Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Καλημερα βαλεντινες!! :x:x:x

Χρονια μας πολλα με γουτσου γουτσου και αγκαλιτσες!!

Αλεκακι συγχαρητηρια που ολα πηγαν καλα στην εξεταση!Ζωηρουλης ο κολοκυθας , οπως και σε εμενα..μπορει να ηταν και απο τον καφε, οπως και εμενα απο τη σοκολατα...

Κατερινακι περαστικα, κατσε ξαπλωσε και τρωγε καλα για να σου φυγει αυτη η αδυναμια.Κυκλοφορουν πολλες ιωσεις ,εχουμε και τα μωρακια μας να φροντιζουμε στην κοιλιτσα μας και ολα αυτα μας αποδυναμωνουν.

Εγω δεν εχω θεματακι με το ονομα ,θα βγαλουμε του πεθερου μου αν και δεν ειναι απο τα αγαπημενα μου ουτε κρυο ουτε ζεστη, αλλα ειναι καλος ανθρωπος .

Νανση πας στον πινακα ελεγχου μελους πανω αριστερα και κανεις κλικ.

Πας στο προφιλ και κανεις κλικ.

Εκει διαλεγεις IMG και σου το βγαζει στον πινακα.

Πας αναμεσα στα img.....ΕΔΩ....ΙΜG και κανεις κλικ.

Μετα πας πανω τερμα δεξια στην σελιδα και πατας ελαχιστοποιηση.Ειναι η παυλα.

Θα σε βγαλει εξω και στο google θα πληκτρολογησεις pregnology.com tickers η'

pregnacytickers.com .

Διαλεξε καποιο δημηουργησετο και αντεγραψε τη διευθυνση.

Πηγαινε πισω στο προφιλ σου και βαλτο αναμεσα στο img που σου εξηγησα παραπανω. Μετα πατας υποβολη.

καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα καψουρίτσες!

Πάλι για πεθερές και ονόματα ακούω..

Κι εγω μάλλον το όνομα της πεθεράς σε αρσενικό θα βγάλω,για να ξεμπερδευω,να γλυκαθει να μη μας πρήζει!Βασικά 2 ονόματα γιατι έχω κι ένα τάμα απο παλιά.

Έβαλα και φρέσκια κοιλούμπα σήμερα.Ευτυχως είναι όλο μωράκι και όχι κιλάκια.Ο μικρός μάλλον δεν θέλει παπαράτσι και κλώτσαγε με τα φλας!Τι ψωνιο το παιδί μου!

Κοριτσάκια είδα στον ύπνο μου πως είχα το μωράκι μου και το αγκάλιαζα και το φιλούσα!Ηταν πολύ όμορφο!!ΑΧΧΧ!!!Τι ωραία αίσθηση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax lil ti wraia koilitsa,thelw na valw ki egw thelw na peisw ton fwtako mou pou to exei ws kako na bgazoume fwto tin koilitsa....akou ekei....tha tou allaxw gnwmh,shmera tha ton valw sto forum na dei olwn sas tis koilitses,tha sygkinhthei kai meta tha afhsei ki emena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λια μου πολυ ομορφη κοιλιτσα......

Κοριτσια κανενα νεο απο την maxim....χαθηκε..ευχομαι να πηγαν ολα καλα...

Το κοριτσακι μου γυρισε απο το σχολειο μενα τριανταφυλλο στο χερι κ μου λεει ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ μαμα....συγκινηθηκα πολυ σημερα η πρωτη μερα πηγε πολυ καλα...μου λειψε πολυ η κοκονα μου...

Μεγαλωσε πολυ γρηγορα χαμπαρι δεν πηρα......κ τωρα το μονο που ευχομαι ειναι να ρθει με το καλο κ ο κυριος φασολις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι και Χρονια πολλα στα κοριτσια που γιορταζουν την γιορτη του αγ.Βαλεντινου.Εγω δεν πιστευω σ'αυτην την γιορτη γιατι γιορταζω καθε μερα!!!!(χαχαχαχα) :P:P:P

Με τα ονοματα βλεπω εχετε θεμα....κι εγω ειχα λιγο πριν οταν δηλαδη ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος αλλα ευτυχως καταλαβε κι ο αντρουλης μου οτι λογικο ειναι να βαλουμε το ονομα του πατερα μου,μιας του πεθερου μου μπηκε στον πρωτο μου γιο(Σωτηρης).Ομως ειναι γενικα δυσκολη υποθεση η επιλογη ονοματος γιατι γινονται πολλες παρεξηγησεις και μερικες φορες και μαλωματα.Σημασια ειναι τι επιθυμουν το ζευγαρι προσπαθωντας παντα με τροπο να αποφασισουν χωρις να μπλεκονται τριτοι!!!

Εμενα καποιο φεγγαρι ο αντρας μου ηθελε να βαλουμε το ονομα του προπαππου του (τον συνχωρεμενο) επειδη δεν ειχε μπει το ονομα του σε κανενα απο τα εγγονια του.Αφηστε τα το θεμα ΟΝΟΜΑ ειναι μανικι...!!!! :roll::roll::roll:

jTBrp2.png

IEkup2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννα γειά σου! Λοιπόν εγώ μίας και θα γεννήσω στο Αλεξάνδρα έκλεισα εκεί μαθήματα. Είναι μόνο πρωί, ξεκινάνε στις 9. Σύνολο γίνονται 8 συναντήσεις, 2 φορές την εβδομάδα. Εγώ μίας και δουλεύω απόγευμα με βολεύει αυτό το πρόγραμμα. Κόστος 5 ευρώ η συνάντηση, να πηγαίνω με καλτσάκια και φόρμα. Το τηλέφωνο είναι 2103381475. Το μοναδικό που τους ενδιέφερε είναι πότε γεννάω. Με έβαλαν να ξεκινήσω 7/3.

Τώρα σε άλλα φόρουμ έχω διαβάσει για το Έλενα. Δεν επικοινώνησα η ίδια μιάς και ήθελα να γνωρίσω το νοσοκομείο που θα γεννήσω. Το τηλέφωνο του τμήματα ψυχοπροφυλακτικής του Έλενα είναι 2106402366.

Πότε με το καλό πας για την επαναληπτική β επιπέδου? και πως είσαι από συμπτώματα και διάθεση? Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας εγκυουλες! ελειψα καποιες μερες μιας και αλλαξαμε εταιρια για το σταθερο, και επρεπε να μας ξανασυνδεσουν ιντερνετ :D

καναμε στις 6 φλεβαρη και τν β'επιπεδου, και ηταν δωξα το Θεο ολα μια χαρα! ηταν απολαυστικοτατη παντως σαν εξεταση, βλεπαμε το κοριτσακι μας τοση ωρα, βεβαια κοντεψαμε να φυγουμε με βαρκα, τοσο κλαμα που εριξα :oops::oops:

Χρονια πολλα σε ολες και για την σημερινη γιορτη :D του χρονου βεβαια τετοια μερα, θα εχουμε μεγαλυτερους ερωτες αγκαλια :D

εδω θα ειμαι να τα λεμε, τωρα που θα εχω ιντερνετ! φιλια :)

α! και τι ομορφες κοιλιτσες? ειναι ολες μια και μια! θα βαλω και εγω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete koritsakia mou???giortazete oles shmera e????emeis den polupistevoume sthn giori ayti me ton antrouli mou alla epeidi shmera tha pame sto giatrouli na doume to mwraki mallon tha giortasoume apo xara :D:D:D:D aaaaaa kale thn ayxeniki thn exw kaneiiiiiii :?:?:? xaxaxaxaxa kai eytixws htan ola kala..mono to papA den exei vgei alla tha to parei o giatros mou avrio kai tha me parei na mou pei!!elpizw shmera na mporesoume na doume kati....na kserw kiegw vre paidi mou ...roz i siel!!!xaxaxax exw skaseiiiii!!!pae na teleiwsw to mageirema(rolakia melitzanas genista exei to menu..)kai lew na ftiaksw kiena keik na glikanw ton mpampa mas :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα αν και πρεπει να πω καλησπερα τετοια ωρα που μπηκα! χρονια μας πολλα βαλεντινες, να χαιρομαστε τους βαλεντινους μας!

πωπω ανοιξατε πονεμενη συζυτηση τα ονοματα... boub σα θελει η νυφη και ο γαμπρος τυφλα ναχει και πεθερος αλλα και μανουλα.... αν δεις οτι εχετε κονξες για το ονομα δωστε ασχετο αρκει να σας αρεσει εσας και ας μη θελουν μετα ναρθουν στη βαφτιση!!! η σαντυ το πηρε το ονομα της απο τη μαμα μου (κυριακη) μιας και εμας το εθιμο το πρωτο παιδι να το περνει ο πατερας - στη ροδο ειναι το αντιθετο- ετσι και εγω ρωτησα τη πεθερα αν θελει το δικο της ονομα και μου ειπε βγαλε τη μαμα σου και ετσι εγινε, ενω αυτο που ειναι αγορι θα βγει το ονομα του πεθερου μου (αν και η αδελφη του αντρα μου στραβομουτσουνιασε που εχω αγορακι και θα του δωσω το ονομα του πεθερου μου και γυρισε και ειπε στον αντρα μου "γιατι δεν του δινεις το ονομα του πεθερου σου και οχι του πατερα μας???" και απο τοτε ο αντρας μου εχει να της μιλησει!

το καλυτερο ειναι ασχετα ωστε και οι δυο μεριες να συμβιβαστουν και να κανουν μουγκα :lol:

κικιτσα μου σου ξαναπα.... θα δεις τι χρηση θες εσυ το καροτσι, ειναι καθαρα προσωπικη σου αποψη.... οσο για το τρεις ή τεσσερις ροδες μου φαινεται πιο σταθερο οι τεσσερις ροδες(εγω τεσσερις εχω). στο νετ εχει πολυ καλες τιμες εκτος αν βρεις καταστημα που τα εχει σε προσφορα και σου βγει τα ιδια με τα μεταφορικα... εσυ σε ποιο δειχνεις προτιμηση???? καποιο θα σου αρεσε δε μπορει!

εδω στο νησι επειδη ειμαστε λιγο πισω δεν εχουμε ανωδυνο τοκετο!!!!

ελενα μαθ. αντε και λεγαμε που χαθηκες! βαρκα εεε? ποτε ξαναχεις επισκεψη???

κοκονα μου αχ τι ωραια εικονα ειναι αυτη που περιγραφεις! εμενα ουτε φιλι δεν μου δινει που την αφηνω στο παιδικο.... ανεξαρτητη... εγω φταιω που κανω το σχολικο της!

καποια κοπελα που ρωτησε για το παιδικο το παν ειναι ποτε αισθανεσαι εσυ κουρασμενη για να το πας! εμενα η σαντυ λογω δουλειας πηγε απο 11μηνων μια χαρουλα ειναι. την πηγαινω σε ιδιωτικο φυσικα, γνωριζω παρα πολυ καλα τη δασκαλα της και βλεπω τη σκατουλα να ειναι πολυ εξικοιωμενη με τα παιδακια...

λιλ μου τη κοιλιτσα σου θελω να δω με τρελα οπως και της νενε οπως και της διδυμομανουλας μας..... νανσυ αν θες μπορεις να κανεις copy paste στο προφιλ σου το ΒΒ CODE απο το τικερακι σου χωρις τιποτα αλλο να πατησεις υποβολη και να ειναι εκει!!!!

λια μου τι να πω για τη κοιλια σου ολα τα ευρωπουλα! ειναι η κοιλια που λεμε μυτερη αρα θα κανεις γιο!!!!

xtinaki τα τραγουδια σας μαραναν!!!! αντε να δειτε το νινακι σας να το ευχαριστηθειτε!!!!

πασχαλιτσακι σαβουριασαμε??? χαλαλι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vre koritsia ola ta mathhmata anwdynoy toketoy einai prwina????yparxei ena kentro sthn nea smyrnh(gia tis kopeles pou menoun athina ) fainerath legetai kai kanei ta panta dwrean,to thema einai oti toys kalesa prin kana 2 mhno kai mou eipan oti tha me kalesoun alla tipota...pantws kanoun polu kalh douleia....to thela einai oti mou peftei polu makrya,apo geraka-n.smyrnh...alla gia thn mpempoyla xalali...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για μαθηματα ανωδυνου τοκετου και εγω ενδιαφερομαι εχετε υποψην σας, για το ιασω? εχει κανενα προγραμμα εκει?

Για την φαιναρετη και εγω εχω ακουσει απο φιλη μου πολυ καλα λογια!

εγω το επομενο ραντεβου το εχω 1 μσρτιου, και μεσα στο μαρτη θα κανουμε και την καμπυλη σακχαρου μου πε! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα εγω τη καμπυλη ζαχαρου θα τη κανω περιπου 10μαρτη για να του φερω τις απαντησεις στο επομενο ραντεβου που εχουμε....

καλο ειναι να κανετε αυτα τα μαθηματα θα σας βοηθησουν πολυ γιατι το σωμα σας θα το εχετε ηδη προσαρμοσει για τη γεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω μαθαινω πως βοηθανε αρκετα, αλλα δεν ειμαι και πολυ ενημερωμενη πανω σε αυτο το θεμα!

ειναι ασκησεις γενικως ή επικεντρωνονται στην μερα του τοκετου και σε βοηθανε σε αναπνοες κτλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!! ontos omorfes koilitses!! :):) oso gia ta onomata,ponemeni istoria..emeis tha tin bgaloume stin giagia tou antra mou,to opoio einai para polu glukia k polu kali..tin lene anna..tin pethera mou tin parthena.den mou aresei katholou..an k i kaumeni ithele esto k ligo na tis legame mporei k....na to bgaloume etsi,alla k pali xarike pou tha bgaloume to onoma tis mamas tis.. natalia pou eisai?? :( simera moni tha eimai,giati arga to bradu tha erthei o kalos mou,opote den tha giortasoume! ;) xristinaki me to kalo na deite to moraki sas!!! gia tin kampyli zaxarou logika tha mou pei pote tha tin kano k ego .. to ntopler ti einai koritsia?k stoixizei pali k ayto? tis b- epipedou ta pairnoume piso apo to ika? lene oti voithane ayta ta mathimata,alla i alitheia einai pos otan i maia mou elege tis anapnoes,apo tous ponous pou eixa ta eixa xasei teleios..tipota den thumomoun apo ayta pou me eixe pei.. :cry::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανοιγω το μαμμυ και τι να δω κοιλιτσες τι αλλο!!!! ελενα μου τι ομορφη κοιλιτσα σαν της μαριας.... σε εσας ισχυει "στρογγυλες κοιλιες κοριτσι θα κανετε!!!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena ontos!!!ftou ftou oraia koilitsa!!! :):):) k i dikia mou etsi einai,alla me ton omfalo apo ekso.. :( (exo omfalokili)san koympi moiazei xixixixixi.... ragades den vlepo se sena elena,alla oute ego ekana akoma.. vazo vazelini tis jhonson..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι οντως και εγω ευτυχως δεν εχω βγαλει, αλλα και να βγαλουμε χαλαλι στα μικρα μας, δεν θα με πειραξει και τοσο :)

με την ομφαλοκήλη που μου ειπες τι γινεται? υποχωρει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thelei egxeirisi..itan na to kano teli septembrioy alla eixa meinei egkyos. mexri to tetarto mina ypefera apo pono,giati megalone i koilia mou k travouse ton amfalo..me buskopan k 2 depon eimoun,otan me epiane..o giatros mou eipe oti an...an.... se periptosi,genniso me kaisariki tha mou to rapsei aytos ti kili apo mesa..allios tha prepei na kleiso rantebou ksana gia na tin kano.. k i duskiloiotita ekane polu kako..to entero xtupoyse ston omfalo. mi xeirotera..eytixos exei kairo tora na me piasei..ftou ftou k na min ksana..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασαμαρια πιστευω οτι ο γιατρος θα κρινει αν πρεπει να το κανεις.Και εγω δεν το εχω κανει αλλα εχω και ζαχαρο νομιζω 74 λιγο χαμηλουτσικο.

Ελενα Μ. ωραια σρτογγυλη κοιλιτσα εχεις!

Αλεκακι ειμαι επιφυλακτικη με το internet γι αυτο δεν βγαζω φωτο...

θα ηθελα πολυ ομως να γνωριζομασταν απο κοντα με ολα τα κοριτσια.

Κοριτσια με τον πονοκεφαλο πως την παλευετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα τέλεια η κοιλουμπίτσα!!Όντως εσυ έχει στρογγυλή κι εγώ μυτερή!Μωρ'λες να είναι αληθεια τελικά αυτο που λέγαν οι γιαγιάδες????

Να και μία μπροστινή.Όσο πιο πολύ τη βλέπω τόσο πιο αστεία μου φαίνεται.Η γραμμο'υλα έχει αρχίσει να φαίνεται.Και μας σκουρυνε και το σημάδι απο το piercing..

post-16176-13873938803704_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμενα.

Τι ομορφες κοιλιτσες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Εγω εβγαλα την δικη μου και θα βαλω μια αλλη που θα την τραβηξει ο αντρουλης μου για να φαινεται πιο ωραια η κοιλιτσα μου ;););););)

Σημερα ειμαστε μοναχουλια μας :(:(:(:(:(:( ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια και ετσι ουτε προβλεπεται να γιορτασουμε, ουτε να παμε και πουθενα.

Βλεπω το θεμα "ονοματα" καλα κρατει!!!!! Και απ' οτι καταλαβαινω κυριως δημιουργειται απο τη μερια των πεθερικων. Ας μην ανοιξω το στομα μου και πω για διακρισεις γιατι θα ανεβασω 30 πιεση και δεν αξιζει :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και εμενα ο γιατρος δεν μ' εβαλε να κανω καμπυλη ζαχαρου στον πριγκιπα. Παντα ειχα κατω απο 80. Αυτο λετε να ειναι η αιτια? Δεν ειναι στις εξετασεις ρουτινας?

Χριστινακι μου αντε που εισαι [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] περιμενουμε τα νεα σου.

Δεν θυμαμαι ποια απ' ολες σας εγραψε για ενα ονειρο που ειχε με το μωρακι της ........ Και εγω βρε κοριτσια εχθες το βραδυ ειδα οτι ειχα στην αγκαλια μου ενα κοριτσακι πανεμορφο με σκουρα σχεδον μαυρα μαλλακια και ζουμπουρλουδικο και ημουνα τοοοοοοοοοσο ευτυχισμενη [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Λετε η ΠΑναγιτσα να μου στελνει μυνηματακι να αρχιζω να ετοιμαζω ροζ προικουλα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...