Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

καλημερουδια... σηκωθηκαμε κ μεις 5.30 σημερα να μοιρασουμε το γαλα...................

κανει κ ενα ψωφοκρυο ;! ή εγω κρυώσα ;; :?:

παιζει κ χοροπηδαει στο παρκο του... ε θα ξεκινησω κ γω να συμμαζευω το σπιτακι μπας κ ζεσταθώ;

εγω τον εχω "ηδη ντυσει" αποκριατικα, αφου πριν γεννησω του ειχα παρει ενα φορμακι βελουτε του Superman κ το φθινοπωρο του πηρα φορμακι ολο τιγρε αλα Winnie The Pooh χαχαχαχα :lol: ...

..................................νυσταζωωωΩΩΩΩΩ............................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια... βλεπω ολες λιγο πολυ ξενυχταμε....! ο δικος μου χθες αρχισε λιγο βηχα που το κανει καθε φορα λιγο πριν βγαλει δοντια, αλλα τα ξημερωματα ανεβασε λιγο πυρετο, κ εκανε υπνο αστα - βραστα!

τωρα θα δω αν συνεχιστει το απογευμα θα τον παω στην παιδιατρο...

οσο για τα καρναβαλια πηρε η μαμα μου μια σουπερ στολη χανουμισσας για την κορη απο την κωνσταντινουπολη... θα ανεβασω φωτο οταν την βαλει στο φμπ! εντωμεταξυ το σκατο ξερει να χορευει κ τσιφτετελι (αυτοδιδακτη)....ολα τα λεφτα..!

οσο για το γιο ... (μην με μαλωσετε ) θα του βαλω οτι βρω... σε δανεικο :oops: εχω 2 φιλες αγορομανες κ τις ανεθεσα να δουν τι εχουν !..... τι αλλα νεα ρε κοριτσια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στα κορίτσια!!!! Τι μου κάνετε??

Εγώ είμαι κομμάτια... Την αφήσαμε χτες στη μάνα μου να πάμε λέει να φάμε και όταν γύρισα κοιμόταν και μέχρι να την πάω στο κρεβάτι ξεξύπνησε και είχε μια υπερένταση άλλο να σας το λέω και άλλο να τη βλέπατε.... Τέτοιο κλάμα που δεν μπορούσαμε να την κάνουμε καλά... Και όλο το βράδυ μουρμούρα, να της δίνω την πιπίλα και να την φτύνει να την βάζω στο στήθος και να μην το θέλει, τι να κάνω δεν ξέρω... Μπορεί βέβαια να βγάζει κανένα δοντάκι από πάνω και να πονάει...

Spirouli, εννοείται ότι κουνηθήκαμε και καλά μάλιστα και χτες και σήμερα!!! Αλλά εγώ έχω πάθει ανοσία με τους σεισμούς! Παλιά βέβαια ήμουν χειρότερη από τον άντρα σου, όταν έκανε σεισμό δεν ξαναέμπαινα μες στο σπίτι για κανένα λόγο... Τώρα βέβαια είμαστε και σε καινούργια οικοδομή που την έχει επιμεληθεί ο πεθερός μου και τα σίδερα είναι πάρα πολλά και έτσι δεν χολοσκάω!!!!

Απόκριες εεεεε?????????Εγώ θα την ντύσω πιγκουινάκι γιατί μόλις της βάζω το happy feet τρελένεται χοροπηδάει ολόκληρη, άσε που νομίζω ότι πιστεύει ότι είναι και η ίδια πιγκουίνος!!!! :lol::lol::lol: Έχω βρει κάποιες στο internet πολύ χαριτωμένες και μάλλον θα της παραγγείλω γιατί εδώ που είμαστε αποκλείεται να βρούμε καμιά στολή της προκοπής!!!!

Αυτά κι από μένα.... Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια! πως ειστε? τελικα ηταν σιγουρα δοντι η αιτια της απιστευτης γκρινιας μας 2 μερες. χτες βραδυ πριν τον βαλω για υπνο και πριν το γαλα του, του εδωσα ενα κουταλακι ντεπον και κοιμηθηκε κι αυτος κι εμεις σαν αγγελουδια!!! :D:D τον πηρε ο υπνος 9 και κατι και ξυπνησε 8μιση το πρωι... :D:D επιτελους πηραμε μια ανασα!! το μεσημερακι θα περασει να τον παρει η πεθερα μου και τωρα πρεπει να του φτιαξω την τσαντα με την προικα του γιατι θα μας τον φερει πισω δευτερα πρωι! ;);) φυσικα και θα μου λειψει, εχω ομως αναγκη να βγω μια βολτα, να παρω αερα και να γεμισω μπαταριες! αυριο πρωι θα φυγουμε κ εμεις με τους κουμπαρους μας για το εξοχικο μας κι ετσι ολα καλα!! εχουμε να παμε κανα διμηνο εκδρομουλα στο χωριο!! (θα μου πεις ομως πηγαμε ρωμη, αλλα δεν πιανεται! :shock::D )

κατα τα αλλα, ανυπομονω να ανοιξει λιγο ο καιρος, να παιρνουμε τα ζουζουνια και να κοβουμε βολτες γυρω-γυρω.. με ξενερωνει βεβαια οτι γυριζω δουλεια μεσα μαρτιου... αλλα δυστυχως δε μπορουμε να τα εχουμε και ολα... :?:?;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!καλε,τι πολυλογουδες ειστε?δεν θυμαμαι να σχολιασω τπτ..

κ εμεις ρε γμτ τρελο ξενυχτι αυτες τις μερες..απο μπιριμπα ομως!!!κανουμε τουρνουα!χαχα!μαζευομαστε σπιτι μου συνηθως κ ξεκιναμε κατα τις 10 που κοιμαται ο μικρος.χτες ειχαμε παει στην ξαδερφη μου.μα να ξενυχταμε για το παιχνιδι?καθε πρωι που ξυπναω το μετανιωνω κ οταν ερχεται το βραδυ θελω παλι!

ο μικρος ευτυχως εχει 2-3 εβδομαδες που δεν ξυπναει καθολου.μονο μια μερα προχτες ξυπνησε κατα τις 5 με κλαμα αλλα πρεπει να ειχε φοβηθει το απογευμα απο καποιο παιχνιδι ο χεστης.ξυπανει βεβαια κατα τις 12:30 για πιπιλα,αλλα συνηθως δεν κοιμαμαι εκεινη την ωρα οποτε δεν με πειραζει..κοιμαται δηλαδη 22:00-22:30 μεχρι τις 8:30 συνηθως κ μετα το γαλα του θα ξανακοιμηθει καμια ωριτσα.μια χαρα μη το ματιασω!

ααα,χτες πηγα διαιτολογο.εχασα τα πρωτα 2 κιλα!ασχετο,αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη!προς ολοταχως για 2ο νινακι αν χασω κ αλλα κιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ρανια επρεπε να μενουμε κοντα να στηνουμε το καρε μπιριμπας... ειμαστε κ μεις φαν αλλα ξεμειναμε απο καρε... καποτε (χωρις παιδια) το στηναμε κ μεις με τις ωρες... ;) μπραβο ρε ρανια, για τα κιλακια, αλλα δεν πιστευω οταν με το καλο ξαναφουσκωσετε να εγκαταλειψε το ποστακι μας... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Δεν εχω καποιο νεο απλα μπηκα να σας διαβασω κ να πω καλημερα!!!

Παω να ψαξω στο νετ για στολες.Εχετε καποιο καλο σαιτ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!Δεν εχω καποιο νεο απλα μπηκα να σας διαβασω κ να πω καλημερα!!!

Παω να ψαξω στο νετ για στολες.Εχετε καποιο καλο σαιτ?

χμμμμμμμ.... εγω τις στολες τις εχω παρει απ τα jumbo... την πρωτη χρονια την ειχα παρει πεταλουδα (φουστα, ραβδακι κ φτερα) με 3 € κ αγορασα κ ενα κορμακι ασπρο με κατι παπουτσακια μπαλετου πανω σε κουφετι χρωμα (παλι απο τα jumbo κανενα 5€) , τις εβαλα κ ενα καλτονακι κ κορδελα...κ εγινε σουπερ κ ανεξοδα... την επομενη χρονια της εβαλα παλι το ιδιο... κ την αλλη χρονια πηρα παλι στολη απο τα jumbo mini maouse κ της εκανα κ το καταληλο μακιγιαζ κ ηταν παλι σουπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη σας μερα!!! εμεις και δευτερο βραδι περασαμε με το χορο των ριχτερ.... δεν ξερω αλλα αρχιζω να ανυσηχω παρα πολυ.... μενουμε και σε 3οροφη οικοδομη και ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα.... το βραδι λεω να τα μαζεψουμε και να παμε σε καμμια μαμα να κοιμηθουμε....

διαβαζω που σας ξυπνανε τα μωρα το βραδι και θα ευχομουν και σε εμας να συνεβαινε το ιδιο...

Μαλλον θα πρεπει να ακολουθησουμε την συμβουλη σου Αννουλα....

κατα τα αλλα ησυχα!!!

αντε να μην σας πριζω και γω με τους φοβους μου...

Να εχετε μια ομορφη μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σπιρτουλι,οντως πρεπει να κανει συνεχεια σεισμους.εγω παλι εχω τετοια ψυχραιμια,ειμαστε τοσο συνηθισμενοι αλλωστε..οτι ειναι να γινει,θα γινει.δυστυχως ο σεισμος ειναι κατι που δεν μπορουμε να το αποφυγουμε..

εμας επιτελους εσκασε αυτο το ρημαδιασμενο δοντι μας!το 8ο μας ειναι.

οσο για στολη,δεν ξερω..απτη μια σκεφτομουν να τον ντυσω μικυ,αφου εχει(η μαλλον εχω) μια μανια.τα παντα εχουν το μικυ πανω.απο κουβερτες,απο διακοσμητικα στους τοιχους,κρεμαστρουλα,καποια ρουχα,παπουτσια,καλτσες..αλλα απτην αλλη μου αρεσαν κ κατι κουνελακια,μαιμουδακια που ειδα στα τζαμπο.θα δουμε.

κων/νε,σιγα μη σας αφησουμε αν και οταν με το καλο ξαναφουσκωσουμε!εγω δεν παω σε αλλη παρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ γω!!Τι γκρίνια σήμεραααααα!!Κλάμαααα,ψευτόκλαμα για τη ακριβεια.Πήγαμε σε μια φίλη μου να δούμε το νινάκι της 2 μηνών κ είχα κ τον γκρινιάρη μαζί μου..καταλαβαίνετε ένα κεφάλι καζάνι!! @-) Συνεχ'ιζουμε να μη τρώμε..μαλλον για δόντι μου κάνει όλο αυτο!Το βράδυ όμως δε μπορώ να πω είναι καλό παιδί!Α τον κουρέψαμε κιόλας,τον πήγα στην κομμώτριά μου,καθόταν καλά!Καλά ε τώρα έδειξε κ πολύ αντράκι :D:D Καλό απογευμα girls!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια.και τα δικα μου εχουν γενεθλια μεσα στις αποκριες αλλα δεν ξερω να τα ντυσω η οχι;

εμεις λεμε για παιδοτοπο γιατι ειναι μικρο το σπιτι και δεν χωρανε οι φιλοι μας.αν γινουν σπιτι μονο παππουδες και γιαγιαδες το βλεπω αλλα εγω θλεω και νινακια.στο παιδοτοπο παλι δεν θα ευχαριστηθουν και πολυ τα μωρα αλλα και στο σπιτι που το εχω κανει παιδοτοπο που να κατσουμε;καμια ιδεα;εσεις σπιτι θα τα κανετε τα γενεθλιακια;

σε οσες προσπαθουν για νινι με το καλο.γιουλακι να πανε ολα καλα με τα κατεψυγμενα σου.

εγω παντως με τον μεγαλο τα εχω δει ολα.γκρινια και το μεγα ελεος.συνεχεια...αγκαλιτσες μονο και να ριξουμε ολο το σπιτι.αλλα δεν πειραζει.σγαπαμε.τι να κανουμε.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!κρυο σημερα ε?εμεις πηγαμε βολτουλα στα χιονια,το δαγκωσαμε κανονικα! :lol::lol: το μικρο τον ειχαμε ντυσει σαν κρεμμυδι!ευτυχως κοιμοταν στο δρομο κ ετσι δεν γκρινιαξε καθολου στο αυτοκινητο.τι κακο ειναι αυτο,να μην καθεται καθολου στο καθισματακι του?

χτες εμαθε να κατεβαινει απτον καναπε μονος του.πολυ γελιο.γυρναει με την οπισθεν κ σιγα σιγα σερνεται μεχρι να ακουμπησουν τα ποδια του.κ γελουσε κ αυτος απο περηφανια που τα καταφερνε!

αχχχ,θελω τοοοσο πολυ ενα γλυκο..με την παλιοδιαιτα γμτ...αυριο απογευμα μου εχει γλυκο.εγω ΤΩΡΑ θελω!!ενα μολτο κρουασαν...μμμμμμκ μια ζεστη σοκολατα!!παω να φτιαξω σκετη τη σοκολατα κ θα σκασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας girls κ φιλάκια! τι μου κάνετε? πώς πήγε το σ/κ σας?

dolfin για το σπίτι σκεφτόμαστε τα γενέθλια, αλλά κ ο παιδότοπος είναι μια όμορφη επιλογή!

spirtouli κουράγιο με τους μετασεισμούς, πού θα πάει, θα περάσει!

θα τα πούμε αύριο, καλή μας εβδομάδα! ευτυχώς δεν δουλεύω λόγω αργίας με την γιορτή των Τριών Ιεραρχών.καληνυχτούλες!

υ.γ. κανένα δόντι ακόμη..... :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!Πως πάει??Τι κάνετε???Εμείς είχαμε όλη μέρα γκρίνια....... :? Άτιμα δοντάκια....Χθες το απόγευμα πήγαμε σε μια μαμαδοσυνάντηση και έβαλα τον Άκη πρώτη φορά στον παιδότοπο!!!ξετρελάθηκε το μανάρι μου!! :D

Κρυώνετε????Λέτε να δούμε χιόνια???!!!!Μακάρι!!!! :D:D:D

konstantinos,πως είναι ο γιος?βήχει ακόμα?

Marieken,πως τα πάτε με τους σεισμούς??Ηρεμήσατε???Ο άντρας σου πως το πήρε όλο αυτό?Ωραία ιδέα το πιγκουινάκι για απόκριες!! :D

sofouki,πως τα πέρασες χωρίς το μωρό?Ξεκουράστηκες????

ρανια28,μπράβο για τα -2 κιλάκια!!Συνεχίζουμε δυναμικά!!!!Κι ο δικός μου δεν κάθεται στο καθισματάκι αυτοκινήτου....Μαθαίνω κι εγώ στον Άκη να κατεβαίνει με τον πωπό από τον καναπέ και το κρεβάτι αλλά εκεί αυτός,θέλει να βουτήξει με το κεφάλι!!!Ένα μυστικό για την δίαιτα...αν θέλεις γλυκό να το τρως αμέσως μετά το φαγητό,έτσι και θα φας λιγότερο και ο οργανισμός σου θα απορροφήσει λιγότερα λίπη,ζάχαρες και θερμίδες!! ;)

froggy,με γεια το κουρεματάκι!!!

dolfin,κι εμείς έχουμε μικρό σπίτι και με προβληματίζει για το να κάνω ή όχι παρτάκι για τον μικρούλη...από τη μία το θέλω πολύ αλλά από την άλλη ούτε το σπίτι μας χωράει πάνω από 5-6 άτομα,ούτε τα οικονομικά μας επιτρέπουν πολλά πράγματα...

Όσες έχετε φατσομπούκι (που κολλάει πολύ τελευταία) κάντε με add "Semenets Anna" Φιλάκια!

Πάτησα υποβολή και είδα την demie_14!Υπομονή,θα σκάσει το δοντάκι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή,θα σκάσει το δοντάκι!

σ΄ευχαριστώ, Άννα μου, για την παρηγοριά, αλλά θα μας σκάσει πρώτα εμάς κ μετά θα σκάσει το δόντι :D

πάω να κοιμηθώ... αφού πριν διαβασω κατιτις. αύριο πρωί έχουμε δερματολόγο για ένα σπυράκι του μικρού που με τα πολλά καλύφθηκε με δέρμα κ έμεινε μέσα το σμήγμα, κ έτσι αφού του βάλαμε μια κρεμούλα, θα πάμε αύριο να μας το φτιάξει η καλή γιατρίνα. ελπίζω να μην πονέσει το ζουζούνι μου!

κ πάλι καληνυχτούλες!

αααα, μην το ξεχάσω.. gioulaki είναι εύκολο να κάνεις μια πάσα τη σοκολατόπιτα-κόλαση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

με το καλο τα 1α σας γεννεθλιακια

εμεις τα γενεθλια τα καναμε και τις 2 χρονιες σπιτι με 50-60 καλεσμενους παρακαλω

και 70 τετραγωνικα σπιτι

περασαμε καταπληκτικα

μονο η δικη μου κουραση στο τρεξιμο να εξυπηρετησω ολο τον κοσμο

στον παιδοτοπο εχουμε παει στης ανηψιας μου που γινοταν 2 και αντιστοιχα τα δικα μας 1,5

εκει μονο οι γονεις με τα μεγαλα παιδακια περανε πιο χαλαρα γιατι τα δικα τους τρωνς οτι να ναι

οποτε δεν εχουν να ταιζουν ιδιαιτερα φαγητα

ενω τα πιο μικρα δεν μπορουν να κατσουν πολυ ωρα και δυσανασχετουν με την στολη

εαν εχεις πολυ κοσμο με μεγλα παιδακια

τοτε σε συμφερει ο παιδοτοπος

αλλιως δεν νομιζω οτι θα περασετε ιδιαιτερα καλα

με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!! Τι μου κάνετε???

Marker καλωσόρισες!!!!!!

Annoula μου δεν φοβάται ο δικός μου άντρας τους σεισμούς αλλά της Spirtouli... Εμένα δεν παίρνει χαμπάρι και νευριάζει κιόλας που τον ξυπνάω.... :lol::lol::lol: Εγώ έχω συμβιβαστεί, ότι να'ρθεί θα έρθει δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα...

Το Marieken μου είναι μια χαρά δόξα το Θεό μόνο λίγα μυξάκια έχουμε αλλά την παλεύουμε με τον ορό... Έχει βέβαια λίγη γκρίνια αλλά πιστεύω κι εγώ ότι είναι από τα δοντάκια της που δεν λένε να σκάσουν να ηρεμήσει κι αυτή λιγάκι!!!!

Χτες είχε έρθει ένα φίλος του άντρα μου να δουν το ποδόσφαιρο και η νονά της να τη δει και ετοίμασα hotdog και μας έβλεπε που τρώγαμε και γλιφόταν... της έκοψα λοιπόν ψωμάκι και τρελάθηκε.... Το τσάκησε!!!!

Εμάς τα πρώτα μας γενέθλια πέφτουν Κυριακή των Βαΐων και ευελπιστώ να κάνει καλό καιρό γιατί λέμε να τα κάνουμε σε ένα μαγαζί ενός φίλου που έχει μεγάλη αυλή για να παίζουν τα ζουζούνια μας, γιατί κι εμάς το σπίτι μας ενώ είναι μεγάλο δεν νομίζω να τα καταφέρω να μπορώ να εξυπηρετήσω τόσο κόσμο....

Gioulaki μου έκανα το σοκολατένιο κέικ που postares και είναι καταπληκτικό!!!! Κορίτσια δοκιμάστε το!!!!!

Αυτά κι από μένα!!!! Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια !!!!!!!!κρυο ε??????αντε να δω θα χψιονισει η οχι τελικα??????γιατι η αληθεια ειναι οτι μ αρεσει...... :D κατα τ αλλα καλα ειμαστε μοναχα λιγες μυξουλες και τα δυο.....αλλα λιγες ευτηχως.....οσο για δοντια ντεμι μου υπομονη θα βγουνε...φαφουτης αποκλειεται να μεινει και μεις μην νομιζεις 2 εχουμε ακομα και χτες εσκασαν τα 2 πανω......το σπυρακι σας καλα?σημερα το μενου εχει κοτοσουπιτσα για ολους εσεις τι καλο θα φτιαξετε?α!μετα εχω και μαθημα οδηγησης το ποσο μου αρεσει που τα καταφερνω καλα δεν λεγετε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα! καλη βδομαδα ρε κοριτσια!

mammy το βαλες σκοπο να γινεις κ η πρωτη σοφερινα ;)

ντεμι μην αγχωνεσαι θα τα βγαλει μαζεμενα το παιδι!

εμας ο βηχας ψιλοπερναει αλλα ρε κοριτσια καθε μηνα τον ιδιο νταλκα εχουμε , βηχα , μυξα κ μετα απο καμια βδομαδα δοντι, απο σεπτεμβριο το καημενο δεν εχει σηκωσει κεφαλι :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα kostantinos μηπως τελικα ειναι ολα αυτα απο τα δοντακια του τελικα?η γιατρος τι λεει?γιατι εγω τοσο πολυ δεν το εχω ξανακουσει η λιγο μυξα ξερω η καμμια διαροια η και τιποτα....περαστικα σας παντως....οσο για σοφερινα, ναι η αληθεια ειναι οτι θελω να γινω καλη οδηγος γιατι θα βαζω και τα παιδακια μου μεσα!!εκτος απο ολους τους υπολοιπους.............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα!!!!

καλη εβδομαδα να εχουμε! Πολυ ζορι ε Κωνσταντινος?Τα καημενα κ αυτα τι τραβανε για ενα δοντι.Η δικια μου δεν φαινεται να ετοιμαζεται για αλλο και ευτυχως εχει ηρεμησει απο το τελευταιο που βγηκε.

Δεν ξερω αν θα χιονισει αλλα θα εχει πολυ κρυο αυτη την εβδομαδα λενε.Αντε να δουμε!!Λογικα στα πολυ βορεια μπορει να ριξει κ καμια νιφαδα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy δεν ξερω τι να σου πω , ειναι απ τα δοντια δεν ειναι... παντως καθε μηνα εχω ακριβως τα ιδια...

τι καιρο κανει? εδω αρχισε δειλα-δειλα κ χιονιζει αν κ δεν νομιζω να το στρωσει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...