Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

Γειά σας και πάλι!!!

Αυτό για τα κολάν, ωραία ιδέα. μονο που χμμμ...δεν φοράω κολάν!!!Δεν έχω λεπτά πόδια και το όλο θέαμα μου φαίνεται αντιαισθητικό! :(

Αλέκα συγχαρητήρια για την β επιπέδου!!!

Εγω μετράω μέρες να φύγω απο τη δουλειά!! Έχω αποφασίσει να κάτσω μέχρι το Πάσχα, σε αντίθεση με άλλες που φεύγουν κατευθείαν (είμαι νηπιαγωγός και στον κλάδο μας οι περισσότερς παίρνουν αμέσως "επαπειλούμενη"-ανεξαρτήτως αν όντως είναι!). Η αλήθεια βέβαια είναι ότι έχω αρχίσει και κουράζομαι με 18 παιδιά αλλά το παλεύω!!!

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

GEIA SAS KORITSIA MOY EYXOMAI NA EISTE OLES KALA!!ALEKA MOY MPRAVO GIA TA APOTELESMATA EFYGE KAI AUTO ANTE SEIRA MAS TWRA EGW 22 /02 EXW RANTEVOY GIA B EPIPEDOY ANTE KAI STA YPOLOIPA KORITSIA NA EINAI OLA TELEIA.FILAKIA SE OLES

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας τι κανετε?????μπραβο αλεκααααααααααααα πολυ ευχαριστα τα νεα σου ολα υπεροχααααααα βρε ο μπεμπης να γυρισει και την πλατουλα

ναταλια μου αντε τωρα τα δικα σου νεα....................................

delpine με το καλο και συ την πεμπτη να κανεις τις εξετασουλες σου και να ναι τα αποτελεσματα ολα καλα

ariandi αφου αντεχεις ακομα με τοσα παιδακιαααααααα αλλα να μην ζοριζεσαι και οταν δεις οτι δεν αντεχεις σταματας

φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες ..........................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou ti mou kanete?brvo alekaki ola teleia me ton paidaro sou :D:D nte kai sta dika mas ;);)

maraki mou edw eimai! kale min exeis agxos ola kala tha pane tha deis :D:D:D egw akoma den kserw ti wra tha paw avrio egw giati den exw parei oles mou tis exetaseis.tha doume kiavrio ..an mathw nwris tha senhmwrwsw ;);)

shmera enw eixa mia xara oreksi molis skeytika ligaki ti tha ginei me ta oikonomika mepiase katathlipsi...ouf...mas gonatisan telos...kalh mas tyxh twra....

re aleka mou posa kila exeis parei apthn arxh??diladi egw pou exw parei 3.500 ti prepei na kanw?? :-p:-p:-p:-p vlepw na me ksexezei o giatroulis mou avrio!!xaxaxaxaxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκλεισα ραντεβου στον γιατρο μου στις 21-2..την αλλη βδομαδα θα δουμε παλι την μπουμπου!!ναταλιααααααααααα.......δεν γυρισες ακομη? :):) αριαδνη μπραβο...θελει πολυ κουραγιο με 18 παιδια!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aleka mprabo pou eidate to mwraki kai ola kala!!! Ante na pernoume kai emeis seira. Kale pws to exeis kataferei kai exeis parei mono 1.5 kilo????

Egw aurio paw giatro alla den exw B epipedou. Den kserw ti tha kanw...lete na mou pei na kanw

tipota eksetaseis aimatos??

Re koritsia ti einai auto to Dopler.

Ariadni de lew na to foras etsi, bale kai kati rixto apo panw na deis poso boleuei!!

Alliws den exeis alli lusi para na pareis patelonia egkumosunis molis ksekinisei na exeis koilitsa.

Natalaki pou eisai? Perimenoume nea sou!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια μου.

Αλεκα πολυ ομορφα τα νεα σου. Χριστινακι με το καλο και εσυ αυριο περιμενουμε τα δικα σου.

Ουφ..... αντε να περασει και ο Φεβρουαριος να ερθει η ανοιξη να ξεμουχλιασω λιγακι......

Απο το μεσημερι και μετα εφαγα ενα σωρο σκ@τ@!!!!! Ξινομηλο, πορτοκαλι, τυροπιτα της πεθερας, εναν ελληνικο με γαλα και τωρα ηρθα και αηδιασα αλλα εξακολουθω να πειναω :o:o:o:o:o:o

Σας ειχα πει σε προηγουμενο μυνημα οτι το μυαλο μου δεν χορταινει με τιποτα. Ευτυχως με σωζουν οι εμετοι και οι αναγουλες αλλιως θα ειχα γινει τοφαλος.

Λεω να παω να τα βγαλω, να παρω το φιλισιν και το ασβεστιο (α!!!! ξεχασα να σας πω οτι μου ειπε να το ξεκινησω, 1 την ημερα) και μετα σκεφτομαι να τηγανισω κοτοπουλο και πατατες, να ψησω γυροπιτες και να κανω παρτυ με γυρο!!!!!! Ελατε οποια ειναι κοντα, ανοιξαμε και σας περιμενουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια,

εγώ τα ίδια αισθάνομαι αδυναμία, μου είπε ο γιατρός ξεκούραση, να πίνω υγρά, αύριο θα κάνω και κάποιες εξετάσεις και θα με δει κανονικά την Τετάρτη που έχουμε ραντεβού, για να δούμε.

Σας διάβασα λίγο βιαστικά και δεν είμαι σε θέση να σχολιάσω πολλά.

Αλεκάκι μπράβο ο κολοκύθας σου, ζωηρούλης θα σου βγει με τέτοια κολπα που κάνει απο τώρα.

Βικάκι και στα υπολοιπα κοριτσάκια που ταλαιπωρούνται απο ιώσεις περαστικά, είναι αυτός ο καιρός που δεν λέει να φτιάξει.

Αριάδνη για τα ρούχα δες τι σε βολεύει σημασία έχει να νοιώθεις άνετα, πάντως μην πάρεις πολλά ένα κολάν ένα παντελόνι με λάστιχο και κανα δυο μπλούζες και κάνεις συνδυασμούς.

Κικίτσα για το καρότσι τι σε προβληματίζει πες μας περισσότερα και θα σου πούμε, να δεις αν χωράει στο πορτ παγκάζ του αυτοκινήτου και στο ασανσερ, να σε βολεύει το άνοιγμα κλείσιμο, εγώ εχω το 3 σε 1 της perperego και με είχε βολέψει πολύ είναι λίγο βαρύ αλλά πολύ ανθεκτικό.

nene είδες είμαστε λίγες τον Ιούλιο...

Αντωνία πως ήταν η πρώτη μέρα της μικρής στον παιδικό, ποσο είναι, εγώ δεν την έχω πάει ακόμα αλλά το σκέφτομαι πολύ σοβαρά να την ξεκινήσω τον Απρίλιο.

Και αύριο διάβασα πολλές έχετε γιατρό, αντε ολο ομορφα νέα να είμαστε.

Σας χαιρετώ πάω να ξαπλώσω...φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ απο μενα....

Αλεκα μου μπραβο για τα καλα αποτελεσματα με τον κολοκυθα σου....αντε να περνουμε κ σειρα οι υπολοιπες να μας φυγει το αγχος....αλλα για πες μας τωρα τι κανεις κ δεν εχεις βαλει καθολου κιλα...μαλλον δεν τρως σχεδον καθολου.....μονο ετσι γινετε....

Πασχαλιτακι οι γονεις της φιλης μου ειναι ο Γιωργος κ η Βασιλικη Μπιμπου δεν ξερω αμα τους ξερεις..το σειριους πολυ ωραιο πραγματι...μειναμε στο ξενοδοχειο ελια εκει μας εκλεισαν δωματιο....

Εγω κοριτσια δεν ξερω για σας αλλα δεν εχω καμμια ορεξη για τρελιτσες με τον αντρα μου...προσπαθω να το αποφευγω...δεν μπορω.. απο τοτε που εμεινα εγκυος μια φορα το καναμε κ αυτο με χιλια ζορια δεν μαρεσει καθολου...μηπως εχω προβλημα δεν ξερω...δεν αισθανομαι καλα....εσεις πως το αντιμετωπιζετε το ολο θεμα...?????

Σημερα πηγε κ η μικρη σχολειο κ ειχε πολυ πλακα....στην αρχη φρικαρε αλλα μετα την αρεσε...αυριο θαρθει λεωφορειακι να την παρει κ βλεπουμε πως θα τα παει....

Εγω ακομα περιμενω βαλιτσακι απο την babylino ακομα δεν μου εχουν στειλει..δεν ξερω τι γινετε...τους εστειλε κ email υπενθυμισης..αλλα ακομα τιποτα...

Φιλια στις κοιλιτσες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπέρα,

αλεκακι μου σε ευχαριστω πολυ και συγχαρητηρια για τον ζωηρουλη κολοκυθα σου!4 μερουλες εχουν μεινει...

να σου πω την αληθεια επειδη εχω μιλησει με 1-2 γιατρους και με ατομα που ειχαν αντιμετωπισει ακριβως το ιδιο προβλημα εχω λιγο ηρεμησει!αλλωστε οταν κανω ασχημες σκεψεις ο κυριος φασολης χτυπαει λιγακι για να μου θυμιζει οτι ειναι καλα και να μην αγχωνομαι!!!

περαστικα σε ολα τα αρρωστα φουσκωκοριτσακια .....

εγω εχω παρει 2 παντελονια εγκυμοσυνης(ενα απο μπενετον και ενα απο h&m) γιατι απο 3 μηνων σχεδον τα ρουχα δεν μου εμπαιναν.στην γιορτη μια φιλη μου εκανε δωρο μια τζην σαλοπετα και εχω και 2 κολαν.οποτε δεν εχω παρει κατι αλλο και αφου σε λιγο θα ανοιξει ο καιρος δεν νομιζω να παρω κατι αμςεσα.οι μπλουζες μου κανουν σχεδον ολες ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

smileyvault-cute-big-smiley-animated-082.gif

αφηστε ειναι τσαντησμενη γιατι δεν μου κατεβασαν το μωρο οι γονεις μου και αυριο το πρωι θα την φερουν τη κακομοιρα πριν τη παω στο παιδιατρο...

doppler ειναι ο υπερηχος του 7ομηνα... αλλα κοιτανε περισσοτερο τη λειτουργια της καρδιας και τη ροη του αιματος... ή αλλιως γ'επιπεδου!

κικιτσα οπως σου ειπε και το καγκουρακι μας το καροτσι θα το διαλεξεις βασει οικονομικου-χρησης-εφαρμογης σε ασανσερ και πορτπαγκαζ και βαρους.... εγω εχω της chicco το τριπλο σχετικα ακριβουτσικο (οχι σαν το pegperego), το ιδιο βαρυ που δεν με νοιαζει καθολου, εχει ολα τα καλαθια για το αυτοκινητο, εχει επιπλεον ζωνες και αξεσουαρ για οτι χριαστηκα, χωραει και στο πορτπαγκαζ και ολα μια χαρα! ασε που ουτε εξτρα καλαθι πηρα (ειχα του καροτσιου) ουτε ρελαξ πηρα (ειχα το καρεκλακι του καροτσιου που ειχε βαση και κουνιοταν κιολας). και διαλεξε ουδετερο ή κοινο χρωμα για το επομενο μωρακι σου!

αριαδνη μου μη τις βλεπεις την ελενα που ειναι μια χαρα στεκα :lol: εγω η τροφαντουλα θα σου πω! παντα φορεμα σε αλφα γραμμη να καλυβει το πωπω ή μπλουζοφορεμα ολο φαρδυ ωστε να τονιζεις με ζωνη εσυ τη κοιλιτσα (για να πεταγετε) και να μη φαινονται οι ατελειες μας!

καλε σας ειπα δε τρωω τιποτα απο τις 7 το απογευμα.... αντε κανενα μηλο κατα τις 10 το βραδυ! γλυκα τρωω μονο οτι εχει με κρεμα ή ταρτα και οχι καθε μερα απλως τρωω μεσημεριανο παρα πολυ αργα αφου τωρα γερο πρωινο. υπαρχουν φορες που τρωω για μεσημερι στις 4! πινω παρα πολυ νερο και φυσικα πρωι και απογευμα καφε χωρις βουτηματα!!!! γιαυτο και σας βγαλω φωτο ξανα τη κοιλια μου δε θα δειτε μεγαλη διαφορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!

Αλέκα πολύ χάρηκα που όλα είναι μια χαρά!!!!!!Άντε να έρθει και η δική μας σειρά!

Καλωσόρισαν οι καινούργιες μαμάδες!

Ευτυχώς σήμερα ήταν λίγο καλύτερα από θέμα καιρού, ανέβηκε και λίγο η θερμοκρασία! Έφτασε μέχρι τους 3 βαθμούς, είχε πάνω από μήνα να ανέβει πάνω από το μηδέν οπότε μου φάνηκε άνοιξη... :D

Να ρωτήσω κάτι στις δευτερομαμάδες... τα παιδάκια σας πότε (σε τι ηλικία) ξεκίνησαν τον παιδικό σταθμό? Ο δικός μου τώρα είναι 21 μηνών.

Αχ Αλέκα,μακάρι να μπορούσα να μην φάω μετά τις 7, αλλά συνήθως μετά τις 9 με πιάνει μία τρελή πείνα και αδειάζω όλο το ψυγείο...Ακόμα φοράω τα ρούχα μου αλλά με τόσο που τρώω δεν το βλέπω για πολύ ακόμη.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα συγχαρητήρια για την β επιπέδου! Κορίτσια σιδερένιες όσες έχετε κρυωματάκι...Σημερα είμαι πολύ πεσμένη..να σας ρωτήσω κάτι..Πως χειριστήκατε τις αρνητικές αντιδράσεις των γονιών σας σχετικά με την επιλογή ονόματος του παιδιού? Σας έχει τύχει ποτέ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα κρατηθηκα η γουρουνα και δεν τα εβγαλα (για να σαβουρωσω τον γυρο).

Εφαγα σαλατουλα μπροκολο με λιγο ψωμι και τυρακι φετα και ελπιζω να μην εχω τα χθεσινα!!!!! Εχθες υπεφερα απο τη ναυτια........ εφταιγε βεβαια και η ημικρανια αλλα ζοριστηκα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις καλη μου ειχαμε ενα σχετικο θεματακι απο τη μερια των πεθερικων. Δεν ηταν και πολυ ενθουσιασμενοι με τα 2 ονοματα. Εγω μακαρι να μπορουσα να βγαλω τον πριγκιπα μονο Ραφαηλ επειδη τον ειχα ταξει, μιας και λιγουν μηνες πριν μεινω εγκυος σε αυτον ειχα μια αποβολη και ο Αγιος με βοηθησε πολυ, κυριως στην ψυχολογια μου. Αλλα επειδη ειχα ταμα δεν ειχαν και επιλογη να το αρνηθουν.......

Τωρα οταν με το καλο γεννηθει και το μωρακι μου παλι 2 ονοματα θα δωσω, το ενα ειναι καποιου Αγιου που το ειχα πει πολυ πριν μεινω εγκυος οτι θα δωσω το ονομα του αν κανω και επομενο παιδακι και το αλλο αναλογα με το φυλο του.

Γνωμη μου ειναι να κανεις αυτο που νοιωθεις οτι ειναι σωστο, σε συνεννοηση παντα και μονο με τον ανδρα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φορα ειπα και εγω να ξενυχτησω και λειπετε ολες :(:(:(:(:(:(:(:(

Σας καληνυχτω και ελπιζω σε εναν βαθυ και χορταστικο υπνο, μπας και αναπληρωσω τον χθεσινο (φαντασιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιαααααα μου πλανεεεεεευτραααααα, εισαι η πιο μεεεεεεεγαλη κλεεεεεφτρααααααααα :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera valentines....pws eiste shmera????xtinaki den thelw pesimismous,skepsou oti einai na symvei se olo to kosmo tha symvei kai se emas....ypomoni sthn kopela me ta paidakia sto nhpiagwgeio,einai kai ayth h hlikia twn paidiwn pou einai polu yperkinhtika kai toys pianei mia logodiarroia...mh piezeis omws ton eayto sou....Boub,ta exoume auta ta themata me ta onomata,omws mhn skeftesai ti tha pei o enas kai ti o allos,oti tha apoasiseis esu me ton antra sou...emena o dikos eixe kahmo na vgalei to onoma tou patera tou alla telika to prwto einai koritsaki...opote logika tha vgaloume to prwto ths mamas mou(pou me voithaei kiolas,h pethera mou pote, vevaia douleyei alla kai pali tha mporouse na prosferthei se kati anyway den me endiaferei,kalytera gia na exw olo to pedio anoixto na bgalw ths mamas to onoma xwris na exw typseis)....Se olo ayto vevaia symfwnei kai o fwtakos mou poy symfwnei kai epauksanei....

Balentines,ti tha kanate shnmera?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις κοιλιτσες....

Μολις ηρθε το λεωφορειο κ πηρε την μικρη μου...συγκινηθηκα πολυ....η κοκονα μου με χαιρετουσε κ μου στελνε φιλακια.....

venus82 εγω που εκανα τα χαρτια της για δημοσιο παιδικο σταθμο πρεπει το παιδι να ειναι 2.5 ετων κ να μη φοραει πανες...αλλιως δεν την περνανε..τωρα για το ιδιωτικο φανταζομαι ειναι εντελως διαφορετικα..κ μπορεις να το στειλεις το παιδι σε οποιαδηποτε ηλικια....

Boub μου το θεμα που θιγεις ειναι δυσκολο...καποτε μικρη που ημουν οταν γεννηθηκε η αδερφη μου..τωρα 17 ετων η μαμα μου ειχε τετοιο θεμα με την πεθερα της- γιαγια μου...κ την ελεγα την μαμα μου αχ μην στεναχωριεσαι κανε τους το χατιρι κ να παει στο καλο....κ ελεγα αχ θεε μου να μην ερθει ποτε στο δικο μου το κεφαλι...κ τελικα ηρθε κ παρα ηρθε στην κορη μου..ειπα τον αντρα μου πρωτο παιδι να το ονομασεις οπως θελεις...κ οναμασαμε την πεθερα μου...τωρα στο δευτερο που εμεθε οτι ειναι κυριος φασολις θελει να βγαλει τον μπαμπα του τον συγχωρεμενο του οποιου το ονομα εχει ακουστει απο τον αδερφο του...τι να σου λεω τωρα...ασε τα χω παρει κρανιο...αλλα δεν προκειται να χαλασω την ζαχαρενια μου εγκυος γυναικα για το ονομα... ειναι αμαρτια....Ασε που οταν το ειπα στην μανα μου επαθε σοκ κ ελεγε κ αυτη τα δικα της....ας γεννηθει το μωρο καλα κ βλεπουμε.... δεν θελω να το σκεφτομαι γιατι στεναχωριεμαι....μεπιασε παρλα πρωι πρωι παω νασιδερωσω τα λεμε μετα....φιλια κ καλημερα σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!'προβληματισμό για τα ονόματα βλέπω!εγω παντως εχω κόψει διπλωματικες σχεσεις με τα πεθερικα και ο αντρας μου οπότε το πεδίο είναι ελεύθερο!θα βγάλουμε ουδετερο ονομα μιας και η μαμα μου θα με βοηθήσει βεβαια αλλα δεν εχει ωραιο ονομα οπότε και η ιδια δεν θελει να το βγάλουμε στη μπέμπα!

ο προβληματισμός για τα καρότσια τωρα!με 3 ή 4 ρόδες?γνωστες μάρκες ή και αγνωστες?πχ βρίσκω σε καποια γερμανικα ή ιταλικα σάιτ μαρκες που εδω στην ελλάδα δεν εχουμε και ειναι πολυ φθηνότερα!αξίζουν όμως ή οχι?το συστημα 3 σε 1 βολεύει η όχι?μηπως αρκουν τα 2 κομματια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας στο θέμα του ονόματος. Όπως σωστά θίξατε κάποιες από εσάς, το θέμα είναι να υπάρχει συμφωνία μεσα στο ζευγάρι σχετικά με το όνομα. Αυτό είναι πολύ παρήγορο γιατί με τον άντρα μου γελώντας συμφωνήσαμε τι όνομα θα δώσουμε. Το πρόβλημα το αντιμετώπισα όπως είπε και η Κοκόνα παραπάνω, από εκεί που δε το περίμενα, από την μητέρα μου, που δεν βγάζω αυτή, καθώς αποφάσισα να κρατήσω το όνομα του πατέρα μου,αλλά σε γυναικείο. Όπως καταλαβαίνετε οι γονείς μου δεν είναι πια μαζί. Τέλος πάντων, σημασία έχει να είναι γερά τα παιδιά μας, και εμείς στην καλύτερη ψυχολογία.. Ελπίζω να είσαστε όλες καλά και όσες έχετε γιατρό άμεσα να χαρείτε τους υπέρηχους σας!

Σήμερα επίσης έκλεισα μαθήματα ανώδυνου τοκετού, ξεκινάω μέσα Μαρτίου. Σκέφτεται να κάνει καμία άλλη κοπέλα?

Σχετικά με τα καρότσια, αλήθεια, τι λένε οι μανούλες που έχουν ήδη άλλο παιδάκι?

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω που ειμαι ερωτευμενη με 2 αντρες γιορταζω διπλά????????

"Αγάπη μου, αγάπη μου

εγώ μονάχα σ' αγαπώ

αγάπη μου, αγάπη μου

πολύτιμη σαν φυλαχτό"

Αφιερωμενο.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια παντα ελεγα θα κανω κ τριτο παιδι για να βγαλω ενα ασχετο ονομα κ τωρα που μας ηρθαν τα διδυμα πηρα την χαρα οτι θα βγαλουμε το ενα του πατερα μου κ το αλλο ασχετο(η κορη μου πηρε του πεθερου μου)κ ομως βλεπω κ εγω να μενω με την χαρα...ο αντρασ μου εχει δυο μαμαδες τον μεγαλωσε η μητρια η κανονικη μαμα τον αφησε στα 3,5 κ ηρθε αθηνα κ ξαναπαντρευτηκε ο αντρας μου της ξαναμιλησε στα 19 κ τωρα με καποια σκαμπανεβασματα υπαρχει μια καλη σχεση τωρα εκεινη ξαναγυρισε στα πατρια εδαφη κ ο αντρασ μου συνεχιζει την δουλεια του πατριου κ της μαμας.εγω εχω καλες σχεσεις με ολους κ αυτο βεβαια γιατι ειναι ολοι μακρια.2 φορες ηρθε η μητρια σπιτι κ ανω κατω μας εκανε!για αυτο μακρια κ αγαπημενοι.τελος παντων να καταληξω τωρα στο τριτο κ να φανταστειτε το αρχησαν οι γονεισ μου να βγαλω την κανονικη μαμα η τον πατριο.ελεος!η αλλη πλευρα δεν εχει αρχισει ακομη κοντοζυγωνει ομως..ο αντρας μου κ αυτος θελει ασχετο γιατι τωρα μπορει να εχει μια δικη του δουλεια χαρη σε αυτους αλλα δεν μπορει να ξεχασει αυτα που συνεβησαν σαν παιδακι που την παρακαλαγε να μεινει κ εκεινη χωρις κανενα ενδιασμο αφησε 2 παιδια κ εφυγε.πολλα κ ασχημα γεγονοτα.

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ τησ αποψης ενα ονομα ο μπαμπας ενα πεθερος κ τελος.ο αδερφος του δεν εβγαλε κανενος κ τα δυο παιδια ασχετα κ δεν μιλησε κανεις κ σε μας ολοι μιλανε..να φανταστειτε οταν βγηκε η κορη μου σαραντια κανει η μητρια στην μαμα μου καλα κ οταν κανει γιο που θα ναι σαραντης πως θα γινει;φυσικα αυτο δεν παραδεχτηκε ποτε οτι το ειπε κ βγηκε τρελη η μαμα μου...

αυτα τα καλα τα δικα μου!η δικη μου επιθυμια λοιπον κ του αντρα μου εως τωρα ειναι εαν ειναι κοριτσι να βγει αριαδνη κ αν ειναι αγορι οδυσσεας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι υπερ να υπαρχουν καποιες παραδοσεις για να τα περναμε κ στα παιδια μας αλλα εως ενα σημειο.κ να πεις οτι με τα ονοματα μας γεμισαν κ περουσιακα στοιχεια μπουρδες!στον αλλο γιο εχουν τυφλη αδυναμια που τους εχει κ γραμμενους στα παλια του τα παππουτσια εφαγε κ απο τον αντρα μου 15.οοο ευρω! αλλα δεν θελω ρε γαμωτο κ αυτη τη φορα να μας κανουν οτι θελουν.εσεις τι λετε;

αυτο το τικερακι δεν μπορω να το βαλω με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα με ενδιαφερουν τα μαθηματα ανωδυνου τοκετου.ενημερωση..........sos!!!

Εμεις απο την αρχη ειχαμε πει να βγαλουμε το ονομα του πεθερου μου οποτε δεν αγχωνομαι!!ειναι κατι που δεν με στεναχωρει βεβαια γιατι ειμαι της αποψης να ειναι γερό και ο,τι ονομα εχει....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...