μαζι.....αλλα ετσι οπως γιναμε δεν μπορεις να προγραματισεις τπτ πλεον..

Μαρακι αν δεν φιγουμε για Σουηδια (γιατι εδω ειμαστε και θα το διτε πως δεν θα παμε πουθενα στο τελος) θα βαλω τα μεγαλα μεσα για να κανουμε διακοπες στην Κρητη το καλοκαιρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥ ΚΟΥ ΤΣΑ!!!

Και εγώ σας βλέπω - διάβαζα τα νέα σας. Από ότι βλέπω υπάρχει συμμετοχή για την Κυριακή. Σούπερ θα συναντηθούμε πάλι!!

Μαριέττα αρχισες απο τώρα το πήδημα? Θα ανοίξεις πρώτα το θεματάκι και μετά συνεχίζεις το σεξ!! Μπου χα χα!!!

Εγω τα κατάφερα να μείνω ξύπνια σήμερα, αλλά κοιμήθηκε ο Δημήτρης. Σάββατο μπορείς, όχι όχι, Κυριακή μπορείς όχι, όχι.........

Έχω εναν τρελο πονοκέφαλο απο το πρωι-ελπίζω αύριο να ξυπνήσω καλύτερα γιατί δεν την παλεύω άλλη μέρα έτσι.

Κατερινάκι μου θα δω την νυφούλα μου? Πόσο χαίρομαι!!!Θα είμαι καλή πεθερά - το υπόσχομαι.

Ειρήνη μου ποσο χαιρομαι που θα σε δω και εσένα απο κοντά!!! Πραγματικά τι είναι η χημειο.....τέτοια που έγραψες?

Εγώ ξέχασα να πάω οδοντιατρο σήμερα!!! Περασε η ώρα και δεν το κατάλαβα1!!!Ξανθιά!!!! :roll::roll::roll::lol::lol::lol:

Εγω θα πάω φέτος για αλλη μια φορά στην Μήλο!! Τι πρωτότυπο!!! Αλλά τώρα με τον Νωντα με βολεύει πάρα πολύ. Θέλουν να κατέβουν και οι κουμπάρες μου με τα παιδιά τους οποτε θα περάσουμε όμορφα...

Εύη η aegean βγάζει συχνά προσφορές - ψάξτο και θα βοηθήσουμε όσες μπορούμε οικονομικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες, δεν την παλεύω άλλο. Πάω να ξεραθώ.

Να ξέρετε πως σας αγαπώ όλες κ θέλω να περνάτε πάντα καλά με τις οικογένειες σας.

Θα τα καταφέρουμε να βρεθούμε κάποια στιγμή, είμαι σίγουρη.

Θέληση να υπάρχει κι όλα γίνονται!

Σας φιλώ γλυκά! Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενάκι μου τώρα που μας βλέπεις εσύ, δεν σας βλέπω εγώ από την νύστα. μπου, χα,χα !

Ελπίζω όμως να σας δω από κοντά την Κυριακή.

Πολλά φιλιά!

Πάρε ρε συ ένα depon για τον πονοκέφαλο.

Κι εγώ είχα σήμερα στην δουλειά και χαπαχώθηκα, δεν την πάλευα αλλιώς .

Φεύγω πάω για νάνι.

Μ' εχει πιάσει μια λογοδοιάρια όμως σήμερα. Κάτι έχω πάθει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασσακι καληνυχτα ευη ονειρα γλυκα τσουπρα...

ευγενια σε βλεπω να ανοιγεις εσυ το επομενο θεμα εκτος κι αν αφησουμε οδηγιες για το πρωι...μην σας βρω εδω αυριο..

φευγω και εγω..ωρα για αγκαλιτσα γιατι ειμαι στα χαι μου... :lol::lol::lol:

καληνυχτα ηρεμη και υσηχη νυχτα να εχετε...φιλιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...