Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ Νο2


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσια!περιμένουμε νέα με αγωνία από όσες πατε σημερα γιατρο!

εμας ο γιατρός μας έχει απαγορεύσει δια ροπάλου επαφες!αν και ο πλακούντας μου ειναι πολύ ψηλα!

ερώτηση γιατι εχω μπερδευτει!δεν ξερω τι μαρκα καρότσι ναγοράσω και να εμπιστευτώ!για βοηθήστε οι δευτερομανούλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε ολα τα κορίτσια, ξύπνησα πριν μία ωρίτσα και με τρόμο άνοιξα να διαβάσω λίγο εφημερίδες, αμέσως ένιωσα μία κλωτσίτσα από το μωράκι μου και την έκλεισα :) .

Κokona σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σχετικά με τα ενημερωτικά φυλλάδια του mothercare. Πήρα τηλέφωνο και ενημερώθηκα, έδωσα και τα στοιχεία μου και τώρα ελπίζω να μην γεμίσει ο τόπος διαφημιστικά...

Mariagiorgos άλλαξες γιατρό και πας για δημόσιο τελικά? Σε ποιο νοσοκομείο κατέλληξες? Με το καλό η γνωριμία με το γιατρό σου.

Αννα πως και πάντα τόσο πρωινή...?

Φιλάκια σε όλες, καλή εβδομάδα να έχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιανω δουλεια 08:00 οποτε παντα ειμαι πρωινη!

πηρα σημερα τηλ και εκλεισα ραντεβου για επαναληπτικη β επιπεδου σε αλλο κεντρο που μου συστησε εναν οικογενειακος φιλος γυναικολογος!εκλεισα για 17-2 και μου ειπαν οτι πρεπει λιγο πριν παω να εχω φαει τουλαχιστον ενα τοστ οπωσδηποτε.κατι που δεν μου ειχαν πει πριν!

αναμονη και θα δουμε !!!!!!!!!!!!!ουφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια

Οσες έχετε γιατρό σήμερα να απολαύσετε τα μπεμπάκια σας, να πάνε ολα καλά και περιμένουμε νέα σας.

Περαστικά στα άρρωστα κοριτσάκια!

Εμένα ευτυχώς δεν είναι κρύωμα αλλά μάλλον εξάντληση γιατι μια αδυναμία την νοιώθω και σήμερα.

Θα τα πούμε αργότερα γιατι πρέπει να βγω για κάτι δουλίτσες.

Καλή εβδομάδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλενάδες!!!

Δεν είναι να σας αφήνω για 2 μέρες γλωσσοκοπάνες! :lol:

Τελικά εμεις φύγαμε Σ/Κ στην εξοχή και χαλαρώσαμε.Σας διάβασα χτες βράδυ που γύρισα αλλα νυσταζα πολύ!Εχετε πει πολλάαααα!!Αντε να δουν τα μωράκια τους όσες έχουν υπέρηχο.

Μεγαλώσαν οι κοιλίτσες σας?Εμενα καθε μέρα πιο πολύ μου φαίνεται!Και το παίζω και γκομενάκι τρομάρα μου με την κοιλιά τούρλα!Βάζω και κανένα έξαλλο να αποπλάμνήσω τον άντρα και είμαι με την κοιλιά τούρλα!Πολύ αστεία μου φαίνομαι!!Ο μικρός μου έχει ξεσαλλώσει εκει μέσα,έχει βρει και την κύστη μου διασκεδαστική μάλλον...θα κατουριέμαι πάνω μου σε λίγο,το βλέπω!

Εφτιαξε ο καιρός εκει στα βόρεια?Τι κάνετε όλες?Κι εγώ θα ανανεώσω φωτό κοιλίτσας!Αυριο που αλλάζει μήνας.Μου φαίνεται κάθε εβδομάδα πρέπει γιατι εχει πολύ διαφορά!Εγω έχω ξεκινήσει απο την 4 εβδομάδα κανονικά,και τραβάω κάθε πεμπτη που αλλάζω εβδομάδα.Τωρα πιο είναι πολλές φαίνεται η αλλάγη σταδιακά και είναι πολυ ωραίο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε;

εγω ειμαι αρρωστη μεχρι κ 39 πυρετο εφτασα κ κολησα κ τον αντωνακη μου.τωρα περιμενω να ερθει η παιδιατρος στο σπιτι.εν τω μεταξυ πηρα τον γυναικολογο να ρωτησω αν κανει αντιβιωση κ ειπε αμοξιλ.αλλα εγω φοβαμαι γαμωτο κ δε ξερω τι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη μας εβδομαδα...

με τα πολιτικα δρωμενα θα τα αφησω ασχολιαστα..ειναι ολα και όλοι τους πουλημένοι :evil::evil:

αλεκακι και ναταλακι με το καλο να δειτε τα σπορακια σας !!!!!περιμενουμε τα ευχαριστα νεα σας!!!! :-*:-*

κατερινακι μου ξεκουρασου λιγακι...απότι λες μάλλον εξάντληση θ αναι...περαστικουλια...ρωτα τον γιατρο σου αν μπορεις να παρεις καμμια βιταμινη η παραπανω σιδηρο? :roll::roll: σε φιλωωω...

αμαλακι...αννα..μαρια..κοκονα ..τα φιλια μου...

βικακυ μην αγχωνεσαι κοριτσακι μου..καταρχας περαστικουλια... :( ευχομαι να γινεις γρηγορα καλα...όσο για την αντιβιωση..εγω εχω παρει απο τον νοεμβρη μεχρι τωρα αν το πιστευεις 4 φορες αμοξιλ... :oops: 3 φορες επαθα βροχιτιδα απιστευτη και επαιρνα και εισπνεομενα...και τωρ απου κανα την αμνιο...αναγκαστικα ξαναπηρα... :cry: οποτε καταλαβαινεις...ο ποντικουλης μου οταν θα γεννηθει αμοξιλατο θα πρεπε να τον βγαλω :lol::lol::lol:

μακια πολλα πολλα και στις υπολοιπες εγκυουλες... :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και καλή εβδομάδα!!

Μετράω αντίστροφα για την επίσκεψη μου στο γιατρό την άλλη Δευτέρα, έχω να πάω απο τις 27/01! Ελπίζω να είναι όλα καλά...

Κορίτσια, δεν θυμάμαι αν το έχετε ξανασυζητήσει... Έχετε αρχίσει να φοράτε ρούχα εγκυμοσύνης? Η γενικά πως βολεύεστε? Έχω αρχίσει και αγχώνομαι με το θέμα..Ακόμα φοράω τα κανονικά μου ρούχα αλλά ρωτάω για να δώ τι με περιμένει... Εγώ κάνω διατροφή γιατί όταν προέκυψε η εγκυμοσύνη, με παρακολουθούσε διατολόγος και είχα χάσει 21 κιλά! Μου είχαν μείνει αλλά 4 αλλά χαλάλι...Απλά τώρα προσπαθώ να έιμαι συγκρατημένη...Βέβαια, δεν είναι πάντα εφικτό!!!

Περαστικά στα κορίτσια που είναι άρρωστα!!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia...

Kangaroo mallon xreiazesai ligi ksekourasi!

Bikaki perastikoulia! Ti exei ginei re paidia polu iosi exei pesei sto postaki mas!

Einai kai autos o kairos polu astatos.

Lia kai egw to idio me tin koilitsa...kathe bdomada blepw diafora...tha tin allaksw kai egw ti fwto suntoma.

Anna mou kai egw auto tha ekana...tha pigaina se allon na tin ksanakanw. Sou euxomai ola na pane kala!

Karolinaki kalimera! Mou aresei pou eisai eudiatheti! Oso gia ta politika...ase ti na sxoliaseis...kremasma theloun oloi!!

Ariadni, egw eixa stamatisei na foraw ta tzin mou apo nwris giati itan xamilokabala kai me esfigkan xamila stin koilia. Eixa agorasei 2 tzin egkumosinis pou exoun auto to megalo lastixo, alla twra oute auta ta foraw, mou kanoun akoma, alla pio aneta niwthw me kolan kai mplouzoforematakia! Tin exw bgalei me auta kai mou fainetai oti tha sunexisw na foraw mono tetoia...niwthw entelws aneta kai den me sfigei tipota!

Alla rouxa de nomiza na agorasw twra giati se kanena 2 mines tha anoiksei o kairos kai tha theloume pali alla. Opote tha ti bgalw me kolan kai mplouzoforemata! Pantws pisteuw oti den aksizei na agoraseis polla...petamena lefta einai giati h koilia megalwnei pio grigora apo oti fantazesai kai den ta foras kai polu kairo.

Aleka????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες...

Αλεκα τι εγινε?????περιμενουμε τα νεα σου...τι φατσουλα ειναι αυτη που εβαλες....αντε εχουμε αγωνια κ εμεις μαζι σου,,,,,

Ναταλια κ τα δικα σου τα νεα περιμενουμε....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο εμενα.

Αλεκα, Ναταλια και Ειρηνη καλα αποτελεσματα. Περιμενουμε τα ομορφα νεα σας. Ελπιζω να το διασκεδασατε και να χορτασατε να βλεπετε τα μπεμπακια σας!!!!

Περαστικα στα αρρωστα κοριτσακια μας και στα παιδακια τους και καλη ξεκουραση στις κουρασμενες.

Βαζω και τον εαυτο μου μεσα γιατι σημερα εβαλα σκουπα, σφουγγαρισα, εκανα το ενα απο τα μπαλκονια γιατι ηταν μεσα στα χιονια τα λιωμενα και τη λασπουρα και με το μαγειρεμα και τον πριγκιπα κουραστηκα λιγακι. Ειμαι και αυπνη, εχθες με τρελανε η ναυτια μεσα στη νυχτα, ειχα και ημικρανια και κατα τις 6 το πρωι ηρεμησα λιγακι και κοιμηθηκα (ο θεος να τον πει υπνο) μεχρι τις 10.

Αχ βρε κοριτσια τι ωραια εσεις που νοιωθετε τα μωρακια σας..... τι ωραια αισθηση..... ανυπομονω να το νοιωσω και εγω το σπουργιτακι μου να φουρφουριζει στην κοιλιτσα μου. Φανταζομαι σε κανενα μηνα θα παρω σειρα :):):):):)

Και εμενα αυτη η κλεισουρα με κουρασε πλεον. Λιγο ο καιρος που δεν ευνοει τις βολτες, λιγο τα μαυρα μου τα χαλια που δεν εχω ορεξη να φταχτω για εξω, λιγο που ειμαστε μονοι μας και οπου ειναι να παμε πρεπει να κουβαλαμε και τον πριγκιπα μαζι, εφτασα σε σημειο να θεωρω εξοδο το σουπερ μαρκετ!!!!!!!

Επιτελους γυρισαμε κ εχω να πω οτι ειχε πολυ πολυ κρυο στην Βεροια...κ την αρπαξα με γερο συναχι.Πασχαλιτακι χαιρομαι που γυρισες...ειχαμε γαμο στην Βεροια κατι φιλοι μας παντρευονταν στην Αγια Βαρβαρα και γλεντι κανανε στο σειριους στο μακροχωρι..πολυ ωραιο το μαγαζι αλλα ολο χιονιζε κ ξεπαγιασαμε....

Περαστικουλια και σε σενα. Και εγω τον γαμο μου στο "Σειριος" τον εκανα και ολοι μειναμε πολυ ευχαριστημενοι. Απο τις Βαρβαρες ποιος παντρευτηκε?????? Εχω πολλους γνωστους εκει και μενει και η κολλητη μου εκει περα.

Μαριαγιωργος υποφερεις και εσυ απο ημικρανιες? Οταν σε πιανουν παιρνεις τιποτα ή προσπαθεις με κρυες κομπρεσες στο κεφαλι να ανακουφιστεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σμβοβοβοβοβοβμοοοοοοοοομ!!!! :D

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΝΓΚ!

Εντάξει! Προσγειώθηκα στο σωστό και τράβηξα και χειρόφρενο! :D

Ευχαριστίες στο Πασχαλιτσάκι για τις απανωτές προσκλήσεις!!! Τωρα αντί να λέμε θα δεις εγώ στο γάμο σου, θα λέμε "θα δεις εγώ στη γένννα σου ή στα βαφτίσια σου!!" :D

Χαιρετώ τα πλήθηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη 8-):lol::lol::lol:

Πολλές ευχές σε όλες σας! :D

Βαζω και ένα υπέροχο γαληνευτικό κομματακι, για τα μωράκια μας!

Βαββαααβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυμ!!!!!!!! Φεύγω για το γυναικολόγοοοοοοοοο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως χτυπησα τη πορτα πριν να μπω!!!!

τη πιο γλυκια μου καλημερα στελνω σε ολες τις κοιλιτσες και σε ολες τις κρυωμενες μανουλες (και εγω κρυωμενουλα ειμαι!)

ξυπνησα κατα τις 8 με το ξυπνητηρι γιατι ειχε σκατοκαιρο και αργησα να κοιμηθω και το βραδυ εβλεπα και ενα ωραιο ονειρο! ντυνομαι, πλενομαι και απο κατω για παν ενδεχομενο και φευγω. σταματω στο περιπτερο να παρω μια σοκολατα και κατευθυνομαι προς στην εκκλησια που βρισκεται στο κεντρο της πολης να αναψω ενα κερακι(ειπαμε εχω ταμενο το κολοκυθα εκει) και να παω στο νοσοκομειο!

δυστυχως παρκιν πουθενα εκανα και εγω το σταυρο μου και εφυγα....περνω το καφε απο το νοσοκομειο ετρωγα και σιγα σιγα τη σοκολατα(κοριτσια αναγουλιαζα και τη παρατησα) και περιμενω εξω απο το γραφειο του γιατρου. τι σας ειχα πει 9? στις 11 με εξετασε! αλλα ευτυχως ειχα το σοντοκου και το καφεδακι μου εκει και δεν με πολυπειραζε. μπαινουμε στο υπερηχο τα ειδαμε ολα λεπτομερως καρδουλα, νεφρα πνευμονια ολα λειτουργουν κανονικοτατα και οι μετρησεις του μια χαρα και οταν φτασαμε να μετραμε δαχτυλακια απο τα ποδια γυρναει τουμπα και μας φερνει στο υπερηχο μπροστα τη μουρη του και εχουμε μεινει με το γιατρο να το κοιταμε και οπως καταλαβαινεται μας γυρισε και την πλατη οτι ειδαμε ειδαμε! καλα ηταν τελεια η μουριτσα του φατσα φορα στο μονιτορ! μου εκανε και κολπικο υπερηχο και απο εκει πηρε τις μετρησεις του πλακουντα! φωτο δεν ειχαμε γιατι δε καθοταν με τιποτα αλλα χαλαλι του τον επομενο μηνα!

μετα πηγαμε στο γραφειο του για να τις εξετασεις και για να με μετρησει.... 10 μερες πριν την επομενη επισκεψη θα κανω γενικες-τοξοπλασμα και καμπυλη ζαχαρου... οκ αυτα μου περνει τη πιεση φυσιολογικη και επομενη δοκιμασια ζυγαρια... 1,5κιλο! και μου λεει "μη παρεις βαρος μια χαρα εισαι, προσπαθησε μισο κιλο το μηνα να βαζεις για δικια σου υγεια, το μωρο ειναι μια χαρα".

κοριτσια αφου περασαμε και το "υφαλο" β'επιπεδου τωρα μπορουμε να χαλαρωσουμε και να απολαυσουμε τη κοιλια μας!

κοκονα μου σε ευχαριστω που εβαλες τα τηλεφωνα στα κοριτσια... αλλα θελω να ζητησω μια χαρη απο εσας που δεν εχετε παρει ακομη τηλ. παρτε στη mothercare αλλα μη γραφτειτε στο σαιτ http://www.babyspace.gr για το βαλιτσακι γιατι οταν μου ηρθε το βαλιτσακι της babyspace εγραφε caredirect που ειναι η εταιρια που συνεργαζεται με το mothercare και το mothercare δεν μου εχει ερθει ακομη....

αυτα που αξιζουν βαλιτσακια ειναι της babylino και της λιμπερο (αν και το λιμπερο εχει πολλα κουπονια και λιγα δειγματα). το babyspace το μονο που εχει ειναι μια κρεμα σε δειγμα γιαυτο σας λεω μη το ζητησετε!

αριαδνη μου τσαμπα λεφτα τα ρουχα εγκυμοσυνης... παρε μπλουζοφορεματα και κολαν ουτε να σε σφιγγουν ουτε να στενευουν ειναι σεξυ η τουρλωτη κοιλιτσα οταν εισαι εγκυος!

νενε μου πραγματικα σε χασαμε! τα'παιξε το λαπτοπ? και εγω χωρις λαπτοπ δε μπορω!

καλε ειμαστε πολλες οι κρυωμενες περαστικα μας... βικακι και μενα η μικρη ειναι με διαρροια και λιγο πυρετουλη αυριο θα τη παω στο παιδιατρο της να δουμε αν ειναι κρυωμενη ή δοντια βγαζει γιατι την αλλη φορα που ειχαμε τα ιδια συπτωματα ηταν δοντια!

βενους και μενα η κλεισουρα αρχιζει και με βαραει στα νευρα και σημερα δεν αντεξα βγηκα μετα το γιατρο μονη μου εξω και ηπια καφε!

κοκονα πρωτη μερα στο παιδικο??? αντε μπραβο σας καλα εκανες μωρε να ξεκουραζεσαι και εσυ λιγο! εμενα βλεπει το μπουφαν της και λεει πατς(σπλατς το ονομα του σταθμου)

μινα φαε κοριτσακι μου οσο θες απλως μη τρως μετα τις 8 και να δεις που δε θα περνεις βαρος!

λια μου εγω το βραδυ βαζω σερβιετα κανονικη γιατι κατουριεμαι πανω μου δε προλαβαινω να παω τουαλετα!

αννουλα μου στο μυαλο μου ησουν σημερα μεχρι να τελειωσω την β'επιπεδου (για να ξεχνιεμαι). καλα εκανες και εκλεισες και αλλου αντε μακαρι τα νεα σου να ειναι μια χαρα!!! 4 μερες εμειναν....

μαριαγιωργος το πηρες αποφαση για δημοσιο? καλα εκανες αντε να δουμε αν θα τακημιασεις με το γιατρο σου (μεταφραση: να τα βρειτε :P:P )

καρολινακι σηκωθηκαμε απο το κρεβατι γιαυτο και ευδιαθετη??? αντε κανε και καμια δουλεια τεμπελα :lol:

ειρηνη μου γιαυτο εβγαλες το nickname σου boub για να σε κανει "boub" η κορακλα σου καθε φορα που διαβασεις κατι κακο!

κικιτσα μου χαλαλι για το κοριτσακι σου δε πειραζει που δεν κανεις γουτσου γουτσου! θα κανεις τα αεροπλανικα σου μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες λουλουδενια μας.

Με το καλο να πας στον γιατρο και περιμενουμε να νεα σου απο το μωρουδακι σας :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo alekaki mou,poly xairomai ........o kolokuthas sou sas kanei nazakia,perastikoulia se oles ti arrwstes....re koritsia me ta nea metra lete na kopsoun to examhno tou Oaed gia emas pou douleyoume ston idiwtiko tomea....oti tha meiwthei tha meiwthei ayto einai sigouro....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo alekaki mou,poly xairomai ........o kolokuthas sou sas kanei nazakia,perastikoulia se oles ti arrwstes....re koritsia me ta nea metra lete na kopsoun to examhno tou Oaed gia emas pou douleyoume ston idiwtiko tomea....oti tha meiwthei tha meiwthei ayto einai sigouro....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Miss_Yakinthos καλε για συστησου και σε μας!!! παντως το τραγουδακι εκπληκτικο για τη μαμα που νυσταζει!!!

νενε μου οχι δεν το κοβουνε το 6μηνο του ΟΑΕΔ απλως θα μειωσουνε τα επιδοματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ρε αλέκα και με τρομαξες με τη φατσουλα που βαλες!όλα καλά λοιπόν!πες μας τι τρως και δεν παίρνεις κιλάααααααααααα!όσο για τα γουτσου γουτσου δεν αγχωνομαι,κανένα πρόβλημα!

εγω αυριο πάω να κανω γενικη αιματος ουρων και ζαχαρο και την άλλη δευτερα θα ξαναδούμε τη μικρούλα μας!!!!!!!!1111

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ξανα κοριτσια!!! μπραβο αλεκα !!ευχαριστα τα νεα σου..ο αγοραρος σας γυρισε πλατη? :):):) ναταλια περιμενουμε κ τα δικα σου νεα!!!!εγω ειμαι με παυσιπονα κ παλι εννοειτε μεσα..κουραστικα με αυτο τον καιρο..πολυ μουχλα..την πεμπτη το πρωι θα παω να κανω εξετασεις αιματος..μου ειπε να κανω γεν ουρων,γεν αιματος,σακχαρο,ουρια,κρεμινινη,ουρ οξυ,560τ 56pt και χολεπυθρινη λομεσος καπως ετσι γραφει..θα παρω το απογευμα για να κλεισω στον γιατρο μου ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alekaki sigxaritiria, perase kai i B epipedou kai ola teleia!!Mpravo! Se oles tis kopeles eyxomai to idio! Nomizw, oti meta tin B epipedou pernaei pio grigora kai sigoura pio 3exniasta o kairos! Hmoun poli agxwmeni mexri na tin kanoume stin kori mou kai meta apo oti thimamai iremisa poli!!

Ante me to kalo kai to Doppler twra kai teeeelos oi megales e3etaseis!!!!!

Eyxomai ta kalitera kai se ola ta koritsia pou einai na kanoun twra tis e3etaseis tous!

Filakia pollaaaa... ;);):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala eimai ki egw, sto gnvsto triptyxo tis eytyxias,antroulis-koroula-doulitsa!! Ola kala! Perimenw me agwnia tin Tetarti gia na dw kai to tetarto melos tis oikogeneias mas!

Re thirio, pws ta kataferes kai exeis parei mono 1.5 kilo? tha genniseis me to kalo kai meta tin genna tha eisai pio adynati apo prin!! Mpravo sou omws poy ta kataferes toso kala!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...