Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012! Νο4! ΓΕΝΝΑΜΕ!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 954
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ax mwre epeteio eipes t martn sorry d epikoinwnw 100%

einai gkriniarns e???xaxaxxaxa 3erw gt einai t agori tns kollntns m skorpios k n kollntn m didumoi tns gkriniazei gia ta panta xaxaxaxxaxaxax eee einai nomizw genika oi antres gkriniarides k as lene emas allos exei t onoma k allos exei tn xarn xaxaxxax

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσες πριν από λίγο γύρισα από τον όμορφο γιατρό (αχ Φλωριάννα) ;)

Τα τουλουμπάκια μου μεγάλωσαν....1977γρ. ο ένας και 1939γρ. ο άλλος...τέλεια μου είπε όλα καλά πάνε και όπως τα βλέπει θα φτάσουμε 36η ίσως και 38η εβδομάδα, βέβαια μπορεί και να αλλάξει στην πορεία αυτό, αλλά προς το παρόν μια χαρά όλα!!!!!! το ένα μάλιστα μας έκανε την τιμή και μας έδειξε και φατσούλα και μας έδωσε cd με τρισδιάστατη φωτό..... έχει κάτι χειλάρες το μπουμπούκι μου, η ομορφιά μου!!!!!τρελαθήκαμε!!!!

ο ένας μας άλλαξε θέση με το κεφάλι πάνω, ενώ ο άλλος έχει μείνει με το κεφάλι κάτω......

Φλωριάννα τον Χασιάκο δεν τον είδα τελικά γιατί έλειπε οπότε δεν έχω νεότερα......

Κωνσταντινάκι μου τσαούσο η μικρούλα ε? αχ μωρέ μας συγκίνησες, είναι μοναδικές αυτές οι στιγμές!!!!

Άντε κορίτσια με το καλό να ζήσουμε και εμείς αυτές της ανεπανάληπτες στιγμές!!!!

Βρε κορίτσια πολύ μ' αρέσει να διαβάζω τις ιστορίες σας, έχει πλάκα!!!!!

Όσο για τις βαλίτσες στα ιδιωτικά νοσοκομεία σου παρέχουν τα πάντα για τα μωρά και χρειάζεσαι μόνο αυτά για την έξοδο....στα δημόσια όμως πρέπει να πάρεις μαζί σου ρουχαλάκια για το μωρό, γι' αυτό και εγώ ετοιμάζω ξεχωριστή βαλιτσούλα.....

Φροσύνα πρόβα σε κουκλίτσα? :lol: μια χαρά σας βρίσκω :lol::lol:

Εβάκι πολύ γρήγορα σου ήρθαν τα πραγματάκια ε? τώρα ξεκούραση ε? το ρίξαμε έξω σήμερα......

Τι να κάνει το Εβάκι?

post-15828-13873938529049_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχαχα :lol::lol::lol: ρεμαλι το Σοφακι με αφανα και αρβυλα??!!! γουσταρω τρελα!! Κι εγω ημουν αστα να πανε.. με κοντο αγορε και λουκ χυμα τυπου grunge, ο δικος μου μακρυμαλλης με μηχανακι!! Πολυ γελιο!! Ενταξει ολες ειμαστε mrs Monk :P:P πια και να μην ειμασταν πριν, τωρα απογιναμε!! Τωρα σκεφτομαι πώς θα πλυνω το καθισματακι αυτοκινητου και το καροτσι που μας εδωσαν... καμια ιδεα?? Σοφια το συστημα σου τελικα δουλεψε, σημερα πηγα τουαλετα με μια χαρα λες και εκανα το μεγαλυτερο κατορθωμα του κοσμου!! :lol: σε ευχαριστω!!!

εμενα ο αντρας ειναι Ταυρος κι αυτος γκρινιαζει ασυστολα μην ανησυχειτε!! Τζενακι ο δικος σου συνηλθε ή ακομα σε παιδευει??

Βρε εσυ Ελινα, τι φοβερη ασφαλεια εχεις εσυ?? :? τα μονοκλινα στο Ιασω κανουν τουλαχιστον 6 χιλιαρικα ακομα και και με τη μειωση !Παντως μεγαλη ευκολια ,δεν το συζητω ,αν εχει κανεις τη δυνατοτητα.. Ωραια τα νεα απο το γιατρο, μακαρι να εχεις ευκολη γεννα!!

Κικη μου τι κουκλι ειναι αυτο??!!! :):) Ααα ωραιο το 3d, ζηλεψα τωρα χεχε!! Τελικα επιβεβαιωσατε το φυλο εκεινου που κρυβοταν??!! Και ποιο γυρισε κι αλλαξε θεση, το δεξια το ζωηρο? ;)

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΙΚΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ....ΚΟΥΚΛΟΣ......ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΧΟΜΟΥΝ ΑΝΕΤΑ ΓΙΑ ΓΑΜΠΡΟ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ..ΤΗΝ ΘΕΛΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.....!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΣΗΜΕΡΑ...ΜΙΑ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΑΦΟΡΗΤΗ, ΜΙΑ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ, ΠΡΗΖΩ Κ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ Κ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΦΟΝΟ..........

ΕΧΩ ΤΡΕΛΗ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΩ ΓΑΡΙΔΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ....ΛΕΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΗΛΑΖΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Κ Η ΠΙΟ ΥΓΙΕΙΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ......

ΣΗΜΕΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ (ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ, Κ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ ΜΕΣΟΛΑΒΕΙ ΣΑΒ/ΚΟ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ....ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ...)

ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛΑΦΡΩΣ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ....ΑΛΛΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕ...........................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το μωρουλι σου Κικη μου,μια χαρα τα μπεμπακια σου!!! :D Εμενα εδω και 1-1,5 μηνα εχει γυρισει προς τα κατω και με το προσωπακι προς τα μεσα οποτε τζιφος...δε βλεπουμε τιποτα...

Τwiggy μου η ασφαλεια ειναι ΑΧΑ με συμβολαιο απο Λονδινο και καλυπτει ολους τους γιατρους και νοσοκομεια Ελλαδα και Ευρωπη,το ποσο που καλυπτει για εγκυμοσυνη ειναι αρκετα μεγαλο περιπου 11000Ε οποτε γι'αυτο και με παιρνει... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elinaki τελεια!! Θα εχεις και τον αντρουλη σου κοντα το βραδυ και δεν θα σε ζαλιζουν οι επισκεπτες των αλλων!! :):) Και δεν πειραζει που δεν εχετε δει φατσουλα.. κουκλα θα ειναι η μικρη με τετοια μαμα ;);)

Ιωαννιτα με το καλο!!!! Μην εχεις αγωνια, ολα θα πανε καλα και σε λιγο θα εχεις αγκαλιτσα την μπεμπα σου!!! :):) Μην φας πολυ, νομιζω δυσκολευει τα πραγματα.. Μετα με τον θηλασμο θα κατεβαζεις το συμπαν και θα αδυνατιζεις ;) υπομονη...Θα περιμενουμε νεα σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φροσύνα το αριστερό το ήσυχο έχει μαγκέψει πάρα πολύ :lol::lol: αυτό άλλαξε θέση....και ναι λοιπόν μας έδειξε και το πουλάκι του επιτέλους ;) είδες τι όμορφο που φαίνεται? (και η κουκουβάγια .....) :lol::lol: ο δικός μου μόλις το είδε λέει τι χειλάρες είναι αυτές? θα δίνει κάτι φιλιά στιις γκόμενες!!!! :lol::lol:

Κοντό μαλλάκι ε? και εγώ τα είχα μ,ακρυά και την ημέρα που τον γνώρισα τα έκοψα κοντά η μουρλή, ο δικός μου λόγω σχολής ξυρισμένα χαχαχα είμασταν όλοι μοντέλα =))=)) πάντως δεν ξέρω όσο παιρνάνε τα χρόνια και βλέπω φωτό από τότε λέω παναγία μου, τι μαλλί, τι ντύσιμο έχει πολύ πλάκα =)):))=)):))

Στο καθισματάκι δεν βγαίνει το κάλυμμα? Το καρότσι η κολλητή μου το έπλενε στο μπαλκόνι με το λάστιχο σε σαπουνάκι.....για το καθισματάκι δεν ξέρω, υπάρχουν και καλύμματα σε πετσετέ με λαστιχάκι, εμένα μου το έδωσε ο αδερφός μου μαζί με το κάθισμα.....

joannita σε δύο χρονάκια θα είμαστε Πρέβεζα για μόνιμα...οπότε ξανασκέψου το :)):))

Ελινάκι έτσι ήταν και τα δικά μου, από την αρχή με τα κεφάλια προς τα κάτω και το κεφάλι γυρισμένο....και σήμερα τελευταία στιγμή μας γύρισε φατσούλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ TWIGGY ΜΟΥ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???ΑΝ ΦΑΩ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ Κ ΠΟΛΥ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΕΞΑΛΛΟΥ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑΑΔΕΙΑΣΕΙ....ΠΡΙΝ ΜΕ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ!!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΚΗ ΛΕΣ Ε?????ΘΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΑ ΥΠΟΨΙΝ ΜΑΣ ΜΙΑΣ Κ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΥΡΑ ΟΙ ΓΑΜΠΡΟΙ!!!!!

ΑΣΧΕΤΟΥΛΙ..ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΣΑΚΟ ΕΙΝΑΙ 'Η ΟΧΙ???ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 2???ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Κ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ..Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟΣ....Η ΚΟΙΛΙΑ Σ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΣΤΗ ΦΩΤΟ???ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΛΟΓΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ 2!!!!!!!!!ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωαννιτα νομιζω προλαβαινεις να φας!!! :) Καλα αυτο με το αδειασμα.. τρελη κατασταση!!

Κικη μου το ησυχο μου φαινεται ειναι παιχνιδιαρικο!!! Και οι χειλαρες ...χειλαρες!! Αρχισαν και τα προξενια ειδες??

Μμμ ναι θα τα πλυνω κι εγω ολα στη βεραντα.. στο καθισματακι δεν βγαινει το καλυμα νομιζω, δεν πειραζει.. θα το περασω με κατι και θα του στρωνω και πανες αγκαλιας τον πρωτο καιρο!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφφφφφ γεια σας κουκλίτσες.. ξέρω ξέρω είμαι εξαφανισμένη .. μη με μαλώνετε, ακόμα δεν είμαι στα καλά μου. Ο άντρας μου ακόμα θέλει σκότωμα.. δεν μπορώ να σας πω τώρα γιατί, είναι δίπλα μου και μπορεί να δει τι γράφω. Εγώ είμαι άκρως μελαγχολική, βαριέμαι, θέλω να βάλω τα κλάμματα, δεν ξέρω τι να κάνω.. και ο καημένος ο κωλοτούμπας λες και το ξέρει και δεν με ταλαιπωρεί πολύ σήμερα. Συγγνώμη που δεν γράφω περισότερα αλλά είμαι να σκοτώσω άνθρωπο και να πάρω τα βουνά!!! :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!!!! μετραω συσπασεις....! ολη μερα εχω συνεχεια! πηρα τον γιατρο τηλ και μου ειπε να παρω ενα μπουσκοπαν και αν δεν περασουν να τον ξαναπαρω! ειχα διαβασει καπου οτι εν περασουν ειναι προπαρασκευαστικες αν οχι ειναι τοκετου! απο την στιγμη που πηρα το χαπι εχω κανει 4 με διαφορα 10 λεπτων! θα περιμενω αλλη μιση ωρα και θα τον παρω τηλ αν συνεχιστουν!

περιμενωντας παντως τα διαβασα ολα οσα γραψατε!!!

κωνσταντινακι να το χαιρεσαι το μικρο σου!!!!!!! υπεροχες οι πρωτες στιγμες ε???

ελινα απιστευτη η ασφαλιστικη! πρεπει να την εχεις χρονια ε????

twiggy σιγουρα δεν βγαινει? παντως υπαρχουν ειδικα πετσετε καλυμματακια ειδικα για καθισματακια και για καροτσια! τα εχω δει στο λητω και στο πρεναταλ!

κικη ειναι τελειοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!! τι χειλαρες ειναι αυτες????????

συγγνωμη αν ξεχασα καμια αλλα εχω και τις μετρησεις μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joannita εννοείται ότι θα κάνουν ουρά οι γαμπροί και άμα πάρουν τις ματάρες τις μαμάς!!!! ΘΕΑ!!!!!! ;)

Τι να σου πω είναι πολύ περίεργο να έχεις 2 ζουζουνάκια στην κοιλιά, φαντάσου είμαι 32η εβδομάδα και είναι 4 κιλά τα δύο μαζί, οπότε εγώ νοιώθω ακριβώς όπως μία γυναίκα που βρίσκεται στο τέλος της εγκυμοσύνης της..... χαιδέυεις την κοιλιά και λες να μην αδικίσεις κανένα ή ο καλός μου όταν φιλάει την κοιλιά δίνει ένα αριστερά και ένα δεξιά φιλάκι :lol::lol: το βράδυ έχει πλάκα που προσπαθώ να βρω μια θέση να βολευτώ και δεν μπορώ, ξαπλώνω αριστερά κλωτσάε, γυρίζω δεξιά κλωτσάει και αυτό :lol::lol: άσε όταν κλωτσάνε και κοιτάω την κοιλιά μου μετακινήτε ολόκληρη μια αριστερά μια δεξιά, είναι φοβερή εμπειρία!!!!!! νομίζω όμως όταν γεννηθούν θα ζήσουμε ακόμα πιο μοναδικές στιγμές, αφού από τώρα με αγχώνει πως θα τα παίρνω αγκαλίτσα άμα κλαίνε και τα δύο και είμαι μόνη? είναι σε διαφορετικούς σάκους...... κορίτσια ποια είχε παραγγείλει Ring Sling και από που? σκέφτηκα να πάρω και εγώ ένα νομίζω θα με βολέψει τελεικά......

Φροσύνα δες αυτά τα καλύμματα άμα πας jumbo , σου λέω είναι πολύ βολικό γιατί έχει λάστιχο και δεν φεύγει και από πάνω βάζεις και μια πάνα...... πολύ παιχνιδιάρικο παιδί έμοιασε στη μαμά :lol::lol::lol:

Τζενάκι βάρα στο ψαχνό [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] είδες μωρέ το καημένο το κωλοτουμπάκι.... συμπαράσταση στην μανούλα!!!!!!!

Μαράκι είμαστε έτοιμες δηλαδή? αχ κουκλίτσα μου με το καλό ....περιμένουμε νέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κική μου τι καθαρή φοτο του ενός μπέμπη ήταν αυτή!! Εαν σας εβαζα του δικου μου θα φοβοσασταν εντελώς πλακουτσωμενο το καημένο

καλό σας βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!

Κωνσταντίνα μου να σου ζήσει το ζουζουνι σου και κρατά γερά να θηλαζεις όσο μπορείς!!!!

Εγω κοριτσια μου, μόλις γύρισα απο τον παιδιατρο. Με ίωση ο μικρός!!!! Και εγω δεν βλέπω να την παλευω :shock: ο λαιμος και η μύτη είναι στα φόρτε τους!!!!

Εγω μπετόν άνδρα μου είμαστε μαζι 13 Χρόνια!!! 6.5 Χρόνια παντρεμένοι και τα υπόλοιπα σχέση!!!

Σας φιλω γιατι ο μικρός έχει πάλι γκρίνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριανα μου περαστικα στον μικρο σου κι εσυ ευχομαι να το περασεις ετσι ελαφρα!

Κικη ευχαριστω, θα κοιταξω αυριο στο τζαμπο που θα πεταχτω να παρω και σφηνακι για καλο και για κακο!Ring sling ελεγα να παρω απο το αστερακι, υπαρχει διαφημιση στο μαμμυ κατω.. Βεβαια η κοπελα που παω γιογκα μας ειπε για μια γνωστη της που φτιαχνει κι αυτη κι οτι θα μας κανει παρουσιαση. Το λεει pantoumazi (δες στο νετ) και ελεγα να δω τι εχει κι αυτη.. Αλλα αν καθυστερησει αυτη η φαση θα παραγγειλω απο το αστερακι. Νομιζω θα σε βολεψει με τα διδυμα παντως!!

Μαρια λες να ερθει και ο δικος σου μπεμπης αυτη τη βδομαδα?!! :):) Με το καλο....

καλο βραδυ κουκλες, Τζενακι υπομονη και αναπνοες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαθος συναργεμος τελικα! πηγα στον γιατρο αλλα ειπε οτι δεν ειναι ετοιμος ακομα! δεν εχει εμπεδωθει και απο διαστολη τιποτα! ελα ομως που εμενα συνεχιζονται οι συσπασεις!!! και ο μικρος ειναι πολυ κινητικος! αυτη η αναμονη....αχ... δεν την αντεχω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οοοοο....ευχαριστω Twiggy μου για το κοπλιμεντο,ανταποδιδω και σε σενα.... :-* Δεν την εχω Μαρια μου πολλα χρονια 2-3 περιπου απλα εχω παρει το ακριβο πακετο που περιλαμβανει και εγκυμοσυνη,αλλα με τοσα που σου καλυπτει συμφερει και με το παραπανω!Εδω στην Ελλαδα μονο την Εθνικη ξερω αλλα καλυπτει μονο 3500Ε για γεννα και πληρωνεις σχεδον τα ιδια με τη δικη μου!Καλα εκανες που πηρες το μπουσκοπαν,αν δεις οτι συνεχιζονται πανω απο μια ωρα τοτε ετοιμασου για μαιευτηριο...!!!Αντε με το καλοοοο!

Καλο σας βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι ζήλεψες από το Τζενάκι και κόβεις δρομολόγια? :lol::lol: παιχνιδιάρης και ο δικός μπέμπης :lol::lol:

Φλωριάννα περαστικούλια!!!!!

Φροσύνα τα είδα και εγώ από αστεράκι και μου άρεσαν και καλές οι τιμές....θα δω και αυτό που μου έτσειλες ευχαριστώ!!!!

Φιλάκια και καλό βράδυ κοριτσάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλουμπίτσες και μανούλες γεια σας!

Κωνσταντίνα μου να σου ζήσει και πάλι, μας συγκίνησες κι εσύ!!!

Κική μου τέλειος ο μπέμπαρος :):):) Δύο αντράκια τελικά;;; Ποιος στη χάρη σου!!!

Φροσύνα κι εγώ με λάστιχο τα πλένω και μετά θα βάζεις επάνω πανούλες.

Το sling εγώ το πήρα από το www.mariaevita.gr Κική δες κι εκεί.

Φλωριάννα περαστικά!!!

Ελινάκι φοβερή η ιδιωτική ασφάλεια που έχεις :o:o:o Εμένα η δικιά μου θα μου καλύψει 800€ καλά είναι και αυτά.

Τον άντρα μου τον γνώρισα πριν από 6,5 χρόνια και παντρευτήκαμε πριν από 3.5 χρόνια. Ήταν ό,τι καλύτερο μπορούσε να μου συμβεί!!! Πραγματικά νιώθω πολύ τυχερή γιατί είχα περάσει πολλά... Αλλά όλα καλά :):):)

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φουσκίτσες!

Σας γράφω στο φτερο γιατι ετοιμάζομαι να παω στο μαιευτήριο για καρδιοτοκο... , εχτές ο γιατρος μου είπε οτι ο μπέμπης εχει κατεβει πολυ χαμηλά (γιαυτο μάλλον τα εχω παιξει αυτές τις μερες). Ελπίζω να μην γίνει τιποτα εκτάκτος κ να κρατηθει καμια εβδομάδα ακόμα να εχουμε κλείσει κ τις 38..

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera omorfies m ti m kanete ola kala????oi mises etoimazeste etsi????????n joannita gevvnse lete???mariapapaaaaaaaaaa eixame kamia e3eli3n????????

kiki koukli t ninaki ante agapn m polu xarnka kai ta kilakia tous teleia!!!!!!!!!gia slings n floriana eixe parei...ap't asteraki nomizw kai ntav polu euxaristnmevn eixe 3etrela8ei!!!

an8ropaki perimenoume neaaaaaaa

floriana m perastikoulia gmt an exeis paidaki einai polu duskolo kai na fulaxteis kai na mnv kollnseis d peirazei upomovn konteueis k esu opote nomizw d einai kai megalo provlnma ligo mpoukwma klp kanw la8os???kiki m ta rouxalakia apo JoJoBeBe nr8av pragmatika mesa se2 nmeres!!!!!

kanena neo ap'tnv evita d exoume e??????????

jennaki afou exoume pei feeeeeeeeeetaaaaaaaaaaaa oi antres eeeee einai antres xaxaxax t 8ema einai emeis ti kanoume ti kalos omws o mpempoukns exei moiasei stn mavoula xaxaxaxa

elinoulini mia xara emeis gia 2klino leme kai 8a t palepsoume me kati gvwstous pou exoume ekei an ginetai na eimai movn m va koimn8ei k o kalos m mazi 8a doume!!!ax kiki m twra t 8umn8nka akrivws ta idia viw8w k egw gia ta ninakia diavaza tnv perigrafn s kai lew an k egw milousa gia tnv empeiria autn ta idia akrivws 8a elega

ouf sas kourasa polla kisses kai ta leme pali

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...