Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

ΜΑΝΑΡΑΚΙΑ μου ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΧΕΙΜΩΝΑ - απο εμενα τουλαχιστον :D !!! εγω τελειωσα με τα σουρτα φερτα για φετο το καλοκαιρι, του χρονου παλι με υγεία :P

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ - ΕΟΡΤΑΖΟΥΣΕΣ της παρεουλας μικρους κ μεγαλους !!!! εμεις φετος ειμασταν μπολικοι στη φαμιλια ! εγω, ο γαμπρος μου ΚΑΙ Η ΑΝΗΨΟΥΛΑ μας !!! γιουπιιιιιιιιιιιι !!

καναμε πολλα μπανακια (σε σχεση με το τιποτα που φανταζομουν οταν ξεκινουσε το καλοκαιρι !!) πρωι κ απογευμα στην Μακύνεια (κοντα στο Αντιρριο) κ ριξαμε ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΑΑΑΡΑΑΑΑ ΠΟΛΥ κυνηγητό με τον Κωνσταντινάκο να αλωνιζει οπου βρει ανοιχτο οριζοντα...!!! ετσι λοιπον γυρισαμε κ οσα κιλα φυγαμε (εμεις οι μεγαλοι) γιατι ο μικρος σιγουρα κατι καλο θα χει απο μποι κ μπακα :P:lol:

φυσικά η αφανα μπουκλα ανεμιζει κ εδω στην Αθηνα :mrgreen: κ συνεχιζουμε........

εχει λυσαξει να φωναζει "μπαμπά", μετα λεει συχνά "γιαγιά", "ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ" (ειδικά στην κινηση στο δρομο) κ αλλα περιεργα δικά του :D αλλα εμενα με σνομπαρει επανειλημένως, αλλα τι να με φωναξει ; αφου ολη την ωρα μες στα μουτρα του με εχει ... :mrgreen::roll:

απο δοντακια χασαμε το μετρημα... αλλα εχουν βγει εντελως, αλλα βλεπω τις μυτουλες... βαζω καμια φορα το δαχτυλο μου μες στο στομα του σαν οδοντοβουρτσα (γελααααει ο μικρος κυριος) κ ψαχνω να δω μην εχει κ κανα φρονιμήτη κ δεν το χω παρει χαμπαρι χαχαχαχαχαχαχα :lol:

να ρωτησω τις αλλες αγορομανες... "ανορθωσεις σημαιας" εχετε ;;; τακτικά ;;;; γιατι εμας εκανε μερικες απανωτά εκει στον καθαρο αερα.... :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια!!αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα μωρε..

μαρακι καλη επιστροφη απο τις διακοπες σας.εμεις περιμενουμε τις 15 σεπτεμβρη για να παμε..λιγο αργα αλλα λογω δουλειας δεν γινεται εν μεσω καλοκαιριου δυστυχως..

εμεις τα ιδια..αυτο το παααει froggy το εχουμε κ εμεις εδω κ καιρο.τωρα εχουμε κ το βαβά αν χτυπησει κι ερχεται κ μου χωνει χερι-ποδι,οτι χτυπησει τελοσπαντων στα μουτρα μου να το κανω μααα να περασει!απο λεξουλες αρκετες,δεν εχουμε παραπονο.αυτο που δινει κ παιρνει σε αντιθεση με το κωνσταντινοπουλο της μαριας,ειναι το μαμα.μερα νυχτα μαμα,μαμα,μαμα,μαμα....εχω μεγαααλο θεμα.δεν με αφηνει καθολου.μεχρι κ τουαλετα μαζι μου τον παιρνω.πρεπει οταν φευγω να τον απασχολει η μανα μου με κατι για να μη με δει κ μετα παντα για κανα μισαωρο κοπαναει την πορτα κ κλαιει μαμα,μαμα..μου εχει γινει βεντουζα.ουτε πιατα δεν με αφηνει να πλυνω.κ τωρα στα ποδια μου τριβεται..τι θα τον κανω?

απο δοντια σκανε τωρα 3 ταυτοχρονα κ εχουμε ψιλοανησυχια στον υπνο.συνολο πρεπει να εχουμε 16.αυτα ειναι τα σιγουρα,δεν τολμω να χωσω χερι εκει μεσα,θα μου κοψει κομματι!

απο ανορθωσεις μαρακι εμεις ειδες σου εχω πει εδω κ μηνες.μας εχει βγει λιγο καυ..ρης το παιδι! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια και χαρα σας! Επεστρεψα κι εγω! Χαχχαχα πολυ γελαω με τις περιγραφες σας, μα ειναι τοσο γλυκα ζουζουνια!

Χρονια πολλα Μαρακι και σε ολους τους εορταζοντες, εστω και καθυστερημενα!

Ανορθωσεις εχουμε κι εμεις, ειδικα αν παω να τον αλλαξω πανα την ωρα που ειναι μισοκοιμισμενος ειναι παντα η σημαια ψηλα!!! Χαχαχαχα!

Παειιιιι...Βαβα...Μαααα...τα ιδια κι εδω και γενικα εχει παρει φορα η γλωσσιτσα του κι εχει γινει παπαγαλος!!! Πολυ γελιο! Διερμηνεα θελει!

Αντε κοριτσια μου και του χρονου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ... Μαζευτείτε κοριτσια !!! τελευταια μερα του κατα-καλοκαιρου σημερα.... :P

τι κανετε ;;

!!!! καλε ! μηπως ειχαμε ψες κανεναν/καμια Αλεξανδρο - Αλεξανδρα ;;; συγγνώμη : ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ :x:x

ρε παιδια τι γελια ριχνω ... ΟΠΟΥ δει ΟΜΟΡΦΗ (ω ναι.. κανει κ επιλογή το σκατο...) κοπελα ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ματια !!! τι αεροσυνοδούς, τι πωλήτριες, τι ταμιες ... ΟΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ και ειναι ομορφο κ περιποιημενο δεν του ξεφευγει !! μεχρι κ φωνες βαζει για να τον προσεξουν κ μετα κανει τα ναζια του... χαχαχαχαχα :lol:

τι φλερτατζής ειναι αυτος ;;! :mrgreen::mrgreen:

τι λετε ; οι κατοικοι Αττικής λετε να μαζευτουμε για ραντεβουδακι ;; με τα των θηρίων βεβαιως βεβαιως ...

πριν αρχισουν τα πρωτοβροχια ;)

ακουω προτασεις για συναντηση :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...