Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

Εδω ειμαι εγω το καλοκαιρι του 2005, την χρονια που καναμε τον θρισκεφτικο μας γαμο..

Ετσι θελω να ξαναγινω...

familjefoto 071.JPG[/attachment:2erslzvs]

post-12688-13873938786919_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα πολυλογούδες!!!!!!

Εύη,ουάου!!!Είσαι ΘΕΑ!!!!!!!!!!

Ίνα,δεν σε παίζω ούτε εγώ!!!!Θέλω κι εγώ να δω τις φωτογραφίες!!! :-w

Μαριέττα,θα ερχόμουν εγώ αλλά το είδα αργά!!Να παίρνεις τηλ.άλλη φορά!!

Κατερίνα μου,περαστικά μωρέ.....Κι εγώ πιστεύω ότι δεν θα παρεξηγηθεί κανείς αν το ακυρώσετε..Σκοπός είναι να το χαρείτε,αλλιώς δεν έχει νόημα!!

Μαιρούλα,δεν σε παρεξηγούμε βρε!Κουράγιο,θα περάσουν τα δύσκολα!

Εμένα το ταρζανάκι άλλαξε το πρόγραμμά του εδώ και 3 μέρες και δεν μ'αρέσει!!!! :-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΘΕΑ ΕΥΗ αξιζει η διαιτα και τα μακρυα μαλλια σου πανε!

Τι φωτογραφειες θα τις ξαναβαλω να τις δειτε.τις εβγαλα γιατι ειμαι λιγο φοβιτσιαρα!

Μαριττα υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ Θεα ημουν, τωρα ειμαι απλα βουβαλιτσα. Ευχαριστω παντος για τα καλα σας λογια.

Αυτο το παιδι μου το αβγο δεν προκιτε να το φαει με τπτ μου φενετε, το απογεβμα του εκανα αβγοφετες και επιδι δεν ενθουσιαστικε του εβαλα και μελι απο πανο αλλα τζιφος παλυ δεν τις ετρωγε...

Τελεφτεα προσπαθια θα ειναι η ομελετα μετα το ξεγραφω το αβγο απο το μενου μας..

Αννα τι αλαξε στο προγραμμα ο Ακης?? Με τον υπνο η με το φαγητο του???

Σημερα Σαββατο που εχω ορεξη για κους κους μονη μου θα τα λεω μου φενετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ κι εγώ κοκόνες μου!!

Εύη,με τον ύπνο άλλαξε πρόγραμμα...εκεί που ξυπνούσε 8-8:30 και κοιμόταν 11-12 για κανένα μισάωρο και 3-4 για καμιά ώρα και για βράδυ 8-8:30,τώρα μου κάνει 7-7:30-9 για κανένα μισάωρο-2 για καμιά ώρα-6 ένα μισάωρο και για βράδυ 9.΄

Ίνα,βάλε φώτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι κανουν Αννα σε λιγο καιρο θα τον κοψει τελιος τον πρωμεσημβρινο υπνο και θα κοιματε μια φορα μονο το μεσημερι..

Εμενα παντος με βολεβει καλιτερα να κοιματε μια φορα μονο το μεσημερι για 2-3 ωρες μαζεμενες και μετα το βραδυ κατα της 9.30-10.00..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ κι εμένα θα με βόλευε καλύτερα να κοιμάται μια φορά το μεσημέρι για 2-3 ώρες...αλλά δεν αντέχει να μην κοιμηθεί πριν το μεσημέρι...Οι άλλες γιατί μας γράφουν??!!

Μαριέττα,Νατάσσα,Ίνα,σας βλέπω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν αρρωστενουν και αλλαζουν τις συνηθειες τους πολυ νευριαζω.Προ αρρωστιας την εβαζες στο κρεββατι της της ελεγες καληνυχτα και τελος.Ξυπνησου το πρωι και ζητουσε γαλα.Τωρα αν δεν ξαπλωσει πανω μου δεν κοιμαται και το βραδυ ξυπναει με κλαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry Αννουλα μου αλλα πιαστικα να διαβαζω στο φατσομπουκι....

Αυριο λεω να κατεβω στην σιγγεντροση κοριτσια γιατι εφτασε ο κομπος στο χτενι και απο εδω δεν κανουμε δουλεια, πρεπει να ξεσικωθουμε πρην να ειναι αργα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιτα μολης αναρωσει τελιος θα την επαναφερεις στην ταξη. Θα δοκιμασει τα ορια της αλλα πρεπει να εισαι αποφασιζμενη γιατι αλιος θα σου παρει τον αερα και το εχασες το παιχνιδι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε τρελη εισαι με το παιδι απαπα...Εγω θα τους αφισω στην πεθερα μου, και σκεφτομε να ξεσικωσω και μερικους μερικους βαρεμενους που ξερω και που ειναι μονο λογια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα θα κανεις Ευη θα τα πεις και θα ξεσκασεις!εγω εχω σκομσ πυρετο και αρχιζει και ο μπαμπας μας!Παω να την κοιμησω γιατι την αφησα στον μπαμπα της και την ακουω να σπαραζει!

Αντε να δουμε τι θα γινει!!

Ευη μην την αφησεις τη διαιτα ειναι η τελευταια σου ευκαιρια μετα 40 τα κιλα γινονται μονιμα και δεν χανονται!Παω και μαλλον θα επανερθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι, εδώ είμαι!Αννούλα μην φεύγεις, σας διάβαζα μωρέ γιατί σας άφησα στην σελίδα 4 και έχετε φτάσει στην 9!

Γυρίσαμε από το παιδικό πάρτυ στο οποίο περάσαμε πάρα πολύ ωραία!

Σήμερα είμασταν όλη μέρα έξω! Το ευχαρηστηθήκαμε αλλά ψοφίσαμε κιόλας οικογενειακως.

Το πρωι μετα το αυγό και τα φρούτα τηε μου την έδωσε που δεν ήξερα από που να αρχίσω και που να τελειώσω με τις δουλειές του σπιτιού και έντυσα την Σοφία ντύθηκα κι εγώ φώναξα τον Βασίλη που έκανε κάποια δουλειά στο υπόγειο και του είπα "έλα πάνω να ετοιμαστεις να μας πας για καφεδάκι" Και έτσι και έγινε.

Είχα πάρει και το καρότσι και η μικρή κοιμήθηκε για μεσημέρι έξω μια χαρά.

Μετά ήρθαμε και ετοιμαστήκαμε για το πάρτυ στο οποίο όπως σας είπα παραπάνω περάσαμε παρα πολύ ωραία. Η Σοφία έπαιξε μια χαρά με τα παιδάκια ήταν πολύ κοινωνικη και εξικοιωμένη με το χώρο (πράγμα που μου έκανε εντύπωση). Φύγαμε νωρίς όμως γιατί φαινόταν ότι νύσταζε και δεν ήθελα να αρχίσει την γκρίνια.

Αυριο θα την πάω στην μάνα μου το πρωι για να κάνω τις δουλειές του σπιτιού γιατί θα βρομίσουμε!

Ευάκι πραγματικά είσαι μια θεά στην φωτό!!!!!!!!!!!!!!! Νομίζω πως παρόλο που και τώρα είσαι όμορφη (και δεν στο λέω για να σου χαϊδεψω τα αυτιά) αξίζει τον κόπο να ξαναγίνεις τόσο γκομενάρα γιατί θα νιώσεις πολύ ανανεωμένη.

Μαιρούλα μου χαίρομαι πολύ που τα σποράκια σου είναι καλά και εύχομαι να είναι έτσι όσπου να βγούν δυο υγειέστατα μωράκια! Κάνε υπομονή βρε γλυκιά μου. Φαντάζομαι ότι το πρώτο τρίμηνο θα νιώθεις έτσι. Μετά θα είσαι πιο δυνατή!

Αλικάκι ακόμα να γίνουμε φίλες εμείς εδώ με το αίτημα που δεν γίνεται γαμώ το κερατό μου!

Ινα κι εγώ δεν σε παίζω! Θέλω να σας δω! Βάλε πάλι τις φώτο!

Μαρριετάκι θέλω κι εγώ να φτιάξω τις ντουλάπες μας... Τι το ανέφερες αυτό και με αγχώνεις μου λες;;;

Πως πήγε η επίσκεψη με την άλλην; Της τα έσπασες τα νεύρα;

Μαράκι ξέχασα να σου πω ότι κι εμένα μου άρεσε πολύ το κειμενάκι για την βάφτιση του Μανωλιού!

Θα ήθελα πολύ να ήμουν στην βάφτιση του γαμώτο. Δεν το αποκλείω βέβαια έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ειχα ανοιχτο το μαμμυ απο το μεσημερι,αλλα τωρα μπηκα και σας διαβαζω...Αννα για σενα το λεω κυριως!! :-p:-p:-p

παω να κανω ενα τσιγαρο να ξεχαρμανιασω κι ερχομαι να βρω οποια κοπελα ειναι μεσα...

τα αντρακια μου την επεσαν παντως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα όμορφες!!!!!Πάω στο μικρό μου το αντράκι!!! [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif][smilie=love4.gif] έρωτας!!!!!!!Να δω πως θα τον αποχωριστώ όταν μεγαλώσει.........αχχχ.....Φιλιά!

Πάτησα υποβολή και είδα Μαριέττα και Νατάσσα!!Πρέπει να φύγω όμως γιατί πρέπει να ξύπνησε το παλικάρι μου για γιογιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνύχτα Αννούλα! Φιλησέ μου τον γιόκα σου!

Μαρριετάκι εγώ θα μείνω και θα σε περιμένω. Πάω να βάλω ένα ποτηράκι κρασί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα Αννα ονειρα γλυκα.....

Και εγω θα μεινω τσουπρες, σε λιγο φεβγει και ο αντρας μου για δουλεια (εκανε ενα διαλημα και τωρα ξαναφεβγει)...

Εγω παω να ετιμασω το βραδυνο μου γεβμα και επανερχομε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα!!

κοριτσια πεσαμε το μεσημερι οικογενειακως για υπνο απο τις 16:00 μεχρι τις 19:00!!!! τοσο γλυκο υπνο μεσημεριατικα ειχα να κανω απο τοτε που ημουν εγκυος!!

η κυρια ηρθε στις 19:30 κι ειχε μουτρωσει γιατι περιμενε τηλεφωνημα απο τον γιο της οταν θα ξυπνουσε ο Ηλιας!!!ελα μου ομως που την γραψαμε οικογενειακως!!ακομα και στον υπνο μας :lol::lol:

οταν ξυπνησε ο Ηλιας κι ενω ο Μανος κοιμοταν,αρχισε και φωναζε:μπαμπα!!του κανω σσσσσ και γελαγε!!!ελεγα οτι αν ξυπνουσε πιο αργα,μηπως της ελεγε να μην ερθει!!και δωσου γελια ο μικρος και σσσσ εγω!! του εκλεισα το στομα με την παλαμη μου και ξεκαρδιστηκε το κωλοπαιδο...οποτε ο μπαμπας πηρε το μηνυμα οτι ξυπνησαμε και ακουσα να της μιλαει στο τηλ.για να ερθει!! μη χασει δευτερολεπτο ο παπαρας!!!

εγω κυρια!!της εφτιαξα τσαι και μετα εκανα δουλειες!!ζυμωσα κιμα για αυριο,μαγειρευα για τον Ηλια για αυριο,εκανα μπανιο,εφτιαξα τα μαλλια μου,μαζεψα την κουζινα,επαιζα με τον Ηλια γιατι ερχοταν συνεχως διπλα μου...καποια στιγμη μου λεει η κυρια:ελα κατσε λιγο μαζι μας!! και της λεω:βλεπετε να με παιρνει να εχω διαθεσιμο χρονο για κουβεντουλα;

κοριτσια ο Ηλιας παντως βλεπει ασχημα ονειρα..ειναι δυο βραδυα συνεχομενα που ξυπναει κλαιγοντας κι ουτε η αγκαλια τον ηρεμει...τον βαζω και κοιμομαστε μαζι κι οταν τον εχει παρει για τα καλα,τον ξαναπαω στο κρεβατακι του...μαλλον ονειρα ειναι,γιατι οπως λεει κι η μητερα μου,αν ηταν δοντια θα ξυπνουσε πιο συχνα...τι να πω!!

Ο Σπυρος εφαγε χωμα σημερα κι ο Ηλιας εφαγε φλουδα απο πορτοκαλι!!κι ηταν και απλυτο :roll::roll:

η ηλιθια του εδινε πορτοκαλια και επαιζαν και το σκατο τα τιμησε δεοντως!!

Νατασαα καλα κανατε και πηγατε στο παρτυ!!μπραβο στο Σοφακι που ειναι κοινωνικο παιδακι!!!

Ευη τι τρως;σε βλεπω!!εγω εφαγα ενα γιαουρτι με κορν-φλεικς και ενα πορτοκαλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moυ το κάνει κι εμένα αραια και που η Σοφία αυτό με το κλάμα Μαρριέτα αλλά δεν νομίζω ότι είναι όνειρα ή δόντια είναι η απλά μας δοκιμάζουν κατα πόσο μπορούν να κοιμούνται μαζί μας νομίζω τι να πω;;; Ότι και να είναι εννοείται ότι την πέρνω κι εγώ να την ηρεμήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...