Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΑΝΤΕΞΑ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΓΛΥΚΟΖΗ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ. ΜΟΝΟ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΖΗ ΕΙΧΑ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΖΑΛΑΔΑ ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΑΝ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ.

ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!!!!! ΘΑ ΠΑΩ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ.

ΓΕΝΙΚΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΤΡΙΤΗ ΦΟΒΕΡΗ ΦΑΓΟΥΡΑ ΣΕ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΘΟΣ. ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΑΝΘΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΛΗ ΕΝΥΔΑΤΙΚΗ ΚΡΕΜΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΤΣΟΥΓΚΡΑΝΑ ΝΑ ΞΥΣΤΩ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια,

Kat 6 αν η ξηροδερμία είναι στο σώμα, δοκίμασε το baby oil, τουλάχιστον εμένα αυτό μου είχε πει ο γιατρός. Για το πρόσωπο, δε ξέρω

sotkou τι πράγμα κι αυτό με τους άντρες. Ο δικός μου ήταν σίγουρος οτι θα είναι κορίτσι, όταν μας είπαν για αγόρι δε με άφηνε να ψωνίσω μέχρι μα σιγουρευτεί, παρόλο που ο γιατρός μας είχε πει 100% ! Και όταν άρχισα να ψωνίζω λόγω εκπτώσεων γκρίνιαζε ότι είναι νωρίς, παρόλο που έχουμε γλιτώσει πολλά λεφτά. Φυσικά ακόμα δεν έχει δει τι έχω ψωνίσει!!! Είπαμε οτι μέχρι τέλος του μήνα θα κλείσουμε το καρότσι - λέμε για αυτά που έχουν πορτ μπεμπέ και καθισμα αυτοκινήτου, για να μην πάρουμε λίκνο και να χρησιμοποιούμε το πορτ μπεμπέ στο δωμάτιό μας για κρεββατάκι. Βέβαια επειδή αυτά τα βαριέται, κάθε τόσο βρίσκει δικαιολογία για να μην πάμε. Κάτα τ' αλλα την τρίτη το πρωι στα mothercare έχει συνάντηση με μαία. Θα πάω και οτι μάθω θα σας πω :D Τρεις ώρες θα είναι, δε μπορεί κάτι θα μάθω. Καλό υπόλοιπο κυριακής bye

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ.. :D:D:D:D ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

SOTKOU ΦΑΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΟΧΙ ΠΡΟΣΩΠΟ ΕΥΤΥΧΩΣ..ΘΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΒΕΡΙΚΟΚΕΛΑΙΟ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ.

ΕΛΕΝΑ ΤΟ BABY OIL ΤΟ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΔΕ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!! :cry::cry:

Χ+Μ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ, ΕΧΩ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΡΑΓΑΔΕΣ ΓΙΑΥΤΟ ΦΑΓΟΥΡΙΖΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ???? ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ..

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΚΑΙ ΔΕ ΠΗΓΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ..ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Η ΓΛΩΣΣΑ!!!ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ, ΒΕΒΑΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΑ ΚΑΙ ΑΝΗΦΟΡΑ!! ;);)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλααααααα εεεεεεεεεεεεεεε..........ταχω παρει κρανιοοοοοο...εγραφα τοση ωρα και στο τελος με πεταξε και δεν βγηκε η δημοσιευση μου....

Λοιπον θα τα ξαναγραψω αλλα γρηγορα γιατι εγραφα ηδη πολυ ωρα....

Εκανα καμπυλη σακχαρου βγηκε οριακη και με εβαλε ηξ ενδοκρινολογος να κανω διαιτα και να μετραω σακχαρο 3 φορες την ημερα..... :( και καλα να παθω...ετρωγα σαν το ζωο...και φυσικα μου ειπαν οτι ειναι απο τα πολλα κιλα μου!

ευκαιρια να χασω και κανα κιλο ...σκεφτηκα στην αρχη αλλα ηδη πεθαινω την πεινας κοριτσια μουυυυυυ.... :lol: θελωω γλυκοοοοοοοοοοοοοο :lol:

Οσο για το υγρο στα μεμε...ειναι φυσιολογικο και μοιαζει πολυ με το πρωτογαλα,κιτρινο και αραιο σαν γαλατακι!!!το ειχα κι εγω στην 1η εγκυμοσυνη μου.

Φελισιτι χαρηκα πολυ που ολα πηγαν τελεια τελικα και δεν χρειαστηκε να περασεις δυσκολες στιγμες!!!κανε κουραγιο σε λιγο καιρο θα εχεις αγκαλιτσα τον Νικολα σου!

Φιλακια πολλα σε ολες τις φουσκωκοιλιτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kai apo mena koritsakia mou kai kalh evdomada na exoume, egw aythn thn evdomada tha kleisw ta epipla tou mpemph giati mou eipe pws kanoun kai ena mhna na erthoun opote siga siga prepei na ta taktopoihsw kai ayta

argyrw mou kalws hrthes sto club mia apo ta idia, ypomonh mono ayto exou na sou pw, pou ekopse entelws ta glyka kai apo faghta olo vlakeies kai enw thn kanw edw kai miamish evdomada thn diatrofh den mporw na katevasw to prwino zaxaro me tipota ekei kollhmeno sto 94 enw prepei na einai katw apo 92, den mporw na katalavw pote tha arxisei na peftei....esy poso zakxaro eixes?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera :) koritsakia ! den mporw na ksupnhsw shmera ! h tempela to mono pou skeftomai einai to epomeno sk pou exw 3hmero kai dustuxws o antras mou 8a doulevei savvato vradi...alla den peirazei apo thn allh isws paw kanena cinema.

Kat egw evgaza ekzemata sto proswpo apo allergia pou mou dhmiourgh8hke twra sto portokali kai sta mallina...(to eixe h mama mou sthn egkumosunh ths me emena) kai prin mou dwsei krema o giatros mou eixe dwsei verukokelaio eniw8a les kai 8a gdarw thn sarka mou apo to ksusimo! twra eimai mia xara alla sunexizw thn aloifoula gt mallina foraw arketa.

Argurw den exw kanei thn kampulh kai aurio paw giatro .........tremw!

X+M me to kalo oi agores sou! kai egw to idio ekana phra me ta 3 + mia vash pou akoumpaei to portbebe gia na to akoumpas mesa sto spiti.

den 8elw na parw amaksi pali shmera kai kserw oti to aderfaki mou 8a me vrisei an tou pw na me paei (an kai den kanei tpt) opote anagkastika mallon 8a to parw...pfffff aman pia kai autes oi metafores!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;; Εμείς είμαστε καλά, φουσκώνουμε και μεγαλώνουμε αντίστοιχα!!! Μέσα στην εβδομάδα θέλω να πάρω την καλαθούνα του μπέμπη και να κλείσει το ζήτημα καρότσι, οπότε μετά θα μας έχουν μείνει μόνο ψιλοαγορές (πιστεύω)! Έπιπλα άλλωστε θα πάρω κατευθείαν τον Αύγουστο που θα μετακομίσουμε, όχι τώρα. Να πάω και Αθήνα να δω τι μου έχει αγοράσει η μαμά μου για το μικρούλι :) :)

Κατά τ' άλλα πρέπει να κάνω τις αιματολογικές του μήνα και τρέμω, πού θα είναι ο αιματοκρίτης αυτή την φορά, οεο;;; Συν του ότι έχει αρχίσει να ανοίγει η μύτη μου!!! Και νομίζω ότι άρχισαν οι συσπασούλες σιγά σιγά, όχι συχνές/τακτικές βέβαια οπότε δεν ανησυχώ!!!Απ' όσο ξέρω, είναι καλό να υπάρχουν σε ήπιο βαθμό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera egkioules . ti kanete ? emis imaste kala , tin paraskebi pigame giatro eftixos ola enta3i k i mikroula zigize giro sto 1.157 .To zaxaro ine se fisiologika epipeda ..zigistika k olas ime sta sin 9 kg . ton rotisa k gia to igro stis thiles k mou ipe pos ine fisiologiko k pos proetimazete siga siga to stithos gia ton thilasmo . karotsaki krebataki klp leme na ta paragiloume telos tis ebdomadas arxes tis epomenis .

sxetika me tis agores ime ligo problimatismeni me mia agora pou thelo na kano k pou den brisko pouthena se ebropi para mono se ameriki . thelo na paro mia apo aftes tis tris kounies ..

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=64492

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=45431

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... &pid=55426

.. k o problimatismos mou ine gia to ti ginete me to telonio ? giati ante k to perno apofasi oti tha pliroso ena soro e3oda apostolis tha pliroso alla tosa k sto telonio??? k posa tha ine afta ??

exi kamia kopela mipos paromia empiria me telonio ? gia toso megala demata tetias a3ias ? kipro meno den 3ero an diaferi to telonio eki me to telonio edo an k ipotheto oti afou anikoume se e.e tha ine idia pano kato.

sorry an sas zalisa

filiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veloudenia μου καλησπέρα!!!

Σχετικά με το τελωνείο δεν έχω ιδέα τι ισχύει αλλά να σου πω ότι μια φίλη μου αγόρασε κούνια της Fischer Price και δεν έμεινε καθόλου μα καθόλου ευχαριστημένη ενώ αντίθετα, της είχαν κάνει δώρο για το πρώτο της μωρό μια της Garco και ήταν καταπληκτική!Κι εγώ της Garco λέω να πάρω ή της Chicco Αλήθεια από πότε ενδείκνυται η χρήση τους και μέχρι πότε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expectingmummy mou i alithia ine pos me aftes tis kounies ixa kolisi prin mino egkios :) k ixa diabasi sxedon ta panta k ametrites kritikes . tis ixa anakalipsi entelos tixea k tora pou ematha oti den kikloforoun se ebropi efaga 3eneroma . oso gia tin fili sou mporo na to katalabo mias k toso stin ellada oso k stin kipro kikloforoun ta panarxea montela tis fisher price . oi sigkekrimenes pantos endikninte apo tin gennisi k mexri to pedi na arxisi ta prota tou bimata .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με κάλυψες απόλυτα Veloudenia μου!!!! :) Μου φάνηκαν κι εμένα διαφορετικές από αυτή που είχα δει στην φίλη μου αλλά λέω η φώτο φταίει!!! Αλήθεια, τα υπόλοιπα βρεφικά από που θα τα πάρετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera molis guris apo ma8hma kai prin siderwsw eipa na pw ena geia!

Telwneio elladas= to megalutero b....o sorry gia thn ekfrash akouste pws exei oti agora kai an kanete plewn panw apo 20 eyrw apo xwra pou den anhkei sthn eurwpaikh enwsh plhrwneis sumfwna me to poso to kostologei o telwniakos...den yparxoun kanones se auto para mono AN EXEIS THN APODEIKSH AGORAS gia na mh sou xrewsei oti na nai autos. mhn dexteite na sas ta ferei TNT ,gt sas lene to paramu8i 8eloume 170 eurw gia na ektelwnisoume enw sto peripou 8a xreiastoun gurw sta misa apo to poso pou 8a sas zhthsoun. An paragkeileis Veloudenia krata thn apodeiksh plhrwmhs phgaine telwneio kai ekei apeksw apo ta grafeio pou einai oi apo8hkes yparxoun ektelwnistes idiwtikoi ,an den ta katafereis monh sou ennow panta. egw ektelwnizw monh plewn alla 8elei kapoies wres mexri na sunenoh8eis plewn omws me thn apodeiksh einai polu pio eukolo ena forema pou to phra 100 eyrw mou zhtage 500 gt 8ewrouse oti apokleiete na to exw plhrwsei mono 100...kai gia kalh mou tuxh eixa thn apodeiksh mazi mhpws kai xreiastei.epishs an to paketo sou meinei meres sto telwneio ennoeite oti plhrwneis kai paramonh sthn apo8hkh!!!! auta me to telwneio ... paw na siderwsw me varia kardia! polu wraia h kounia !!!! exw dei kati paromoio apo ekei pou phra to karotsi alla den htan toso omorfo... ;) htan ligo xontrokomeno!

aurio giatro..... pffffffff

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???

ΒΕΛΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΕΣ ΟΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ???ΔΕ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΤΕΛΩΝΕΙΑ. ΑΝ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Η SOTKOU ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΗ.. :?:?

ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΜΑΡΤΗ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ!!! :):):):)

ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ.ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΜΟΥ ΙΣΩΣ??? ΑΡΓΥΡΩ ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΕΒΑΛΕΣ???

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΥΡΩ ΔΕ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΟΕΟ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ..ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argyrw mou kalws hrthes sto club mia apo ta idia, ypomonh mono ayto exou na sou pw, pou ekopse entelws ta glyka kai apo faghta olo vlakeies kai enw thn kanw edw kai miamish evdomada thn diatrofh den mporw na katevasw to prwino zaxaro me tipota ekei kollhmeno sto 94 enw prepei na einai katw apo 92, den mporw na katalavw pote tha arxisei na peftei....esy poso zakxaro eixes?[/quote

Κοπελα μου το σακχαρο που αναφερεις ειναι μια χαρα!το σακχαρο σου πρεπει ναναι απο 75 εως 110mg/dl αυτες ειναι φυσιολογικες τιμες!

Εγω εως τωρα δεν εχω ξεφυγει στις μετρησεις μου .δηλαδη μετραω μια το πρωι και μια μετα απο το γευμα το μεσημεριανο 2 ωρες μετα,και οι μετρησεις μου ειναι εως απο 82 εως 113.ειμαι στα φυσιολογικα αλλα με διαιτα........ :(

απο φαγητα τρωω ξερα...ψητα ολα και χωρις λαδι.....εμενα μου εδωσαν διαιτα διαβητικου 1800 θερμιδες...μπορει να φαινεται πολλες θερμιδες αλλα αμα δεις τι τρωω....θα αηδιασεις....ειναι ολα με καθολου λιπος....φυσικα εννοειται καθολου γλυκα και καθολου αναψυκτικα!υποφερω αλλα ελπιζω να χασω και κανα κιλο γιατι εγω το κακο αυτο το επαθα απο παχος.δυο απανωτες εγκυμοσυνες με αποτελειωσαν.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sotkou μου ,μην ανησυχεις..εγω ειμαι πολλα κιλα κοπελα μου.εβαλα ηδη 15 κιλα.....οποτε καταλαβαινεις....Σου ευχομαι τα καλυτερα αποτελεσματα!!!

\

Κατ6 για ποτε λες κοπελα μου ?για την Τριτη που ελεγες?εγω δεν ξερω τι θα δουλευει..μαθαινω την Πεμπτη για την αλλη βδομαδα.εκτος αν θελετε να βρεθουμε χωρις αντρες και αν θελετε και Αριστοτελους για ναμαστε καπου στην μεση ....οτι θελετε πειτε μου!!!εγω ειμαι μεσα! ;)

Εγω κοριτσια μου ειμαι λιγο ανησυχη με το θεμα κιλων ...αλλα ευτυχως τωρα που ξεκινησα διαιτα..ναι μεν ζοριζομαι αλλα απο την αλλη χαιρομαι που ισως χαθει η δεν μπει κανα κιλο...χιχιχιιχιχι Κανω υπομονη και περιμενω αποτελεσματα στην ζυγαρια σε 11 ημερες απο τωρα....ηδη την κανω 4 μερες και μου ειπε η ιατρος να παω σε 15 συνολικα για να μου πει πως παμε...φυσικα σκοπευω να συνεχισω διαιτα μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης και μετα θα ξαναξεκινησω μετα τον σαραντισμο με πολυ αυστηροτερη διαιτα....ουφ ...κουραγιο σε εμας τις παχουλοκομψες....χιχιχιχιιχιχιχ αχ ρε παιδια ...δεν ημουν ποτε χοντρη και μεσα σε 2 χρονια εγινα!!!τι πραγμα ειναι κι αυτο....την τυχη μου και το παλιοστομα μου που δεν το εραβα κι ολο ετρωγα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaaa

simera piga gia kampilii poly talepwria 2 wres ekei!!!

simera tha parw ta apotelkesmata!

aaa pirame kai emeis krevataki-kounia kai karotsaki me kalathouna...ta paraggeilame!!!

poly maresane...

sto giatro tha pame paraskeuh vasika :D:D

veloudenia popo poly megalwse h mpempa soy...ara twra panw apo kilo tha eimaste kai emeis e

?/

\megalwsane ta zouzounia mas!!!

ftoy ftou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsiaaa

simera piga gia kampilii poly talepwria 2 wres ekei!!!

simera tha parw ta apotelkesmata!

aaa pirame kai emeis krevataki-kounia kai karotsaki me kalathouna...ta paraggeilame!!!

poly maresane...

sto giatro tha pame paraskeuh vasika :D:D

veloudenia popo poly megalwse h mpempa soy...ara twra panw apo kilo tha eimaste kai emeis e

?/

\megalwsane ta zouzounia mas!!!

ftoy ftou :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera molis gurisa apo giatro !!! akurwsa ta epomena ma8hmata gia shmera ! ola teleia! kaname uperhxo kai doppler.eimaste 1193 grammaria koritsarh :P mou edwse asvestio gia tous ponous sta kokkala sunexizw to utrogestan mexri 32h evdomada. aurio 8a paw na kleisw rantevou gia kampulh kai of8almiatro gia thn piesh apo kila me eide o giatros polu kala exw parei 7 sunolika kai to epomeno rantevou se ena mhna. o kurios skoulikis den htan toso xaroumenos pou eipe 1000 % koritsaki de mas endiaferei emeis xexexe eimaste xaroumenes!

to mono pou me stenaxwrhse htan oti me shkwsan grhgora gt efernan mia kopela espeusmena gyrw sta 27 me palindromh kuhsh...tis opoios 8a ths aferousan apo oti akousa wo8hkh k salpiga :( krima to koritsaki.

Argyrw kai egw exw parapanw kila arketa de me noiazei ta exw xasei toses fores pou de mou einai duskolo meta 8a to rapsw!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalispera . pos iste simera ?? ego spiti tin ebgala k den problepete na kano k tipota apo edo k pera , kata ta alla ola kala .

sotkou se efxaristo gia ta fota sou peri teloniou , pira til simera k me katatopisan . mou ipan pos afto to idos den ektelonizete (pali kala) plironis omos to f.p.a gia tin sinoliki a3ia tou proiontos me to delivery . den 3ero ti apofasi tha paro ..pantos oi kounies pou iparxoun edo ine kata poli ipodiesteres k i diafora stin timi tous ine elaxisti . tha doume ...

mwroudenia taleporithikes me tin kampili e ?? eftixos pai perase , kala apotelesmata na xis ! oso gia ton mikrouli sou sigoura tha ine k esena pano apo 1 kg :)

egkioules enas martios k enas aprilios eminan!!! meta arxizi antistrofi metrisi :) den to pistebo oti plisiazi o keros siga siga ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Σήμερα πήγα και πήρα την καλαθούνα του μπέμπη, που θα κοιμάται τους πρώτους μήνες. Σε ουδέτερο χρώμα βέβαια, για να είναι και για το επόμενο μπεμπάκι!!!Έκλεισα ραντεβού με τον γιατρό την επόμενη Παρασκευή να δούμε τον μικορύλι. Μας έχει μείνει το καρότσι τώρα εκκρεμότητα αλλά ελπίζω να τακτοποιηθεί κι αυτό ώστε μετά να μείνουν τα πιο ψιλά για ψώνια. Πολλά τα έξοδα!!! Με ρωτάει η πωλήτρια αν είναι το πρώτο μου και της λέω ναι γι αυτό και πρέπει να αγοράσω τα πάντα, αν το δεύτερο είναι κοριτσάκι ας βάλει και γαλάζιο φορμάκι δεν θα πάθει τίποτε...Με κοίταζε καλά καλά...!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa expecting petaxthka sthn pennie! na parw kouvertaki agkalias kai petsetoules phra me karo galazio reli aspro kouvertaki pike kai ena galazio elefantaki karo me roz louloudakia k mou leei h pwlhtria agoraki eee? lew oxi koritsaki! me galazio karo rwtaei nai alla exei roz louloudakia apantaw egw! :P petsetes tis phra oles rozzzzzzzzzz kai o skoulikis mou ta ekane oktagwna gt den phra aspres h prasines lew oti 8elw egw 8a kanw apo edw kai pera! ola roz! efyga paw sthn aderfh mou ! filakia!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! :D:D:D:D:D:D

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ, EXPECTINGMUMMY ΚΑΙ SOTKOU ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΑΣ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΑ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΕ ΟΥΔΕΤΕΡΕΣ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΑ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΠΕΜΠΗ!!!! ;);););) ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΒΑΨΑ ΣΙΕΛ- ΚΙΤΡΙΝΟ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΡΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΙ, ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ. :o:o:o:o:o

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΙΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΕ ΜΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ.ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ, ΤΟ ΕΙΔΕΣ? Η ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ.ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ...ΑΠΟ ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΗΔΗ 13 ΚΑΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΑΚΟΜΑ!!!ΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΜΕΤΑ..ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΔΕ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΩ ΚΙΟΛΑΣ!!SEX ΔΕ ΚΑΝΩ, ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΝΑ ΚΗΝΥΓΑΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ..ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ, ΤΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΠΙΑ!!????

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΑΓΟΥΡΑ...... ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΥΣΤΩ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΙΡΝΕΙ. ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΔΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΒΑΣΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΜΠΥΛΗΣ.

ΣΗΜΕΡΑ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ ΔΕΙΛΑ-ΔΕΙΛΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ +8kgr.

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΣΑΣ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙΤΕ.

ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ..... ΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ; ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΕΙΔΙΚΟ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΟ Η' ΜΟΝΟ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΟ;

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αμυγδαλεελαιο κι εμενα δεν μου εκανε τιποτα..και βρωμαει κιολας και εκανε ευτυχως μονο 13 ευρω.πηρα της απιβιτα.ειχε και με 3 ευρω ενα απλο.αν ηξερα ..εκεινο θα επαιρνα...χαχαχχαχαχ :lol:

ΚΑΤ 6 ναι κοριτσακι μου.σου στελνω και το δικο μου τηλεφωνο.

Μωρουδενια μου ,καλα αποτελεσματα!!!

Σοτκου μου ,υπομονη θελει...εσυ κανεις σκληρη διαιτα τωρα?τι σου ειπε να κανεις?και ποιες ηταν οι μετρησεις που τον ανησυχησαν?εμενα η τελευταια μετα απο 2 ωρες δεν επεσε οσο επρεπε και ηταν περιπου 125 αν θυμαμαι καλα.και στην μια ωρα ηταν 152.γιαυτο με εχωσε σε διαιτα και μετρησεις 2-3 φορες ημερησιως.εσενα ?σου ειπε να μετριεσαι?

Αχ ρε κοριτσακια μου μακαρι να χασω κανα κιλο για να παρω τα πανω μου.επεσε πολυ η ψυχολογια μου....Οσο για το σεξ!!!εγω θελω συνεχειαααααααα.....κι ας τρεχω με την Ελενα ολη μερα1αλλα ο αντρας μου δουλευει ολο κατι κ..λοωραρια........ :P ευτυχως τον στριμωχνω τα ΣΚ !!! ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ 79 ΗΜΕΡΕΣ!!!!ΤΙΣ ΜΕΤΡΑΩ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα κοριτσακια!!!Χ+Μ τελεια η κοιλιτσα σουυυ :D φτου φτου!!και εγω θα βαλω μια καινουργια γιατι εκεινη ητανε απο 24η εβδομαδα νομιζω :lol:

ερωτηση για καμπυλη σακχαρου Λοιπον οι τιμες μου ητανε φυσιολογικες οταν με μετρησαν νηστικη ,μετα απο 1 ωρα αφου ηπια 75γρ . γλυκοζη ητανε πανω απο τα ορια και μετα απο 1 ωρα που με ξαναπηρανε δηλ.την δευτερη ωρα παλι ητανε στα φυσιολογικα επιπεδα!τωρα αυτο τι σημαινει???ξερετε???ειναι ανησυχητικο που η δευτερη μετρηση μονο ηταν αυξημενη ή ειναι φυσιολογικο αφου πινεις τοση γλυκοζη??

οσες εχετε κανει και ξερετε παρακαλω τα φωτα σας!!! :D:?

με γειααα σε ολες μας τα ψωνια!!!

εγω πηρα την κουνια σε μπλε χρωματακι και το καροτσακι σε ουδετερο χρωμα,,,λαχανι!οπως και η καλαθουνα το ιδιο που ητανε πακετο με το καροτσακι!!!

ερωτηση.,..πορτ μπεμπε χρειαζεται αφου πηρα καλαθουνα/?μαλλον οχι ε?

τωρα θα με παρουνε relax δωρο...αλλα νεογεννητο μπαινει σε ριλαξ??

αχ ποσες ερωτησεις..... :lol:

βελουδενια ναιιιιιιιιιιιιιιι μονο 2 μηνακια μεινανε!!!!!και μετα μπαινουμε στο μηνα μας!!!

αντε να δουμε τα βλασταρια μας!!! :D:D:D οσο και να προσπαθω να φανταστω την στιγμη εκεινη που θα γεννηθει το αγγελουδι μου δεν μπορω να καταλαβω πως θα ειναι...πως θα αντιδρασω!!!ενω για ολα τα γεγονοτα στη ζωη μου εκανα ενα προσχεδιο...τωρα απλα δεν μπορω!!!τι περιεργο συναισθημα...εσεις το νιωθετε αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...