Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με το δεξι με το δεξι %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- ευχομαι τα τρια σπορακια μας να βγουν με το καλο απο τις κοιλιτσες των μαμαδων τους και σε ολες οσες θελουν να ξαναπαρουν κιλα να ερθει γρηγορα η ωρα μας...γερα και δυνατα παιδακι μωρακια και σπορακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το δεξι!!!!!!!!!!!

ολα να πηγαινουν δεξια για τις οικογενειες μας!!!

να ρωτησω κατι ασχετο! το αριστερο βρωμαει; μπου χα χα χα χα χα χα χα!!!

Πρεπει επειγοντως να κανω σεξ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικάκι κάλώς ήρθες!

Ρε συ δεν μου έχει έρθει το αίτημά σου και έχω προσπαθήσει κι εγώ πολλές φορές τι γίνεται;;;;

Της Ελισας το πήρα και έκανα έγκριση. Επι την ευκαιρία να πω πως όντως είστε κουκλιά όλοι σας Ελισάκι Φτού, φτου σκόρδα! Και όντως φέρνεις για Ευρωπαία. 'Εχεις ένα τύπο διαφορετικό από της κοινής Ελληνίδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ευχαριστώ που το διευκρίνησες στην Ευγενία μας!

Μαρριετάκι βουρ για σεξ γιατί σε βλέπω να λαλάς....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τωρα θα σας καληνυχτησω ηρεμη και σας αφηνω και μια φωτο ενεχυρο..σας αγαπω..καληνυχτα ονειρα γλυκα ηρεμη να ειναι η νυχτα μας...

post-5502-13873938785462_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσάκι μπράβο!!!

Χαχαχα Μαράκι τέλειο!!! Να του πω κιόλας, αμα αργήσουμε να φάει, να μη μας περιμένει!

=))=))=))=))

Ναι Μαριέττα επειγόντως…. Τώρα το βλέπω κ εγώ!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα με και εγω :ymsmug::ymsmug::ymsmug::ymsmug: Μπενω με το δεξι και ο Θεος να βαλει το χερι του.....

Μαριεττα εχεις μαλακιστει λιγο σημερα η μου φενετε???? :lol::lol::lol::lol::lol:

Κοριτσια εγω σημερα εκανα sex το μεσημερη που κοιμοταν ο μικρος. Εμεις εχουμε προβλιμα οταν ειναι εδω η Φλωρα γιατι ειναι και μεγαλη τα καταλαβενει ολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ενταξει το πηρα το μηνυμα!!! θα τον βαλω κατω αυριο να του αλλαξω τα φωτα!!

φευγω κι εγω κορες γιατι τον ακουω ανησυχο...ισως ειναι και δοντια...οι τραπεζιτες ειναι πολυ φουσκωμενοι..

φιλια κοριτσια!! και με το καλο το θεματακι μας να γεμισει κι αλλα σπορακια!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εε καλά μα ποιος είναι τέλος πάντων!!!! Πολύ αριστοκρατικός!!!! Φτου του ρε Μαράκι!!

Θα ξαναδοκιμάσω Νατάσσα μου κάποια στιγμή θα ξεκολλήσει!!!

Καλώς την Εύη μας….

Τι μέρα είναι σήμερα ρε κορίτσια κ το ρίξατε στο σεχ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εε καλά μα ποιος είναι τέλος πάντων!!!! Πολύ αριστοκρατικός!!!! Φτου του ρε Μαράκι!!

Θα ξαναδοκιμάσω Νατάσσα μου κάποια στιγμή θα ξεκολλήσει!!!

Καλώς την Εύη μας….

Τι μέρα είναι σήμερα ρε κορίτσια κ το ρίξατε στο σεχ?

Αλικη με προκαλεις να σου απαντησω..

εχεις ακουσει την εκφραση: του Αγιου....π....???????

ημαρτον θα με καψει ο Θεος!!! κοριτσια φευγω γιατι θα σας τρελανω κι εσας!!!

καληνυχτα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη με προκαλεις να σου απαντησω..

εχεις ακουσει την εκφραση: του Αγιου....π....???????

ημαρτον θα με καψει ο Θεος!!! κοριτσια φευγω γιατι θα σας τρελανω κι εσας!!!

καληνυχτα!!!!!!!!

:lol::lol::lol: Δε σε καίει μαζί σου είναι!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα στις νισταγμενες μανουλες....

Καλε σημερα δεν ειναι του αγιου Π......

Ειναι του αγιου Μπαμπη... :lol::lol::lol::lol::lol:

μπας κ είναι προστάτης…..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ουτε θιμαμε τι γραψατε στο προιγουμενο θεματακι.....

Πρην λιγο μαλωσα με το αντρουλι μου γιατι θα με τρελελε βραδιατικα ο τιπος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα μιλισα με την νυφη μου και μου ειπε οτι ισως καταφερουμε να βρουμε ενα μικρο διαμεριζμα στην οικοδομη τους..Πολυ μικρο θα ειναι αλλα για αρχη θα ειναι και λιγοτερα τα εξοδα...Και το μονο που σκεφτικε ο αντρας μου που τον προβλιματισε ειναι πως θα ερθουν οι γονοις του τα Χριστουγεννα, που θα τους βαλουμε......

ΕΕΕΕΕΕΕΕ ας κανει και μια φορα Χριστουγεννα χωρις την μανουλα τι να κανουμε......Πω πω τι κοτες ειναι οι αντρες :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια θα την κάνω κ εγώ γιατί σε λίγο ξεκινάει το πρόγραμμα του Σπύρου!

Πρέπει να κερδίσω χρόνο…. Κ αύριο έμαθα πριν λίγο πως έρχεται μία καλή μας φίλη από Θεσσαλονίκη…. Ακούτε Θεσσαλονικές??? Έρχεται αέρας από εκεί!!

Καληνύχτα κ όνειρα γλυκά κ απονήρευτα…. Μόνο η Μαριέττα είναι δικαιολογημένη!!

Έλα μωρέ Εύη δεν καταλαβαίνεις τώρα θα έχει γκρίνια που φεύγετε κ θα του φταίει το παραμικρό!! Θα του περάσει!! Ξανακάντε σεξ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν θέλω να ευχηθώ στα αρρωστούλικα μωράκια της παρέας μας περαστικά και γρήγορα μάλιστα, καθώς επίσης και στις μαμάδες που είναι αρρωστες.

Αντε να φύγει αυτος ο κωλοχειμώνας να υσηχάσουμε από τα μικρόβια (ή μήπως δεν παίζει ρόλο ο χειμώνας;;;).

Ελενάκι μου την έχεις πάει στον γιατρό την Αφροδιτούλα; Γιατί βήχει τόσο μωρέ και ταλαιπωριέστε και οι δύο; Μήπως πρέπει να πάρει αντιβίωση; Συγνώμη που στο προτείνω. Δεν είμαι υπέρ της αντιβίωσης αλλά με τα τελευταία νέα που έμαθα σήμερα από την Ειρήνη μας που είχαμε βρεθει για ένα γρήγορο καφεδάκι, το προτιμώ να παίρνουν αντιβίωση όταν πρέπει όχι με το παραμικρο παρά να κάνουν επιπλοκές και να ανυσηχούμε διπλά. Δεν σου έχει κάνει πυρετό εσένα όμως ε;

Κορίτσια κι εγώ με το άντρα μου είμαι 12 χρόνια και δόξα το Θεό είμαστε μια χαρά. Δεν έχουμε γκρίνιες, δεν βαριέται ο ένας τον άλλον. Βρήσκουμε πάντα την μέση λύση σε κάθε μας διαφωνία και νομίζω πως νοιώθουμε ακόμα ερωτευμένοι μεταξύ μας. Την Τρίτη έχουμε επέτειο γάμου (του θρησκευτικού που έχουμε κάνει το 2010 γιατί έχουμε κάνει και πολιτικο το 2006. Είμαστε μαζί από το 2000 και αρχίσαμε να συζούμε το 2003). Δόξα το Θεό. Δεν είναι όλα ονειρικά βέβαια εννοείται έχει κι αυτός τα ελλατώματα του αλλά βάση των βασικών στοιχείων που ήθελα να έχει ο άντρας μου που τα πληρεί περναω όμορφα μαζί του.

Κάποια κοπέλα ανέφερε για το στήθος μετά την γέννα ότι έμεινε μισό. Ε! ομοιπαθούσα κι εγώ. και δεν πρήζεται και μένα πλέον όταν περιμένω περίοδο.

Ινα μου πως είναι η Αναστασία;

Κορίτσια δεν θυμάμαι και πολλά τελικά από αυτά που έχετε γράψει. Έμεινα πολύ πίσω...

Αύριο έχουμε να πάμε σ' ένα παιδικό πάρτυ. Παιδάκι 2 χρονών πρώτης μου και αγαπημένης μου ξαδέρφης αλλά το σκέφτομαι ρε γαμώτο φοβάμαι τις ιώσεις.

Στα κρύα δεν μασάμε κι εμείς σήμερα έξω είμασταν με την Σοφούλα αλλά με παιδάκια που δεν θα ξέρουμε ότι είναι καλά μασάμε. Καλά είμαστε ήρεμες τόσο καιρό από αρρωστιες. Τι να κάνουμε όμως μάλλον θα πάμε γιατί με αυτό το σκεπτικό δεν πρέπει να ερχομαστε ποτέ σε επαφή με παιδάκια και δεν μ' αρέσει να γίνομαι παράξενη. Άλλοστε η Σοφούλα και όλα τα παιδάκια δηλαδή πρέπει να βρίσκονται με άλλα παιδάκια. Δεν μπορούμε να τους το στερούμε.

Αυτά προς το παρόν κι από μένα σας αφήνω γιατί θα με πιάσουν πιο πολύ οι θεωρίες μου βραδιάτικα και θα με βρίζετε.

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικοοοοοοο!!!!! ωραίος τίτλος, μακάρι να αρχίσει η "σπορά" και για τις υπόλοιπες που το επιθυμούν!

Αχ σας διάβασα, τι τρελοκομεία που είστε! πάλι καλά που έχω κι εσάς και μου φτιάχνετε τι διάθεση.

Μαριέττα, ελπίζω πριν προλάβεις να κοιμηθείς να έρθει ο Μάνος και να κάνετε σεξ επιτέλους, συμφωνώ και επαυξάνω ότι σου χρειάζεται επειγόντως :lol::lol:

Ινα ευχαριστώ για τις οδηγίες! λέω τώρα που θα της ξαναβάλω ορό να ρίξω μέσα στη σύριγγα και 1 σταγόνα τομπρέξ, ο Θεός βοηθός!

Κοριτσάκια πάω να τη βάλω για ύπνο γιατί έχει ξεσαλώσει, αφού κοιμήθηκε αργά το απόγευμα αντί για μεσημέρι τώρα είναι σαν να έχει πιεί 10 red bull!!!

Μόλις τα καταφέρω θα επιστρέψω, αν και μόνη μου θα μιλάω μιάς και οι μισές θα κοιμάστε και οι υπόλοιπες θα τιμάτε τον Αγιο! μεγάλη η χάρη του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...