Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

ax koritsakia mou mh grafete katholou gia glyka giati kontevw na saltarw.....loipon phga se diatrofologo kai moy edwse aysthrh diaita koritsia, den kserw pws tha thn palepsw, h zaxarh entelws kommenh, epishs mou eipe na parw mhxanima gia na metraw to zakxaro mou 3 fores thn evdomada, ti tha kanw vre paidia....ta klasika faghta kommena exei sygkekrimena kreata pou epitrepontai kai me sygkekrimeno tropo mageirematos.....eimai poly xalia....re koritsia esas poso sas vgike h kampylh zaxarou? emena h prwth metrhsh 94 h deyterh 117 kai h trith 100, egw den to vlepw kai toso tragiko, giati me kanoun etsi oi giatroi ki apo kila eimai 73, ksekinhsa me 66, exei kamia allh kopela polykystikes wothikes? moy eipan pws aytos einai o logos pou me vazoun se aythn thn diadikasia

aaaaa koritsia steilte mou kai mena pm me thn dieythynsh sas sto facebook an theleta na ta leme kai apo ekei, filakia se olessss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalhspera kai apo mena ! ta kokkala pou ponane einai megalo provlhma oso gia thn dia8esh me exei piasei tempelomourgelitida ...ekneuristika shmera me ton k.skouliki kai tis kollhtes tou apo th douleia alla kanw pws den katalavainw plewn.ka8oti opoia arrwsthsei stelnei mhnuma gia na eidopoihsh o Skoulikis...de mporoun na eidopoihsoun ekeines gt einai oi filenades tou...eleos! telospantwn...

skorpinaki 8a sou steilw se mhnuma to onoma mou gia fb alla den kserw an mporeis name deis... an oxi steile mou esi to diko sou onoma kai 8a se kanw add.kampulh den exw kanei akoma alla mallon 8a kanw auth thn evdomada. filakia

expecting an 8eleis mporw na vrw to thlefwno ths ekklhsias otan er8eis na pareis thlefwno na deis ti wres einai anoixth. marianna tpt gia ta filia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera egkioules . ego ime kala niotho tin kilia mou gia alli mia fora na tarakouniete ;) . ixa poli proino 3ipnima simera giati eprepe na kano tis aimatologikes k na doso k oura . akomi den bgikan ta apotelesmata , elpizo na ine kala . eftixos o mpampakas mou pire to aima k etsi den ponesa sxedon katholou , ego me afta ime asta na pane poli fobitsiara .

exo na e3omologitho k kati . sotkou mou k mwroudenia mou me parasirate me tin sokolatopita k tous lukoumades k etsi otan to bradi piga stous dikous mou , efaga ena komataki galaktompoureko opote amartisa k ego . epidi 3erane oti tha paw ferane ena tapsi itan k fresko k pios mporouse na antistathi???

sotkou i fotografia tis sokolatopitas sto fb itan theiiki . fantazome k poso nostimi tha itan . miam miam

expectinmummy krata gera k gia mas !! k ego otan mporo kano ipomoni alla otan mou ta fernoune mprosta mou k exo k tin ligoura mou poso na ante3o????

argiro gia tis krampes tis mitras emena mou af3ise to magnisio apo ena imerisios se dio . esi pernis katholou magnisio??

samantha apo psixologia opos imoun k prin . elpizo na min alla3i kati k mou girisi to mati argotera :)

skorpinaki efxome na ta kataferis me tin diatrofi k na mporesis na to sinithisis siga siga

marriana k X+M xerome pou iste kala !!!!

paw na sinexiso tin online erebna agoras k simera

filiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα θέλω κι εγώ φβ, όποια έχει ας μου στείλει μήνυμα να τα λέμε κι από εκεί!!!

Αιματολογικές φοβάμαι να κάνω αυτό το μήνα για τον αιματοκρίτη...πρώτη φορά έτσι!!!

Από ψυχολογία εγώ νιώθω όπως και πριν αν και ο άντρας μου λέει ότι έχω γλυκάνει κι έχω ηρεμήσει πολύ- αν και ώρες ώρες εξακολουθώ να εκνευρίζομαι αλλά τέλος πάντων!!!

sotkou μου σε ευχαριστώ πολύ, τα βρήκα τα στοιχεία της εκκλησίας στο internet κι όταν έρθω θα πάρω τηλέφωνο να ρωτήσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veloudenia mou kala ekanes kai efages!!!fate kaleee mexri na vgoune ta apotelesmata tis kampilis :lol::lol: gt meta oute sokolataki den mas vlepw na trwme :lol:

simera tsakisa kai ena kommati sokolatopita :o:o H 3h mera pou ksefeugw :(:(:( alla oljh mera mesa sto spiti ...xthes mas thn eferan dwro pws na antistathw??telika o monos tropos na mhn trws einai na mhn ta exeis spiti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κορίτσια και εγώ τσάκισα μια παστούλα τελικά σήμερα το μεσημεράκι.Άσε mwroudenia μου και εγώ νομίζω πως μετά την καμπύλη θα μου τα κόψουν όλα και θα έρθω skorpina μου να σου κάνω παρέα-κουράγιο κοριτσάκι μου για το σποράκι μας τα κάνουμε όλα !!!!!!!!

Veloudenia αν βρείς κανένα φτηνό σάιτ πες΄το και σε μας .

Από ψυχολογία και εγώ νιώθω μια χαρούλα,πολύ ήρεμη και ας με πρήζουν στο γραφείο :lol: .Αλλά νιώθω συνέχεια κουρασμένη και νυστάζω συνέχεια.Από τις δέκα πέφτω κάθε βράδυ για ύπνο φανταστείτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veloudenia, mwroudenia, expecting σας έστειλα πμ για τα στοιχεία μου στο fb ελπίζω να με βρείτε γιατί η φωτογραφία είναι κάπως θολή. Όποια άλλη έχει fb, θέλω κι εγώ να την κάνω add. Τι κρίμα που δεν είναι καμία από την κρήτη για να βρεθούμε από κοντά. Στο internet βρήκα σε ενα σαιτ καρότσια σε πολύ καλές τιμές σε σχέση με εδώ. Λέγεται baby shop αν δεν κάνω λάθος και το έχει αυτός που έχει κάποιο μαγαζί στη Δράμα που λέγεται τσαφ τσουφ. Κορίτσια απ΄πο το βορρά το ξέρετε αυτό το μαγαζί? είναι αξιόπιστο? Προβληματίζομαι γιατί αν το πάρω από Δράμα και έχει κάποιο ελάττωμα άντε να το στείλεις πίσω :oops:

Κάτα τ΄άλλα χθες έφωγε ο φίλος του άντρα μου που φιλοξενούσαμε και από σήμερα γυρίσαμε στην καθημερινότητά μας. Πήγα και δε ένα μαγαζί με επιπλάκια να πάρω τιμές και μου δώσαν διαφημιστικό έμα μπιμπερό της dr brown's πλαστικό αλλά δεν λέει κάπου οτι είναι bpa free και λέει οτι μπαίνει σε μέχρι 60 βαθμούς στο φυλλάδιο. Άρα δηλαδή δε μπαίνουν σε αποστειρωτή? Νομίζω οτι οι θερμοκρασία αποστειρωτή είναι πιο υψηλή. Τα έχει χρησιμοποιήσει κάποια κοπέλα?

Κορίτσια για τα γλυκά πάνω που λέω οτι θα τα περιορίσω, κάτι γίνεται. Χτες μας φέραν δώρο μια τούρτα kinder!!! E, άνθρωπος είμαι και μάλιστα επιρεπής!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΝΑ ΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ!!!ΠΩ ΠΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΠΟΛΛΑ!!!! :shock::shock::shock:

ΚΑΙ ΓΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ FB...ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΟΥ!!!

ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΚΟΜΗ. ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ 1 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΣΚΟΡΠΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ. ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ... ;););)

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΓΥΡΩ ΣΑΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ???ΕΛΕΓΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΤΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΒΑΡΕΘΟΥΝ!!!ΕΓΩ ΟΔΗΓΑΩ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΣΕ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΩ ΓΙΑ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑ.ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ...

ΤΙ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΚΑΙ ΜΙΛΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΓΛΥΚΑ!!!ΛΥΠΗΘΗΤΕ ΜΑΣ...ΑΝ ΔΕ ΦΑΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ..Η ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΣΥΝΗΘΕΙΑΣ...ΑΧΧΧΧ...

ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΛΑΙΟ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΥΓΕΙ Η ΞΗΡΟΔΕΡΜΙΑ ΚΑΙ ΦΑΓΟΥΡΑ!!!ΓΙΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΔΕ ΜΙΛΑΩ..ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.. :(:(:(:evil::evil::evil:

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ...ΜΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KAT6 εγω για αυτη τη βδομαδα θαναι λιγο δυσκολο γιατι θα τρεχω σε ιατρους τα πρωινα και απογευμα θαχει ο αντρας μου το αμαξι μου γιατι χαλασε το δικο του...οποτε ..αν θελετε να το κανουμε για την αλλη βδομαδα.Εκτος αν θελετε να μαζευτουμε σπιτι μου απογευματακι 6 η ωρα.Μενω ωραιοκαστρο,εχει παρκιν και θα χαρω πολυ να ερθετε!

Veloudenia μου για τις κραμπες δεν ειπα τιποτα στον ιατρο μου γιατι τα ειχα και στην 1η εγκυμοσυνη.εγω δεν παιρνω τιποτα απο σκευασματα.τον αλλο μηνα θα κανω εξετασεις και αν κρινει ειπε θα μου δωσει κατι αν χρειαζεται.γενικα και στην αλλη εγκυμοσυνη μου μονο σιδηρο προς το τελος πηρα.

Σκορπινα μου,η καμπυλη σου ειναι πολυ καλη!γιατι κανεις τοσο αυστηρη διαιτα?δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα...ειμαι νοσηλευτρια ΤΕ ,δεν ειμαι ιατρος αλλα το σακχαρο σου καθε αλλο παρα ανεβασμενο ειναι.ειδικα μετα απο γλυκο ...ανεβαινει λιγακι και καπακι εσενα κατεβαινει...μηπως να πας τα αποτελεσματα και σε καποιον αλλο ιατρο?ετσι για 2η γνωμη ...

Μωρουδενια μου κατι ηθελα να σου πω αλλα ξεχασα...αμα θυμηθω θα σου πω.χιχιιχχιχι ειμαι και λιγο αποπροσανατολισμενη λογω εγκυμοσυνης και εχω μνημη χαλια....

Κοριτσακια απο Θεσσαλονικη ποιο ιατρο εχετε?εγω εχω τον Μπυρο Αποστολο και ειμαι πολυ ευχαριστημενη .αλλαξα ιατρο.στη 1 εγκυμοσυνη ειχα αλλον.......ηταν σουπερ ιατρος αλλα απο ανθρωπια αφηστε το...με εβλεπε σαν 50ευρω.Ο νεος μου ιατρος ειναι,υπεροχος σαν ανθρωπος,γλυκομιλητος ,σηκωνει το τηλεφωνο παντα και απαντα χωρις να σε κανει να αισθανεσαι οτι ενοχλεις.

Επισης αν μπορειτε οποια κοπελα θελει ,να φτιαξει μια ομαδα στο φβ και να μιλαμε και απο εκει.η ομαδα φυσικα θαναι κλειστη,δηλαδη δεν θα μπορει να μπει ο καθενας να δει τι γραφουμε η τι φωτογραφιες βαζουμε μεταξυ μας.ετσι εχουμε κανει με τις μανουλες Μωρακια Ιουλιου 2010!!!πλεον μιλαμε μονο απο εκει γιατι ειναι πιο γρηγορο και εχουμε παραμεινει φιλες!!!τι λετε???μονο μην με ξεχασετε να με καλεσετε στην ομαδα!οποια κοπελα μπορεσει να το κανει ας μου στειλει μηνυμα να της πω ονοματεπωνυμο για να με καλεσει!!!φιλακια σε ολες σας!!!δεν φτιαχνω εγω την ομαδα διοτι δεν εχω καμιας τα στοιχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera egkioules , ti mou kanete ?? ego ime kala , me pirane k olas tilefono k mou ipan pos ta apotelesmata apo tis aimatologikes k ta oura ine poli kala . eftixos!!

se ligo tha paw na etimasto gia epidromi sta magazia gia to sporaki .

mwroudenia mou exis apolito dikio . ama ta exis mesa sto spiti eki pou se piani i ligoura pos na antistathis??? k ante den pernis esi tipota k to elegxis erxete kapios mia episkepsi , pas esi kapou ...k ta blepis mprosta sou k parasirese!!!

marriana enoite oti sas exo sto mialo mou k tha sas protino oposdipote kapia

elenac den mou irthe prosopiko minimataki!!!

kat6 k argiro kanonizete sinantisi e ? orea !!

sotkou mou kalo mathima !!!

filia k kalo sabbatokiriako se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΛΥΚΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

ΠΩ ΠΩ ΓΛΥΚΑ..... ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΜΑΡΤΗΣΑ ΕΧΤΕΣ ΜΕ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟΥΡΤΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΤΗ ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΜΟΥ! ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ....

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΩ.

elenac ΕΧΩ ΟΝΕΙΡΟ ΖΩΗΣ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ ΑΛΛΑ ΟΝΕΙΡΟ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ FB ΑΡΑ ΘΑ ΑΡΚΕΣΤΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ. ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ!

ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw mesa eimai gia kafedaki sto cosmos..alla tha erthw me ton antra mou!e entaksei tha gnwristoune metaksy tous kai oi antres mas..alliws an pate mones sas e entaksei den erxomai.

kat6 kai egw apektisa ragades apo oti eida sto stithos kai tous glouytous :o:o:o

ma gt??den megalwse kai tooosoo to stithos!mono 1 noumero panw piga :?

elenac kai kat6 sas ekana add sto fb!!

simera an kai akoma kanei kryo lew na vgoume mia voltoula gt piastika na kathomai mesa! :?

aaaaaaaaaa paratirisa priksimo sta podia,sta gonata!na to pw ston giatro mou lete??? :?:?:? sta oura me eixane vrei leukwma!mipws gia auto???esy Argirw an ksereis apo ayta?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ! mwroudenia to prhksimo einai apo to leukwma sigoura kai katakrathsh... exw kai egw kai ginomai toumpano! ti fatsoules exete mikra koritsakia kai mwroudenia kai skorpinaki!!! eimai ptwma exw enan ponokefalo monimo shmera aurio exoume bbq kai shmera mallon 8a ftiaksei pizzz o k.skoulikis! to skoulikaki mou olh mera den to eniwsa alla twra pou ka8hsa de me exei afhsei hsuxh! Veloudenia mou bravo gia tis eksetaseis! 8a parw k egw to giatro deutera na dw pote 8a paw.filakiaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΡΓΥΡΩ.ΟΚ ΜΕ ΑΝΤΡΕΣ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗ ΑΦΗΣΩ ΚΑΠΟΥ!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΥΓΡΩΝ, ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ 1ΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΜΠΑΙΝΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΜΟΥ, ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ, ΟΥΤΕ ΒΡΑΧΙΟΛΙ.ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΥΠΟΧΩΡΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ.. ;);););)

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ fB ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΙΤΗΜΑ ΦΙΛΙΑΣ. ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΦΩΤΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ, ΕΧΩ ΣΓΟΥΡΟ ΜΑΛΛΙ..ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΛΙ..

ΠΙΤΣΑ Ε????ΜΙΑΜ ΜΙΑΜΜΜ....ΜΠΡΑΒΟ Ο Κ. ΣΚΟΥΛΙΚΗΣ... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσιαααααα :D:D

κατερινα σε βρηκα νομιζω στο fb!se esteila aitima!

Argirw esy exeis fb?

entaksei an einai na kanonisoume mera pou na voleuei oles mas!katerina fysika kai na fereis thn mikroula sou!

veloudenia exeis kai esy fb???an einai sou stelnw pm na me steileis aitima!

egw simera koritsia tha faw pastitsio!eseis ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για σας κοριτσάκια τι κάνετε.Η ώρα είναι περασμένη,λείπει ο άντρας μου στην δουλειά και εγώ κάνω λίγη δουλειά γραφείου οπότε τώρα που χαλάρωσα είπα να σας γράψω μια καλησπέρα.

sotkou σας τα χάλασε σήμερα ο καιρός ε, δεν πειράζει καλό και το κοκκινιστό .και εμείς φάγαμε κόκορα κοκκινιστό με μακαρόνια.

elenac θα σου πρότεινα τα μπιμπερό που θα πάρεις για όσο κάνεις αποστείρωση να είναι γυάλινα,και εγώ αυτά είχα αλλά γυάλινα,τώρα πια χρησιμοποιώ τα πλαστικά.

κορίτσια και εγώ έχω fb ,με το όνομα μου ,έχω ένα μποξεράκι (τον σκύλο μου) για προφίλ .

mwroudenia και η αδελφή μου είχε πάρα πολύ πρήξιμο στις γάμπες και δεν μπορούσε να φορέσει καμία μπότα από όσες είχε και τις έδινα θυμάμαι τις δικές μου (είναι πολύ petit η αδελφή μου και μια χαρά την είχε βολέψει με τα δικά μου "φυσιολογικά " ρούχα) .Θα την ρωτήσω το πρωί αν έπαιρνε κάτι αν και νομίζω πως όχι.

Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα κι απο μενα!ξενυχταω παλι!πηγαμε και σε ενα παιδικο παρτακι σημερα περασαμε τελεια!ντυθηκε η Ελενιτσα μου μελισσακι!!! :D

Απο κατακρατηση υγρων ειναι τα οιδηματα στα ακρα!!!ειχα και εχω απιστευτα πρισμενα ποδια και στη 1 και σαυτη την εγκυμοσυνη.υπομονη!μετα την γεννα και 3 μηνες μετα αρχιζει να μειωνεται σχεδον εντελως...

Απο ραγαδες τωρα ακομη δεν φαινεται κατι αλλα στην 1 η εγκυμοσυνη μου εκανα αφου γεννησα.........απιστευτο?κι ομως!!!μολις γεννησα κοιταχτηκα στο καθρευτη και ειχα κοκκινες μικρες ραγαδες σε μπουτια και κοιλια λιγες.οποτε μπορει να βγαλω κι αλλες μετα την γεννα παλι..... :(

για το καφεδακι με αντρουληδες εννοειται ειμαι μεσα!!!μονο πρεπει να ξερω λιγες μερες πριν διοτι ο αντρας μου δουλευει βαρδια...νυχτα πρωι απογευμα και ειμαστε λιγο αβολα...

φιλακια σε ολες !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΝΟ..... ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΩΤΣΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΙΑ, ΟΥΤΕ ΑΡΙΣΤΕΡΑ, ΟΥΤΕ ΔΕΞΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΤΟΝΟΥΣ, ΠΑΛΙ, ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΘΩΡΑΚΑ.

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Η Τ.V. ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :P

ΠΟΛΥ ΖΗΛΕΥΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙΤΕ!!!

ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΤΕ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΥΑ ...ΑΝ ΚΑΙ ΣΠΟΥΔΑΖΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!

ΠΑΘΑΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΤΕΡΗΤΙΚΑ ΣΥΝΔΡΟΜΑ :(

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΤΡΩΜΕ ΠΑΧΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΞΩΓΚΟΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΚΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ!!

ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ!!ΜΑΛΛΟΝ ΓΟΝΑΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΝΤΩΝΕ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΣΑΝ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ!!!

ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΔΕΙ ΕΣΕΣΙ??

ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ!!! :lol::lol:

1 ΜΑΡΤΙΟΥ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...Η ΑΓΩΝΙΑ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑ!!

ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΨΩΝΙΑ!!!!!ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! :D

ΑΑΑΑ ΑΣΧΕΤΟ...ΑΠΟ ΚΥΤΑΡΙΤΙΔΑ ΠΩΣ ΠΑΤΕ??SORRY ...ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΥΞΗΘΕΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ,ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ?!ΕΒΓΑΛΑ

Κ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΑΙΜΜΟΡΟΕΙΔΑ!!ΧΑΛΙ!!!!ΠΟΝΑΕΙ...ΒΑΖΕΤΕ ΚΑΤΙ?

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΦΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι κάνετε; Χθες βράδυ έβλεπα τηλεόραση την Αθήνα και κόντεψα να βάλω τα κλάματα, τεράστιες καταστροφές και μεγαλύτερη σε εμάς τους ίδιους...Μέχρι που θα φτάσει αυτή η κατάσταση; Συγγνώμη που σας μαυρίζω αλλά δεν μπορώ να μην το θίξω καθόλου...

Ο μπουρμπουλήθρας με κλώτσαγε συνέχεια και είτε με κατάλαβε ότι είμαι στεναχωρημένη κι έπαιζε ή με έβριζε που τον φέρνω σε τέτοιο κόσμο....!!! Κατά τ' άλλα καλά είμαι, οι πόνοι στους γοφούς αυξάνονται κατά κόρον και δεν ξέρω πόσο θα αντέξω να μην το πω στον γιατρό να μου δώσει κάτι.

Τώρα που σιγά σιγά θα αρχίσω τις αγορές με προβληματίζει το θέμα τι πρέπει να πάρω από Κύπρο και τι από Αθήνα και πώς θα μεταφέρω κάποια πράγματα με το αεροπλάνο, θέλει σκέψη κι οργάνωση το ζήτημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera ti kanoume egw pali pareklina apo diatrofh x8es!!! efaga to vradi mia mpala kaimaki pagwto me vusino kai pizza... shmera variemai na paw opoudhpote hdh mou exoun akurwsei thn teleutaia wra gt einai arrwsto to paidaki. phra kai ton k.skouliki thlefwno oti aurio meta to teleutaio ma8hma 8a pame gia poto eksw oi duo mas kai ekane ta moutsoutsoukia tou...oti de vgainei meso vdomada alla eixa pathma oti eixe vgei me th filenada tou tetarth kai etsi mou leei kala ok.( den antexw auth th filenada kollhth tou me tpt kai exoume kanei omhrikous kabgades gia ekeinh) oso gia to skoulikaki mou x8es to vradi htan uperkinitiko pali.

xouanitaki emena einai emfanes arketes fores san karoumpalaki xaxaxa. expecting mou mauro xali h a8hna! o aderfos mou eixe paei sthn poreia x8es kai gurise arrwstos apo ta xhmika ! auta pros to paron. filakia! kata tis 1 k30 8a parw ton giatro na mou pei gia to epomeno rantevou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??? :D:D:D

ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΕΓΩ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΑΙΜΟΡΡΑΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΝΑ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΑΝΤΙ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ. ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ Ο ΠΑΓΟΣ (ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΣΕΤΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ), ΜΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΕΜΑ ΠΟΥ ΕΒΑΖΑ PROCTO-SYNALAR N ΑΛΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ, ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.ΛΟΓΙΚΑ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙ ΑΦΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΘΗΛΑΣΜΟΥ!!!

EXPECTINGMUMMY ΑΠΛΑ ΜΗ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ..ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΘΗΚΑΜΕ.. :?:?

ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΤΗ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ????ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ???

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Α καταλαβα... ναι οτι νομιζουν οι γιατροι.. αυτοι ξερουν!!  Προφανως θελουν να μην υπατχει η παραμικρη πιθανοτητα κ καλα κανουν!! Τα αποτελεσματα της παρακεντησης ποτε θ βγουν;
    • Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!  Από ότι μου είπαν είναι σαν μαστογραφία αλλά πιο εξειδικευμένη... Κ εγώ δεν το έχω ξανακουσει... Κ εγώ αναρωτήθηκα αφού έκανα την παρακέντηση γιατί πρέπει κ τα άλλα κ την ρώτησα την γιατρό που μου την έκανε κ μου είπε ότι δεν είναι πάντα 100% σίγουρο το αποτέλεσμα... Κ όχι τίποτε άλλο με πόνεσε πολύ κ δεν θα είναι σίγουρα τα αποτελέσματα? 
    • Μπραβο κοριτσι μου!! Τα πρωτα νεα ειναι καθησυχαστικα!!😀👍 Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σου!! Πιστευω οτι ολα θα ειναι καθαρα!!  Ειχαν ερθει περυσι κ μας εκαναν ενημερωση γ τις εξετασεις π χρειαζεται να κανουμε γ την προληψη του καρκινου μαστου κ μας ειπαν υπερηχο, μαστογραφια κ μαγνητικη. Η τομοσυνθεση δν ξερω τι ειναι... Κ η παρακεντηση καλο ειναι ν γινει προληπτικα γ ν ειναι σιγουροι 100%. Αφου θ κανεις παρακεντηση, αναρωτιεμαι τα υπολοιπα γτ γινονται;; δν εχουν σαφη εικονα απ το δειγμα; 🤔
    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...