Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε γαμωτο!! προσπαθω να σας βαλω ενα βιντεο που μολις τραβηξαμε με τον Ηλια να χορευει Θεοδωριδου την κοκκινη γραμμη,αφιερωμενο εξαιρετικα στην μανουλα του,αλλα δε μπορω....ειναι μεγαλο μαλλον και κανει δεκα ωρες...πώς να το μικρυνω; μπου χα χα χα χα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απαπαπαπα πολυλογουδες!!!!δε προλαβαινω να σας διαβασω με τιποτα απο τα λιγα ομως που διαβασα εχετε μουρλαθει λιγουλακι ή μου φαινεται??? :lol::lol::lol::lol:

εμας κοριτσια η γκαντεμια μας παει συννεφο.......αυτη την εβδομαδα ο αντρας μου ειχε αδεια και πραγματικα δε ξερω ποιος μας καταραστηκε??????!!!!!αρχες βδομαδας κανονισαμε να κανουμε ενα παρτακι στο σπιτι με αρκετους παλιους φιλους για σημερα.....μεσα στη βδομαδα ψιλοαρρωστησε ο αντρας μου και χθες βραδυ αρχισα κι εγω να ειμαι περιεργα και ο γιαννακης ανεβασε το πρωτο του πυρετο και εχει βηχα.σκεφτηκαμε να το ακυρωσουμε αλλα εχουν μαζευτει γυρω στα 25 ατομα και το θεωρω λιγο ασχημο...ειπα να τον παω στη μαμα μου να τον κοιμησω εγω να ξερω τι γινεται και με το πυρετο να ειμαι ησυχη και μολις τελιωσει το παρτι λεω να παμε να κοιμηθουμε στη μανα μου με τον αντρα μου να τον εχουμε απο κοντα την υπολοιπη νυχτα....στην αισχατη περιπτωση μου εχει πυρετο το βραδυ θα κατσω μαζι του δεν τον αφηνω κι ας ειναι μονο ο αντρας μου σπιτι.

ουφφφφ!!!ειπαμε να κανουμε κι εμεις κατι να ξεσκασουμε μιας και αφου γεννησω θα κλειστουμε παλι σπιτι .......και οχι μονο να ξεσκασουμε...εμενα προσωπικα απο την ανησυχια μου δε προκειται να ευχαριστηθω τιποτα.η μονη μου εννοια ειναι στο γιαννη.

παντως εβγαλα ανακοινωση ετοιμασιες και καθαριμα θα τα κανει ολα ο αντρας μου μονος του....!!

ινα η μικρη σου ειναι μια ζωγραφια!!!!!!

μαριετακι δε ξερω να σε κατατοπισω με το βιντεακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίντεο?? Δεν έχω φτάσει σε αυτό το κεφάλαιο!!! :roll:

Αχού μια κούκλα που κάνει ζάπινκ!!! Φτου φτου φτου!!

Φτου φτου κ σε εσάς Κατερίνα μου!!! δεν το μεταφέρετε παιδί μου για την άλλη εβδομάδα?? Δεν είναι ντροπή!! Να το ευχαριστηθείτε κιόλας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κατερινακι ειναι μια μικρη μαιμου που μας εχει παρει τα μυαλα!Θα σας την αφησω λιγο να τη δειτε και μετα τη βγαζω!

Η πρωτη φορα ειναι η πιο δυσκολη με τον πυρετο!Να ξερεις οσο ειναι κρυα τα χερια ανεβαζει πυρετο και δινεις αντιπυρετικο πανω απο 37.5.Οταν ζεσταθουν τα χερια και εχει πανω απο 38,5 βαλτον στην μπανιερα επανερχονται πιο γρηγορα.Αν τον βαλεις στο μπανιο οταν ειναι κρυα τα χερια του θα τον πιασει ριγος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αλλη βδομαδα δε γινεται αλικακι μου,ακομα συζηταμε ομως να το ακυρωσουμε θα δουμε..

ινα μου η πρωτη φορα ειναι δυσκολη δε λες τιποτα!ματι δεν εκλεισα ολο το βραδυ!ειμαι πρωταρα σε αυτα δε μου εχει ξαναρρωστησει και οπως καταλαβαινεις τα χρειαστηκα λιγο.

παντως τα χερακια του ολο το βραδυ ηταν παγωμενα αλλα δεν ανεβαζε πυρετο.μετα το βραδυ στις 8 που εκανε 38 μου ξαναεκανε 38 9 το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σας Κατερίνα μου!!

Εμείς ακόμη δεν είχαμε αυτή την εμπειρία….. μέχρι πότε όμως??

αααα εδώ μιλάμε για ΘΕΕΣ!!!!

Άμα είσαι όμορφη είσαι κ this year αγάπη μου!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κι εγω....25 σελίδες διάβαζα απο το προηγούμενο κ άλλες 7 απο το τωρινο θεματακι,ουφ.....δεν θυμαμαι τίποτα...μόνο για την Αλίκη που δεν μας προέκυψε το σπορακι,δεν πειραζει τον άλλο μηνα!

εμείς είμαστε μια χαρά.Να με συγχωρέσετε που δεν μπαίνω συχνά αλλά νιώθω πολύυυυυ κούραση μανούλες,στην προηγούμενη εγκυμοσύνη δεν ήμουν τόσο κομμάτια λέμε....πήγα γιατρό την εβομαδα που πέρασε,όλα μια χαρά τα διδυμάκια είναι εκεί!υπάρχει αυξημενη πιθανοτητα το πρωτο τριμηνο το ενα απο τα δυο να εξαφανιστει κ ημουν φοβισμενη,τωρα ειναι καλύτερα.ο γιατρος ειπε δεν θα μοιαζουν μεταξυ τους,ειναι ετεροζυγωτικά.τώρα έχω την αυχενική να κάνω σε 3 εβδομάδες.κληρονομικοτητα δεν υπάρχει στο σοι μας κ δεν περιμενα διδυμα κ γι αυτο μου ηρθε πολυ ξαφνικο....δεν το εχουμε πει ακομη στους γονεις μας,απορω πως θα αντιδράσουν οταν το πουμε ,μετα την αυχενικη.

Ο Νικολάκης μου κοιμαται αυτη τη στιγμη κ θελει ολα τα χατηρια να του κανουμε αλλιως πεφτει κατω κ τσιριζει,αχ πως θα το σταματησω αυτο????

φιλακια πολλα πολλα ,να με συγχωρειτε που δεν μπαινω συχνα κ δεν σχολίασα τα νεακια σας είμαι κάπως...

α,Μαρακι υπεροχο το κειμενο για την βαφτιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ Ινα δεν εισαι δικαιη τωρα, και εγω θελω να δω φωτογραφιες γιατι τις εσβισες αμεσος??? Δεν σε παιζω αλο [-([-([-([-([-(

Κατερινα ακυρωσε το παρτι κοπελα μου πιως θα σε παρεξιγισει εγκυο γυναικα με αρρωστο παιδι στο σπιτι. Τι νοημα εχει αν δεν μπορεις να χαλαρωσεις καθολου η ακομι χιροτερα να εισαι με τον Γιαννακι και ο αντρας σου μονος στο σπιτι..

Παντος ειναι πολυυυυυυ σπαστικο οταν δεν σου βγενουν τα σχεδια, γιαυτο σινιθος τα αυθορμιτα πραγματα μου αρεσουν περισοτερο επιδι δεν περιμενεις τπτ και σου βγενει μια σουπερ μερα στο τελος..

Μαιρη ολα καλα με τα σπορακια μας, πολυ χαιρομε...Λογικο ειναι να εισαι πτωμα αυτην την φορα, ειναι 2 και εχεις και τον Νικολακι που σε κουραζει...Πως κρατιεστε βρε και δεν το εχετε πει ουτε στους γονοις σας, εγω θα ειχα προδοθει απο μονη μου, δεν θα μπορουσα να το κριψω με τπτ..

Μαριεττα φτου σου ρε να μην μενω Αθηνα, εγω θα ερχομουν για καφε και θα την εκανα την δικια σου να μην ξερει απο που να φιγει. Βεβεα μετα δεν ξερω αν θα ημουν ποτε ξανα εφπροσδεκτη στο σπιτι σας γιατι ο Μανος δεν θα γουσταρε και πολυ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τάισα του άντρες μου, τους έβαλα για ύπνο, έπλυνα τα πιάτα μου, συμμάζεψα κ έφτιαξα το καφεδάκι μου κ χαλαρώνω!!

Εσείς εξαφανιζόλ…ποιος ξέρει τι κάνετε παλιοκόριτσα!!!

Μαιρούλα μου γεια σου!!! Να ‘σαι καλά…. δε βαριέσαι θα έρθει κ αυτό κάποια στιγμή που θα πάει!

Λογικό είναι να είσαι έτσι… ακόμη είναι νωρίς κ προσπαθεί κ ο οργανισμός σου να συνηθίσει τις τόσες ορμόνες… είναι κ δύο!!!

Άμα είναι ετεροζυγωτικά απλά ήσουν τυχερή κ έσπασαν 2 αυγουλάκια…. δεν έχει να κάνει με κληρονομικότητα!!!

Σε αυτή την ηλικία τα περισσότερα έτσι κάνουν γιατί μαθαίνουν να διεκδικούν κ τη δύναμη που έχει η φωνή τους!! Μη του δίνεις σημασία κ με ήρεμο τόνο να του εξηγείς γιατί δεν πρέπει!!

Έτσι κάνω με το Σπύρο κ ελπίζω να μην το συνεχίσει για πολύ!!

Σήμερα φάγαμε σπανακόρυζο! Το πρωί τα συνηθισμένα κ το βράδυ θα δείξει… εχθές έφαγα τοστ τελικά!!!

Εύη εδώ είσαι? Ούτε εγώ το είχα πει στους δικούς μας κ το είπα αναγκαστικά στους 2 μήνες γιατί ήταν ο γάμος κ δεν γινόταν διαφορετικά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορες γεια και χαρα...ταισα κι εγω και κοιμησα τους αντρες οπως η Αλικη,αλλα καφε δεν εχει..παω να την πεσω λιγο στον καναπε και να διαβασω..το απογευμα θα ερθει η τρελη,αλλα εγω θα φτιαξω την δικη μου ντουλαπα,οπως εκανα του Ηλια το πρωι,θα κανω μπανιο,θα φτιαξω μαλλι,θα κανω μπανιο και τον μικρο κι η κυρια ας κουρευεται...

κορες το μενου μου (και μη με δειρετε...):νες το πρωι,μια πορτοκαλαδα στυμενη(οχι κονσερβα),μια φετα γαλοπουλα και μια ενταμ(χωρις ψωμι.σκετες).μακαρονια με τυρι(δε καιω βουτυρα,μονο λιγο λαδι ωμο)..επειδη ηθελα κατι γλυκο,εφαγα μια μπανανα και τωρα ποναει το στομαχι μου....απογευμα τιποτα..βραδυ τιποτα(εκτος κι αν φαω ενα πορτοκαλι)...

πολλα ε;

καλη ξεκουραση κορες!!!!!!!

Αλικη καπνιζεις;ασχετο αλλα ετσι μου ηρθε...εγω ναι :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττα δεν ειναι πολλα, αν δεν ηταν πολλα τα μακαρονια γιατι τα σκαζμενα εχουν πολλες θερμιδες και μια κουταλια της σουπας λαδι εχει 150 θερμιδες...Φαε κατι ελαφρι το βραδυ μην κρατας το στομαχι αδιο τοσες ωρες..

Καλα θα κανεις οταν ερθει η τρελογγα, να σινεχισεις να ασχολισε με τα δικα σου εσυ....

Αλικη εδω και εγω, τροω την κοτοσαλατα μου και δεν λεω πολλα προς το παρον....

Καλε πως αντεχετε να κρατατε τετια μιστικα, εγω και να ηθελα ελαμπε η μουρη μου και φανερωνομουν αμεσος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περνα απο δω!!!!!!!!!!! με ολη την οικογενεια!! και φερε τα απαραιτητα μαζι..μη τα ξεχασεις!!!!σε παρακαλω!!

εγω το μονο που εχω ειναι...ΑΛΑΤΙ!!!!

Π.Φαληρο μενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη εμένα δεν με έβλεπε κανείς γιατί ήταν μακριά απλά δεν ήθελα να γίνει κάτι κ να στεναχωρηθούν όλοι!!

Καλή όρεξη!!

Μόνο αλάτι?? Αυτό είναι για τις σαρδέλες όχι για τις φάλαινες!!!

Κ τέλος πάντων αυτό είναι για το τέλος…. άσε θα φέρω εγώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξιπνισε το τερατακι μου, παω............

Τα ιλικα για το βουντου θα λετε μαλον???

Το αλατι παντος ξερω πως το ριχνουν απο πισο οταν φεβγει καπιος και δεν θελουμε να ξαναερθει....

Δοκιμασε Μαριεττα.... :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις ξύπνησε κ ο δικός μου…. πάμε να ετοιμαστούμε!!

Θεία Τέτα ερχόμαστε…. Φέρνουμε κ αγιασμό σε νεροπίστολα…. μη μας καταλάβει κ πετάξει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...