Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε κ σε μας το σποράκι μας!!!


Recommended Posts

Ήρθε το σποράκι μας επιτέλους!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Μετά από σχεδόν 2 χρόνια τα καταφέραμε με την βοήθεια του Serpafar!!!!

Στον δεύτερο μήνα που τα πήρα ήρθε κ το σπόρι!!!!! :D:D:D:D:D:D

Ο αντρούλης μου πραγματικά πετάει!!! είναι πιο χαρούμενος κι από εμένα!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά, κι εύχομαι όλες οι φιλενάδες μου που περιμένουν το σπόρι τους να το αποκτήσουν σύντομα!!!!

Ήρθε η σειρά μου να σας φυσήξω!!!!! φφφφφφοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sigxaritiria elenakioo mou..Me to kalo na pareis agkalia to mwraki sou [smilie=binkybaby.gif].. Na exeis mia teleiomini egkimosini..Na prosexeis!!!!!!

Den milisame 3ana alla 3erw ti simainei na prospa8eis poli gia ena mwraki.. k egw ekana 2 xronia, me e3etaseis me 8erapeies k spremategxiseis gia na kataferw na parw agkalia tin zouzouna mou k eimai poli iperevais8iti se etsi 8emata alla pane twra ola auta, twra prepei na apolauseis sto epakro auti tin magiki periodo tis zwis sou!!!!!!!!!

SIGXARITIRIA K PALI!!!!!!!!!! [smilie=wav.gif]

Axxxxxxxxx makari oles i kopeles pou 8eloun mwraki sintoma na ta kataferoun!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ !!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ Κ ΤΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΑΡΟΣ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ συγχαρητηρια!!!!!!!! Χαρηκα παρα πολυ για εσας, ειχατε ταλαιπωρηθει πολυ αλλα επιτελους ηρθε το σπορακι σας!! Να εχεις μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!Με το καλο ο πρωτος υπερηχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές σας, αλλά και για την στήριξη όλο αυτό τον καιρό!!!!!!!

Να χαιρόσαστε τις οικογένειές σας!!! Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου όλες να αποκτήσετε αυτό που λαχταράτε!!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά...... :D:D:D:D:D

Ακόμα ΔΕΝ το έχω συνειδητοποιήσει !!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου με το καλο κοριτσακι μου!!!!!!!να εχεις μια τελεια και πολυ ηρεμη εγκυμοσυνη χωρις κανενα απολυτως προβλημα!!!με το καλο να παρεις αγκαλιτσα ενα γερο μωρακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό και τυχερό μωράκι στην αγκαλίτσα σου σε λίγους μήνες.

Ολα καλά θα είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και να

κρατησεις στην αγκαλια σου ενα υγιεστατο μωρακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πάααρα πολύ για τις ευχές σας!!! Να είστε καλά όλες κ να αποκτήσετε όοοοοοοτι επιθυμείτε!!!!!!!!! Προσπαθώ ΑΚΟΜΑ να το συνειδητοποιήσω!!!!!!! :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι!!! Τι λες τώρα! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μπράβο βρε κοπέλα μου πολύ το χάρηκα!!! Είδες ήρθε τελικά η δικαίωση και για εσάς ε; Εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να πάρεις στην αγκαλιά σου το υγιαίστατο ζουζούνι σου! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά και να κάνεις πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι!!! Τι λες τώρα! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Μπράβο βρε κοπέλα μου πολύ το χάρηκα!!! Είδες ήρθε τελικά η δικαίωση και για εσάς ε; Εύχομαι να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και σε 8 μήνες να πάρεις στην αγκαλιά σου το υγιαίστατο ζουζούνι σου! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά και να κάνεις πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα σου!

Madi μου σ'ευχαριστώ πάααααρα πολύ!!!!! Να χαίρεσαι το μπουμπούκι σου που είναι πανέμορφο!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ προσπαθώ να φεύγουν οι κακές έγνοιες από το μυαλό!!!! ΑΑΑσε που χθες το βράδυ ένιωσα στον ύπνο μου να χαΙδεύω ασυναίσθητα την κοιλίτσα :D:D:D:D:D

<3 <3 <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...