Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΧΕΙΜ.2010/2011-ΑΡΧΙΣΕ Η ΝΕΑ ΣΠΟΡΑ..


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μανωλιόοοοοοο :x:x

Τι παίδαρος που είσαι με το μπουρνουζάκι σου! Μαρία νομίζω ότι θα συμφωνήσω με την συμπεθέρα (αν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε), και εμένα μου αρέσει καλύτερα που είναι τραβηγμένα τα μαλλάκια του και φαίνεται το γλυκό προσωπάκι του! μήπως να του κουρέψεις τουλάχιστον λίγο τα μπροστινά; Μανωλάκη είσαι τρέλα που θα έλεγε και η Μαριέττα!

Αλίκη καλώς να τους δεχτείς αύριο! και αν σου φέρουν καμιά μπουγάτσα από αυτές που μελετούσαμε προχθές, χέσε τη δίαιτα και όρμα!!

Εύη ο συμπέθερος σκέφτεται από τώρα που θα φιλοξενήσει τους γονείς τα Χριστούγεννα ε;;; ε αν καίγονται τόσο πολύ να έρθουν ας πάνε σε ξενοδοχείο δεν του είπες;;; συμφωνώ καλύτερα να έχετε όσο λιγότερα έξοδα γίνεται στην αρχή, μέχρι να ξεκινήσετε να δουλεύετε και να σταθείτε στα πόδια σας. Δεν θα πάθουν τίποτα αν έρθουν αργότερα.

Ηρεμο σας είπα πριν ε;; ναι καλά!! last year που λένε και στο χωριό μου (οντως!!!). Εχει λυσσάξει στο βήχα πάλι αλλά ευτυχώς μέχρι στιγμής δεν έχει κλάψει.

Νατάσσα γιατί λες συγνώμη καλέ;; ίσα ίσα, ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! μετά από 3 μέρες κι εγώ έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μήπως χρειάζεται αντιβίωση. Η αλήθεια είναι ότι αυτή τη φορά δεν την είδε η γιατρός από κοντά, θεωρήσαμε και οι δύο ότι είναι πάλι μια από τα ίδια που συμβαίνουν από τα γενέθλιά της και μετά, αλλά τελικά βλέπω ότι αυτή τη φορά είναι ΠΟΛΥΥΥΥ χειρότερα. Την πήρα όμως τηλέφωνο κατά τις 7, να την ρωτήσω για το οτριβίν και αν μπορεί μέσα στο Σ/Κ να έρθει να δει την μικρή, αλλά δεν απάντησε και ούτε με πήρε πίσω :twisted::twisted: . Από τότε που γέννησε είναι σαν να καλώ στο γραφείο του πρωθυπουργού... από την αρχή το έχω σεβαστεί γιατί κι εγώ μάνα είμαι και καταλαβαίνω τι περνάει με το νεογέννητο, αλλά τώρα που έγινε και εκείνη μάνα θα έπρεπε να καταλαβαίνει τι περνάνε και οι γονείς των ασθενών της. Εχω αδικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουουουφφ, εδώ και 10 λεπτά δεν έχει ξαναβήξει, κάνω τσιγαράκι στο μπαλκόνι στη γλυκιά δροσούλα και πάω να κοιμηθώ κι εγώ.

Διάβαζα τώρα τα μέηλ μου και πριν σας αφήσω θα σας παραθέσω κάποιες ατάκες που μου έστειλαν και με έκαναν να χαμογελάσω λιγάκι (ναι, με τα χάλια μας!):

- Τα πράγματα γίνονται ολοένα και χειρότερα…χθες πέρασα από το Σύνταγμα και είδα τα περιστέρια να ταΐζουν τους ανθρώπους.

- Ένας μέσος εργαζόμενος παίρνει τη μέρα 23EURO… τα 2 πάνε στο ΙΚΑ, τα 2n στα κοινόχρηστα, τα 6 στη ΔΕΗ και τα 10 στην εφορία! Μένουν 3! ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΡΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!

- ΠΡΟΣΟΧΗ! Μη τυχόν και κάθεστε ακίνητοι για πάνω από 5 λεπτά… Θα φορολογήστε για ακίνητο!

Πολλά φιλάκια, καληνύχτα!!!

Ή καλημέρα για τις πρωινές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια κι απο μένα.

Κι εγώ ταϊζω την Σοφία το αυγό της και παράλληλα πίνω καφεδάκι περιμόνοντας καμια σας για παρέα.

Δεν έχω καμία όρεξη να κάνω δουλειές σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια γλυκιά καλημέρα σε όλα τα κορίτσια κ κυρίως στα ξενυχτισμένα (τι να κάνουμε συμπάσχουμε)!!!

Το βράδυ ούτε ο Σπύρος αλλά ούτε κ εγώ καταφέραμε να κοιμηθούμε!!

Ο Σπύρος γιατί….. έτσι του αρέσει κ εγώ γιατί είχα το λαιμό μου!!

Καλό ΣΚ σε μανούλες κ παιδάκια κ γρήγορη ανάρρωση!!

Νατάσσα καλά κάνεις κ τη βγάζεις έξω με το κρύο…. Ούτε εμείς μασάμε αλλά τον τελευταίο καιρό δεν θέλει το μπουφάν κ χτυπιέται!!! Επειδή 1 2 3 μου σπάσανε τα νεύρα δεν μπορώ να τον βγάζω συχνά….. αν φτιάξει λίγο όχι πολύ θα βγει με το αμάνικο που δεν έχει πρόβλημα!

Με τα παιδάκια είναι ρίσκο…. Ο Σπύρος βέβαια έρχεται συχνά σε επαφή με κρυωμένους αλλά δεν έχει ανάγκη ( δεν σκουπίζουν μύτη κ μετά πιάνουν το παιδί αλλά είναι στον ίδιο χώρο)… άμα για κάποιο λόγω δεν ενεργοποιηθεί ο ιός δεν θα νοσήσει κ ας τον έχει!!

Αυτό που πρέπει να προσέχετε όμως είναι οι καινούριοι ιοί που συνήθως τέτοια εποχή είναι στα φόρτε τους!!!

Ελένη άμα είναι απασχολημένη η παιδίατρος, βρες μιαν άλλη καλύτερα… κ εσύ μάνα είσαι!!

Καλημέρα Ευάκι!!!!

Καλημέρα Νατάσσα!!!

Κ εγώ καφεδάκι πίνω κ τώρα θα φτιάξω κ τα φρούτα του μικρού! Μετά θα φάμε αυγό εμείς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!Με γεια το θεματάκι μας!!!!Να έχει πολλά γερά σποράκια και παιδάκια!!! :D:D:D

Πότε προλάβατε να γεμίσετε 3 σελίδες οέο??!! :shock::shock::shock:

Μαριέττα,έκανες σεξ τελικά??!!! :-p:-p:-p=))=))=))

Αλίκη,εμένα κοιμάται ο μικρός 7:30-8:30 και μέχρι τις 11-12 τουλάχιστον δεν ξυπνάει οπότε μόλις βεβαιωθώ ότι κοιμήθηκε βαριά,γύρω στις 9,βουρ στο ψητό!Στο σαλόνι,στην κουζίνα,στο μπάνιο....όχι στο υπνοδωμάτιο...όχι ότι δεν το έχουμε κάνει και αυτό....αλλά μόνο τις μέρες βαρεμάρας και κρύου,κάτω από το πάπλωμα στα μουγκά! [smilie=sex.gif]

Εύη καλημέρα!!!Καλά ο άντρας σου έχει αδυναμία στην μανούλα ε??!!!Υπάρχουν και ξενοδοχεία πες του!

Νατασσάκι,καλά να περάσετε στο πάρτυ!!Και ελπίζω να μην έχει άρρωστα παιδάκια....Πως είναι το Ειρηνάκι??Βελτιώθηκε καθόλου ο μικρός με την αντιβίωση?

Ελένη,η δικιά σου η κοκόνα πως είναι σήμερα?Δεν την πας και σε καμιά άλλη παιδίατρο?Μήπως η δικιά σας φοβάται μην κολλήσει τίποτα και το μεταφέρει και στο μωρό?Τόσο καιρό ταλαιπωρείται μωρέ η ζουζούνα,κρίμα είναι....

Πάντως κορίτσια,από όσο ξέρω,δεν αρρωσταίνουμε από το κρύο..ίσα ίσα το κρύο σκοτώνει τα μικρόβια,απλά ο οργανισμός μας για να καταπολεμήσει την υποθερμία,ρίχνει την άμυνα του οργανισμού κι έτσι αν εκείνη τη στιγμή έχουμε κάποιο μικρόβιο ή ιό μέσα μας τον οποίο καταπολεμούσε η άμυνα και δεν αρρωσταίναμε,όταν πέφτει η άμυνα μας προσβάλλει!Ή αν εκείνη τη στιγμή βρεθούμε κάπου με άτομα που είναι άρρωστα,αρρωσταίνουμε κι εμείς γιατί η άμυνά μας δεν είναι αρκετά δυνατή!Σας φώτισα?!! :-B:-B:-B

Μαράκι,τις φώτο του Μανωλιού στης σχολίασα και στο φατσομπούκι!!Είναι θεός,πως να το κάνουμε??!!!!

Καλό Σαββατοκύριακο να έχουμε!!Φιλάκια!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια συγνώμη θα με πιάσει εγκεφαλικό…. Ο γιός μου άφαγε ένα σκασμό χώμα από τη γλάστρα…. Πάω να τον ξεμπουκώσω!!!

Αχχχ Παναγία μου…. ούτε τα φρούτα του δεν θα φάει με τόσο που κατάπιε!!

Έρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα την αντιβίωση την ξεκινήσανε εχτές απ' ότι μου είπε η Ειρηνούλα. Θα την πάρει για δύο μέρες και περιμένουνε βελτίωση γιατί αλλιώς πάνε νοσοκομείο. Πιστεύω ότι θα καταπολεμηθεί το πείον με αυτή την αντιβίωση γιατί είναι πολύ ισχηρή. Μακάρι Παναγία μου γιατί έχει σαλτάρει η Ειρήνη. Εχτές που την είδα φαινόταν πολύ κουρασμένη και απαγοητευμένη. Ευχομαι να περάσει κι αυτό γρήγορα γιατί εδώ και ενάμιση μήνα έχει πήξει στις αρρώστειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικάκι χώμα;;;

Πιστεύω ότι δεν παθαίνει τίποτα αλλά για καλού κακού πληντου το στόμα καλά και δώστου να πιει πολύ νερό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι της μίλησα κι εγώ στο τηλ.πριν 2 μέρες και την άκουσα χάλια...Λογικό είναι τόσο καιρό ταλαιπωρείται μια με τον μεγάλο και μια με τον μικρό!Κι εγώ πιστεύω ότι θα βελτιωθεί η κατάσταση με την αντιβίωση.....Αχ Παναγία μου,εύχομαι όλα να πάνε καλά!

Αλίκη,ώχχχ!!!!Δεν παθαίνει τίποτα κι εγώ έτρωγα χώμα μικρή!Πρέπει να εξαφανίσετε όλες τις γλάστρες τώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ μορε ο καιμενος ο Γρηγορακις υποφερει τοσο καιρο ο κακομιρης...Μακαρι να εχουμε καλα νεα απο το Ειρηνακι...

Ο γιος μου εχει γινει σαν το γουρουνι, του εδοσα Μιραντα Παπαδοπουλου και τα βγαζει τα βαζει στο στομα με αποτελεζμα τωρα να ειναι πασαλιμενος απο την κοριφη μεχρι τα νυχια...

ειναι και αυτος μπουκομενος απο προχθες και αρχισε παλυ να βηχει :(:(:( Παλιοιοσοις...Αναστασια ο δικος μου πρεπει να κολισε απο το παρτι που πιγαμε την Προιγουμενη Κυριακη σε παιδοτοπο γιατι διλα διλα αρχισαν οι μιξες απο την Τρητη ....

Παω να τον κανω μπανιο................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέγε μου τέτοια Ευάκι μου τώρα για τα πάρτυ να μην πάω πουθενά. Απαπα!

Ελπιζω να το περάσει ξόφαλτα που λένε ο Τριανταφυλλός σου.

Κι εγώ την έχω αφήσει να φάει τα φρουτάκια της (κομμένα σε κυβάκια) μόνη της και δεν μπορείς να φανταστείς πως έχει γίνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν παθαίνει τίποτε κορίτσια μου από το χώμα… θα δυναμώσει!!! χαχαχα

Το κρύο δεν σκοτώνει τα μικρόβια…

Οι ιοί τώρα που είναι άλλο πράγμα, ευνοούνται από το κρύο κ αναπτύσσονται πιο εύκολα!!!

Τον ιό πάντως μπορεί να τον έχεις κ να μην ενεργοποιηθεί ποτέ…αυτό εξαρτάται κ από τον οργανισμό!!

Άννα ο Σπύρος κοιμάται πιο αργά κ ξυπνάει κ πολύ συχνά… οπότε ένα θέμα το έχουμε… καλά το δωμάτιο το έχουμε ξεχάσει!

:roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Εγω κανω παρεα με το φιλο μου το Ντεπον αλλιως δεν γινεται!Η μικρη εχει λησαξει να παει τατα ετσι την εστειλα και γω διπλα στη μανα μου.

Ειπα να της βρασω και γω ενα αυγο αν και δεν θα το φαει!

Καλοριζικο και το νεο θεματακια μας!οσο για το θεμα δεν ξερω δεν μπορω να αποφασισω!!

Μαρια τι αντρας ειναι αυτος που μεγαλωνεις Κριτικαρος με τα ολα του!Τι λεες να τον πας στη Βαπτιση ντυμενο με την κρητικη φορεσια!θα ειναι ενας κουκλος!

Αλικη ο γιος σου δεν θα εχει προβλημα με την κριση θα βρισκει να τρωει dont worry!

Οσο για την αδερφη σου μπορεις να της λες οτι πας γυμναστηριο για καφε κατι θα βρουμε!

Οσο για την αντιβιωση περνουμε τρεις φορες την ημερα!

Αμα εισαι δοκτορ!!Ουρολογος ειπαμε το επομενο μαθημα ανατομια παρακαλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικη ο γιος σου δεν θα εχει προβλημα με την κριση θα βρισκει να τρωει dont worry!

quote]

Εμμμ γιατί νομίζεις δε βγάζω τη γλάστρα?? Χαχαχαχα

Η αδερφή μου έρχεται σπίτι μου γιατί μέχρι να έρθει ο άντρας μου, να πάμε το παιδί στην αδερφή μου….. τελείωσαν οι γόνιμες…. !!!

Τι ντροπή …..

Αν θες στείλε ένα σταθερό να σε βάλω να μιλήσεις με τον άντρα μου…. δεν χρειάζεται να κάνεις ότι σου πει, άλλωστε δεν κάνει διαγνώσεις από τηλέφωνο…. αλλά θα ακούσεις μία γνώμη… τέτοιες περιπτώσεις έχει αντιμετωπίσει πολλές γιατί ήταν στο Παίδων….

Εγώ δεν επιμένω ότι θεωρείς εσύ καλύτερο, μην σε μπερδέψω κιόλας. Αλλά αν θες μη διστάσεις!!

ΥΓ Σταθερό γιατί δεν έχω καλό σήμα στο κινητό εεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες και κουκλακια...βρε σαν να μου φενεται πως ξεσκεπαζεσται τα βραδυα...τι παθατε και εχετε πεσει σαν κοτοπουλα??πολλα μπανια το καλοκαιρι κοριτσια και θα με θυμηθειτε...

αλικη δεν παθαινει τιποτα με λιγο χωμα η και πολυ η αδερφη μου ετρωγε κατι μαμουνακια και ειναι μια χαρα δυο μετρα μεχρι εκει πανω και ουτε ευκολα αρρωσταινει ουτε τιποτα..αντισωματα παιδι μου τι νομιζεις...

συμφωνω ειναι ωραιος ο γιος μου με τα μαλλια πισω να φενεται το πρωσωπακι του αλλα θυμηζει και λιγο φλωρακι εεε??παραδεχτειτο πρωτη εγω το λεω...εγω το παιδακι μου το θελω πιο αλητακι..αναρχοφατσονι που λεει και η μαριεττα...

τριανταφυλλακι τι επαθες γαλανοματη μου???φτου φτου μακρια οι κακες αρρωστιες..

νατασσα δεν νομιζω μωρε να πατε και να περασετε καλα δεν γινεται να καθομαστε στο σπιτι μας τον χειμωνα...ρωτηστε την ευη τι κανουν οι σουηδοι ..δεν γινεται να μενουν μεσα συνεχεια..πατε και να περασετε σουπερ..

λοιπον σας αφηνω τωρα παω να κανω καμια δουλεια οσο κοιμαται το μαναρακι μου...θα τα πουμε πιο απογευμα..φιλιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανατομια του πεους Αλικακι !!!Λες να τον παρω να τον ρωτησω????

Οσο για το θεμα της μικρης εχω συμβιβαστει με το θεμα της εξετασης!Εχουμε και ενα μηνα μπροστα μας ακομη οταν θα κοντευει ο καιρος θα ανχωθουμε παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μαρία μου!!!

Ναι μωρέ δεν παθαίνει τίποτα…. Απλά φοβήθηκα μη χορτάσει κ δεν φάει τα φρούτα του!!! :roll:

Κοίτα Ίνα εγώ παιδευόμουν μέρες μέχρι να το κάνω το άλμπουμ…. Τώρα παιδεύομαι να κάνω αίτημα στην Νατάσσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα να πατε στο παρτι να περασετε καλα, δεν ειναι σιγουρο οτι θα αρρωστισετε σονι και καλα...

Μαρακι τι ειναι αυτα που λες καλε για το παιδι, ειναι κουκλος, τον Φλωρο που τον ιδες εσυ αραγε???

Η ιδεα της Ινας πολυ μου αρεσε παντος, ο Μανωλης με στολη Κρητηκαρου. Σαν να τον βλεπω μπροστα μου.

Ινα περαστικα σας βρε, εισαι λιγακι καλιτερα σημερα τουλαχιστον???

Σημπεθερα και εσυ μιπος να αλαζες παιδιατρο και να βρεις καπιον που θα ειναι διαθεσιμος ολες τις ωρες?

Εγω δεν εχω γλαστρες πουθενα, οτι φυτο πεφτει στα χερια μου το σκοτωνω σε μερικες μερες. Δεν εχω πρασινα δαχτιλα που λενε και στην Σουηδια...

Σπυρακο καλη χονεψη, πιες καμια σοδα να μην σου κατσει βαρια η κοπρια :lol::lol::lol::lol::lol:

Το σκατοπαιδο μου με το που τον εκανα μπανιο τον πασαλιψα με τις κρεμες του μου ριχνει ενα χεσιμο και φτου και απ την αρχη #:-s#:-s

Εκανα και μια σκουπα και τωρα μου μενει το φαγητο αλλα θα το ξεκινισω οταν κοιμηθει το τερατακι γιατι αλιος δεν μ'αφινει..Γεμιστα εχει σημερα το προγραμμα..

Εγω ομως θα φαω σαλατα με κοτοπουλο :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες καλημερα ολη μερα!!!

απο το πρωι ειχα ανοιχτο το μαμμυ,αλλα τωρα μπηκα και σας διαβασα..

φτιαχνω απο το πρωι τα ντουλαπια και τα συρταρια του Ηλια..μαζευω παλι ο,τι δεν του κανουν για να τα επιστρεψω στην αδελφη μου και κανω χωρο για επομενα....

δε προλαβαινω να σας σχολιασω,αλλα Αλικη!! με το χωμα δε παθαινει τιποτα,μη φοβασαι!!!

οταν ημουν μικρη στο χωριο της μαμας μου το καλοκαιρι,μαζι με τον αδελφο μου ειχαμε βρει ενα παιδακι που του λεγαμε καθε μερα να φαει χωμα γιατι ηταν νοστιμο!!! το καημενο ετρωγε και μετα εκλαιγε,πηγαινε στην γιαγια του κι εκεινη μας κυνηγουσε!!!! το παιδι ειναι παντρεμενος,με δικη του οικογενεια και χαιρει ακρας υγειας :lol::lol::lol::lol::lol:

θα τα πουμε προς απογευμα!!!!

Υ.Γ. η μαλακω θα ερθει το απογευμα!!! ελατε για τσαι,καφε...ελατε,θα εχει πλακα!!!

θα της σπασω τα νευρα γιατι τοση φασαρια με τον γιο της για το τιποτα...ειμαστε καλυτερα με τον μεγαλο!!!σεξ ακομα δε καναμε...βαριεμαι!!!

περαστικα στα αρρωστα μωρακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...